counter
Архів Повернутись назад 02 Березня 2016
2 Березня
Суспільство Чоловік намагався провезти через КПВВ «Мар'їнка» до «ДНР» 150 тисяч гривень Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Мар'їнка» намагалися провезти на тимчасово окуповану територію 150 тисяч гривень і 20 банківських карток. Про це повідомили в прес-службі ДПСУ. «Прикордонники Краматорського загону, які відбувають службу на лінії розмежування між силами АТО і незаконними збройними формуваннями, спільно з працівниками фіскальної служби виявили гроші та банківські картки на різних людей. Їх намагався приховано перевезти на тимчасово непідконтрольну територію 30-річний громадянин України, який прибув у контрольний пункт в'їзду-виїзду «Мар'їнка» на автомобілі Toyota», - сказано в повідомленні. При перевірці салону і багажника авто було знайдено 150 тисяч гривень і 20 банківських карток. Гроші та картки вилучили і передали компетентним органам для прийняття правового рішення.
За кордоном Підсумки «супервівторка» у США: Трамп і Клінтон лідирують У США підбили підсумки голосування «супервівторка» - лідерами в президентських передвиборних перегонах стали мільярдер-республіканець Дональд Трамп і колишній держсекретар, кандидат у президенти від демократів Хілларі Клінтон. Про це повідомляє «Голос Америки». Ці лідери здобули перемогу в низці ключових штатів. Як повідомляється, Клінтон дістала підтримку демократів у шістьох південних штатах: Теннессі, Алабамі, Джорджії, Арканзасі, Вірджинії і Техасі, а також у північно-східному Массачусетсі. Що стосується її основного конкурента - сенатора від штату Вермонт Берні Сандерса, - він здобув підтримку в чотирьох штатах: у Вермонті, Оклахомі, Міннесоті та Колорадо. Мільярдер Трамп заручився підтримкою в семи штатах: Джорджії, Алабамі, Массачусетсі, Вірджинії, Вермонті, Теннессі і Арканзасі. Його суперник - сенатор Тед Круз - виграв у Техасі і в Оклахомі.
Суспільство На Київщині хлопець стріляв по родичах, є поранений У Київській області, в селі Жовтневе 25-річний хлопець влаштував стрілянину. Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в області. Стрілець поранив при цьому рідного дядька. «Зазначається, що 25-річний місцевий житель зайшов до діда в будинок, коли той розбирав рушницю, і вихопив у нього зброю і патрони, після чого зник у невідомому напрямку. Пенсіонер разом з родичами одразу почали шукати хлопця і незабаром знайшли його біля ставка. Озброєний хлопець почав стріляти і поранив рідного дядька. Швидка допомога забрала потерпілого до лікарні, де йому було надано медичну допомогу. Його життю нічого не загрожує. Працівники поліції, які прибули на місце пригоди, затримали хулігана», - сказано в повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ст. 15 ч. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство) КК України. Зараз хлопець перебуває в СІЗО. Зброю вилучили.
Суспільство У Київській області продавщиці в магазині погрожували гранатою У Вишгородському районі Київської області продавщиці магазину переселенець погрожував гранатою. Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в області. Чоловік виявився переселенцем з Луганської області. «До оператора call-центру Київської обласної міліції «102» надійшло повідомлення, що в одному з магазинів села Хотянівка Вишгородського району невідомий чоловік погрожував продавцю гранатою. На місце пригоди прибула група реагування патрульної поліції. Поліцейські встановили підозрюваного, ним виявився 46-річний уродженець Луганської області. Під час огляду будинку чоловіка правоохоронці знайшли та вилучили гранату РГД і наркотичне зілля конопель», - сказано в повідомленні. Чоловік розповів, що гранату він знайшов у траві біля озера під час риболовлі. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за скоєння злочинів, передбачених ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) КК України.
Суспільство Прокуратура оскаржила запобіжний захід Храпачевському Київська місцева прокуратура №1 подала апеляційну скаргу на рішення Голосіївського райсуду, який обрав для водія BMW Ростислава Храпачевського запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури. На думку прокурора, зазначене рішення є необґрунтованим і таким, що підлягає скасуванню, оскільки не відповідає ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України. «Зокрема, можливий вплив підозрюваного на свідків у цьому кримінальному провадженні, які є його друзями і перебували з ним в автомобілі під час скоєння кримінального правопорушення, також є можливість ухилення підозрюваного від явки до органів попереднього розслідування, що підтверджується матеріалами кримінального провадження», - йдеться у повідомленні. У прес-службі зауважили, що прокуратура наполягатиме на цілодобовому домашньому арешті.
Суспільство оформление ленты  Викрито київських підприємців, які ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах У Києві співробітники податкової міліції викрили підприємців, які ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан. За його словами, в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів), було встановлено, що посадові особи підприємства, яке займається оптовою торгівлею фруктами та овочами, під час продажу раніше імпортованих продуктів, у тому числі фіктивним підприємствам, свідомо внесли у звітність уявні операції, що дозволило їм ухилитися від сплати ПДВ у розмірі понад 3,4 мільйона гривень. «На підставі постанови суду за місцями проживання засновників підприємств, у складських та офісних приміщеннях було проведено низку обшуків. У результаті було виявлено докази незаконної діяльності, а саме: печатки та штампи підприємств, вантажні митні декларації та додатки до них, акти виконаних робіт, чорнові записи про отримання готівки, комп'ютерну техніку з бухгалтерською документацією, а також готівку в гривнях, доларах США та євро на суму 805,5 тисячі гривень, які є касою від незаконного проведення митного оформлення товарів», - написав Білан. Він також зазначив, що під час аналізу знайдених документів було встановлено, що посадовці одного з ТОВ подали на бюджетне відшкодування сум ПДВ у розмірі 359 тисяч гривень з державного бюджету. У ДФС також зауважили, що в зв'язку з ненаданням документів посадовими особами низки підприємств, необхідних для проведення інвентаризації залишків товару, опечатано складські приміщення. Приблизна кількість опечатаного замороженого свинячого і курячого м'яса становить 100 тонн. Наразі досудове слідство у кримінальному провадженні триває.
Суспільство ФБР передало НАБУ спецобладнання для роботи з даними Федеральне бюро розслідувань США передало Національному антикорупційному бюро України комп'ютери з передовим аналітичним програмним забезпеченням, а також високошвидкісні сканери, здатні оцифрувати паперові документи і зробити їх доступними для електронного пошуку. Про це повідомляє прес-служба НАБУ. «Завдяки цьому обладнанню після переведення паперів в електронний вигляд пошук потрібної інформації та її обробки займатиме набагато менше часу. ФБР також забезпечить НАБУ сервером, який використовуватиметься для розширеного аналізу і внутрішнього обміну інформацією», - йдеться в повідомленні. Як розповів спеціальний агент ФБР Кот Холл, до НАБУ прибуде команда фахівців американського бюро. «Я і мої колеги будемо консультувати детективів, аналітиків і фахівців з інформаційних технологій НАБУ. Ми проведемо навчальні заняття з використання і технічного обслуговування переданого нами обладнання та програмного забезпечення», - зазначив спецагент ФБР США. Нагадаємо, що домовленості про співпрацю з ФБР в галузі проведення колегіальних розслідувань було досягнуто під час робочого візиту директора Національного антикорупційного бюро України до Вашингтона.
Економіка Яценюк: Чотири компанії зривають держзакупівлі харчування для військових Чотири компанії хочуть зірвати прозорий тендер зі здійснення закупівлі продуктів харчування для бійців української армії. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. «Чотири компанії сидять мов упирі протягом останніх десяти років на державних закупівлях. Завищують ціни, надають неякісні послуги для українських військових. І зараз вони намагаються зірвати прозорий тендер на 3,5 мільярда гривень. Це робиться, щоб не допустити прозорої та чесної кампанії, а продовжити десятирічні контракти на харчування українських військових, які уклали без прозорих процедур і тендерів», - сказав глава уряду. За словами прем'єра, ці компанії годують військових за завищеними цінами і «не якісно». Понад те, додав Яценюк, «додумалися навіть до того, що пішли в парламент і намагалися ухвалити закон, який би зобов'язував Міністерство оборони продовжувати контракти». «Це питання національної безпеки і репутації влади. Я не допущу того, щоб компанії, які годували російський Чорноморський флот, далі продовжували висмоктувати гроші з бюджету», - заявив прем'єр. Яценюк закликав провести прозорий тендер під цілковитим контролем правоохоронних структур.
Економіка «Укрнафта» почне видобуток нафти з нової свердловини цього року На Верхньомасловецькому нафтовому родовищі у Львівській області почалося буріння першої в 2016 році свердловини під контролем ПАТ «Укрнафта». Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства. «Ця свердловина матиме коротку ділянку горизонтального стовбура (до 200 метрів)... Згідно з очікуваннями, введення свердловини в експлуатацію відбудеться в середині 2016 року. Прогнозована початкова продуктивність становитиме приблизно 50 тонн на добу», - йдеться в повідомленні. У відомстві зазначають, що будівництво свердловини стало можливим завдяки недавньому успішному бурінню першої горизонтальної свердловини, орієнтованої на інший продуктивний горизонт на тому ж родовищі. Також прес-служба наголошує, що в разі успішного введення в експлуатацію свердловини заплановано буріння ще п'яти нових горизонтальних свердловин на тій самій ділянці родовища. «Це забезпечить надходження інвестицій у відродження виснажених нафтових родовищ на цій території, підвищить коефіцієнт нафтовіддачі і збільшить ресурсну базу підприємства», - додали в прес-службі.
За кордоном В Афганістані терорист-смертник підірвав себе біля консульства Індії У місті Джалалабад (Афганістан), біля будівлі консулату Індії, терорист підірвав себе. За даними місцевих правоохоронців, одна людина загинула, ще шістьох поранено, повідомляє індійське видання Times of India. За даними силовиків, бомба була в машині, яку один з терористів підірвав біля індійського консульства. Свідки ж стверджують, що вибух знищив вісім машин і вибив двері та вікна в будинках, розташованих поруч з епіцентром вибуху. «Їхньою метою було індійське консульство, але наші сили ліквідували всіх терористів, перш ніж вони досягли своєї мети», - сказав начальник провінції поліції Аттауллаз Хогіані, повідомивши, що за даними медиків шістьох осіб довелося госпіталізувати. Представник дипломатичної місії Індії в Афганістані Вікас Сваруп завив, що ніхто з консульських співробітників не постраждав.
Політика У Мінську сторони домовилися про припинення навчань біля лінії розмежування Тристороння контактна група домовилася про припинення бойових навчань уздовж 30-кілометрової зони на лінії розмежування. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар представника України в групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер. За її словами, бойовики спільно з російськими військовими регулярно проводили такі навчання. Постріли, які лунають під час їхнього проведення, мають провокаційний характер і можуть стати причиною відповідної реакції. При цьому Оліфер зауважила, що українська сторона не проводить подібних навчань з 4 березня 2015 року. Варто зазначити, що засідання відбувалося напередодні зустрічі міністрів закордонних справ країн «нормандської четвірки» в Парижі, запланованої на завтра, 3 березня. За словами прес-секретаря представника України в групі Леоніда Кучми, саме в Парижі має бути розглянуто ключові рішення з політичних питань, з питань безпеки, а також з гуманітарних аспектів.
Події На Волині поліція виявила чергову групу видобувачів бурштину У Волинській області поліцейські викрили групу людей, які здійснювали незаконний видобуток бурштину в одному з об'єктів лісового господарства. Про це повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції у Волинській області. «До чергової частини Маневицького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що біля села Вовчецьк цього району було помічено чотирьох чоловіків з лопатами. На думку місцевих жителів, які зателефонували до поліції, ці люди зібралися видобувати бурштин», - зазначається в повідомленні. До ймовірного місця видобутку приїхала слідчо-оперативна група відділу поліції. Правоохоронці разом з працівниками лісової охорони на території Куклинського лісництва застали чотирьох жителів, які займалися незаконним промислом. «Правоохоронці встановили, що чоловіки з метою видобутку бурштину з 13 години до 16 години 20 хвилин за допомогою трьох сільськогосподарських лопат викопали яму розміром 2х4 м і глибиною 4 м. Відомо, що незаконним промислом займалися двоє 18-річних, 22-річний та 17-річний місцеві жителі», - уточнюється в заяві прес-служби поліції області. З місця пригоди поліцейські вилучили три штикові сільськогосподарські лопати і камінь темно-коричневого кольору, зовні схожий на бурштин-сирець. Відомості за даним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.
Суспільство Краснова забрали до лікарні просто з зали суду Активіста і главу Цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова лікарі госпіталізували просто з зали судового засідання. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Ігор Мосійчук. «Стан Краснова дуже поганий - запаморочення, головний біль, дезорієнтація. До суду знову викликали бригаду швидкої допомоги. Після огляду Станіслава медики підтверджують необхідність його термінової госпіталізації. Просто з суду Краснова забрали до лікарні швидкої медичної допомоги», - написав Мосійчук. Також АСН стало відомо від активістів, що засідання у справі Краснова триває без нього. Джерело повідомляє про те, що у самого Гонти (псевдонім Краснова. - Ред.) лікарі діагностували підвищений тиск (160 на 100). Крім того, є підозра на перелом ребер і травму гомілковостопного суглоба правої ноги.
оформление ленты  Блог: 
Політика Ростислав Томенчук Політична криза в Раді не призведе до погіршення відносин з ЄС Криза мігрантів у Європейському союзі та політичні перипетії української коаліції не зіпсують відносини України з ЄС. Європарламентарі розуміють, що коаліційна криза - цілком нормальний політичний процес, який може відбуватися в будь-якій країні. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук. «У будь-якій країні бувають коаліційні кризи - це нормально. І це розуміють депутати Європарламенту, які теж політики - кожен у своїй країні. Це звичний внутрішній політичний процес. Тому в цій ситуацій відносини ніяк не можуть ослабнути. Десь нардепи об'єднуються, десь роз'єднуються, десь є політична криза, десь ні. Просто ми в Україні мало знаємо про те, що відбувається всередині країн Європейського союзу. А там теж дуже часто бувають різні ситуації з коаліцією, більшістю і з урядом. Не думаю, що цей процес має погіршити комунікацію України з ЄС», - переконаний політолог. За його словами, розмови про те, що Україна у зв'язку з міграційними проблемами ЄС відійшла на другий план - лише інформаційний привід. «Ситуація з мігрантами - це внутрішнє питання ЄС. І Україна тут не може нічим ані зашкодити, ані допомогти. Це більше інформаційний привід. Другий, третій план - насправді немає першочергових чи другорядних планів, є лише інтереси, є виклики, кризи, успіхи. Питання України ніяк не пов'язане з мігрантами. Питання внутрішньої міграції - це виключно питання самого ЄС, пов'язані із загостренням ситуації в Сирії і з незавершеним процесом реформування Євросоюзу як структури», - зазначив Томенчук.
Суспільство Суд зажадав від МВС оприлюднити список осіб, нагороджених іменною зброєю Київський апеляційний адміністративний суд виніс рішення, згідно з яким Міністерство внутрішніх справ зобов'язане надати громадськості список тих осіб, які отримували нагородну вогнепальну зброю. Про це йдеться в матеріалах постанови суду, розміщеної в Єдиному реєстрі судових рішень. Громадський активіст Олексій Святогор звернувся до МВС із запитом про те, що громадяни України мають право отримати у вільний доступ реєстр нагородного озброєння із вказівками того, хто і яким чином отримав свою зброю. У МВС відмовилися це робити, посилаючись на норми законодавства України та держтаємницю, після чого Святогор подав до суду адміністративний позов. Однак суд не знайшов фактів, які підтверджують слова представників органів внутрішніх справ. За рішенням суду, МВС має надати «відповідь на запит позивача щодо переліку нагороджених (відзначених) короткоствольною вогнепальною зброєю громадян відповідно до наказів Міністерства внутрішніх справ із зазначенням підстави нагородження, виду зброї (тип, марка, калібр)».
Політика Могеріні: Санкції з РФ не буде знято, доки Крим не стане частиною України Віце-президент Європейської комісії Федеріка Могеріні заявила, що санкції проти Російської Федерації буде знято лише за умови повернення анексованої території півострова Крим до складу України. Про це вона сказала під час зустрічі зі спікером Верховної Ради України Володимиром Гройсманом у Брюсселі, де відбувається зустріч України та ЄС у рамках програми «Тиждень України в Європарламенті», повідомляє прес-служба глави українського парламенту. «Рішення держав - членів Європейського союзу з питання зняття санкцій з Російської Федерації пов'язане з повним виконанням Мінських домовленостей і залишається чинним. Крім того, санкції, встановлені після анексії Росією Криму, залишатимуться незмінними до деокупації півострова», - йдеться в повідомленні прес-служби з посиланням на слова Могеріні. Політик зауважила, що та сама ситуація стосується й політики Європейського союзу щодо невизнання анексії Криму Росією. Спікер ВР України Володимир Гройсман наголосив, що Російська Федерація окупувала Крим і частину Донбасу, і за це до неї було застосовано санкції. Він зазначив, що якщо ці санкції буде знято без зміни підходів Росії із врегулювання ситуації, це сприйматиметься як «винагорода за агресію, вбивства і нехтування міжнародним правом».
оформление ленты  Блог: 
Політика Володимир Фесенко Вихід з кризи треба шукати в Україні, а не в Брюсселі Українські нардепи поїхали до Брюсселя обговорювати реформування парламентської системи. Цей спільний проект України та Європейського союзу є важливим у рамках євроінтеграційних прагнень нашої держави. Втім, його слід було б презентувати не лише на території ЄС, а й в Україні. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. «Йдеться про спільний проект Європарламенту і Верховної Ради про реформування української парламентської системи. Підготовано проміжний звіт - власне проект парламентської реформи. Цей проект обговорювався в Брюсселі і туди поїхала частина парламентаріїв, група експертів, які брали участь у роботі над цим документом. Цей документ відповідає духу і букві європейської інтеграції України. Це не просто туризм, це дійсно спільна робота і робота яка, в першу чергу, потрібна саме Україні. Інша річ, і я про це казав Гройсману, що такі презентації, навіть проміжних результатів роботи над проектом, треба проводити не лише в Брюсселі, а й у Києві для представників широкої громадськості, експертів, журналістів», - зазначив політолог. На думку експерта, цей проект надзвичайно важливий. Але пропозиції треба ще перевести у форму конкретних законопроектів. Після цього вони мають розглядатися Верховною Радою, яка потім повинна їх проголосувати. «Тільки тоді ця реформа стане реальністю. На мій погляд, це дуже важлива і актуальна подія для українського парламентаризму, для його реформування. Крім самої парламентської реформи там, безумовно, обговорювалися й питання поточної співпраці - питання, пов'язані як з європейською інтеграцією України, так і внутрішньо політичні питання. Я думаю, що, безумовно, і політична криза, яка зараз, на жаль, виявилася у Верховній Раді - це не головне питання, її радше паралельно обговорювали. Так чи інакше, вихід з кризи треба шукати в Україні, а не в Брюсселі. Цей тиждень є проявом європейської інтеграції України та головний зміст цього тижня - обговорення проекту реформ українського парламенту», - резюмував Фесенко.
оформление ленты  Блог: 
Політика Олексій Гарань Дострокові вибори в умовах війни залишать країну без коаліції і уряду Проведення чергових дострокових виборів є неприйнятним і невиправдане в умовах війни в країні. Такі вибори будуть не в інтересах країни. Але треба провести переформатування уряду і зробити так, щоб він мав реальну підтримку парламенту. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив професор політології Києво-Могилянської академії, науковий директор фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань. «Країна провела дострокові вибори наприкінці 2014 року, більше того, у нас відбулися два раунди дострокових виборів - президентських і парламентських. Наприкінці минулого року були ще й місцеві вибори. Давайте подумаємо, чи здатна країна, яка перебуває у стані війни, щорічно проводити вибори і чи виправдано це. Проводити ще одні дострокові вибори в умовах війни - це залишати країну без коаліції, без уряду. Ми можемо говорити про якісь партійні інтереси, що партії коаліції БПП, «Народний фронт», партія Ляшка не зацікавлені в проведенні дострокових виборів, але я вважаю, що це не в інтересах країни», - розповів політолог. На думку професора, проведення дострокових виборів означатиме дестабілізацію, яка зіграє тільки на руку російському президентові Путіну. Втім, потрібно не тільки не допустити їхнього проведення, а головне - переформатувати уряд. «Давайте згадаємо, Тимошенко була 2008 року прем'єр-міністром, тоді розпалася коаліція і вийшла «Наша Україна», Ющенко оголосив дострокові вибори абсолютно конституційно. А ось Тимошенко ці вибори заблокувала, і тоді її аргументація полягала в тому, що як можна проводити вибори в тих складних умовах, коли починається економічна криза і країна не може дозволити собі цю розкіш. Зараз у неї позиція зовсім інша. Бо тоді вона була прем'єр-міністром, а зараз не є ним. Деякі партії так наполягають на дострокових виборах, бо вони думають про свої рейтинги, а не про інтереси країни. Інша справа, що ми повинні розуміти - просто не допускати дострокових виборів - це не вихід. Треба, щоб був реально чинний уряд, який підтримується коаліцією в парламенті», - зазначив експерт. Гарань пояснив, що у Порошенка є право оголосити дострокові вибори згідно з Конституцією, але це не є його обов'язком. «Зараз ситуація не така, як 2008 року. Ось тоді вибори треба було проводити, але вони були заблоковані з боку Тимошенко. Можливо, і правильно, бо ці вибори нічого б країні не дали, вони б тільки привели до влади Януковича. А зараз, щоб ситуація була стабільною, потрібно переформатування уряду і потрібно, щоб під цей уряд була коаліція, інакше це буде непродуктивно», - резюмував політолог.
оформление ленты  Блог: 
За кордоном Олександр Палій оформление ленты  Нам є що показати в Європі - наш парламент досить прозорий Український тиждень у Брюсселі важливий з точки зору того, що зараз важливо налагоджувати контакти з ЄС. Крім того, українським нардепам є що представити європарламентарям, зокрема прозорість парламенту. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт Олександр Палій. «Очевидно, що наші контакти з Євросоюзом зараз дуже важливі. Тому такі візити, безумовно, потрібні. У них беруть участь і керівництво парламенту, і депутати, і представники секретаріату, і люди, які займаються всією законодавчою документацією. А це дуже добре для Європи. Такі візити потрібні і для того, щоб просто показати себе. Адже Європейський Союз не завжди все точно знає. Наприклад, у ЄС не завжди знають, наскільки прозорий наш парламент. А прозорість нашого парламенту досить велика. У нас всі законодавчі процеси проходять на сайті у відкритому режимі, і це, безумовно, досить серйозна річ. Навіть у багатьох країнах ЄС немає такого рівня прозорості роботи законодавчого органу», - розповів політолог. Палій зазначив, що попри певні успіхи у нас часто демократію в парламенті доведено до хаосу. «Демократія доходить до хаотичної реєстрації абсурдних, непрофесійних законопроектів. Водночас у багатьох країнах сталої демократії - Великій Британії, Франції, Німеччини - прості рядові депутати навіть не можуть просунути свій закон, молоді депутати тим більше. Молоді депутати в деяких країнах називаються «задньолавочниками», вони просто дивляться, як усе відбувається, і вчаться. Такі «задньолавочники» не можуть ніяких законопроектів від себе реєструвати. Реєструються законопроекти тільки від фракцій, партій, більшості або опозиції. Тому ми повинні розуміти, що нам є що показати. Є певний прогрес, але є і чому повчитися на Заході. І це, безумовно, дуже важливо», - підсумував експерт.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,2863409519196-/ /-pc-/
Top