counter
Архів Повернутись назад 17 Липня 2015
17 Липня
Суспільство оформление ленты  У мережі з'явилося нове відео з місця падіння малайзійського Боїнга в Донецькій області У мережі з'явилося раніше неопубліковане відео, зняте через короткий час після падіння малайзійського «Боїнга-777» MH17 в Донецькій області. На відео видно, як бойовики оглядають місце падіння літака, шукають чорні ящики, а також оглядають вцілілі особисті речі пасажирів літака. Нагадаємо також, 16 липня під час брифінгу заступник начальника головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков заявив, що СБУ відомі подробиці того, як малайзійський Боїнг був збитий над Донецькою областю із зенітно-ракетного комплексу «Бук». Також раніше CNN з посиланням на джерело, близьке до розслідування катастрофи рейса MH17, повідомила, що бойовики несуть відповідальність за катастрофу малайзійського Боїнга в Донецькій області в липні минулого року.
Суспільство Під Волновахою затримали бойовика «Сомалі» Служба безпеки України у смт Новотроїцьке Волноваського району Донецької області затримала бойовика батальйону «Сомалі». Про це повідомляє прес-служба відомства. «У листопаді 2014 року терорист на прізвисько «Кащей» із матеріальних міркувань приєднався до незаконного збройного формування «Сомалі» і брав активну участь у бойових діях поблизу донецького аеропорту. Отримавши поранення, несумісне з подальшою участю в бойових діях, зловмисник повернувся на українську територію із завданням налагодити збір та передачу інформації про місця дислокації і переміщення військовослужбовців і техніки ЗСУ», — йдеться в повідомленні. Розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації) Кримінального кодексу України.
Суспільство Біля посольства Нідерландів у Києві вшанували пам'ять жертв катастрофи малайзійського Боїнга Сьогодні, 17 липня, в річницю катастрофи Боїнга в Донецькій області, до посольства Нідерландів в Україні прийшли народні депутати, щоб покласти квіти в пам'ять про загиблих внаслідок авіакатастрофи. Як передає кореспондент «Аналітичної служби новин», депутати прийшли в однакових футболках з написом «Один рік в небі» і зображенням літака. «Вони назавжди залишилися в українському небі. Ми повинні їх пам'ятати. Російська пропаганда робить скажені спроби звинуватити Україну. Наше СБУ — це добре, але потрібно міжнародне розслідування. Ми знаємо, що доповідь майже готова, чекаємо її найближчими місяцями, а потім чекаємо створення трибуналу. Будемо вимагати покарати винних», — зазначив народний депутат Олексій Гончаренко. Крім депутатів, квіти принесли й люди. Нагадаємо, внаслідок катастрофи літака 17 липня загинули 298 осіб. Вчора з'явилося нове відео з місця падіння малайзійського Боїнга в Донецькій області.
оформление ленты  Блог: 
Політика Тетяна Чорновол У нас немає комунікатора між громадянським суспільством і владою Популістські заяви політиків можуть використовуватися для провокування соціального невдоволення. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловила народний депутат Тетяна Чорновол. «Під час Майдану почало народжуватися громадянське суспільство, яке здатне впливати на політику. Але у нас немає комунікатора між громадянським суспільством і владою, оскільки ЗМІ залишилися під контролем тих самих людей, які підносили патрони Віктору Януковичу. І якщо раніше господарі ЗМІ були посередниками, то нині всі грошові потоки зупиняються у них. Вийшло, що менеджери Януковича після Майдану тільки виграли — їм не потрібно ділитися», — сказала вона. Крім того, за її словами, в Україні існує серйозна маніпуляція громадянським суспільством. «Тому у нас багато проблем, які заздалегідь чітко запланували, популістські заяви, іноді це чітко розіграна багатоходівка», — зазначила нардеп. Чорновол не унеможливлює того, що популістські заяви можуть бути використані і для провокування соціального невдоволення.
Суспільство Порошенко: Збиття Боїнга не могло статися без участі Росії Зброя, якою був збитий малайзійський Боїнг, могла потрапити до рук терористів лише з Росії. Про це заявив у своєму зверненні з нагоди річниці трагедії Президент Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави. За його словами, трагедія сталася не без участі і прямого наказу від вищого політичного і військового керівництва сусідньої держави. При цьому Порошенко зазначив, що Україна готова надавати всю необхідну підтримку, інформацію, необхідну для притягнення винних до відповідальності. «Нещодавно разом з Австралією, Бельгією, Малайзією та Нідерландами Україна звернулася до Ради Безпеки ООН з проханням заснувати міжнародний кримінальний трибунал щодо винних у злочинах, пов'язаних зі збиттям літака», — сказав Президент. Він також зазначив, що після того, як Крим і окупована частина Донбасу буде повернено Україні, біля селища Грабово встановлять пам'ятник загиблим внаслідок «варварського акту тероризму».
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Олександр Дехтярчук Жодних сумнівів, що збитий Боїнг — справа рук сепаратистів Міжнародне співтовариство має зробити свої висновки стосовно збитого в небі над Донецькою областю малайзійського Боїнга 777, а українські депутати повинні зробити все для підтримки створення міжнародного трибуналу. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат від блоку Петра Порошенка Олександр Дехтярчук під час вшанування пам'яті загиблих біля посольства Нідерландів в Україні. «Злочини проти людства не мають часового виміру і вони вічні. Сьогоднішній захід я б не вважав акцією, це просто волевиявлення кожного з нас, хто прийшов сюди, щоб розділити горе і загибель абсолютно невинних людей. Ми прийшли висловити, в першу чергу, свою солідарність з усім світом, який сумує разом з нами, вшановуючи пам'ять жертв аварії літака», — розповів Дехтярчук. На його думку, міжнародний трибунал повинен бути однозначно і український парламент, і кожен з депутатів повинні зробити все від них залежне, щоб це питання було проголосоване з українського боку. «Головне в розслідуванні — об'єктивність, виваженість і неупередженість. Для мене немає сумнівів, що це справа рук сепаратистів — бойовиків, які використовували російську зброю. Українській стороні не треба тиснути й поспішати з вимогами. Нехай міжнародне співтовариство ухвалить своє рішення», — розповів депутат.
оформление ленты  Блог: 
Політика Руслан Бортник Невеликі партії спробують «розгойдати» ситуацію в регіонах перед виборами Влітку або на початку осені українцям варто очікувати локальних соціальних протестів і заворушень з високою часткою ймовірності напередодні місцевих виборів. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики, політолог Руслан Бортник. «Невеликіі радикальні партії спробують спровокувати соціальні невдоволення на регіональному рівні. Вони не здатні зробити це в Києві, але на регіональному рівні здатні, щоб делегітимізувати закон про місцеві вибори, або взагалі зірвати процедуру виборів. Вони побачать, що при такій системі вони точно програють. Та водночас у них є певна підтримка найбільш активних громадян у суспільстві і вони можуть спровокувати якісь такі речі, щоб змінити виборчу процедуру», — розповів політолог. Бортник зазначив, що законом про місцеві вибори створюються такі умови, при яких невеликим партіям неможливо легально перемогти. За словами експерта, вони не зможуть легально створити свої представництва в місцевих органах влади і таким чином потрапити в політичну систему. «Ймовірність таких провокацій є. І враховуючи фактор Росії, фактор війни ймовірність протистоянь навколо виборів і закону про вибори влітку або восени цього року становить 40%. Люди нині, як суха трава, їх дуже легко буде запалити. Це може статися тоді, коли люди зрозуміють, що їх просто хочуть «кинути» з виборами»,  — наголосив Бортник.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Олена Матузко Росія блокуватиме всі процеси, пов'язані з розслідуванням катастрофи Боїнга Росія — це єдина країна, яка блокуватиме всі процеси, пов'язані з розслідуванням катастрофи малайзійського Боїнга 777. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловила народний депутат Олена Матузко під час заходів, присвячених пам'яті загиблих внаслідок катастрофи літака в Донецькій області рік тому. «Росія — це єдина країна, яка блокуватиме всі ці процеси, і трибунал зокрема, тому що їм це невигідно, і взагалі увага до цієї події їм теж невигідна», — розповіла нардеп. При цьому вона зазначила, що катастрофа літака привернула увагу до конфлікту на Донбасі всього світу і показала, що він не є внутрішнім конфліктом однієї держави. «Люди загинули і привернули увагу всього світу. Це (військові дії на Донбасі — ред.) не просто локальний конфлікт східноєвропейської держави», — розповіла Матузко.
оформление ленты  Блог: 
Політика Сергій Рудик Як не буде прямого ефіру засідання — ефективність роботи парламенту зросте вдвічі Найпростіший метод боротьби з популізмом народних депутатів України — припинити трансляцію пленарних засідань Верховної Ради. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат Сергій Рудик. «Припинити трансляцію телеканалу« Рада» — це найпростіший спосіб. Як не буде прямого ефіру — ефективність роботи парламенту вдвічі зросте. У нас же пропонується транслювати засідання комітетів. Тоді вони будуть засідати не годину-півтора, як нині, а годин зо п'ять. На них кожна політична сила відпрацьовуватиме свій партійний план», — вважає він. Рудик впевнений, що сьогодні багато хто забуває, що країна перебуває у стані війни. «Знову ж таки, у нас виборча прозорість. Показують, як працює парламент, але немає цього у випадку з роботою Адміністрації Президента, Кабміну. Там теж непрості рішення ухвалюють. Сумніваюся, що вони винятково французькою розмовляють на нарадах, наприклад, в КМУ, конфліктні ситуації теж виникають. Але цього ніхто не бачить. А депутати увесь час під склом», — обурився він.
Суспільство План щодо початку АТО на Закарпатті вже готовий, але рішення ще не ухвалено У Службі безпеки підготували рішення про проведення АТО і всі плани й необхідні кошти для її початку. Про це під час засідання ТСК Ради з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області повідомив начальник штабу АТО СБУ Геннадій Кузнєцов, передає РБК-Україна. «О 16:30 11 липня почалося засідання регіональної координаційної групи Антитерористичного центру при СБУ в Закарпатській області, яке триває й нині. Рішення про проведення антитерористичної операції підготовлено, всі плани узгоджено, необхідні кошти і сили знаходяться в районі», — розповів Кузнєцов. Він наголосив, що хоча все й готово, але самого рішення про проведення операції ще немає. Нагадаємо, 11 липня в Мукачевому Закарпатської області сталася перестрілка між бійцями «Правого сектора» і правоохоронцями. У МВС стверджують, що бійці намагалися поділити сфери впливу. Самі ж члени ПС стверджують, що вони блокували контрабанду. На сьогодні ще шестеро бійців «Правого сектора» ховаються в Мукачевому.
Політика оформление ленты  Руками не чіпати! Іноді так хочеться, щоб українські політики приміряли на себе роль казкового Піноккіо. Можливо, під загрозою, що у них виросте довжелезний ніс, вони перестали б брехати. Бо наші політики неабияк забрехалися. Улюблена тема для маніпуляцій — скасування депутатської недоторканності. Обіцяного три роки чекають «Одне з питань, яке ми розглянемо цього тижня, — зняття недоторканності з депутатів і суддів. Думаю, враховуючи зокрема й останні події в Мукачевому, ми маємо зрозуміти, що не повинно бути тих, хто зможе уникнути відповідальності через те, що він народний депутат чи суддя, кого б це не стосувалося. Тому питання недоторканності є актуальним і, я вважаю, що ми його розглянемо і ухвалимо відповідне рішення», — пафосно заявив на засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради 13 липня спікер Володимир Гройсман. Вже наступного дня стало зрозуміло, що глава парламенту трохи маніпулював юридичною термінологією. Як розповів голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич, у вівторок, 14 липня 2015 року, депутати навіть і не думали скасовувати недоторканність. Точніше, вони за законом цього не могли зробити. «Відповідно до висновку Конституційного Суду від 16 липня 2015 року положення законопроекту, які передбачають скасування депутатської та суддівської недоторканності, визнані такими, що відповідають вимогам статей 157 і 158 Основного закону. Разом з тим, Конституційний Суд зробив декілька зауважень щодо положень законопроекту (щодо відповідальності суддів). І ми повинні їх врахувати», — сказав Князевич. Тому депутати проголосували лише за те, щоб встановити новий графік розгляду цього питання. «Як далі триватиме процес? — перепитав АСН глава Комітету Верховної Ради з питань регламенту Павло Пинзеник. — До 25 серпня парламентарії вносять зміни в цей законопроект. Потім документ виносять до залу Верховної Ради і знову направляють для експертного висновку до Конституційного Суду. Щойно будуть висновки Суду, точної дати ніхто вам не скаже, депутати проводять ще два голосування: на одній сесії підтримують закон 226 голосами, на наступній — 300-ми ». Тобто в кращому випадку народні обранці зможуть позбавити себе недоторканності не раніше весни 2016 року. А об'єктивно — ніколи. «Маю сумнів, що до завершення нашої каденції (до 2019 року, — авт.) вдасться скасувати недоторканність. Надто багато «негативних» чинників існує. Венеціанська комісія виступила проти скасування недоторканності українським депутатам. Та й самі депутати не хочуть прощатися з імунітетом. Вони вдаватимуться до різних юридичних хитрощів, щоб відтермінувати скасування недоторканності», — сказав АСН один із соратників прем'єра Арсенія Яценюка. Покращувати до нескінченності Таких механізмів, власне, три. Перший — всіляко чіплятися за висновки Венеціанської комісії від 19 липня 2015 року: «Комісія вважає, що поточний стан верховенства права в Україні не гарантує повного позбавлення недоторканності членів парламенту». Навіть більше, у Страсбурзі рекомендували Україні взяти за основу модель депутатського імунітету, що існує в країнах Європейського Союзу, зокрема в Італії, де подання про затримання або арешт депутата розглядається Конституційним Судом. «На сьогодні не можна повністю скасовувати депутатську недоторканність. Змоделюємо простий життєвий випадок. Депутат йде на незаконне будівництво, щоб припинити порушення закону. Йому в цей момент люди недобросовісного забудовника підкидають пакетик із наркотиками. Все — депутата запроторюють за грати, — розмірковує народний депутат Віктор Чумак. — Потрібно виписувати часткове скасування недоторканності. Припустимо, закласти в Конституції, що депутат без згоди Ради може бути притягнутий до адміністративної відповідальності — сплатити штраф за перевищення швидкості, або до кримінальної, якщо його засікли при скоєнні злочину на гарячому. Другий механізм — вносити альтернативні закони про зняття недоторканності. «Ляшко з парламентської трибуни вже прагне разом зі зняттям депутатської недоторканності ліквідувати її також і президенту. Ідея хороша, але за нею криється таємний сенс, — розповідає народний депутат Ольга Червакова. — За роки перебування в парламенті я неодноразово спостерігала таку картину: пропрезидентська фракція вносить законопроект про ліквідацію недоторканності депутатів, опозиція — такий самий законопроект, але зі скасуванням недоторканності для президента. У підсумку — жоден закон не отримує необхідних 226 голосів, я вже не кажу про 300 голосів». Третій механізм — нескінченно покращувати «недоторканний» закон. «Якщо внаслідок ухвалення правок у проекті Конституції змінять хоча б одну кому, потрібен буде новий висновок Конституційного Суду України», — говорить представник України у Венеціанській комісії Володимир Пилипенко. Таким чином, можна нескінченно правити законопроект і направляти його до Конституційного Суду, чекати висновки Суду і знову правити. Умовний імунітет Деякі народні депутати відверто зізнаються, що нинішня недоторканність — умовна. «Частина третя статті 80 Конституції навряд чи здатна захистити опозиційного народного депутата від політичних репресій. Нині Верховна Рада може зняти недоторканність з депутата за поданням Генеральної прокуратури. Нагадаю, що генеральний прокурор затверджується парламентською більшістю. Ця ж більшість — коаліція — можливо, завжди готова проголосувати за надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності та на арешт народного депутата від опозиції, свого політичного опонента», — розмірковує народний депутат Сергій Ківалов. Схожу думку АСН озвучив і «фронтовик» Леонід Ємець. «Коли був Майдан, я прекрасно усвідомлював, що депутатська недоторканність мені і не допоможе, і не врятує. Що з недоторканністю, що без неї — не має значення», — говорить він. Зауважимо, такій умовній депутатській недоторканності вже 19 років. І всі ці роки, починаючи з 1996 року, парламентарії періодично висловлюються за її скасування. Але не скасовують. Можливо, що ще 19 років обіцятимуть те саме. Крапку в цих спекуляціях, найпевніше, зможуть поставити лише виборці — одразу ж як отримають реальне право на референдумі вносити зміни до Конституції і підсумки голосування будуть обов'язковими для реалізації, депутати позбудуться недоторканності.
Події В Одеській області збували наркотики через Інтернет В Одеській області правоохоронці затримали членів наркогрупи з мільйонним оборотом, про це повідомила прес-служба ГУ МВС області. Наркоторговці збували через Інтернет мікси і курильні суміші, що містять у своєму складі психотропну речовину метилфенидат.«Налагодив наркобізнес 31-річний організатор. До справи він залучив п'ятьох помічників. Двоє з них займалися адмініструванням інтернет-сайту, а троє інших — безпосередньо збутом і закладкою курильних сумішей. У середині липня цього року працівниками Одеського регіонального управління протидії незаконному обігу наркотиків був затриманий організатор і п'ятеро його спільників. Всі вони — жителі обласного центру, віком від 23 до 41 років», — йдеться в повідомленні. У дилерів вилучили понад 900 доз міксів і курильних сумішей, два пластикових контейнера з порошкоподібною речовиною загальною вагою 500 грамів і засоби зв'язку. Виявлені психотропні речовини «потягнули» на 500 тисяч гривень. Розпочато кримінальне провадження. Організатору та двом його спільникам обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 1 мільйона 200 тисяч гривень кожному.
Події У Харкові затримали диверсанта «Шміта», який готував теракти Служба безпеки в Харкові виявила диверсанта «харківських партизан», що збирався організувати два теракти в місті. Про це повідомили в прес-службі СБУ. Диверсант приїхав у травні з «ЛНР» і за вказівкою «харківських партизан» до 20 липня мав підготувати і здійснити два теракти. «Вибухівку планували підірвати під час проведення проукраїнськими активістами громадсько-масових заходів. Другий вибуховий пристрій повинен був спрацювати в одному з волонтерських пунктів, який збирає гуманітарну допомогу для військовослужбовців», — сказано в повідомленні. За місцем проживання у «Шміта» вилучили дві ручних гранати «Ф-12», 1,1 кілограма пластиду, 2 електричних детонатора і пістолет Макарова з патронами. У складі бойовиків «ЛНР» диверсант був з 2014 року, крім того, він був і членом «харківських партизан». Саме з ними він брав участь у захопленні адмінбудівлі Харківської ОДА у березні минулого року. «Шміт» проходив диверсійну підготовку з організації та здійснення терактів у таборах на території Бєлгородської та Ростовської областей Росії і вже після приїхав до Луганська. Відкрито кримінальне провадження.
Суспільство оформление ленты  Волонтер розповів, за якими «цінами» на окуповані території завозять продукти На територію «ЛНР» і «ДНР» возять продукти харчування, які згідно з накладними документам, коштують вдесятеро дешевше ніж насправді. Про це під час наради Президента Петра Порошенка з представниками силових відомств заявив глава волонтерського об'єднання «Народний тил» Георгій Тука. За його словами, 16 липня була зупинена фура з вантажами. У розпорядженні волонтерів виявилися фотокопії накладних документів, за якими вантажі переправляються на територію «ЛНР» і «ДНР». «У них зазначено вартість: сир російський — 2 гривні за кілограм. Сир швейцарський з цвіллю — 35 гривень кілограм, бройлери — 12 гривень за тушку, свинина — 14 гривень за кілограм. При цьому всі вдають, що це нормально, всі цьому вірять», — сказав Тука. Він також зазначив, що бійці батальйону, які зупинили фуру, пропонували перевізникам викупити всі товари за вказаними цінами, однак ті відмовилися.
Події оформление ленты  У зоні АТО діють сім мобільних груп по боротьбі з контрабандою З 15 липня в районі лінії розмежування розпочали роботу сім мобільних груп з контролю за переміщенням товарів. Про це пыд час наради Президента Петра Порошенка з представниками силових відомств заявив перший заступник глави СБУ Віталій Маліков. За його словами, завдання цих груп полягає в припиненні руху нелегальних потоків товарів. До їх складу входять співробітники СБУ, МВС, Державної фіскальної служби, військової служби правопорядку, Держприкордонслужби та представники волонтерських організацій. Він також зазначив, що охорону і вогневу підтримку мобільних груп забезпечують десантні війська Збройних сил України. «Групи розташовані в Маріуполі, Волновасі, Кураховому, Дружківці, Слов'янську, Лисичанську і Щасті», — зазначив Маліков. Він додав, що процесуальний супровід діяльності груп забезпечують представники військової та генеральної прокуратур.
Політика Парламентські канікули в гостях у Саакашвілі Все! Напрацювалися! Народні депутати на півтора місяця йдуть у відпустку. Наступного разу зберуться під законодавчим куполом країни 1 вересня. «Аналітична служба новин» поцікавилася, які країни і міста мають намір відвідати під час літніх канікул народні обранці. Роботяжки і ті, хто вже відпочивав Більшість парламентаріїв завзято переконують, що взагалі не мають наміру відпочивати. Мовляв, на сході війна, в країні складне економічне становище та ще й місцеві вибори на носі — не до відпочинку. «Яка відпустка? Зовсім нікуди їхати не планую», — каже лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак. Працюватиме й лідер парламентської «Самопомочі» Олег Березюк. «У Львові буду. Роботи багато», — запевняє він. В окрузі обіцяє «відпочивати» і народний депутат Сергій Каплін. «У Полтавську область поїду, до виборців», — випалив Каплін. Деякі депутати зізналися, що вже встигли відпочити. «Зробив собі подарунок на день народження — з сім'єю з'їздили до Греції. Більше нікуди не планую. Поки що. Вичерпався ресурс, — зізнався народний депутат Сергій Лабазюк і поділився враженнями. — Греки живуть досить бідно. Але й перепрацьовуватися не поспішають». У В'єтнамі побувала парламентарій Тетяна Черновол. «Враховуючи останні події (у Черновол загинув чоловік в зоні АТО, — авт.), у мене був серйозний стрес. Рідні та друзі порадили виїхати за межі країни. Вибір припав на В'єтнам. У мене там сестра живе. У неї і гостювала, — розповіла Черновол. — А от дітей планую кудись відправити. Та ще не визначилася куди». Західний вектор Є й ті, хто запланував відпустку заздалегідь. Так, Павло Пинзеник розповів, що має намір до кінця літа відвідати Чехію. «Спочатку поїду до батьків в Ужгород. А звідти, думаю, поїхати в Прагу. Давно хочу відвідати це місто», — поділився він з АСН планами. Курс на захід, але тільки вітчизняний, вибере й Віктор Чумак: «Екзотичні місця відвідувати не буду. Планую з'їздити до Трускавця, попити водички». Про такий самий відпочинок мріє і позафракційний депутат Сергій Рудик. «Хочу поїхати кудись — Моршин, Трускавець, попити мінеральної водички. Путівки ще не замовляли. Після того як у нас прогоріла путівка в 2013 році, ми домовилися з дружиною нічого заздалегідь не бронювати». При цьому депутат відкрито зізнався: якщо стоятиме питання про відпочинок у Прибалтиці чи Україні, то вибере те місце, де буде прийнятне співвідношення ціна-якість. «Якщо попити мінеральну водичку в Прибалтиці буде вдвічі дорожче, ніж в Україні, то перевагу віддам рідній країні. Якщо ж у півтора рази — поїду за кордон», — каже Рудик. Парламентарій стверджує, що українському туристичному бізнесу варто не лише обмежуватися ура-патріотичними гаслами, закликаючи туристів, але і гарненько подбати про сервіс. «Так, сервіс у більшості готелів і баз відпочинку потребує багато кращого», — з сумом констатує він. До Трускавця придивляється і радикал Андрій Артеменко. «Поїду в санаторій у Трускавець. Я півтора роки не був у відпустці, нікуди не їздив, — розповідає політик і відхрещується. — Ні, до Туреччини і Греції точно не поїду. Я вже бував в 124 країнах світу. У липні і серпні до Туреччини і Греції їхати не цікаво. Там спекотно. Радив би колегам, у яких є гроші, відпочивати нині на півночі: в Польщу, Норвегію, Скандинавію, Канаду, на Аляску — ті країни, які взимку ніколи не покажуть своїх красот». Курс на південь У бесіді з АСН десяток парламентаріїв зізналися, що їх у липні-серпні можна буде побачити в Одесі чи Маріуполі. «Планую поїхати на море — чи в Одесу, чи в Херсон, чи в Бердянськ. У Маріуполі також добре відпочивати. Не потрібно боятися. Маріуполь — мирне місто. Дуже важливо, щоб місцеві люди заробляли гроші. Адже коли вони сидітимуть без грошей, то ворогам легше буде розколоти країну, розбурхати населення», — розповідає лідер фракції Радикальна партія Олег Ляшко. Вимоги до відпочинку у Ляшка оригінальні: що простіше — то краще. За словами політика, його навіть не збентежить факт «туалет у дворі» або «туалет один на поверх». До Маріуполя обіцяє поїхати і колишній голова Донецької ОДА, народний депутат Сергій Тарута: «У Маріуполь. Куди ж іще? — відповідає Тарута. А на уточнення АСН, що йому тоді доведеться відпочивати з Олегом Ляшком, політик лише посміхнувся. Зазначив, що планує з'їздити і до Львова, де любить бувати. «З дружиною і дітьми поїдемо в Одесу, в Затоку. Три-чотири години в дорозі — і вже на морі. Зручно, — міркував свободівець Михайло Головко. — Хоча... Ми ж нещодавно ухвалили закон про автоматичну фіксацію порушень ПДР. Уже під 150—200 км/год. не поїдеш. Довше в дорозі доведеться бути». Під одеським сонечком планує поніжитися і соратник Юлії Тимошенко Ігор Луценко. «Плани серйозні: з'їжджу в скандальний округ 205, в зону АТО, а потім на море — доньці покажу Одесу», — ділиться Луценко. Затоки бувають різні Тож найпопулярнішим напрямком стала Одеса. Про плани там відпочити, говорили ще багато депутатів. Їх стільки, що на пляжі можна буде проводити якщо не засідання парламенту, то хороші «круглі столи» для узгодження позицій. Але це, якщо депутати не лукавлять і справді відпочиватимуть на вітчизняному морі. Як розповів АСН один із народних депутатів, коли його колеги кажуть, що поїдуть у Затоку, то вони мають на увазі іншу Затоку. «У Монте-Карло є бухта. Ось там вони й засмагатимуть. Знаєте, бувають курйозні ситуації. Там (в Монте-Карло) є чотири ресторани. Заходиш і лише «здрастє-здрастє» — майже за кожним столиком знайомі. Може вам говорять про цю «Затоку»?», — виказує секрети політик з багаторічним стажем.  

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,77661609649658-/ /-pc-/
Top