counter
Архів Повернутись назад 05 Серпня 2016
5 Серпня
Суспільство оформление ленты  Суд обрав Пасішнику запобіжний захід Солом'янський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання колишньому виконавчому директору НАК «Нафтогаз України» Андрію Пасішнику. Про це розповіла прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ольга Ярова, пише Уніан. Представник САП зазначила, що запобіжний захід діятиме до завершення досудового слідства. Нагадаємо, в лютому тодішній міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус повідомив про спробу Адміністрації Президента нав'язати йому Пасішника для того, щоб курирувати нафтогазову галузь країни. При цьому сам Пасішник заявив, що претендував на посаду заступника міністра економіки, але вирішив відкликати власну кандидатуру. За заявою Абромавичуса НАБУ відкрило кримінальне провадження за ч. 1 ст. 344 Кримінального кодексу (втручання в діяльність державного діяча).
Економіка оформление ленты  НБУ пропонує обмежити суму розрахунків готівкою 50 тисячами гривень Національний банк України пропонує встановити граничну суму розрахунків готівкою фізичних осіб з підприємствами протягом одного дня, а також фізосіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному засвідченню, у розмірі 50 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба НБУ. НБУ виносить на громадське обговорення проект постанови «Про внесення змін до постанови правління Національного банку України від 6 червня 2013 року №210». У НБУ також зазначили, що безготівкові розрахунки можуть здійснюватися без будь-яких обмежень і банки зобов'язані забезпечити безготівкові перерахування на вимогу клієнтів у повному обсязі. «Стратегічним завданням для Національного банку є підвищення рівня безготівкових платежів в Україні та скорочення обсягів готівкових розрахунків. Це дозволить забезпечити стабільні надходження готівки до банківської системи та прискорити її оборот», - йдеться в повідомленні. У НБУ нагадали, що комплексною програмою розвитку фінансового сектора до 2020 року передбачено до 2020 року забезпечити рівень готівки в економіці не вище 12% (у 2014 році цей показник становив 18,1%, а за результатами 2015-го зменшився до 14,6% ). Зростання безготівкових розрахунків має збільшити надходження фінансових ресурсів суб'єктів національної економіки до банківської системи й підвищити ліквідність банків. Зменшення готівкових розрахунків сприятиме детінізації економіки країни, зростання надходжень до державного бюджету, заявляють у НБУ. У 2013 році НБУ встановив граничні суми розрахунків готівкою: 10 тис. грн - підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня; 150 тис. грн - фізосіб з підприємствами (підприємцями) протягом одного дня за товари (роботи, послуги); 150 тис. грн - фізосіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному засвідченню.
Економіка оформление ленты  У Кабміні обіцяють восени підвищити пенсії Кабінет Міністрів планує підвищити середній розмір пенсій у жовтні-листопаді 2016 року. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє прес-служба уряду. «Ми зараз розробляємо програму осучаснення пенсій. Адже пенсії від 1300 грн. до 3000 грн. не підвищувалися останніх 3-4 роки. Ми зараз шукаємо ресурс для того, щоб із жовтня-листопада провести осучаснення для цих категорій громадян», - сказав він. За словами Розенка, весь додатковий ресурс, який дає економіка, уряд спрямовує на підвищення соціальних стандартів, у тому числі пенсій. «Щойно ми отримали додатковий ресурс, одразу вирішили, що розмір мінімальної пенсії буде підвищено двічі протягом року - з 1 травня і з 1 грудня 2016 року. Понад те, з 1 грудня підвищення відбудеться не на 5%, як планувалося раніше, а на 10%», - зазначив він. Розенко нагадав, що з 1 липня було скасовано оподаткування пенсій для більш ніж 300 тисяч пенсіонерів. Говорячи про оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів, віце-прем'єр зазначив, що ця програма діє до кінця 2016 року. «Якщо ми побачимо, що фінансовий стан Пенсійного фонду дає нам можливість відмовитися від цієї програми, ми це зробимо», - наголосив він.
Події оформление ленты  У районі АТО бойовики застрелили кадрового офіцера ЗС РФ У районі проведення антитерористичної операції бойовики відмовилися виконувати наказ кадрового російського офіцера про ведення розвідки і застрелили його на місці. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони. «4 серпня військовослужбовці розвідувальної роти 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1-го АК відмовилися виконувати бойовий наказ з ведення розвідки боєм на ділянці місцевості, яка перебуває під повним вогневим контролем сил АТО, і у відповідь на погрози розстрілу на місці застрелили начальника розвідки полку, кадрового офіцера ЗС РФ», - ідеться в повідомленні. Крім того, 3 серпня бойовики навмисно зловживали спиртними напоями на бойових позиціях перед прибуттям перевірки зі штабу бригади. «Прогнозований арешт зазначеної групи збільшив і без того значний некомплект особового складу на передовій», - зазначили у розвідці.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Ярослав Макітра Нацполіція і Нацгвардія часто стають заручниками політичних ігор Національна поліція, яка існує вже рік, має позитивні й негативні результати. Зокрема, патрулювання вулиць стало великим плюсом цієї реформи. Але на ньому реформа й почала пробуксовувати, не пропонуючи системних змін. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт Інституту соціальних технологій «Соціополіс» Ярослав Макітра. «Звичайно, можна говорити про те, що позитивні зміни є. Головною такою зміною стало те, що почалося патрулювання вулиць. Те, чого не було раніше: практично в будь-якому віддаленому куточку міста є патрулі, що, в принципі, знижує побутову злочинність. І другий позитив - зменшилося хабарництво на дорогах, порівняно з тим, що було, коли існувало ДАІ. Серед негативних тенденцій, що патрулювання - це фактично єдине, що змінилося. Глобальні системні зміни не відбуваються. Велика кількість людей перекочувала з міліції до поліції, хабарництво, яке було в слідчих відділах управління, в оперативній роботі, збереглося досі. Зараз є тривожні тенденції, коли з нових поліцейських вони вимагають гроші. Вони включаються в систему і їм ставиться рознарядка, скільки вони мають «занести» керівництву. Поліцейська реформа поки що забуксувала», - розповів політолог. Макітра зазначає, що в Національній поліції не спостерігається системна боротьба з корупцією. «Ще важливо те, що зараз складна ситуація із політичними подіями. І поліція, і Національна гвардія дуже часто стають заручниками політичних ігор тієї чи іншої політичної сили», - резюмував він.
Суспільство оформление ленты  В Одеській області чиновник з Держфітосанітарної інспекції попався на великому хабарі Одного з керівників Державної фітосанітарної інспекції Одеської області затримано на хабарі. Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, здирник вимагав від підприємця гроші за непроведення додаткових заходів контролю зернової продукції, що мала експортуватися, і за підготовку дозвільної документації. «Правоохоронці затримали хабарника в Одесі біля одного з торгово-розважальних центрів під час одержання 13,4 тисячі доларів США та 327,3 тисячі гривень. Під час обшуків за місцями проживання та роботи чиновника і його ймовірних спільників оперативники спецслужби вилучили комп'ютерну техніку, флеш-накопичувачі, блокноти, записні книжки й чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність», - ідеться в повідомленні. Також у будинку й квартирі затриманого чиновника додатково вилучено порожні бланки карантинних та фітосанітарних сертифікатів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Політика Турчинов розповів про два сценарії дій Росії щодо України Російська Федерація підготувала два сценарії агресії щодо України. Про це під час брифінгу заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов. За його словами, перший сценарій - це воєнний. «А саме повномасштабна воєнна агресія, яка є проблемною і найнебезпечнішою для самого Кремля, але до здійснення якої РФ заздалегідь готується. Зокрема, розгортаючи додаткові військові частини поблизу кордонів і на окупованій території України», - сказав Турчинов. Другий сценарій, розповів Турчинов, це «гібридний», і він залишається найбільш ймовірним. Цей варіант передбачає здійснення бойових дій малої інтенсивності на Донбасі, що не виключає можливості локальних наступальних операцій російських військ та підривної діяльності на решті території України.
Політика У НАБУ розповіли про візит Генпрокуратури Співробітники Національного антикорупційного бюро продовжують роботу у звичайному режимі, роботу бюро не заблоковано. Про це «Аналітичній службі новин» (АСН) повідомили в прес-службі НАБУ. При цьому в прес-службі зазначили, що до будівлі НАБУ по вул. В. Сурикова, 3 (Київ) прибула слідчо-оперативна група Генеральної прокуратури України з наміром провести обшук. Групу очолює заступник начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки - начальник управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки ГПУ Дмитро Сус. «На підтвердження законності своїх дій співробітники ГПУ надали постанову суду. Підставою для обшуку в постанові було зазначено розслідування кримінального провадження від 22.04.2016 р. за фактом здійснення незаконного прослуховування співробітниками НАБУ телефонних розмов фігурантів одного з кримінальних проваджень, яке розслідує бюро», - повідомили в прес-службі. За інформацією НАБУ, представникам ГПУ було надано документи, що підтверджують законність дій НАБУ, і роз'яснено, що, згідно з чинним законодавством, НАБУ не має повноважень для здійснення автономного прослуховування і користується потужностями СБУ, тому факти, наведені як підстава для обшуку, не відповідають дійсності. Читайте також: Генпрокуратура здійснює обшук у НАБУ «Показово, що це провадження було розпочато у квітні, одразу після того як НАБУ ініціювало активне обговорення в публічній площині питання про надання бюро прав для автономного прослуховування. Три місяці справа пролежала на полиці, і тепер, коли відповідний законопроект підготовано, узгоджено і винесено на розгляд Верховної Ради, слідчі прийшли до Національного бюро з обшуком. І ще один цікавий момент - стаття, за якою кваліфіковано дане кримінальне провадження, не належить до компетенції підрозділу, очолюваного паном Сусом», - зазначив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник. Станом на 14:00 5 серпня дій, спрямованих на вилучення документів або обшук у кабінетах співробітників чи інших приміщеннях бюро, з боку працівників ГПУ не відбувалося. «На час проведення обшуку з метою уникнення можливих провокацій для забезпечення правопорядку в будівлі було задіяно групу спецназу НАБУ. Інформація, поширена в деяких ЗМІ, що на території НАБУ нібито перебуває спецпідрозділ СБУ «Альфа», не відповідає дійсності», - зазначили в прес-службі.
Суспільство оформление ленты  «Не здамо ми сепарам Донбас»: Журналісти побачили, як працює «Фантом» у районі АТО (відео) Вже понад півтора року співробітники спецпідрозділу податкової міліції Державної фіскальної служби «Фантом» ведуть у районі проведення антитерористичної операції боротьбу із незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування. За цей час вдалося значно знизити незаконні потоки вантажів, які раніше курсували в обидва боки. У когось це перша поїздка до зони АТО, у когось третя або навіть четверта ротація. І більшість з тих, із ким вдалося поспілкуватися, каже: нам важко жити в мирних містах, ми потрібні хлопцям тут, на сході. Хоча насправді «Фантом» служить там, де мирне життя тісно співіснує з війною. Ось вони оглядають вантажі у, здавалося б, спокійному Новотроїцькому, а ось уже їдуть у складі мобільних груп «сірою» зоною. Фантомівцям, як і військовим, доводиться нести службу в населених пунктах на сході, де місцеве населення часто не підтримує українську армію, адже багато їхніх родичів, друзів, знайомих воюють за самопроголошені республіки, де на Великдень місцевий священик може відмовитися святити паски українському військовому. Але є й ті, хто чекає на допомогу. У Красногорівці - невеликому містечку, де, побачивши танки, люди одразу запитують: «Наші чи не наші?» - «Фантом» провів рейд з боротьби з нелегальним продажем алкоголю і цигарок. Перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Ігор Робочий після виконаної роботи справді радіє: мовляв, у межах країни - це дрібниця, а для Красногорівки - ціла подія, оскільки нечисті на руку підприємці чітко усвідомили, що тут є українська влада, яка не дасть вести незаконну діяльність.
Суспільство РФ перекидає до окупованого Криму наступальні засоби Росія перекинула до окупованого Криму зенітно-ракетні комплекси і наступальні засоби, значно посиливши свій військовий потенціал біля адміністративного кордону з материковою Україною. Про це під час брифінгу заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов. Читайте також: РНБО: РФ використовує Донбас як полігон для нових видів зброї «Потужні засоби використовує Росія у Криму для прикриття своїх військових сил з повітря. Зокрема, в Джанкої розташовано дуже потужні зенітно-ракетні комплекси С-400 «Тріумф». Фактично створюються нові і використовуються бази часів Радянського Союзу, на яких створюється потужний військовий потенціал. І я звертаю увагу: в цьому потенціалі переважають наступальні засоби», - зазначив Турчинов.
Політика оформление ленты  Порошенко покликав індонезійців на допомогу кримським татарам Президент Петро Порошенко закликав індонезійських парламентаріїв встати на захист прав кримських татар. Про це повідомляє прес-служба глави держави. У рамках державного візиту до Республіки Індонезія Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спікером Ради народних представників індонезійського парламенту Аді Комарудином. Співрозмовники високо оцінили перспективи розвитку партнерських відносин між Україною та Республікою Індонезія в політичній, торговельно-економічній та гуманітарній сферах. «Глава держави подякував за підтримку з боку Індонезії територіальної цілісності України. Комарудин наголосив, що Індонезія і надалі підтримуватиме територіальну цілісність і державний суверенітет України», - йдеться в повідомленні. Крім того, Порошенко закликав індонезійських парламентаріїв встати на захист прав кримських татар, права яких порушуються окупаційною владою Росії.
Політика Луценко розповів, навіщо ГПУ приходила з обшуком до НАБУ Генеральна прокуратура здійснювала обшуки в НАБУ з метою з'ясувати, працівники якого відомства - НАБУ чи СБУ - причетні до прослуховування громадянина, котрий не є фігурантом розслідування. Про це під час брифінгу розповів генеральний прокурор Юрій Луценко, пише 112. Раніше повідомлялося, що ГПУ проводить обшук у НАБУ. Пізніше в бюро заявили, що представникам ГПУ було надано документи, що підтверджують законність дій НАБУ, і роз'яснено, що, згідно з чинним законодавством, НАБУ не має повноважень для здійснення автономного прослуховування і користується потужностями СБУ, тому факти, наведені як підстава для обшуку, не відповідають дійсності. Також у НАБУ зазначили, що внаслідок обшуку нічого не було вилучено. При цьому в ГПУ заявили, що було вилучено документи.
оформление ленты  Блог: 
Політика Вадим Карасьов Зараз немає сенсу погоджуватися на кандидатуру російського посла в Україні Те, що питання про призначення Михайла Бабича послом РФ в Україні знято з порядку денного, не означає розрив дипломатичних відносин з Росією. Відмова від кандидатури пояснюється тим, що на даному етапі немає сенсу призначати російського посла. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. «Відмова від кандидатури посла не означає розрив дипломатичних відносин. Просто посольства і дипломатичні відносини перебувають на мінімальному дипломатичному рівні. Посольства очолюють тимчасові повірені. А оскільки у нас дипломатичні відносини з Росією зараз не розірвано, а заморожено на мінімальному рівні з відомих причин, то немає сенсу поки що обмінюватися послами. Немає сенсу давати згоду на кандидатуру російського посла в Україні і немає сенсу зараз призначати посла України в Російській Федерації. Раніше послом був пан Єльченко, який зараз є представником України в ООН. А українське посольство працює сьогодні без посла», - розповів політолог. Карасьов зазначив, що посольство досі функціонує тому, що в Росії працює багато українських громадян і, відповідно, необхідно захищати їхні права.
Політика Турчинов: Воєнний стан не може запроваджуватися за бажанням політиків Воєнний стан може запроваджуватися винятково виходячи з масштабу загроз небезпеки для незалежності та суверенітету країни. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час прес-конференції, передає прес-служба РНБО. «Воєнний стан не може запроваджуватися за бажанням політиків, як якась політична формула існування країни», - сказав він. За словами Турчинова, у разі загрози суверенітету та безпеці країни, «перш за все військових загроз, безумовно, згідно з Конституцією, має бути введено воєнний стан». Читайте також: РФ перекидає до окупованого Криму наступальні засоби Він також додав, що у разі реалізації такого сценарію або серйозного загострення на сході України Україна має реагувати адекватно. «Лише виходячи з рівня небезпеки в якомусь регіоні або загалом у країні може прийматися рішення про запровадження воєнного стану», - зазначив секретар РНБО України.
Економіка оформление ленты  Суд зобов'язав ДФС прийняти два мільярди кубометрів газу як податкову заставу Учора, 4 серпня 2016 року, набуло чинності рішення Окружного адміністративного суду Києва, яке зобов'язало Державну фіскальну службу України прийняти 2 млрд куб. м природного газу 2006 року видобутку замість податкової застави від ПАТ «Укрнафта». Про це повідомляє прес-служба «Укрнафти». «Раніше ПАТ «Укрнафта» пропонувало ефективний механізм погашення податкової заборгованості - як ліквідне майно було запропоновано використати 2 млрд куб. м газу, який перебував на балансі ПАТ «Укрнафта». Однак ДФС відмовилася від опису цього майна, у зв'язку з чим ПАТ «Укрнафта» звернулося до судових органів по захист порушених прав та інтересів», - ідеться в повідомленні. Нагадаємо, 8 червня 2016 року Окружний адміністративний суд м. Києва зобов'язав ДФС описати 2 млрд куб. м природного газу як податкову заставу, а відмову від здійснення опису було визнано протиправною.
Політика У НАБУ розповіли, через кого до них приходила Генпрокуратура Ключовим підозрюваним у провадженні, в рамках якого ГПУ проводила обшук у Національному антикорупційному бюро, є заступник прокурора Київської області Олександр Колесник. Про це повідомляє прес-служба НАБУ. «Ключовим підозрюваним у цьому провадженні є заступник прокурора Київської області Олександр Колесник, затриманий детективами НАБУ 18 травня 2016 року і взятий під варту за рішенням суду 20 травня 2016 року за підозрою у скоєнні правопорушення за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем)», - ідеться в повідомленні. Раніше повідомлялося, що ГПУ проводить обшук у НАБУ. Пізніше в бюро заявили, що представникам ГПУ було надано документи, що підтверджують законність дій НАБУ, і роз'яснено, що, згідно з чинним законодавством, НАБУ не має повноважень для здійснення автономного прослуховування і користується потужностями СБУ, тому факти, наведені як підстава для обшуку, не відповідають дійсності. Також у НАБУ зазначили, що внаслідок обшуку нічого не було вилучено. При цьому в ГПУ заявили, що було вилучено документи.
Політика оформление ленты  У НАБУ вважають незаконним обшук, проведений у приміщенні бюро (документ) Національне антикорупційне бюро опублікувало копію постанови Печерського суду на проведення працівниками Генеральної прокуратури обшуку в приміщенні НАБУ. Як повідомляє прес-служба НАБУ, в постанові не вказано ані конкретні обставини скоєння правопорушення, ані прізвища детективів, які скоїли зазначене правопорушення, ані інформацію про те, в рамках якого провадження, на думку прокурорів ГПУ, здійснювалося «незаконне прослуховування». «Однак це не завадило судді Печерського суду дати санкцію на обшук «на робочому місці детективів», тобто в будівлі бюро, оскільки, на його думку, «стороною кримінального провадження доведено наявність достатніх підстав вважати, що було скоєно кримінальний злочин, що шукані речі й документи мають значення для досудового розслідування», - йдеться в повідомленні. Читайте також: У НАБУ розповіли про візит Генпрокуратури Зокрема, як зазначили в НАБУ, суддя дозволив шукати в будівлі НАБУ документи в електронному та паперовому вигляді, комп'ютерну техніку, флеш-накопичувачі, блокноти, записні книжки, чорнові записи, засоби зв'язку та інші речі, які використовувалися і використовуються під час неправомірних дій , а також можуть містити відомості про обставини скоєння кримінального правопорушення. «Цю постанову, як і сам обшук, Національне антикорупційне бюро вважає незаконною і вживатиме всіх необхідних заходів у рамках чинного законодавства для захисту матеріалів досудових розслідувань та іншої важливої ​​інформації від спроб незаконного вилучення», - йдеться в повідомленні.
оформление ленты  Блог: 
За кордоном Вадим Карасьов Політика США - це не політика президента Значення виборів у США для української політики дуже перебільшено. Кардинальних змін не буде, оскільки політику США визначає не стільки президент, скільки Конгрес, бізнес, громадськість. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. «Чутки про те, що після президентських виборів істотно зміниться політика США щодо України, дуже перебільшені. І тут проблема не в тому, що у Хілларі Клінтон поки що більше шансів, ніж у Трампа. Адже саме з перемогою Трампа пов'язують якусь зміну політики по відношенню до Європи, України, зокрема Криму. Політика США - це не політика президента, це політика Конгресу, верхньої та нижньої палат, партій, бізнесу, цивільної громадськості та всієї інфраструктури влади, яка у США досить різноманітна і має велику противагу для того, щоб обмежити можливості будь-якого президента, котрий виявить бажання круто повернути кермо державного корабля. Тому США не на ручному управлінні якогось верховного політика, від якого залежить усе», - розповів політолог. Карасьов зазначив, що у США працює політична система, а президент - один з ключових, але все-таки лише елемент політичної системи. «Корекція політики буде. У Клінтон коригувань буде менше, у Трампа - більше. Але кардинальних змін, щоб ось завтра одразу у випадку перемоги Трампа все змінилося і Україна виявилася покинутою Штатами і Європою, - цього не буде. Такі прогнози - це більше з царини публіцистики та побутових кухонних розмов, аніж результат предметного експертного аналізу», - підсумував експерт.
Суспільство оформление ленты  У Київській області знайдено плантацію елітних конопель У Київській області виявлено плантацію елітного сорту канабісу. Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, житель Бородянського району влаштував на своїй присадибній ділянці дві теплиці для вирощування марихуани у промислових масштабах. «Крім того, наркоділок вирощував коноплі на території власного городу, обробляв і удобрював кущі для прискорення зростання. Вирощену «продукцію» зловмисник готував і фасував для подальшого збуту», - йдеться у повідомленні. У СБУ зазначили, що під час обшуку у затриманого правоохоронці вилучили понад 90 кущів дозрілих конопель, п'ять кіло висушеної марихуани і 50 пакетів розфасованого наркотику. Вартість вилученого зілля на чорному ринку становить майже мільйон гривень. Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 309 і 310 Кримінального кодексу України.
Суспільство оформление ленты  Суд заарештував підозрюваного у вбивстві водія Bla-bla-car Тараса Познякова Києво-Святошинський районний суд Київської області заарештував на 60 діб підозрюваного у вбивстві Тараса Познякова, водія Bla-bla-car. Про це на своїй сторінці у Facebook написала глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе. «Вчора поліцією у Хмельницькій області було затримано Дмитра Голуба. Його підозрюють у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених пунктами 6 і 12 частини 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 3, ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України», - написала Деканоїдзе. Читайте також: Під Києвом знайшли машину зниклого Тараса Познякова Вона також повідомила, що сьогодні Києво-Святошинський районний суд Київської області ухвалив рішення про утримання Голуба під вартою на 60 діб до 2.10.2016.
Економіка оформление ленты  Товарообіг між Україною та Індонезією зріс на 50% Президент України Петро Порошенко та президент Індонезії Джоко Відодо під час переговорів обговорили питання посилення співпраці в галузі сільського господарства. Про це повідомляє прес-служба глави держави. Порошенко зазначив, що Україна зацікавлена ​​в аграрних продуктах індонезійського експорту, починаючи від пальмової олії і закінчуючи кокосами, а також текстилем. «Ми підтвердили свою готовність постачати товари. Індонезія - дуже цікавий ринок для українського зерна, кукурудзи, крохмалю, соняшникової олії», - сказав Порошенко. Президент зазначив, що товарообіг між країнами у 2016 році порівняно з 2015-м зріс більше ніж на 50%. «Це ще одне підтвердження потенціалу, який у нас є», - додав Порошенко. Президент упевнений, що посилення співпраці сприятиме підписаний сьогодні меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України і міністерством сільського господарства Індонезії щодо співпраці у цій сфері.
Економіка Гройсман заявив про прибутковість «Нафтогазу» У 2016 році «Нафтогаз» уперше з 2006 року не одержує підтримки від держави у вигляді компенсації різниці в цінах і тарифах на тепло і вже за підсумками першого півріччя компанія вийде на прибуток понад 20 мільярдів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, основу становитиме прибуток від транзиту газу, який раніше повністю «з'їдався» заниженою ціною на газ. «Взагалі ж до кінця року група «Нафтогаз» планує перерахувати до бюджету понад 60 млрд грн податків, що не лише повністю перекриє кошти, необхідні для виплати субсидій тим, хто сьогодні цього потребує, а й дозволить профінансувати частину інших соціальних виплат», - повідомив прем'єр. Він зазначив, що якщо раніше на доходах від газового сектора наживалися газові ділки, то тепер у виграші залишається держава й ті, кого держава сьогодні має підтримувати. «Прибутки «Нафтогазу», буде розподілено не тільки на поповнення бюджету, який вирішує проблеми сьогоднішнього дня, а й інвестовано в майбутнє - врешті-решт відкриваються можливості розвитку видобутку українського газу і досягнення мети, яку ми поставили перед собою - зробити Україну до 2020 року повністю енергонезалежною», - наголосив Гройсман.
оформление ленты  Блог: 
За кордоном Олексій Гарань Трамп толком не зміг сказати, чи будуть Штати виконувати свої зобов'язання в рамках НАТО Зміна президента в США вплине не тільки на українську політику, а й на інші країни - країни НАТО, Балтії. Заяви кандидата Дональда Трампа безвідповідальні і стосуються не тільки України. Вони йдуть врозріз з трансатлантичним партнерством і суперечать традиційному курсу Республіканської партії. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив науковий директор фонду «Демократичні ініціативи», професор Києво-Могилянської академії Олексій Гарань. «Безумовно, зміна президента в США - це віха в американській політиці, і стосується вона не тільки України, а й інших країн. Навіть якщо є спадковість у політиці, наприклад, демократ Клінтон йде на зміну демократу Обамі, все одно це інші акценти, інші підходи. Обама позиціонувався як лауреат Нобелівської премії миру. Він був занадто обережний, занадто м'який. Клінтон буде в мейнстрімі американської політики, але вона в цілому знає українську політику краще. Адже вона була в Україні за часів президента Клінтона, працювала з українським урядом як державний секретар. Тому вона краще підготовлена, краще розуміє, і не виключено, що її позиція щодо опору російській агресії буде навіть більш жорсткою. Очевидно, що заяви Трампа абсолютно безвідповідальні. Вони стосуються не тільки України, а й багатьох інших країн - країн НАТО, Балтії. Те, що він зараз заявляє, не тільки йде врозріз з трансатлантичним партнерством, а й суперечить традиційному курсу Республіканської партії. Тому традиційно республіканці, як більш консервативні, завжди виступали за жорстку політику щодо Москви в порівнянні з демократами. А тут виходить навпаки. Звичайно, ми не знаємо, як ці заяви можуть трансформуватися в практичну політику. Думаю, що і Трамп сам не знає цього», - розповів політолог. Гарань акцентує увагу на тому, що керівником виборчої кампанії Трампа є Пол Манафорт, який був радником Януковича. Політолог зазначає, що підходи двох кандидатів дуже різняться, тому важливо, хто переможе на президентських виборах в США. «Це досить символічно, хто дає поради Трампу щодо України. Безумовно, підходи цих двох кандидатів у президенти істотно відрізняються, матиме вагомі наслідки для України, хто переможе в цій кампанії. Втім, це буде мати наслідки і для Мексики, і щодо мусульман, і для трансатлантичного партнерства. Очевидно, що заявами Трампа стурбовані не тільки в Україні, але і в країнах Балтії і Європи. Адже він толком не зміг сказати, буде США виконувати свої зобов'язання в рамках НАТО щодо Росії чи ні», - резюмував професор.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,94028782844543-/ /-pc-/
Top