counter
Архів Повернутись назад 18 Жовтня 2017
18 Жовтня
Суспільство оформление ленты  «Автомайдан» приїхав до резиденції Порошенко У Козині Київської області до приватної резиденції Президента України Петра Порошенка приїхали представники Автомайдану і інші учасники протесту. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова організації Сергій Коба. «Ми вже у Порошенка!!! І я вам скажу, що цукерка вже встигла! Військо тут, мабуть, більше ніж в АТО. Пора збирати колону, все, як і три роки тому, вони висновків не зробили, а ми вже знаємо, як діяти! Уперед », - повідомив Коба. У свою чергу нардеп Вікторія Войціцький заявила, що під резиденцію звезли правоохоронців і військову техніку. «Запитала у хлопців, з чим пов'язана така величезна кількість силовиків ... відповідь була« прекрасний »: проводяться навчання», - написала парламентарій. Нагадаємо, 17 жовтня в центрі Києва біля будівлі Верховної Ради почалася акція протесту, на якій за інформацією поліції, зібралося близько 6 тисяч осіб. Навколо парламенту були посилені заходи безпеки, щоб уникнути провокацій. Увечері того ж дня біля ВР встановили намети, правоохоронці пообіцяли, що не їх зносити.
Суспільство оформление ленты  Поліція не дасть влаштувати силові протистояння у центрі Києва - Князєв Поліція не дозволить влаштувати силові протистояння у центрі Києва. Про це на брифінгу заявив голова Нацполіції Сергій Князєв, передає прес-служба відомства. «Нікому не вдасться використати правоохоронців для дестабілізації ситуації в Києві. Всі громадяни мають право на свій вибір і волевиявлення, а ми, в свою чергу, забезпечимо їхню безпеку», - підкреслив Князєв. За його словами, всі протиправні дії, напади на нардепів будуть розслідуватися. «Ми повинні забезпечити безпеку учасників, громадян, які працюють у цій місцевості і проживають, а також - роботу всіх органів влади, які працюють в центрі міста», - додав голова Нацполіції. Він уточнив, що вже відкрито кримінальне провадження за фактом отримання тілесних ушкоджень військовослужбовцем Нацгвардії і працівником поліції, а також - за фактом розкрадання майна поліції.
Суспільство «Бабине літо» буде радувати українців і далі - Гідрометцентр В Україні майже тиждень буде «бабине літо». Про це повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, передає телеканал «112 Україна». «У найближчий тиждень ми чекаємо, що буде в Україні триматися дуже тепла, як для цього періоду, погода. Максимальні температури сягатимуть 15-20 градусів, в південних та прикарпатських областях очікуємо до 25 градусів», - розповів Кульбіда. За його словами, весь цей період не буде опадів, за винятком сходу країни. Також Кульбіда зазначив, що через тиждень почнеться поступове зниження температури, однак різко зима не прийде. «Поки що ми не очікуємо ні снігу, ні морозів», - додав синоптик. Нагадаємо, в середу, 18 жовтня, в Гідрометцентрі пообіцяли сонячну і суху погоду по всій території України. Повітря максимально прогріється до +24 градусів на заході.
Політика оформление ленты  Ніч під Радою пройшла спокійно - нардеп Ніч у розбитому під Верховною Радою наметовому таборі пройшла спокійно. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Єгор Соболєв. Він закликав не зупинятися на досягнутому. «Нам потрібні правила, які допоможуть очистити державу від тих, хто на ній збагачується. Наскільки я зрозумів на нічних переговорах, найбільше керівництво держави боїться створення незалежного антикорупційного суду. Згода на скасування депутатської недоторканності вже з'явилася», - підкреслив Соболєв. У свою чергу парламентарій Мустафа Найєм уточнив, що працівники Нацполіції і Нацгвардії «спрацювали професійно, не рахуючи окремих ексцесів, які на таких акціях неминучі». Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради почалася акція протесту. Мітингувальники вимагали скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і проведення виборів за відкритими списками. Увечері того ж дня під парламентом встановили намети.
Політика Стала відома справжня причина істерики Угорщини через мовний закон Угорці використовують істерію навколо нового українського закону про освіту в передвиборних цілях. Таку думку висловила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба відомства. За словами Гриневич, Україна прагне донести до Європи, що ухвалений закон за своєю структурою аналогічний тим, які вже діють у країнах ЄС. Міністр підкреслила, що Угорщина спрямовує значні сили і ресурси для поширення неправдивої інформації. «Я розумію, що у них вибори і фактично вони ведуть на наших територіях передвиборну кампанію, адже українці, які належать до угорської меншини, голосують на виборах. Однак ці політичні мотиви не повинні перекреслити педагогічних цілей, а саме необхідності поліпшення якості освіти та вивчення державної мови в школах нацменшин», - заявила Гриневич. Нагадаємо, 12 жовтня Асамблея ПАРЄ ухвалила рішення, яким закликала Україну внести в закон про освіту всі рекомендації Венеціанської комісії. Висновків останньої щодо цього документа поки немає. Закон про освіту розкритикували в Угорщині, Румунії та Росії. Сусідів не влаштувала стаття, яка зобов'язує представників нацменшин з 5 класу проводити навчання українською мовою.
Суспільство оформление ленты  Величезні затори в Києві загнали міністрів у метро Міністр інфраструктури Володимир Омелян на метро добирається на засідання Кабінету міністрів України. Фото поїздки чиновник виклав на своїй сторінці в Facebook. "Обережно двері зачиняються. Next station - Vokzalna. На метро на засідання Кабміну з радістю», - написав Омелян. Відзначимо, що в зв'язку з акцією протесту під стінами Верховної Ради правоохоронці перекрили центр міста, а через ранкові ДТП в Києві утворилися пробки. Засідання уряду традиційно розпочнеться об 11:00. Нагадаємо, НАБУ почало розслідування щодо міністра інфраструктури Володимира Омеляна в кримінальній справі за фактом декларування недостовірної інформації, а також незаконного збагачення. Бюро отримало тимчасовий доступ до документів (електронних інформаційних систем), які перебувають у володінні ПрАТ «Київстар», в саме, до даних про номер абонента мобільного зв'язку, яким користується Омелян.
Політика Ізраїль визнав Україну безпечною країною Ізраїль визнав Україну безпечною державою, в якій можна швидко депортувати людей. Про це пише DW з посиланням на ізраїльське видання Haaretz. В Ізраїлі ввели нове правило, яке дозволяє розглядати за прискореною процедурою клопотання громадян України, які претендують на статус біженця, і швидко депортувати тих, хто не відповідає потрібним критеріям. Правило набрало чинності 17 жовтня. Раніше іноземці чекали рішення спеціальної комісії, яка давала або дозвіл на отримання статусу біженця, або відмовляла в такому. Процес міг тягнуться від декількох місяців до декількох років. Таким чином, визнання України безпечною дасть можливість повертати країні її громадян, які намагалися отримати статус біженця. Останнім часом сильно зросла кількість прохань громадян України про статус біженця в Ізраїлі. Зараз є 15 тисяч подібних заяв, хоча на початку 2017 року українці подали лише 7 тисяч.
Кримінал У Росії затримали причетного до «Правого сектора» українця У Ростовській області країни-агресора затримали українця Романа Терновського, якого росіяни вважають причетним до «Правого сектора». Про це повідомили в прес-службі Слідкому РФ. «На території Ростовської області затримано громадянина України Романа Терновського, причетного до діяльності забороненої рішенням Верховного суду РФ «екстремістської» організації «Правий сектор», - заявили в СК РФ. У Росії з'ясували, що українець неодноразово брав участь у пікетах, мітингах та масових заходах на території України. «Використовуючи аккаунт у соціальній мережі Facebook, Терновський здійснював пропаганду діяльності організації «Правий сектор» серед користувачів інформаційно-телекомунікаційної мережі Інтернет, зокрема осіб, які постійно проживають на території Російської Федерації», - розповіли слідчі. В ході обшуку у Терновського знайшли особисті речі з символікою «Правого сектора». Російський «суд» ухвалив взяти Терновського під варту.
Події оформление ленты  Українська олімпійська чемпіонка звинуватила гімнаста з Білорусі в зґвалтуванні Дворазова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Тетяна Гуцу (громадянка України) звинуватила гімнаста з Білорусі Віталія Щербо в зґвалтуванні. Про це вона написала у себе на сторінці в Facebook. «Я набралася сміливості через 27 років. Тетяна Торопова, яку я вважала подругою і товаришем по збірній СРСР, спасибі, що ти не набралася хоробрості, коли мені потрібно було, щоб ти постояла за мене в цій жахливій ситуації. Ні так ні. Ти була там і чула все, але не зробила нічого, щоб мене захистити... Рустам Шаріпов, тобі спасибі, що ти був чудовим товаришем свого друга і теж не захистив мене, коли мені було 15 років. Той, хто зґвалтував мене в Штутгарті в 1991 році, - це Віталій Щербо. Монстр, який тримав мене в моїй в'язниці і через якого так багато років я боялася. Знаю, ти спробуєш захистити себе. Але мої докази набагато переконливіші за твої слова. Я сильна як ніколи. Ти не зможеш більше мене зламати. Я пережила це і буду підтримувати кожного, хто боїться сказати правду. Постараюся бути впевненою в своїх силах», - пише Гуцу. Гуцу в 16 років стала дворазовою олімпійською чемпіонкою на Іграх у Барселоні в 1992 році. Тоді ж у складі української збірної вона завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи. Щербо, якому вже 45 років, шестиразовий олімпійський чемпіон і заслужений майстер спорту СРСР. Свої золоті медалі він завоював на тій же Олімпіаді в Барселоні.
Політика Гройсман: Мітинги під Радою - спроба дестабілізації в Україні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав мітинги в урядовому кварталі спробою дестабілізації ситуації в країні. Про це прем'єр заявив на засіданні Кабміну, перейде кореспондент АСН. Сьогодні, 18 жовтня, засідання Кабміну почалося з 20-хвилинним запізненням через перекриття всієї вулиці Грушевського. На думку прем'єра, країна потребує подальших якісних змін. «У різних сферах. Зокрема, в частині створення Антикорупційного суду. Це абсолютно важливо і справедливо. Це вірне рішення. Нам потрібно обмежити недоторканність народних депутатів. І про це говорять багато депутатів України. Але для цього нам потрібно зібрати більше голосів, щоб це рішення було ухвалено... Але разом з тим нам потрібно здійснювати інші зміни», - сказав він. Те, що відбулося вчора під парламентом, за оцінкою Гройсмана, має дві складові. З одного боку, прийшли люди, які готові працювати для зміни країни. «А з іншого - прийшли ті, хто нічого не збирається робити взагалі. Вони збираються хорошими гаслами прикрити свою спрагу влади. Найсумніше, що вони цими гаслами намагаються стабілізувати ситуацію в країні», - додав прем'єр.
Суспільство Сорос передав свої мільярди у благодійний фонд Благодійний фонд Джорджа Сороса став другим за величиною активів у США після фонду Білла Гейтса. Про це пише The Wall Street Journal. 87-річний засновник компанії Soros Fund Management передав більшу частину свого капіталу в фонд і тепер братиме участь у визначенні її стратегії поряд з інвестиційним комітетом «Відкритого суспільства». Комітет був створений самим Соросом і буде діяти після його смерті. Журналісти відзначили, що торгувати грошима, переданими «Відкритому суспільству», Сорос не планує. На благодійність Сорос почав виділяти гроші ще в 1979 році. Тоді головним своїм завданням він вважав боротьбу з комунізмом у Східній Європі. У 1984 році він заснував в Угорщині, де народився, фонд, який поставляв в університети і бібліотеки ксерокси для поширення інформації проти соціалістичного прорадянського режиму. Зараз «Відкрите суспільство» - мережа благодійних фондів, що має понад 40 представництв і відділень у різних країнах.
Суспільство "Інтеру" загрожує штраф за жорстокий допит 12-річної мами Телеканалу "Інтер" загрожує штраф після ток-шоу "Стосується кожного" за участю 12-річної шестикласниці з Борислава Львівської області, яка народила дівчинку. Нагадаємо, героїню програми звуть Тетяна Луцишин і після пологів її батьки підписали угоду на участь у шоу на телеканалі "Інтер", повідомляє 24 канал. В офісі Уповноваженого з питань дотримання прав дитини заявили, що під час шоу дівчина піддалася справжньому допиту, відчувала величезний тиск і стрес. Були порушені її права на честь і гідність. Омбудсмен заявив, що журналіст допустив порушення етики, взявши на себе функції слідчого, ставлячи неприпустимі для цього випадку запитання на публіці: хто це робив, скільки разів робив, у якій обстановці, наодинці чи хтось був удома, а ти кричала чи не кричала , а ти кликала на допомогу чи ні, а скільки разів це відбувалося? Якщо йдеться про сексуальне насильство над дитиною, то допит відбувається у так званій «зеленій кімнаті» - в окремому приміщенні, коли малолітня дитина перебуває у кімнаті з психологом, а слідчий, прокурор, адвокат і батьки - за межами кімнати і спостерігають через скло. Так дитина піддається меншому стресу. Однак на шоу дівчинка плакала, замкнулася, сказала, що її труять однолітки в школі. Омбудсмен звернулася до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням провести перевірку і в рамках закону вжити заходів реагування.
Кримінал До суду передано справу майора, який жорстоко вбив жителя Авдіївки До суду передано справу військового, який убив з особливою жорстокістю жителя Авдіївки. Про це повідомили у Військовій прокуратурі сил АТО на своїй сторінці в Facebook. Слідство встановило, що майор під час проходження військової служби в березні 2017 року в Авдіївці вчинив відкрите викрадення місцевого жителя. Після цього військовий катував чоловіка, щоб той зізнався у нібито скоєнні злочину. Надалі військовий вивіз його за межі міста і з особливою жорстокістю завдав численних ударів, в результаті яких той помер. Тіло загиблого жителя Авдіївки знайшли в лісосмузі. 13 жовтня 2017 року підозрюваному вручили обвинувальний акт у перевищенні службових повноважень і вбивстві. Справу направлено на судовий розгляд в один з місцевих судів Донецької області.
Економіка Надходження до держбюджету від митниці зросли на 34% Надходження бюджету від митниці вже виросли на 34%. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перейде кореспондент АСН. "Найголовніше, що заходи, які ми проводили на митниці, дозволили на 34% зараз у порівнянні з минулим роком) збільшити надходження до державного бюджету. А я думаю, що нам ще тут багато потрібно зробити для наведення ладу в цій галузі. Але це означає, що ми вже забезпечили більшу прозорість у боротьбі з контрабандою на митниці", - заявив він. На думку прем'єра, далі треба  продовжити реформу митниці. "Об'єднати наші бази даних з нашими партнерами на кордонах, що дозволить збільшити надходження до бюджету від митниці ще більше". Також прем'єр нагадав, що Кабмін забезпечив прозоре повернення ПДВ, що всі роки було корумпованим в Україні. Все це підвищує довіру бізнесу і підприємців, вважає прем'єр.
Політика Кремль уважно стежить за ситуацією в Києві - Пєсков У Кремлі постійно стежать за подіями у Києві. Про це заявив прес-секретар президента країни-агресора Дмитро Пєсков, передає «Газета.ру». У РФ вважають ситуацію в столиці України «далекою від стабільності» через акцію протесту, яка пройшла біля будівлі Верховної Ради в центрі Києва. «Ми спостерігаємо за тим, що там відбувається, ситуація далека від стабільної - це очевидний факт», - сказав він. Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради почалася акція протесту. Мітингувальники вимагали скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і проведення виборів за відкритими списками. Увечері того ж дня під парламентом встановили намети. Сьогодні спікер Верховної Ради Андрій Парубій під час відкриття пленарного засідання парламенту зажадав розблокувати в'їзд, а також розблокувати всі виходи і входи в Раду.
Події Бойовики "ДНР" на 19 років засудили жителя Дебальцевого "за шпигунство" На окупованій території Донецької області житель Дебальцевого був засуджений бойовиками на 19 років позбавлення волі за звинуваченням у шпигунстві для влади Києва і незаконному зберіганні зброї. Про це сказано на сепаратистському сайті т.зв. «Генеральної прокуратури ДНР». За інформацією бойовиків, «в липні 2014 року громадянин Р. дав згоду співробітнику Дебальцевського МВ ГУ МВС України в Донецькій області збирати і передавати за винагороду дані про особовий склад, озброєння, дислокацію і кількість військової техніки для застосування їх проти безпеки «ДНР». «Виконуючи завдання, в листопаді 2014 року він виявив у Дебальцевому двох бойовиків «ДНР», про що по телефону повідомив працівнику поліції України. В подальшому, «добровольці» зникли безвісти», - повідомили бойовики. «У березні 2015 року Р. збирав і фіксував дані про місця і кількість військової техніки, чисельність складу і озброєнь. Відомості він збирався передати особі, яка діє в інтересах іноземної розвідки, але дорогою до  Артемівська був затриманий бойовиками ДНР», - сказано в повідомленні.
Суспільство Головну ялинку Києва доставлять з Івано-Франківської області в грудні Головну ялинку країни привезуть до Києва на початку грудня з Івано-Франківської області. Про це заявив керівник Folk Ukraine Ігор Добруцький, передає телеканал «112 Україна». За словами Добруцького, попередньо, ялинку доставлять 3 грудня. Однак організатори ще не визначилисяякої висоти дерево хочуть встановити на Софійській площі. Є варіанти у 25, 26 і 30 метрів. Керівник фірми повідомив, що ялинку прикрасять ліхтариками, які щодня змінюватимуть підсвічування дерева. Нагадаємо, раніше організатори новорічних свят у Києві розповіли, як виглядатиме святкове містечко, що простоїть у центрі міста майже місяць - з 19 грудня по 14 січня. Софійську площу прикрасить головна ялинка країни, пам'ятник Богдану Хмельницькому заграє новими кольорами, а у вихідні та святкові дні там виступатимуть головні зірки України. Крім того, на Володимирському проїзді розташується сувенірна алея і фуд-корти з національною кухнею. Михайлівська площа стане територією дитячої країни.
Економіка Гройсман поставив завдання відмовитися від зовнішніх запозичень Україна зможе розвиватися без зовнішніх запозичень. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, перейде кореспондент АСН. «Наше завдання наступне. Воно глобальне і реальне одночасно. Ми повинні так розвивати нашу економіку, щоб нам непотрібно було робити запозичень. Для цього треба забезпечити якісне зростання економіки, навіть більше 3%, що ми плануємо на наступний рік», - заявив він. За словами прем'єра, 3% ВВП - це більше 400 млрд грн продукції і послуг, які повинні бути створені в 2018 році. «Це десятки тисяч робочих місць. Це близько 170-180 млрд грн, які ми будемо спрямовувати на фонд оплати праці українських працівників. І я думаю, що це не граничні цифри. Ми можемо їх збільшувати за умови здійснення правильних реформ і змін. А ми в принципі знаємо, як це робити», - сказав він.
Політика оформление ленты  Міністрам показали "страх і жах" лікарень в Україні Міністрам показали "страх і жах" українських лікарень. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр Володимир Гройсман, перейде кореспондент АСН. "Ось так, друзі, виглядає більшість українських лікарень і відділень. І я категорично проти того, щоб вони так виглядали. Але більш того, я впевнений, що це можна змінити. Не за одні рік ... Але я закликаю всіх об'єднатися, щоб створити необхідну систему охорони здоров'я України ", - заявив прем'єр, коментуючи кадри відео роликів, які показали прямо на засіданні Кабміну з кадрами українських лікарень в нинішньому стані і те, якими вони повинні бути. Так, міністрам в ході засідання показали кадри, де в лікарнях місця для хворих і столи для операцій встановлені на цеглинах. А також ролик Вінницької міської лікарні, яка оснащена сучасною технікою для діагностики. "Тому завтра закликаю всіх натиснути зелену кнопку за медичну реформу", - закликав нардепів прем'єр прийняти в цілому в четвер законопроект для початку медреформи.
Економіка оформление ленты  До України дістався «продуктовий расизм». Що це таке Країни Східної Європи ще на початку року звернулися до Європейського союзу з вимогою розглянути питання щодо низької якості продуктів і товарів, які виробляються для них великими виробниками в порівнянні з більш багатими країнами. Думки, що великі міжнародні фірми поставляють у Східну Європу продукти гіршої якості, дотримуються в Угорщині, Словаччині, Чехії та Польщі. Були проведені сотні експертиз і досліджень, які показали, що є не тільки розбіжності в кольорі, смаку і текстурі цих продуктів, а й зменшення частки м'яса, риби або фруктів, а також вміст у них пальмової олії замість тваринних жирів. Так у Словаччині, згідно з даними дослідження, рибні палички бренду Iglo складаються на 58% відсотків з риби, в той час як такі ж палички в Австрії складаються з риби вже на 65%. При цьому упаковка, яка виробляється для словацького ринку, важить 280 грамів, а в Австрії - 300 грамів. Хоча коштують рибні палички однаково - 2,99 євро. Те ж саме стосується кондиціонера для білизни Lenor. У Словаччині пляшка має обсяг 930 мл, а в Австрії - 990 мл, при однаковій ціні в 1,99 євро. А ось у Чехії з'ясували, що склад напою Sprite, який поставляється в їхню країну, гірший, ніж, наприклад, у Німеччині, куди завозять солодку воду, у складі якої тільки натуральні підсолоджувачі. Тоді як у Чехії така ж газована вода містить, крім фруктози і глюкози, штучні підсолоджувачі. Крім цього, м'ясні консерви компанії Tulip Food Company в Чехії містять курятину і свинину, в той час як у Німеччині ті ж консерви містять тільки більш дорогу свинину. В Українській асоціації постачальників торговельних мереж вирішили з'ясувати, чи застосовують відомі світові виробники продуктів «харчовий расизм» в Україні. Експерти проаналізували склад і вартість йогурту Danone Activia в нашій країні та сусідніх країнах. «Що стосується складу, то в Румунії зазначено тільки пастеризоване молоко, а в Угорщині знежирене молоко. Виробник в Естонії вказує натуральне і сухе молоко, в Литві також натуральне і сухе молоко, а в Польщі натуральне молоко, молочний порошок і сухе молоко. При цьому країни, які мають найвищу ціну на йогурт, мають у складі більше фруктів і соків», - написав на своїй сторінці в Facebook генеральний директор Асоціації Олексій Дорошенко. А ось на сайті українського виробника йогурту вказано, що він виробляється виключно з вітчизняного молока, але якого саме - не уточнюється. На упаковці застосовується тільки термін «нормалізоване молоко». «З одного боку - це означає, що, можливо, молоку тільки змінювали жирність, тобто підвищували, якщо сировина була менш жирною, або, навпаки, зменшували, якщо вона була жирністю більше 2%. Але з іншого боку, немає впевненості в тому, що до складу не входить сухе молоко, яке здешевлює продукт і робить його менш якісним», - зазначив експерт Що стосується ціни, то в Україні цей йогурт в порівнянні з сусідніми країнами найдешевший. 290 г продукту коштує 13,9 грн. У Білорусії такий же йогурт з такою ж вагою коштує 18,6 грн. Найдорожчий йогурт у Литві. Там 300 г продукту обійдуться покупцеві в 31,1 грн. Варто відзначити, що вартість продукту залежить і від рівня ПДВ. Так у Литві він найвищий в ЄС - 21%, Румунії - 19%, Угорщині - 18%, Естонії - 14%, Білорусі - 10% і Польщі - 5%. В Україні податок на додану вартість становить - 20%.
Економіка Субсидії заново отримали понад 6,5 млн українців Субсидії переотримали 6 млн 530 тисяч українців, всі інші повинні платити за ЖКП за повною вартістю. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перейде кореспондент АСН. «Вже 6 млн 530 тис. українських сімей переотримали субсидії. Це домогосподарства, які отримали субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в наступному опалювальному сезоні», - зазначив прем'єр. Голова Кабміну вважає, що «всі інші, хто має гроші, повинен платити за житлово-комунальні послуги». Також Гройсман підкреслив, що тарифи на житлово-комунальні послуги не будуть підвищені. «Я не бачу ніяких підстав для підвищення тарифів на місцях на тепло, гарячу воду тощо. Це вже відповідальність місцевої влади, яка не повинна допустити розтрат, які можуть призвести до зростання тарифів», - сказав він.
Економіка Експерт розповів, чи варто чекати зростання мінімальної зарплати в 2018 році 2-3% реального економічного зростання, на основі якого будуються й інші макроекономічні показники в бюджеті на 2018 рік, вкрай недостатньо для того, щоб постійно підтримувати підвищення зарплат. Таку думку 18 жовтня під час прес-конференції висловив директор економічних і соціальних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин, передає кореспондент АСН. «Тобто, якщо один раз ми підняли мінімальну зарплату вдвічі, ґрунтуючись на певних ресурсах, то далі цього важко очікувати. Тим більше, що коли піднімали мінімальну зарплату, то одним з аргументів було те, що збільшаться відрахування в бюджет і Пенсійний фонд. Це сталося, але не на тому рівні, який очікували. Тому ті запаси, які є цього року, поступово вичерпуються», - пояснив він. Експерт назвав прогноз, який закладається урядом у бюджеті на 2018 рік, позитивно-консервативним. Він уточнив, що той незначний ріст економіки в 3% не може задовольняти заданих в 2017 році потреб країни.
Політика На Льовочкіна готується замах за участю МВС - прес-служба депутата Працівники поліції ведуть стеження за депутатом від фракції «Опозиційний блок» Сергієм Льовочкіним. Крім цього, є також інформація про запланований за участю МВС замах на нардепа. Про це передає його прес-служба, пише Інтерфакс-Україна. «За Сергієм Льовочкіним працівники поліції перманентно ведуть незаконне стеження; його сім'я, зокрема неповнолітні діти, незаконно переслідуються в рамках сфабрикованих на замовлення нинішнього керівництва МВС України кримінальних проваджень. На адресу Льовочкіна звучать погрози фізичного усунення, які виходять від керівництва МВС. Нещодавно ми отримали повідомлення про планований замах на опозиційного політика за їх участю», - сказано в заяві прес-служби Льовочкіна. У повідомленні зазначено, що керівництво МВС України три роки переслідує «людей і компанії-опоненти верхівки партії «Народний фронт». Офіційних коментарів правоохоронців поки немає.
Суспільство Синоптики назвали дату, коли в Україну прийде похолодання З 21-22 жовтня в Україні почнеться похолодання. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко. Вона зазначила, що сьогодні, 18 жовтня - найтепліший осінній день в Україні, так як антициклон "Таня" поширився над Південною Європою і охопив центр і схід Європи. Завдяки цьому антициклону завтра, 19 жовтня, в Україні також буде сухо і ясно. Разом з тим, очікуються тумани. «Завтра вся Україна також буде грітися на сонечку - в більшості областей вдень ​передбачається температура повітря + 18 ... + 24 градуси. Але ось північ - Житомир, Київ, Чернігів, Суми - «просядуть» під тиском північного холодного повітря... Ще також буде тепло, але свіжіше, + 15 ... + 18 градусів», - розповіла Діденко. За її словами, 20 жовтня похолодання посилиться, але південь України ще буде теплим, а з 21-22 жовтня похолодання почне набирати потужних обертів.
Кримінал оформление ленты  Гімнастка Тетяна Гуцу подає в суд на колегу, який зґвалтував її в 15 років 41-річна українська гімнастка Тетяна Гуцу, дворазова олімпійська чемпіонка 1992 року в абсолютній і командній першості, неодноразова чемпіонка світу, подає в суд на свого колегу білоруса Віталія Щербо, який жорстоко зґвалтував її в 15-річному віці. У коментарі ТНС Тетяна Гуцу заявила: "Не можу зараз розмовляти на цю тему, бо веду розмову з адвокатом. Це дуже серйозна справа, це не з бухти-барахти. Це жахливе горе. І трагедія в нашому спорті. Я буду починати судовий процес. Які буду вимоги до Щербо? Я не можу сказати докладніше", - сказала Гуцу. На момент зґвалтування Тетяні було всього 15 років, а Щербо вже був повнолітнім - йому було 19 років. На фото: Віталій Щербо. 1992 рік і нинішній час. Свого часу Гуцу виграла дві золоті медалі на Олімпіаді в Барселоні в 1992 році, а Щербо завоював "золото" у всіх шести дисциплінах спортивної гімнастики. Зараз обидва вони виїхали в США, де відкрили свої школу і гімнастичний зал. Нагадаємо, на своїй сторінці в соцмережі Тетяна Гуцу повідомила про те, що 27 років тому стала жертвою насильства з боку свого колеги. Також вона згадала свою подругу - Тетяну Торопову, яка відмовляла її від ідеї покарати ґвалтівника.
Економіка В Україні з'явився план боротьби з корупцією до кінця 2017 року Кабмін затвердив план заходів щодо реалізації Стратегії комунікацій в сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік, передає кореспондент АСН. Рішення було ухвалено без обговорення. Слід зазначити, що перед цим прем'єр Володимир Гройсман протягом 50 хвилин презентував звіт про діяльність уряду за третій квартал 2017 року. За словами прем'єра, боротьба з корупцією за цей період пожвавилася.Зокрема, в кожному регіоні створені відповідні центри боротьби з корупцією. Як показали результати опитування бізнесу, бізнес-клімат у країні вже покращився. Нагадаємо, Комісія з безпеки і співробітництва в Європі (Гельсінська комісія США) вважає корупцію і владу олігархів в Україні головним «внутрішнім ворогом», який заважає розвитку держави. Українські олігархи насправді є «не стільки бізнесменами, скільки придворними», вони перетворюють політичні та особисті зв'язки на монополії і їх підтримує держава.
Кримінал Заступник прокурора Сумської області оформив відпочинок у «Буковелі» як лікарняний - Сарган Один із заступників прокурора Сумської області відпочивав у селі Поляниця Яремчанського району Івано-Франківської області, хоча надав документ, що в цей час перебував на стаціонарному лікуванні в лікарні. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook. За її словами, в кінці серпня прокурор написав заяву в прокуратуру Сумської області з проханням надати йому 12 календарних днів додаткового відпочинку, оскільки під час основної щорічної відпустки він перебував на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні. Прокурор надав і медичні довідки про тимчасову непрацездатність з 7 по 18 серпня 2017 року. Однак було проведено розслідування і з'ясувалося, що в цей час у зазначеній палаті лікарні перебували дві жінки, а заступник прокурора області відпочивав у «Буковелі». Таким чином прокурор незаконно заволодів бюджетними коштами в сумі понад 21 тис. гривень. Чиновнику вручено повідомлення про підозру за ч. 1, 4 ст. 358 (підробка та використання завідомо підробленого офіційного документа) і ч. 1 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману) КК України. Заступнику прокурора області загрожує або штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.
Події У центрі Брюсселя стався витік небезпечного газу На кухнях ресторану нової будівлі Ради Євросоюзу та Європейської ради «Європа» в центрі Брюсселя вдруге стався витік небезпечного газу. Про це повідомляє Укрінформ. В результаті витоку газу отруїлися кілька осіб, зараз триває евакуація персоналу ресторану. «З технічних причин у системі вентиляції стався витік небезпечного газу, що призвело до погіршення стану здоров'я персоналу», - розповіли в секретаріаті Ради ЄС. На місце події перебувають пожежні і медики. У Раді ЄС підкреслили, що цей інцидент не перешкодить проведенню 19-20 жовтня засідання Європейської ради у складі глав держав і урядів країн-членів. Нагадаємо, минулого тижня стався перший подібний інцидент на кухні ресторану, тоді кілька людей потрапили до лікарень з симптомами отруєння. Як тоді з'ясувало розслідування, викид небезпечного газу стався через хімічну реакцію речовин, які використовувалися на кухні.
Політика Київрада хоче запропонувати Раді скасувати безкоштовний проїзд для депутатів У середу, 18 жовтня, на засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили звернення до Ради та Кабміну щодо скасування права нардепів і депутатів місцевих рад на безкоштовний проїзд. Про це повідомляє прес-служба Київради. Згідно з чинним законодавством, у кошторисі Ради передбачено видатки кожному депутату для компенсації вартості проїзду по території України. Депутати місцевої ради мають право безкоштовного проїзду на автомобільному, залізничному і водному транспорті незалежно від форми власності, а також на міському пасажирському транспорті (за винятком таксі) на території відповідної ради. «У нинішніх умовах, в період війни на Донбасі, депутати Київради вважають недоцільним за рахунок держбюджету і відповідних місцевих бюджетів забезпечувати депутатів місцевих рад безкоштовним проїздом. Ми пропонуємо внести зміни в законодавство, скасувавши безкоштовний проїзд», - каже ініціатор проекту рішення, депутат Київради Алла Шлапак.
Закон і Право Кабмін хоче суттєво змінити і зробити більш жорсткими правила усиновлення та опікунства Кабінет міністрів посилив захист прав дітей як у рідній сім'ї, так і при усиновленні. Відповідний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей" був ухвалений на засіданні уряду 18 жовтня. Зокрема документ передбачає, що вирішувати суперечки щодо участі у вихованні дитини батьки повинні виключно в суді. Також законопроект дозволяє брати дітей під опіку, піклування лише родичам. А якщо дитина не перебуває у родинних відносинах з особою, то таке усиновлення або призначення опікуна або піклувальника відбувається виключно за рішенням суду, а не органів соціальної опіки, як зараз. Також, якщо між кандидатами в опікуни/піклувальники виникла суперечка щодо встановлення опіки над дитиною, вирішити її може теж тільки суд. Документ передбачає, що різниця у віці між усиновлювачем та дитиною не повинна бути більше 45 років. Крім цього, ті, хто хоче усиновити дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, мають пройти спеціальне навчання. Ще одна норма законопроекту змусить гарненько подумати людей перед тим, як усиновити дитину, оскільки потім вони не зможуть без наслідків відмовитися від неї. У таких випадках усиновителів позбавлятимуть батьківських прав.
Суспільство Завтра у центрі Києва обмежать продаж алкоголю Київських підприємців, що займаються торгівлею та ресторанним бізнесом в радіусі кілометра навколо НСК «Олімпійський», в четвер, 19 жовтня, ввечері попросили призупинити торгівлю тютюном і алкоголем. Як повідомляє прес-служба Печерської РДА, рекомендація пов'язана з проведенням у Києві футбольного матчу "Динамо" - "Янг Бойз". «З 19 жовтня 21:00 до 20 жовтня 2:00 ми пропонуємо призупинити продаж пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та продукції у скляній тарі відповідно до статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, плодового та коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», пп. 2 п. 22 Постанови Кабміну від 25.04.2012 № 341 «Про порядок організації робіт із забезпечення громадської безпеки та громадського порядку під час проведення футбольних матчів», - сказано в повідомленні.
Події Протестувальники під парламентом напали на депутата-героя В ході вчорашнього мітингу під Радою натовп протестувальників напав на депутата від БПП Юлія Мамчура. Цю інформацію підтвердив «Обозревателю» сам парламентарій. «Була штовханина. Смикали за костюм. Говорили образливі речі», - повідомив Юлій Мамчур. За його словами, інцидент стався на вул. Садовій, біля центрального виходу з комітетів. До правоохоронних органів депутат звертатися не має наміру, оскільки не бачить підстав для цього. Відзначимо, що раніше про подію розповіла перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко. «Я не дивлюся телевізор, але це працює фоном. Побачила і спазм у горлі: як негідна істота принижувала нашого Мамчура, який виходив з Ради. Натовп, накручений і агресивний, принижував героя. Чим натовп «борцунів» відрізняється від «зелених ввічливих чоловічків», проти яких депутат Юлій Мамчур в 2014 році в Криму вийшов беззбройним? Нічим!» - пише вона у себе в Facebook.
Закон і Право оформление ленты  "Ти чого така зухвала?". Опубліковано відео з нагрудних камер поліцейських, які нібито зламали руку жінці Жінка, яка заявляє про те, що поліцейські зламали їй руку при затриманні, проігнорувала не менш 10 прохань поспіль надати права і поліс страхування автомобіля. У той час як триразове ігнорування прохання поліцейського вважається "злісною непокорою служителю правопорядку". Поліцейські кілька разів пояснили їй суть порушення (зокрема - розмова по телефону під час їзди) і статті, яку їй висувають. Вони також попросили у жінки документи для того, щоб скласти протокол про порушення. Також поліція попередила жінку про те, що вона проявляє непокору. Однак порушниця ПДР поводилася дещо нервово - весь час похитуючись з боку в бік і  штовхаючи дверцята своєї машини. Потім жінка і зовсім сіла в авто, не звертаючи уваги на прохання поліцейських надати документи, взяла в руки телефон і почала комусь телефонувати. На повторювані прохання поліції жінка відповідає: "Заспокойся, заспокойся. Навчися спочатку розмовляти. Що ви мені будете руки заламувати?". Коли полісмен спробував витягнути порушницю з машини вона закричала, щоб їй віддали телефон, який "коштує... (не чути) доларів". Відео закінчується на моменті, коли жінку з вивернутою за спину рукою ведуть до машини поліції. При цьому вона вигукує: "Ви мені руку поламаєте", але решту шляху до машини йде мовчки. Відео опублікував на своїй сторінці в соцмережі Євген Жуков.
Суспільство У Дніпрі закінчилися робочі. Міст ремонтують «косорукі дебіли» Мер Дніпра Борис Філатов поскаржився на відсутність грошей і робочих рук у місті. Про інфраструктурні проблеми, на усунення яких не вистачає фінансування, міський голова вже традиційно написав гнівний пост на своїй сторінці в Facebook. «Інфраструктурні проблеми в місті накопичувалися десятиліттями. У мене не вистачає робочих рук, грошей і фахівців. Народ біжить до Польщі. Навіть Новий міст ремонтують косорукі дебіли», - обурюється мер. У зв'язку з цим чиновник закликав мітингувальників під Верховною Радою приїжджати в Дніпро. Мовляв, там їм знайдуть роботу і вони будуть більш ефективні, ніж у наметовому містечку в столиці: "Тим, ​​хто знову лізе на барикади, я пропоную записатися до нас у водії тролейбусів. Недобір. Гідна зарплата і хороший соцпакет. Кімнату в гуртожитку гарантую" , - запропонував Філатов. Він додав, що бюджет всього Дніпра дорівнює бюджету одного міськводоканалу Берліна і в 10 разів менше, ніж міський бюджет столиці Туреччини Анкари. Філатов підрахував, що для того, щоб відремонтувати всі дороги, включно із внутрішньо квартальними, при нинішньому фінансуванні місту знадобиться 7 років. А для того, щоб відремонтувати в центральних районах тротуари, потрібно ще мінімум 100 млн грн.
Суспільство Один з лідерів британських неонацистів виявився геєм і євреєм Один з лідерів радикально-націоналістичної партії «Національний фронт» Великої Британії Кевін Вілшоу повідомив про намір покинути її лави. Чоловік вперше відкрито зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації, а також розповів про своє єврейське походження, передає британський телеканал Channel 4. Вілшоу, який 40 років підтримував ідеї прихильників переваги білої раси, повідомив, що його мати наполовину була єврейкою. У школі у нього було небагато друзів, і Вілшоу намагався знайти людей зі спільною метою. «Попри те, що ти є членом групи, яка має власні радикальні погляди, у тебе є почуття товариськості, що ти член групи, яка піддається осуду з боку інших людей», - сказав він. Нетрадиційна сексуальна орієнтація стала неприйнятною в його колі, і її доводилося приховувати. «Були один або два випадки, коли мене запідозрили, що я - гей, я піддався нападкам», - каже Вілшоу. Він також зізнався, що сам спостерігав за тим, як члени його групи знущалися над іншими. Вілшоу сказав, що здійснював насильницькі дії щодо інших людей, проте не нападав на представників меншин.
Політика Сакварелідзе: В готелі біля Ради перебувають тітушки з битами В одному з готелів біля Ради, під якою вчора пройшла акція протесту, перебуває група тітушок. Про це повідомив виданню "ГОРДОН" член політради «Руху нових сил», екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе. «Група тітушок з битами зараз перебуває в одному з готелів біля Верховної Ради. Люди проплачені "смотрящим" президента України. Вони зараз чекають команди, що їм робити. Якщо вони зважаться на розгін мітингу, то це закінчиться для них дуже погано. Ми будемо захищатися. Зараз ситуація під контролем. П'яних сюди не пускаємо, все спокійно. Основна проблема в тому, що нас глушать - тут поганий зв'язок. Стоять спеціальні заглушки, щоб інтернет не працював», - сказав Сакварелідзе. За його інформацією, на мітинг з'їжджаються люди з різних регіонів країни.
Кримінал оформление ленты  Гірше за худобу. На Вінниччині ув'язнених змушували працювати і жити в рабських умовах У Вінницькій області ув'язнених одного з виправних закладів перетворили фактично на рабів, яких змушували працювати на підприємстві з виробництва деревного вугілля і жити в жахливих побутових умовах. Про кричущий факт знущання над людьми заявив заступник генерального прокурора В'ячеслав Свірець. Він показав фото місця, де утримувалися люди. "Брудні, обірвані, вкриті сажею, в скріплених мідним дротом гумових капцях - такий вигляд мали засуджені, праця яких використовувалася на території контрагентського об'єкта однієї з виправних установ Вінницької області. Засуджених, які працювали на виробництві з випалювання деревного вугілля, не повертали в гуртожиток установи, вони жили в бараку, що не пристосований для перебування там людей!" - написав Свірець. Він повідомив, що за фактом тортур, зловживання владою, порушення трудового законодавства розпочато кримінальні провадження.
Події оформление ленты  В Україні виник новий вид телефонного шахрайства В Україні зловмисники придумали новий спосіб, як обманювати громадян. Вони тепер вимагають гроші, маскуючись під Державну фіскальну службу (ДФС). Про це пишуть користувачі в соціальних мережах, передає Наш Київ. Одна з «мішеней» зловмисників опублікувала фотографію SMS від нібито ДФС, де говориться, що жінка заборгувала 4 258,43 гривень. До повідомлення додавалися також номери телефонів, за якими можна уточнити деталі заборгованості. «Сьогодні вранці я отримала таке повідомлення. Ясно, що це нове шахрайство. Повідомила в фіскальну службу (вони навіть передзвонили мені й проінструктували, як поводитися, якщо хтось маніпулює ось так) і в Київстар. Номери боснійські, на тому кінці дроту - автовідповідач з українським та російським повідомленнями. Будьте уважні й ігноруйте. Лінія платна», - пише вона у себе в Facebook.
Політика Угорщина вважає Закарпатті своїм і не хоче втрачати українську робочу силу - історик Угорщина розглядає Закарпатті як частину свого етносу і політичної системи, тому так люто виступає проти українського закону про освіту. Про це Соцпорталу заявив науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України Сергій Толстов. За його словами, система освіти в угорськомовних регіонах України спрямована на підготовку учнів виключно до вступу в угорські виші. Новий закон "Про освіту" може змінити ситуацію і Угорщина втратить робочу силу. "Угорці розглядають зарубіжну угорську громаду як частину свого етносу і своєї політичної системи. Оскільки в ЄС не допускається наявність подвійного громадянства, то, по суті, вони провели паспортизацію цієї громади - вона бере участь і в угорських виборах, на неї поширюється вплив угорських політичних партій. Оскільки новий закон про освіту створює загрозу такому стану речей, природно, вони нічого не хочуть міняти, намагаючись зберегти це становище", - говорить історик.
Політика Президенти України і Румунії обговорили скандальний закон про освіту Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з главою Румунії Клаусом Йоганнісом. Про це інформує прес-служба глави держави. Як повідомили у відомстві, президенти обох країн обговорили скандальний закон України «Про освіту» в частині захисту мовних прав нацменшин, а також питання українсько-румунських відносин. «Президент Румунії підтвердив свою незмінність підтримки територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України», - сказано в повідомленні. В Адміністрації Президента відзначили, що Петро Порошенко запросив президента Румунії здійснити візит в Україну найближчим часом. У вересні глава Румунії Клаус Йоганніс скасував свій візит до Києва через законопроект про освіту, який був підтриманий Верховною Радою.
Політика Депутати попросять Порошенка внести в Раду законопроект про Антикорупційний суд Група нардепів сьогодні проситиме президента внести в Раду законопроект про Антикорупційний суд. Про це на засіданні Комітету з питань протидії корупції заявив його глава і нардеп "Самопоміч" Єгор Соболєв, передає кореспондент АСН. "Всі тут знають, що ми з першого дня виступаємо в комітеті за створення Антикорупційного суду. І підготовку такого законопроекту... Як відомо, Венеціанська комісія дала рекомендації, щоб президент подавав такий проект закону", - заявив він. Нардеп нагадав, що "сьогодні не тільки Венеціанська комісія, а й громадськість, люди на вулиці вимагають ухвалення такого закону від української влади". "Сьогодні я збираюся разом колегами йти і переконувати президента в цьому", - сказав він. Також, зі слів Соболєва, Комітет з питань правосуддя на чолі з Русланом Князевичем є профільним у розгляді законопроекту та винесення його на розгляд парламенту.
Політика Рада завтра може проголосувати за зняття депутатської недоторканності і відправити закон у КСУ Комітет з питань правової політики і правосуддя рекомендував Верховній Раді внести до завтрашнього (19 жовтня) порядку денного і направити до Конституційного суду законопроекти №6773 і №7203, які передбачають скасування депутатської недоторканності. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив народний депутат Леонід Ємець: "Прийнято рішення: старий законопроект, де було і щодо суддів і щодо депутатів, рекомендувати зняти з розгляду. Депутатський законопроект рекомендувати парламенту направити в КС. Президентський теж направити в КС" , - написав нардеп. Водночас він зауважив, що за ці рішення завтра ще має проголосувати парламент. Нагадаємо, ще 16 січня 2015 року Верховна Рада внесла до порядку денного сесії президентський законопроект (№1776) про зняття недоторканності з народних депутатів і суддів. З того часу депутати так і не змогли розглянути його в сесійній залі.
Події Смерть українки в Італії: коханий дівчини не вірить у самогубство Молодий чоловік 19-річної Марії Іскри (українка), яку кілька днів тому виявили повішеною в Італії, не вірить у її самогубство. Про це пише місцеве видання сentropagina.it. Франческо Гуерра вважає, що є багато факторів, які викликають сумніви. Зокрема, темна місцевість, де було знайдено тіло дівчини, такий собі «психологічний тиск, про який ніхто нічого не знає», а також запис із камер спостереження, на яких видно перелякану українку,яка біжить. Крім того, в ефірі програми «La vita in diretta» він повідомив, що його насторожило знайомство Марії з хлопцем напередодні. Франческо показав останні SMS, якими він обмінявся з дівчиною: «Зроби так, щоб твій сміх був голоснішим, ніж шум, який діється у тебе всередині». Молодий чоловік додав, що українка була не з тих дівчат, які могли піти на таку дурість. «Я думаю, що це рішення не вона ухвалила. Марія хотіла побачити племінника, який мав народитися за місяць в Україні», - додав Франческо. «Шарф був коротким, не міг утримати її. Вона була щаслива і посміхалася до неділі (день зникнення). Коли Марія мені подзвонила, то жартувала, що «дідусь» (у якого вона працювала. - Ред.) пустував з покоївкою. Хтось її замучив. Ми хочемо правди», - додав хлопець.
Події У Києві затримані сутенери, які змушували дівчат "працювати" за 1500 грн У Києві була затримана група сутенерів, яка займалася незаконною діяльністю на території Солом'янського району. Майже все зароблене за ніч кожна путана віддавала їм. Злочинці знаходили дівчат з важким матеріальним становищем, після чого пропонували «підзаробити». Після надання інтимних послуг клієнтам сутенери забирали у дівчат зароблені гроші, залишаючи тільки кілька сотень гривень. Про це передає Сегодня, посилаючись на начальника ГУ поліції столиці Андрія Крищенка. В рамках кримінальної справи, яку було розпочато за ст. 303 ч. 2 Кримінального кодексу України, правоохоронці затримали п'ять осіб, які втягували дівчат в заняття проституцією. «Зловмисники - жителі Києва та області, зокрема одна жінка. 52-річний організатор знімав для путан квартири на території Київської області. Звідти водії возили їх на просп. Перемоги. Після «зміни» у повій забирали практично всі гроші, які перераховували на банківські карти головного фігуранта», - сказав поліцейський. За словами однієї із затриманих, за ніч кожна дівчина «приносила» майже 1500 грн, але з цих коштів вони отримували кілька сотень, інші - віддавали сутенеру.
Події На Закарпатті померла дитина, яка народилася при домашніх пологах У Закарпатській області в Тячівському районі померла новонароджена дитина, яку жінка народила в домашніх умовах. Про це передає прес-служба обласної поліції. Правоохоронці отримали повідомлення від лікарів про те, що в Тячівську лікарню була доставлена ​​породілля з кровотечею. Поліцейські на місці з'ясували, що у жінки почалися передчасні пологи і вона народила дитину вдома самостійно. Як повідомили правоохоронці, немовля померло відразу після народження, на його тілі знайдено ушкодження. «Так як на тілі дитини знайдені ознаки тілесних ушкоджень, слідчі встановлюють, причиною смерті дитини стали важкі пологи чи інші причини. За цим фактом було порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 117 (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) КК України», - сказано в повідомленні.
Події Кількість затриманих під Радою зросла до 11 осіб Кількість затриманих сьогодні ввечері мітингувальників зросла до 11 осіб. Їх затримали працівники ГУ Нацполіції України в Києві в «урядовому кварталі» в зв'язку з перешкоджанням у поверненні раніше відібраних у правоохоронців спецзасобів, зокрема щитів, передає Інтерфакс-Україна. «Всього було затримано 11 осіб, вони доставлені в районне управління поліції. Двоє вже відпущені. Після складання адміністративних протоколів всіх відпустять», - повідомила начальник прес-служби столичного главку поліції Оксана Блищик. За її інформацією, інцидент стався через те, що поліцейські збиралися повернути відібрані раніше поліцейські щити. Правоохоронці спочатку вмовляли активістів добровільно повернути амуніцію, але останні відмовлялися і висловлювали наміри пройтися Києвом із ними. Після цього почалися зіткнення із застосуванням спецзасобів.
Політика оформление ленты  Біля Ради введені надзвичайні заходи безпеки. Всередину наметового містечка не пропускають навіть пресу Весь периметр навколо Верховної Ради охороняється силами Національної гвардії і поліції в надзвичайному режимі. При цьому всередину наметового містечка не пускають нікого, навіть представників преси з акредитацією парламенту. Як пояснили самі правоохоронці кореспонденту АСН, "мітингувальники вкрали у правоохоронців якісь спецзасоби і перебувати всередині наметового містечка цивільним небезпечно". У Маріїнському парку і в урядовому кварталі перебуває близько 150 машин поліції. Лише за приблизними підрахунками правоохоронців, у цьому районі близько 10 тисяч. Нагадаємо, сьогодні ввечері представники мітингувальників збираються йти до Петра Порошенка (до Адміністрації Президента), щоб він пояснив їм, "коли запрацює в Україні Антикорупційний суд". Очевидно, в зв'язку з цим близько 1000 правоохоронців взяли в оточення АП і охороняють також будівлю НБУ. Нагадаємо, під вечір поліція зробила спробу штурму наметового містечка. Нацполіція затримала в урядовому кварталі 11 активістів, які заважали повернути раніше відібрані у неї спецзасоби. Трьох уже відпустили.
Події Бойовики обстріляли шахту Бутівка, поранений військовий Бойовики терористичних організацій "Л-ДНР" в зоні проведення АТО за добу здійснили 22 провокаційних обстріли позицій Збройних сил України, один український військовий отримав поранення в районі шахти Бутівка. Про це повідомили в штабі АТО на сторінці в соціальній мережі Facebook. "Сьогоднішній день у районі проведення АТО відзначився ескалацією конфлікту з боку російсько-окупаційних угруповань. Як і попередні дні, найбільш гаряче було на донецькому напрямі, де зафіксовано 18 обстрілів із 22 збройних провокацій від початку доби", - йдеться в повідомленні. З гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї незаконні збройні формування тричі обстрілювали позиції Збройних сил у районі шахти Бутівка. "В результаті одного з таких протистоянь отримав поранення один український воїн", - додали в штабі.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки....
більше матеріалів




/-1,8578329086304-/ /-pc-/
Top