counter
Архів Повернутись назад 06 Березня 2017
6 Березня
Політика Насіров добровільно погодився на обмеження його свободи без рішення суду - адвокати Тимчасово відсторонений від посади Роман Насіров дав добровільну згоду на обмеження його пересування без відповідного рішення суду, будь то вдома чи в лікарні. Про це, за словами самого Романа Насірова, заявив біля входу в Солом'янський суд його адвокат Лисак, передає кореспондент з-під зали суду. Також адвокат заявив, що його клієнт готовий співпрацювати зі слідством, не збирається покидати межі України, і готовий доводити «свою невинність в суді». Роман Насиров заперечує осудні йому злочину, заявив адвокат. За словами адвоката Лисака, вони запросили до суду голів НАБУ і САП, щоб озвучити цю пропозицію. У той же час присутній на місці депутат від «Самопомочі» Журжий там же заявив, що Роман Насиров через велику кількість активістів боїться залишати будівлю суду, і його заяви пов'язані лише зі спробами вибратися з будівлі суду, щоб детективи забезпечили його вивезення. Водночас депутат Мустафа Наєм закликав присутніх не випускати з будівлі Романа Насірова. Тому що впевнений, «що завтра він до суду не повернеться і втече цієї ж ночі».
Політика Адвокат: Насіров залишається в будівлі суду до розгляду справи Відсторонений від посади голови ДФС Роман Насіров збирається залишатися в Солом'янському райсуді Києва до розгляду справи. Про це заявив його адвокат Олександр Лисак, передає телеканал 112 Україна. «Насіров залишається в суді. Суд, за нашими даними, повинен бути сьогодні. Ми будемо наполягати, щоб він проходив тут (Солом'янський райсуд Києва). Іншого варіанту у нас немає... Так як він (Насіров. - Ред.) перебуває тут, значить тут розглядатимуть справу... Ми офіційно повідомили, щоб справа розглядалася в цьому суді», - сказав журналістам адвокат Насірова. За словами захисника Романа Насірова, точної інформації про час початку засідання немає. «Інформацію повідомить у телефонному режимі прес-секретар районного суду», - додав Лисак. Поки невідомо хто з суддів розглядатиме справу Романа Насірова. «Спочатку буде розглянуто відведення судді, а потім справу по суті», - підкреслив адвокат.
Суспільство На Донбасі за добу зафіксовано 100 ворожих обстрілів На Донбасі в зоні проведення бойових дій за минулу добу було зафіксовано 100 обстрілів з боку бойовиків. Російсько-окупаційні війська вели стрілянину з 122-мм артилерії, мінометів, танків та БМП. Про це інформує прес-центр штабу АТО в Facebook. «За минулу добу танки терористи вели вогонь по шахті Бутівка, Пісках і Кам'янці. З мінометів різних калібрів, стрілецької зброї і гранатометів - по Майорську, Авдіївці, Троїцькому, Новгородському, Невельському, Пісках, Опитному і Зайцевому. З БМП вели вогонь по Луганському, а по Невельському стріляв снайпер», - йдеться в повідомленні. На маріупольському напрямі бойовики великокаліберних кулеметів і мінометів обстріляли Талаківку, Водяне, Гнутове, Широкине і Павлопіль. «Танки і БМП противника вели вогонь по Водяному, Широкиному і Мар'їнці. Крім цього, позиції в Широкиному обстріляли з протитанкових ракетних комплексів», - додали в штабі.
Події Бійка в Харкові: 200 осіб влаштували бійку зі стріляниною Вчора, 5 березня в Харкові в парку Перемоги два угруповання з 200 людей влаштували бійку із застосуванням вогнепальної зброї. Про це інформують Ведомости. «Одне угруповання, яке «живе» біля харківського Салтівського хлібозаводу, минулого тижня по одному відловлювало опонентів і било їх. Це стало причиною конфлікту. Зараз реально страшно», - каже місцева жителька Марія, яка була очевидцем того, що відбувається. В ГУ Нацполіції Харківської області заявили про стрілянину на Салтівському шосе того ж вечора. «Повідомлення про те, що в районі Салтівського шосе в Харкові на вулиці було чути звук пострілу, надійшло в правоохоронні органи о 20:25. На місце виїхала слідчо-оперативна група. Попередньо, між раніше судимим 30-річним місцевим жителем, який був у стані алкогольного сп'яніння, і молодим чоловіків виникла сварка. В результаті цього чоловік вистрілив з травматичного пістолета і поранив 21-річного молодого чоловіка в руку», - повідомили в поліції.
За кордоном У Німеччині обурені порівнянням Ердогана її політики з нацистською Політики ФРН обурені порівнянням, яке навів президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на тлі конфлікту навколо турецької політичної агітації в Німеччині. Про це інформує DW. Міністр юстиції Хайко Мас назвав висловлювання турецького президента Ердогана «підлими, які не піддаються розумінню і є неприйнятними». Він закликав «відкинути їх рішучим чином». Так само відреагував голова фракції Християнсько-демократичного союзу в бундестазі Фолькер Каудер. «Те, що президент країни, яка входить у НАТО, відгукується так про іншу країну, яка входить у НАТО, - це абсолютно неймовірно і неприйнятно», - заявив він того ж дня. Генеральний секретар ХСС Андреас Шоєр повідомив «про промах деспота з Босфору», який дозволив собі «таке обурливе і помилкове» порівняння. Заступник голови ХДС Юлія Клекнер сказала, що турецький президент має вибачитись.
За кордоном «Ъ»: На нафтогазоносний шельф захопленого Криму зазіхнула сумнівна фірма Невідома приватна фірма «Нові проекти» отримала ліцензію на видобуток нафти і газу на шельфі захопленого РФ Криму. Власником компанії, за офіційною інформацією, є бізнесмен Антон Дорноступ, який близький до родини колишнього глави "Роснедр" Валерія Пака, хоча деякі джерела пов'язують компанію «Нові проекти» з українським підприємцем Сергієм Курченком, повідомляє КоммерсантЪ. ТОВ «Нові проекти» в кінці 2016 року повідомило "Роснедра", що цього року збирається скласти план пошуково-розвідувальних робіт на ділянці Глибока, а сам лист відомству направив директор компанії Антон Дорноступ. Як сказано на pravo.gov.ru, російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв у червні минулого року розпорядився видати компанії ліцензію на цю ділянку на 30 років. За інформацією джерела, протягом 8 років компанія планує пробурити пошукову свердловину.
За кордоном У справі про вбивство посла РФ Карлова в Туреччині заарештовано росіянку Поліція Туреччини заарештувала громадянку РФ, яка може бути пов'язана з вбивцею російського посла Андрія Карлова. Про це передає місцеве видання Sabah. 33-річна жінка в Анкарі займалася сутенерством, організовуючи зустрічі місцевих великих бізнесменів з жінками. Для цього бізнесу у громадянки Росії було створено два сайти. У листопаді 2016 року за телефоном вона спілкувалася з убивцею російського посла Мевлютом Мертом Алтинташем, а також телефонувала в Російський центр культури в Анкарі. Правоохоронці встановили, що переважно жінка зв'язувалася з вбивцею шляхом листування в месенджері WhatsApp. Зараз вона за рішенням суду перебуває під вартою в одній із в'язниць Анкари. Раніше ми повідомляли, що Карлов був убитий 19 грудня минулого року ввечері на відкритті фотовиставки в Анкарі.
Події На Донбасі двох поліцейських затримали на хабарі в 80 тис. грн У Донецькій області затримано двох поліцейських, які підозрюються в отриманні хабара на суму 80 тисяч гривень. Про це інформує прес-служба прокуратури області. В управління СБУ в Донецькій області звернувся житель Маріуполя, який заявив, що поліцейський вимагає у нього хабар в сумі $3000 за повернення йому раніше вилученого автомобіля. За цим фактом слідчі прокуратури Донецької області почали кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 368 ч.3 (вимагання) КК України. Під час слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили, що співробітники Управління карного розшуку ГУ Нацполіції Донецької області також вимагають неправомірну вигоду на суму $5000 від чоловіка за непритягнення його до кримінальної відповідальності за викрадення автомобіля. У ніч на 5 березня працівники прокуратури разом з працівниками Управління СБУ після отримання хабара на суму 80 000 гривень на блокпосту траси Маріуполь - Мелекине затримали заступника начальника 3-го відділу і старшого уповноваженого Управління карного розшуку ГУ Нацполіції в Донецькій області.
Політика «Опоблок» вимагає відсторонити від посад усіх чиновників, причетних до «справи Насірова» «Опозиційний блок» зажадав на час розслідування «справи Насірова» усунути з посад усіх чиновників, які причетні до фактів, за якими звинувачують Насірова. Про це сказано в заяві парії. «Звинувачення проти голови ДФС - це звинувачення всієї влади в корупції, яка останні три роки досягла максимальних розмірів. Ми вимагаємо політичної відповідальності влади - відставки уряду, а також розпуску парламенту», - сказано в заяві. За інформацією «Опоблоку», справа Романа Насірова - «тільки одна нитка корупційної павутини, яка обплутала країну за нинішньої влади». «Роман Насіров два роки працював під керівництвом президента України і двох прем'єрів, виконуючи їхні доручення. Його висувала коаліція, вона ж прикривала його діяльність», - сказано в повідомленні. «Опозиційний блок» вимагає відсторонити від посад усіх чиновників, які причетні до фактів, за якими його звинувачують, до кінця слідства.
Економіка оформление ленты  «Слово і Діло» порахувало, скільки обіцянок виконав і скільки провалив Роман Насіров Активісти проекту «Слово и Діло» проаналізували, як виконував обіцянки відсторонений від своїх обов'язків на час слідства голова ДФС Роман Насіров. Так аналітики підрахували, що на посаді голови Державної фіскальної служби Роман Насіров за неповні два роки виконав вдвічі більше обіцянок, ніж провалив. Всього він дав 27 обіцянок, з яких за час роботи на посаді голови ДФС 10 встиг виконати, ще 13 - перебувають у процесі реалізації, а 4 - вже провалені. Таким чином, фахівці вважають, що рівень відповідальності цього чиновника - 37%. У топ-3 виконаних обіцянок Насірова увійшли: вчасно і в повному обсязі відшкодувати податок на додану вартість підприємцям, запустити роботу міжрегіональної митниці і збільшити зарплату працівникам Державної фіскальної служби. У той же час чиновник не виконав обіцянку перемогти за три місяці контрабанду на митниці, завершити в березні 2016 року формування нового відомства ДФС і до кінця 2015 року замінити паперові ліцензії електронними.  
Події У Вінниці чоловік розстріляв відвідувачів кафе через дівчину В одному з кафе Вінниці сталася бійка зі стріляниною. В результаті інциденту дві людини отримали травми. Вони були госпіталізовані в хірургічне відділення місцевої лікарні, передає прес-служба обласної поліції. «За попередньою інформацією поліцейські встановили, що між відпочиваючими стався конфлікт через дівчину, яка відмовилася танцювати з одним з чоловіків із компанії потерпілих, після чого попросила свого хлопця захистити її. Під час з'ясування стосунків між чоловіками зав'язалася бійка, в ході якої хлопець дівчини дістав пістолет і зробив п'ять пострілів, після чого зник на таксі», - повідомили в прес-службі. Зараз стрілок затриманий, це 41-річний раніше судимий житель Вінниці. Стріляв чоловік з газового пістолета, переробленого під стрільбу гумовими кулями. Розпочато кримінальну справу.
Суспільство Причини аварії на «Степовій» не розслідують - Волинець Причини аварії на «Степовій» не розслідують. Про це на прес-конференції заявив керівник Незалежної профспілки шахтарів Михайло Волинець, передає кореспондент АСН. «Я був на місці аварії шахти. Що я можу сказати?.. Щогодини, по суті, знищуються сліди того, що призвело до смерті шахтарів... Шахта підтоплюється в двох місцях. Сама лава досить довга - 165 м... Вже зараз показник виходу газу метану на поверхню перевищує норму на 1,9%... Шахта взагалі може бути знищена, для цього створюються всі умови», - заявив він.Волинець нагадав, що аварія у Львівській області сталася 2 березня, проте до цих пір ніхто не почав розслідування причин аварії. За його словами, аварія на шахті «Степова» - це перший випадок за всю історію Незалежності України, коли у нас трапилася аварія першої категорії, але жодного разу не засідала комісія на державному рівні, щоб з'ясувати причини аварії. «З огляду на те, що не запрацювала державна комісія, так і не була створена до цих пір експертна комісія», - сказав він. Тільки сьогодні з 10:00 ранку приступила до роботи паралельна друга комісія при Державній службі праці. «Ось вам рівень державної відповідальності і компетенції... Я так цього не залишу. Я буду вимагати, щоб це питання було заслухано на Генеральній Асамблеї ООН вже в червні цього року», - пообіцяв він.
Суспільство Експерт розповів, чи якісний газ споживають українці Природний газ, що постачається українцям, відповідає стандартам якості. Про це повідомив завідувач лабораторією Укрметртестстандарту Овсій Левбарг під час круглого столу на тему «Якість природного газу в Україні: як та за що сплачують споживачі», передає кореспондент АСН. Зокрема, за його словами, контроль здійснювався за трьома параметрами. «Вміст метану - від 90 до 96%, тобто це нормальний склад природного газу. Решта – це вищі вуглеводні та негорючі компоненти… Все це перебуває в нормальних межах для природнього газу», - пояснив Левберг. «З цих даних, що ми отримали, видно, що ніяких відхилень в цьому плані ми не побачили», - сказав Левбарг. У свою чергу    начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз» Максим Білявський, що Укртрансгаз як оператор не має приладів, які б могли змінити якісний склад газу, про що йдеться у одному з міфів, який поширюється серед населення.
Суспільство оформление ленты  Президенту курячими тушками нагадали про нерозслідувані справи Майдану У понеділок, 6 березня, під Адміністрацію Президента активісти принесли свіжі курячі тушки в кетчупі. Кажуть, це така подяка Петру Порошенку «від основного постачальника «тітушок» на Майдан - Юрія Іванющенка. «Три генеральні прокурори не те щоб не допомагали розслідувати кримінальні провадження щодо Іванющенка, вони допомагали системно ці провадження ховати, - впевнена одна з організаторів акції, виконавчий директор «Центру протидії корупції» Дар'я Каленюк. - У 2014 році Юрі Єнакіївському висунули підозру. Пройшов один рік. Процесуальний керівник у справі Юрій Столярчук зміг зробити лише одну процесуальну дію - за рік допитали нашого юриста. Столярчук був заступником Шокіна, відповідальним за всі слідчі дії і за все слідство Генеральної прокуратури. Шокін пішов у відставку, а Столярчук залишився заступником Генерального прокурора Юрія Луценка. І коли генпрокурор Юрій Луценко розповідає, що Верховний суд, такий негідник, закрив усі кримінальні провадження проти Юрія Іванющенка, він цинічно бреше, тому що людина, яка відповідальна за закриття кримінального провадження, - це його права рука, Юрій Столярчук». Нагадаємо, напередодні Європейський Союз зняв санкції з Юрія Іванющенка, близького соратника Януковича. Причина: за три роки Генеральна прокуратора не змогла довести, що Іванющенко причетний до організації розтрати чужого майна та незаконного збагачення в особливо великих розмірах. Як результат - Україна втратила мільйони заарештованих за кордоном коштів на рахунках політика, які можна було повернути в бюджет. «Є людина, яка несе персональну відповідальність за те, що ми втратили можливість повернути п'ять з половиною мільярдів гривень, - продовжує вона. - Його звуть Петро Олексійович Порошенко, який призначив всіх трьох генеральних прокурорів - Ярему, Шокіна і Луценка, і дав їм абсолютно зелене світло на злиття цього кримінального провадження».
Суспільство У КМДА розглянуть 7 варіантів реконструкції Шулявського шляхопроводу Сьогодні, 6 березня, містобудівна консультативна рада при департаменті містобудування та архітектури КМДА розгляне варіанти техніко-економічного обґрунтування реконструкції Шулявського шляхопроводу. Про це під час брифінгу в Києві заявив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, повідомляє кореспондент АСН. «В кінці минулого року був підписаний договір замовником реконструкції комунальним підприємством «Дирекція путетранспортних споруд» на розробку техніко-економічного обґрунтування. На сьогоднішній день готові 7 варіантів реконструкції», - зазначив він. Чиновник додав, що в міському бюджеті на розробку техніко-економічного проектування реконструкції Шулявського шляхопроводу закладено 1 млн грн. Кошти, необхідні на сам проект і власне реконструкцію моста, будуть виділені в березні при перерозподілі бюджетних грошей, зазначив Спасибко. Нагадаємо, 27 лютого в Києві обвалився міст на Шулявському шляхопроводі. Наступного дня мер міста Віталій Кличко звільнив за незадовільну роботу заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом'янського району Максима Шкуро.
Суспільство Аварія на «Степовій» підштовхне до відставки Насалика і переформатування Кабміну Аварія на «Степовій» підштовхне до переформатування Кабміну. Про це на прес-конференції заявив політолог Руслан Бортник, передає кореспондент АСН. «Аварія на шахті «Степова» на Львівщині може стати вирішальним фактором для відставки міністра енергетики Насалика, особливо напередодні звіту уряду в парламенті, коли в цілому буде ставитись питання про імунітет Кабміну Гройсмана», - заявив він. «Вже пройшло скільки днів з дня аварії на шахті «Степова» (аварія сталася 2 березня. - АСН), а ми не бачимо розслідування, «віз і нині там»... На мою думку, те що сталося на шахті і саме затягування розслідування причин аварії, - все це підштовхне до переформатування уряду... Природно, міністр Насалик стане просто цапом відбувайлом», - заявив він.Бортник нагадав, що на початку квітня Верховна Рада України розгляне питання про затвердження Програми діяльності уряду. По суті, буде розглянуто питання про імунітет Кабміну ще на рік. За його словами, аварія на шахті «Степова» на Львівщині «може стати вирішальним фактором для відставки міністра енергетики Насалика, особливо напередодні звіту уряду в парламенті».
Суспільство «Зоряна хвороба» Лободи: озброєна охорона співачки напала на журналістів Вчора, 5 березня, під час зйомок будинку співачки Світлани Лободи, на знімальну групу телеканалу "1+1" зі зброєю напали її охоронці. Про це повідомляє прес-служба телеканалу, передає АСН. Журналісти якраз готували матеріал для програми «Українські сенсації». Авто знімальної групи було заблоковано двома автомобілями охорони Світлани Лободи, в одному з яких був озброєний чоловік. Показуючи пістолет і молоток, троє охоронців погрожували прострелити коліно водієві знімальної групи телеканалу "1+1", після чого силою відібрали всі відеоприлади (відеокамеру і відеореєстратор). «У мене складається враження, що від статусу «зірковості» деякі особистості втратили ґрунт під ногами. Сприймаючи себе богами і зірками в одній особі, вони вважають, що можуть робити все що завгодно і залишатися безкарними», - говорить Олександр Дубинський, продюсер департаменту журналістських розслідувань телеканалу. На місце була викликана поліція, яка зафіксувала заяву знімальної групи.
Політика Центр протидії корупції подав у суд на НАЗК і СБУ Центр протидії корупції подав до суду на СБУ і НАЗК. Про це на прес-конференції повідомила адвокат Центру протидії корупції Олена Щербань, передає кореспондент АСН. «Ми вимагаємо від керівництва СБУ подати декларації в НАЗК, як передбачає закон про боротьбу з корупцією... Ми направили запити в НАЗК і отримали відповіді, згідно з якими на сьогодні керівництво СБУ, посилаючись на вищу секретність, відмовляється подавати свої декларації. Але це абсолютно порушує закон», - сказала вона. У свою чергу, голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін нагадав, що за результатами першої хвилі декларування з'ясувалося, що працівники СБУ не подали електронні декларації в НАЗК. «В СБУ заявили, що така інформація - державна таємниця. Ці декларації були опубліковані в невідомій системі, доступ до якої не має ніхто, крім самих працівників СБУ... НАЗК також не має доступу до декларацій СБУ, так як агентство досі не отримало спецдозвіл на роботу з держтаємницею. Ми розглядаємо такі дії СБУ і НАЗК прямим порушенням антикорупційного законодавства та вимагаємо оприлюднення декларацій в судовому порядку. Тому ми подаємо позов до суду на СБУ. Другим відповідачем у справі є НАЗК, яке легалізує схему СБУшників», - сказав він. З його слів, перше судове засідання заплановане на 6 березня в 14:15 в окружному адмінсуді Києва.
За кордоном Суд ООН почав розглядати позов України проти РФ щодо Донбасу У понеділок почалося слухання справи за скаргою України проти РФ Міжнародним судом ООН. Про це пише УНІАН. Справу слухають 16 суддів під головуванням французького судді Ронні Абрахама. Зараз обговорюється запит Києва про накладення тимчасових заходів, які спрямовані на захист цивільних прав громадян. Як очікується, за результатами слухань буде визначення Суду, задовольнити чи ні прохання Києва про введення цих тимчасових заходів. Рішення може бути прийняте в період часу від декількох тижнів до місяців. Перші два дні Україна і РФ повинні викласти позиції щодо запиту, а в наступні два - заключні позиції. Українську делегацію очолила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль. За даними прес-служби Суду, всього майже 70 представників ЗМІ акредитувалося на захід. Втім, представників ЗМІ Росії - лічені одиниці.
Суспільство Демонтований на вихідних тролей через Дніпро працював без дозволів - КМДА У Києві тролей через Дніпро, який з'єднував арку Дружби Народів з Трухановим островом, був демонтований через відсутність дозвільних документів і порушення умов експлуатації об'єкта. Про це 6 березня в Києві під час брифінгу заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, повідомляє кореспондент АСН. «По-перше тролей - це сезонної об'єкт, який може функціонувати з травня по жовтень. По-друге у власників цього троллея з жовтня минулого року не було жодних документів, які б дозволяли його експлуатацію. Вони отримували приписи на демонтаж щорічно, проте не виконували їх», - зазначив Бондаренко. Чиновник додав, що КМДА пропонує власнику троллея оформити відповідні документи не тільки з балансоутримувачем території, а й ті, які підтверджують безпеку експлуатації цього об'єкта, і після цього з травня почати його експлуатувати. Нагадаємо, в суботу, 4 березня Дніпровською районною адміністрацією спільно з балансоутримувачем території в Києві було демонтовано тролей через Дніпро. Нагадаємо, тролей відкрився ще в 2012 році.
Політика У профспілках працівників охорони здоров'я «зарубали» реформу Супрун У профспілках працівників охорони здоров'я «зарубали» реформу Супрун. Про це на прес-конференції заявив голова Київської крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства Даніель Карабаєв, передає кореспондент АСН. «Київська громада не розуміє: куди ми йдемо в процесі реформування медичної сфери? Яке взагалі світло в кінці тунелю? І чи є воно. Цього не розуміють ні лікарі, ні пацієнти... Ми продовжуємо працювати за підзаконними актами, на основі проектів якихось наказів Мінохорони, коли на державному рівні все ще відсутня стратегія реформи... На останній зустрічі з керівником в КМДА з питань медицини ми не отримали жодної відповіді на наші численні запитання», - заявив він. У свою чергу, депутат Київської міськради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту Юлія Лобан визнала, що в проекті реформування охорони здоров'я, який представило Міністерство на чолі з Уляною Супрун, не прописані принципові моменти. «Наприклад, сьогодні лікування від виявленого туберкульозу киянина бере на себе в повному обсязі держава. У проекті, який пропонує нам підписати МОЗ, кожному пацієнтові пропонується підписати, по суті, тристоронній контракт. В результаті неясно: хто буде і за чий рахунок лікувати такого хворого? Він сам або ж держава? І таких прогалин у проекті реформи, на жаль, безліч», - сказала вона. При цьому член правління Всеукраїнського лікарського товариства, громадський діяч Костянтин Надутий додав, що на побутовому рівні пацієнти взагалі не знають про підготовлювані зміни в сфері охорони здоров'я. «Йдеться про те, що насправді у нас відсутня державна політика і стратегія реформування сфери охорони здоров'я. Цей документ має бути затверджений Верховною Радою, щоб, незалежно від зміни влади, уряду, процес реформи був зрозумілий... На жаль, для реформи не зроблено жодного кроку, а на плечі пацієнта лягають всі витрати, які тільки зростають». Член правління Всеукраїнського лікарського товариства, громадський діяч Костянтин Надутий вважає, що «сьогодні медицина перебуває в критичному стані... Всі ідеї щодо реформування не оформлені в законодавчі акти, що створює величезні ризики, починаючи з саботажу, закінчуючи ще більш негативними наслідками», - сказав він. За його словами, у ЗМІ триває "масова замовна кампанія проти Міністерства охорони здоров'я". Але це не знімає з порядку денного питання про необхідність реформування на належному рівні. Нагадаємо, в кінці листопада 2016 року уряд схвалив 10 реформаторських постанов МОЗ, в яких закладені концепції західної моделі медицини, повний перехід до якої завершиться у 2020 році. Так, закріплюється модель солідарного медичного страхування зі 100% покриттям пацієнтів, яке запустять в 2018 році. Пацієнт і лікар підписуватимуть контракт, на основі якого і будуть надаватися медичні послуги. Супрун закликала українців вибрати сімейного лікаря якомога раніше, адже вже з липня 2017 року почнуть укладати ці договори. Зараз у МОЗ створюють базу даних лікарів і пацієнтів, що, зокрема, дозволить незабаром за допомогою електронної системи направляти пацієнтів на діагностику. 22 грудня 2016 року МОЗ затвердив принципи першого електронного сервісу в медицині і дорожню карту створення системи E-Health, яка буде підтримувати реформи за принципом "гроші йдуть за пацієнтом". Базовий рівень цієї програми повинні запустити вже до 1 квітня 2017 року. Цікаво, що новий принцип МОЗ "гроші йдуть за пацієнтом" допоможе не тільки одержувачам медпослуг - від нього виграють і самі лікарі. Зарплата лікарів в 2017 зросте не менш ніж на 30%. А все тому, що МОЗ виділить первинній ланці медичної допомоги - 21% свого бюджету, решту - на вторинну і спеціалізовану. І після підрахунку всіх пацієнтів і лікарів виходить, що кожен медик матиме на собі 1000-2500 пацієнтів за контрактом й отримуватиме за кожного 210 грн на рік. Тому після вирахування податків, оренди, надання зарплати медсестри, кожен лікар буде отримувати від 10 до 30 тисяч грн щомісяця, а не 2500 грн, як зараз. Отже, чим краще лікар працюватите, тим більше пацієнтів захочуть підписувати з ним угоду, відповідно, ростиме його заробіток. У МОЗ Супрун візьмуться і за швидку допомогу: вдосконалять диспетчерську службу для виклику авто й організують колл-центри для спілкування з лікарем або медсестрою, щоб по можливості уникнути виклику "карети". По-друге, посилять навчання для власне працівників: досвід і знання лікарських і фельдшерських бригад поки що прагне кращого. Потім закуплять авто і обладнання для них. За словами Супрун, Китай вже почав передавати Україні карети швидкої. На останньому етапі планують забезпечити українців 24-годинним екстреним обслуговуванням в спецвідділеннях.
За кордоном Суд над РФ у Гаазі: посол вказав на неприємний для України момент Міжнародний суд ООН у Гаазі за позовом України розгляне порушення РФ норм двох міжнародних конвенцій, однак не торкнеться найголовнішого питання. Про це пише "Обозреватель", посилаючись на надзвичайного і повноважного посла України, колишнього представника України в Раді ООН з прав людини Володимира Василенка. «Це дуже важлива подія в плані кваліфікації деяких дій РФ як міжнародного правопорушника. Однак в цьому випадку йдеться про порушення Російською Федерацією норм двох міжнародних конвенцій. Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, а також про ліквідацію всіх форм расової дискримінації», - заявив посол. Але Василенко пояснив, що міжнародний суд не буде розглядати питання про збройну агресію РФ проти України. «Якби міжнародний суд розглянув це питання, то це дійсно можна було б назвати історичним моментом. Однак, на жаль, реалії сьогодення такі, що міжнародний суд, за його статутом, може розглядати лише ті справи, на розгляд яких дали згоду всі сторони, задіяні в суперечці», - заявив він.
Політика У НАБУ відзначили, що вручення підозри Насірову пройшло в рамках закону У НАБУ повідомили, що прокурори і детективи САП діяли в рамках закону при врученні підозри голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Про це сказано в повідомленні НАБУ на офіційній сторінці Бюро в Facebook. «На момент вручення повідомлення про підозру голова ДФС Роман Насіров був притомний і не потребував медичної допомоги, що було підтверджено пізніше офіційними висновками комісії лікарів. Ніяких документів, які б свідчили про зворотне, стороною захисту не було надано», - сказано в повідомленні Бюро. У НАБУ відзначають, що вручення повідомлення про підозру є процесуальною дією, а не слідчою, тому норма про заборону вчинення в проміжок часу з 22:00 до 6:00 на нього не поширюється. «Згідно зі статтею 278 ч.1 КПК України, письмове повідомлення про підозру має бути вручене особі в день складання підозри прокурором або слідчим. Тому 2 березня, повідомивши про підозру голові ДФС, детективи НАБУ лише виконали норму закону, так як в цей день прокурор САП підписав цей документ», - повідомили в НАБУ.
Суспільство У Броварах судять трьох чоловіків за спробу вбивства поліцейських Прокуратура Київської області направила до суду обвинувальний акт щодо трьох чоловіків, які в жовтні 2016 року в нічному клубі Броварів побили поліцейських. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області. У прокуратурі заявили, що чоловіки намагалися вбити начальника відділення слідчого відділу Броварського відділу поліції і завдали тілесних ушкоджень заступнику начальника слідчого відділу Броварського відділу поліції. За інформацією правоохоронців, в жовтні 2016 року на літній терасі нічного клубу Броварів троє чоловіків в стані алкогольного сп'яніння побили міліціонерів. Один з хуліганів завдав колючим предметом травми начальнику відділення СВ Броварського ОП. Крім того, побачивши, що міліціонер подає ознаки життя, завдав ще один удар ногою в голову, після чого останній знепритомнів. Дії двох чоловіків кваліфіковано за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) КК України, а третього - ч. 2 ст. 15, п. 7 ч. 2 ст. 115 (замах на умисне вбивство) і ч. 2 ст. 296 (хуліганство) КК України. Обвинуваченим загрожує покарання у вигляді обмеження волі строком до 5 років або позбавлення волі строком до 4 років за вчинення хуліганства, і - позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі за вчинення умисного вбивства.
Політика Суд відмовив адвокатам Насірова в проведенні судово-медичної експертизи Адвокатам голови Державної фіскальної служби Романа Насірова суд відмовив у проведенні судово-медичної експертизи. Про це повідомили в прес-службі Національного антикорупційного бюро України. У Солом'янському суді триває засідання щодо обрання запобіжного заходу голові ДФС Насірову. На думку суддів, немає підстави для проведення експертизи для визначення стану здоров'я чиновника. Нагадаємо, главу ДФС Романа Насірова ввечері 2 березня затримали детективи Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури. Йому вручили підозру у так званій «газовій справі». Затримання Насірова проходило в лікарні «Феофанія». Потім його госпіталізували нібито з підозрою на інфаркт міокарда. Насірову інкримінується прийняття незаконних рішень, які призвели до заподіяння державного збитку в розмірі 2 млрд грн. На час проведення розслідування голова ДФС відсторонений від виконання своїх обов'язків.
Політика Чинний Генплан Києва, розроблений до 2025 року, застарів вже в 2015 році - КМДА Всі показники чинного Генерального плану Києва, який мав діяти до 2025 року, були перевищені по всіх параметрах вже в 2015 році, і зараз він неактуальний. Про це 6 березня в Києві під час брифінгу заявив головний архітектор Києва Олександр Свистунов, передає кореспондент АСН. «Що стосується Генерального плану, то ця тема є болючою. Наше місто відстає щодо прийняття нового генерального плану. Ми живемо де-юре за чинним генеральним планом, який морально застарів за своїми показниками: по щільності, транспорту, інфраструктурі, промисловим територіям, а де-факто ми живемо в зовсім іншому місті», - підкреслив він.Однак Свистунов додав, що поки не буде прийнятий історико-архітектурний опорний план, який є регламентуючим документом культурної спадщини міста і до розробки якого долучено німецькі фахівці, до тих пір Генеральний план Києва розглядатися не буде. «Цей документ має багато поправок і зауважень, він обробляється, і я сподіваюся, що вже до літа ми отримаємо цей документ і направимо його на узгодження до Мінкульту. Цей документ - основа для розробки зонінгу, який є регламентуючим по забудові в місті і є основною складовою Генерального плану», - зазначив головний архітектор міста.
Політика Саакашвілі: Деканоїдзе і Згуладзе не адаптовані в Україні, залишився тільки Сакварелідзе Іноземці не змогли адаптуватися в Україні, тому експеримент з іноземцями на вищих державних посадах не вдався. Таку думку висловив екс-голова Одеської області Михайло Саакашвілі. На думку політика, поляк, «який навіть по-російськи, не те що по-українськи, не говорить», не зможе зрозуміти, як реформувати залізницю в Україні. «Що стосується мене особисто, то це інша історія. Я приїхав в Україну зовсім юним. Тут сформувався, тут навчався. Мені не треба було адаптуватися. Ще Сакварелідзе більш-менш адаптувався, а інші - ні», - сказав Саакашвілі в інтерв'ю Ліга.net. Говорячи про інших іноземців, він зазначив, що екс-голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе і екс-заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе не вписалися в українську політику. Крім того, колишній губернатор повідомив, що в Україні у нього «є серйозні матеріальні проблеми», живе Саакашвілі «не те що не розкішно, але навіть скромніше, ніж хороший середній клас». Політик сподівається, що він зможе незабаром отримувати зарплату в партії «Рух нових сил». Саакашвілі також запевнив, що він би не повернувся в Грузію, навіть якби його партія виграла парламентські вибори там. За його словами, треба в Україні довести боротьбу до логічного кінця.
Суспільство У Харкові припинили продаж фальшивих кардіологічних ліків У Харкові працівники Служби безпеки України припинили продаж в аптеках і аптечних пунктах лікарень популярного кардіологічного препарату. Про це повідомили в прес-службі відомства. У виробництві і продажу фальшивок правоохоронці підозрюють службових осіб одного з підприємств, яке спеціалізується на роздрібній торгівлі фармпрепаратами. Відзначається, що бізнесмени налагодили продаж фальсифікату через мережу власних аптек та аптечних пунктів у приміщеннях харківських лікарень. В СБУ відзначили, що вся партія підроблених ліків вилучена з роздрібної торгівлі. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 321-1 (фальсифікація лікарських засобів) КК України. Нагадаємо, з 20 лютого 2017 року Україна заборонила продавати і зберігати препарат від головного болю "Темпалгін".
Політика Північна Корея запустила у бік Японії чотири ракети В бік Японського моря з Північної Кореї були запущені чотири балістичні ракети. Про це заявив прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе. Прем'єр повідомив, що три ракети пролетіли близько тисячі кілометрів, перш ніж впасти в море в економічній зоні Японії, передає ВВС. Абе не виключив, що провокаційні дії з боку КНДР можуть продовжитися. Він зазначив, що Північна Корея запустила ракету нового типу. Голова уряду також повідомив, що Японія буде уважно стежити за розвитком подій, передає телеканал NHK. Токіо різко засудив дії Пхеньяна і направив йому дипломатичними каналами ноту протесту.Крім того, за інформацією міністерства оборони Південної Кореї, всі ракети запустили з полігону в провінції Тончхан, який розташований біля китайського кордону. У зв'язку з цим, як відзначають журналісти, пуск цих ракет є не тільки викликом для влади Японії, але і для влади Китаю. У міноборони Південної Кореї також не виключили, що це цілком могли бути й міжконтинентальні ракети.
Суспільство У Москві заарештували генерал-лейтенанта у справі про хабар в 10 млн рублів Московський гарнізонний військовий суд заарештував екс-заступника командувача Внутрішніми військами РФ, генерал-лейтенанта В'ячеслава Варчука. Генерал-лейтенант, який очолював фінансове управління Внутрішніх військ РФ, підозрюється в отриманні хабара, пише ТАСС. Під арештом Варчук перебуватиме як мінімум два місяці. У Міноборони РФ В'ячеслав Варчук служив на різних посадах. У грудні 2002 року він став головою фінансового управління Головного командування Внутрішніх військ МВС. У січні 2010 року був призначений заступником головнокомандувача внутрішніми військами МВС РФ з фінансово-економічної роботи - начальником фінансового управління ВВ МВС. Пізніше внутрішні війська були перетворені на Росгвардію, проте Варчука не перевели в нову структуру. У справі про хабар в 10 млн рублів проходить також колишній заступник Варчука, полковник Олександр Костін. Він раніше був заарештований. Слідство вважає, що Костін отримав від хабар у 10 млн рублів у період з грудня 2015 року по лютий 2016 року за сприяння у виділенні грошей управлінню зв'язку Головного командування ВВ МВС Росії в розмірі 250 млн рублів.
Суспільство оформление ленты  Експерти повідомили, які продукти подорожчають у березні У березні зростуть ціни на овочі, фрукти, а також масло, цукор, гречку і хліб. Про це заявили в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Експерти асоціації зазначили, що підвищення цін на продукти харчування почалося ще в лютому 2017 року, і в подальшому цей тренд буде зберігатися.   Відзначається, що не змінилася тільки ціна курятини, зате вартість овочів борщового набору, за винятком цибулі, зросла на 5%. Рання весна і зміцнення гривні призвело до незначного зниження цін на цибулю та яблука на 5 і 2% відповідно. Яловичина і свинина подорожчали на 5 і 4% відповідно, однак попит на м'ясо скоротився з початком Великого посту у православних. Якщо раніше на підвищення цін переважно впливав фактор сезонності, то тепер до нього додасться також зростання тарифів на електроенергію і зниження рівня запасів продуктів. За словами експерта аграрних ринків УКАБ Євгена Дворника, в березні продовжиться підвищення ціни на овочі та фрукти. «Вартість масла, цукру, гречки і хліба в березні може зрости ще на 4-6% під впливом підвищення тарифів на електроенергію і зниження рівня запасів. Що стосується продукції тваринництва, то березень відзначиться зниженням цін на 5-7%», - повідомив Дворник.
Суспільство У Київській області рецидивіста можуть посадити на 10 років за виробництво опію Богуславським відділом Кагарлицької прокуратури Київської області до суду направлено обвинувальний акт щодо 48-річного чоловіка, який виробляв і продавав особливо небезпечний наркотик - опій ацетильований, повідомили в прес-службі прокуратури Київської області. За інформацією слідства, чоловік раніше був судимий за злочини в сфері обігу наркотичних засобів. Однак після виходу з в'язниці продовжив свою злочинну діяльність. Зокрема, він купив прекурсор для використання його при виготовленні наркотичних засобів. Зберігав він покупку за місцем проживання та в квартирі своєї колишньої співмешканки. Чоловік також тричі купував опій ацетильований, зберігав його у себе і продавав. Умисні дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів, вчинене повторно, поєднане з проникненням в інше приміщення) та ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
Суспільство Верховній Раді пропонують проголосувати за «хімічну кастрацію» педофілів У Верховній Раді зареєструвано законопроект про проведення так званої "хімічної кастрації" для осіб, обвинувачених у злочинах проти статевої свободи малолітнього. Ініціатором законопроекту №6151 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітнього (малолітньої)» виступив член депутатської групи «Партія «Відродження» Антон Яценко, передає телеканал «112 Україна». Документом пропонується проводити в тюрмах «хімічну кастрацію» особам, які вчинили сексуальні злочини проти малолітніх. Окремо наголошується, що цей засіб можна використовувати тільки за рішенням суду і за наявності висновку судмедекспертизи про те, що особа страждає педофілією. Автори законопроекту нагадують, що успішний досвід «хімічної кастрації» є в багатьох країнах, зокрема в США, Польщі, Росії та Казахстані. Це дозволяє скоротити рецидиви статевих злочинів з 40% до 5%. У законопроекті також наводяться суми грошей, необхідні для придбання хімпрепарату: 127 грн на добу на одного педофіла в тюрмі (тобто 3937 грн на місяць).
Політика Керівництво «Депутатського контролю» підозрюють у дачі хабарів нардепам Голову громадської організації і голову секретаріату міжфракційного депутатського об'єднання «Депутатський контроль» підозрюють у дачі хабарів народним депутатам України. Як повідомляється в постанові Печерського райсуду Києва від 21 лютого, ці особи пропонують парламентарям хабара за сприяння у вирішенні питань в своїх інтересах і в інтересах третіх осіб, передає «Українська правда». Прокуратура з'ясувала, що окремі нардепи погоджувалися за хабар виступати на сесіях Верховної Ради на підтримку певного законопроекту, писали необхідний депутатський запит чи звернення, брали участь в організованих конференціях, брифінгах, круглих столах. Також з'ясувалося, що зазначені особи координують свою діяльність з керівником ГО «Донбаське земляцтво Києва» та ГО «Народна експертна рада». Саме ці організації фінансували хабара для нардепів.Крім того, за інформацією слідства, була виявлена ​​ще одна злочинна група у складі екс-помічника екс-міністра освіти і науки та 5 фізосіб, яка також підозрюється в дачі хабарів нардепам. Встановлено, що гроші для фінансування цієї групи отримували через конвертаційний центр від невстановлених фізичних і юридичних осіб Росії. У лютому правоохоронці в одного з учасників злочинної групи провели обшук і вилучили 15 тисяч євро і 20 тисяч доларів. Нагадаємо, об'єднання «Депутатський контроль» було створено в грудні 2014 року у Верховній Раді. У нього входять 10 депутатів від «Народного фронту», 7 депутатів від фракції БПП, 1 депутат від Радикальної партії Олега Ляшка та 2 позафракційних парламентарів.
Суспільство У Харківській області почався суд над вчителькою, яка намагалася продати школярку за $10 тисяч У Харківській області почали судити викладачку, яка за $10 тисяч намагалася продати 13-річну школярку. Про це повідомили в прокуратурі Харківської області. Зараз у Харківському райсуді вирішується питання про обрання запобіжного заходу, передає телеканал 112 Україна. За словами начальника відділу прокуратури Харківської області Ігоря Чуба, вчительку було затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їй повідомили про підозру за ч.3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або здійснення іншої незаконної угоди, укладеної щодо малолітнього). Правоохоронці повідомили, що вчителька української та зарубіжної літератури, яка працює в школі-інтернаті в Люботині, жила на сусідніх вулицях з сім'єю дівчинки і вмовила батьків віддати дочку в інтернат. Злочинниця кілька місяців шукала покупця для дівчинки. Відзначається, що одного разу викладачка залишила школярку на додаткові заняття, після чого відправила в магазин за печивом. Коли дитина повернулася, біля школи стояли два автомобілі, в одному з яких сиділа вчителька, а в іншому перебували «покупці». У прокуратурі зазначили, що максимальна санкція статті передбачає 15 років позбавлення волі.
Політика Нардеп від БПП пропонує ввести кримінальну відповідальність за незаконне перевезення товарів у «ДНР» Народний депутат від БПП Сергій Рудик зареєстрував законопроект, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність за незаконне перевезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі. Відповідний законопроект №6147 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за незаконне переміщення товарів через лінію зіткнення був зареєстрований 28 лютого. Документ передбачає тюремне ув'язнення від 3 до 7 років за незаконне переміщення через лінію зіткнення продуктів і напоїв, медикаментів та інших товарів. Якщо ж цей злочин повторюється, має бути покарання від 5 до 12 років в'язниці з конфіскацією майна. Нагадаємо, 1 березня Кабінет міністрів України затвердив порядок переміщення товарів у район або з району проведення антитерористичної операції на Донбасі. Зокрема, документом передбачено визначення режиму переміщення товарів, зокрема гуманітарної допомоги. Порядок забороняє переміщення будь-яких товарів, крім харчових продуктів, ліків як гуманітарної допомоги, а також товарів для функціонування підприємств металургії, вугледобувної та енергетичної галузей.
Суспільство УЄФА залишив чинною дискваліфікацію футболіста Єременко за вживання кокаїну Європейський футбольний союз (УЄФА) відхилив апеляцію московського ЦСКА на рішення про дискваліфікацію на два роки 29-річного півзахисника російського ЦСКА і збірної Фінляндії Романа Єременка. Футболіст був покараний за вживання кокаїну і подавав апеляцію в надії зменшити термін покарання. Як відзначили в своєму мікроблозі представники московського ЦСКА, «УЄФА залишив чинною дворічну дискваліфікацію Романа Єременка». У Росії всю провину за кокаїновий скандал поклали на гравця. Нагадаємо, у пробі футболіста після матчу Ліги чемпіонів з «Байєром» у вересні 2016- го були виявлені сліди кокаїну. Єременко після кокаїнового скандалу і відсторонення від футболу повернувся до Фінляндії, де живе з дружиною Мариною і трьома дітьми - доньками Адріаною і Аделіною, а також народженим минулого року сином Ромео.
Економіка Вугілля з «ДНР» почали вивозити до Росії Бойовики «ДНР» почали вивозити вугілля з окупованого українського Донбасу і продавати його в Росії. Як повідомило Інтерфаксу джерело в так званому «Радміні ДНР», ватажки бойовиків обговорюють також поставки вугілля в анексований Крим. Джерело розповіло, що вугільні шахти, розташовані на окупованій території Донбасу, зокрема «націоналізовані» терористами, припинили поставки вугілля в Україну. «Всі шахти, що виробляють високоенергетичне вугілля, розташовані на нашій території і в «ДНР», а також в Росії. Ті шахти, що залишилися на підконтрольній Києву території, таке вугілля не видобувають», - радіють терористи. Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в результаті блокування поставок вугілля з окупованих територій Донбасу Україна втратить 3,5 мільярда доларів. В майбутньому це призведе до скорочення 75 тисяч робочих місць. «Те, що зараз відбувається, - це в інтересах Росії. Йдеться про те, що українське вугілля, яке закуповувалося за гривні і з якого сплачувались податки в бюджет України, тепер треба заборонити, а закуповувати вугілля в РФ. Це диверсія проти України», - заявив Гройсман.
Політика Кінологи не знайшли вибухівки в суді, де розглядають справу Насірова У будівлі Солом'янського районного суду Києва, де розглядається справа голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, кінологи не знайшли вибухівки. Про це повідомили в прес-службі Національного антикорупційного бюро України в мікроблозі Twitter. «Кінологи не знайшли вибухівки в будівлі Солом'янського райсуду. Засідання може тривати», - розповіли в НАБУ. Нагадаємо, раніше надійшла інформація про «замінування» будівлі суду. У зв'язку з цим в засіданні було оголошено технічну перерву. Евакуація в суді не проводилася. Як відомо, голову ДФС Романа Насірова ввечері 2 березня затримали детективи НАБУ і Спеціальної антикорупційної прокуратури. Йому вручили підозру у так званій «газовій справі». Затримання Насірова проходило в лікарні «Феофанія». Потім його госпіталізували нібито з підозрою на інфаркт міокарда. Насірову інкримінується прийняття незаконних рішень, які призвели до заподіяння державного збитку в розмірі 2 млрд грн.
Політика оформление ленты  Слуга трьох панів: Насіров виявився громадянином України, Великої Британії та Угорщини Відсторонений на час розслідування голова Державної фіскальної служби Роман Насіров має громадянство Великої Британії та Угорщини. Про це повідомив в суді прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Прокурор Симків повідомив, що у Насірова є, крім українського, також британський і угорський паспорти, передає «Громадське ТБ». За інформацією прокурора, правоохоронці кілька годин тому отримали офіційну відповідь від посольства Великої Британії та фотокопію угорського паспорта Насірова. У листі, отриманому НАБУ 6 березня від Національного агентства по боротьбі зі злочинністю Великої Британії (NCA) йдеться про те, що голова ДФС України є власником британського паспорта з травня 2012 року   Нагадаємо, раніше надійшла інформація про «замінування» будівлі суду. У зв'язку з цим у засіданні було оголошено технічну перерву. Як відомо, голову ДФС Романа Насірова ввечері 2 березня затримали детективи НАБУ і Спеціальної антикорупційної прокуратури. Йому вручили підозру у так званій «газовій справі». Затримання Насірова проходило в лікарні «Феофанія». Потім його госпіталізували нібито з підозрою на інфаркт міокарда. Насірову інкримінується прийняття незаконних рішень, які призвели до заподіяння державного збитку в розмірі 2 млрд грн.
Політика оформление ленты  НАБУ відкрило кримінальну справу проти нардепів, які заважали доставці Насірова в інститут кардіології Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження за фактом незаконних дій народних депутатів, які 4 березня 2017 року блокували доставку голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова в Інститут кардіології ім. Стражеско. Як повідомили в прес-службі відомства, до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесені того ж дня. У НАБУ підкреслили, що дії осіб, які чинили опір співробітникам бюро, кваліфіковані за ч.2. ст. 342 Кримінального кодексу України («Опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків»). Як відомо, 4 березня група народних депутатів перешкоджала співробітникам НАБУ доставити Насірова на обстеження до згаданого медичного закладу, незважаючи на те, що у чиновника була підозра нібито на інфаркт міокарда. Уточнений висновок Інституту кардіології імені Стражеска щодо стану здоров'я чиновника свідчить, що у Насірова діагностували гіпертонічну хворобу II стадії, високого ризику. Станом на 4 березня пацієнт невідкладної допомоги не потребує. 4 березня Солом'янський райсуд почав обирати запобіжний захід для Насірова, але не зміг прийняти рішення до 23:52 5 березня, коли минав термін арешту чиновника. Засідання продовжилося вранці у понеділок, 6 березня.
За кордоном оформление ленты  В Іспанії річка забарвилася в яскраво-зелений колір Минулого тижня жителі Каталонії були здивовані, коли одна з річок в регіоні несподівано забарвилася в яскраво-зелений колір. Про це повідомляє видання Mirror. Влада м. Сеу д'Уржель, через яке протікає «зелена річка» Валіра, запевнили місцевих жителів, що фарба абсолютно нешкідлива. Річка, яка протікає через Піренеї, бере початок в Андоррі. На одному з її берегів розташований завод із виробництва бутильованої питної води, який в 2016 році став причиною спалаху гастроентериту в Європі. Через епідемію постраждало декілька тисяч людей. Міністерство охорони здоров'я Андорри повідомило, що зараз на заводі проходять заходи з виявлення можливих витоків, для яких використовується спеціальна яскрава фарба. Шкоди людям і навколишньому середовищу барвник не завдає.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,2505991458893-/ /-pc-/
Top