counter
Архів Повернутись назад 25 Серпня 2016
25 Серпня
Події АТО: За добу - 85 обстрілів з БМП і мінометів АТО: 85 обстрілів за добу з БМП і мінометів. За минулу добу в зоні АТО бойовики 85 разів відкривали вогонь по позиціях українських сил: 38 раз - на Донецькому, 22 - на Маріупольському і 25 - Луганському напрямках. Про це прес-центр штабу АТО повідомив на сторінці у Facebook. На Донецькому напрямку бойовики ще до світанку били з важкої артилерії калібру 122 мм по Троїцькому і Луганському. По Авдіївці бойовики також били з танків, а по Луганському - з бойових машин піхоти. Ближче до півночі сепаратисти випустили близько 60 артилерійських снарядів калібру 152 мм по Семигір'ю. На Маріупольському напрямку з 122 - мм самохідних установок бойовики випустили понад сотню снарядів по Широкиному. Також під Мар'їнкою та Новотроїцьким активізувалися снайпери бойовиків. На Луганщині терористи з важкої артилерії калібру 152 мм били по українських позиціях в Калиново-Попасному, Новозванівці, Жолобку і Новотошковці. По Кримському били з артилерії калібру 122 мм. По Кримському, Попасній і Станиці Луганській бойовики вели мінометний, гранатометний і кулеметний вогонь, у Новоолександрівці і Золотому - стріляли з гранатометів і кулеметів великого калібру. Поблизу Кримського також бойовики застосували танки, а в Станиці Луганській - бойові машини піхоти. В районі Новоолександрівки "працював" снайпер.
Події Каськів у Панамі чекає на рішення щодо екстрадиції - спікер генпрокурора Найближчими днями оригінал запиту щодо видачі Владислава Каськіва Україні вже досягне території Республіки Панама і правовий статус втікача буде змінено. Про це на своїй сторінці в соцмережі написала спікер Генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган. «Для чистоти експерименту пропоную всім бажаючим відкрити текст угоди між Україною і Республікою Панама про видачу правопорушників та уважно прочитати п.3 ст.7 документа, де дійсно згадується про необхідність направлення копії вироку, що вступив у законну силу, в разі направлення запиту про видачу для приведення вироку до виконання. Пан Каськів наразі має інший процесуальний статус - відповідно про направлення копії вироку зовсім не йдеться. На щастя, Посол України в Сполучених Штатах Мексики і в Республіці Панама (за сумісництвом) Руслан Спірін перебував цими днями в Києві і передасть необхідні документи панамській стороні», - повідомила спікер. Інформацію, раніше надану деякими ЗМІ щодо того, що Каськіва не затримували в Панамі, Лариса Сарган назвала помилковою. «Не варто розганяти зраду. Ворог не спить і, намагаючись зіпсувати День Незалежності, продовжує поширювати треш про нібито «зраду» ... Ну а фоточка зі свіжою панамською газетою і з поліцейським поруч говорить про те, що Каськів - під контролем панамської влади до винесення рішення про екстрадицію», - повідомила Сарган . Нагадаємо, раніше Владислав Каськів написав у своєму блозі в одному з українських ЗМІ, що в Панамі його не затримували, і опублікував своє фото.
Події оформление ленты  Вбивці-поліцейські стріляли в закутого в наручники чоловіка - Луценко Крім жорстоких побоїв, яких завдали поліцейські затриманому в Кривому Озері Миколаївської області чоловікові, в загиблого ще й стріляли. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. «Троє поліцейських, підозрюваних у жорстокому побитті чоловіка в Кривому Озері, ще вчора затримані. Експертиза встановила, що крім нанесення побоїв, поліцейський стріляв по закутому в наручники з травматичного пістолета. Сьогодні - суд з питання арешту», - написав Луценко. Нагадаємо: напередодні місцева преса повідомила про наджорстоке побиття затриманого за побутову сварку беззбройного чоловіка. Поліцейські, які прибули на місце за викликом дружини загиблого, закували його в наручники і забили до смерті. Випадок спровокував хвилю обурення серед місцевих жителів, які мали намір вчинити самосуд над поліцейськими.
За кордоном оформление ленты  Напад на університет у Кабулі: заручників звільнено, нападників застрелено (відео) Внаслідок збройного нападу на Американський університет у Кабулі загинуло щонайменше 13 осіб, семеро з яких студенти, троє співробітників охорони університету і троє поліцейських. Як повідомляє Euronews, бойовики проникли на територію університетського комплексу в середу. Шлях їм відкрив смертник, який підірвав себе біля входу в установу, де перебували сотні студентів і кілька викладачів-американців. Деяким вдалося покинути будівлю через аварійні виходи та вікна. «У нас була лекція на другому поверсі, - розповідає цей студент, якого було госпіталізовано з переломом ноги. - Раптом ми почули дивні сухі звуки. Виявилося, що це постріли, ми злякалися і зістрибнули з другого поверху, а потім вибігли за ворота». Операція зі звільнення заручників тривала всю ніч і завершилася в четвер на світанку. Двоє бойовиків були застрелені поліцією. Відповідальність за напад поки не взяло на себе жодне угрупування. Останнім часом в Афганістані почастішали вилазки бойовиків руху Талібан і угруповання «Ісламська держава». Це вже друга атака на афганські навчальні заклади цього місяця. 7 серпня озброєні бойовики викрали двох професорів - американця й австралійця.
Україна зможе відмовитися від імпортного газу через 4,5 року, - Насалик Україна планує повністю відмовитися від імпортного газу через 4,5 року. Про це в прямому ефірі одного з телеканалів заявив глава Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. На його думку, зараз Україна переплачує за природний газ, повідомляє «Біржовий лідер». «Наразі ми платимо за газ набагато дорожче, тому що оплачується транзит територією України, а також територією європейських країн. Саме у зв'язку з цим ціна на природний газ складає майже 185 доларів за метр кубічний. За прямим контрактом з РФ ціна була б на рівні 140 доларів», - зазначив Насалик. За його словами, дана різниця є важливою ціною незалежності України від російського палива. У червні пан Насалик вперше повідомив, що через чотири з половиною роки наша країна повністю відмовиться від імпорту природного газу згідно з розробленою спеціальною програмою "Крива незалежності". Ця програма передбачає збільшення видобутку "блакитного палива" майже на 6,5 млрд., також за рахунок активного розвитку виробництва біопалива в Україні.
Події оформление ленты  ГПУ нарешті відреагувала на жорстоке вбивство затриманого в Кривому Озері Прокуратура Миколаївської області розслідує дії поліцейських, які застосували фізичну силу та спецзасоби під час затримання правопорушника. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. «З метою уникнення суспільного напруження прокурором області невідкладно у смт Криве Озеро було скеровано слідчу групу з числа слідчих слідчого управління прокуратури області на чолі із заступником прокурора області. Слідчим відділом прокуратури Миколаївської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перевищення службових повноважень посадовими особами Кривоозерського відділення поліції ГУ Національної поліції у Миколаївській області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України», - сказано у повідомленні. Також у прес-службі повідомляють, що тіло потерпілого направлено для проведення судово-медичної експертизи до Миколаївського обласного бюро судово-медичних експертиз м. Миколаєва з метою встановлення реальної причини смерті. Наразі слідчими проводяться першочергові слідчі дії (допити, призначення судово-медичних експертиз тощо) для повного, всебічного та об’єктивного встановлення обставин події. Також щойно з’явилася інформація, що керівництво прокуратури Миколаївської області скликає сьогодні на 18 годину брифінг для преси щодо інциденту. Захід відбудеться за участі заступника прокурора області Степана Божила та слідчих слідчого управління прокуратури області. 
Політика оформление ленты  Ар'єв: Каськів перебуває в розшуку Інтерполу Нардеп Володимир Ар'єв написав у себе у Facebook, що колишній глава Державного агентства з інвестицій Владислав Каськів перебуває в міжнародному розшуку Інтерполу. «В. Каськів збрехав, що він справжній регіонал. На нього є червона картка в Інтерполі (фотографія і контрольний номер). Також є документи від правоохоронців Панами про невдалу спробу Каськіва перетнути кордон», - йдеться в повідомленні. За інформацією Ар'єва, наразы влада Панами чекає на оригінал запиту від української сторони про екстрадицію пана Каськіва. За даними депутата, оригінал документа повинен надійти днями. Учора колишній глава Держагентсва з питань залучення інвестицій В. Каськів зазначив, що його не затримували і не заарештовували в Панамі. Також він повідомив, що не знаходиться в розшуку по лінії Інтерполу. Однак у Генпрокуратурі його заяву спростували.
Економіка Китай хоче відкривати в Україні заводи для виробництва товарів на експорт до ЕС, - торгпред Україна і Китай будуть відпрацьовувати перелік товарів для експорту та імпорту і залучати до цього підприємства двох країн, також сторони обговорили можливості створення промислових підприємств на території України, продукція яких буде потім спрямована на експорт до країн Євросоюзу, передає кореспондент АСН. Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська за підсумками 4-го засідання Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом КНР. "Ми домовилися про те, що сторони будуть відпрацьовувати перелік товарів для експорту та імпорту і залучати до цього підприємства двох країн", - сказала вона. Зокрема, за її словами, є домовленість щодо підтримки підприємств на виставках і ярмарках, а також проведення торгових місій у Китаї і Україні. "Ми також обговорили можливості створення промислових підприємств на території України, продукція яких буде потім спрямована на експорт до ЄС, країни Скандинавії та інші держави, з якими Україна уклала угоди про Зону вільної торгівлі", - розповіла також торгпред.
Економіка Україна і Китай домовилися про взаєморозуміння у сфері використання інструментів торговельного захисту Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Міністерство комерції Китаю домовилися про взаєморозуміння в сфері використання інструментів торговельного захисту в рамках міжнародної торгівлі, повідомляє кореспондент АСН. Таку угоду підписали заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська та заступник міністра комерції Китаю Цянь Кемін сьогодні в Києві. "Ми дуже активно пропрацювали питання співпраці у сфері торгівлі, інвестицій, технічного врегулювання, транспорту, енергетики, туризму і хай-тек", - розповіла Микольська. Вона підкреслила, що Китай обіймає друге місце за товарообігом з Україною. За її словами, "в основному працювали над тим, щоб визначити, намітити і прописати план дій щодо подолання негативних тенденцій у торгівлі, які вже у нас намітилися за 2015 і початок 2016 років".
За кордоном Відносини між Україною і РФ "видні без нооскопа", - прем'єр Естонії Поки Кремль не виконує мінські домовленості, "мови про зняття санкцій навіть бути не може». Про це заявив прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас, повідомляє Ліга.Новини. Європа дотримуватиметься спільної позиції щодо санкцій за триваючу агресію проти східної частини України. Про це в середу під час прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель повідомив прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас. «Ескалація конфлікту на Донбасі, а також провокація на Кримському півострові показують, що поки Російська Федерація не готова до мирного вирішення ситуації", - заявив Тааві Рийвас. За його даними, Кремль наразі не виконує мінські домовленості, тому мови про зняття санкцій і бути не може. «Тут навіть не потрібен нооскоп, щоб побачити відносини між Україною і РФ", - резюмує прем'єр Естонії.
Події У Києві розшукують "Родрігеса" за пограбування і згвалтування Біля Арки дружби народів у Києві невідомий чоловік скоїв напад на дівчину. Про це передає прес-служба Національної поліції України у Києві. «До Печерського управління поліції  столиці звернулася 22-річна дівчина, яка заявила, що її згвалтували. За словами потерпілої, біля Арки дружби народів п'яний чоловік силою відібрав у неї гроші Й згвалтував», - сказано в повідомленні. За словами постраждалої, перед інцидентом вона теж вживала алкоголь. Зі своїм кривдником познайомилася по дорозі додому, той представився Родрігесом. Після вже спільного вживання алкоголю він почав погрожувати жертві фізичною розправою, якщо та не віддасть гроші. Після того, як зловмисник отримав своє, він згвалтував дівчину і втік. Розпочато кримінальну справу за ст. 152 частини 2 Кримінального кодексу України (зґвалтування) і ст. 187 КК України (розбій). Підозрюваному загрожує до 7 років тюремного ув'язнення.
Політика Уряд розробив законопроект, який заборонить російські пропагандистські книги в Україні Законопроект, що забороняє російську книгу пропагандистського характеру, найближчим часом буде розглянутий на засіданні Кабінету Міністрів та внесений до Верховної Ради. Про це віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив під час урочистого відкриття Київської книжкової виставки-ярмарку до Дня знань сьогодні у Києві, передає кореспондент АСН. "Ми повинні виставити заслін, перешкоду законодавчого характеру тій пропагандистській продукції, яка йде із країни-агресора", - сказав він. За його словами, урядом уже розроблено законопроект, який найближчим часом буде розглянутий на його засіданні та внесений до Верховної Ради. Кириленко уточнив, що документ виставляє перешкоду на шляху російської книги, яка має пропагандистський характер, не інтелектуальний і не науковий, "тобто тих книг, які не визнають української держави, не дають українському народу взагалі права на думку, на існування". "Рішення уряду очікується у вересні,  і після цього відразу як урядовий ми його (законопроект) внесемо до парламенту", - сказав він.
Райвідділ поліції Кривого Озера буде повністю оновлено, - Аваков Райвідділ поліції Кривого Озера буде повністю оновлено і вже сьогодні буде представлений і новий начальник обласної поліції. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. «Райвідділ буде розформовано і повністю оновлено. Зміни будуть проведені і в керівництві обласного Миколаївського главку поліції. Сьогодні ж буде представлений новий начальник обласної поліції. Всі причетні до злочинних та протиправних дій підуть під суд, і жодної спроби обілити "честь мундиру" не буде. Слідство Генпрокуратури, Внутрішньої безпеки Нацполіціі і суд, переконаний, зможуть швидко і неупереджено встановити всі обставини смерті людини і покарати винних», - написав Аваков. Також, за його словами, окремо Нацполіція вивчає питання можливо допущеного спотворення інформації з боку ряду працівників; у разі підтвердження підозр санкції щодо несумлінних виконавців будуть такими ж безкомпромісними. На місці - на чолі комісії в Миколаївській області - працює глава Нацполіціі Х.Деканоідзе, яка наприкінці дня тпублічно відзвітує про вжиті за підсумками роботи комісії заходи.
Політика оформление ленты  П'ять фігурантів «газової справи Онищенка» пішли на угоду зі слідством - НАБУ П'ятеро фігурантів «газової справи» Онищенка визнали себе винними і погодилися на угоду зі слідством, повідомили в Національному антикорупційному бюро України (НАБУ). «Серед них - директор біржі «Львівська універсальна», директор товарної біржі «Центр» і брокер однієї з бірж, які організовували фіктивні аукціони з продажу газу на користь фірм, підконтрольних народному депутату Олександру Онищенку. Також угоду зі слідством уклали куратор і відповідальна за створення фіктивних підприємств особа, через яких виводилися кошти від перепродажу газу», - заявили в НАБУ. Крім того, у відомстві повідомили про розірвання двох із трьох договорів про спільну інвестиційну і виробничу діяльність між ВАТ «Укргазвидобування» і двома фірмами-учасниками так званої «газової схеми» Онищенка - ТОВ «Надра Геоцентр» і ТОВ Фірма «ХАС». газова схема Онищенка Нагадаємо, 15 червня 2016 року НАБУ і САП заявили про викриття організованого злочинного угруповання, яке завдало збитків державі в розмірі понад 3 млрд грн. внаслідок спільної діяльності на підставі угод, укладених з ВАТ «Укргазвидобування». Організатором корупційної схеми є Олександр Онищенко, якого Верховна Рада України 5 липня позбавила недоторканності, а також проголосувала за його затримання і арешт. Всього в рамках даної кримінального виробництва було затримано 12 підозрюваних.
Політика В Укрбюро Інтерполу не підтвердили затримання Каськіва в Панамі Станом на 25 серпня 2016 року інформація про затримання колишнього глави Державного агентства з інвестицій Владислава Каськіва в Панамі на адресу робочого апарату Укрбюро Інтерполу не надходила. Про це повідомив прес-секретар Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook. «Згідно з повідомленням Інтерполу в Панамі, 18.08.2016 Каськів В.В. був зупинений на кордоні з Коста-Рікою, після того, як 17.08.2016 йому було відмовлено у в'їзді в цю країну», - повідомив він. Шевченко додав, що 18 серпня на адресу Інтерполу в Панамі була відправлена ​​копія запиту Генеральної прокуратури України про тимчасовий арешт Каськіва і утримання його під вартою до надходження запиту про його видачу за дипломатичними каналами. Нагадаємо, 24 серпня Каськів заявив, що його не затримували і не заарештовували в Панамі. Також він повідомив, що не знаходиться в розшуку по лінії Інтерполу. Однак у Генпрокуратурі його заяви спростували.
Події оформление ленты  Трагедія в Кривому Озері: поліцейський в суді розповів, як його колега стріляв у Цукермана (відео) Один із підозрюваних у вбивстві жителя Кривого Озера Миколаївської області зізнався, що його колега стріляв у загиблого Олександра Цукерман. Про це затриманий заявив  у ході судового засідання щодо обрання запобіжного заходу, передає Новини-N. «Сержант поліції Олександр Причипойда розповів, що, коли він з колегами приїхав на виклик, Цукерман погнався за ними з лопатою. Поліцейські стали тікати, і в цей момент Причипойда почув три постріли. За його словами, в Цукермана стріляв сержант поліції Денис Ляхвацький», - йдеться в повідомленні. Також, за словами Причипойди, поліцейські не били Цукермана. Нібито, тілесні ушкодження у нього були вже тоді, коли правоохоронці приїхали на виклик.   Нагадаємо, за даними судмедекспертизи Олександр Цукерман помер від пострілу поліцейського в серце. Зокрема, судмедексперти витягнули з тіла чотири кулі, дві з яких потрапили прямо в серце, ще одна застрягла в легенях.
Економіка Борг підприємств перед «Нафтогазом» перевищує 21 млрд грн Заборгованість ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» за минулий тиждень зменшилася на 54 млн.грн (0,3%), йдеться в повідомленні компанії. При цьому загальна сума боргу становить 21,2 млрд грн. «Як і раніше, борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 84% від загальної суми заборгованості», - йдеться в повідомленні компанії у Facebook. За даними «Нафтогазу», компанія «Київенерго» оплатила протягом тижня 40 млн грн, що становить 3,8% від сумарної заборгованості компанії. «Серед промспоживачів значну прострочену заборгованість мають 16, з них найбільші боржники: ВАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій» (518 млн. грн), ВАТ Алчевський металургійний комбінат (239 млн. грн), ПАТ Енергомашспецсталь (174 млн. грн) і ВАТ Одеський припортовий завод (148 млн. грн)», - заявили в «Нафтогазі».
Суспільство оформление ленты  Почім книга для народу: Як криза змінила формат книжкового ярмарку до Дня знань Книжкова виставка, яка відкрилася 25 серпня в Українському домі, голосно позиціонує себе як приурочена до Дня знань, хоча, насправді, власне навчальної літератури на ній представлено найменше, а для середньої школи - і поготів. Куди більше примірників мистецького спрямування. Ось, наприклад, остання книга відомого дисидента Євгена Сверстюка «Світлі голоси життя». Ціна - 100 гривень. А ці маленькі брошури по 18 гривень, для середнього шкільного віку. У них можна побачити біографію наймолодшого Героя Небесної Сотні - Назара Войтовича. Біля стенду видавництва відбулася автограф-сесія автора - Тетяни Пакалюк. Видавництво «Веселка» акцентує увагу на «унікальному», як стверджують продавці, виданні - «Козацька абетка» (100 гривень). Вона для дітей шкільного віку. У ній - портрети найвідоміших героїв часів козацтва, супроводжувані короткими розповідями. На відкриття книжкової виставки приїхав віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко. Розмірковує про те, наскільки важливою є  підтримка вітчизняного видавця державою. «Книга і знання - це дві нероздільні справи, - сказав на відкритті міністр. - І все це має пряме відношення до школи, до виховання, до інтелектуального зростання і до життя української держави, яка повинна підтримувати книговидання - зробити спеціальний податковий режим. Зараз багато суперечок щодо цього. Так ось книга, кіновиробництво і ще кілька гуманітарних сфер не повинні бути в полі цієї дискусії. Пільгові режими повинні бути збережені, тому що немає іншої держави, крім українського, яка буде підтримувати українську книгу». На українські книжки ціни менші, ніж на подібні видання в ЄС, але вище, ніж у Росії. «Ціна залежить, насамперед, від кількості сторінок і від якості обкладинки, - каже Світлана Павліченко, менеджер з роботи з оптовими покупцями видавництва «Зелений пес». А ще - від паперу. Якщо є автори, які друкують, наприклад, сто примірників - це дуже дорого. Друкарні не вигідно. Така книга може коштувати в півтора рази дорожче». Однак за рахунок зменшення шрифту або застосування паперу низької якості не можна здешевлювати дитячу книгу. У список «mast have», за словами продавців, входять книги, сюжети яких були екранізовані, такі як «Список Шиндлера», або ж видання на політичну тематику. У деяких розкладок продавцям все ж не дають забути про День знань. «Батьки запитують, що є в шкільній програмі, кажуть, вона змінилася, - каже продавець-консультант Ольга Платонова. - Але лідера продажів назвати дуже складно. Ось сьогодні, наприклад, купують більше книг українською мовою. Напевно, тому, що вчора був День Незалежності. Такі події впливають. А бувають дні, коли українськими виданнями не цікавляться, просять тільки російською». Продавець розповідає, що вивчала попит на книги, починаючи з 2012 року. «З того часу він не змінився. Змінилися бажання. Просто раніше хотіли менше українською мовою, зараз можуть хотіти більше. А якщо взяти Ірпінь (передмістя Києва), то там нині дуже багато людей, які приїхали зі Східної України, там хочуть більше російською мовою». Ольга Платонова розповідає, що молодші діти зараз найчастіше питають щось про динозаврів. «Іноді ще назви їх вимовити не можуть, а як виглядають - уже знають. Дітям,яким по 5-6 років і молодшим, подавай книги, в яких багато картинок, малюнків. А ось старші діти роблять вибір більш вдумливо, хоча читають і захоплюються книгами набагато менше молодших. Але деякі за пару днів долають до 200 сторінок. Є такі, які кажуть, що сьогодні куплять дві книги, але відмовляться від морозива». Учасників книжкового ярмарку в Українському домі в цьому році лише 70. Та й програма виставки не відрізняється насиченістю. «Кілька років тому виставки були іншими - і за кількістю клієнтів, і обсягами продажів, - говорить Світлана Павліченко. - Все через кризу, іногороднім видавництвам стало занадто дорого приїздити в Київ, зняти житло і т.д. Та й люди зараз можуть дозволити купити собі набагато менше". Однак, є ще одне пояснення - більшість видавництв приберігають новинки для величезного книжкового форуму у Львові, який відкриється в середині вересня.
Події Бойовики із забороненої зброї обстріляли Авдіївку і Архангельське - штаб АТО З початку четверга, 25 серпня, в районі проведення антитерористичної операції (АТО) проросійські бойовики 21 раз обстріляли позиції Збройних Сил України (ЗСУ), повідомили в прес-центрі штабу АТО. За даними українських військових, на Донецькому напрямку епіцентром напруги залишається район Авдіївки, де окупанти, крім обстрілів з мінометів, різних систем гранатометів і кулеметів великого калібру, випустили понад 70 гаубичних снарядів калібру 122 мм. «По населенгому пункту Архангельське, який досить віддалений від лінії розмежування вглиб наших позицій, ворог з півночі до світанку використав понад 80 снарядів 152-мм калібру. Поблизу Луганського зафіксована активність ворожих бойових машин піхоти», - продовжили в штабі. На Маріупольському напрямку із заборонених Мінською угодою 120-мм мінометів противник бив по опорних пунктах сил АТО в Павлополі і Новомихайлівці, 82-мм калібр застосував у Гнутовому. У Мар'їнці та Широкиному противник вів провокаційні обстріли з гранатометів, крупнокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. На Луганщині бойовики ще до світанку стріляли з автоматичних станкових гранатометів по позиціях сил АТО в Новоолександрівці, а в Станиці Луганській задіяли БМП. Протягом дня тут зберігалася тиша.
Суспільство Суд заарештував трьох підозрюваних у вбивстві жителя Кривого Озера Центральний районний суд Миколаєва заарештував на місяць до 25 вересня сержанта поліції Олександра Причипойду і старшого лейтенанта поліції Миколу Хоменка, які підозрюються у причетності до вбивства жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, повідомляє «Новини-N». Суд на засіданні в четвер, 25 серпня, частково задовольнив клопотання прокуратури, яка вимагала арештувати підозрюваних на 60 діб без права внесення застави. На думку суду, вина підсудного Причипойди не була доведена повністю, також не доведено, що підозрюваний може вплинути на колег і свідків, про що заявляла прокуратура. Сьогодні оберуть запобіжний захід також сержанту поліції Денису Ляхвацькому. Нагадаємо, раніше сержант поліції Причипойда в суді підтвердив, що в загиблого стріляв його колега сержант поліції Денис Ляхвацький. Це ж підтвердив і Микола Хоменко.
Економіка З початку року українці скупилися в прикордонній Польщі на 315 мільйонів євро Чим глибша в Україні економічна криза, тим більше українців з прикордонних з Польщею областей їдуть у цю країну на заробітки та закупи. Про це повідомляє «Польське радіо». До Польщі за покупками приїджають з усіх сусідніх держав, але найбільше скуповуються та користуються польськими послугами німці та українці. На Сході Польщі білоруси й росіяни останнім часом зменшили торгівельну активність через низку причин: криза в країнах, девальвація місцевих валют, проблеми з перетинанням кордону ЄС тощо, говориться у статті. «Лише на Підкрапатті у першому півріччі громадяни України витратили понад 300 млн злотих (70 млн євро), а минулого року вони в усій Польщі розпустили 2 мільярди, що майже удвічі більше, ніж у 2014 році. Через те, що у Польщі дешевше і більший вибір, покупці з прикордонних регіонів України здебільшого залюбки купують продукти харчування, телевізори, пральні машини, мікрохвильові печі, будівельні матеріали та інше», - повідомляє ЗМІ. Зараз рух на польсько-українському кордоні рекордний, у польських Торгових центрах, крамницях та ринках, де скуповуються клієнти з-за східного кордону - також. Митна палата у Перемишлі стверджує, що з початку цього року українці залишили на Підкарпатті (територія Польщі)  315 млн євро.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,9231550693512-/ /-pc-/
Top