counter
Архів Повернутись назад 18 Грудня 2015
18 Грудня
Суспільство Порошенко підписав указ про помилування засуджених Президент Петро Порошенко помилував 12 засуджених. Глава держави підписав указ №709/2015 від 17 грудня. Він опублікований на сайті президента 18 грудня, у п'ятницю. «Розглянувши клопотання про помилування осіб, засуджених судами України, пропозиції Комісії у питаннях помилування та беручи до уваги  ступінь тяжкості вчинених злочинів, строк фактичного відбуття покарання, особу засуджених, їх сімейний стан, поведінку до вчинення злочину і після засудження, відшкодування завданого збитку та усунення заподіяної шкоди, думку органів і установ виконання покарань, спостережних комісій щодо доцільності помилування та інші обставини, відповідно до пункту 27 статті 106 Конституції України постановляю помилувати: прізвища 12 осіб», - сказано в документі. Однак прізвищ засуджених в указі немає.
За кордоном «Чорний ящик» збитого російського Су-24 пошкоджений Самописець збитого Туреччиною російського бомбардувальника Су-24 пошкоджений. Про це повідомив на брифінгу заступник головкому Повітряно-космічних сил Росії Сергій Дронов, передає ВВС. Оскільки «чорний ящик» має пошкодження, то списання зареєстрованої польотної інформації проводитиметься з використанням спецапаратури. «Враховуючи, що накопичувач має пошкодження корпусу, списання зареєстрованої польотної інформації проводитиметься з використанням спеціальної апаратури... Дотепер роботи на цьому накопичувачі не проводилися, і він перебуває в тому стані, в якому був виявлений на місці падіння повітряного судна», - розповів Дронов. Як повідомив чиновник, у розслідуванні братимуть участь фахівці з Китаю та Британії. «Для забезпечення максимальної прозорості та відкритості ми звернулися до іноземних експертів 14 країн із запрошенням взяти участь у цій роботі як спостерігачі. Проте, за винятком експертів з Китаю пана Лю Чань Вея та Великобританії пана Джонатана Гіллеспі, багато інших фахівців, посилаючись на різні обставини, від участі в розслідуванні відмовилися», - зазначив Дронов. За словами чиновника, результати розшифровки даних бортового самописця нададуть 21 грудня.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Сергій Куюн Ціни на бензин сильно залежать від валютного курсу Падіння цін на нафту є дуже гарною новиною для України як імпортозалежного споживача нафтопродуктів. За розрахунками фахівців «Консалтингової групи А-95», при стабілізації цін на нафту нижче позначки $40 за барель ціни на українських АЗС повинні впасти нижче позначки 20 гривень за літр бензину А-95 і 16 гривень за літр дизельного палива. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив директор ТОВ «Консалтингова група А-95» Сергій Куюн. Однак, за його словами, при цьому слід зазначити, що набагато більш сильним фактором ціноутворення в Україні є валютний курс. «Близько 50% вартості нафтопродуктів у роздрібній мережі припадає на закупівельну ціну палива, яке переважно імпортується, тобто закуповується за валюту. Ще близько 35% припадає на податки - акцизний збір (встановленийу євро) і ПДВ на суму закупівельної вартості й акцизу. Саме девальвація спричинила зростання цін на бензин в Україні, незважаючи на зниження нафтових котирувань уже майже втричі за останні два роки», - пояснює Сергій Куюн, відзначаючи, що, на жаль, «на тлі високих цін, як і раніше, актуальним залишається питання якості бензину. Уже можна говорити про те, що у 2015 році ситуація тільки погіршилася. За нашими оцінками, якщо у 2014 році частка контрафакту становила близько 20% ринку автомобільного бензину, то в 2015-му, очевидно, сягне 25%». На думку експерта, головним стимулом цього процесу є зростаюча ціна та зростаючі податки на паливо, це автоматично збільшує заробіток тих, хто кустарно виробляє нафтопродукти, адже податки з них ніхто не платить. «На сьогодні за ціни бензину в середньому 20 гривень за літр податки становлять близько 45%, або 9 гривень на літрі. При цьому ще 2-3 гривні на літрі - це заробіток АЗС, - зазначає він. - Іншими словами, рентабельність торгівлі «лівим» бензином перевищує 50% - дуже солідний рівень навіть у стабільні часи, не кажучи вже про нинішню кризу». Основні сподівання на виправлення ситуації, запевняє Куюн, пов'язані з прийняттям пакету законопроектів у межах Податкового кодексу, які очікують голосування в Раді. «Йдеться про розроблений у профільному комітету парламенту на чолі з Ніною Южаніною законопроекті про посилення адміністрування акцизного збору на нафтопродукти. Принцип нововведення такий, що всі операції з паливом реєструються в єдиній базі даних, і здійснюється автоматичний наскрізний контроль сплати паливного акцизу. Трейдер не зможе продати більше палива, ніж купив раніше. Це різко ускладнить операції з неврахованим паливом, а відповідно, і його виробництво. Відрадно, що законопроект було підтримано Мінфіном та ДФС», - робить висновок експерт паливного ринку.
Економіка Яценюк: Україна запроваджує мораторій на виплату держборгу РФ Уряд України запроваджує мораторій на виплату державного боргу Росії на суму 3 млрд 75 мільйонів доларів. Про це заявив на позачерговому засіданні Кабміну прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». За словами прем'єра, Україна провела переговори щодо реструктуризації боргів з адекватними кредиторами, які пристали на умови української сторони. «У зв'язку з тим, що РФ відмовилася, незважаючи на наші неодноразові спроби щодо підписання угоди з реструктуризації в тому числі і з ними прийняти наші пропозиції, Кабмін запроваджує мораторій на виплату так званого російського боргу в розмірі 3 млрд 75 мільйонів доларів російських бондів», - розповів прем'єр. Він зазначив, що окремо уряд запроваджує мораторій на виплату 507 мільйонів доларів США, які дві українські компанії - КП «Південне» й «Укравтодор» - мають як боргові зобов'язання перед російськими банками. Виплати за цими боргами на користь російської сторони припиняються відсьогодні до моменту прийняття векторних пропозицій щодо реструктуризації або до ухвалення судового рішення.
Політика Яценюк переконаний, що ЄК надасть позитивний звіт щодо безвізового режиму Україна очікує на звіт Єврокомісії щодо безвізового режиму, і результат буде позитивним. У цьому переконаний прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, ґрунтуючись на доповіді голови МЗС Павла Клімкіна. Про це він заявив на засіданні Кабміну, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Я хотів би привітати всіх із тим, що ми очікуємо офіційного оголошення й публічної заяви Жана-Клода Юнкера щодо того, що Україна виконала всі умови для запровадження безвізового режиму для громадян України для поїздок до ЄС», - сказав прем'єр. Яценюк зазначив, що це спільна перемога - результат роботи президента в Брюсселі, роботи уряду й парламенту. «Це великий крок уперед у напрямку української євроінтеграції, коли українські громадяни зможуть без віз подорожувати нашою Європою. Я підкреслюю - нашою Європою, оскільки Україна - частина великої європейської родини», - сказав прем'єр.
Економіка Прем'єр: Ми вступили у стадію формування держбюджету на 2016 рік Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна увійшла до стадії формування бюджету. Про це прем'єр сказав на позачерговому засіданні Кабміну, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Вчора, відповідно до норми Бюджетного кодексу, Кабмін і персонально міністр фінансів провели презентацію представлення проекту бюджету на 2016 рік у стінах парламенту. Згідно з нормою Бюджетного кодексу, у разі якщо парламент не відхилив відповідний проект бюджету й не повернув його уряду, це означає, що ми вступили у стадію формування державного бюджету на 2016 рік. Це означає, що парламент прийняв до розгляду бюджет на 2016 рік», - розповів прем'єр. Він зазначив, що вчора, 17 грудня, були дуже тривалі дискусії з парламентаріями щодо проекту бюджету і Податкового кодексу.
Суспільство У Маріуполі знайшли арсенал зброї у людей у військовій формі У Маріуполі Донецької області Служба безпеки затримала людей у ​​військовій формі з великим арсеналом зброї. Про це повідомили в прес-службі СБУ. «Було затримано групу з 17 осіб, одягнених у військову форму і без документів приналежності до будь-якого підрозділу українських військових формувань. Під час обшуків правоохоронці вилучили військову форму, тактичне спорядження (бронежилети, розвантажувальні системи), захисні шоломи, чотири автомати Калашникова, два кулемети «ПКТ», 12 гранатометів, 126 пострілів до ручного протитанкового гранатомету, сім протипіхотних мін, дев'ять протитанкових мін, 23 гранати, 160 пострілів до підствольного гранатомету, 54 ящики патронів калібру 7,62 і 5,45 мм, 37 снарядів різного калібру, два ящики осколково-фугасних снарядів, 600 великокаліберних патронів, вибухівку МВЧ-62, 47 порохових зарядів, два кумулятивних заряди загальною вагою 45 кг і дев'ять димових шашок», - сказано в повідомленні. У СБУ зазначили, що операція проводилася спільно зі спецназівцями Військової служби правопорядку, поліцією та Нацгвардією.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Геннадій Кривошея Чим багатшою є людина, тим більше вона має сплачувати податків Чим багатшою є людина, тим більше вона має сплачувати податків. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат Геннадій Кривошея. «Більшість українців хотіли б взагалі не платити податків. Але у сфері оподаткування в нас є проблема, яка полягає у впливі олігархів. Нам необхідно вибудувати систему, щоб олігархи не могли впливати на формування Податкового кодексу та подібних речей. Через це у нас ніхто практично не звертає уваги на малий та середній бізнес», - сказав він. Разом з тим депутат вважає, що в Україні забезпечується прозорість податкової системи, оскільки кожен може побачити, на що йдуть його гроші. «Проте у нас є проблема в іншому. На місцевому рівні ми не бачимо, як проводяться тендери. Тому необхідно запроваджувати низку нових процедур, зокрема електронні торги, що дозволить контролювати витрати коштів. Процес потрібно запустити вже зараз, а завершити, коли буде проведено повністю децентралізацію влади, коли повноваження будуть усі передані на місця», - резюмував Кривошея.
Політика ЄК закликає забезпечити в держбюджеті-2016 фінансування НАБУ та антикорупційної прокуратури Українське керівництво зобов'язується забезпечити повноцінне функціонування Національного антикорупційного бюро та спеціалізованої антикорупційної прокуратури у першому кварталі 2016 року. Про це йдеться в оприлюдненому шостому звіті щодо виконання Україною плану дій із візової лібералізації. Повідомляється, що в першому кварталі 2016 року потрібно забезпечити незалежність та цілісність антикорупційної прокуратури, у тому числі шляхом внесення змін до Закону «Про прокуратуру» щодо необхідних гарантій для відбору та звільнення її керівництва. Єврокомісія відзначає необхідність у першій чверті 2016 року прийняти законодавство про процедури, які стосуються конфіскації активів та спеціальної конфіскації, з метою зробити ефективним агентство з повернення активів. Також у звіті влада України закликає забезпечити в Державному бюджеті на 2016 рік і надалі необхідні фінансові ресурси для функціонування антикорупційної інституційної бази, у тому числі Національного антикорупційного бюро.
Економіка Южаніна повідомила, коли в Раду внесуть новий законопроект про внесення змін до Податкового кодексу У понеділок, 21 грудня, у Верховну Раду буде подано новий законопроект про внесення змін до чинного Податкового кодексу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат, голова Комітету з питань митної та податкової політики Ніна Южаніна. «У понеділок, 21 грудня, у Верховну Раду буде подано новий законопроект про внесення змін до чинного Податкового кодексу. Вони стануть тією податковою базою, на якій буде побудовано бюджет країни на 2016 рік. Ці зміни допоможуть збалансувати бюджет і не допустять руйнівних наслідків для економіки», - сказала Южаніна. Вона зазначила, що законопроект №3630 після затвердження парламентом змін до Податкового кодексу та прийняття закону про держбюджет буде також розглянуто Верховною Радою у першому читанні.
Економіка Кабмін очікує продовження кредитування МВФ, незважаючи на невиплату боргу РФ Уряд України сподівається, що невиплата Росії боргу в 3 млрд доларів не вплине на фінансування з боку МВФ. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну. «Уряд України очікує, що нова політика Фонду щодо кредитування за наявності простроченої заборгованості перед офіційними кредиторами дозволить йому продовжити надання фінансової допомоги Україні за програмою МВФ щодо Механізму розширеного фінансування, незважаючи на рішення України стосовно своїх єврооблігацій, термін погашення яких настає в грудні 2015 року», - ідеться в повідомленні. У відомстві підкреслили, що Україна згодна на «сумлінне проведення переговорів» для досягнення взаємної згоди щодо реструктуризації боргу за облігаціями, термін погашення яких настає в грудні 2015 року.
Політика Саакашвілі збирається перемогти корупцію за допомогою Facebook Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що основні українські олігархи дали завдання контрольованим ними телеведучим і журналістам максимально підтримувати прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та міністрів в атаках на нього. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, спочатку деяких його знайомих запросили на ток-шоу на каналі Коломойського, а в останню мить передзвонили і сказали, що вирішили надати весь час тільки Авакову. «Природно, олігархічні канали готують нові інформаційні атаки напередодні всеукраїнського Антикоррупціонного форуму, який ми очікуємо в Києві 23 грудня. Цей форум лише початок масового пробудження нашого суспільства. Великі олігархи забули, що в нас є секретна зброя - Фейсбук. Мене взагалі заборонено запрошувати на 1+1, і вони зобов'язані щоденно мене очорняти, але подивіться, яка активність на моїй фб-сторінці, так що олігархи навряд чи зможуть мене зупинити методами старої епохи», - написав Саакашвілі.
За кордоном Туск: Nord Stream-2 збільшить залежність Європи від Росії на 80% Проекту Nord Stream-2 має бути дана законодавча оцінка. Про це під час прес-конференції заявив голова Європейської ради Дональд Туск. За його словами, Nord Stream-2 збільшить залежність Європи від Росії на 80%. «Це збільшить залежність Європи від одного постачальника, і залежність від Росії збільшиться на 80%. Це також призведе до того, що «Газпром» матиме домінуючу позицію на ринку Німеччини, його частка збільшиться на 60%. Я думаю, що Nord Stream не допоможе диверсифікації і це не зменшить наші цілі в диверсифікації. Має бути законодавча оцінка, наскільки ці висновки можна робити сьогодні», - сказав він. За його словами, законодавці мають дати оцінку, наскільки буде правильним підтримувати Nord Stream. «Nord Stream-2 також призведе до того, що транзиту не буде через Україну», - додав він.
Суспільство оформление ленты  СБУ затримала «лейтенанта» бойовиків «ДНР» Служба безпеки України спільно з ВСУ затримала «лейтенанта» бойовиків «ДНР». Як повідомляє прес-служба СБУ, затриманий приєднався до бойовиків у 2014 році. Він був членом терористичного угруповання «Оплот». За його словами, у таборі, де він проходив тренування, одночасно готували від 400 до 500 «ополченців», серед яких були як громадяни РФ, так і України, які потім брали участь у бойових діях на окупованих територіях. «Двічі виїжджав до Росії, де пройшов спеціальну артилерійську підготовку під керівництвом кадрових офіцерів ЗС РФ на полігоні поблизу Ростова-на-Дону», - ідеться в повідомленні. Затриманий також розповів, що кадрові офіцери армії Російської Федерації є радниками при бойових угрупованнях терористів. У прес-службі зазначили, що при затриманні у бойовика був автомат Калашникова і прилад нічного бачення.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Віктор Пинзеник Уряд вніс черговий дисбаланс у проект бюджету на 2016 рік Проект бюджету на 2016 рік не вирішує низки фундаментальних проблем. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат Віктор Пинзеник. За його словами, уряд у проект бюджету на 2016 рік вніс черговий дисбаланс. «Маючи серйозні системні проблеми з економічною ситуацією, уряд вносить додаткову проблему - дисбаланс, пов'язаний зі зменшенням відрахувань до Пенсійного фонду в два рази. Крім того, джерела, які його балансують, дуже сумнівні», - сказав він. Також, на його думку, значна фінансова відповідальність перекладається на місцеві бюджети. «У результаті зменшується їх ресурсна база», - додав він. Разом з тим Пинзеник вважає, що частина ресурсів реальних доходів держбюджету є завищеними: «Не може економіка, яка росте на 2%, при інфляції на 12% давати зростання доходів на 30%». «Проект бюджету на 2016 рік не вирішує низки фундаментальних проблем. У ньому дуже багато конфліктних моментів, тому дуже складно вийти на певне узгоджене рішення», - резюмував він.
Суспільство Мінсоцполітики: У результаті реорганізації територіальних органів Пенсійного фонду скоротять понад 4,5 тис. працівників В Україні реорганізують деякі територіальні органи Пенсійного фонду шляхом злиття або перейменування окремих його управлінь. Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики. Такі заходи дозволять скоротити витрати на утримання фонду. «З 683 територіальних управлінь Пенсійного фонду, що працюють зараз, скорочується 159», - уточнив Розенко. При цьому, за його словами, граничну чисельність працівників територіальних управлінь ПФУ буде скорочено з 36 364 до 31 802. «Будуть об'єднані насамперед невеликі управління, які обслуговують менше 10 000 пенсіонерів, більшість кадрового складу яких становив управлінський апарат», - пояснив глава Мінсоцполітики. При цьому, за словами Розенка, на базі скорочених управлінь буде створено відділення, які обслуговуватимуть громадян на місцях. Розенко також повідомив, що Пенсійний фонд починає впровадження централізованої бази даних пенсіонерів. «Це дасть можливість призначати пенсію будь-яким управлінням незалежно від місця реєстрації людини», - сказав він.
Політика Ситник почав розслідування за заявою Саакашвілі про корупцію в Кабміні Національне антикорупційне бюро внесло дані про корупційні схеми, озвучені губернатором Одеської області Міхеілом Саакашвілі, до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це під час брифінгу заявив голова НАБУ Артем Ситник. Йдеться про заяви Саакашвілі, зроблені під час антикорупційного форуму в Одесі. «За певними підприємствами та схемами, які були озвучені на антикорупційному форумі в Одесі, внесено дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато розслідування», - сказав він. Водночас він зазначив, що сам губернатор із цими матеріалами до правоохоронних органів не звертався. «Що стосується матеріалів, то пан Саакашвілі звернувся до антикорупційного бюро фактично з однією заявою: перевірити його на причетність до скоєння злочину, в якому його звинувачує народний депутат», - додав він.
Політика Прокуратура викликала на допит Мартиненка У ході розслідування корупційної схеми Одеського припортового заводу прокуратурою області допитано низку свідків. Про це повідомляє прес-служба відомства. Зазначається, що на даний момент допитано понад 20 свідків, у тому числі керівників, членів правління заводу, а також Давида Жванію. Крім того, прокуратурою Одеської області викликано на допит народного депутата Миколу Мартиненка. Слідство перевіряє версію використання підприємства для присвоєння учасниками схеми надприбутків, які мали надходити до Державного бюджету України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. У прокуратурі нагадали, що здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, під час якого розслідується факт заподіяння шкоди державі на суму понад 4 мільярди гривень. У ході досудового розслідування проведено санкціоновані обшуки в приміщеннях ВАТ «Одеський припортовий завод».
Суспільство В Одеській області офіцер контррозвідки погорів на хабарі В Одеській області офіцера військової контррозвідки можуть посадити на 10 років за хабар. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Південного регіону України. «Офіцер вимагав та отримав від військовослужбовця однієї з військових частин в Одеській області неправомірну вигоду. Таким чином хабарник обіцяв «вирішити питання» про непритягнення останнього до адміністративної відповідальності», - сказано в повідомленні. Військова прокуратура Одеського гарнізону Південного регіону України направила обвинувальний висновок у Приморський райсуд Одеси за ч.3 ст.368 КК України. Тепер офіцерові загрожує тюремний строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Суспільство ГПУ: Знайдені архіви Януковича підтверджують злочинну діяльність Генеральна прокуратура долучила до кримінальних проваджень і почала аналіз архіву Віктора Януковича, який було знайдено правоохоронцями 16 грудня. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив помічник Генпрокурора Владислав Куценко. «Ці документи дійсно до нас надійшли. Вони являють собою десь 10 мішків документів. Зараз аналізуються нашими фахівцями Генпрокуратури і вже долучені до кримінальних проваджень, пов'язаних зі злочинною діяльністю Януковича», - заявив Куценко. Архів містить інформацію про корупційну діяльність колишнього президента України. «Дуже цікаві документи, які розповідають про певні фінансові та майнові угоди. Я думаю, нам потрібно десь тиждень, і ми надамо більш детальну інформацію. Але однозначно, з документів випливають нові моменти, які в черговий раз підтверджують злочинну діяльність Януковича», - повідомив Куценко.
Економіка Порошенко ветував закон про реструктуризацію валютних кредитів Президент Петро Порошенко наклав вето на Закон «Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті» (№1558-1) і повернув його із пропозиціями. Відповідну інформацію розміщено на сайті парламенту. За даними Національного банку України, станом на сьогоднішній день фізичним особам - резидентам України надано кредитів в іноземній валюті на суму 4,28 млрд. доларів США, що еквівалентно 98,08 млрд. гривень, сума всіх іпотечних кредитів становить 2,16 млрд. доларів США, що відповідно еквівалентно 47,25 млрд. гривень. «Як зазначив Національний банк України, конвертація валютних кредитів за курсом 5,05 гривень за 1 долар США, тобто за курсом, який був на момент укладення переважної більшості кредитних договорів (як це передбачено ч. 1 ст. 3 закону, що надійшов на підпис), завдасть банківській системі збитків на суму понад 76 млрд. гривень, що неминуче негативно позначиться на стані економічної безпеки держави в цілому», - йдеться в коментарі.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,71870803833008-/ /-pc-/
Top