counter
Архів Повернутись назад 07 Грудня 2016
7 Грудня
За кордоном За десять років кількість випадків раку зросла на третину - вчені Вчені з Вашингтонського університету встановили, що за період між 2005 і 2015 рр. рівень захворюваності на рак збільшився в середньому на 33%, повідомляє MedDaily. Експерти прийшли до висновку, зростання окнозаболеваемості пов'язаний зі збільшенням віку і чисельності населення, а також зі зміною кількості випадків раку, пов'язаних з віком. Згідно з новими даними, в 2015 році в світі налічувалося близько 17,5 млн випадків раку, з яких 8,7 млн ​​закінчилися летальним результатом. Кожен третій чоловік і кожна четверта жінка страждали від раку. Рак займає друге місце в списку основних причин смерті в усьому світі. Дослідження показало, що найбільш поширеною формою раку серед чоловіків була пухлина передміхурової залози (1,6 млн випадків). Серед жінок найбільш поширеним виявився рак грудей (2,4 млн випадків). Діти найчастіше стикалися з лейкозом, неходжкінською лімфомою, раком мозку та іншими пухлинами нервової системи.
Події Бойовики 45 разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі Минулого вівторка, 6 грудня, російсько-окупаційні війська 45 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України на Донбасі. Як повідомили в прес-центрі штабу АТО, бойовики продовжили використовувати заборонене Мінськими домовленостями озброєння, до того ж вони обстріляли КПВВ «Мар'їнка» з автоматичних гранатометів. На Донецькому напрямку, за даними штабу, терористи з мінометів, гранатометів і великокаліберних кулеметів обстрілювали Авдіївку, Луганське та Світлодарськ. У районі Луганського працював снайпер. На Луганському напрямку з мінометів калібру 120 і 82-мм, гранатометів і зенітних установок російсько-окупаційні війська неодноразово обстрілювали Кримське, Новозванівку, Новоолександрівку і Станицю Луганську. Зі стрілецької зброї - Катеринівку. На Маріупольському напрямку з 120 і 82-мм мінометів противник вів вогонь по Широкиному, Чермалику, Мар'їнці, Красногорівці, Талаківці і Водяному. З гранатометів, озброєння БМП і стрілецької зброї - по Новотроїцькому, Старогнатівці, Широкиному, Гнутовому і Павлополю.
Політика Аудитори ЄС оцінили ефективність фінансової підтримки України Фінансова допомога Європейського Союзу Україні мала обмежений вплив і, незважаючи на поштовх до реформування, досягнуті результати досі залишаються крихкими. Про це йдеться в новому звіті Європейського суду аудиторів. На думку аудиторів, нестабільна ситуація у владі обмежує ефективність допомоги ЄС. Зокрема, в Україні як і раніше мають вплив на процес реформ колишні і нові олігархічні клани. «Не дивлячись на всі зусилля з реформами, Україна як і раніше сприймається як найбільш корумпована країна в Європі. Боротьба з корупцією тут проходить з труднощами, так як система кримінального права все ще недостатньо незалежна від уряду, а олігархи впливають на політичні партії та ЗМІ», - йдеться в звіті. У звіті підкреслюється, що результати нового пакета фінансової допомоги в розмірі 11,2 млрд євро все одно «залишаються нестійкими».
Суспільство Спецоперація в Княжичах: суд заарештував п'ятьох грабіжників, шостого відпустив під домашній арешт Шевченківський районний суд м. Києва заарештував на два місяці учасників злочинної групи грабіжників, які готували розбійний напад в селищі Княжичі Київської області. «За клопотанням Київської місцевої прокуратури №10 Шевченківський райсуд столиці обрав запобіжний захід шістьом членам злочинної групи, які були затримані правоохоронцями за результатами спецоперації в селищі Княжичі», - йдеться в повідомленні прокуратури. За даними прокуратури, одному злочинцю, який погодився на співпрацю зі слідством, обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з браслетом, іншим п'ятьом - утримання під вартою строком на 60 діб. Затриманим особам інкримінується незаконне зберігання зброї і підготовка до розбійного нападу. Нагадаємо, під час спецоперації із затримання банди грабіжників у ніч 4 грудня в селищі Княжичі Київської області сталася перестрілка між співробітниками державної охорони і групою захоплення Національної поліції. В результаті загинули п'ятеро правоохоронців.
Політика Довгий розповів про зустрічі з Онищенком в Італії і Великій Британії Народний депутат України Олесь Довгий заявив, що зустрічався із нардепом Олександром Онищенком в Генуї (Італія) і в Лондоні (Велика Британія). Про це він сказав в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна. За словами Довгого, під час зустрічі він рекомендував Онищенку та його сім'ї співпрацювати зі слідством Генеральної прокуратури України та компенсувати завдані бюджету втрати. «Я з родиною був на екскурсії в Генуї, він вийшов на зв'язок і попросив про зустріч... Він говорив багато різного, але точно пам'ятаю, що мене зачепило за живе те, що обвинуваченою по його справах виявилася його мати. І постраждати, сісти в тюрму може саме вона, 73-річна жінка! Він просив допомоги і поради, питав, на яку підтримку групи (Онищенко - член депутатської групи «Воля народу», Довгий - секретар групи. - АСН) він може розраховувати. Я взяв час подумати, чи буду я цим займатися і чим можу допомогти», - пояснив Довгий. Другий раз колеги по депутатській групі зустрілися в Лондоні. Нардеп підкреслив, що в ході зустрічей він представляв депутатську групу «Воля народу», про що говорив і самому Онищенку. «Я повернувся в Україну і провів консультації з юристами. Вони дали правову оцінку ситуації і свої рекомендації. Онищенко кілька разів телефонував і питав: «Ну, що? Ну, коли?». Коли правову позицію сформували, я на його прохання полетів у Лондон, щоб пояснити пропозиції юристів. Вони рекомендують матері Онищенка послатися на вік і в цьому ключі почати співпрацю зі слідством... В цілому все, що я сказав, зводиться до простої тези: поверни гроші в бюджет і спи спокійно», - розповів він.
За кордоном оформление ленты  У Польщі заявили про затримання російського шпигуна У Польщі військова служба контррозвідки затримала лейтенанта запасу за підозрою в шпигунстві на користь Росії. Про це повідомляє ЛІГА.net з посиланням на польський телеканал tvn24. За даними телеканалу, затриманий, якого називають Петро Ц., служив у першій базі транспортної авіації в Варшаві і мав доступ до таємних кодів доступу на військову базу. Про його зв'язки з російськими спецслужбами стало відомо ще 2014 році, проте на той момент прокуратура не мала доказів для його затримання. Тому була проведена складна операція військової контррозвідки, після чого офіцера затримали. Зараз військовому висунуто звинувачення у співпраці з іноземною розвідкою, зловживанні владою і недбалості, а також в зберіганні вогнепальної зброї без необхідного дозволу. Затриманому загрожує до 10 років ув'язнення. Фото: tvn24.pl
Події Зіткнення між футбольними фанатами в Києві: поліція заявила про десять постраждалих У Києві в результаті конфлікту між футбольними вболівальниками клубів «Динамо» і «Бешикташ» постраждали десять іноземців, повідомили в поліції Києва. «Зіткнення між уболівальниками відбулися на вулицях Михайлівській, Басейній, а також на площі Спортивній і біля НСК «Олімпійський». В ході конфліктів вісім іноземців отримали травми, ще двоє - різані рани», - заявили в поліції. За даними столичних правоохоронців, постраждалим надали медичну допомогу, від офіційних заяв у поліцію вони відмовилися. Правоохоронці заявили про початок перевірки, за результатами якої буде дана правова кваліфікація нападам. Попередньо слідчі кваліфікують дії як хуліганство і завдання легких тілесних ушкоджень. Нагадаємо, що ввечері 6 грудня в центрі Києва, на Хрещатику, вулиці Басейній, навколо НСК «Олімпійський» і в прилеглих районах, спалахнули локальні конфлікти між фанатами клубів «Динамо» і «Бешикташ». Найзапекліші сутички сталися в районі вулиці Басейної, де в бійці взяли участь у загальній чисельності близько 140 осіб.
Суспільство У Росії не чекають добровольців і козаків, які воюють на Донбасі - Тука Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що Росія в певний момент виведе свої війська з українських територій, проте Москва воліла б, щоб деструктивні найманці залишилися на Донбасі. Про це він сказав в ефірі телеканалу NewsOne. «У мене в цьому сумнівів немає, але чи погодиться Російська Федерація повернути на свою територію тих людей, яких зараз вони називають добровольцями, козаками або найманцями, ось тут у мене є великі сумніви. Подобається чи не подобається, але люди, що пройшли війну, - це дестабілізуючий фактор для будь-якої держави, тим більше люди некеровані, це нерегулярна армія», - сказав Тука. На його переконання, військового шляху вирішення конфлікту на Донбасі немає. Тука підкреслив, що схильний до військово-дипломатичного і військово-економічного варіанту розвитку подій на Сході. Крім того, він заявив, що Росія зазнає величезних втрат через розв'язаний на Донбасі військовий конфлікт. «Росія витрачає на військові дії на Донбасі близько 1 млрд доларів на рік. Втрати від санкцій становлять близько 100 млрд доларів на рік. Ні для кого не секрет, що знижується кількість соціальних програм усередині РФ, знижується рівень матеріальної підтримки бойовиків на Донбасі», - зазначив він.
Економіка У «Нафтогазі» озвучили ціни на російський газ Ціна російського газу за контрактом з «Газпромом» становить $178-183 за 1 тис. куб. м, а з першого кварталу 2017 року на рівні $200-210. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний комерційний директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко. «Ціна газпромівського газу зараз не $140-160, як стверджує Юлія Тимошенко, а близько $178-183 за 1 тис. куб. м (з поправкою на калорійність, без поправки - трохи більше $175), а з першого кварталу буде $200-210», - сказав він. За його словами, ціни на європейський газ постійно коливаються. У серпні-вересні були значні поставки газу за вартістю нижчою, ніж прямий імпорт із Росії. Восени європейські ціни на газ стали вище газпромівських, але різниця була відносно невеликою, додав Вітренко. «До речі, зараз на європейських ринках ціни на газ падають. Ціна у Словаччині сьогодні була нижчою за очікувану від «Газпрому» в першому кварталі 2017 року», - продовжив він.
Суспільство Міліцейського посадовця, який платив «премії» беркутівцям за Майдан, взяли на поруки нардепи-колишні майданівці Печерський районний суд м.Києва віддав на поруки народних депутатів Андрія Левуса та Михайла Бондара начальника управління громадської безпеки Нацгвардії Володимира Гриняка, повідомляє кореспондент АСН. Прокурори клопотали про тримання під вартою Гриняка. Однак на суд прийшли шестеро народних депутатів та просили суд на поруки правоохоронця, мотивуючи це тим, що він нібито співпрацював з сотнями самооборони, інформуючи їх про плани правоохоронців відносно Майдану. В результаті суд дослухався до аргументів нардепів та обрав запобіжний захід для Гриняка у вигляді взяття на поруки двома народними депутатами. Слідчі Генпрокуратури інкримінують Гриняку протидію мирним зібранням, перевищення влади та виплату беркутівцям «премій». Як і за Януковича, він знаходиться на тій же самій посаді — начальника громадської безпеки Нацгвардії у місті Києві. Сьогодні о 13.00 Печерський суд розглядатиме питання тимчасового відсторонення Гриняка від займаної посади у зв’язку з врученням йому підозри у злочинах.  
Суспільство Мінсоцполітики передало до ГПУ дані щодо зловживань на реабілітації воїнів АТО на 20 млн грн Міністерство соціальної політики України передало до Генеральної прокуратури України матеріали щодо зловживань на реабілітації воїнів АТО на суму більше 20 млн грн. Про це на засіданні уряду 7 грудня заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає кореспондент АСН. «На виконання доручення прем'єра у травні щодо перевірки інформації, яка була розповсюджена у ЗМІ щодо перевірки психологічної реабілітації воїнів АТО, антикорупційним підрозділом була проведена фронтальна перевірка інформації», - заявив він.  За його словами, за результатами перевірки матеріали передані до Київської прокуратури. «На підставі чого зроблено подання до ГПУ щодо виявлених зловживань на загальну суму майже 20 млн грн. Всі матеріали передані до ГПУ, ведуться конкретні дії у Київській прокуратурі», - додав він. 
Політика Зубко пообіцяв, що українці будуть споживати газ як в Іспанії Зубко обіцяє, що українці будуть споживати газ як в Іспанії.  Про це на засіданні Уряду 7 грудня заявив віце-прем'єр Генадій Зубко, передає кореспондент АСН.  «Ми прийняли рішення, що наступного року буде продовжена програма по теплим кредитам, на яку наступного року закладено 400 тис. грн. Потрібно переходити до європейських принципів, коли не просто забезпечується компенсація, а і впроваджуються такі заходи енергоефективності... Україна втрачає сьогодні близько 9 млрд. куб м газу комунальних мережах. Україна практично споживає газу у розрізі 17 млрд. А може скоротити споживання на рівень, як в Іспанії», - заявив в він.  За словами Зубка, це амбіційні плани Уряду, але реальні за рахунок створення Фонду енергоефективності, в який Україна «зможе залучити кошти не лише наші, а й наших міжнародних партнерів».  Відповідний законопроект щодо створення такого Фонду розроблявся більше 6 місяців разом з партнерами із Німеччини. Тому Верховна Рада має прийняти цей закон про створення Фонду енергоефективності.  Уряд схвалив законопроект та направив до парламенту.
Політика Депутати хочуть зробити Різдво 25 грудня вихідним днем Депутати запропонували Верховній Раді визнати 25 грудня - день святкування римсько-католицькою і протестантськими громадами України Різдва Христового - офіційним вихідним і святковим днем. На офіційному сайті парламенту сказано, що відповідний законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» №5496 був зареєстрований в парламенті напередодні, 6 грудня, групою з 23 депутатів. «В Україні на сьогодні налічується майже 11 тис. релігійних католицьких і протестантських громад, що становить майже 30% від усіх релігійних організацій країни, які святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, тобто 25 грудня. З огляду на це, необхідно забезпечити права значної частини населення України на святкування Різдва день, що відповідає їхнім релігійним і світоглядним переконанням, а також включити його в число офіційних святкових днів держави», - сказано в пояснювальній записці. Автори законопроекту вважають, що визнання 25 грудня офіційним вихідним і святковим днем ​​посприяє об'єднанню і кращому взаєморозумінню між християнськими релігійними громадами в Україні та за її межами, а також оптимізації святкування Нового року і Різдва Христового.
Політика Гройсман розкритикував Фонд держмайна: «Я б вас усіх звільнив вже сьогодні» Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує до кінця грудня заслухати звіт про роботу Фонду державного майна і на підставі результатів цього звіту внести президенту України і Верховній Раді свої рекомендації щодо подальшої роботи як відомства в цілому, так і його керівництва зокрема. Про це Гройсман сказав під час засідання уряду в середу, передає кореспондент АСН. «Я вважаю, що у нас Фонд державного майна України потребує жорсткої реанімації», - сказав глава уряду. Гройсман зазначив, що це «структура, яка показує себе з усіх боків абсолютно неефективною». «Останній конкурс приватизації ОПЗ показав, що інституція просто неспроможна, абсолютно неспроможна провести ефективно в країні приватизацію, неспроможна управляти державним майном. Це не повноваження уряду щодо призначення і зміни керівництва і взагалі управління, але я би вас позвільняв би сьогодні усіх, хто керує Фондом державного майна в Україні.  Якби це були мої повноваження, всі були би звільнені», - сказав Гройсман. Він виніс пропозицію до кінця місяця заслухати Фонд і внести пропозицію парламенту «щодо реагування на всю цю історію».
Політика Закон про квоти на українському радіо виконується усіма мовниками Закон про квоти на українське мовлення виконується усіма мовниками. Про це на засіданні Уряду 7 грудня заявив віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко, передає кореспондент АСН.  «Проблем з виконанням закону про українські квоти на радіо нема... Ось вже місяць, як він працює. Відгуки - переважно позитивні. 90% - це позитивні відгуки щодо дії закону... Я можу доповісти, що може підтвердити Нацрада з теле і радіомовлення, що усі мережеві мовники, всі до одного, виконують квоту у 25%. Наступний рік - це буде 30%, а у 18 році - 35%», - заявив він.  Більше того, з'явилися повністю україномовні радіостанції:  «Їх кількість зростає... Ми проводили опитування перед тим як почати цю кампанію. З першого кварталу 2015 року ми почали обходити російську по-перше музику... Цей тренд зберігається», - сказав він.  Кириленко підкреслив, що навіть 25% музичного українського продукту - це шансон. Хоча багато людей думало, що такої музики українською взагалі не існує:  «Тому особливих проблем з виконанням закону у нас нема... Хоча є деякі спроби рахувати по кількості пісень, а не ефірного часу, але ми це вирішуємо. Деякі виконують норму не у 25%, а 20-21%, їм поки що висловлюється попередження в усній формі». Прем'єр Володимир Гройсман зазначив, що «це добра новина». 
Події У поліції спростували виклик патрульних до дітей, яких горе-матір прирекла на голодну смерть Патрульна поліція України спростувала інформацію про те, що до дітей, яких горе-матір закрила на дев'ять днів у квартирі в Києві, викликали поліцію. «Інформація, поширена деякими журналістами та громадянами про те, що перед смертю дитини в Києві до зачиненої квартири приїжджали поліцейські, які не допомогли, не відповідає дійсності», - заявили в поліції. За даними правоохоронців, протягом останнього місяця не було викликів патрульної поліції за адресою проживання дітей. Нагадаємо, що в Києві 20-річна мати закрила у квартирі своїх двох дітей на дев'ять днів без нагляду, в результаті молодший син помер, а старшу дівчинку госпіталізували. Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба заявив, що, за наявною інформацією, до квартири викликали поліцейських, але на прохання відкрити двері ніхто не відреагував і поліція поїхала.
Політика Уряд готовий на початку 2017 року знайти кошти на «теплі кредити» - Гройсман Кабінет міністрів України спільно з Верховною Радою готовий вже в першому кварталі 2017 року знайти необхідні ресурси для збільшення фінансування програм енергоефективності, зокрема програму видачі «теплих кредитів».  Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду в середу, передає кореспондент АСН. «Уряд розуміє проблематику і знайде в першому кварталі наступного року рішення, яке дозволить збільшити фінансування, в тому числі «теплих кредитів», - сказав Гройсман. При цьому він відхилив ідею низки парламентаріїв щодо перенаправлення на цілі енергоефективності близько 1 млрд грн за рахунок скорочення асигнувань на виплату комунальних субсидій. Гройсман сказав, що «це не дуже хороша ідея».
Економіка Дорошенко запропонував екс-акціонерам «Михайлівського» добровільно повернути гроші вкладникам Екс-голова правління банку «Михайлівський» Ігор Дорошенко, якого підозрюють у виведенні 870 млн гривень грошей вкладників, заявив про готовність співпрацювати зі слідством і Фондом гарантування вкладів фізичних осіб для повернення втрачених грошей. Про це, як повідомляє Finbalance, він заявив під час засідання суду, на якому розглядалося питання про зміну йому запобіжного заходу. «7 листопада мною через адвоката було подано клопотання до Фонду гарантування вкладів, в якому я зазначив, що, співпрацюючи зі слідством, прокуратурою, а також Фондом гарантування, хотів би взяти участь у робочій групі Фонду гарантування, щоб залучити якомога більше представників колишніх акціонерів банку, НБУ, Фонд гарантування, щоб знайти шляхи врегулювання тієї ситуації, яка склалася на сьогодні після визнання банку неплатоспроможним, і для того, щоб навіть у добровільному порядку за рахунок там добровільних внесків колишніх акціонерів і т.д. все-таки знайти шляхи вирішення питання вкладників», - заявив він. Нагадаємо, 3 грудня Шевченківський райсуд м. Києва ухвалив рішення звільнити з-під варти екс-голову правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенко і помістити його під «нічний» домашній арешт. Однак прокуратура міста Києва внесла апеляційну скаргу на рішення Шевченківського райсуду столиці.
Події У Харкові затримано групу озброєних злочинців, які пограбували чоловіка на 1 млн грн У Харкові поліцейські затримали групу озброєних злочинців, які напередодні відібрали у чоловіка сумку з мільйоном гривень. Про це в Facebook  повідомляє начальник ГУ Нацполіції України в області Анатолій Дмитрієв. За його даними, напередодні, 6 грудня, вдень ​​злочинці, погрожуючи зброєю, забрали сумку з грошима у чоловіка, який планував покупку автомобіля. В цілому було вкрадено понад мільйон гривень. «На території Харківської області був введений план «Сирена». Оперативне реагування на злочин принесло результат - злочинці були затримані на виїзді з міста на одному з блокпостів. Зараз встановлюються особи нападників і деталі розбійного нападу. Зброя і гроші вилучені», - пише Дмитрієв. Правоохоронні органи визначаються з кваліфікацією злочину.
Суспільство Синоптики оголосили штормове попередження в Україні У четвер, 8 грудня, на території України очікуються сильні пориви вітру, місцями до 20-25 м/с. Про це йдеться в повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій. «За прогнозами Укргідрометцентру, вдень 8 січня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській , Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях пориви вітру 15-20 м/с, на високогір'ї Карпат до 25 м/с», - заявили в службі. Рятувальники закликали під час сильного вітру на вулиці дотримуватися елементарних правил безпеки. Зокрема, не ходити під розлогими деревами, а також обходити рекламні щити і лінії електропередач.
Політика оформление ленты  У екс-керівника «Київенергохолдингу», який намагався втекти в «ДНР», знайшли годинник від Путіна - ГПУ Київська прокуратура затримала екс-керівника «Київенергохолдингу» Юрія Бондаря за підозрою в розтраті державних грошей в особливо великому розмірі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко. «Прокуратура м. Києва разом з Нацполіцією і СБУ в рамках справи про розтрату державних коштів в особливо великому розмірі затримала екс-керівника «Київенергохолдингу» Ю. Бондаря, причетного до відчуження акцій, що належать громаді столиці», - заявив голова ГПУ. За словами Луценка, затриманий готувався до втечі на окуповані бойовиками «ДНР» території Донецької області. «Знайдений під час обшуку іменний годинник від Путіна - красномовне свідчення союзу п'ятої колони і криміналу», - підкреслив він.  
За кордоном ЗМІ дізналися про участь загиблого в Сирії російського військового в окупації Донбасу Загиблий в Сирії російський військовий радник Руслан Галицький був командиром 5-ї гвардійської танкової бригади з Улан-Уде, яка брала участь в окупації Донбасу, повідомляє Байкал-Daily. «Днями в Сирії загинув полковник Руслан Галицький, командир 5-ї гвардійської танкової бригади, дислокованої на станції «Дивизионная» в Улан-Уде», - зазначає видання. За інформацією журналіста Юрія Бутусова, Руслан Галицький - учасник російської агресії проти України, в 2016 році був призначений командиром 5-ї гвардійської танкової бригади з Улан-Уде. «5-та танкова - це ті самі «бурятські танкісти», які взяли активну участь в агресії проти України, і зображали «ополченців» під час Дебальцевської операції», - заявив він. Загиблого в лютому 2016 року було нагороджено губернатором Ростовської області знаком «За ратну службу». Він обіймав посаду начальника оперативного управління військової частини 64722 Південного військового округу. Нагадаємо, що Міноборони РФ повідомило, що в результаті обстрілу одного з житлових кварталів у західній частині Алеппо загинув російський військовий радник Руслан Галицький.
Події У Києві озброєний водій без посвідчення влаштував перегони з поліцією У Києві працівники поліції затримали водія без посвідчення і з предметом, схожим на пістолет. Про це передає прес-служба патрульної поліції. У середу, 7 грудня, близько 5:00 інспектори отримали інформацію про автомобіль BMW, у водія якого, швидше за все, була зброя. Через певний час інспектори помітили цей транспортний засіб на мосту Патона. На вимогу поліцейських зупинитися водій не реагував. Його змогли затримати в районі Дарницької площі. У правопорушника не виявилося посвідчення водія. Правоохоронці встановили, що місяць тому чоловік був позбавлений права керування за статтею 130 КУпАП (керування у стані сп'яніння). Під час поверхневої перевірки в салоні іномарки був знайдений предмет, схожий на пістолет. Дозволу на володіння зброєю у чоловіка не було.
Суспільство Беззахисні. Недолуга система та байдужість вбивають дітей Мало не щотижня, а подекуди і кілька разів на тиждень в українському інформаційному просторі з’являються моторошні історії про жорстоке поводження з дітьми, які нерідко закінчуються каліцтвом та навіть загибеллю дитини. Найчастіше до смертей дітей причетні їхні рідні. Ба більше  - саме батьки. До таких краще вживати приставку «біологічні». Причинами жорстокого поводження з дітьми найчастіше стають психологічні розлади у рідних, алкоголь, наркотики, байдужість або ж необізнаність батьків. Та попри те, що усі неблагополучні сім’ї мали б потрапляти у поле зору соціальної служби з прав дитини і, за необхідності, неповнолітні мали б вилучатися до соціальних закладів утримання дитини, кількість жахливих випадків вбивств дітей за сімейних обставин з року в рік не зменшується. Трагічні смерті від рук рідних Лише за останніх три дні Україну сколихнули дві дитячі трагедії. В селі Мости що на Дніпропетровщині жінка задушила своїх онуків – трьох та чотирьох років, після чого наклала на себе руки. Причина вчинку приголомшує. У передсмертній записці жінка пояснила: вбила дітей, бо хотіла допомогти своєму синові влаштувати особисте життя. Мовляв, невістка покинула сім’ю заради іншого чоловіка, а син через дітей не може нікого знайти. Трагедія ж, яка днями сталася у столиці, взагалі ошелешила всю Україну. Матір замкнула однорічного сина та дворічну доньку самих у квартирі, а сама поїхала до коханця. Повернулася додому лише через 9 днів. «Дев'ять днів тому Влада пішла погуляти і закрила старших дітей у квартирі. З їжі у них було лише кілька цукерок. Діти намагалися вибратися з квартири, шукали лазівки, в які можна було покликати на допомогу. Біля вхідних дверей навіть вирвали лінолеум. Сусіди чули дитячий плач вранці і ввечері. Є інформація, що навіть викликали поліцейських, але на прохання відкрити двері ніхто не відреагував і поліція поїхала. Про те, що діти були зачинені в квартирі, знала також їхня бабуся. Вона приносила їм їжу, але не змогла зайти в квартиру», - пише в Facebook жахливі подробиці уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба. Як наслідок, хлопчик помер від голоду, а дівчинку у вкрай важкому стані забрали до реанімації. Правоохоронців горе-матір запевняє, що нібито «не знала, що діти можуть померти»! Щодо жінки порушили кримінальну справу за статтею 135 Кримінального кодексу «Залишення в небезпеці». Як зазначив Кулеба, 20-річна горе-матір приїхала до Києва з Миколаєва рік тому. За цей час розійшлася з чоловіком та народила третю дитину уже від іншого чоловіка. «Від першого чоловіка у неї двоє дітей - хлопчик Данило і дівчинка Аня. З народження жінка говорила, що не любить їх, і хотіла здати в притулок. Але діти все одно проживали з Владою, адже батько виявляв агресію. «Мати» забороняла спілкуватися з ним. З вересня 2016 року про дітей батько нічого не чув», - написав Кулеба. Вбивча байдужість І якщо вчинок матері з моральної точки зору пояснити не те що складно, а неможливо, то до правоохоронців, сусідів, рідних та соціальних працівників, які могли вплинути на хід подій, виникає чимало запитань. Чому сусіди за всі 9 днів, доки плакали залишені в квартирі діти, лише один раз викликали поліцію? Чому поліція не вжила заходів, знаючи, що із зачиненої квартири люди чули плач дітей? Чому рідні (як писав Кулеба, бабця знала, що діти зачинені самі в квартирі) не повідомили відповідні органи? І головне, чому соціальні служби не цікавились обстановкою в сім’ї, адже діти вже кілька місяців не ходили до дитсадка? Розв’язувати проблему соцпрацівники взялися лише після загибелі дитини. Матір хочуть позбавити батьківських прав, а дівчинці, яка дивом вижила, шукатимуть нову сім'ю. Проте не виключено, що дитину можуть віддати і рідному батькові, «який (як пише Кулеба) виявляв агресію». Українські діти не знають про соціальну службу з питань захисту дітей Про бездіяльність соціальних служб у Міністерстві соціальної політики нерідко дізнаються саме з таких випадків, тобто уже по факту. «Коли є активні мешканці села чи міста, то 99% у такої сім’ї вилучають дітей. Жахливість в іншій ситуації, коли вже є факт, коли є халепа і ми розбираємось і запитуємо, чому так, чому служба не вилучила. Такі випадки є», - констатує директор департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політки Руслан Колбаса. Однак, скільки таких випадків, які через бездіяльність соціальних служб призвели до загибелі дітей, стається у рік, у Міністерстві соцполітики сказати не змогли. Зазначають, усе через те, що соціальні працівники або не знають достеменно законодавство, або не хочуть його виконувати. «Якщо виконувати те законодавство, яке в нас є, бо в нас воно прописане навіть краще, ніж у деяких європейських країнах, але біда в тому, що в нас законодавство іноді не виконується не тільки пересічними громадянами, але й державними службовцями. Тому треба посилювати покарання всіх. І батьків за безвідповідальність, і чиновників за невиконання тих чи інших норм», - додав Колбаса. Натомість керівник проектів благодійної організації «Надія і житло для дітей» Ольга Мороз впевнена, в Україні банально не вистачає соціальних працівників. З її слів, на один район припадає два-три соцпрацівники, які фізично не в змозі обстежити всі сім’ї та подивитися умови проживання дітей. І це при тому, що законом передбачено, що навантаження на одного працівника може бути до 10 сімей, які перебувають під соціальним супроводом. А реально їх значно більше. «Коли їх (соціальних працівників. – Ред.) ввели у 2012 році, це був прогрес і прорив для України і в нас тоді значно збільшилась кількість виявлених сімей, запрацював цей механізм раннього виявлення. Але в 2014 році, коли їх скасували в зв’язку з пошуком ресурсів для бюджету, ми, на жаль, втратили це надбання і сьогодні повернулись до старої системи роботи, коли послуги надає від одного до десяти фахівців у центрі соціальних служб, які є в районі, але при цьому у них відсутні ресурси для того, щоб вони могли доїхати в сім’ю. А кількість отримувачів послуг досить велика», - вважає Мороз.   Більше того, благодійники констатують – якщо на офіційному рівні Конвенція з прав дитини та інші нормативні документи, які захищають права дітей, в Україні прийняті, то в реалії їх більшою мірою не дотримуються. Приміром, законодавчо прописано, що фізичне покарання та психологічний тиск, психологічне приниження - це є насильство. Однак за лупцювання дітей та їх приниження на побутовому рівні в Україні якщо й карають, то це лише поодинокі випадки.   Ще одна проблема - це те, що більшість українських дітей навіть не знає про існування служби, яка опікується їхніми правами. «Минулого року наша організація проводила консультації з дітьми. І для мене було здивуванням, що, коли я запитувала дітей, до кого вони можуть звернутися, кому вони готові розповісти про те, що з ними сталось… всі діти сказали, що вони готові сказати батькам, десь 10% сказали, що вони могли б ще розказати вчителю або міліціонеру чи медику, ніхто не сказав про службу у справах дітей, яка насправді є координатором у цьому питанні, ніхто не сказав про центри соціальних служб», - констатує керівник проектів благодійної організації «Надія і житло для дітей» Ольга Мороз. Тому благодійники закликають профільні органи організувати на державному рівні навчання для дітей, щоб кожна дитина знала, як і кому вона може повідомити про насилля в сім’ї.   Тим часом у Міністерстві соціальної політики наголошують, що систему захисту прав дитини в Україні реформуватимуть і не виключено, що почнуть вже з наступного року.   Однак насамперед змінювати треба не документи, а себе. Адже жодні законодавчі новації не зможуть змінити систему, доки в українців переважатиме позиція байдужості, а гаслом будуть слова «моя хата скраю…».          
Події Троян розказав про попередні злочини банди, затриманої під час спецоперації у Княжичах Правоохоронці, які брали участь у спецоперації у Княжичах Київської області, відсторонені, а членам злочинного угрупування  обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці.  Про це на засіданні комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  7 грудня заявив в.о. голови Національної поліції Вадим Троян, передає кореспондент АСН.  «На даний час всі семеро членів злочинного угрупування затримані... При цьому троє - заарештовані на два місяці... Мною особисто підписаний наказ про відсторонення всіх 25 осіб, які брали участь у спецоперації, це п’ятеро керівників і 20 осіб особового складу», - заявив він.  Він нагадав, що ще 20 вересня злочинним угрупуванням був скоєний розбійний напад у Шевченківському районі столиці - злочинці у формі СБУ зі зброєю напали на пункт обміну валют, коли зловмисники заволоділи 2,4 млн грн і 20 тис. грн. 
Події Спецоперація у Княжичах: Нацполіція та ГПУ відмовляються називати прізвища та озвучувати деталі Операція із затримання банди грабіжників у селищі Княжичі Київської області була таємною.  Про це на засіданні комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  7 грудня заявив в.о. голови Національної поліції Вадим Троян, передає кореспондент АСН. «У КОРДу і поліції операція проводилась у двох місцях, одна група перебувала у Києві, інша була за адресою у Княжичах. Я розумію, що ви хочете, щоб я назвав прізвище, але я не слідчий, прізвище назве ГПУ. Виділення КОРДу підписує голова територіального органа у Києві. Є план завдання, який підписав голова територіального органа», - сказав він.  Троян наголосив, що «під камери», тобто перед ЗМІ, не може розповісти про деталі інформації.  Так само перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук наголосив, що операція була таємною. Пройшло лише три дні, наразі продовжується слідство: «Слідчі вже відтворили стрілянину у Княжичах».  Деякі депутати запропонували, щоб засідання комітету продовжилося без преси, але голова комітету Андрій Кожем'якін запевнив, що без «преси тут нічого відбуватися не буде». 
Суспільство Соцпрацівників, які навмисне допустили насильство над дитиною, можуть посадити за ґрати - Мінсоц Чиновники служби у справах дітей несуть як адміністративну, так і кримінальну відповідальність, якщо вони діють не в інтересах дитини. Про це в коментарі АСН повідомив директор департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політки Руслан Колбаса. Він зазначив, що у випадках порушень соціальні працівники або погано знають законодавство, або просто не хочуть його виконувати. «Якщо виконувати те законодавство, яке в нас є, бо в нас законодавство прописане навіть краще, ніж у деяких європейських країнах, але біда в тому, що в нас законодавство іноді не виконується не тільки пересічними громадянами, але й державними службовцями. Тому треба посилювати покарання всіх. І батьків за безвідповідальність, і чиновників за невиконання тих чи інших норм», - додав Колбаса.  
Події Грабіжники у Княжичах не діяли під прикриттям МВС – Троян Банда грабіжників, яких затримали під час спецоперації у Княжичах Київської області, не діяла під прикриттям правоохоронців. Про це на засіданні комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 7 грудня заявив в.о. голови Національної поліції Вадим Троян, передає кореспондент АСН.  «Така інформація про те, що грабіжники діяли під прикриттям правоохоронців, не відповідає дійсності», - відповів він на запитання народного депутата фракції БПП Мустафи Найєма.  Також Троян, відповідаючи на запитання нардепів, незважаючи на «секретність операції», повідомив, що «розпорядження про залучення КОРДу підписав пан Крищенко, який визначив керівника операції згідно з планом її проведення».  Слід зазначити, що за результатами засідання члени комітету прийняли рішення про те, що розслідування трагедії у Княжичах буде на особливому контролі нардепів. «Ми щотижнево будемо заслуховувати інформацію від правоохоронців та Генпрокуратури», - наголосив голова комітету та нардеп «Батьківщини» Андрій Кожем'якін. 
За кордоном Чорногорія оголосила в розшук Інтерполу підозрюваних у підготовці держперевороту росіян Чорногорія оголосили в міжнародний розшук по лінії Інтерполу громадян Росії Едуарда Широкова і Володимира Попова, а також трьох громадян Сербії, які підозрюються в плануванні державного перевороту. Про це, як передає телеканал 112 Україна, повідомила газета Dnevne novine з посиланням на власне джерело в держорганах республіки. Разом з росіянами в розшук також оголошено троє сербів Предраг Богичевич, Мілош Йованович і Неманя Ристич. Останній є одним з лідерів ультрапатріотичного руху «Заветніци» і був раніше судимий за вбивство. Нагадаємо, що росіяни Володимир Попов і Едуард Широков організували злочинне угрупування, метою якої було вбивство прем'єра Чорногорії Міло Джукановича. В заколоті мали брати участь сербські радикали. Їхню групу повинен був за дорученням Росії організувати член сербського радикального руху «Сербські вовки» Александар Сінджеліч.
Події ГПУ ще не визначила, хто першим стріляв у Княжичах Слідчі ще встановлюють, хто першим відкрив стрілянину Княжичах Київської області, у результаті якої загинули п’ятеро правоохоронців. Про це на засіданні комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 7 грудня заявив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук, передає кореспондент АСН.  «На сьогодні вже проведено відтворення подій. Слідчі перебувають на місцях, щоб встановити всі факти, всі події, відповідальність кожної особи, функції кожного, хто що повинен виконувати. На сьогодні вилучено абсолютно все: інструкції, накази, документи, план проведення операції. Все це перебуває зараз у Генеральній прокуратурі», - заявив він.  За його словам, вилучені кулі та гільзи спрямовані на проведення експертизи. «З якої зброї були випущені кулі, які саме кулі призвели до смерті, чий постріл був перший - це ще встановлюється», -  сказав Сторожук.
Події В ГПУ розказали, коли назвуть імена винних у трагедії в Княжичах Слідчі мають відтворити «картинку» трагедії у Княжичах, і лише потім будуть обнародувані прізвища винних. Про це в інтерв'ю журналістам після засідання комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 7 грудня заявив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук, передає кореспондент АСН. «Ми мусимо дочекатися, коли будуть проведені усі експертизи. Слідчий встановить усі обставини подій, намалює картинку, проведе відтворення цієї живої трагедії. Після того у нас будуть відповіді на питання: хто перший стріляв... Від чого все почалося?» - заявив він.  Сторожук наголосив, що за два дні розслідування слідчі зібрали матеріали на чотири томи справи: «Нам треба дочекатися відповіді від усіх експертів... Ми допитали вже більше 50-ти свідків, розслідування продовжується цілодобово».  Він запевнив, що «як і було прийнято рішення, ми будемо доповідати комітету парламенту кожен тиждень щодо ходу розслідування». 
Політика оформление ленты  Монтян на круглому столі в Європарламенті заявила про держпереворот в Україні, а учасників Майдану назвала "папуасами" Колишній народний депутат, а нині політичний діяч Тарас Чорновіл на своїй сторінці у Facebook емоційно прокоментував виступ Тетяни Монтян на круглому столі в Європарламенті. «Непокаране зло починає нагліти, гадити й кусатися. Ця бидлакувата сепарша лиє бруд на якомусь круглому столі в стінах Європарламнту, а звинувачений у державній зраді та врятований від тюрми доблесним українським судом Руслан Коцаба це запускає через ….канал ще й роблячи каркання на якомусь банальному заході друзів путіна "виступом у Європарламенті", - пише Чорновіл. Зокрема у своєму виступі в Брюселі Монтян вкотре заявила, що не підтримувала Революцію гідності, і назвала її спланованим державним переворотом, а учасників майдану обізвала «попуасами, які продались за печеньки Нуланд». Україну ж так звана правозахисниця прирівняла до Сомалі.
Події ГПУ допитає Крищенка, який дав «добро» на участь КОРДу в операції в Княжичах Генеральна прокуратура України допитає начальника територіального управління поліції Андрія Крищенка, який дав «добро» на участь спецпідрозділу КОРД в спецоперації в Княжичах Київської області. Про це в інтерв'ю журналістам після засідання комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  7 грудня заявив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук, передає кореспондент АСН. «Пан Крищенко, який є начальником територіального управління поліції у Києві, на сьогодні він не є безпосередній керівник цієї операції у Княжичах. Він давав добро на застосування спецпідрозділу КОРД, як це передбачено інструкціями. Тому в рамках кримінального провадження буде досліджено, чи була необхідність застосування спецпідрозділу КОРД», - заявив він. За результатами допиту «буде зрозуміло, чи були порушення в цьому випадку... Зараз є підстави вважати, що для цієї спецоперації був необхідний КОРД». Нагадаємо, раніше в.о. голови Національної поліції Вадим Троян повідомив, що «розпорядження про залучення КОРДу підписав пан Крищенко, який визначив керівника операції згідно з планом її проведення».  
Політика Геращенко: Україна готова на обмін полонених за формулою «42 на 228», проте в ОРЛДО занижують дані Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ), віце-спікер парламенту Ірина Геращенко заявила, що Україна готова передати ОРДО і ОРЛО кількість людей, яку вони називають, але протилежна сторона занижує дані, Київ наполягатиме на звільненні максимальної кількості українців. «Ми наполягаємо на звільненні максимального числа заручників до новорічних свят. Сьогодні в ОРДО сказали, що вони утримують 42 українців. Ми висловили пропозицію передати 228 тих громадян (у випадках, де це дозволяє законодавство і правове поле), яких вони просили в запитах, заради термінового звільнення цих 42 українців... Потім ми далі будемо працювати з пошуку і звільнення решти. У відповідь заявили, що ОРДО готові звільнити лише вісьмох...» - пише вона в Facebook.
Суспільство оформление ленты  Львівська «Хвойдарня» обурила жителів міста маркетингом і цінами На площі Ринок у Львові відкрився новий заклад з назвою «Хвойдарня» (хвойда - повія. - Ред.). Це викликало обурення жителів міста в соціальних мережах. У меню цього закладу є такі позиції: «Сосунці, Цнотлива Галя і Міла Куні з родзинкою». Пікантне меню опублікував у Facebook Олександр Барабошко. За його словами, «хлопці зі Львова зайшли в «Хвойдарню», сіли, сфотографували меню, після чого їх вигнали, попросили видалити знімки і сказали, що більше не пустять». Отже, в незвичайному закладі пропонують «Сосунці» - маленького, середнього або великого розмірів від 240 грн, «Мацанку» за 40 грн, «Цнотливу Галю» за 440 грн, а також «Хтивого батяра» за 240 грн. Найдорожча позиція - «Незірвана ружа», вартість якої становить 880 грн. Користувачів соцмереж обурив заклад: «Дізналася, що у Львові, на пл. Ринок відкрилася «Перша львівська хвойдарня», де реалізований «свіжий» маркетинговий погляд - свідома легалізація або культивування проституції, романтизація розпусних жінок і створення привабливої ​​картинки «сексу за гроші». На лого закладу - якась порядна львівська пані чомусь мацає себе за с*ський», - пише користувач Галина Плачинда. «Хвойдарня, де можна замовити «багетень» довжиною 22 см (є і більш короткі і дешеві - на будь-який смак) за 400 грн гривень. У зв'язку з цим усім у мене виникає запитання: який відсоток львівських жінок - повій? Мені шкода, що львівські ресторатори - в гонитві за заробітком - переходять межу», - додала вона.
Політика Начальника управління громадської безпеки Нацгвардії Гриняка суд залишив на посаді Печерський суд Києва відмовився відсторонити з посади начальника управління громадської безпеки Національної гвардії, і колишнього начальника аналогічної структури при МВС України Володимира Гриняка з посади, повідомляє кореспондент АСН. В той же час прокурори заявили, що подаватимуть апеляцію на це рішення. Прокуратура інкримінує Гриняку роздачу заохочень правоохоронцям перед штурмом Майдану. Начеб то він виплатив по 5000 грн офіцерам і по 3000 грн заохочення рядовим. Як заявили прокурори, відповідним діям є свідки. А себе Гриняк перед штурмом Майдану преміював на 10 000 грн. Сам підсудний заявив сьогодні журналістам, що готовий розповісти слідству про співпрацю з сотниками Майдану. Зокрема він заявив, що повідомляв заступнику самооборони Майдану Олександру Ганущину про розміщення сил правоохоронців. Також він пояснив, чому не повідомив про співпрацю з Майдану слідству раніше: «У квітні 2015 року я поїхав в зону АТО. І до кінця 2015 року я був там. До мене туди за свідченнями ніхто не приїздив. Якби приїхали, я б дав інформацію", - заявив підсудний.  Нагадаємо раніше взяти Гриняка на поруки запропонували кілька народних депутатів, в тому числі - і "майданівців".
За кордоном Шушкевич про боротьбу з неугодними в Білорусі: «У Лукашенка руки по лікоть у крові» Президент Білорусі Олександр Лукашенко безпосередньо причетний до зникнення опозиційних політиків і кримінальних авторитетів. Про це в інтерв'ю ЛІГА.net заявив екс-голова Верховної Ради Білорусі Станіслав Шушкевич. «У нього просто не залишилося шансів піти з політики і залишитися живим і здоровим. Руки по лікоть у крові, і це не метафора. Подивіться: в Білорусі зникали опозиційні політики і просто видатні публічні люди. Причому зникали не дійсні, а потенційні конкуренти. Особливо міністр внутрішніх справ колишній. Всі, в кому Лукашенко запідозрив конкурентний потенціал. І, повірте, без відома Лукашенка особисто вони зникнути не могли», - заявив він. За словами Шушкевича, президент Білорусі «без суду і слідства» усунув кримінальних авторитетів. «Він якось сам розбазікав, що «кримінальні авторитети в Білорусі були просто фізично знищені». Без суду і слідства. Потім, мабуть, сподобалося, і він ті ж методи застосовував проти політичних конкурентів», - розповів він.
Суспільство Автомобільне сполучення з Польщею покращиться у 2017 році «Укравтодор» наступного року розраховує реконструювати автомобільні дороги державного значення, які ведуть до кордону з Польщею у Волинській області, що зможе поліпшити зв'язок між двома країнами, а також посилить торгово-економічні відносини. За інформацією прес-служби відомства, в рамках проекту буде закінчена реконструкція і відкрито рух автомобілів на 8 км дороги першої категорії на ділянці між Ковелем та КПП «Ягодин» на трасі М-07/Е373 Київ - Ковель - Варшава. Це дозволить ліквідувати місця концентрації аварій і поліпшить транспортну ситуацію на обході Ковеля. Також планується провести реконструкцію дороги національного значення Н-22 від КПП «Устилуг» у Володимирі-Волинському. Роботи будуть спонсоровані за рахунок кредиту польського уряду.
Суспільство оформление ленты  У Києві замість скверу хочуть побудувати супермаркет На вулиці Чорнобильській, 4/56 у Києві, на перехресті з вул. Феодори Пушиної місцеві жителі протестують проти будівництва супермаркету. Напередодні там хотіли встановити будівельний паркан. Про це в Facebook пише активіст Прохор Антоненко. За його словами, забудовник - АТБ, а на місце інциденту привезли "тітушок". «Нічого будувати не потрібно», - пише Sergey Samusenko. «Захисники магазину жодного разу не були на цій ділянці. Там невелика алея, а буде смітник, недомагазин і його під'їзні доріжки для завезення продуктів. Та й, схоже, ніхто не збирається зносити кіоски, просто поруч побудують», - обурюється Дмитро Бунецький. Однак знайшлися і ті, хто захищає будівництво. «Що поганого в будівництві магазину продовольчих товарів в цьому мікрорайоні? Створення робочих місць, жителям буде зручно купувати потрібні товари поблизу», - пише Кадькаленко Юрій.
За кордоном Над Хакасією вибухнув метеорит розміром з 5-поверховий будинок Провідний співробітник РАН Натан Ейсмонт заявив, що діаметр метеорита, який пролетів учора в небі над Хакасією в РФ, може досягати 15 метрів, передає ТАСС. «Ми вивчили траєкторію падіння метеорита, склад, а також його розміри. Йдеться про небесне тіло невеликих розмірів. Діаметр метеорита був від 10 до 15 метрів. Також ми можемо назвати приблизний склад тіла - кам'янисто-водяний або кам'янистий», - сказав учений. За його інформацією, метеорит досить великих розмірів, якщо говорити про небезпеку для людей, але загрози він не становить, бо в його складі немає заліза. «Якби розміри метеорита, який впав у Хакасії, перевищували 15 метрів і космічне тіло складалося лише з заліза, наслідки були б колосальними для більшої території РФ», - додав фахівець.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,81831407547-/ /-pc-/
Top