counter
Архів Повернутись назад 19 Грудня 2022
19 Грудня
Суспільство 19 грудня: День Миколи Чудотворця. Що потрібно обов'язково зробити Перший місяць зими насичений, оскільки розпочинаються зимові свята. Серед них день Миколи Чудотворця 19 грудня. На нього чекають особливо діти, адже за старими традиціями вранці під подушкою дитини мають чарівним чином з'явитися різні подарунки чи цукерки. Що потрібно робити 19 грудня за християнськими традиціями? На Миколаївщину наші пращури влаштовували святкові посиденьки. Молоді люди збиралися за урочистою вечерею та обговорювали плани на наступний рік. Це веселе свято, тому 19 грудня потрібно проводити на радощі та веселощі. Обов'язково 19 грудня треба йти до храму на святковий молебень. День Миколи Чудотворця краще розпочати із ранкової служби. Православним християнам також потрібно прочитати молитву Святому та попросити здоров'я та благополуччя собі та своїм близьким. У народі вважається, що 19 грудня – останній день, коли можна розрахуватись з усіма боргами. Наслідуючи приклад Миколи Чудотворця, 19 грудня потрібно намагатися допомагати близьким, а також роздавати милостиню нужденним. Святий Миколай – покровитель дітей. Цього дня прийнято допомагати малюкам. Можна здати кров, з'їздити до дитячих будинків або купити ліки хворим дітям. Що не можна робити 19 грудня? Згідно з традиціями, в цей день забороняється лаятися та поганословити. Наші пращури були впевнені, що вся негативна енергія повертається втричі. Ще одна заборона стосується важкої роботи. Варто утриматися від ремонту, прання, збирання, шиття. 19 грудня не можна давати гроші у борг. Вважається, що позичальник разом із даною йому сумою може винести з дому удачу та везіння. У день Миколи Чудотворця все ще триває Різдвяний піст, тому слід дотримуватися дієти. Заборонені продукти: м'ясо, яйця, вершкове масло, молочні продукти і, звичайно, пити алкоголь теж не можна.
Вранці святого Миколая рашисти атакували Київ десятками дронів-камікадзе. Загалом окупанти запустили по території України 35 ударних безпілотників іранського виробництва.У ніч із 18 на 19 грудня війська РФ атакували Україну дронами-камікадзе іранського виробництва Shahed-136/131. Знищено 30 баражуючих боєприпасів, повідомило командування Повітряних сил. Зазначається, що близько 35 ударних БПЛА було запущено зі східного узбережжя Азовського моря. "Силами та засобами Повітряних Сил у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України знищено 30 "Шахедів" російських окупантів. До знищення повітряних цілей було залучено підрозділи зенітних ракетних військ, винищувальної авіації, мобільні вогневі групи", - уточнили військові. За даними місцевої влади, 15 дронів збито над Києвом, десять - на південному напрямку і два - на Дніпропетровщині.
Суспільство Интервью
Секретар РНБО Данилов дав розгорнуте інтерв'ю "УП"
В інтерв'ю Українській правді Секретар РНБО Олексій Данилов розповів про те, що окупаційним військам Росії потрібен масштабний наступ на Україну для посилення своїх позицій. Вони не відмовлялися від захоплення Києва та прагнення знищити українську націю. Але Україна не дасть загарбникам такої можливості та готується до будь-яких сценаріїв. Ворог має намір використати потенційний наступ з метою посилення своїх позицій. У цьому контексті не виключено, що Москва може піти, зокрема, і оголошення загальної мобілізації. "Може бути посилення тих позицій, які на сьогоднішній день є. У нас є розуміння, що це може статися. Більше того, ми не виключаємо варіант, що вони можуть оголосити загальну мобілізацію, щоб якнайбільше було знищено їхніх громадян. Навіщо? Для того, щоб у них не було якихось неприємностей на їхній території", - зазначив Данилов. Головне з інтерв'ю секретаря РНБО Олексія Данилова: про терор Росії на свята: У війні немає вихідних, немає якихось свят, немає речей, на які ми можемо не звертати уваги. Повинні бути готовими до всього. за ракетами в Росії: У Росії залишилося ракет максимум на дві-три великі атаки, може, на чотири нашкребут. Але тоді вони повністю залишаться без ракет, що є неприпустимим. за "шахедами": У них є "шахеди", але ми навчилися з ними боротися. про невдоволення та розвал Росії: Незадоволення процесами на болотах почалося з квітня, і вони вже мають розуміння, що шансів виграти у війні мають нуль. Але все там відбувається підкилимно і може статися, що будь-якого дня ми з вами прокинемося, а там уже все змінилося. про страх перед Кадировим: Всі знають, що путін наказав убити батька Кадирова. І за законами, які є у цього народу, має бути обов'язковою є відповідь. Чому це Кадиров не робить, вже окрема розмова. Насправді путін боїться Кадирова. Тому що це людина, яка може створити їй дуже величезний клопіт. про масштабне настання Росії: Ми маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій, включаючи і Білорусь, та інші території.
Здоров`я Сон: питання та відповіді. Чому ми бачимо сни Cни пов'язані з фазою швидкого сну (інакше її називають БДГ-фазою - "швидкий рух очей"). За ніч людина встигає кілька разів пройти цю фазу — загалом не більше 3 годин. Під час БДГ-фази мозок утворює нові нейронні зв'язки, утворює нові асоціативні шляхи. Саме тому людині у надзвичайній ситуації (після ДТП, техногенної аварії, авіакатастрофи, під час військових дій тощо) дуже важливо стабілізуватися від шоку, повернутися до стану «тут і зараз», поговорити з фахівцем до першого сну. Справа в тому, що під час сну всі враження від події, всі важкі, не до кінця пережиті почуття «перероблятимуться» і відкладатимуться на підкорку свідомості. При несприятливому розвитку це загрожує посттравматичним стресовим розладом. Під час сну робота префронтальної кори мозку пригнічується, а передсвідомі та несвідомі функції психіки активізуються. Саме тому ми бачимо сни, в яких чинимо шалені, безсоромні вчинки, відчуваємо те, що не співвідноситься із сюжетом сну. Ось чому Фрейд говорив, що «сни – це королівська дорога до несвідомого». Під час сну у нас працюють обидві півкулі. Ліве відповідає за сюжетну лінію. Праве через візуалізацію сну та емоційне забарвлення. Чи багато ми пам'ятаємо? Лікарі стверджують, що небагато. У здорових дорослих людей швидкий сон складається з 4-6 епізодів і триває 20-25% загального часу сну. Всі люди здатні бачити сни, але не завжди можуть про них згадати після пробудження. Деяким сни згадуються тьмяними та знебарвленими, іншим навпаки – яскравими та насиченими. З давніх-давен нічні «картини» пов'язували з потойбічним світом, а тлумачили їх за спеціальними сонниками жерці, відшукуючи в снах зашифроване повідомлення. Коли наприкінці 19 століття почала розвиватися психологія та фізіологія, інтерес до тлумачення снів набув наукового контексту. Щоправда, більшість дослідників зійшлися у тому, що сни – це потік несвідомого.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,15210294723511-/ /-pc-/
Top