counter
Архів Повернутись назад 16 Квітня 2015
16 Квітня
Події Депутат: СБУ перебільшує роль помічника Путіна в розстрілах на Майдані Літак помічника російського президента Владислава Суркова прилітав в Україну тоді, коли на Майдані вже загинуло 70 осіб, написав у своєму Facebook депутат Сергій Лещенко. «Голова СБУ Наливайченко знову розповів про те, якою була роль Суркова в смертях на Майдані. Звучить дуже конспірологічно. Насправді ж літак Суркова прилетів до України, коли загинуло вже близько 70 майданівців. І полетів він через день. СБУ явно перебільшує роль Суркова у розстрілах на Майдані», — написав Лещенко. За його даними, Сурков прилетів 20 лютого рейсом №1818 із Шереметьєво і пройшов прикордонний контроль у терміналі D о 19:19. А через добу — 21-го Сурков повернувся в Москву. За словами Лещенка, версія Наливайченка не відповідає хронології подій. Вчора Валентин Наливайченко заявив, що помічник президента РФ Владислав Сурков під час розстрілів на Майдані перебував у Києві.
Політика Розслідувати та залишитись За рік після Революції Гідности силовикам немає чим похвалитися в розслідуванні справ щодо Майдану та економічних злочинів колишнього президента Віктора Януковича і його команди. Такий висновок можна зробити після звіту керівництва Генпрокуратури, СБУ та МВС на засіданні комітету Верховної Ради з питань протидії корупції 15 квітня.

Якщо розслідування продовжуватимуть у такому самому темпі і впродовж двох місяців Генпрокуратура, СБУ, МВС не передасть ці справи до суду, країну чекає перезавантаження силового блоку (в Генпрокуратурі за рік змінилося два генпрокурора).

 Слід Москви і «гроші Азарова» від СБУ

 Першим звітував перед народними депутатами голова СБУ Валентин Наливайченко. Говорив багато, але сенсаційних заяв не зробив. Події річної давнини на Майдані не висвітлив. Наливайченко підтвердив раніше сказані слова Генпрокурора Віктора Шокіна, що наказ стріляти на Майдані дав саме екс-президент Віктор Янукович. Також голова СБУ натякнув, що у справі Майдану можливий «слід Москви». За словами Наливайченка, у дні розстрілів, 20—21 лютого 2014 року, в Києві перебував помічник російського президента Владислав Сурков. «У ті дні, коли розгорталися найгостріші події проти активістів Майдану, до Києва приїжджав, зокрема громадянин Росії Владислав Сурков. Слідство встановлює, чому пан Сурков разом з екс-головою СБУ Олександром Якименком знаходився на одному з об'єктів СБУ, відвідував Адміністрацію Президента України і користувався спецзв'язком », — розповів він.

 Та водночас на запитання одного з членів парламентського комітету, коли саме стануть відомі прізвища людей, які безпосередньо натискали на курки снайперських гвинтівок на Майдані, Валентин Наливайченко не відповів. Але за його словами, багато кримінальних проваджень відкрито і щодо рядових есбеушників. «Ми відкрили 157 проваджень проти співробітників СБУ за фактом злочинів, скоєних під час Євромайдану», — розповів Наливайченко.

 А ось інформацію про те, що після розстрілів у столичні крематорії автобусами звозили трупи, СБУ навіть не перевіряла. «Що стосується крематоріїв, то я приділю цьому особливу увагу. Не перевіряли», — чесно зізнався Наливайченко.

 Статистичні дані розслідування економічних злочинів так званої сім'ї оптимістичніші. «СБУ відкрила дев'ять кримінальних проваджень з економічних злочинів, скоєних екс-чиновниками. Також заблокували 26 банківських рахунків колишніх високопосадовців. Під час розслідування цих кримінальних справ проведено 645 допитів і 121 обшук», — заявив Валентин Наливайченко.

Також він розповів, що колишній прем'єр-міністр Микола Азаров і далі «гризе країну». За словами голови СБУ, Азаров «через своїх спільників фінансує акції протесту в Києві».

 «Потітичні мотиви» Інтерпола

 Депутати так і не дочекалися Генпрокурора Віктора Шокіна, який обіцяв «гучні арешти після Великодня». Замість себе він прислав трьох представників ГПУ: заступника Юрія Столярчука, начальника управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Степана Божило та начальника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка. Останнім двом довелося відбувати за тривале розслідування справ щодо подій на Майдані. У Столярчука поважна причина — його 31 березня тільки було призначено, тобто він фізично не встиг увійти в курс справ. «На сьогодні більше 110 осіб підозрюють, з них 25 — це чиновники. За 11 кримінальними справами ми направили обвинувальні акти у суд, в розшук оголосили більше 70-ти осіб, — не називаючи конкретних прізвищ, повідомив Столярчук і додав. — Я впевнений, що ми працюємо на результат. Я не готовий сказати, буде це в квітні або в травні (передавання матеріалів розслідування в суд. — Прим. авт.). Низку кримінальних справ направлено до суду з обвинувальними актами, але це тільки початок, оскільки ті напрацювання, які я бачу, свідчать про те, що максимально активізовано все те, що може бути зроблено сьогодні. Ви побачите найближчим часом конкретні результати того, що було зроблено вчора і особливо те, що буде зроблено сьогодні і завтра », — пообіцяв Столярчук.

 Завдання мінімум, за словами заступника Шокіна, зробити все можливе і неможливе, щоб ЄС не скасував економічні санкції відносно колишніх урядовців. «ЄС може зняти санкції з Віктора Януковича, Сергія Клюєва, Дмитра Табачника та Олени Лукаш, якщо до 6 червня 2015 року цим особам не будуть оголошені підозри у вчиненні злочинів, — повідомив Столярчук, а на уточнююче запитання від кореспондента «АСН», що ГПУ має намір робити, щоб цього не сталося, розвів руками. — Давайте зараз буде менше слів, а більше діла».

 Частково уповільнює процес розслідування справ щодо Майдану, хоч би як дивно це звучало, Інтерпол. «В усіх випадках, коли українські слідчі висували підозри у скоєнні злочинів проти учасників протестних акцій, Інтерпол вбачав у цьому політичні мотиви, — сказав Сергій Горбатюк. — Останнім випадком стала відмова Інтерполу оголосити в міжнародний розшук 23 бійців «Беркута», яким оголошено про підозру у вчиненні 39 вбивств, оскільки Інтерпол і тут побачив політичне переслідування».

 З цієї ж причини відмовлено в оголошенні в міжнародний розшук екс-голови МВС Віталія Захарченка. Почувши цей факт, народні депутати почали поміж собою шептатися: Генпрокуратурі необхідно ретельніше готувати доказову базу, щоб не було відмов з політичних мотивів.



 Останнє «китайське попередження»

 Не прийшов до депутатів і міністр МВС Арсен Аваков. Головний міліціонер країни вирушив з офіційним візитом до Італії. Тому в Раду прийшов заступник міністра Олексій Руденко. Та тільки чиновник став озвучувати статистичні дані, депутати його перервали — вимагали називати конкретні результати розслідування: «Не треба нам розповідати, скільки справ відкрито, скільки обшуків проведено ... Хто притягнутий до відповідальності?». А у відповідь — тиша.

 Природно, депутати звітом силовиків залишилися невдоволені і вирішили зробити «останнє китайське попередження». Представники Антикорупційного комітету «визнали незадовільними результати розслідування справ про терор Майдану, справ про економічні злочини організованого злочинного угруповання на чолі з Віктором Януковичем». І погрожували: якщо протягом двох місяців МВС, СБУ та Генпрокуратура не зможуть продемонструвати результат, їх керівників підведуть до відставки. «Якщо цього не буде зроблено, ми повинні ініціювати відставку трьох керівників: МВС, ГПУ, СБУ. Арсен Аваков, Валентин Наливайченко та Віктор Шокін персонально відповідають за розслідування резонансних справ», — сказав Соболєв.

 Про серйозне і безпідставне затягування в розслідуванні справ щодо подій на Майдані 15 квітня повідомили не тільки у Верховній Раді, але й у Європі. Так голова Міжнародної дорадчої групи при Раді Європи Ніколас Братц заявив, що позитивну динаміку з розслідування вбивств мітингувальників під час Революції Гідності стало видно тільки за 10 місяців після зміни влади в Україні.

 А в таких випадках втрата часу небезпечна тим, що за схололими слідами складніше розкрити злочини, та й міжнародний імідж країни погіршується (влада зволікає з розкриттям резонансних справ).
Черговий «гумконвой» із Росії поїхав у бік України Колона машин із гуманітарною допомогою (24-а за рахунком) вирушила з Росії на Донбас у складі 120 автомобілів, повідомили в прес-службі МНС Росії. Машини вже перетнули держкордон Росії і направляються в непідконтрольні українській владі території Донецької та Луганської областей. «Зараз вони проходять відповідні митні та прикордонні процедури на пунктах пропуску« Матвєєв — Курган» і «Донецьк», щоб потім продовжити рух у бік Донецька і Луганська», — повідомили в МНС РФ. Колона зі 120 машин везе 1,4 тис. тонн гуманітарних вантажів, заявляє російська сторона. У вантажівках — продукти харчування, навчальна література для студентів та школярів і будматеріали. Українська сторона і представники Міжнародного Червоного Хреста не оглядають вантажі через відсутність доступу до них, тому про їх вміст можна судити тільки за словами МНС Росії. В РНБО раніше заявляли, що в «гумконвоях» Росія ввозить на Донбас військову техніку.
Суспільство У Львівській області почали розробку нового родовища газу 15 квітня почалася розробка Крехівського газового родовища в селі Облазниця Львівської області. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації. За попередніми даними, обсяг газу в родовищі становить близько 150 мільйонів кубометрів. На родовищі пробурили три пошуково-розвідувальні свердловини глибиною 360—500 метрів і підключили до газопроводів «Львівтрансгаз». «Як запевняють геологи, ми знайшли одне з найбільших родовищ газу, і незабаром воно буде звучати не гірше, ніж Дашава та інші родовища на Західній Україні. Завдяки промисловому видобутку ми зможемо стати міцнішими в протистоянні з Росією», — сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Нове родовище знаходиться поруч із уже використовуваними Тейсарівським, Любешівським і Дашавським газовимими родовищами.
Суспільство ГПУ взялась за пропажу «золотого батона» Януковича Генпрокуратура открыла производство по факту пропажи кражи ценностей из Межигорья экс-президента Виктора Януковича только после обращения депутата, сообщил на своей странице в Facebook депутат-заявитель Дмитрий Добродомов. Зам генпрокурора Юрий Столярчук ответил на запрос депутата Дмитрия Добродомова и сообщил, что будет осуществляться досудебное расследование по этому делу. «Наконец-то правоохранители среагировали на факты исчезновения ценностей из Межигорья, в частности легендарного «золотого батона» Януковича», - написал депутат. В ответе заместитель прокурора отметил, что сведения о совершении соответствующего правонарушения по ч. 5 ст 185 УК внесены в Единый реестр досудебных расследований 26 марта этого года. Досудебное следствие поручили следственному управлению ГУ МВД в Киевской области 2-го апреля.
оформление ленты  Блог: 
Політика Костянтин Усов Децентралізація не зробить всіх багатими Повномасштабна децентралізація влади в Україні почнеться після внесення змін до Конституції. Про це в коментарі «Аналітичній службі новин» (АСН) сказав заступник голови глави комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв'язку Костянтин Усов. «Нова Конституція має бути готова до кінця серпня. Вона і передбачить певне делегування повноважень на місця. В першу чергу, це стосуватиметься бюджету», - повідомив політик. Усов зізнався, він не є прихильником «сліпого» запозичення досвіду проведення децентралізації в інших країнах. Каже, що потрібно враховувати українську специфіку. «У нас своя специфіка, і це потрібно враховувати. Та ж Польща - більш моногенна держава в різних сферах: мовної, гуманітарній, політичній. Копіпаст ми не практикуємо. Але краще від сусідів, звичайно, потрібно брати», - каже Костянтин Усов. Парламентарій уточнив, що децентралізація «завтра» не зробить всіх багатими, щасливими, захищеними. Але на більш справедливе суспільство, розподіл грошей і повноважень, руйнування корупційної вертикалі розраховувати можна.
Суспільство В Сумской области двое мужчин подорвались на гранате В Сумской области двое мужчин пострадали от взрыва боевой гранаты, сообщили в пресс-службе областного управления МВД. По информации правоохранителей, один из них скончался в больнице. В милиции рассказали, что вечером 15 апреля мужчины пили в местном баре, после чего пошли в дом одного из них. Граната взорвалась через 15 минут после прихода мужчин в дом в одну из комнат. Кроме пострадавших в доме были еще четыре человека, однако никто из них не пострадал. По информации правоохранителей, граната Ф-1 взорвалась в результате неосторожного обращения. Милиционеры полагают, что боеприпас из АТО привез хозяин жилья, так как недавно по мобилизации служил в зоне АТО. Открыто уголовное производство по статье «Небрежное хранение оружия и боеприпасов». В комнате погибшего правоохранители обнаружили еще 63 патрона калибра 9 мм.
Події СБУ викрила диверсантів, які планували підірвати колії під поїздом із солдатами ЗСУ На Дніпропетровщині Служба безпеки України затримала групу зловмисників, які хотіли скоїти диверсії на Придніпровській залізниці, повідомили в прес-службі відомства. Диверсанти планували підривати колії під час руху поїздів — як вантажних, так і тих, які перевозять українських солдатів. В СБУ розповіли, що лідер групи працював на залізниці як ремонтник шляхів у складі бригади «Мостобудівного поїзда». Він сам запропонував «ДНР» співпрацю в лютому цього року, після чого за вказівкою бойовиків створив диверсійну групу. У компанію до себе диверсант узяв двох спільників. Вони збирали і передавали бойовикам інформацію про залізничні шляхи, тунелі, мости і станції. Затримані також підозрюються в спробі підірвати колію на перегоні «Новомосковськ — Самарівка» в березні цього року. Тоді по колії повинен був слідувати поїзд із пасажирами, однак диверсії вдалося уникнути. Під час обшуку у затриманих виявили тротилові шашки, комп'ютерну техніку і засоби зв'язку з «ДНР». Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 та ч.1 ст. 263 КК України. 
Політика Голова КСУ: Провадження щодо суддів порушено незаконно Кримінальні провадження щодо суддів Конституційного Суду за звинуваченнями у зміні Конституції порушено незаконно. Про це заявив голова Конституційного Суду України Юрій Баулін, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». За його словами, рішення про порушення кримінальних справ суперечить закону, оскільки в законі сказано, що судді КСУ не несуть юридичної відповідальності за рішення і висновки, крім образи і наклепу. При цьому він зазначив, що судді ще не отримували жодних повідомлень про кримінальне провадження і що вони про все дізнаються зі ЗМІ. Баулін також спростував інформацію про допити суддів у рамках кримінальних проваджень. «Я такого не чув ні від суддів, ні від представників ГПУ ні про порушення провадження, ні про підозру — немає нічого», — сказав Баулін.
Суспільство У МВС є п'ятеро свідків вбивства Бузини Міністерство внутрішніх справ України оголосило в Києві план «Сирена» у зв'язку із вбивством журналіста Олеся Бузини. Про це заявив начальник столичної міліції Олександр Терещук, передає кореспондент «Аналітичної Служби Новин». За його словами, нині важко сказати, скільки пострілів було зроблено в Бузину, оскільки тіло ще не оглянули, проте зазначив, що є поранення грудної клітки і поранення голови. Попередньо постріли вели з пістолета Макарова. Водночас він підтвердив інформацію про те, що злочинці пересувалися на темно-синьому форді Фокус і зазначив, що машина злочинців потрапила на камери відеоспостереження. Терещук також розповів, що є п'ятеро свідків, які можуть розповісти про події, але більш детальну інформацію він повідомити відмовився. «Ми переглядаємо, що маємо, опитуємо свідків, ми працюємо, потім будемо формулювати версії», — сказав пан Терещук.
Економіка Яценюк хоче створити раду виробників і експортерів Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк анонсував створення ради промисловців, виробників і експортерів. Про це він заявив під час засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, передає кореспондент «Аналітичної Служби Новин». «Я буду пропонувати міністру економіки створити раду виробників. Раніше створювали раду імпортерів. Я вважаю, що потрібно створити раду промисловців, виробників і експортерів», — сказав він. За його словами, торговий представник і Міністерство економіки і торгівлі мають стати силами, які будуть просувати українські товари на внутрішньому і зовнішньому ринку. Крім того, прем'єр пояснив, що необхідність створення такої ради пов'язана зі зменшенням торгового обороту з Росією, наслідком чого є пошук нових європейських ринків в межах реалізації Угоди про зону вільної торгівлі.
Події Порошенко: Вбивства Калашнікова і Бузини — події одного ряду Президент України Петро Порошенко заявив про те, що резонансні вбивства Олега Калашнікова і Олеся Бузини необхідно розслідувати швидко і прозоро, написав прес-секретар Президента Святослав Цеголко на своїй сторінці в Facebook. «Очевидно, що ці злочини — події одного ряду. Їх природа і політичний сенс зрозумілі — це свідома провокація, яка ллє воду на млин наших ворогів. Вона спрямована на дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні та дискредитацію політичного вибору українського народу», — процитував Президента Цеголко в соцмережі. Президент назвав розкриття цих злочинів справою честі для правоохоронців. Він дав поручення у найстисліші терміни знайти виконавців і назвати організаторів цих вбивств. Також глава держави доручив правоохоронцям регулярно звітувати перед суспільством про хід і результати слідства через резонансність злочинів. Нагадаємо, журналіста Олеся Бузину вбили 6 квітня в Шевченківському районі Києва по вулиці Дегтярівській, 58 біля під'їзду власного будинку. Двоє невідомих у масках розстріляли Бузину з пістолета Макарова. Екс-депутата Олега Калашнікова вбили 15-го квітня ввечері теж біля будинку.
оформление ленты  Блог:  оформление ленты  Блог: 
Політика Сергій Лабазюк Замість децентралізації отримали централізацію Обіцянка керівництва країни фінансово посилити владу на місцях і дати їй більше повноважень на практиці не реалізовується. Таку думку в коментарі «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат Сергій Лабазюк. «У нашій країні поняття «децентралізація» якесь інше, не таке, як в інших країнах. Справа в тому, що вивчаючи події останніх трьох місяців, бачу повну централізацію влади. Не бачу дій, які спрямовані в бік децентралізації», - сказав Лабазюк. Парламентарій розповів, що нещодавно спілкувався з новопризначеним головою Хмельницької ОДА Михайлом Загороднім і той поскаржився на колосальний тиск центру. «Йому (главі ОДА, - прим.авт.) не дають права прийняти рішення на місці, не погодивши його з Києвом. Йому вказують, кого і як призначати », - говорить Лабазюк. На думку політика, не потрібно придумувати велосипед. Досить придивитися до успішного досвіду проведення реформи місцевого самоврядування в Польщі чи Естонії. «Немає логіки в тому, щоб придумувати нові механізми. Беріть кращі, що є у світі і адаптуйте під наші реалії», - підсумував депутат.  
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Антон Геращенко Убийства будут выгодно преподноситься российскими СМИ Главной версией в резонансных убийствах экс-депутата регионала Олега Калашникова и журналиста Олеся Бузины станет версия, связанная с общественно-политической деятельностью убитых, но дела объединять не будут. Такое мнение «Аналитической службе новостей» выразил депутат и советник главы МВД Антон Геращенко. По словам Геращенко, кроме этой версии будут рассматривать и другие (личностные, денежные). Депутат пояснил, что объединять дела не будут. Кроме пророссийского характера деятельности убитых Калашникова и Бузины, их пока ничто не связывает. Их объединят только в том случае, если появятся факты, что это совершила одна группа лиц. Геращенко отметил, что оба убийства были очень хорошо спланированными и дерзкими. Обвинения в адрес милиции о не предотвращении этих преступлений Геращенко отметает. Он сказал, что заказные убийства, как правило, тяжело раскрыть, однако в деле об убийстве Бузины есть хорошие перспективы по раскрытию. «Убийства будут выгодно преподноситься, да и уже преподносятся российскими СМИ, как убийство оппозиционеров действующей власти», - отметил Геращенко. Депутат рассказал, что за Бузиной следили в последние несколько дней. Убийство было профессиональным, поскольку был контрольный выстрел в голову. Подозреваемых по делу об убийстве Бузины пока нет.
Суспільство Порошенко: Национальная медицина превратилась в национальную катастрофу Национальная отрасль здравоохранения является на сегодняшний день одной из самых запущенных и коррумпированных в стране. Об этом заявил Президент Украины Петр Порошенко в ходе заседания Национального совета реформ, сообщает пресс-служба главы государства. «Трудно найти отрасль, где ситуация была бы столь вопиюще проблемной, так запущенной и настолько коррумпированной. Национальная система здравоохранения превратилась в национальную катастрофу », - сказал Порошенко. Он также отметил, что бесплатная медицина в Украине - это миф, и бюджет Украине не способен обеспечить бесплатную медицину. В этой связи Президент заявил, что реформирование отрасли здравоохранения для страны является сегодня одним из главных приоритетов.
оформление ленты  У кого цілилися вбивці Олеся Бузини У Києві 16 квітня на вулиці Дегтярівській - прямо біля свого будинку – розстріляли Олеся Бузину. Вбивці діяли швидко і професійно. Їх не збентежив не тільки ризик бути побаченими, адже все відбулося посеред білого дня, о 13.20, але й те, що все відбулося прямо біля дитячого майданчика. На жаль, їм вдалося втекти. Але шанси знайти їх, дізнатися мотиви й імена замовників є. Про смерть Бузини стало відомо з соцмереж - хтось із сусідів поспішив викласти перші фото. На місце вбивства оперативно прибула міліція і, звичайно ж, журналісти. Перші виставили оточення, обгородили досить велику територію «сигнальними» стрічками. Другі - стежили за оглядом ще теплого тіла, фотографували все це, передавали новини, намагалися розпитати про щось сусідів. Кожен був зайнятий своєю справою. Правоохоронці не поспішали ділитися зі ЗМІ інформацією. І до преси був тільки один "підхід" - начальника столичної міліції. Олександр Терещук повідомив, що Міністерство внутрішніх справ у зв'язку з убивством оголосило в Києві план «Сирена». Стріляли злочинці ймовірно з пістолета. Пересувалися на темно-синьому «Форд-Фокусі», чи то з прибалтійськими, чи то з білоруськими номерами (ця машина зафіксована камерою відеоспостереження у дворі). Свідки злочину є, їх не менше п'яти осіб. Офіційні версії вбивства будуть озвучені пізніше. Люди без погонів традиційно були більш товариськими. З неофіційних джерел вдалося дізнатися, що підозріла синя іномарка стояла на подвір’ї кілька днів, і за Бузиною стежили. Убитий полюбляв здійснювати пробіжки десь під обідню пору в найближчому парку, й цього разу він міг прямувати саме туди. Непрямий доказ цього – на покійному було спортивне взуття. Також АСН розповіли, що злочинців було двоє. Один чоловік високий, другий - маленького зросту. Стріляли з пістолета: чи то ТТ, чи то Макарова. Пострілів було п'ять: 4 - в область грудей і контрольний, у голову. Вбивці швидко зникли з місця злочину на автомобілі, ледь не збивши перехожого, який опинився поряд. Відзначимо, що правоохоронці дуже уважно обстежили місце злочину. Після того, як тіло Бузини на місці загибелі оглянули фахівці, його переправили в один зі столичних моргів, а експерти працювали ще довго. Шукали за допомогою металошукача гільзи - і в піску на дитячому майданчику, й на клумбі біля будинку. І навіть викликали вантажівку – забрати сміттєвий бак. Родичі й близькі Бузини спілкуватися з журналістами не побажали. І це їхнє право. Тільки одна з дочок убитого накинулася з докорами: «Що ?! Прийшли подивитися, як мого тата вбили!!!» А мати, Валентина Бузина розповіла, що про погрози, які надходили, й стеження нічого не знає, як і про те, хто міг убити її сина. «Я проклинаю вбивць! До двадцятого коліна нехай вони хоронять своїх дітей!» - в розпачі сказала вона. Вже під вечір почали підходити люди з квітами. Їх було небагато. Найчастіше - шанувальники книжок Бузини чи співчуваючі Партії регіонів. Були традиційно й ті, хто дуже хоче, «щоб показали в новинах». Але після 17.00 у тихому дворику про злочин нагадувала тільки кров на асфальті й трохи квітів. У той же час, але за межами двору на Дегтярівській, експерти й політики намагалися зрозуміти: хто і чому розстріляв Бузину, як це може бути пов'язано з убивством екс-нардепа «регіонала» Олега Калашникова і хто наступний у розстрільному списку. Хтось говорив про помсту своїх, хтось - про закриття ротів тим, хто багато знає про попередню владу, хтось - про спроби дестабілізувати ситуацію в Україні напередодні 1 Травня і Дня Перемоги. Відреагував на ситуацію і глава держави Петро Порошенко. Він зазначив, що такі дії спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні, і закликав оперативно розслідувати резонансні вбивства і Калашникова, і Бузини: «Очевидно, що ці злочини - події одного ряду. Їх природа і політичний сенс зрозумілі – це свідома провокація, яка ллє воду на млин наших ворогів. Вона спрямована на дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні, на дискредитацію політичного вибору українського народу». Також і Генсек Організації Об'єднаних Націй Пан Гі Мун заявив: розраховує, що влада України проведе всебічне розслідування вбивства журналіста Олеся Бузини. Але не на жарт напружила швидка реакція на розстріл Бузини президента РФ Володимира Путіна. Він просторікував під час «прямої лінії з народом», що в Україні мають місце політично мотивовані серійні вбивства. І, мовляв, які молодці російські правоохоронці, як швидко заарештували підозрюваних у «ганебному вбивстві» російського опозиціонера Бориса Нємцова в Москві. «На Україні, яка претендує на те, щоб бути демократичною державою і прагне в демократичну Європу, нічого подібного не відбувається. Де вбивці цих людей? Їх просто немає: ні виконавців, ні замовників. І цього прагнуть не помічати ні в Європі, ні в Північній Америці», - «обурювався» Путін. Зрозуміло, що казав усе це Путін для свого «народу» і всіх «путінприйди». Йому не тільки приємно, але й важливо було вколоти Україну. А нашим властям розслідувати резонансні вбивства Бузини і Калашникова тепер украй важливо не тільки якісно, ​​але й швидко.  ФОТО: Віктор Ковальчук

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,89343500137329-/ /-pc-/
Top