counter
Архів Повернутись назад 30 Червня 2015
30 Червня
Політика У ГПУ пояснили, чому одразу не внесли подання про арешт Клюєва Генеральній прокуратурі знадобився місяць, щоб зібрати необхідні докази для внесення в Раду подання про арешт народного депутата Сергія Клюєва. Про це під час засідання регламентного комітету заявив заступник Генпрокурора Володимир Гузир, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». За його словами, до моменту внесення подання про позбавлення Клюєва недоторканності ще не були зібрані достатні докази для його арешту і саме тому не було внесено відповідне подання. Як зазначив Гузир, прокуратурі знадобився місяць, щоб зібрати необхідні докази. Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор Віктор Шокін звернувся до Верховної Ради з поданням про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Сергія Клюєва.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Юрій Гаврилечко Мобілізація авто у підприємств - необґрунтований процес Мобілізація авто у підприємств - процес необгрунтований. Крім того, наслідки таких заходів для фірм держава взагалі не прораховує. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив економіст, експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко. «Коли проводяться певні заходи, то завжди потрібно враховувати і прораховувати наслідки. У нас же проводиться мобілізація без урахування трудових ресурсів. Якщо, наприклад, з однієї і тієї ж компанії були мобілізовані кілька людей, а замінити їх ніким, то, відповідно, компанія не може забезпечити своє існування. Вона не може виконувати норми закону і зберегти робоче місце за тими, хто мобілізований», - розповів експерт. Гаврилечко зазначив, що тепер, крім мобілізації людей, є і незрозумілий для цих фірм механізм вилучення у них матеріальних цінностей. «Чи зможе фірма після цього працювати і як саме працюватиме - трохи незрозуміло. Згадаймо ситуацію з трудовими ресурсами. Держава зобов'язалася відшкодовувати підприємствам витрати на зарплати за співробітника, місце за яким зберігається. Але держава не буде відшкодовувати ні податки, ні соціальні нарахування. Утримання робочого місця за мобілізованим - це подвійний збиток у розрізі податків та соціальних нарахувань», - сказав економіст. Експерт розповів, що проблеми виникають і при схемах мобілізації авто. «Якщо фірма використовує машини для своєї діяльності, то, відповідно, де підприємство повинно взяти додаткові кошти, щоб компенсувати собі втрату цієї техніки? Крім того, її неможливо списати, вона залишається на балансі підприємства», - пояснив ситуацію експерт. За словами Гаврилечка, з точки зору здорового глузду та обґрунтованості мобілізації авто виникає маса питань, на які відповідей немає. Підприємства втрачатимуть не тільки те, що у них вилучили, але ще й думатимуть, де взяти нові засоби.  
оформление ленты  Блог: 
Політика Микола Томенко Наданих обґрунтувань цілком достатньо для звільнення міністра екології Уряд надав достатньо обґрунтувань для звільнення міністра екології Ігоря Шевченка. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив заступник голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Микола Томенко. За його словами, за можливим звільненням Шевченка не варто шукати тільки політику. Міністр, згідно з наданими Кабміном даними, за останній час не виконав 28 розпоряджень уряду. «Та й ми, депутати, бачили міністра всього лише раз. На засідання нашого комітету він не приходив, замість себе відправляв заступників, які найчастіше погано орієнтувалися в екологічній тематиці», - сказав Томенко. При цьому він зазначив, що хто може зайняти крісло міністра екології - поки невідомо. За словами Томенка, все ще йде обговорення, за квотою якої з політичних сил буде призначений новий міністр. «Швидше за все, за квотою «Батьківщини», - сказав Томенко.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство оформление ленты  Кожному депутату – по касовому апарату У вівторок вранці під Раду з протестом вийшли підприємці, представники малого та середнього бізнесу. Вони виступають за скасування обов'язкового застосування касових апаратів при розрахунках готівкою для платників єдиного податку. За відповідні поправки депутати проголосували ще минулого року, а чинносты вони набувають з 1 липня 2015-го. Причина нововведень, за словами заступника міністра фінансів Олени Макєєвої, - тіньовий бізнес. За даними Мінекономіки, в 2014 році він склав 42%. За допомогою ж касових апаратів держава хоче контролювати обіг готівкових коштів, щоб всі представники бізнесу були рівні перед законом. Рівними перед законом хочуть бути і самі підприємці. Вони кажуть, що податки і так платять вчасно, а запроваджувати тотальний контроль ще рано - державою не створені належні умови для ведення бізнесу. «Касовий апарат за допомогою спеціальної системи повинен бути з'єднаний з фіскальною службою. Найменші порушення тягнуть за собою істотні штрафи, - говорить АСН біля стін парламенту підприємець Наталя. - Крім того, вартість одного такого апарату від 5 до 17 тисяч гривень. А якщо взяти всіх підприємців, які мусять придбати касові апарати, навіть найдешевші, то доведеться витратити мінімум 300 мільйонів доларів. Для нас це істотні витрати, а для когось - істотний прибуток. І це не рахуючи витраченого на встановлення та обслуговування». Підприємець звертає увагу на слова Макєєвої про те, що скасування норми про обов'язкові касових апаратах не буде, позаяк впровадження такої системи - одна з вимог МВФ. «Люди з міністерства наполягають: система працює скрізь, у тому числі в Грузії, - продовжує Наталя. - Але ніхто ж нам не каже, що в Грузії апарати можна було придбати в рахунок майбутніх податків». Тим часом до мітингувальників виходять представники парламентської більшості. Вони кажуть, що поки не буде стабільного курсу долара, лояльних умов для ведення бізнесу, то ні про які касові апарати не може бути й мови. До того ж, в Раду вже внесений законопроект про скасування касових апаратів.
оформление ленты  Блог: 
Політика Сергій Каплін Влада банально чекрижить території Ідея об'єднання громад сама по собі хороша, але її втілення в життя залишає бажати кращого. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат від БПП Сергій Каплін. «Процес об'єднання громад йде дуже погано. У той час, коли суспільство потрібно зшивати, ми на різні сорти поділяємо регіони. По-іншому потрібно вибудовувати весь цей процес об'єднання громад», - сказав Сергій Каплін. Народний депутат стверджує, що питання об'єднання громад спочатку потрібно виносити на розгляд місцевих референдумів. «Люди повинні самі визначатися, хочуть вони з кимось об'єднуватися чи ні, - підкреслив парламентарій. - Адже добровільно-примусове об'єднання іноді доходить до абсурду: з великого райцентру хочуть зробити селище міського типу». Політик також вважає, що у проведеному об'єднанні громад немає «логіки». «Не врахована ні адміністративна логістика, ні організаційна, ідеологічна, історична, географічна доцільність. Бездумно чекрижать території, не більше», - говорить Каплін.
оформление ленты  Блог: 
Політика Дмитро Добродомов Об'єднання громад гальмують голови сільрад Об'єднання громад гальмують голови сільських рад, оскільки вони не хочуть втрачати свої посади. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат Дмитро Добродомов. «Процес тільки почався, але вже гальмується. Гальмують його, в першу чергу, голови сільрад, тому що вони не хочуть втрачати свої посади», - сказав депутат. За його словами, голови сільрад навіть почали проводити активну антикампанію щодо об'єднання громад. «При цьому інформаційна політика з боку держави практично нульова. Не проводиться роз'яснювальна робота про те, навіщо потрібно це об'єднання, чому воно буде корисним, що дасть», - зазначив нардеп. Крім того, Добродомов додав, що одним із головних питань, пов'язаних з об'єднанням громад, є проведення місцевих виборів. «Парламенту потрібно прийняти новий закон, який регламентує місцеві вибори. Інакше вже з'являються ідеї, щоб місцеві вибори пройшли восени за старою системою, а через два роки через об'єднання громад провести за новою», - резюмував він.
Суспільство У Києві заарештовано педофіла Суд заарештував 35-річного зловмисника, який скоїв розпусні дії щодо малолітньої дівчинки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. За інформацією прес-служби, злочин стався минулого тижня на вул. Празькій у Дніпровському районі столиці. Підозрюваний, побачивши неподалік від свого будинку дитину, скористався її довірою і заманив у підвал житлового будинку. Погрожуючи дівчинці ножем, зловмисник вчинив стосовно неї розпусні дії. Як повідомляється, затриманий раніше був судимий за вбивство. Затриманому оголошено підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітнього) та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Зловмиснику загрожує тюремне ув'язнення на строк до восьми років.
Політика Депутати дозволили арешт голови Апеляційного суду Києва Депутати підтримали проект постанови про надання згоди на затримання та арешт голови Апеляційного суду Антона Чернушенка. Як передає кореспондент «Аналітичної служби новин», за це рішення проголосували 273 народних депутата. Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про надання згоди на арешт голови Апеляційного суду Антона Чернушенка. Нагадаємо, прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України, та прийняття завідомо неправосудних судових рішень, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.
Суспільство ДСНС: Небезпеки, що пожежа дійде до ЧАЕС, немає Ситуація із загорянням трав'яного покриву на території Зони відчуження контрольована, пожежникам вдалося локалізувати 4 з 6 осередків займання. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Державної служби з надзвичайних сітуацціям Олег Мельчуцький, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Станом на 16.00 триває гасіння 6 окремих осередків займання на площі близько 110 га. Чотири вогнища вже локалізовано», - сказав він. При цьому Мельчуцький акцентував, що найближче вогнище спалаху міститься в 30 км від ЧАЕС. «Небезпеки, що вогонь дійде до атомної станції, немає», - заявив він. За його словами, особовий склад і техніка працюють у цілодобовому режимі. «До ліквідації лісової пожежі залучено сил загальною чисельністю 192 людини і 27 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 114 осіб і 22 одиниці техніки», - повідомив він.Нагадаємо, у Київській області в зоні відчуження горить 130 гектарів сухої трави та очерету.  
Суспільство У Київській області двоє депутатів упіймалися на великому хабарі Прокуратура Київської області направила до суду обвинувальний висновок щодо двох депутатів Красилівської сільради Броварського району Київської області та їх поплічника в отриманні хабара в розмірі 2,5 мільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. За інформацією прес-служби, в березні поточного року зловмисники вимагали та отримали від громадянина 2,5 мільйона гривень за вирішення питання про виділення земельних ділянок у приватну власність загальною площею 14 га. Як повідомляється, дії останніх кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 КК України, тобто як одержання службовою особою неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднане з її вимаганням. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
Політика Екс-голова Головного слідчого управління СБУ Вовк перевірить законність свого звільнення Колишній начальник Головного слідчого управління СБУ генерал-майор Василь Вовк сумнівається в законності дотримання процедури свого звільнення. Про це він заявив «Аналітичній службі новин» (АСН). За його словами, зараз кадрові питання мають виключно політичний підтекст, а під час війни не буває ні кадрової, ні іншої роботи, без політики. За його словами, такий підхід до призначень і звільнень чітко простежується з минулого року. «Усе замішано на політиці з початку минулого року, з початку анексії Криму Російською Федерацією. І це не погано, це об'єктивна реальність і від цього нікуди не подітися. Інша справа, де більше політики, а де менше - це вже визначати експертам-політикам, експертам- економістам», - зазначив Вовк. Він також зазначив, що не вважає, що він десь недопрацював, тому зараз активно вивчає правові підстави і дотримання процедури звільнення відповідно до чинного законодавства. «Кадри повинні змінюватися. Інша справа, що всі зміни, тим більше на такому високому рівні, повинні проходити відповідно до процедури, а процедура повинна бути чітко, відповідно до законодавчих та інших нормативних актів, дотримана. Зараз я вивчаю всі процедури і наскільки вони накладаються на різні сфери права. І після того, як я вивчу це питання - зможу відповісти щодо правових підстав або відсутності таких щодо звільнення тих чи інших осіб у Службу безпеки України», - зазначив Вовк.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,85299205780029-/ /-pc-/
Top