counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Андрій Путілов
Андрій Путілов

Ті, хто займається контрабандою, підривають обороноздатність держави


Не можна називати пропускні пункти на рубежі з Кримом кордоном. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов.

«Зі свого боку ми зробили все можливе. Розробили план дій, створили дорожню карту з Міністерством інфраструктури. Вже створено комунальне підприємство, яке на себе візьме функціональні обов'язки з благоустрою цих об'єктів. Я не сидів і не чекав, піднімав питання на Кабінеті Міністрів, на РНБО. Сьогодні державне завдання - створення «кордону» (але це не кордон, в класичному розумінні, оскільки територія Криму анексована, це Україна). Оскільки це пропускний пункт - і сьогодні є колізія в законодавстві», - пояснив він проблеми на КПП з Кримом.

За словами голови Херсонської ОДА, за рахунок коштів обласного бюджету проводяться певні роботи, зокрема - вивіз сміття. Також спільно з комерційними структурами проводиться благоустрій територій.

«Але цю функцію має взяти на себе держава. Адже в цьому пропускному пункті знаходяться і митники, і прикордонники, і представники інших органів. Ми розраховуємо на підтримку з Києва», - акцентував Путілов.

Що стосується інформації про контрабандні потоки в Крим, то Путілов зазначив, що «є презумпція невинуватості, але зі свого боку зробив усе можливе, щоб боротися з контрабандою».

«Знову ж, є силові органи - МВС, СБУ - які повинні поставити заслін контрабанді. Моя позиція: ті, хто сьогодні займається контрабандою, підриває обороноздатність нашої держави. Ці гроші могли б бути спрямовані на закупівлі нової техніки і забезпечення зарплати військовослужбовцям», - акцентував голова Херсонської ОДА.

Він також підтвердив, що є прихильником блокування всіх товарних поставок в анексований Крим.

«Йде війна. Потрібно це розуміти. Одна справа постачати туди продукти. Адже там живуть українці. Інша - товарні поставки побутової техніки, обладнання, метала. Це треба припинити», - додав він.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 28Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Кожен новий день — це чудові можливості для особистого зростання та розвитку Астрологи підкажуть, що саме прин....
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
більше матеріалів


/-0,22787094116211-/ /-pc-/
Top