counter
Архів Повернутись назад 22 Січня 2018
22 Січня
Події Прикордонники затримали росіянина, який отримав обмороження при втечі з РФ Громадянин Російської Федерації незаконно перетнув держкордон України, дорогою отримавши обмороження кінцівок. Відразу після того, як росіянина в Харківській області затримали українські прикордонники, він попросив статус біженця, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України. «Затриманий громадянин Росії відразу ж звернувся до українських прикордонників із заявою про отримання статусу біженця в Україні. Однак, перш ніж розглядати прохання росіянина, прикордонники встановили, що чоловік потребує екстреної медичної допомоги», - сказано в повідомленні. Громадянина РФ доставили в тепле приміщення і викликали лікарів, які поставили потерпілому діагноз «обмороження кінцівок рук і ніг». Зараз чоловік перебуває в лікарні на стаціонарному лікуванні під охороною.
Політика Україна передала бойовикам помилувану Порошенком жінку Президент Петро Порошенко помилував жінку, яка вчинила тяжкий злочин, заради звільнення українських заручників. Її передали терористам «ЛДНР». Про це повідомляє представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ по врегулюванню ситуації на Донбасі Ірина Геращенко у себе в Facebookk. «Як щойно поінформував офіс Президента і представники СБУ, на КПВВ «Майорськ» пройшла передача жінки, яка була напередодні (20 січня - Ред.) Помилувана президентом України заради продовження процесу звільнення заручників. Жінка звернулася до Петра Порошенка з проханням про помилування, вона повністю визнала свою провину. Жінка отримала важкі каліцтва під час вчинення злочину, у неї ампутовані кінцівки та є дитина», - пише Ірина Геращенко. За її словами, тепер очікується виконання бойовиками домовленості про обмін та звільнення військовослужбовця України.
Суспільство Сьогодні в Україні відзначають День соборності Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День соборності. 99 років тому саме в цей день був проголошений Акт возз'єднання («Акт злуки») Західно-Української народної республіки (ЗУНР) і Української народної республіки (УНР). Це сталося на Софійській площі в Києві. З 1990 року в країні є неофіційна традиція святкувати День соборності за допомогою «живого ланцюга». У 1990 році було організовано «живий ланцюг» між Львовом і Києвом як символ духовного єднання земель України, а після цього щороку аналогічними акціями «об'єднують» береги Дніпра та інших річок в різних містах. День соборності став офіційним святом після указу Леоніда Кучми від 21 січня 1999 року. Сьогодні в столиці відбудеться низка святкових заходів, в яких візьме участь керівництво країни. Планується покладання квітів до пам'ятників Шевченку та Грушевського, а також інших видатних діячів в історії країни.
Події оформление ленты  Друга хвиля холодів і снігопадів прийшла в Україну 22 січня в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській областях сьогодні синоптики і рятувальники прогнозують складні погодні умови - дуже рясні опади у вигляді мокрого снігу. А ось уздовж узбережжя Чорного і Азовського морів пройдуть дощі, повідомляють в Українському гідрометцентрі. Рятувальники ж попереджають про налипання мокрого снігу та ожеледі. Також очікується сильний вітер, хуртовини. За прогнозами синоптиків, у деяких областях снігу може насипати і до 30 сантиметрів. Відомий синоптик Наталія Діденко прогнозує, що прийдешній тиждень буде холодним, але опади варто очікувати не у всіх областях. Так на сході і півдні України будуть опади, ожеледь і сильний вітер. А ось у столиці випаде небагато снігу в понеділок, а далі - вдарять холоди до -15 вночі і вдень до -7 градусів, написала синоптик у соцмережі. У Львові сніг. Температура 2-4 градуси морозу, в Харкові і Дніпрі - сильний сніг, -7 градусів морозу. В Одесі - сильні сніг та дощ. До 1-3 градуси морозу. 
Політика У Казахстані назвали умови проведення переговорів щодо Донбасу в Астані У Казахстані розглянуть можливість проведення у себе переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, якщо це звернення надійде. Про це повідомляє заступник глави МЗС республіки Єржан Ашикбаєв, повідомляє «РИА Новости». «Якщо сторони конфлікту захочуть звернутися, то ми розглянемо звернення відповідним чином», - повідомляє Ашикбаєв. Крім цього, він додав, що «це справа, перш за все, сторін, Казахстан у цей процес не втручається». «Ми завжди готові надати необхідне сприяння для знаходження шляхів вирішення. Безумовно, я підкреслюю: чи буде звернення чи ні, - це справа сторін конфлікту», - повідомив він, відповідаючи на запитання, чи збирається Казахстан чекати відповідного звернення. Відзначимо, що 18 січня президент США Дональд Трамп запропонував перенести переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з Мінська.
Політика оформление ленты  Активісти зірвали початок засідання Апеляційного суду у справі Саакашвілі Активісти у понеділок, 22 січня, зірвали початок засідання Київського апеляційного адміністративного суду, який повинен був розглянути апеляцію Управління ДМС України в Київській області на рішення Окружного адмінсуду Києва від 3 січня. Нагадаємо, позитивне рішення суду може прискорити депортацію Михайла Саакашвілі, передає АСН. На засідання з'явився Саакашвілі з адвокатами і декількома нардепами, а також - близько 200 активістів з його групи підтримки. На початку засідання в залі заграв Гімн України, однак судді не встали, що викликало вибух невдоволення в залі. Активісти почали кричати суддям "Ганьба", "бариги на нари", "Україна-Україна" тощо. Після декількох хвилин криків судді пішли із зали. При цьому заспокоїти натовп спробував адвокат Саакашвілі, проте його практично ніхто не чув. Зараз суд не відновив роботу.
Суспільство Кожні два дні новий мільйонер: названо кількість багатіїв на планеті У минулому році 82% зароблених коштів осіло в кишенях найбагатших людей планети. Такі дані наведені в дослідженні міжнародного об'єднання організацій у боротьбі з бідністю Oxfam, інформує Deutsche Welle. Згідно з оцінками аналітиків, в період з 2016 по 2017 рр. число мільярдерів зросло безпрецедентно. «В середньому кожні два дні з'являвся новий мільярдер. У світі всього налічується 2043 людини, які вважаються мільярдерами », - сказано мова в дослідженні. У доповіді говориться, що 3,7 млрд людей, які складають найбіднішу частину населення в світі, зовсім нічого не отримали від зрослої прибутку. «Бум мільярдерів казав не про квітучої економіці, а про крах економічного порядку», - коментує тренд глава компанії Oxfam Вінні Бьяньіма. Глава Oxfam в ФРН Йорг Калінскі критикує нинішній стан справ. «Заможне меншість масово впливає на політичні рішення і в скорочує витрати - особливо податки і заробітні плати - щоб збільшувати доходи акціонерів», - додав він.
Здоров`я Як правильно робити щеплення і коли чекати епідемії дифтерії в Україні Кількість хворих на кір в Україні зростає, лікарі ж попереджають про подальші хвороби, які ось-ось розбушуються в країні через низьку імунізацію населення. В інтерв'ю АСН лікар-інфекціоніст однієї з столичних клінік Геннадій Потапенко розповів, що ситуація з епідемією кору в Києві не критична. "Зараз у нашому відділенні лежить два хворих на кір і два на краснуху. Тобто особливого напливу хворих немає. Але для того, щоб не заразитися, дійсно варто пройти вакцинацію", - заявив він. Важливо, що варто зробити щеплення, насамперед дітям, якщо вони не вакциновані. А також дорослим, яким більше 30-років. Оскільки таким щеплення робили ще в школах у віці 15-16 років. І зараз є ризик захворіти. Тим більше, на ту ж вітрянку, на яку багато дітей хворіють повторно. Лікар наголосив, що ці інфекції вкрай небезпечні для дорослих. Небезпечні для життя ускладнення у вигляді енцефаліту і запалення легенів, як це відбувається часто при кору. І такі наслідки частіше спостерігаються якраз не у дітей. Також, на думку лікаря, варто зробити щеплення від дифтерії, епідемія якої очікується в кінці 2018 - початку 2019 року. Це захворювання не нове для України. Відомі не єдині смертельні випадки. Тому підготуватися варто вже сьогодні. "Але дорослим перед тим, як вакцинуватися, потрібно здати аналізи на наявність імуноглоубіліну в крові окремо на кір, краснуху, вітрянку (середня вартість у лабораторіях - близько 200 грн кожна проба. - АСН). У разі відсутності антитіл в організмі, зробити щеплення", - рекомендує інфекціоніст. Нагадаємо, раніше лікарі заявили про епідемію кору, яку відмовляється офіційно оголошувати українське МОЗ. Також доктор порадив у разі, якщо в будь-якої лабораторії заявлять, що "на одну з інфекцій в Україні немає реагентів, і, мовляв, потрібно послати проби в Німеччину", варто просто змінити лабораторію і звернутися в іншу. Оскільки "закордонний" аналіз може коштувати вже не 200 гривень, а 1200 грн. 
Події оформление ленты  Вагітна жінка померла в Криму через лікарів, які вигнали її на вулицю У Сімферополі, який зараз перебуває в окупації РФ, з вини лікарів померла вагітна жінка Тетяна Піменова, яка 5 днів не дожила до свого 22-річчя. Про це інформує місцеве видання «Примечания», за даними якого лікарі вночі вигнали з лікарні ім. Семашка вагітну жінку на вулицю на мороз в одних капцях. Жінка, яка прийшла до лікарів з температурою, опинилася на вулиці,бо у неї не було документів (швидше за все, відсутність паспорта і поліса ОМС) і грошей. Їй був поставлений попередній діагноз - ГРВІ, а також підозра на ниркову недостатність або пневмонію. Вагітну виставили на вулицю близько третьої години ночі. На собі 21-річна жінка мала тільки тонкі штани, шльопанці і пуховик, телефон розрядився, тому подзвонити родичам вона не змогла. Через годину замерзлу дівчину виявила перехожа, яка викликала їй таксі додому. Вдома у неї температура піднялася під 40 градусів. На другий день їй стало трохи краще, але ввечері знову викликали «швидку». У лікарні заявили, що плід загинув на 23 тижні, тому жінці хотіли викликати штучні пологи. Під час процесу вона померла.
Політика Порошенко: Досвід УНР допоможе відстояти цілісність і суверенітет сучасної України Досвід Української народної республіки (УНР), яка була проголошена сто років тому, допоможе відстояти цілісність і суверенітет сучасної України. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи на честь Дня Соборності України, передав кореспондент АСН. "Нам вкрай необхідно проаналізувати і вивчити повчальний історичний досвід Української революції початку минулого століття. Для того, щоб захистити і відстояти суверенітет, територіальну цілісність нашої держави", - сказав П. Порошенко. У себе на Facebook президент зазначив, що і Центральна Рада, і УНР, і Гетьманат, і Директорія проклали той шлях, по якому Україна зараз йде в майбутнє. Як зазначив глава держави, на сьогодні залишилося вкрай мало документів і артефактів про недовгий період існування УНР. "Росія з залізом топила в крові і виморювали голодом пам'ять про Українську народну республіку і Центральну народну Раду, про Гетьманат і Директорію, і тому абсолютно не дивно, що збереглося так мало артефактів", - заявив глава держави. За його словами, спогади про цей період, матеріалізовані в документах, речах, фото- і кіноматеріалах, довгий час таємно зберігали жителі України, співвітчизники за кордоном, більше 30 музеїв по всьому світу. При цьому він додав, що до Дня Соборності сьогодні, 22 січня, в Музеї Історії Києва відкриється унікальна експозиція. В ході виставки будуть представлені велика печатка  Української народної республіки, Центральної Ради, речі лідерів Української революції, секретний указ Симона Петлюри, надрукований на носовій хустинці. Нагадаємо, 22 січня в Україні відзначають День Соборності.
Політика У Британії не зможуть дати відсіч армії Путіна У Британії збройні сили не зможуть дати адекватну відсіч армії РФ на полі бою. Про це сказано в заяві глави генштабу сухопутних сил Ніка Картера, інформує Бі-бі-сі. Як очікується, ця заява сьогодні прозвучить у промові Картера, текст якої був схвалений міністром оборони. Генерал дуже рідко виступає на публіці, і спостерігачі пов'язують промову з тим, що в уряді зараз обговорюється скорочення оборонних витрат. Здатність армії Британії відповісти на військові загрози постраждає, якщо Королівство не буде підтримувати її на тому рівні, що і її потенційні противники, сказано в тексті промови Картера, яку він має виголосити в Інституті об'єднаних сил країни. У Європі настороженість викликали широкомасштабні маневри у вересні минулого року, на яких збройні сили РФ відпрацьовували операції в Північній Європі. Генерал Картер робить також акцент на нових можливостях ведення кібервійни, які з'явилися у Росії, а також на небезпеку ракет дальнього радіусу дії, які російська армія застосувала в Сирії. За його даними, на початку кампанії в Сирії військово-космічні війська здійснили 26 ракетних пусків з відстані у 1500 кілометрів.
Події оформление ленты  У мережі з'явилися фотографії загиблих у Кабулі стюардес У мережі з'явилися фотографії стюардес, які загинули в результаті теракту в Кабулі 21 січня. Фотографії опублікувала користувач Іванютіна Тетяна у себе на сторінці Facebook. "Друзі, не стало двох прекрасних молодих дівчаток ((((Каті Пасенчук і Іри Медічевої ((((Вічна їм пам'ять (((", - написала жінка в соцмережах. Користувачі в коментарях висловлюють співчуття рідним і близьким загиблих. Зокрема, користувач з ніком Інушка Кочеревська написала про Ірину Медічеву: "Вона з Луганска... її батькам, здається, не повідомили.. ми всі в шоці і не віримо..."  Багато коментарів від колег, які знали особисто дівчат, а також обурення в зв'язку з тим, що авіакомпанія, в якій працювали загиблі, не забезпечила належної безпеки своїм працівникам. Нагадаємо, в суботу, 20 січня, в результаті нападу терористів на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі загинули 18 осіб, серед них 14 - іноземці. Повідомлялося, що серед загиблих - двоє нападників, які були ліквідовані. За останніми даними українського МЗС, серед загиблих - семеро громадян України. Всі вони працювали в одній з приватних авіакомпаній. Однак у зовнішньополітичному відомстві не виключили, що з часом кількість загиблих українців може зрости. ВВС з посиланням на дані, отримані від місцевих правоохоронців, повідомило, що жертвами атаки на готель у Кабулі стали 9 громадян України. Також серед жертв теракту 1 громадянин Німеччини, 1 - Греції, 1 - Казахстану, громадянство ще двох загиблих встановлювалося.
Політика оформление ленты  Саакашвілі в суді дорікнув Порошенку відпусткою на Мальдівах і закликав соратників до "наступу" Під час засідання Київського апеляційного адміністративного суду 22 січня, на якому розглядається апеляція управління Державної міграційної служби України в Київській області на рішення Окружного адмінсуду Києва від 3 січня у справі Саакашвілі останній звинуватив президента Петра Порошенка в тому, що "за його вказівкою рішення цього суду вже написано", передає АСН. Свій спіч Саакашвілі проголосив у паузі, коли між його прихильниками і суддями виникла перепалка, бо в залі суду нічого не було чутно через сильний гамір. Що саме зачитував суддя, було неможливо розібрати, і прихильники Саакашвілі почали робити гучні зауваження суддям. В процесі перепалки Саакашвілі піднявся з місця, взяв мікрофон і заявив, що суд вже готовий ухвалити "незаконне рішення": "Все, що тут відбувається - це особиста вказівка ​​Банкової. Особисто Петра Порошенка". При цьому натовп почав скандувати "Злодій" і "Ганьба ". Далі опальний політик заявив, що Порошенко не повинен був як верховний головнокомандувач залишати країну під час війни. Далі він поставив під сумнів саму логіку звернення міграційної служби в Апеляційний суд і нагадав, як саме він отримав громадянство України, а також - чому і як він його втратив, знову заявив, що він і його соратники "продовжать служити народу". "Я, коли був президентом Грузії, припустився помилки, я був занадто м'яким до них. Не треба бути м'якими. Вони все знають, що вони роблять. Ще й як знають. Просто вони думають, що народ завжди пробачить, а баригам зараз треба догодити. Баригам прийде кінець. Злочин має бути покараний. За своєю природою, вони - спадкоємці чекістів. Якщо їх не карати, воно повертатиметься", - заявив опальний політик. Загалом його виступ тривав більше 40 хвилин. Весь цей час судді слухали Саакашвілі. В результаті суддям було заявлено відвід. Судді пішли до нарадчої кімнати.
Політика Порошенко хоче загнати опозицію і популістів в рамки, щоб не повторити помилок УНР Політичні чвари і популізм завадили відстояти незалежність України сто років тому. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи на честь Дня Соборності України, передав кореспондент АСН. "Головне, що не дало устояться українській державності сто років тому - нестача внутрішньої єдності, політичні чвари, анархія, комуністично-більшовицька демагогія - зараз ця демагогія називається популізмом. Замість того, щоб консолідувати нас в єдину націю, розпалювала соціальну ненависть між верствами суспільства" , - заявив глава держави. За його словами, також у минулому столітті завадили розвитку країни неповага до права власності і до буржуазії, брак компетенції та управлінських якостей серед керівників. "Все це не сприяло політичному державному будівництву", - підкреслив глава держави. При цьому він додав, що в той час Україну не підтримали західні сусіди, а від армії недалекоглядно відмовилися. Головною ж перевагою російської сторони в ті роки стала, як і зараз, пропаганда серед дезорієнтованих. "Для нас і тепер важливо знайти спосіб, як протидіяти російським фейкам в українському інформпросторі. Іноді їх не без задоволення тиражує наша опозиція", - зазначив президент. За його словами, поширенням російської пропаганди, яка підриває суверенітет і демократію, стурбовані далеко за межами України - протидію активно шукають у Євросоюзі на рівні окремих його членів. "Нам вистачить розуму і сил, щоб політичну боротьбу в країні утримувати в рамках європейських стандартів відносин влади і опозиції. Це потрібно, щоб ворог не зміг підірвати нас зсередини, щоб п'ята колона не піднімала голови, щоб отаманщина не підривала основ державності і демократії", - додав глава держави. Нагадаємо, 22 січня в Україні відзначають День Соборності.
Події У Росії собака застрелив чоловіка на полюванні У РФ під Саратовом мисливський собака породи естонська гонча на полюванні випадково застрелив свого господаря. Про це інформує прес-служба СКР у Саратовській області. «За попередньою інформацією, в понеділок, 21 січня, вранці місцевий житель разом з братом приїхав на територію мисливського угіддя, яке розташоване в Краснокутському районі, на полювання. Там 64-річний чоловік, щоб випустити собак з багажника, відкрив його. У цей момент у нього у руках була рушниця. Імовірно, в момент переміщення тварин з автомобіля (собаки стрибнули на чоловіка) відбулося натискання на курок», - сказано в повідомленні. Відзначається, що чоловіка терміново госпіталізували з пораненням черевної порожнини, але дорогою до лікарні той помер. За повідомленням інформагентства «Регіон 64», трагедія сталася біля села Дяковка, помер житель м. Красний Кут Сергій Терехов. Він був досвідченим мисливцем, під час трагедії був тверезий. Відзначимо, що, за правилами, рушниця має бути розряджена.
Політика Стало відомо, чим Україні загрожує скасування безвізу Скасування безвізу з ЄС не призведе до масової депортації українців з Європи, але скоротить щорічні інвестиції в розмірі $9 млрд. Про це на прес-конференції заявив директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов, передає кореспондент АСН. "Навіть якщо ЄС скасує безвіз з Україною або призупинить його, зажадає від Польщі видворити всіх трудових мігрантів, це навряд чи це призведе до прямих дій. Це може призвести до депортації частини українців з тієї ж Польщі. Але для тих, хто працює в тій же Польщі за офіційними контрактами, це не спричинить за собою наслідків", - заявив він. За його словами, щорічно заробітчани з України забезпечують приплив мінімум $9  млрд в українську економіку. "Це найбільша інвестиція, яка перевищує всі кредити МВФ, Світового банку та інших структур. Це найбільша інвестиція, що поліпшує платіжний баланс країни. Тому можливе скасування безвізу може призвести до зменшення цієї суми на третину, а в перспективі на половину", - сказав він. Але це, за його прогнозами, навряд чи вплине на дії української влади в частині боротьби з корупцією. Адже президент не перший місяць блокує створення Антикорупційного суду, на чому наполягають ЄС, МВФ та інші міжнародні інститути. Тому, очевидно, продовжить такі дії і в перспективі.
Політика НАЗК поділила гроші між партіями. "Самопоміч" отримала величезний бонус за рівність статей Національне агентство з питань запобігання корупції розподілило 513,671 млн гривень на фінансування діяльності шести політичних партій цього року. Нагадаємо, гроші з державного бюджету отримують партії, які на останніх виборах отримали не менше п'яти відсотків голосів виборців. Отже "Народний фронт" у сумі 132,080 млн грн, "Блок Петра Порошенка" - 130,184 млн грн, "Об'єднання "Самопоміч" - 65,462 млн, "Опозиційний блок" - 56,262 млн грн, "Радикальна партія Олега Ляшка" - 44,427 млн ​​грн, "ВО "Батьківщина" - 33, 886 млн грн. Примітно, що "Об'єднання "Самопоміч" додатково отримає 51,367 млн ​​грн за те, що кількість представників однієї статі не перевищує двох третин від загального числа народних депутатів України. Іншими словами, за дотримання принципів гендерної рівності. Зазначені кошти політичні партії будуть отримувати щоквартально протягом року.
Політика У Путіна озвучили умови введення миротворців ООН Глава МЗС Росії Сергій Лавров озвучив умови введення миротворців ООН на Донбас. Про це він розповів в інтерв'ю виданню «Коммерсант». За його словами, Росія готова до обговорення ініціативи про введення миротворців ООН на Донбас лише в контексті Мінських угод. Міністр сказав, що Москва мала на увазі появу миротворців у регіоні у вигляді «озброєних охоронців ООН» для беззбройної місії спостерігачів СММ ОБСЄ. Лавров також нагадав, що, за умовами Мінських домовленостей, спочатку потрібна амністія, а потім введення в дію закону про особливий статус і включення його положень до Конституції України, і лише після цього проведення виборів. «Нам сказали, що раз ми приймаємо концепцію миротворців ООН, то давайте зробимо їх відповідальними за все, що відбувається по правий бік від лінії конфлікту, нехай вони забезпечать безпеку аж до російського кордону. У цих умовах ми проведемо вибори, і буде все добре», - сказав Лавров, переказуючи позицію зарубіжних колег. Він додав, що черговість виконання Мінських домовленостей повинна гарантувати жителям Донбасу безпеку і захист статусу російської мови, а також участь у призначенні прокурорів і суддів. «Але коли нам говорять, що вони зроблять усе це - проведуть амністію, особливий статус, вибори, але для початку треба віддати міжнародним силам цей район, щоб вони там «замовляли бал», - це не пройде», - додав Лавров.
Економіка Слідом за молоком: цьогоріч в Україні можуть заборонити і домашнє м'ясо Слідом за посиленням умов виробництва і продажу м'яса поточного року Україна може суворо обмежити продаж домашнього м'яса. Таку думку висловив виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзін у коментарі кореспонденту АСН. "Якщо стосовно молока йдеться про категорійність, то щодо м'яса є досить серйозні вимоги стосовно забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки продажу цього продукту як такого , що швидко псується. На сьогодні введення всього цього комплексу, насамперед  щодо молока, відкладено на півроку, тому поки нічого побоюватися", - зазначив експерт. За його словами, в місцях продажу м'яса повинні бути відповідні холодильні установки, належний санітарний та ветеринарний контроль тощо. При цьому Пендзін додав, що, оскільки до 90% молока в країні виробляється на приватних подвір'ях, МінАПК піде на відтермінування імплементації європейських норм, та ж ситуація буде і щодо м'яса, виробленого "приватниками". Водночас експерт підкреслив, що зміна умов продажу м'яса в Україні є насамперед в інтересах споживачів. Також директор ЕДК підкреслив, що нововведення навряд чи вплинуть на ціну продукту, оскільки сьогодні вуличні торговці м'ясом орієнтуються на ціну продукту в торгових мережах, а вона, в свою чергу, залежить від економічних чинників, а не від умов торгівлі. Нагадаємо, з 2018 року уряд планував заборонити селянам здавати молоко на заводи, оскільки воно нібито не відповідає гігієнічним нормам і є другосортним. Однак після нового року відомство відклало набрання цим рішенням чинності на півроку. За даними українських експертів, від 75 до 90% молока в країні виробляється на індивідуальних подвір'ях.
Політика Чи загрожує Україні скасування безвізу з ЄС? Політолог-міжнародник Володимир Воля на прес-конференції розповів, чи загрожує нашій країні скасування безвізу з ЄС. Про це передає кореспондент АСН. "Створення Антикорупційного суду в Україні вкрай важливо для Заходу. Це своєрідний "запобіжник" того, що реформи дійсно відбудуться. А не так, як відбувається на практиці, коли змінюють назви, а суть залишається незмінною. Поки що це ідеалістичне завдання. Але сама ідея створення органу, який не контролюватиметься олігархами, вкрай важлива", - заявив він. Експерт зазначив, що влада зараз намагається всіляко уникнути виконання цієї вимоги міжнародного співтовариства щодо створення АКС або ж "зробити це максимально по-своєму" для збереження статус кво корупційних схем. Але при цьому політолог упевнений, що позиція Заходу не зміниться. Президенту Порошенку не вдасться умовити Захід піти на поступки щодо створення Антикорупційного суду. "Це камінь спотикання, за яким позиція Заходу щодо України може стати ще більш вимогливою... Але що стосується можливого скасування безвізу для України, думаю, що це поки нам не загрожує. Адже для цього потрібен цілий ланцюжок процедур, потрібна конкретна статистика і докази порушень вимог ЄС. Поки що це окремі порушення в частині виконання зобов'язань щодо антикорупційної діяльності. Але критичної маси обставин, які б призвели до запуску скасування візового режиму, зараз немає", - упевнений він.
Суспільство оформление ленты  Найдовший прапор України розгорнули на Хрещатику до Дня Соборності Прапор, довжиною один кілометр 59 метрів 95 сантиметрів і вагою 140 кг, розгорнули сьогодні на столичному Хрещатику працівники Казначейської служби. Своєю акцією вони не тільки привітали українців зі Днем соборності, а й встановили рекорд, виготовивши найдовший стяг України. Майже п'ять місяців знадобилося казначеям для його створення. Прапор єднає 600 частин, - така кількість територіальних органів, включно з центральним апаратом казначейства, взяла участь в акції. Два довгих синьо-жовтих полотна вирушили від Бессарабської площі до Європейської назустріч один одному, щоб з'єднатися воєдино на Майдані Незалежності, символізуючи собою возз'єднання, яке відбулося 22 січня 1919 року, між Українською Народною Республікою і Західно-Українською Народною Республікою. «23 серпня 2017 року перший прапор був створений у Луганській області в Станиці Луганській, - каже голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. - Я вважаю, що треба починати зі Сходу, там, де насправді йде запекла боротьба за відновлення незалежності і територіальної цілісності нашої держави. А закінчили його минулого тижня в місті Києві. Ширина не повинна була бути більше і менше 1,5 метра, довжина ж могла бути різною». «Сьогодні йдеться про унікальний прапор. Стрічка, яка своєю патріотичністю і кольорами дійсно символізує український прапор. І це досягнення буде занесено в книгу рекордів України в категорії масові заходи - розміри», - констатує представник книги рекордів України Ігор Підчібій. Спочатку прапор-рекордсмен перебуватиме в казначейському музеї «Державна скарбниця», а потім візьме участь у виставках у музеях України.
Економіка Рева розповів, на скільки піднімуть пенсії військовим після перерахунку Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про реформу пенсійного забезпечення працівників силових органів. Як йдеться на сайті Кабінету міністрів, за словами міністра, реформа пенсійного забезпечення військовослужбовців збільшить розмір їхных пенсій на 77 відсотків і врахує інтереси учасників бойових дій. Також міністр вкотре підтвердив, що перерахунок пенсій буде проводитися заднім числом - з 1 січня 2018 року. Однак для цього, за його словами, треба, щоб був ухвалений новий закон. "Після початку пенсійної реформи в 2017 році середня пенсія по країні виросла до 2448 гривень, а середня пенсія силовиків становить 2600 гривень, тобто вони практично зрівнялися. Це негативна і неправильна ситуація, адже військові повинні мати більшу пенсію. Тому після проведення змін у пенсійному забезпеченні військовослужбовців, за нашими розрахунками, пенсії військових повинні вирости не менше ніж на 77 відсотків", - заявив Андрій Рева. Також Рева підтвердив, що військові, які брали участь у бойових діях, будуть отримувати більшу пенсію в порівнянні з тими, хто був у тилу. Мовляв, на це є окреме доручення прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.
Політика Рішення про скасування безвізу заблокують країни Східної Європи Країни східної Європи заблокують рішення про скасування безвізу Україні. Про це на прес-конференції заявив директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Білашко, передає кореспондент АСН. "Якщо на порядок денний винесуть питання про скасування безвізу для України, то, очевидно, що країни, зацікавлені в притоці якісної дешевої робочої сили з України, це заблокують", - заявив він. Насамперед, за його словами, Польща і Чехія не зацікавлені у блокуванні потоку такої робочої сили. До цього процесу також можуть підключитися Греція, Італія і низка інших країн східної Європи. Тому, на думку експерта, ЄС, звертаючи увагу України на невиконання вимог щодо створення Антикорупційного суду та інших реформ, повинен діяти шляхом застосування персональних санкцій щодо конкретних політиків і чиновників, а не вдаватися до рішення, яке торкнеться всіх громадян України, якщо це буде скасування безвізу.
Політика Порошенко сказав, коли підпише закон про реінтеграцію Донбасу Президент Петро Порошенко зазначив, що підпише закон про реінтеграцію Донбасу після того, як той надійде з українського парламенту. Про це глава держави заявив у себе в акаунті в Twitter. «Агресору не подобається, коли його називають агресором. На злодієві і шапка горить, він хоче уникнути міжнародної відповідальності за скоєні злочини. Рефлексія Кремля переконує, що був ухвалений правильний закон про реінтеграцію Донбасу, і я його підпишу, як тільки він надійде з Верховної Ради», - сказано в повідомленні. При цьому Петро Порошенко повідомив, що документ не суперечить мінським угодами. «Ні буква закону, ні дух про реінтеграцію Донбасу не суперечать мінським домовленостями жодною статтею. На відміну від РФ, яка шукає тільки привід, щоб не виконувати їх, Україна дотримується і дотримуватиметься своїх зобов'язань неухильно», - додав він.
Події Зв'язку немає. У "ДНР" попросили Vodafone заплатити за електрику Окупанти в Донецькій області почали вимагати у компанії Vodafone сплатити рахунки за електрику. Також там заявили, що компанія може надіслати свої ремонтні бригади в регіон і їм буде гарантовано безпеку. Про це повідомляє Depo.Донецк. Також у "ДНР" пообіцяли надати іншу посильну допомогу в запуску роботи телефонної мережі. Судячи із заяв, окупанти вважають, що Vodafone не оплачував рахунки за споживання електроенергії: "Міністерство зв'язку" не може здійснювати оплату комунальних послуг за експлуатацію комутаційних вузлів Vodafone з бюджету "ДНР", - заявили в "міністерстві". 19 січня у Vodafon заявили, що в Луганську і області запрацювала мережа, але в Донецькій області вона так і не "піднялася". У самій компанії сьогодні заявили, що "станом на 22.01.2018 ситуація залишається без змін. Хоча основний канал зв'язку відремонтований, робота мережі не відновилася. Найбільш імовірною причиною відсутності зв'язку в Донецькій області є відсутність електроживлення. З боку Vodafone Україна перешкод для відновлення працездатності мережі немає".
Суспільство Кабмін дозволив переселенцям претендувати на житло з житлового фонду Кабінет міністрів вніс категорію внутрішньо переміщених громадян до переліку осіб, які мають право на тимчасове проживання в житлі з відповідного фонду. Про це стало відомо з постанови №20 від 17 січня, опублікованої на сайті КМУ. Згідно з постановою, внутрішньо переміщені особи, поряд з іншими категоріями постраждалих, мають право вимагати від місцевої влади надавати житло для тимчасового проживання з відповідного житлового фонду. Для цього вони повинні подати до виконавчого органу сільської, селищної або міської ради заяву з підписами всіх повнолітніх членів сім'ї. До цієї заяви треба подати копії документів, які засвідчують особу заявника, довідки про дохід всіх членів сім'ї, довідку бюро технічної інвентаризації про відсутність у громадянина іншого житла для проживання за місцем отримання житла з фонду. Також можуть знадобитися копії документів, що підтверджують першочергове право на забезпечення таким житлом, - наявність у сім'ї неповнолітніх дітей, вагітної жінки, непрацездатних осіб або осіб пенсійного віку. Крім того, необхідні документи, видані органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, які підтверджуються сімейні, родинні стосунки заявника та членів його сім'ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника), або довідка про склад сім'ї. Також, згідно з постановою, переміщені громадяни, в разі наявності у них непридатного для проживання житла на підконтрольній Україні території, повинні надати довідку про  визнання його невідповідним санітарним і технічним вимогам, яка видається місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування. Нагадаємо, до цього часу в Кабміні не погодили документ про виплату компенсацій звільненим з полону російських терористів ОРДЛО заручникам. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.
Політика Суд відклав розгляд апеляції Саакашвілі про відмову визнати його біженцем Апеляційний суд частково задовольнив клопотання екс-президента Грузії, екс-голови Одеської ОДА, лідера «Руху Нових сил» Михайла Саакашвілі про відвід суддів. У результаті відкладено розгляд апеляції на відмову Міграційної служби визнати Саакашвілі біженцем, передає кореспондент АСН. Як зазначив адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, поки не зрозуміло, в якій частині клопотання задоволено і в який відхилено. «Це все відбувається в рамках однієї інстанції, в рамках апеляційного суду, інша колегія суддів повинна розглянути по процедурі відведення і визначитися, кого вони там будуть залишати і кого відводити», - сказав Чорнолуцький. Нагадаємо, в липні 2017 року Саакашвілі позбавили громадянства України, а Грузія вимагає його екстрадиції. 30 листопада Державна міграційна служба України продовжила термін законного перебування Саакашвілі в Україні на 3 місяці.3 січня Окружний адміністративний суд Києва визнав законною відмову міграційної служби надати Саакашвілі статус біженця. 22 січня Київський апеляційний адміністративний суд розглядав апеляцію на рішення Окружного адмінсуду.
Політика Атовці вимагають заборонити в Україні УПЦ МП Учасники бойових дій на сході України вимагають заборонити в нашій країні діяльність Української православної церкви Московського патріархату. Про це на прес-конференції заявив голова ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» Олег Коломієць, передає кореспондент АСН. "Ми вкрай обурені діями священиків Московського патріархату. Ще з початку російської агресії ця церква відкрито виявляла свою антиукраїнську позицію. За допомогою священиків УПЦ МП відбувалася анексія Автономної Республіки Криму, у церквах МП ховалися бойовики і відбувалася окупація Донбасу... За підтримки цієї церкви почалася війна проти України", - заявив він. Він нагадав випадок, коли представники УПЦ МП відмовилися стоячи вшанувати пам'ять загиблих воїнів АТО, також, за словами воїна, на фронті регулярно відмовляються відспівувати воїнів АТО, називаючи війну "братовбивством". "Останні ж події в Запоріжжі, коли священики МП відмовилися відспівувати невинне дитя, хрещене в церкви Київського патріархату, яке трагічно загинуло, стало апогеєм нелюдського ставлення і цинізму цієї церкви", - нагадав він.Але на цьому протистояння в Запоріжжі не зупинилося. 6 січня організовані і підготовлені "тітушки" УПЦ МП жорстко побили учасника АТО за виявлену їм позицію щодо захисту батьків загиблої дитини. Це ще раз підтверджує екстремізм цієї церкви", - заявив Коломієць. Тому учасники ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя" направили "Відкрите звернення учасників АТО до українського народу, президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, правоохоронних органів і органів місцевого самоврядування щодо антидержавної діяльності на території України церков Московського Патріархату". Однак з боку Адміністрації президента, з його слів, це звернення до сих пір не зареєстровано. "Ми вимагаємо від вищих органів влади України зупинити діяльність православної церкви Московського патріархату як такої, що носить екстремістський характер і підриває національну безпеку", - сказав він. Також учасники АТО закликають виключити представників церкви МП з участі в офіційних заходах, а в наданні землі або майна забезпечувати перевагу церквам Київського патріархату. Нагадаємо напередодні президент Петро Порошенко заявив, що УПЦ МП надала велику допомогу у звільненні політв'язнів громадян України, які перебувають на території Російської Федерації.
Кримінал Теракт у Кабулі: жертв серед українців може бути більше Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін підтвердив загибель сімох українців внаслідок теракту в Кабулі. На прес-конференції в Києві він не виключив, що кількість жертв серед наших співвітчизників може зрости, передає АСН. "Настрій у нас складний. Ми другу добу без перерви працюємо за фактами жахливого терористичного акту в Кабулі. Можемо підтвердити, він забрав життя семи українців. Є побоювання про більшу кількість жертв. Ми співпрацюємо з афганською владою і нашими консулами на місцях", - заявив він. Клімкін попросив пресу не ставити додаткових запитань щодо терористичного акту в Кабулі. "Найближчим часом ви отримаєте більше інформації. Відразу після цього ми намагалися перемістити всіх українців з Кабула на військову базу. Зараз велика частина з них вже повернулася, враховуючи, що нас запевнили про нормалізацію і стабілізацію ситуації", - сказав він. Нагадаємо, за не підтвердженими поки даними, в Кабулі в результаті теракту загинуло 9 українців. Близько 19 наших співвітчизників були врятовані. Всього кількість жертв серед інших громадян зросла до 30 осіб.
Політика Новий президент Росії може вважатися нелегітимним в Україні Україна може не визнати майбутні вибори президента Росії, оскільки та планує проводити голосування і в анексованому Криму. Про це на прес-конференції сьогодні в Києві заявив глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін, кореспондент АСН. "Ми співпрацюємо з нашими друзями. Особливо зараз, перед російськими виборами, які ми вважаємо дуже сумнівними як з юридичної, так і політичної точки зору. Оскільки Росія намагається провести їх на території окупованого Криму", - заявив він.Водночас Клімкін каже, що на боці України в цьому питанні можуть бути її традиційні країни-партнери, такі як Литва. "Ми не зупинимося в цій кампанії", - запевнив він. Нагадаємо, вибори президента Росії повинні відбутися 18 березня 2018 року. Відповідно до конституції РФ, нового президента обирають на шестирічний термін.
Політика Не тільки Siemens. Клімкін попередив німецькі компанії про санкції через Крим Україна домагатиметься посилення санкцій проти Росії. Про це на прес-конференції заявив глава МЗС України Павло Клімкін, передає кореспондент АСН. "Завтра я буду зустрічатися в Парижі з представниками ЄС і США... Сьогодні у мене буде телефонна розмова з главою МЗС Німеччини. Дуже важливо, щоб усі вже зрозуміли всупереч пропаганді Росії, і я сподіваюся, що тепер всім стане ясно, що Росія хоче почати з Донбасу для фрагментації України. Саме тому так складно вести переговори щодо місії миротворців. Але ми продовжимо цей процес", - заявив він. Клімкін також підтвердив, що вів переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим щодо зустрічі в "нормандському форматі" на Мюнхенській конференції. Але підтвердження від російської сторони Україна не отримала. "Тому ми і далі будемо робити все для захисту наших національних інтересів і звільнення наших заручників", - підкреслив він. А це понад 60 політичних ув'язнених. Також Клімкін наголосив, що для України вкрай важливо продовження і посилення санкцій щодо Росії. Глава МЗС України підтвердив, що сьогодні зафіксований ще один факт співпраці компанії Німеччини з окупованою владою АРК. І поставки турбін компанії Сіменс - не єдиний приклад. "Тому це вже дзвіночок бізнесу Німеччини. І я підніматиму сьогодні це питання в ході телефонних переговорів з міністром закордонних справ Німеччини", - сказав він.
Політика Українця обрали віце-президентом ПАРЄ Глава української делегації в ПАРЄ, нардеп Володимир Ар'єв був обраний віце-президентом асамблеї. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. «У 2018 році буду віце-президентом ПАРЄ. Це має бути найскладніший рік в Асамблеї. Прорвемося, бо з такою делегацією, як українська, неможливе можливо!» - підкреслив Ар'єв. Заступники голови ПАРЄ обираються за квотами національних делегацій, цьогоріч Україна подала Ар'єва на цю посаду. Квоти російської та італійської делегацій залишилися вакантними. Минулого рокуобов'язки віце-президента ПАРЄ від України виконував Георгій Логвинський. Нагадаємо, 22 січня в Страсбурзі було обрано нового президента ПАРЄ, ним став італійський депутат Мікеле Ніколетті. Саме за його поданням було ухвалено резолюцію, якою мало не зняли санкції з країни-агресора Росії.
Економіка Один з найулюбленіших фруктів українців рекордно подорожчав Один з найулюбленіших екзотичних фруктів жителів України рекордно виріс у ціні. Про це повідомляє "АПК-інформ" з посиланням на дані власного моніторингу цін. Згідно з даними моніторингу, тільки з початку минулого тижня продукт подорожчав в Україні приблизно на 6-9%. Трейдери вже ведуть відвантаження цього фрукта великим оптом по 35-38 грн/кг, тоді як ще тиждень тому максимальні ціни на банани не перевищували 36 грн/кг. Як пояснили гравці ринку, зростання цін на найулюбленіший заморський фрукт обумовлене зростанням курсу долара, а також скороченням поставок банана, що пов'язано з падінням виробництва в усьому світі. Так, збір від продажу бананів у нинішньому сезоні в основних країнах-експортерах скоротився на 18-20% у зв'язку з поганими погодними умовами - зокрема похмурою холодною погодою. На сьогодні кілограм бананів коштує в 1,7-1,8 разу дорожче, ніж у другій половині січня 2017 року. За даними "Інфо-Шувар", ціни на цитрусові після Нового року демонструють зниження навіть в умовах девальвації гривні, яблука поки також не подорожчали, хоча, згідно з прогнозами, їх виробництво теж буде скорочуватися в країнах Європи. Щорічно Україна імпортує 200-230 тис. т бананів, 90% якого країна закуповує в Еквадорі. Максимальний попит українців на банани традиційно припадає на початок весни, найвищі ціни на фрукт фіксуються в березні-квітні. Нагадаємо, як повідомляла АСН, з набранням чинності в Україні заборони на використання при виробництві молока другого ґатунку продукт стане мінімум на 50% дорожче.
Економіка Пенсії без трудового стажу. Кабмін затвердив правила призначення соціальної допомоги Громадяни, які не мають достатнього для виходу на пенсію трудового стажу, проте за віком вони вже пенсіонери, отримуватимуть спеціальну соціальну допомогу. В уряді України затвердили правила призначення пенсій таким громадянам, повідомляє урядовий портал. Документ визначає механізм призначення в період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року тимчасової допомоги громадянам, які досягли пенсійного віку, але мають менше 15 років страхового стажу. Виплати їм призначатимуться у філіях соцзахисту у всіх територіальних державних адміністраціях. Розмір такої допомоги буде обчислюватися з різниці між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, та середньомісячним доходом сім'ї. Але вона не буде більшою за прожитковий мінімум. Розмір тимчасової допомоги перераховується кожні шість місяців з урахуванням змін майнового стану людини. Вона виплачується до досягнення людиною віку, з якого вона має право на пенсійні виплати. Нагадаємо, як розповідала АСН раніше, в 2028 року вийти на пенсію в 60 років зможе лише половина людей пенсійного віку, всім іншим треба буде працювати додатково від 3 до 5 років. Водночас експерти вважають, що це підвищення мінімального стажу - лише прихована форма збільшення пенсійного віку, щоб зменшити величезний дефіцит Пенсійного фонду.
Кримінал Військову інформацію про фрегат «Гетьман Сагайдачний» намагались вивезти до Ірану Старший науковий співробітник одного з дослідних інститутів намагався незаконно вивезти до Ірану військову інформацію про озброєння фрегата «Гетьман Сагайдачний». Про це повідомили в прес-службі  прокуратури Київської області. Відзначається, що наукового співробітника затримали в аеропорту «Бориспіль». Іранцям фахівець намагався передати дані про корабельний гідроакустичний комплекс. У прокуратурі зазначили, що ці відомості належать до спеціальної інформації військового характеру. Громадянин України скопіював зазначену інформацію на флеш-накопичувач. 55-річному чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 333 (Порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) КК. Нагадаємо, 11 січня 2018 року президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія готова передати Україні військову техніку з окупованого Криму. Однак у відповідь віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що Крим за захоплені росіянами в 2014 році кораблі Україна не продає.
Економіка Україна вже заборгувала МВФ $12,1 млрд - Нацбанк Сьогодні борг України перед Міжнародним валютним фондом становить $12,1 млрд. Про це заявив заступник голови Нацбанку Олег Чурій, передає Liga.net. За словами Чурія, у Нацбанку перед МВФ є зобов'язання на суму $7,2 млрд. Однак є також зобов'язання Мінфіну на $4,9 млрд. Загалом сума боргу становить $12,1 млрд. Чиновник зазначив, що поки активи Нацбанку становлять $18,8 млрд. При цьому загальна сума зобов'язань НБУ становить $9,1 млрд. Раніше постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що Фонд стурбований уповільненням реформ в Україні і зростанням витрат. У МВФ уточнили, що для отримання чергового траншу Україні слід ухвалити закони про приватизацію, Антикорупційний суд і врегулювати питання ціни на газ для населення. Передбачається, що Україна отримає транш від МВФ у 2018 році в розмірі $1,9 млрд.
Політика Перенесення переговорів по Донбасу в Астану активізує процес - експерт Закон про деокупацію і реінтеграцію Донбасу своїми формулюваннями заблокує просування Мінського переговорного процесу, але перенесення переговорів в Астану прискорить його. Таку думку висловив експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Антон Фінько на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "З тим статусом, який зафіксований в даному законодавчому акті, вести переговори з приводу політичних аспектів Мінських угод буде вкрай проблематично. Таким чином, існує загроза подальшого блокування Мінського процесу. Це безсумнівно", - зазначив експерт. За його словами, після вступу в силу цього закону подальший розвиток подій буде залежати від західних партнерів України, які також зацікавлені у врегулюванні конфлікту. При цьому політолог додав, що ідею перенесення майданчика переговорного процесу по Донбасу з Мінська в Астану можна тільки привітати, оскільки Казахстан є "політичним важкоатлетом на пострадянському просторі" і вступ в переговорний процес Астани активізує його. Нагадаємо, минулого тижня президент США Дональд Трамп запропонував перенести переговори по врегулюванню ситуації на Донбасі з Білорусі до Казахстану. І отримав на це згоду Нурсултана Назарбаєва.
Політика Клімкін: Пєсков влаштовує «свідомі провокації» Представник президента країни-агресора Дмитро Пєсков свідомо влаштовує провокації, розповідаючи про таємні зустрічі глави РФ Володимира Путіна і президента України Петра Порошенка. Про це на прес-конференції заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає кореспондент АСН. «Мені невідомо про жодну непублічну зустріч. Я вважаю, що це з боку Пєскова не обмовка, а свідома провокація», - підкреслив міністр. Крім того, за словами міністра, зустрічі двох президентів відбуваються тільки на міжнародних форумах і засіданнях, зокрема в «нормандському форматі». Нагадаємо, раніше Пєсков заявив, що мали місце таємні зустрічі Путіна і Порошенка. Однак у понеділок, 22 січня, він уточнив, що «ніхто ні про які зустрічі і не говорив». В Адміністрації президента України в свою чергу заявили, що глава держави «не проводив жодної зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним після укладення мінських домовленостей про врегулювання ситуації на сході України».
Політика За допомогою Антикорупційного суду Захід хоче "просіяти" український політикум Антикорупційний суд стане "екосистемою" з селекції кандидатів у президенти України. Про це на прес-конференції заявив політолог Олексій Якубін, передає кореспондент АСН. "Захід за допомогою Антикорупційного суду в Україні має намір створити певну "екосистему" з відбору українських політиків напередодні президентських виборів у 2019 році. Захід хотів спочатку за допомогою цієї "екосистеми" здійснити певну селекцію українського політичного класу. Природно, український політичний клас це усвідомив. Тобто Захід хотів виключити певних політиків, які перебувають зараз при владі, з президентської гонки за допомогою Антикорупційного суду, що явно не сподобалося цим певним українським політикам", - заявив він. Якубін нагадав, що президент Петро Порошенко неодноразово змінював свою позицію щодо створення АКС. "Але загалом позиція влади не змінилася. Наша влада не хоче створювати такий суд на умовах Заходу", - підкреслив він. З його слів, якщо виконати всі умови Заходу, скандальні матеріали про офшори відомих політиків і чиновників обов'язково спливуть. Тому влада демонструє "гру", внісши в Раду спочатку один законопроект, а потім вже другу редакцію закону про АКС. Тому, на думку експерта, влада до останнього буде робити все, щоб такий суд не був створений в Україні.
Політика Генсек Ради Європи: Не можна РФ виганяти з ЄС «тільки» за анексію Криму Росія та інші «проблемні» члени Ради Європи повинні залишатися в організації, якщо вони не порушили ст.4 Європейської конвенції з прав людини. Таку думку висловив генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, передає «Європейська правда». За його словами, у статутних документах РЄ визначені 4 принципи, від яких країна-член не може відхилятися навіть у разі крайньої потреби: заборона смертної кари, катування, примусова праця або рабство, а також позасудове покарання. «Це - найбільш фундаментальні цінності. Вони визначають душу Європи... З цього питання не може бути поступок », - підкреслив Ягланд. Разом з тим Ягланд додав, що всі інші порушення принципів Ради Європи не мають такого впливу. За його словами, Росія повинна повернутися до роботи в асамблеї до саміту організації, який запланований у 2019 році. Як відомо, з січня 2015 року РФ позбавлена ​​права голосу в ПАРЄ через збройну агресію Росії на Донбасі. У відповідь на це російська делегація покинула асамблею. Тепер же Рада Європи опинилася у фінансовій кризі і буде змушена скорочувати активність через одночасне зменшення вкладів від Туреччини і Росії. У 2017 році росіяни оголосили, що недоплатять у бюджет Ради Європи дві третини їхнього мінімального планового внеску. Згодом про зниження внеску оголосила Туреччина, яка перед тим брала на себе добровільне зобов'язання про підвищений внесок.
Політика На перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська в Астану потрібен час Перенесення переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі з Мінська в Астану заморозить його розв'язання на деякий час. Таку думку висловила політолог, кандидат філософських наук Олександра Решмеділова на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Будь-яка зміна майданчиків - це заморозка конфлікту. Це не швидке рішення, і нам ще раз вказують, що це гра в довгу", - зазначила експерт. За її словами, першому засіданню переговорного процесу щодо Донбасу в Астані буде сприяти організаційна тяганина, що істотно затягне переговори. При цьому вона додала, що Мінський процес вважався ефективним тільки за кількістю зустрічей, і в Казахстані вільніше почуватимуться всі гравці через меншу увагу преси. Як пояснила Решмеділова, Астана менш залежна від Кремля, і зараз потребує гарантій і підтримки з боку США. Також політолог додала, що ідея перенесення майданчика озвучувалася з відома і дозволу Москви, оскільки заяву Нурсултана Назарбаєва з посиланням на Дональда Трампа розповсюдила саме російська преса. Нагадаємо, як раніше повідомляла АСН, 18 січня, після двох днів розгляду і більше 600 правок за Закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" (7163) проголосували 280 нардепів. Пізніше президент США Дональд Трамп запропонував перенести з Мінська в інше місце переговори щодо Донбасу. Про це заявив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.
Політика Залиште собі: Клімкін жорстко відповів на пропозицію забрати кораблі з Криму Керівництво РФ пропонує повернути Україні кораблі, щоб тим самим зробити легалізованою анексію Криму. Про це на прес-конференції заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає кореспондент АСН. «Жодної  офіційної пропозиції у вигляді листа або дипломатичної ноти не було. Я вважаю це провокацією. У Гаазькій конвенції 1907 року чітко написано, що зброя передається після досягнення миру», - сказав міністр. За його словами, якщо зброя і кораблі повернуть не за позовами в міжнародних судах, це різко послабить юридичну позицію України. Клімкін наголосив, що влада країни проаналізувала ситуацію і вирішили не робити кроків, які б послабили Україну. «Росія дуже хоче, щоб спробу анексії Криму хтось визнав, щоб таким чином її легалізувати. Це Росії не вдасться за допомогою подібних або будь-яких інших пропозицій такого роду», - додав дипломат. Нагадаємо, 11 січня 2018 року Путін запропонував передати Україні військову техніку з окупованого в 2014 році Криму. Однак віце-спікер ВР Ірина Геращенко відповіла, що Крим за захоплені кораблі Україна не продає.
Кримінал оформление ленты  Затримано злочинців, які серед білого дня викрали киянина Поліція протягом години затримала злочинців, які в Києві напали на чоловіка, силоміць заштовхали його в мікроавтобус і спробували втекти. Про це повідомили в прес-службі поліції Києва. Очевидці повідомили в поліцію, що встигли запам'ятати прикмети зловмисників. Був введений план «Перехоплення», викрадачів наздогнали в селищі Зазим'я Броварського району Київської області. Зловмисники залишили автомобіль з потерпілим на узбіччі, а самі кинулися навтьоки. Затримано 4 злочинців, один втік. Підозрюваними виявилися уродженці Київської та Чернігівської областей 1990, 1991, 1992 і 1982 років народження. Потерпілому на місці надали медичну допомогу, бо йому в очі бризнули з газового балончика, наділи кайданки, кілька разів ударили і закрили обличчя чорною шапкою. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК. Затриманим обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Економіка Платіжні термінали - кожному підприємцю. У Мінекономіки розповіли особливості новації Стартувало громадське обговорення проекту постанови КМУ «Про затвердження вимог до суб'єктів господарювання з прийому електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)». У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відразу поспішили заспокоїти - не обов'язково підприємцю купувати відразу платіжний термінал. Нагадаємо, метою постанови є збільшення безготівкових розрахунків і наближення країни до європейських стандартів торгового і банківського обслуговування. Її головна вимога - продавці та постачальники послуг повинні мати можливість надати клієнтам змогу оплатити товар або послугу безготівково: або з використанням електронних платіжних засобів і платіжних пристроїв, або через електронні платіжні сервіси. Однак це не означає, що всі підприємці повинні поставити у себе платіжні термінали. Адже їм є і альтернативні способи - наприклад - розрахунок за допомогою платіжних сервісів, які не вимагають наявності фізичного платіжного пристрою. Це може бути інтернет-банкінг, платіжні сервіси онлайн, з використанням mVisa, QR-коду, або ж - переказ з карти на карту, нагадали у Міністерстві. Також підприємцям не обов'язково буде саме купувати термінал, їх можна буде брати в оренду або навіть отримати безкоштовно на умовах банків-екваєрів. Також планується дозволити кільком підприємцям користуватися одним терміналом. Оскільки технологічна можливість здійснення зарахувань на різні рахунки через один пристрій вже давно реалізована виробниками і банками. Також ці нововведення не означають, що підприємців будуть обмежувати в готівковому розрахунку. У Міністерстві сподіваються також шляхом нововведення економити на інкасації готівки, а також - на постійному друку нових і нових купюр.
Кримінал Поліцейських у Бердянську підірвав 30-річний рецидивіст Поліцейських у Бердянську підірвав 30-річний квартирний злодій, який раніше був судимий. Про це пише місцева преса. Як повідомили в прес-службі обласної поліції, вранці 22 січня працівники карного розшуку Бердянського ОП намагалися затримати зловмисників, причетних до скоєння крадіжок. В районі вул. Гостиної, 27А правоохоронці звернули увагу на дивний автомобіль, в якому сиділо кілька чоловіків. Один з них кинувся навтьоки. Поліцейські спробували його наздогнати. У момент, коли правоохоронці майже наздогнали підозрюваного, той спробував кинути в них гранату Ф-1. Поліцейських врятувало, ймовірно, невміння злочинця кидати гранату - він підірвав себе сам. Зловмисником виявився раніше судимий місцевий житель 1987 року народження. Також троє правоохоронців отримали поранення. Один полісмен отримав медичну допомогу на місці. Двох інших прооперували.
Політика "Мальдівські канікули" коштуватимуть Порошенку другого терміну - політолог Витік інформації про відпочинок сім'ї глави Української держави Петра Порошенка на Мальдівах свідчить про те, що другий президентський термін йому не світить. Таку думку висловив експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Антон Фінько на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Коли перша особа відбуває на відпочинок далеко за межі країни - це демонстрація впевненості в собі. Це говорить про те, що тиск, який чиниться на Банкову, - це кампанія з недопущення на другий термін, а не кампанія, спрямована на усунення або зміну чинної влади ", - зазначив експерт. За його словами, далека подорож президента відбулася попри те, що зовсім недавно "група стривожених громадян" штурмувала Жовтневий палац, який розташований за два кроки від Адміністрації президента. При цьому політолог додав, що зараз правляча верхівка країни прагне постати в образі борця за національні інтереси держави, за державний суверенітет, однак попри це місцем відпочинку обирає курорт далеко за межами країни. Нагадаємо, як стало відомо ЗМІ, президент Петро Порошенко разом із родиною провів новорічні свята на Мальдівах. При цьому український лідер зареєструвався в готелі під ім'ям Mr Incognito Petro Ukraine. За даними журналістів "Схем", глава держави залишав Україну не через офіційні зони прикордонного та митного контролю, а через "задні ворота" аеропорту "Київ" (Жуляни). %MCEPASTEBIN%
Економіка Держстат порахував загальну кількість людей, які отримали субсидії у 2017 році У січні-грудні 2017 року за субсидіями на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 8,2 мільйона домогосподарств, причому переважна більшість тих, хто звернувся, - самотні люди або сім'ї з двох осіб. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, повідомляється на сайті Кабміну. Так, у грудні - з настанням нового опалювального сезону - субсидію отримали 6,9 мільйона домогосподарств, з них 37,5% - самотні люди, 28,2% - сім'ї з двох осіб, переважно пенсіонери. Середній розмір субсидії на одне домогосподарство у грудні склав 993,4 грн. Таким чином, державна допомога у вигляді субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг затребувана переважно людьми похилого віку та самотніми жителями, йдеться в повідомленні. %MCEPASTEBIN%
Політика Перенесення переговорів в Астану покаже нездатність ЄС врегулювати ситуацію на Донбасі – політолог Перенесення переговорів по Донбасу в Астану свідчить про нездатність Євросоюзу врегулювати конфлікт. Таку думку висловив експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Антон Фінько на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Те, що обговорюється ця тема, це один із симптомів ослаблення впливу західноєвропейських партнерів на процес мирного врегулювання. Західноєвропейські партнери виявляють слабкість", - зазначив експерт. За його словами, в даний час спостерігається політична криза в Німеччині, внаслідок чого не сформовано уряд, а "таємнича" формула Макрона так і залишилася нікому не відомою. При цьому він додав, що ЄС не виявив достатньої сили для врегулювання конфлікту з 2014 року, хоча багато в чому сам же його і спровокував. На сьогоднішній день, як пояснив політолог, переговорний майданчик в Мінську асоціюється з впливом Німеччини і Франції, проте її перенесення ознаменує втручання інших сил. "Іспит цей європейські політики не здали, і перенесення переговорного майданчика з європейського Мінська в євразійську Астану – одне зі свідчень того, що наші європейські партнери не виявляють прагнення до врегулювання кризи. Якщо вона не буде врегульована, європейська безпека в найближчі роки буде поставлена ​​під сумнів", - пояснив А. Фінько. Нагадаємо, як раніше повідомляла АСН, 18 січня, після двох днів розгляду і більше 600 правок "За" Закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" (7163) проголосували 280 нардепів. Пізніше президент США Дональд Трамп запропонував перенести з Мінська в інше місце переговори по Донбасу. Про це заявив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.
Події У розважальному центрі Запоріжжя дітей нагодували тірамісу з сальмонелою У дитячому розважальному центрі «Дитяча планета» в Шевченківському районі Запоріжжя дітей нагодували десертом з сальмонелою. Про це повідомляє видання ipnews.in.ua. Відзначається, що в тірамісу, який дали дітям, виявили бактерії роду сальмонела. Після цього в розважальному центрі провели перевірку з метою виявлення порушень санітарного законодавства. Нагадаємо, раніше Рахункова палата провела аудит ефективності використання державних грошей, які повинні були піти на забезпечення безпеки харчових продуктів і захист споживачів. В результаті з'ясувалося, що зросла небезпека вживання в їжу неякісних продуктів, а також зараження хворобами, які переносять тварини. Це пов'язано з тим, що жоден орган державної влади не цікавиться тим, чим харчуються рядові українці і чи не загрожує це їх здоров'ю.
Події Комунальники в Києві прибрали частини моста, що обвалилися, рух відновлено На перетині проспекту Комарова і бульвару Вацлава Гавела в Києві відновлено рух транспорту. Про це повідомили в прес-службі комунального підприємства «Київавтодор» на своїй сторінці в Facebook. У компанії також спростували інформацію про пошкодження і руйнування шляхопроводу. Комунальники заявили, що відбулося ДТП за участю вантажівки з напівпричепом, водій якої порушив ПДР. Зокрема, він перевищив допустиму висоту транспортного засобу, в результаті була пошкоджена тимчасова металева конструкція, встановлена ​​для ремонту шляхопроводу. Відзначається, що рух на перетині проспекту Комарова і бульвару Вацлава Гавела відновлено. Ніяких пошкоджень самого шляхопроводу або його несучих конструкцій в результаті ДТП немає. Як повідомляється, шляхопровід ремонтували кілька місяців тому.
Події оформление ленты  Спалах метану: на шахті в Донецькій області постраждали гірники У Донецькій області на одній з шахт стався спалах метану, в результаті чого постраждали гірники. Про це повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. За його словами, інцидент стався на шахтоуправлінні "Покровське". 8 шахтарів отримали поранення різної тяжкості. Всі вони доставлені на поверхню і знаходяться в лікарні. "8 шахтарів постраждали в результаті спалаху метану на 12 південній біс лаві блоку 10, приватного підприємства« Шахтоуправління «Покровське». Вони отримали опіки різного ступеня і доставлені в Краматорську лікарню. Пригода сталася о 16:22, в той час в шахті знаходилося 406 чоловік , безпосередньо на аварійній ділянці - 37", - написав Жебрівський. Він також повідомив, що роботи на блоці 10 припинені, працює комісія із з'ясування обставин аварії. Нагадаємо, шахтоуправління "Покровське" вважається одним з найбільш прибуткових приватних вугільних підприємств України.  
Дозвілля оформление ленты  Вражаючі вбрання премії Гільдії кіноакторів Увечері 21 січня найяскравіші зірки Голлівуду зібралися в Лос-Анджелесі на 24-ту щорічну церемонію вручення премії Гільдії кіноакторів. Наряди актрис в цьому році були як ніколи оригінальними, пише американська преса. Напівпрозорі сукні, і закриття від шиї до п'ять, в горошок і чисто білі. Красуні вражали пресу кожна по-своєму. В основному в нарядах домінувала рожева палітра. Не поступалися і за кількістю сукні в блискітках і кольору металік. Нагадаємо, хто і за що отримав премії: Премія за внесок у кінематограф – Морган Фрімен, краща чоловіча роль – Гері Олдман ( "Темні часи"), краща жіноча роль – Френсіс Макдорменд, краща чоловіча роль другого плану – Сем Рокуелл, кращий каскадерські ансамбль в ігровому кіно – "Чудо-жінка", краща чоловіча роль в драматичному серіалі –Стерлінг Браун, краща жіноча роль в драматичному серіалі – Клер Фой ( "Корона"), кращий каскадерський ансамбль в телесеріалах – "Гра престолів".
Спорт Батько Василя Ломаченка виступив проти бою з Менні Пакьяо Батько і головний тренер українського чемпіона Василя Ломаченка – Анатолій Ломаченко – виступив проти бою українця з філіппінцем Менні Пакьяо. Про це передає «Корреспондент». За словами глави промоутерської компанії Top Rank Боба Арума, зараз цей бій нереальний, тому що «так вирішив батько Ломаченка». «Він проти того, щоб Василь піднімався відразу ж на дві вагові категорії. Поєдинок між Ломаченком і Пакьяо відбудеться, але не наступним», - підкреслив Арум. Він додав, що бій можливо пройде 28 квітня. Нагадаємо, свій останній бій Ломаченко провів в дивізіоні до 58,9 кг, а Пакьяо – до 66,6 кг. Раніше тренер Пакьяо заявив, що філіппінець не зможе опуститися в легку вагу заради бою з Ломаченком. Таким чином, бій Ломаченко – Пакьяо може відбутися тільки в першій напівсередній вазі, враховуючи, що Менні не зможе опуститися нижче 63,5 кг.
Кримінал оформление ленты  Наркоторговці в Миколаєві переводили в біткоіни доходи від продажу наркотиків У Миколаївській області 21 січня правоохоронці затримали наркоторговців, які поширювали заборонені речовини через створення «закладок». Про це повідомили в прес-службі Нацполіціі області. Поліцейські провели більше 30 одночасних обшуків в Києві та Миколаєві. В результаті було знайдено безліч доказів діяльності злочинців: банківські картки для розрахунків з покупцями, мобільні телефони та сім-карти, чорнові записи, вогнепальну і травматичну зброю, бойову гранату РГД-5, мисливську рушницю. Крім іншого правоохоронці знайшли техніку для майнінга кріптовалют вартістю 5 млн гривень. Відзначається, що ферму купили на гроші, отримані від продажу наркотиків. Значну кількість доходів, одержаних злочинним шляхом члени угруповання зберігали в біткоінах.
Кримінал оформление ленты  Після невдалого побачення залицяльник на Закарпатті втопив дівчину в річці На Закарпатті сталося резонансне вбивство: 32-річний житель села втопив у річці 21-річну дівчину, яка відмовилася зустрічатися з ним. Про це повідомили в прес-службі поліції Закарпатській області. У поліцію 15 січня звернувся житель селища Дубове Тячівського району і розповів, що виявив тіло молодої жінки в річці Тересва. Судмедексперти заявили, що причина смерті молодої дівчини – насильницьке утоплення. Поліція почала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК (умисне вбивство). Відразу вдалося встановити час вбивства. Напередодні потерпіла познайомилася з чоловіком із села Калини Тячівського району, з яким до того листувалася в соцмережах. Увечері 14 січня чоловік прийшов в селище Дубове, дочекався, поки його нова знайома вийде з місцевої дискотеки, і запропонував прогулятися до річки. Він розповів дівчині, що живе зі співмешканкою, але готовий розлучитися з нею для початку нових відносин. Дівчина йому відмовила. Між ними виникла сварка, під час якої чоловік втопив нову знайому. Чоловікові загрожує від 7 до 15 років в'язниці.
Політика Волкер до зустрічі з Сурковим побуває в Києві Спецпредставник США з питань України Курт Волкер протягом цього тижня має намір відвідати Київ і побувати на Донбасі. Про це повідомляє «Голос Америки». Волкер підтвердив свої плани журналістам і уточнив, що вже в середу, 24 січня, поїде на схід України, а 25 січня проведе зустрічі з вищим керівництвом в Києві. У п'ятницю, 26 січня, в Дубаї Волкер планує зустрітися з помічником президента країни-агресора Владиславом Сурковим. Передбачається, що в ході переговорів будуть обговорюватися перспективи введення і можливий формат миротворчої місії. Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія готова до обговорення ініціативи про введення миротворців ООН на Донбас в контексті Мінських угод. Тобто, Москва бачить появу миротворців в регіоні у вигляді «озброєних охоронців ООН» для беззбройної місії спостерігачів СММ ОБСЄ.
Суспільство Терористи «ДНР» попросили про перемир'я на Світлодарській дузі На Світлодарській дузі з обіду в понеділок, 22 січня, оголошено перемир'я на прохання терористів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер Юрій Мисягін. «Це перемир'я в «надцятий» раз мені нагадує: самі напросилися, самі відгребли, самі попросили, самі почали провокувати, самі зірвали, самі знову відгребли і самі знову попросили», - розповів Мисягін. Він уточнив, що ЗСУ йдуть на перемир'я, так як багато роботи на передовій є. «Десь позиції зміцнити, десь ще щось, але ... кулемет тримаємо начищеним», - написав волонтер. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підрозділи ЗСУ продовжують поступове просування вглиб Донбасу в напрямку Горлівки, змушуючи бойовиків залишати «власні» позиції. Раніше були звільнені 2 села, і Горлівку тепер видно бійцям ЗСУ як на долоні.
Наука і технології Робота в Шотландії звільнили з магазину за некомпетентність Мережа шотландських супермаркетів Margiotta звільнила робота Pepper, який не впорався з задачею обслуговування відвідувачів в одному з магазинів. Про це передає ВВС. Робот на ім'я Фабіо пропрацював близько тижня. Після цього його звільнили через некомпетентність і побоювань з боку клієнтів. Модель Pepper широко застосовується в різних областях: японські роботи вже ставали постачальника піци, екскурсоводами та консультантами. У шотландському магазині Фабіо повинен був надавати покупцям довідкову інформацію, рекламувати товари і розповідати, де їх знайти. У перших днів Pepper підкорив усіх жартами і пропозиціями обійнятися. Однак з прямими обов'язками він не справлявся. На питання «де знайти пиво?» Він відповідав: «У відділі з алкоголем», а на питання «де сир» пропонував пошукати в холодильнику. Більш докладних інструкцій він не давав. Також через шум в магазині клієнтам доводилося по кілька разів повторювати питання – Pepper не міг розрізнити слова. Робота перемістили в м'ясний відділ, проте і там він програв продавцям-людям. Поки вони встигали обслужити 12 покупців, японське пристрій міг обслужити лише двох. В результаті власники мережі Margiotta помітили, що клієнти почали уникати «емоційного робота» і його звільнили.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-2,464989900589-/ /-pc-/
Top