counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Транзити планет у 2022 році


Переглядів: 97


Транзити планет у 2022 році

Планети, переходячи з одного Знака Зодіаку до іншого, змінюють свій настрій та енергетику. Це неминуче позначається на наших успіхах у коханні, справах, роботі та вдачі в цілому. Астрологи розповіли про всі переходи планет і час їхнього перебування в тому чи іншому Знаку в 2022 році.

Одні планети постійно змінюють своє становище, інші залишаються в одному Знакі кілька років поспіль. З інформацією, наданою в цій статті, ви будете в курсі того, яким може бути той чи інший період у 2022 Водного Тигра.

Транзити Меркурія у 2022 році

Меркурій у Козерозі перебуватиме лише у перший день року. Цього дня можуть поширюватися плітки.

З 2 по 25 січня планета пробуде в одинадцятому будинку гороскопу - у Водолії. Цей період буде ідеальним для творчої роботи, роботи в команді, спілкування.

З 26 січня до 13 лютого планета знову буде у Знаку Козерога. У цей час люди можуть бути дуже жадібними та непоступливими.

На період з 14 лютого по 9 березня Меркурій знову повернеться у Знак Водолія, продовживши прямий рух. Знову розпочнеться сприятливий час для роботи, покупок.

З 10 по 26 березня Меркурій пробуде у Рибах. У ці дні найменше везтиме у справах та роботі песимістично налаштованим людям.

27 березня - 10 квітня. У цей час астрологи радять не витрачати свої сили на другорядні відносини, адже планета опиниться в Овні.

З 11 по 28 квітня планета перебуватиме у другому будинку гороскопу, тобто у Тельці. У ці дні краще не вирушати у подорожі та відрядження.

З 29 квітня по 22 травня планета опиниться в одному зі своїх улюблених знаків - Близнюках. Це відкриє перед нами нові можливості, покращить нашу пам'ять.

23 травня Меркурій знову повернеться до Тельця, де пробуде до 12 червня. У цей період знову краще побути у зоні комфорту та не ризикувати здоров'ям, грошима.

13 червня відбудеться повернення Меркурія на Знак Близнюків. Там він пробуде до 4 липня. Перед нами знову відчиняться всі двері на цей відрізок часу.

5 липня відбудеться перехід планети до четвертого будинку — до Знака Раку. Там фінансовий заступник пробуде до 18 липня. За ці два тижні багато хто з нас стане більш млявими фізично та емоційно.

19 липня Меркурій увійде до Знака Лева, де залишиться аж до 3 серпня. У цей період потрібно буде розважатися та витрачати гроші на себе коханих.

З 4 по 25 серпня Меркурій пробуде у Діві. Це буде сприятливий час для роботи, підвищеної активності. Не треба цими днями сидіти і чекати біля моря погоди. Не проґавте своїх можливостей.

26 серпня відбудеться перехід у Знак Терезів. У сьомому будинку планета пробуде майже місяць – до 22 вересня. Це буде час духовного розвитку. Краще на якийсь час забути про справи.

З 23 вересня по 9 жовтня планета знову опиниться у Знаку Діви, але це буде не зовсім сприятливий період через ретроградність Меркурія, яка триватиме до 2 жовтня.

З 10 по 28 жовтня Меркурій знову перебуватиме у Терезах. Це відмінний період для відпустки, релаксації та зміни обстановки.

З 29 жовтня по 16 листопада планеті судиться пробути у Знаку Скорпіона. У цей період буде корисно займатися отриманням знань. Тяжку роботу краще відкласти.

З 17 листопада планета опиниться у Стрільці. Там вона залишиться до 5 грудня. Це чудовий час для подорожей, зміни обстановки, покупок, пошуків нової роботи та сенсу життя.

З 6 грудня і до кінця року Меркурію судиться пробути в Козерозі. Продуктивність знизиться, але це й не дивно, адже це час очікування свят.

Транзити Венери у 2022 році

З першого дня 2022 року планета кохання та життєвої енергії перебуватиме у дружньому Знаку Козерога. Пробуде вона там до 5 березня. Це дуже вдалий час для кохання, побачень та романтики.

З 6 березня по 4 квітня планета пробуде у Знаку Водолія. Настане час новизни, оновлення всього довкола нас самих. Ми по-новому поглянемо на цей світ.

З 5 березня по 1 травня Венера знаходитиме у Рибах. У цей час люди будуть добре почуватися. У нас буде багато сил та енергії на підкорення будь-яких висот у коханні та справах.

Період із 2 по 27 травня Венері судилося прожити під егідою Овна. Це буде час агресії людей, їхнє небажання йти назустріч один одному. Так ми станемо лінивішими.

З 28 травня по 22 червня планета пробуде у Знаку Тельця. Їй дуже зручно перебувати під впливом вірші та Землі. У багатьох із нас у цей час з'являться нові мрії та цілі, мотивація.

З 23 червня по 17 липня на сцену вийде Венера у Близнюках. Запаси енергії людей значно підвищаться. Найбільше везти у цей період буде промовистим особам.

З 18 липня по 10 серпня Венера пробуде у Раку. Ці три тижні можна буде присвятити сім'ї, справам по дому.

З 11 серпня планета опиниться у Львові. Там їй судилося пробути до 4 вересня. Венера деструктивна у цьому Знаку. Людей захлисне егоїзм.

З 5 по 28 вересня Венера пробуде у Діві. Їй у цьому Знакі комфортно, тому на нас чекатиме продуктивний час, коли потрібно займатися своїм здоров'ям.

З 29 вересня по 22 жовтня Венері доведеться пробути під впливом Терезів. Це найсприятливіший стан планети. Ми станемо позитивнішими, сильнішими ментально та фізично.

З 23 жовтня по 15 листопада планета перебуватиме у Скорпіоні. Венера повільно втрачатиме свої сили, позбавляючи нас удачі все сильніше і сильніше.

16 листопада планета перейде у Знак Стрільця. Там вона пробуде до 9 грудня. Багато людей будуть схильні в цей час до ризиків.

З 10 грудня до кінця року планета пробуде в Козерозі. Закінчення року буде сприятливим часом із будь-якої точки зору.

Транзити Марса у 2022 році

З 1 по 23 січня Марс пробуде у Знаку Стрільця. У цей час нам усім потрібно рухатися до своїх цілей, не відкладаючи справи на згодом.

З 24 січня планета перейде до Знаку Козерога, де пробуде до 5 березня. Сфера кар'єри та грошей процвітатиме, оскільки це сузір'я робить Марс максимально сприятливим.

З 6 березня по 14 квітня планета пробуде у Знаку Водолія. Усім нам знадобиться грамотно розподіляти сили для завдання вирішального удару.

З 15 квітня по 23 травня планета пробуде у Знаку Риб. Це буде час маніпуляцій, обману та хитрощів. Будьте обережнішими.

З 25 травня червона планета перейде до Овна. Там вона пробуде до 4 липня. За цей час багато хто з нас стане більш продуктивним, безстрашним і готовим на все заради досягнення мети.

Якщо в Овні Марсу найкраще, то в момент перебування в Тельці він робить нас безпринципними та недовірливими. Цього Знаку Марс пробуде з 5 липня по 19 серпня.

20 серпня планета перейде у Знак Близнюків. В одних людей впаде концентрація, а в інших з'явиться дар переконання. У третьому будинку Марс протримається аж до кінця цього року.

Транзити Юпітера у 2022 році
111_0duHnAF.jpg

з 1 січня по 9 травня найбільшій і найважчій планеті судилося пробути під впливом Риб. У дванадцятому будинку гороскопа Юпітер дуже непросто. Сильний дисонанс з енергією стихії Води негативно вплине на людей, викликаючи проблеми зі швидкістю мислення. Не ризикуйте у цей час.

З 10 травня планета увійде до Знаку Овна. Там їй судилося пробути до 27 жовтня. Юпітер зробить нас добрішим, але змусить думати часто лише про себе. Будьте відкритими із близькими людьми у цей час.

28 жовтня гігант повернеться до Риби. Там він пробуде до 19 грудня. Це означає, що наше життя знову стане трохи складнішим через втрату натхнення.

З 20 грудня ми знову станемо успішнішими і щасливішими через повернення Юпітера в Знак Овна. Останні дні року можна присвятити вирішенню юридичних проблем.

Транзити далеких планет у 2022 році
Весь 2022 рік Сатурн пробуде у Знаку Водолія. Жодних змін не буде з 2020 року. Настрій планети стабільний.

Уран також залишається на місці – у Знаку Тельця. Нептун залишиться у Знаку Риб. Плутон проведе весь рік у Козерозі. Це означає, що жодних серйозних змін у нашому житті не станеться.

Планети важливі, але дуже важливу роль відіграє і Місяць, адже його енергетика змінюється щодня. 


Читайте АСН в Google News


Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-1,7911560535431-/ /-pc-/
Top