
Крім російського журналіста Аркадія Бабченка, в списку засуджених до фактичної страти були одеський активіст і колишній працівник ФСБ РФ, який переїхав в Україну. Про це генпрокурор Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу "Інтер".
"У нас є цей список. Зараз цей список знаходиться в руках СБУ, і всі люди, перераховані в ньому, отримають належну охорону від тих, хто замовив їх смерть", - заявив Луценко.
Нагадаємо, в результаті інсценування вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка спецслужбам вдалося затримати організатора вбивства. Виявилося, в його списку смерті - ще близько 30 людей.
Пізніше підозрюваний в організації замаху на Бабченка - Борис Герман заявив, що працює на контррозвідку України. Однак в СБУ заявили, що той не співробітничав з відомством і не є їх співробітником.