counter
Стрічка новин
Вибрати все
19 Серпня
18 Серпня
Всі новини...

Карина Бобко

Не дайте им повод превознести себя!

12:02, 24.06.2022

Не дайте им повод превознести себя!

Майже чотири місяці наша країна чинить опір російській агресії. Весь цей час тривають запеклі бої за незалежність та свободу нашої держави. Рашисти зустрічають сильний опір з усіх боків. І бійці ЗСУ, і представники тероборони, і навіть звичайні мирні жителі хоробро відбивають напад ворога. Звісно, ​​є й втрати. Гинуть люди. І військові та цивільні. Але мужність нашого народу не зламати. Ніхто з наших західних партнерів і подумати не міг, що Україна вистоить. А ми змогли. Ми вже показали та довели усьому світу, наскільки ми згуртована нація!

Але життя продовжується. Випускники закінчили свої школи. Хтось святкував випускний на руїнах колись рідний альма-матер. Наші артисти продовжують гастролі. Ми навіть виступили на Євробаченні та втретє за 19 років посіли перше місце. Наші спортсмени успішно виступили на Олімпіаді, посіли друге місце у паралімпійських іграх. Все це говорить про стійкість не лише наших солдатів, які перебувають на передовій, а й силі духу звичайних громадян, які можуть адаптуватися до будь-яких обставин.

Днями дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан заявив, що у зв'язку зі ситуацією, що склалася в Україні, російських спортсменів, а також іноземних спортсменів, які погодилися брати участь в іграх, що проводяться в Росії, необхідно жорстоко карати. Санкцій щодо представників спорту має бути більше. Усі спортсмени мають бути дискваліфіковані у своєму виді спорту та більше не мати права на виступ на міжнародній арені.

З одного боку, напевно, він у чомусь і правий. Ми розуміємо, що Росія є агресором. Що вона напала на Україну та розпочала повномасштабну війну. Усі країни Заходу підтримали нас запровадженням санкцій. Це правильно. Але з іншого боку, ще наприкінці 19 століття П'єр де Кубертен, фундатор сучасних олімпійських ігор проголосив принцип "спорт поза політикою". І, мабуть, цей принцип має бути збережений.

Можна ненавидіти країну за той біль, що вона нам завдала. Можна ненавидіти путіна за початок війни на нашій землі. Можна проклинати всіх і все, але до чого тут спорт? По-перше, не всі спортсмени підтримують цю війну. По-друге, не всі російські апріорі погані. Будь-який спортсмен, щоб мати який-небудь титул, вколював все своє життя, проводячи його у вічних тренуваннях. То чому він, тільки через те, що російська, має втратити сенс свого життя? Адже для людини спорту втратити можливість брати участь у змаганнях рівносильно позбавленню життя. А по-третє, своїм висловом Юрій дав привід росіянам вивернути цю ситуацію у свій бік. Зараз росіяни з гордістю заявляють: "Нас усунули, тому що ми сильні конкуренти, і решта всіх країн просто бояться наших спортсменів".

Не потрібно давати привід Росії піднести себе.

Слава Україні!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 16Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Ньютон і його передбачення про кінець світу. На чому вони засновані
Ньютон і його передбачення про кінець світу. На чому вони засновані
Кінець світу прогнозували сотні разів, а в наш час деякі ентузіасти навіть складають розклад цих доленосних по....
Чорна душа: яка схильність до криміналу у різних знаків Зодіаку
Чорна душа: яка схильність до криміналу у різних знаків Зодіаку
Погодьтеся, у всіх нас є низка негативних рис особистості, звичайно ж, поряд із позитивними Наприклад, упертіс....
7 сучасних прикмет, які збуваються, хоч нам це і не завжди подобається
7 сучасних прикмет, які збуваються, хоч нам це і не завжди подобається
Прикмети на щастя - найпоширеніші в світі Це досить очевидно, адже кожен шукає в знаках долі частинку добра і ....
Сперечаються задля суперечки: 4 найскандальніших і упертих знаки Зодіаку
Сперечаються задля суперечки: 4 найскандальніших і упертих знаки Зодіаку
Всяк час, коли ви вступаєте у відносини з кимось, для вас обох природно іноді сперечатися Ми всі дуже унікальн....
Доступные альтернативы AirPods: топ лучших устройств
Доступные альтернативы AirPods: топ лучших устройств
Бездротові навушники AirPods від Apple – багатофункціональні пристрої, які забезпечують користувачам високий р....
більше матеріалів
/-0,54932999610901-/ /-pc-/
Top