counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Квітня
22 Квітня
Всі новини...

Олексій Кошель
Олексій Кошель

Перенесення виборів на Донбасі підтвердило, що «ДНР» і «ЛНР» - це маріонеткові режими РФ


Заяви представників терористичних організацій про перенесення виборів підтвердили, що терористичні організації «ЛНР» та «ДНР» - це маріонеткові режими офіційної влади РФ. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель.

«Не варто оцінювати паризькі домовленості в цілому, їх часткове втілення - в заяві терористичних організацій про перенесення виборів, виключно в чорно-білому форматі. Тут велику роль відіграють саме відтінки. Насамперед ми побачили фактичну зовнішньополітичну поразку Володимира Путіна, який підтвердив, що терористичні організації «ЛНР» і «ДНР» - маріонеткові режими офіційної влади РФ», - заявив він.

Голова КВУ наголосив, що напередодні місцевих виборів має місце багато спроб перенесення результатів паризької зустрічі в політичний передвиборний формат, і тому з'являються заяви про зраду національних інтересів, про поразку України тощо.

«Питання виборчого законодавства тут другорядне. Адже в разі виконання домовленостей організувати сам процес виборів - це справа логістики, техніки. У 97-му році в Чечні вибори відбулися лише за кілька тижнів з моменту закінчення збройного протистояння», - додав експерт.

Кошель наголосив, що демократичні вибори можливі за умови повернення «ЛНР» і «ДНР» в інформаційний простір України. Йдеться про повне відновлення функціонування ЗМІ, включаючи друковані, інтернет-ЗМІ. І про виконання вимог законодавства про припинення трансляції російських телеканалів. Крім того, необхідно забезпечити можливість ведення виборчої кампанії політичними партіями.

«Лідери українських політичних партій мають отримати можливість вільно, безперешкодно перебувати на нині окупованих територіях, спілкуватися з виборцями», - сказав Кошель.

«Паризькі домовленості зафіксували Мінські, де чітко сказано про повернення «ЛНР» і «ДНР» у правове поле України. Зараз має місце тривала епопея з узгодженням, сумнівами, критикою. Буде пошук великого компромісу. Процес буде тривалим. Він може затягнутися на місяці або навіть на роки», - резюмував Кошель.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 24Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Анжели Перл на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 23 квітня 2024 року, представлений Анжелою Перл, обіцяє успішний початок дня, наповненого продукти....
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба 23 квітня 2024 року наголошує, що важливо прислухатися до інтуїції Вона може вказати напрямок і до....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба розповіла, що 23 квітня буде сприятливим днем для деяких знаків зодіаку щодо любовних стосунків О....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути днем, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та активно....
Любовний гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви відчуватимете особливо сильний потяг до свого партнера, а він до....
більше матеріалів


/-0,24059510231018-/ /-pc-/
Top