counter
Архів Повернутись назад 26 Серпня 2015
26 Серпня
оформление ленты  Блог: 
Економіка Олександр Кірш Україні необхідне спрощення системи оподаткування В Україні необхідно спростити систему оподаткування. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики народний депутат Олександр Кірш.«Необхідно спрощення системи оподаткування, як єдиний податок. Не дарма його платять більше. Він простий. Немає понад тиску на заробітну плату. Також потрібна керована емісія. Країні банально не вистачає грошей, тому у нас надвисокі відсотки за депозити та кредити. А нам потрібно вирішувати соціальні завдання, виплачувати пенсії та знизити податкові ставки», - пояснив він.Кірш також акцентував на важливості боротьби з корупцією не тільки на словах.«Це дозволить залучити інвесторів. А будуть інвестори - буде економіка», - додав парламентарій.«Сьогодні ж все вирішується фіскальними методами. Це принцип роботи тимчасових правителів: заберемо зараз все що є, заріжемо курку, яка несе золоті яйця. А там хай хоч потоп. І нехай все вирішує наступний уряд. Так не можна - це злочин», - обурився нардеп.
За кордоном Брассер: Винесенням вироків Сенцову і Кольченку Росія порушила вимоги ПАРЄ Вирок російського суду українцям Олегу Сенцову і Олександру Кольченко суперечить вимогам ПАРЄ до Росії в резолюції 2063. Про це йдеться в заяві президента ПАРЄ Анн Брассер.За її словами, в резолюції 2063 (2015) Асамблея закликала російську владу скасувати незаконну анексію Криму, а також звільнити всіх полонених, у тому числі мирних жителів, утримуваних у Російській Федерації.«Сьогоднішнє рішення суду перебуває в явному протиріччі з цими вимогами. Тому я знову закликаю російську владу дотримуватися своїх зобов'язань як держави-члена Ради Європи і звільнити всіх осіб, незаконно затриманих після анексії Криму», - сказала вона.Крім того, Брассер зазначила, що вироки Сенцову і Кольченко викликають стурбованість щодо дотримання стандартів Європейської конвенції з прав людини у судових розглядах проти них, «особливо в контексті погіршення ситуації з правами людини в Криму після його незаконної анексії Росією».
оформление ленты  Блог: 
Економіка Василь Горбаль Потрібно отримати з «китайського обвалу» економічну користь Важливо емоційно не занести так званий «китайський обвал» в Україну, а навпаки отримати з нього економічну користь. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політик, банкір-фінансист Василь Горбаль.«Нам важливо не занести емоційно китайський кризу в Україну. У нас і без того довіра до банківської системи низька і нерозвинений внутрішній фондовий ринок. Давайте російську економіку аналізувати не будемо. У них досить експертів, які будуть хором розповідати, що від усього цього вони тільки виграють, а Путін зробить все, щоб було краще і краще. Чекаємо заяви, анонсовані урядами Китаю і США на 27-28 серпня. Тому ринки дещо заспокоїлися, але тенденції очікувань є», - акцентував він.Горбаль пояснив, що сьогоднішня криза інша за походженням, ніж у 2008-му. Він більше фондовий та регіональний. За його словами, є матеріальне щось подібне до «чорного понеділка» 1987 року.«Прогнозувати, як ця криза вплине - важко. І враховуючи досвід, більшість рішень, які повинна була прийняти Верховна Рада в 2009-10 роках (антикризові заходи - ред.), досі не прийняті. Це свідчить про надзвичайно велику інертність українського політикуму і парламенту по відношенню до всіх антикризових інститутів. В інших країнах антикризові заходи приймаються буквально за тиждень», - додав він.«Внутрішній інвестор буде намагатися вгадати, що буде з доларом або євро, що може вплинути на валютні вклади. А уряду, тим, хто займається залученням інвестицій, варто активізуватися, щоб «полохливих» інвесторів інтегрувати в Україні. Тут також є можливість за мінімальними цінами певні акції купити. І тут приватним інвесторам бажаю вдало шансом скористатися», - сказав Горбаль.
Економіка Світовий банк позичив Україні $500 мільйонів Світовий банк затвердив виділення Україні $ 500 млн. на вирішення структурних проблем в країні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБ.«Пакет реформ, підтримуваних цією операцією, сприятиме розв'язанню глибоких структурних проблем, які сприяли нинішній економічній кризі в Україні. Ми допомагаємо Україні, щоб реалізувати невідкладні заходи, які матимуть важливе значення для стабілізації економіки, надання якісних послуг для всіх українців і повернення країни на шлях стійкого зростання», - йдеться в заяві директора СБ по Білорусі, Молдові та Україні Чімяо Фана.Відзначається, що кредитні ресурси СБ будуть надані Україні з системного проекту «Друга програмна позика на політику розвитку».Очікується, що дане рішення також дозволить отримати так зване паралельне фінансування від уряду Японії в обсязі 300 млн дол., а також від уряду Норвегії в обсязі 24 млн дол.
Суспільство Потужні зливи затопили міста на чорноморському узбережжі Грузії Внаслідок проливних дощів в ніч на середу виявилися затоплені вулиці грузинських міст Батумі і Поті. Про це повідомляє місцевий портал «Грузія Онлайн». Так, внаслідок сильного дощу в Батумі виявилися затопленими кілька вулиць. Затопило перші поверхи житлових будинків, звідти ведеться відкачування води. На місці працюють представники рятувальної та пожежної служб. Протягом ночі пожежно-рятувальну службу Батумі викликали 300 разів. На даний момент дощ в Батумі не йде. У селі Перія Хелвачаурського муніципалітету затоплені житлові будинки 10-ти сімей. Крім того, виявилася затопленою і частина центральних вулиць у Поті. Упродовж декількох годин жителям міста було перервано подачу електроенергії, це сталося через удар блискавки в одну з підстанцій. Унаслідок проливного дощу вода залила перші поверхи житлових будинків, пошкодивши побутову техніку. За інформацією заступника мера Поті Ніколоза Гріголія, на даному етапі електроенергія подається місту з повним навантаженням, мерія ж приступила до роботи у 24-годинному режимі.
Політика Зубко: Перші префекти можуть з'явиться вже до квітня 2016 року Перший кадровий резерв префектів буде створений вже до квітня 2016 року. Про це сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба відомства. «Згідно з проектом перше призначення на посади префектів областей у всіх областях буде здійснюватися з відбором кандидатур на конкурсній основі до 1 квітня 2016 року», - пояснив міністр. За його словами, з 1 квітня 2016 планується сформувати кадровий резерв префектів в кількості 100 осіб. «Ми закладаємо нові принципи кадрової політики в державі. Формування кадрового резерву забезпечить відбір і підготовку професійних, відповідальних людей, які потім будуть призначені префектами на місця», - зазначив він. За словами чиновника, з введенням системи префектів у державі оновиться форма управління на місцях. «Обласні державні адміністрації, які в останні роки викликають роздратування місцевих громад і, чесно кажучи, не можуть вже швидко і ефективно реагувати на сучасні виклики, будуть замінені сучасними структурами управління», - додав він.
Суспільство Президент затвердив стратегію у сфері прав людини Президент України підписав указ «Про затвердження Національної стратегії у сфері прав людини». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Відомо, що даний указ удосконалює діяльність держави щодо утвердження і забезпечення прав і свобод людини в Україні. Так, указом даються доручення Кабінету Міністрів з розробки плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року та залучення представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, провідних вітчизняних вчених та міжнародних експертів до цієї роботи. Як повідомляється, стратегія спрямована на об'єднання суспільства навколо розуміння цінності прав і свобод людини, які захищаються на основі принципу рівності і без дискримінації. Вдосконалення системи захисту прав і свобод людини буде здійснюватися з урахуванням як вітчизняного досвіду, так і напрацьованих і апробованих міжнародним співтовариством основ і принципів. «Крім цього, Указ визначає терміни і графік щорічного звіту про виконання Плану дій щодо реалізації цієї стратегії і його публічного обговорення і припускає відповідне фінансування з Державного бюджету України на його виконання», - йдеться в повідомленні.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Олександр Охріменко Криза в Китаї може негативно вплинути на український експорт Криза в Китаї може негативно позначитися на українському експорті. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко. «На фондових показниках це не відіб'ється. Фондовий ринок Китаю дуже далекий від українського», - сказав він. Водночас, за словами експерта, криза в Китаї може негативно вплинути на український експорт. «Криза призведе до того, що попит на товари у світі зменшитися. Отже, можна очікувати падіння цін на метал, зерно. Для нашого експорту це не найкращий варіант», - зазначив він. При цьому експерт наголосив, що хоча девальвація юаня і не вплине на гривню, однак вона для нас не вигідна. «На нашій національній валюті девальвація юаня ніяк не відіб'ється. Безумовно, якщо сильно зменшитися експорт, то це буде тиснути на курс, але відбуватися це буде впродовж трьох-чотирьох місяців. Це загальна тенденція на всьому світовому ринку. Але девальвація юаня для нас не вигідна, тому що ми втрачаємо гроші на продажу кукурудзи через те, що її китайцям ми продаємо за їх нацвалюту», - резюмував він.
Суспільство СБУ затримала двох інформаторів бойовиків У Луганській і Донецькій областях працівники СБУ затримали двох інформаторів бойовиків. Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України. Відомо, що затриманий у Донецькій області інформатор упродовж 10 місяців спостерігав за пересуваннями сил АТО і доповідав про них своєму куратору в рядах бойовиків. За його словами, він робив це з примусу через те, що бойовики шантажували його і погрожували родині. Крім того, в районі міста Золоте Луганської області працівники СБ України затримали жінку, яка була завербована в березні цього року і передавала бойовикам дані про місця дислокації і маршрутах переміщення підрозділів українських військових. Як повідомляється, під час обшуку у неї було виявлено п'ять мобільних телефонів і велика кількість SIM-карт українських мобільних операторів, які використовувалися для зв'язку з кураторами. Розпочате кримінальне провадження. Триває слідство.
Суспільство У Харківській області ліквідована мережа розповсюдження наркотиків У Харківській області припинена діяльність групи наркодилерів. Про це повідомляє прес-служба СБУ. Відомо, що до складу групи входило троє харків'ян у віці від 27 до 30 років. Вони налагодили контрабанду в Україну наркотиків і психотропних речовин, а також мережу їх розповсюдження. Як повідомляється, зловмисники замовляли концентровані психотропні речовини і наркотики за кордоном, особисто переправляли їх до України, обробляли, розфасовували на дози і розповсюджували через тайники. Після замовлення та оплау зловмисники повідомляли «клієнтам» точне місцезнаходження тайника. У прес-службі зазначили, що кур'єр групи був затриманий при спробі ввезення заборонених речовин з Російської Федерації. У нього було вилучено понад 100 г психотропної речовини PVP в кристалічному і порошкоподібному вигляді, а також майже 170 г наркотичного засобу AB-PINAC-CHM. Відповідно до законодавства обидві речовини відносяться до категорії особливо небезпечних, їх обіг в Україні заборонено. «Після синтезу концентратів зловмисники планували отримати більше 5 кг готових до розповсюдження речовин, прибуток від збуту яких повинен був скласти близько 1,4 мільйона гривень», - йдеться в повідомленні. Наразі всі учасники злочинної групи затримані. Під час обшуків у них додатково вилучено психотропні речовини та наркотичні засоби як в концентрованому, так і готовому до вживання вигляді, засоби для їхнього виготовлення та фасування тощо. Відкриті кримінальні провадження за ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів і психотропних речовин) і ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів і психотропних речовин) Кримінального кодексу України.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Олег Устенко Україна може відчути зниження інвестиційного інтересу Внаслідок кризи в Китаї Україна може відчути зниження інвестиційного інтересу, а також проблеми пов'язані з неможливістю кредитування. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко. «Абсолютно очевидно, що мова вже йде не про кризу в Китаї, а про світову кризу. Китайська економіка була зав'язана на всю світову економіку, плюс на економіку Азіатського тихоокеанського регіону. Тому немає нічого дивно, що проблеми перекинулися і туди. Як і в Китаї, у них також почалося падіння фондових ринків. Навіть з'явилися прогнози про уповільнення темпів економічного зростання по всьому тихоокеанському регіону, а це означає і уповільнення зростання всієї світової економіки», - сказав він. За його словами, після оприлюднення таких припущень почався серйозний обвал на товарних ринках. «Наприклад, у цей понеділок деякі товарні позиції падали на 5-15% за одну сесію. Такого падіння давно ніхто не бачив на товарних ринках. Воно рівносильно падінь, які були на початку кризи 2008-2009 рр.», - зазначив експерт. Крім того, економіст додав, що криза почала переміщатися в глиб європейського континенту, зокрема, передалася на Казахстан і Росію. «Перші, хто постраждав - це виробники енергоресурсів. І Казахстан, і Росії є ними. Після цього проблеми почали виникати і в інших енергетичних країн, наприклад, у Венесуели. Також можливі проблеми і в Голландії, і в Норвегії», - вважає Устенко. Він підкреслив, що світ перебуваэ на початку нової кризи. «У «чорний» понеділок ми побачили, що багато Центробанків країн з економікою, що розвивається, почали девальвувати свої валюти. Відбулася девальвація національної валюти Росії, Казахстані, Білорусі», - зазначив він. При цьому, він акцентував, що криза не омине й Україну. «Основною проблемою буде падіння наших експортерів. Однак це не єдиний канал, по якому буде йти негативний вплив. Україна може відчути на собі зниження інвестиційного інтересу, проблеми пов'язані з неможливістю кредитування. Просто в даному випадку ланцюжок починається з боку експортерів. Крім того, певний тиск ми отримаємо і на гривню. Але це не в короткостроковій перспективі. Однак курсове коригування повинне відбутися», - констатував він.
За кордоном МЗС Чехії виступив з офіційною заявою з приводу вироків Сенцову і Кольченку Міністерство закордонних справ Чехії виступило з офіційною заяву у зв'язку з вироками російського суду, винесеними Олегу Сенцову та Олександру Кольченку. Заява опублікована на офіційному сайті МЗС Чехії. У ній йдеться, що МЗС Чеської Республіки обурене рішенням військового суду Ростову-на-Дону, який 25 серпня 2015 року засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років, а активіста Олександра Кольченка до 10 років ув'язнення за те, що ті нібито готували терористичні акти. «Російські суди не мають компетенцію розглядати дії людей, вчинені тими за межами кордонів Російської Федерації, які визнані міжнародним співтовариством. МЗС Чехії вважає процес сфабрикованим, допити свідків проводилися з примусом, а терміни, до яких засудили Сенцова і Кольченко, абсурдними», - йдеться в повідомленні. У відомстві також зазначили, що міністерство закордонних справ Чеської Республіки закликає до негайного звільнення Олега Сенцова та Олександра Кольченка.
Політика Порошенко: Санкції Євросоюзу повинні залежати від виконання Росією Мінських домовленостей Повинна бути пряма залежність між санкціями Євросоюзу і ходом виконанням Росією Мінських домовленостей. Про це під час телефонної розмови з прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Левеном заявив Президент Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави. «Повинна бути пряма залежність між санкціями Євросоюзу і ходом виконанням Росією Мінських домовленостей і відновленням територіальної цілісності України», - сказав Порошенко. Як повідомляється, сторони також засудили вирок російського суду у справі українських громадян Олега Сенцова та Олександра Кольченка і домовилися координувати зусилля з метою задіяння всіх міжнародно-правових механізмів для якнайшвидшого звільнення українських громадян.
Суспільство У Запоріжжі податківці припинили нелегальне повернення ПДВ на 29 мільйонів гривень У Запоріжжі працівники податкової міліції викрили підприємців, які ухилилися від сплати 27 мільйонів гривень і які намагалися незаконно відшкодувати з держбюджету 29 мільйонів. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. Відомо, що в 2013-2014 рр. керівники підприємства, яке займається виробництвом чавуну, сталі та феросплавів, зловживаючи службовим становищем, уклали угоди з проведення будівельно-монтажних робіт, а також закупівлю бензину, дизпалива і зрідженого газу. При цьому в ланцюгу постачальників використовувалися фіктивні фірми. Як повідомляється, ці дії дозволили зловмисникам ухилитися від сплати 27 мільйонів гривень та безпідставно заявити до відшкодування з бюджету 29 мільйонів гривень ПДВ. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків і зборів) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.
Суспільство Порошенко ввів у дію заходи щодо захисту майнових прав через окупацію Президент Петро Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 «Про стан реалізації заходів щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв'язку з тимчасовою окупацією частини території України». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Стало відомо, що Кабінет Міністрів повинен вжити невідкладних заходів щодо активізації роботи з відшкодування збитків, завданих тимчасовою окупацією частини території України. Зокрема, ввести здійснення на постійній основі уточнення розміру збитків, завданих перешкодою реалізації на території Автономної Республіки Крим та Севастополя права власності та майнових прав. Спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень, іншими науково-дослідними установами підготувати позиції України щодо захисту майнових прав та інтересів держави. Крім того, упродовж місяця уряд також має вжити заходів для проведення переговорів з російською стороною щодо врегулювання суперечки між Україною та Російською Федерацією щодо тлумачення і застосування Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій. Також, Міністерство закордонних справ має невідкладно розпочати процедуру із закупівлі юридичних послуг, пов'язаних із захистом прав та інтересів України, з метою врегулювання суперечки між Україною і Росією щодо тлумачення і застосування зазначеної Угоди. А спільно з Міністерствами юстиції, економічного розвитку і торгівлі, енергетики та вугільної промисловості та іншими зацікавленими державними органами підготувати стратегію захисту прав та інтересів України щодо його тлумачення і застосування. Упродовж трьох місяців Міністерство закордонних справ також повинне залучити експертів для збору, аналізу та підготовки доказової бази, необхідної для захисту прав та інтересів нашої держави. На Міністерство юстиції покладено завдання з надання правової допомоги громадянам України, права яких, у тому числі майнові, були порушені в результаті тимчасової окупації частини території України. Міністерства закордонних справ, енергетики та вугільної промисловості спільно з міністерствами юстиції, оборони, інфраструктури, аграрної політики і продовольства повинні залучити юридичних радників з метою захисту прав та інтересів України, пов'язаних із втратою, неможливістю використання державного майна, неотриманням доходів на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в результаті їх тимчасової окупації Російською Федерацією. Зокрема, військового майна військових частин, установ та організацій Збройних Сил України, інших військових формувань, об'єктів газотранспортної й енергетичної систем, транспортної інфраструктури, об'єктів рибного господарства і флоту рибної промисловості. Генеральна прокуратура України та Міністерство юстиції мають інформувати громадськість про дії України, спрямовані на захист її майнових прав та інтересів.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,2151629924774-/ /-pc-/
Top