counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Борис Кушнірук
Борис Кушнірук

Політика Нацбанку досі залишається неефективною


Можливості для економічного зростання почали з'являтися, незважаючи на падіння економіки. Але темпи падіння сповільнилися, а у бізнесу з'явився інтерес вкладати гроші, однак проблемою, як і раніше, залишається неефективна політика Нацбанку. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний експерт Борис Кушнірук.

«Якщо дивитися динаміку рік від року, то помітне продовження падіння економіки. Але якщо брати динаміку останніх місяців, то з розмов із бізнесменами я бачу, що у них з'являється інтерес щодо інвестицій, вони готові купувати якісь великі об'єкти, вкладати гроші. Незважаючи на те, що ми ще перебуваємо внизу, момент підйому вже починає відчуватися. У першу чергу, є динаміка очікувань - вони стають позитивними», - сказав експерт.

При цьому він зазначив, що ті кроки, які здійснюються урядом, не можуть змінити ситуацію в короткий термін.

«Будь-які реформи, будь-які кроки - їм потрібен певний строк, щоб побачити наслідки. І ті кроки, які здійснюються урядом зі спрощення різних процедур, з прозорості - вони починають працювати, але не так швидко. Знаєте, як каток, котрий починає дуже-дуже повільно їхати», - розповів економіст.

Експерт зауважив, що всі можливі негативи, пов'язані зі зростанням тарифів, уже було закладено в прогнози, тому вони не впливають на ситуацію. Відповідно, з'являються можливості для певного економічного зростання.

«Починають формуватися певні доходи населення, які можуть бути витрачені на товари, послуги, розваги тощо, починає працювати бізнес. Велика проблема з Нацбанком. Його кредитна політика, з одного боку, спрямована на стабільність курсу гривні, але при цьому вона деструктивна по відношенню до кредитної підтримки економіки. Якщо скорочується обсяг кредитування, то не може бути зростання економіки. Політика НБУ призвела до падіння обсягів кредитування. Саме вони своєю політикою стримують зростання економіки», - зазначив Кушнірук.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 28Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів


/-0,26346015930176-/ /-pc-/
Top