![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
Небайдужі мешканці Запоріжжя надали допомогу старенькій, яка на вулиці від голоду знепритомніла. Прийшовши до тями і наспіх поївши, нещасна розповіла, що паспорт і пенсійну картку у неї відібрали невістка і рідна внучка, які отримують пенсію за неї.
Старенька близько року не отримує грошей і харчується чим доведеться, але переважно - голодує. Вона не може потрапити в квартиру, бо ключ від домофона у неї теж відібрали, пише небайдужий користувач у мережі.
Тепер місцеві жителі намагаються допомогти жінці. Старенькій вже допомогли написати заяву на відновлення паспорта, шукають можливості відновити пенсійну картку. Жоден орган соцзабезпечення Запоріжжя на інцидент поки не відреагував.