counter
Архів Повернутись назад 19 Травня 2016
19 Травня
Суспільство оформление ленты  Кримськотатарський Майдан У центрі Києва - жовто-сині прапори: українські та кримськотатарські. У день 72-ї річниці депортації кримських татар на Майдан Незалежності прийшли сотні людей, аби вшанувати пам'ять загиблих. 18 травня 1944 року на світанку до будинків кримських татар по всьому Криму постукали солдати. На збори дали п'ятнадцять хвилин, а потім посадили у товарні вагони і відправили в Середню Азію. За різними підрахунками, депортовано було близько 200 тисяч осіб, 30 тисяч з них загинули в дорозі або протягом першого року заслання. І лише через 45 років депортацію було засуджено і визнано незаконною, а корінному народові Криму було дозволено повернутися на батьківщину. Сьогодні в Києві ті, чиї родичі змушені були залишити власні будинки понад 70 років тому, і ті, кому довелося виїхати після анексії 2014-го. Вони тримають у руках плакати: «Вічна пам'ять жертвам геноциду кримськотатарського народу!», «Пам'ятаємо! Не дозволимо нікому і ніколи забути!», «Президенте України! Від слів - до справи! Де конкретні дії з деокупації Криму?». На початку мітингу - гімн України і гімн кримських татар. Далі - виступ представників Меджлісу і священнослужителів. Першим до мікрофона підходить муфтій ісламського центру Аджи Сейран Аріф. Читає коротку молитву в пам'ять жертв депортації і «всіх загиблих від двох тиранів». Муфтія змінює православний священик - архієпископ Климент. У нього окупаційна влада забрала Кафедральний собор Володимира і Ольги у Сімферополі, який належить УПЦ Київського патріархату. Рефат Чубаров сьогодні говорив не від свого імені, а від імені свого заступника, який понад рік перебуває в катівнях ФСБ у Криму, Ахтема Чийгоза. «На долю нашого народу випало багато випробувань, і ми з честю їх долали. Нас не зламати в'язницями і таборами, не залякати обшуками і арештом, не обдурити за допомогою маріонеток. Крим більше ніколи не буде без кримських татар», - сказав Чийгоз у своєму листі. «Треба було, щоб почалася війна, щоб Росія, брудна країна, напала на нас, треба було втратити Крим, щоб ми, українське суспільство, зібралися разом. Шкода, що цього не сталося раніше. Але у нас, мусульман, кажуть, що через випробування відбувається очищення», - сказав на Майдані Рефат Чубаров.
Події оформление ленты  У Чернігові грабіжники напали на патрульних поліцейських У Чернігові під час затримання грабіжників ножові поранення дістав патрульний поліцейський. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції. За інформацією правоохоронців, у ніч на середу, 18 травня, до поліції надійшло повідомлення про те, що до однієї з новобудов по вул. 1 Травня потрапили невідомі. Патрульні, які прибули на місце, на першому поверсі затримали одного з грабіжників. Після цього патрульні попрямували на другий поверх, де перебувало ще двоє зловмисників. «Правопорушники почали чинити правоохоронцям опір і не виконували законні вимоги патрульних. Користуючись темрявою, один зі зловмисників напав на поліцейського і ножем завдав йому поранень шиї та голови, при цьому він зірвав кобуру патрульного разом із пістолетом і відкрив вогонь по патрульних. Напарник поліцейського застосував щодо правопорушника зброю, внаслідок чого поранив нападника», - йдеться в повідомленні. Після цього грабіжник виконав вимоги правоохоронців. Наразі всіх грабіжників затримано. Пораненого поліцейського госпіталізовано.
Події Зникнення єгипетського літака: жителі грецького острова вранці бачили спалах у небі Жителі одного з грецьких островів бачили в четвер рано вранці вогненний спалах у небі. Про це повідомив телеканал Al Arabiya, пише ТАСС. Наразі в районі Середземного моря тривають пошуки зниклого з екранів радарів борту А320 авіакомпанії Egypt Air, який прямував з Парижа до Каїра. У пошуковій операції в районі ймовірного падіння лайнера задіяні ВПС Єгипту, а також корабель ВМС країни. Раніше повідомлялося, що зв'язок з літаком зник, коли він перебував над Середземним морем за 280 кілометрів від Єгипту. На борту літака перебувало 30 громадян Єгипту, 15 - Франції, 2 - Іраку, а також по одному громадянину Великобританії, Бельгії, Кувейту, Саудівської Аравії, Судану, Чаду, Португалії, Алжиру і Канади. Загалом на борту, включаючи членів екіпажу, було 66 осіб.
Суспільство оформление ленты  Українська система ProZorro перемогла в міжнародному конкурсі у сфері держзакупівель Українська система електронних державних закупівель ProZorro посіла перше місце у найпрестижнішому міжнародному конкурсі у сфері держзакупівель. Про це на своїй станиці в Facebook повідомив заступник глави Мінекономіки Максим Нефьодов. Українська система обійшла конкурентів з Великобританії та Австралії. «Після «Євробачення» Павло Шеремета сказав: «Найкращою подякою Джамалі буде кожному з нас сьогодні зробити щось, аби виграти євро- або глобоконкурс у своїй галузі. Система публічних електронних закупівель ProZorro - challenge accepted! Учора ми отримали в Лондоні нагороду World Procurement Awards 2016 у номінації публічних закупівель!!! У впертій боротьбі ми обійшли міністерство юстиції Великобританії, департамент освіти Австралії та інших важливих претендентів. Сьогодні у світі круті саме ми!» - написав Нефьодов у соцмережі. Він зазначив, що така перемога - неймовірна заслуга всієї команди, сотень людей, які «впряглися і роблять цю реформу». Заступник міністра назвав цих людей істинним героями. Заступник глави АП Дмитро Шимків на своїй сторінці у Facebook теж привітав команду ProZorro і зазначив, що це визнання української системи від усього світу. «ProZorro перемогла в найбільш престижній міжнародній премії у сфері закупівель - World Procurement Awards 2016! Українську систему визнано світом! Вітаю всю команду: Макса Нефьодова, Олександра Стародубцева, Христину Гуцалову, Андрія Кучеренка і всіх-всіх, хто допомагав, вірив і боровся! Все починалося з великого бажання, віри, оптимізму і драйву. Impossible is possible!» - написав Шимків. Фото: Facebook Макс Нефьодов
Суспільство Нардепи перейменували Дніпропетровськ на Дніпро в рамках декомунізації Верховна Рада схвалила перейменування Дніпропетровська на Дніпро у рамках декомунізації. За відповідний проект постанови №3864 проголосували 247 парламентаріїв, передає РБК-Україна. «Свою нинішню назву Дніпропетровськ у 1926 році місто отримало від назви річки й на честь партійного, більшовицького і радянського діяча, керівника революційного руху і голови ЦВК УРСР - Г.І. Петровського (1978-1958), який згодом став одним з ініціаторів організації Голодомору 1932-33 років. Назва містить у собі символіку комуністичного режиму і, відповідно до закону, її має бути змінено», - сказано в пояснювальній записці до постанови. Як повідомляється, постанова набирає чинності з дати її ухвалення. За перейменування проголосували 95 нардепів від фракції «Блок Петра Порошенка», 65 парламентаріїв від «Народного фронту», 21 позафракційний депутат, 19 нардепів від «Самопомочі», 20 депутатів від фракції «Радикальна партія Олега Ляшка», 17 парламентаріїв від «Батьківщини», 9 нардепів від партії «Воля народу» і 1 депутат від партії «Відродження». З депутатів «Опозиційного блоку» жоден не підтримав постанову.
За кордоном МЗС: В Афганістані розбився вантажний літак, загинули двоє українців В аеропорту міста Двайер (Афганістан) під час аварії вантажного літака загинули двоє українців. Про це повідомляє департамент консульської служби МЗС України. Ще одного українця госпіталізовано. «За інформацією посольства України в Республіці Таджикистан (за сумісництвом - в Афганістані), 18 травня 2016 року в аеропорту м. Двайер (афганська провінція Гільменд) зазнав аварії вантажний літак Ан-12. За попередніми даними, він належить грузинській компанії Аnham, перебуває в чартері азербайджанської компанії Silk Way. Екіпаж складався з 11 осіб (1 - громадянин Узбекистану (капітан), 3 - громадяни України, 7 - громадяни Азербайджану). Внаслідок катастрофи загинули 9 осіб (2 громадян України, 1 громадянин Узбекистану, 6 громадян Азербайджану), одного громадянина України госпіталізовано (стан стабільно тяжкий) до лікарні м. Кандагар», - сказано в повідомленні. Консул посольства України в Таджикистані 20 травня вирушить до Кабула для забезпечення консульського супроводу потерпілих громадян України.
Політика оформление ленты  Лідером профспілок, який вимагав гроші або посаду в обмін на припинення акції протесту, виявився Дмитро Філіпчук Нині відома особа лідера профспілок, який за припинення акції протесту під стінами будівлі Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру вимагав 100 тисяч доларів США або посаду заступника відомства. Ним виявився голова Всеукраїнського профспілкового об'єднання «Демократичні профспілки України» і Всеукраїнської профспілки працівників галузі земельних відносин Дмитро Філіпчук. Він є організатором акції, учасники якої вимагали звільнення глави Держгеокадастру Максима Мартинюка. За її припинення Філіпчук хотів 100 тисяч доларів США або призначення на посаду заступника глави відомства. Філіпчука затримали під час одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 150 тисяч гривень. Наразі вирішується питання про висунення йому підозри та обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Мабуть, вимагаючи хабара такої величини, лідер профспілок розумів, що отримати цю суму цілком реально. Судячи з повідомлень у ЗМІ, посадові особи відомства там із завидною регулярністю беруть оплату за «посильну допомогу» у вирішенні земельних питань. І з такою самою регулярністю попадаються на гарячому. При цьому суми хабарів, з якими їх затримують правоохоронні органи, обчислюються десятками тисяч доларів. Можна лише уявити обсяг існуючого там ринку тіньових послуг. Можливо, цей випадок нарешті стане показовим і відучить інших бажаючих отримувати для себе дивіденди, організовуючи замовні мітинги. На жаль, такий інструмент демократії, як акції протесту, останнім часом дедалі частіше використовується саме для того, щоб під «тиском народних мас» вирішувати власні питання. І від подібних людей та їхньої вартості залежать не тільки кадрові призначення, а й доля суспільно важливих ініціатив. Люди почали звикати до маніпуляцій і часто не помічають реальних ляльководів.
Суспільство У Вінницькій області знайшли підпільний спиртзавод Співробітники Служби безпеки спільно з податківцями та прокуратурою припинили діяльність підпільного спиртзаводу в Оратівському районі Вінницької області. Завод виготовляв спирт у промислових масштабах. «Нелегальне виробництво на території недіючого харчового заводу в одному з сіл району організували двоє мешканців Київської та Вінницької областей. Зловмисники встановили в цехах сучасне обладнання, системи охолодження, резервуари, цистерни, насоси для автоматизованого виготовлення спиртового дистиляту. Під час обшуків правоохоронці вилучили 15 тонн спиртової суміші на суму понад 3,5 мільйона гривень. Вартість знайденого обладнання, за попередніми оцінками, становить 6,5 мільйона гривень», - сказано у повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 28, ч. 1, 2, 3 ст. 204 КК України.
Політика Чубаров: Кримські татари в Криму подаватимуть апеляцію на заборону Меджлісу В анексованому Криму кримські татари подаватимуть апеляцію на рішення судів першої інстанції про заборону діяльності кримськотатарського Меджлісу. Про це повідомив глава Меджлісу Рефат Чубаров під час прес-конференції в четвер, 19 травня, передає РБК-Україна. «Члени Меджлісу, які в Криму, вони прийняли таку форму поведінки, що подають до суду, тобто в апеляцію щодо рішення 26 квітня. Члени Меджлісу не визнають правомірність окупаційних судів, проте використовують усі доступні інструменти з метою захистити свої права. Для того, щоб продемонструвати нашим західним партнерам, що ми вживаємо всіх можливих заходів дотримання наших прав і ведення діалогу з окупаційною владою», - зазначив Чубаров. Він розповів, що практично у кожного члена Меджлісу були вдома обшуки. «Немає жодних сумнівів у тому, що і апеляційне рішення буде таким, що підтвердить рішення всіх судів», - сказав глава Меджлісу.
Події У Станиці Луганській снайпер бойовиків застрелив українського солдата У Станиці-Луганській снайпер убив українського військового. Про це повідомили у прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Ще одного українського військового було поранено. «Так, 18 травня, внаслідок обстрілу терористами позицій захисників України у Станиці Луганській один український військовослужбовець загинув, ще один боєць дістав поранення. Обстріл Станиці Луганської здійснювався терористами приблизно з 11 до 13 годин. Під прикриттям автоматних черг «працював» снайпер», - сказано в повідомленні. Крім того, цього дня близько 9 години з боку с. Крестовое в бік українських позицій терористи вели обстріл зі стрілецької зброї. «Ситуація на лінії розмежування в Луганській області значно загострилася. Терористи повернулися до обстрілу наших військових удень. Незважаючи на наші зусилля з повернення миру в Луганську область, терористи продовжують загострювати ситуацію - вбивають і ранять наших хлопців», - зазначив голова обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.
Політика Геращенко: Набуття чинності вироку ГРУшникам з РФ може відкрити шлях для звільнення Савченко В Україні сподіваються, що набуття чинності вироку, винесеного російським ГРУшникам Олександру Александрову та Євгену Єрофєєву, може відкрити шлях до звільнення Надії Савченко. Про це під час брифінгу заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, передає РБК-Україна. Вирок російським військовим набуває чинності 20 травня. «20 травня офіційно набуває чинності вирок проти тих двох російських ГРУшників, які приїхали на територію України вбивати українців, і, власне, ми дуже сподіваємося, що набуття чинності вироку також відкриє шлях для того, щоб найближчим часом наша колега... Надія Савченко повернулася в Україну», - сказала Геращенко. Вона зазначила, що відносно повернення додому українських політв'язнів Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва теж чекають на позитивні новини. «Найближчим часом ми сподіваємося отримати позитивні новини щодо повернення в Україну Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва, які мають дуже тяжкі діагнози, які надзвичайно хворі і за звільнення яких ми боремося», - сказала віце-спікер.
Суспільство оформление ленты  Двоє військових загинули, двох поранено в зоні АТО (відео) У зоні АТО на Донбасі минулої доби двоє українських військових загинули, ще двоє дістали поранення. Про це під час брифінгу повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО Олександр Мотузянік. «Впродовж минулої доби внаслідок бойових дій, на жаль, двоє українських військових загинули, ще двох наших бійців було поранено. Двоє українських бійців загинули внаслідок злочинного снайперського обстрілу бойовиків. У першому випадку військовослужбовець загинув під Авдіївкою, у другому - в Станично-Луганському районі. І двох військових було поранено: одного з них - внаслідок підриву на протипіхотній міні неподалік від села Широкине, ще одного - внаслідок обстрілу з боку бойовиків неподалік від населеного пункту Опитне», - розповів Мотузянік.
Суспільство ГПУ розпочала заочне засудження підозрюваного, який перегнав до Луганська «Тигр» Жириновського Генеральною прокуратурою розпочато процедуру заочного засудження громадянина України, якого підозрюють у сприянні діяльності терористичної організації, у кримінальному провадженні за фактом сприяння громадянином Російської Федерації Жириновським та іншими особами діяльності терористичної організації «ЛНР». Про це повідомляє прес-служба ГПУ. У ГПУ зазначили, що Жириновський, перебуваючи в м. Москва, в травні 2014 року вступив у злочинну змову з активними учасниками терористичної організації щодо матеріального забезпечення збройних формувань цієї організації, зокрема шляхом надання транспортного засобу марки ГАЗ (модель «Тигр»), який має подвійне функціональне призначення. «У подальшому вказаний громадянин України 07.05.2014, виконуючи відведену йому роль, отримавши на території Російської Федерації автомобіль «Тигр», шляхом здійснення погроз працівникам Державної прикордонної служби України здійснити вибух на пропускному пункті «Ізварине», забезпечив незаконний перетин державного кордону України зазначеним транспортним засобом, який цього ж дня у м. Луганськ передав керівникам терористичної організації «ЛНР», - ідеться в повідомленні. Шевченківський районний суд Києва дав дозвіл на здійснення щодо підозрюваного спеціального попереднього розслідування у цьому кримінальному провадженні.
оформление ленты  Блог: 
Політика Михайло Корнієнко Реформу потрібно проводити, але не можна, щоб судову систему було паралізовано В Україні на сьогодні колапс судової системи, оскільки останнім часом суди завалені справами. Справи не розглядають протягом кількох місяців, а деякі лежать роками. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив генерал-полковник міліції Михайло Корнієнко. «Суди завалені справами. Люди чекають, а в судах не можуть на ці справи знайти часу, їх просто не розглядають, і це є найпроблемнішим зараз. Якби хтось проаналізував навантаження на суди, то побачив би, що вона просто величезна. Люди, які, наприклад, потрапляють у ДТП і потім намагаються через страхові компанії отримати компенсації, не можуть цього зробити, бо іноді протоколи про адміністративне порушення не розглядаються по півроку. Це і є вся оцінка судової системи. Не можна робити так, щоб цю систему було паралізовано. Робіть реформи, але не можна систему паралізувати. У багатьох центральних судах міста Києва немає повного складу суддів і тому вони не можуть повноцінно працювати», - розповів експерт. Корнієнко переконаний, що така ситуація чудово демонструє стан українського судочинства. На його думку, це колапс судової системи, але чомусь про це сьогодні ніхто не говорить.
Суспільство У штабі не бачать передумов для наступу бойовиків на Донбасі На сьогодні на сході України спостерігається активізація переміщення російських терористичних військ, але передумов для масштабного наступу немає. Про це заявив у Брюсселі начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України генерал армії Віктор Муженко, пише Укрінформ. «На сьогодні не спостерігається створення жодних потужних ударних угруповань на якихось окремих напрямках. Дійсно, здійснюється переміщення техніки та озброєння - через те, що ділянка українсько-російського кордону не контролюється, допуск місії ОБСЄ російською стороною і відповідними незаконними утвореннями бойкотується. Тому така можливість - перекидання техніки, озброєння і особового складу - є реальною», - сказав Муженко. Він зазначив, що в штаб-квартирі НАТО поінформував своїх колег в Альянсі про сценарії розвитку ситуації безпеки в Україні. «Йшлося не тільки про Донбас. Розглядалося широке коло питань і більш широкий спектр військових загроз щодо України», - додав Муженко.
Політика Кучма нагадав США про зобов'язання в рамках Будапештського меморандуму Сьогодні представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма зустрівся із заступником помічника державного секретаря США в Бюро у справах Європи та Євразії Бріджит Брінк. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар Кучми Дарка Оліфер. За її словами, основною темою зустрічі був перебіг виконання Мінських домовленостей. «Без вирішення всього блоку питань з безпеки, повернення Україні контролю за українсько-російським кордоном, виведення з території України військової техніки та іноземних підрозділів, звільнення всіх заручників ні про який прогрес у політичній сфері не може бути й мови», - сказав Кучма. Також він звернув увагу Бріджит Брінк на зобов'язання США щодо територіальної цілісності та безпеки України, які вони взяли на себе в рамках Будапештського меморандуму.
Політика Ківа готує позов до Саакашвілі Колишній начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Ківа подає до суду на голову Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі. Про це Ківа заявив на прес-конференції, пише РБК-Україна. «Щодо останніх заяв, зроблених на мою адресу, однозначно буде судовий розгляд», - сказав Ківа. Нагадаємо, 17 травня Саакашвілі назвав Ківу «кримінальним авторитетом у формі поліції». Адвокат Ківи Олексій Шевчук пояснив, що в інтересах підзахисного буде подано позов до суду про захист честі, гідності та ділової репутації. За його словами, в суді від Саакашвілі зажадають спростувати свої слова щодо Ківи, зокрема про «кримінального авторитета». «Ми говоритимемо про комплексну лінгвістичну експертизу», - додав адвокат. Він зазначив, що Ківа не вимагатиме компенсації морального збитку, а відповідачем також будуть кілька телеканалів, які поширили цю інформацію.
Суспільство Столичні чиновники попалися на хабарі Співробітники Служби безпеки України за сприяння керівництва столиці викрили у хабарництві чиновників департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської держадміністрації та Держслужби з надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, чиновники вимагали кошти від керівників газозаправних станцій за неперешкоджання підприємницькій діяльності і повернення демонтованих заправних комплексів. «Співробітники спецслужби затримали чиновника КМДА і посередника в одному з київських офісних центрів. Зловмисники «стягували» 60 тисяч гривень данини за дві заправки з керівника мережі станцій. Правоохоронці задокументували одержання здрниками ще 120 тисяч гривень хабарів за два останніх місяці», - йдеться в повідомленні. Зараз тривають обшуки. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
оформление ленты  Блог: 
Політика Вадим Карасьов Зміни до судової системи стали інструментом політичної боротьби У Верховній Раді не зберуть 300 голосів для голосування за судову реформу, а сама вона стала інструментом політичної боротьби. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. «Триста голосів у Раді не зберуть. Уже все йде до дострокових парламентських виборів. Політичні сили не продемонструють консолідованість у внесенні змін до Конституції, і Президент це розуміє. Ті політичні сили, які не братимуть участі в голосуванні за судову реформу, їх критикуватимуть і звинувачуватимуть, що вони не хочуть створити незалежну судову систему. Тут якраз розрахунок на те, що голосів не буде, а отже, можна буде знайти додаткові аргументи для критики. Таким чином ті, хто не бажає вносити зміни до Конституції в частині правосуддя, зривають судову реформу», - розповів експерт. За словами Карасьова, на сьогодні не має значення навіть те, як виписано власне законопроект про судову реформу. Вона перетворилася на політичний інструмент і її зміст став не таким важливим. «Власне проект реформи - це зараз неважливий момент. Усі використовуватимуть судову реформу як інструмент політичної боротьби, тому час для того, щоб адекватно, розумно, кваліфіковано з експертної точки зору проаналізувати систему, ще не настав. Зараз політичні сили захопилися політичним змаганням, політичною боротьбою і багато хто вже готується до дострокових парламентських виборів. Тому тут не до якісного кваліфікованого аналізу судової реформи», - резюмував політолог.
Суспільство оформление ленты  У Донецькій області «Фантом» затримав нелегальну партію цигарок на 400 тисяч гривень У Донецькій області співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» затримали нелегальну партію цигарок, яку намагалися вивезти з окупованої території. Як повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби, на блокпосту першого рубежу оборони було зупинено автомобіль, в якому перебували жителі селища Новолуганське. «Під час огляду транспортного засобу було знайдено та вилучено понад 27 тисяч пачок цигарок на 400 тисяч гривень, обклеєних підробленими акцизними марками, а також понад 234 тисячі гривень готівкою», - йдеться в повідомленні. Як зазначається, в діях водія автомобіля вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) КК України. Наразі здійснюється перевірка.
За кордоном оформление ленты  Інженери Антонова виклали в мережу відео посадки Ан-225 «Мрія» з борту літака (відео) 16 травня 2016 року український літак Ан-225 «Мрія» авіакомпанії «Авіалінії Антонова» приземлився в аеропорту міста Перт, Австралія. Співробітники компанії, які перебували на борту літака, зняли, як виглядає посадка на найбільшому у світі літаку. Як повідомляла АСН, це був перший політ Ан-225 на Зелений континент. «Мрія» доправила в Австралію генератор компанії Brush з Праги. Подивитися на посадку гіганта зібралося близько 10 тисяч осіб з різних куточків Австралії. Після розвантаження Ан-225 повернувся до Європи, зробивши проміжну посадку в Дубаї (третє відео). Після посадки в ОАЕ він узяв курс на Мілан, куди доправив з Австралії різні промислові вантажі. Зараз Ан-225 «Мрія» перебуває в Лейпцигу. Спостерігати за переміщеннями літака можна на сайті flightradar24. Нагадаємо, що на рахунку «Мрії» 14 польотів у зв'язці з космічним човником «Буран» загальною тривалістю 28 годин 27 хвилин. Їх було виконано з аеродромів, розташованих у різних кліматичних зонах СРСР: у Гостомелі, Ахтубінську, Байконурі, Борисполі, Внуково, Єлізово, Раменському, Чкаловському, Хабаровську. Але після розпаду СРСР фінансування програми «Енергія-Буран» припинилося і проект було зупинено.
Економіка Депутати прийняли за основу законопроект про скасування оподаткування пенсій Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №4542 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій». За документ проголосували 307 нардепів, пише РБК-Україна. При цьому підготовку проекту закону до другого читання за скороченою процедурою підтримали 278 депутатів ВР. «Сума пенсій (включаючи суму їхньої індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, яке отримується платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, а також пенсій з іноземних джерел, якщо відповідно до міжнародних договорів, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, такі пенсії не підлягають оподаткуванню чи оподатковуються в країні їхньої виплати», - йдеться в тексті законопроекту.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,1126530170441-/ /-pc-/
Top