counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Серпня
17 Серпня
Всі новини...

Володимир Цибулько
Володимир Цибулько

Росія найближчим часом спробує «виставити заручників на торги»


Швидше за все, президент РФ Володимир Путін найближчим часом спробує «виставити політичних заручників на торги». Що стосується України, то в питанні звільнення заручників вона діє пасивно. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політолог Володимир Цибулько.

«Судячи з усього, резерви у Російської Федерації закінчуються. Про це свідчить той істеричний намір прорватися до Вашингтона. Можна вважати, що Путін спробує зараз виставляти на торги й політичних заручників також. Юридичними інструментами ми їх не звільнимо, тут або спецоперації проводити, або робити ще жорсткіше - за допомогою західних партнерів тотально заарештовувати російське майно. Це і стане підставою для видачі політичних в'язнів. Зараз треба говорити іншою мовою», - розповів політолог.

Експерт зазначив, що затриманих в Україні спецназівців Єрофєєва і Александрова Росія не мінятиме - вона поставила на них хрест і відмовилася від них.

«А Україна цінує життя кожного свого громадянина, кожного свого солдата, і доки вона буде вірною цим принципам, доти у нас буде шанс. Але, як на мене, українська сторона діє дуже пасивно. В принципі, думаю, в України було достатньо ходів - і політичних, і мілітарних - щоб змусити Путіна так чи інакше себе поводити. Але мені здається, що логіка поведінки України зводиться до того, аби по максимуму витримувати паузу доти, доки економіка не поставить Путіна на коліна», - вважає Цибулько.

Що стосується полонених на тимчасово окупованих територіях Донбасу, то, за словами експерта, щодо них теж ведеться постійна робота.

«Постійна робота, але вона не кричуща, не галаслива, але дуже тонка. Інструментарій дуже різний, але він необов'язково пов'язаний з медіависвітленням своєї діяльності. Що менше ми знаємо про спецслужби, то вони ефективніші», - зауважив політолог.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 22Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Нашим предкам були відомі численні прикмети при вагітності: наприклад, показати вагітність раніше визначеного ....
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
Фен-шуй — це практика, яка включає в себе балансування потоку енергії в вашому домі Ось 4 ознаки, що сигналізу....
10 золотих правил притягування багатства
10 золотих правил притягування багатства
1 Змініть свої уявлення про багатство
Поховані живцем: Як викрадачі з Каліфорнії закопали цілий автобус з дітьми, сподіваючись на великий викуп
Поховані живцем: Як викрадачі з Каліфорнії закопали цілий автобус з дітьми, сподіваючись на великий викуп
Це було одне з найгучніших викрадень в Каліфорнії Цілий автобус з дітьми пропав без вісті
Чому не можна знімати обручку
Чому не можна знімати обручку
Історія обручок почалася ще в стародавні часи Обручка була зроблена у формі кола
більше матеріалів


/-0,23054194450378-/ /-pc-/
Top