counter
Архів Повернутись назад 31 Грудня 2021
31 Грудня
Дозвілля Як правильно загадати бажання у Новорічну ніч? У наш час більшість свят завжди супроводжується традиціями і особливими ритуалами. Новий рік - одна з найчарівніших подій, яка щороку збирає за столом найближчих. Привітання президента, бій курантів, шампанське – знайомий сценарій новорічної ночі. Проте кожна сім'я загадує бажання по-різному. Розкажемо, яких правил потрібно дотримуватись, щоб бажане збулося. Намагайтеся чітко формулювати свої мрії. Подумайте, що ви дійсно хочете – краще не узагальнювати!Не варто віддавати своє бажання іншій людині, воно обов'язково має стосуватися того, хто загадує. Наприклад, якщо в одного з ваших близьких погано йдуть справи з роботою, то краще сформулювати це так - "Нехай фінансове становище нашої родини покращає".У жодному разі не використовуйте подібний ритуал проти інших людей. Інакше негативні думки можуть повернутись до вас бумерангом.Виключіть зі свого побажання дієслова "повинен" або "потрібно" - в них закладено негативну енергію. "Я буду успішним" - звучить краще, ніж - "Я маю бути успішним". Сюди ж відносяться висловлювання - "хочу отримати за всяку ціну", "хоча б". Слова можуть сильно вплинути на те, що ви написали.Вказуйте цей час. Якщо цього зробити, то загадане залишиться у майбутньому, не наступивши.Прохання в новорічну ніч має бути реальним. При цьому не радимо ділитися з друзями або близькими.Крім того, до цього питання краще підійти відповідально. За кілька днів подумайте про найважливіше, про ваші бажання та мрії. Так ви не розгубитеся у найвідповідальніший момент. Три новорічні обряди: Вогонь, попіл та шампанське Найпопулярніша новорічна традиція. Необхідно написати своє бажання на невеликому клаптику паперу, підпалити, а потім кинути попіл у шампанське та випити! Головне – встигнути до останнього 12 бою кремлівських курантів. Ялинка виконає бажання.Тут краще заздалегідь підготуватися і знайти те, що символізуватиме вашу мрію на найближчий рік, а в нагоду повісити на ялинку. Так, якщо ви мрієте про дитину – можна повісити соску чи пінетки, а якщо про власне житло – прикрасьте ялинкову гілку ключами. Мандаринка до виноградинкиНайпростіший спосіб для тих, хто не хоче морочити. Підготуйте 12 часточок мандарину – з кожним боєм курантів з'їдайте по часточці та загадуйте бажання.
Дозвілля Сон у ніч з 30 на 31 грудня: тлумачення за місячним календарем 26-а місячна доба. Місячний день розпочався у п'ятницю 31 грудня 2021 року о 05:10 та закінчиться у суботу 01 січня 2022 року о 06:37. Сни, побачені в ніч з 30 на 31 грудня, повинні оголити ваші вади або звички, яких потрібно позбутися. Причому якщо у сновидінні ви страждаєте через власну поведінку (наприклад, ризикуєте та програєте), значить, насправді вам потрібно звернути увагу на свої рішення та вчинки. Крім того, в сновидіннях 26-х місячних діб можна побачити застереження. Так, блискавка, що приснилася в ніч з 30 на 31 грудня, скаже про те, що вам час упокорити гординю, інакше ви можете погано закінчити. Якщо в ніч із 30 на 31 грудня наснилися вороги, то потрібно звернути увагу на ваше спілкування. Якщо ви просто розмовляли з ними, значить, у житті ви стоїте на межі помилки. Якщо уві сні ви лаялися з противником - на вас чекає якась втрата. Якщо, навпаки, мирилися - ваші бажання можуть здійснитися найближчим часом.
Суспільство Нарколог розповів, що категорично не можна пити і їсти в новорічну ніч Новорічний клопіт закінчується, сім'ї в черговий раз перевіряють свою готовність до святкування і всі вже чекають вечора, адже частим атрибутом новорічного свята буде ситна нічна вечеря та поливання. І ось вже багато хто вранці 1-го січня починають шкодувати про підірване здоров'я, але цього можна уникнути. Що не можна їсти і пити в новорічну ніч, в Facebook розповів український лікар-нарколог Євген Скрипник. Яке "Шампанське" краще вибрати? Лікар каже, що чим менше цукру в напої, тим краще. Віддайте перевагу брюту - сухому ігристому вину. А ось солодке і напівсолодке ігристе дуже шкідливо. Не варто також поєднувати солодощі (наприклад, шоколад) з вином. Рекомендації лікаря-нарколога по алкоголю Віддайте перевагу сухому білому вину (негазованому). Але не більше двох келихів - максимум 250 мл. Якщо ви вживаєте вино або більш міцні напої, то не змішуйте їх. Змішування газованих напоїв (кола, пепсі, спрайт) і алкогольних напоїв (віскі, горілка і т. п.) прискорить всмоктування алкоголю і призведе до швидкого сп'яніння. Щодо "підвищення градуса" - це міф і шкідливо для організму! Якщо вживаєте алкогольні напої, то вживайте один. Якщо, без міцних напоїв ніяк, то максимум 40-60 мл. Лікар нагадав, що безпечної дози алкоголю не існує. Від алкоголю зовсім слід відмовитися вагітним, годуючим немовлят мамам, людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Міфи про способи "не п'яніти" Медик каже, що перед застіллям не варто вживати рослинне або вершкове масло, щоб не п'яніти. Це всього лише міф. Як і прийом активованого вугілля перед вживанням алкоголю. У цьому немає ніякого сенсу. Що можна і не можна їсти під час новорічного застілля Євген Скрипник радить зустрічати Новий рік не з порожнім шлунком, а за 2-3 години трохи поїсти, без вживання алкоголю. Намагайтеся їсти салати без майонезу, пити негазовану воду, між привітаннями, "тостами" робити великі перерви і більше рухатися, танцювати, прогулянки на вулиці тощо. Вночі печінка повинна відпочивати, а не переробляти жирну, солодку їжу в поєднанні з алкоголем. Тому в новорічну ніч - мінімум алкоголю і мінімум їжі. Якщо все ж перебрали... Вранці з похмільним синдромом краще не боротися новою порцією алкоголю. Пийте побільше рідини (вода, компот, узвар та інше), так як алкоголь має сечогінну дію. Від головного болю вам допоможе аспірин, парацетамол, ібупрофен. Якщо відчуваєте себе погано, виміряйте артеріальний тиск. А ось розсіл краще не вживати, адже він містить багато солі, що навпаки викликає затримку рідини в організмі, підвищення артеріального тиску. На другий день вийдіть на вулицю, прогуляйтеся, покатайтеся на санках. І пам'ятайте, що алкоголь у здорової людини повністю виводиться через 3 доби!
Події оформление ленты  Ожеледиця на дорогах викликала численні і при цьому масові ДТП на магістралях Паблики в соціальних мережах з ранку рясніли заголовками для численних ДТП. Основною причиною подій стали природні умови, що викликали жорстку ожеледицю на дорогах. Так, на трасі Київ-Одеса, поблизу смт Глеваха (Київська область) сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода (ДТП). Внаслідок аварії рух утруднений, є постраждалі. За інформацією очевидців події, зіткнулися чотири легковики, два з яких були сильно пошкоджені внаслідок аварії. "На місці карета швидкої допомоги. І очевидці поспішають допомогти постраждалим. Для проїзду вільна лише ліва смуга. Туман, видимість обмежена...", - додають у повідомленні. Інше, а скоріше інші, ДТП сталися на Бориспільській трасі, де на слизькій дорозі зіткнулися десятки автомобілів. Відео з місця події приголомшує. "На перший погляд, навіть не порахувати скільки автомобілів тут побилися вранці через надзвичайно слизьку дорогу. Реально скільки тут? 50 автомобілів? Бориспільська траса", - пишуть очевидці в пабликах. Інформації про постраждалих внаслідок масових аварій не надходило. З кадрів відео помітно, як водії ледве пересуваються дорогою, яку накрила ожеледь. Очевидці повідомляють про велику кількість пошкоджених автомобілів.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,16878604888916-/ /-pc-/
Top