З такими словами, в інтерв'ю BILD виступила китайська журналістка у вигнанні Су Ютун. За її словами, не лише Володимир Путін, а й Сі Цзіньпін раді закінченню бунту, оскільки для Пекіна війна в Україні — це тест можливого нападу на Тайвань. «Сі також міг бути дуже стурбований тим, що, якщо заколот групи «Вагнер» виявиться успішним, люди в Китаї можуть наслідувати цей приклад. Тому Сі продовжуватиме підтримувати Москву», - сказала вона.
Представник Тайваню в Німеччині Джі Вей Ші сказав BILD, що влада КНР, навпаки, намагатиметься віддалитися від Путіна після заколоту: «В очах політиків у Пекіні Путін тепер має виглядати прокаженим. Будь-яка асоціація, ніби щось схоже на історію з «Вагнером» може статися і з головою Сі, якщо він розпочне війну проти Тайваню, має бути виключеною із самого початку».
Оглядач BILD Шамі Хак пише, що наступного дня після заколоту міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган прийняв у Пекіні заступник глави МЗС РФ Андрія Руденка. За словами журналістки, «навіть після заколоту найманців у Росії Китай твердо стоїть на боці кремлівського диктатора Володимира Путіна».