counter
Всі новини...

Артур Герасимов
Артур Герасимов

У Парижі Росію жорстко розвернули до виконання Мінських домовленостей


Утримуючи заручників, Росія зневажає права людини. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співпраці в Європі, член Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони, народний депутат від БПП Артур Герасимов.

«Тема звільнення заручників не вщухає ні на хвилину. Окрім як публічно, дуже серйозна робота ведеться щодо звільнення заручників, захоплених на території України, і тих, яких утримують терористичні угруповання чи вивезено на територію РФ непублічно», - заявив він.

Герасимов наголосив, що ситуація із заручниками, особливо з тими, яких утримують в РФ, не має нічого спільного з такими речами, як правосуддя чи справедливість.

«Це чіткі політичні речі, які всупереч законодавству і здоровому глузду впроваджуються. Ми бачили висновки суду з приводу Сенцова і Кольченка. У той час я був на одній з міжнародних сесій Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співпраці в Європі - і там були всі обурені. Адже права людини - ключове питання для будь-якої цивілізованої країни. А РФ тими вироками показала, що до цивілізації їй далеко, і з кожним днем усе далі й далі. Крім того, у справі Надії Савченко, будь-які спроби показати правду одразу ж натикаються на неймовірний опір суддів, які ведуть справу. І погляньте процесуально - нічого не робиться без затвердження ззовні», - додав голова постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співпраці в Європі.

Також Герасимов запевнив, що постійно ведеться робота, спрямована на звільнення всіх, хто опинився в заручниках терористичних організацій.

«Людей буде звільнено. Це один з ключових пунктів Мінських угод. А зустріч у Парижі мала дуже важливий результат: Путіна дуже жорстко повернули до виконання Мінських угод. Сподіваюся, процес звільнення значно прискориться», - підсумував він.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 26Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
16 августа отмечают церковный православный праздник - день памяти Антония Римлянина, и народный праздник Антон....
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
Родичі та знайомі - це, без сумніву, ті люди, які чекають від вас правди і тільки правди Але не завжди відкрит....
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Дізнатися, наскільки здоровою дитина буде через кілька років, можна по її силі хвата: якщо вона слабка, це віщ....
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
Відомо, що неприємний запах тіла, що виникає при потовиділенні, викликається бактеріальною активністю на шкірі....
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Дослідники Бірмінгемського університету заявили про небезпеку електронних сигарет, повідомляє Бі-бі-сі Україна....
більше матеріалів


/-0,22729206085205-/ /-pc-/
Top