counter
Архів Повернутись назад 01 Липня 2015
1 Липня
Економіка «Нафтогаз» припинив закупівлю газу в «Газпрому» НАК «Нафтогаз» України припиняє закупівлю газу у ВАТ «Газпром». Як повідомляє прес-служба української компанії, це пов'язано з тим, що 30 червня 2015 року закінчується термін дії додаткової угоди між «Нафтогазом» і «Газпромом», а умови подальшої поставки російського газу в Україну не були узгоджені під час тристоронніх переговорів у Відні. За інформацією прес-служби, транспортування газу територією України для європейських клієнтів «Газпрому» триватиме в повному обсязі відповідно до контрактних умов. Важливою умовою відновлення закупівлі російського газу є узгодження тимчасової позиції щодо спірних пунктів контракту між «Нафтогазом» і «Газпромом» на строк, як мінімум, до завершення I кварталу 2016 року. «Домовленості мають бути представлені і закріплені таким чином, що дасть змогу кожній зі сторін бути впевненою в їх виконанні», — йдеться в повідомленні. Як повідомляє прес-служба «Нафтогазу», щоб уникнути ескалації в газовій суперечці і запобігти ризику перебоїв із поставками газу європейським споживачам у зимовий період, українська та європейська сторони запропонували російській стороні погодити таке тимчасове рішення. «На жаль, російська сторона поки що не підтримала цю пропозицію і відмовилася від ухвалення тристороннього урядового протоколу», — йдеться в повідомленні. У компанії також висловили сподівання, що за сприяння Єврокомісії сторони найближчим часом дійдуть згоди щодо прийнятних умов поставок газу з РФ для України.
Суспільство Вовк: Подолати «побутову корупцію» можна в два етапи Подолати корупцію на побутовому рівні можна в два етапи — скасувати тендери і викреслити з числа благодійників фізичних осіб. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив генерал-майор СБУ Василь Вовк. «Давайте скасуємо тендери, нехай відповідальність несе керівник того чи того органу, підприємства, що здійснює закупівлі за бюджетні кошти. 50% одразу ж побояться «відкатів». Вони будуть шукати можливості провести закупівлю за найнижчими цінами і кращої якості», — вважає Вовк. Вовк пропонує внести до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» одну зміну — унеможливити надходження коштів від фізичних осіб. «Не повинно у нас фізособа бути благодійником, адже це змога для одержувача привласнення готівкових коштів. Приклади бачимо в школах, лікарнях. Щорічно від батьків збираються чималі кошти на ремонти в школах. Якщо підрахувати в масштабах України — це не менше мільярда гривень, які можна просто вкрасти. Тому, мабуть, і немає у законодавців бажання «прикрити годівницю», — зазначив Вовк і наголосив, що корупція для країни нині не менше зло, ніж війна на сході України.
оформление ленты  Блог: 
Політика Леонід Ємець У Генпрокуратурі мають відповісти за втечу Клюєва Генеральна прокуратура повинна відповідати за втечу народного депутата Сергія Клюєва. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець. «Відповідати за те, що прокуратура не встежила за Сергієм Клюєвим, і якщо сховається суддя Апеляційного суду Антон Чернушенко, звичайно, повинна Генпрокуратура, зокрема генпрокурор», — сказав Ємець. Парламентарій наголосив, що у Верховній Раді активно збирають підписи за відставку Віктора Шокіна. «Але не лише генеральний прокурор повинен нести відповідальність. Слідчі, які припустилися грубих помилок у резонансних справах, мають бути покараними. Крім того, відповідати мають й прокурори, які призначають непрофесійних слідчих», — додав Леонід Ємець. Також народний депутат зазначив, що зі свого боку Верховна Рада готова робити все необхідне для подолання корупції в країні і очищення судової гілки влади від нечистих на руку суддів.
Суспільство Під Кабміном вимагали вирішити питання з ліками для ВІЛ-інфікованих 1 липня під стінами будівлі уряду зібралося близько 100 осіб із вимогою до Кабміну вжити заходів, щоб 30 тисяч ВІЛ-інфікованих не залишилися без ліків. Як передає кореспондент «Аналітичної служби новин», активісти зустрічали працівників Кабміну з табличками «Яценюк, де ліки?» й порожніми банками з-під препаратів антиретровірусної терапії. За словами активістів, проблема з ліками виникла через те, що компанія «Вектор-фарма» взяла передоплату за ліки (понад 50 мільйонів гривень), але самі медикаменти так і не поставила, пояснюючи це браком валюти. Активісти передали Яценюку звернення з варіантами розв’язання проблеми. «Ще місяць тому ми попереджали, що ВІЛ-інфіковані можуть залишитися без лікування. Ми отримали обіцянку від прем'єра, що до 10 червня пігулки будуть в Україні і 30 тисяч ВІЛ-інфікованих ці ліки отримають. Ось порожні банки», — сказав голова правління благодійного фонду «Пацієнти України» Дмитро Шерембей.
Суспільство оформление ленты  В Полтавській області з гранатомета розстріляли будівлю податкової У Полтавській області невідомі обстріляли будівлю Карлівської міжрайонної державної податкової інспекції з гранатомета. Про це повідомляє відділ зв'язків із громадськістю обласного управління МВС. За інформацією правоохоронців, інформація про вибух надійшла правоохоронцям у ніч на 1 липня. Міліціонери, що приїхали на місце пригоди, в одному зі службових приміщень виявили частину стабілізатора снаряда РПГ. Також зафіксовано пошкодження віконної рами та прилеглої частини стіни. Як повідомляється, неподалік від будівлі виявлено два РПГ. За попередньою інформацією, один з них був відстряний, інший — у зведеному стані. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом). Санкція статті передбачає від трьох до десяти років ув'язнення.
Події Адвокат: Стосовно бійців добровольчих батальйонів порушується принцип презумпції невинуватості Всі кримінальні провадження, порушені проти добровольців батальйонів «Правого сектора», «Айдара», «Січі» та «Торнадо», дуже схожі між собою — за цими справами інкримінують організацію злочинного угруповання. Про це під час прес-конференції розповів адвокат, член ради правозахисної групи «Січ» Віталій Погосян, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». За його словами, добровольцям висувають такі самі підозри, що й сепаратистам. До того ж він зазначив, що стосовно добровольців порушується принцип презумпції невинуватості. «Якщо хто-небудь і скоює злочин, то презумпцію невинуватості ніхто не скасовував. Чому на високому рівні вже звучать однозначні висловлювання, що люди винні? Ніхто не має права називати (кого завгодно, — ред.) злочинцем до рішення суду», — зазначив Погосян. При цьому Погосян наголосив, що до всіх затриманих бійців батальйону «Торнадо» застосовували методи фізичного впливу, у них зафіксовано тілесні ушкодження. За словами адвоката, затриманих били під час проведення слідчих дій.
оформление ленты  Блог: 
Політика Єгор Фірсов Закріпивши особливий статус Донбасу, ми потопчемося по Конституції Закріпити особливий статус Донбасу в Конституції, те саме, що в правовому полі легалізувати терористичні організації. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутата Єгор Фірсов. «Закріплювати в Конституції особливий статус Донбасу не можна. Як можна терористичні організації легалізувати на законному рівні? До того ж ці положення не будуть виконуватися. Так ми потопчемося по Конституції, покажемо, що вона не функціональна, дискредитуємо її і парламент», — сказав він. За його словами, держава має чітко визначитися у своїй позиції і послідовно дотримуватися її. «В іншому випадку виходить, що, з одного боку, ми визнаємо «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, Росію — агресором, території — тимчасово окупованими. А з іншого боку, ми визнаємо, що є люди, які хочуть більше повноважень і на рівні Конституції, тобто абсолютно легально, у правовому полі, ми даємо їм ці повноваження», — зазначив парламентарій.При цьому він додав, що коли йшлося про ухвалення Закону про особливий статус Донбасу, то ситуація була трохи інша. «Існувала ймовірність, що цей закон допоможе вирішити конфлікт. До того ж, коли закон не дав особливого результату, його скасували. Конституція — це зовсім інша процедура. Не можна буде просто так ухвалити, а потім скасувати», — резюмував Фірсов.
Політика Нардеп: Завтра Рада не розглядатиме відставку Квіташвілі Верховна Рада не розглядатиме в четвер  відставку міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі. Про це повідомив заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка, народний депутат Ігор Кононенко, передає кореспондент «Аналітичній службі новин». За його словами, подання на звільнення міністра ще не готове. «Я не впевнений, що на завтра питання щодо відставки Квіташвілі буде готове. З ініціативи нашої фракції піднято питання про відставку міністра охорони здоров'я. Але це не питання Квіташвілі, це питання всієї галузі», — сказав він. За його словами, звинувачення очільника голови Мінохоронздоров'я щодо неефективності роботи Верховної Ради у сфері охорони здоров'я безпідставні. «Квіташвілі звинуватив парламент у тому, що не ухвалюються законопроекти. Ми переглянули статистику. Уряд подав лише один законопроект, що стосується охорони здоров'я, який відхилив комітет. Можна погодитися, якби такі звинувачення пред'явили Яресько або Абромавичус. Справді, багато законопроектів відхиляють. Але це і є робота, постійний контакт між парламентом, Мінфіном і Мінекономіки», — вважає Кононенко. Крім того, нардеп наголосив, що в Міністерстві охорони здоров'я на рівні міністрів навіть обов'язки не розподілено. «Тобто у пані Павленко, у першого заступника, немає обов'язків. Не написано, чим вони повинні займатися», — резюмував парламентарій.
Політика Саакашвілі вважає, що Квіташвілі пора у відставку Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі вважає, що міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі повинен подати у відставку. Про це йдеться на сторінці Саакашвілі в Facebook. «Моя думка: міністру охорони здоров'я прийшов час залишити свою посаду», — йдеться в повідомленні. За словами Саакашвілі, в лікарнях Одеської області хабарництво й інші побори, й зовсім нічого не покращилося останнім часом, навпаки, багато що погіршилося. «Вкрай важливо, коли міністр не бере хабарів, але більш важливо, щоб лікарі також їх не брали. Недостатньо декларувати нову політику, необхідно, щоб люди її відчували. Саме тому, я вважаю, що прийшов час чесно сказати українській громадськості, що у нас великі проблеми в галузі охорони здоров'я», — написав Саакашвілі. За його словами, Олександр Квіташвілі — порядна людина, проте він не зміг зробити те, що потрібно було зробити в системі, створеній у цій країні. Він також зазначив, що необхідно вести агресивну політику, не боятися нажити ворогів, а також несправедливої ​​критики і всіляких погроз.
оформление ленты  Блог: 
Політика Сергій Лабазюк Більшість громад після укрупнення матимуть безліч проблем Об'єднання територіальних громад звучить красиво, але як їм (громадам, — авт.) потім виживати, не дуже зрозуміло. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат Сергій Лабазюк. «Серед людей необхідно було провести не лише роз'яснювальну роботу, навіщо укрупнювати громади, але й створити механізм збору податків і заробляння грошей на території цих регіонів», — заявив Лабазюк. Парламентарій каже, що деякі громади, на яких є заправки, виробництво, зможуть себе утримувати. Але 60—70% громад за півроку після укрупнення матимуть безліч проблем: ні з чого буде платити зарплати, проводити поточні та капремонти соціальних об'єктів на своїх територіях. «До того ж, багато районів хотіли б мати три-чотири територіальні громади. А в Києві добро дають тільки на дві. Ось вам і добровільне об'єднання», — додає політик. Ще одним важливим моментом, за словами Лабазюка, є те, чи вдасться до жовтня завершити процес об'єднання територіальних громад. Найпевніше — ні. І це означає, що 25 жовтня ми проведемо місцеві вибори і за деякий час доведеться проводити нові вибори, адже відбулося укрупнення громад», — сказав Лабазюк.
Суспільство Адвокат: Сексуальні злочини «Торнадо» були фізично неможливі Звинувачення на адресу бійців батальйону «Торнадо» безпідставні й існують лише для того, щоб нівелювати роль батальйону. Про це заявила адвокат, голова ради правозахисної групи «Січ» Оксана Томчук на прес-конференції в Києві, передає кореспондент АСН. «З тих матеріалів, які нам нині надано для ознайомлення, ми бачимо, що в добре розтиражованій сексуальній частини злочинів — це було фізично неможливо. Це повністю безпідставні звинувачення. Єдина підстава для цих звинувачень і для цих розслідувань — загальна ситуація з добровольчими батальйонами. Це спроба дискредитувати рух і знищити цей прошарок населення. Когось фізично, когось посадивши, а когось просто залякавши на прикладі інших», — розповіла Томчук.За словами адвоката, це єдина підстава для цих кримінальних справ. Наразі правозахисники не бачать жодних доказів, які підтверджували б ці підозри. «У нас сьогодні знищують адекватних, незалежних від держмашини людей. Адже існуюча державна машина практично не змінилася», — наголосила Томчук.
Суспільство Захисники бійців «Торнадо» подали заяву на оскарження запобіжного заходу Адвокати добровольців із батальйону «Торнадо» мають намір оскаржити запобіжний захід своїх підопічних. Про це заявила адвокат, голова ради правозахисної групи «Січ» Оксана Томчук на прес-конференції в Києві, передає кореспондент АСН. «Онищенко нещодавно написав листа, ми передали його побратимам. Ці люди адекватно тримаються, бо розуміють, що за них будуть боротися. Ми подали відповідні заяви на оскарження рішень про вибір запобіжного заходу, оскільки я не бачу передумов для утримання бійців під вартою. Ніхто з них не намагався ховатися. Треба займатися розслідуванням цих справ, а не просто кидатися звинуваченнями», — зазначила Томчук. За її словами, більшість торнадівців нині перебувають у Лук'янівському СІЗО, безпосередньо сам командир Руслан Онищенко перебуває в СІЗО СБУ. «Для мене, до речі, питання, чому він там перебуває, оскільки офіційно СБУ не має до цієї справи жодного стосунку. До речі, як і військова прокуратура. Будемо розбиратися ще й у тому, чому військова прокуратура розслідує цей злочин», — наголосила адвокат.
Події Заступник командира «Торнадо» розповів, з яким формулюванням розформували батальйон Заступник командира роти добровольчого батальйону «Торнадо» розповів, що батальйон розформовано головою МВС із формулюванням «щоб уникнути провокацій». Про це він розповів на прес-конференції в Києві, передає кореспондент АСН. «Батальйон розформовано за наказом міністра, за законодавством є два місяці. Люди не кинуті напризволяще, жоден боєць на вулиці не опиниться. Всі знаходяться в розташуванні, просто передислоковані. Формулювання наказу «щоб уникнути провокацій». Тобто були підозри, що в Луганській області були можливі провокації, щоб дискредитувати добровольчий рух, що ми такі відморозки і не виконуємо накази», — розповів Цукур. Також він пов'язує затримання бійців з тим, що вони боролися з контрабандою та розкраданнями. «Сьогодні мені стало відомо зі ЗМІ, що затримано понад 700 тонн продуктів, які йшли на той бік (окуповану бойовиками територію, — ред.). Ми про це говоримо ще з квітня місяця. Це бізнес-схеми. Ми фіксували контрабанду, розкрадання у великих розмірах. У нас є докази, але нас ніхто не чує», — підсумував Цукур.
Суспільство ГПУ підозрює Януковича в незаконному захопленні «Сухолуччя» Колишньому президенту Віктору Януковичу складено повідомлення про підозру у заволодінні мисливськими угіддями «Сухолуччя». Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. Як повідомляється, повідомлення про підозру також складені колишнім голові Київської обласної державної адміністрації В. Ульянченко, директору Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства М. Гордійчуку, помічнику прем'єр-міністра України (у 2007 році) М. Коломійцю, директору ТОВ «Дом Лесника» Ю. Булаві, директору ТОВ «КиївУніверсалСервіс» В. Гулику, громадянину А. Файницькому. Зазначені особи підозрюються у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, за фактом незаконного заволодіння з використанням службового становища державним майном в особливо великому розмірі. Як повідомляється, загальна площа захопленої ділянки становить 17,48 га, її вартість понад 22 мільйонів гривень.
оформление ленты  Блог: 
Політика Віктор Чумак Якщо об'єднати дві бідні громади, то разом вони багатшими не стануть До процесу добровільного об'єднання громад необхідно підходити дуже виважено. Реформи заради реформ не потрібні, країна в очікуванні реальних змін. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Віктор Чумак. «Перш ніж об'єднуватися, громади повинні побачити свій економічний інтерес. Якщо громади будуть об'єднуватися з сильними центрами, де є потужна економічна база, то вони будуть успішними. Якщо ж об'єднати дві бідні громади, то разом вони багатшими не стануть», — заявив Чумак. Парламентарій упевнений, що свій внесок у правильне об'єднання громад має внести Міністерство регіонального розвитку. «Сподіваюся, що пан віце-прем'єр Геннадій Зубко контролює і координує ефективність об'єднання громад. Від нього багато залежить», — уточнив депутат.
Політика Порошенко: Конституційні права жителів Донбасу жорстко порушуються Президент Петро Порошенко заявив, що конституційні права українців на Донбасі жорстоко порушуються, але на сьогодні робиться все можливе, щоб захистити громадян. Про це глава держави заявив під час презентації перед журналістами проекту змін до Конституції. «Ми свідчимо і підтверджуємо жорстоке порушення прав на окупованих територіях. Робимо все по максимуму, щоб захистити громадян. Для цього використовуються всі дипломатичні зусилля, зусилля громадських організацій та ВСУ. За рік мого президентства 2/3 Донбасу звільнено», — розповів Президент. Глава держави зазначив, що в умовах ведення військових дій введено обмеження щодо пересування транспорту та людей заради безпеки та запобігання терактів в інших містах України. Порошенко пообіцяв, що найближчим часом буде запроваджено нову процедуру пропуску в зону АТО. Президент вже дав доручення розробити механізми пропуску тих громадян, котрі не були помічені у протизаконних діях. Порошенко пообіцяв, що для них буде спрощено процедура перетину. Також діятиме зелений коридор для гуманітарної допомоги.
Політика Порошенко: З 1 липня органи місцевого самоврядування зможуть вносити зміни у свої бюджети Доходи місцевого самоврядування зросли на 40% і тепер місцеві органи влади зможуть вносити зміни у свої бюджети. Про заявив Петро Порошенко під час презентації перед журналістами проекту змін до Конституції. «Левову частку повноважень ми делегуємо на рівень громад, які є первинною, базовою, головною одиницею в системі адміністративно-територіального устрою України. Найважливіше те, що центральна влада поступається не лише повноваженнями і відповідальністю, а й фінансовими ресурсами. Ще на початку року ми внесли зміни до Бюджетного і Податкового кодексів, які сприяли тому, що  на 40% зросли доходи місцевого самоврядування. Сьогодні 1 липня починається півріччя, в якому відповідно до бюджетного кодексу органи місцевого самоврядування отримають право вносити зміни у свої бюджети, скориставшись децентралізацією», — сказав Президент. Порошенко зазначив, що оперативне управління областями і районами переходить до обласних та районних виконавчих комітетів.
Політика Саакашвілі: Поява Антонюка в Раді – це пряме ігнорування рішення Президента Поява в офіційній ролі відстороненого від виконання обов'язків голови Державіаслужби Дениса Антонюка на засіданні комітету Верховної Ради з питань транспорту є прямим ігноруванням рішення Президента Петра Порошенка. Про це йдеться на сторінці голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі в Facebook. За словами Саакашвілі, в ході засідання Антонюк та заступник міністра інфраструктури Омелян наполягали, що Державіаслужба може відмовити у дозволі на польоти новим авіакомпаніям, якщо дохід існуючих зменшується. «Перекладаючи людською мовою: вони захистили право монополіста і далі оббирати українців багаторазово завищеними цінами на авіаквитки», - написав Саакашвілі. Раніше повідомлялося, що голова Державної авіаційної служби Денис Антонюк буде відсторонений від виконання своїх обов'язків на час проведення розслідування стосовно служби.
оформление ленты  Блог: 
Події Олена Сотник Система оплати праці в міліції дозволяє керівництву тримати на гачку рядових співробітників Нинішня система оплати праці співробітників міліції дозволяє керівництву правоохоронних органів тримати на гачку рядових співробітників. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловила народний депутат від фракції «Самопоміч» Олена Сотник. «У законі про створення Національної поліції я пропонувала поміняти систему оплати праці. Щоб зарплата поліцейського обчислювалася за формулою: 70% - ставка, до 30% - премія. Такий підхід дозволив би зробити поліцейських більш незалежними від їх керівництва», - сказала Сотник. За її словами, у поліцейських повинна бути інша оплата праці, ніж у міліції. На сьогоднішній день нерідкі випадки, коли премії можуть істотно перевищувати ставку. «Що це означає на практиці? Поліцейські заради великої премії готові йти на повідку у керівництва», - підкреслила вона. Депутат констатувала, що її ініціатива з переглядом формули нарахування зарплат не знайшла підтримки серед колег.
Суспільство оформление ленты  Нової поліції нова форма Чорні строгі брюки і сорочка, іменна нашивка, кашкет із гербом... Біля будівлі Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков офіційно представив нову форму патрульного поліцейського. За словами інспектора поліції, її шила одна з найкращих американських фірм, що спеціалізуються на виготовленні тактичної форми. «Вона універсальна, з тефлоновим покриттям, водовідштовхувальна. У ній не жарко влітку і не холодно взимку», — каже дівчина. Коли ж журналісти відійшли від теми і стали закидати нових поліцейських незручними запитаннями про корупцію, ті відповідали, мовляв, «ви нам повинні вірити, довіряти, ми прийшли сюди не за грошима», і Аваков попросив представників ЗМІ не чинити тиск на поліцейських, а навпаки підтримати, адже досвіду у них немає, а завдання перед ними стоять важкі. Пізніше на своїй сторінці в соціальній мережі міністр МВС напише: «Ці хлопці прийдуть на зміну ДАІ, що вже віджила своє. І річ не в формі, звичайно! Нова патрульна поліція буде — замість карати і кришувати — служити і захищати!» Очікується, що нова поліція почне службу 4 липня — у день незалежності США. І це не випадково, адже інструктори, які готують українських поліцейських, приїхали в Україну зі США. Але до цього ще мають проголосувати в парламенті в другому читанні закон про національну поліцію.  

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки....
більше матеріалів




/-1,202810049057-/ /-pc-/
Top