Всі давно помітили, що путінське оточення просто кишить клоунами та блазнями різних мастей, починаючи від злих тролів на кшталт Жириновського, закінчуючи буйним у алкогольному чаді ведмедовим. Складається враження, що в кремлі не бачать або просто не хочуть бачити, наскільки убого і шкода виглядають потуги сучасних блазнів кремлівського режиму.
Чергове шоу путін вирішив влаштувати за участю колишнього канцлера Німеччини герхарда шредера, який нещодавно виповз у медійний простір.
Німецький путінський клоун подав до суду на парламент країни – Бундестаг з вимогою відновити привілеї колишнього глави уряду, відкликані в нього. Він та його адвокат упевнені, що депутати незаконно позбавили його офісу в уряді. Про це пише Welt.
У травні стало відомо, що правляча коаліція у Бундестазі вирішила закрити офіс 78-річного Шредера. Бюджетний комітет парламенту вирішив, що спецзабезпечення колишніх канцлерів тепер обґрунтовуватиметься не статусом, а виконанням ними реальних зобов'язань, – розповідає DW. При цьому йому залишили пенсію та право користуватися особистою охороною.
За підрахунками ЗМІ, витрати Шредера на персонал у його офісі становили близько 400 тисяч євро на рік. На нього працювало п'ятеро співробітників, а керівник офісу отримував зарплату понад 10 тисяч євро на місяць, повідомляла газета Handelsblatt.
Формальною причиною рішення називалося те, що колишній канцлер не використовує доступні йому приміщення та ставки працівників. Однак рішення закрити офіс, найімовірніше, було пов'язане з тим, що Шредер відомий своєю дружбою з бункерним боягузливим дідом на Росії - володимиром Путін і розглядається багатьма критиками як лобіст його інтересів у Німеччині.
Колишнього канцлера різко критикують за відмову дистанціюватися від Путіна, зокрема, високопоставлені політики та його власна партія. У березні Шредера позбавили статусу почесного громадянина Ганновера. У травні Європейський парламент закликав включити колишнього канцлера до списку санкцій російських олігархів.
З початком російського вторгнення в Україну Шредера критикували через зв'язок із росією. На тлі цього колишній канцлер відкликав згоду увійти до ради директорів "Газпрому", куди його висунули в лютому 2022 року, а також пішов з посади голови ради директорів "Роснефти".