counter
Архів Повернутись назад 05 Травня 2015
5 Травня
оформление ленты  Блог:  оформление ленты  Блог: 
Суспільство Москаль хоче відновити в Міловому прикордонний рух з Росією Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль планує відновити малий прикордонний рух на кордоні з Росією. Про це повідомили в прес-службі адміністрації. Уряд від 16 березня видав Постанову про скасування малого прикордонного руху на кордоні з Росією. Москаль же хоче відновити рух на кордоні в населеному пункті Мілове, що знаходиться на півночі області. «Північно-Кавказька залізниця розділила населений пункт на дві частини. Мілове залишилося з українського боку, а Черткове (районний центр Ростовської області) - з російського. Селища вздовж кордону пов'язані між собою родинними й економічними зв'язками ... Державний кордон між Міловим і Чортковим на деяких ділянках умовний. Три кілометри він тягнеться прямо по вулиці із символічною назвою Дружби народів, де немає ні контрольно-слідової смуги, ні огорожі. З одного боку вулиці - Україна, а з протилежного - Російська Федерація», - відзначили в прес-службі Москаля. Після того як у Міловому закрили пішохідний перехід, росіяни можуть потрапити тільки через міжнародний пункт пропуску та за наявності закордонного паспорта. Москаль зазначив, що, ходячи по вулиці, можна порушити держкордон багато разів, оскільки інакше неможливо ходити. Тепер же після нових правил прикордонники можуть залучити жителів за перетин вулиці до адмінвідповідальності. У Міловому більше тисячі сімей, що складаються з громадян України і Росії. «Тому мною буде підготовлено звернення до уряду з проханням відновити як виняток малий прикордонний рух між Україною і Росією в Міловому для жителів Чертково. Таке відновлення вигідно насамперед нам, адже до закриття пішохідного переходу більшість покупців в торгових точках Крейдяного були росіяни - наша продукція і більш якісна, і дешевше російської », - повідомили у Москаля.
Суспільство Стало відомо, коли Росія відправить черговий гумконвой на Донбас МНС Росії планує відправити на схід України колони вантажівок з гуманітарною допомогою 14 травня. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на главу відомства Володимира Пучкова. Черговий гумконвой планують взяти під особливий контроль. За заявою російської сторони в машинах будуть продукти харчування, медикаменти і все, що необхідно для «стійкої роботи соціальної інфраструктури». Можливо, в машинах будуть вантажі, необхідні для роботи рятувальників і пожежників. Раніше в Росії заявляли, що на Донбас у травні відправлять ще 4 гумконової. Останній конвой, який прибув 23 квітня, був 25-м за рахунком. Нагадаємо, що українська сторона жодного разу не брала участі в оформленні гуманітарного вантажу. Українські прикордонники брали участь тільки частково. В основному, колони заходили на Донбас без узгодження з Україною та Міжнародним Червоним Хрестом. У МЗС України неодноразово заявляли, що гумконвої возять зброю бойовикам.
За кордоном Серед постраждалих від землетрусу в Непалі є один українець Серед постраждалих від потужного землетрусу в Непалі є і один громадянин України, який зламав ногу. Про це повідомили в прес-службі МЗС. В українця перелом ноги, його розмістили у місцевій лікарні після того, як гелікоптером доправили в Катманду з альпіністського табору на Евересті. Після того як він пройде медобстеження, буде розглядатися питання про його повернення в Україну. У Міністерстві закордонних справ повідомили, що в списках на евакуацію з Непалу - 74 українці і більше 10 іноземців. Нагадаємо, що українському літаку Іл-76 дозволили посадку в столиці Непалу Катманду для евакуації українців. Зараз борт в Делі (Індія). Там у нього виникли технічні неполадки. Необхідні деталі, які прилетіли трохи пізніше з України, не підійшли. Але тепер неполадки усунули. Жертвами землетрусу 25 квітня в Непалі стали більше 7,5 тисяч людей.
Події У МВС розповіли, скільки коштує провезти фуру в «ДНР» Проходження фури через блокпост на територію «ДНР» коштує від 50 до 150 тисяч гривень. Про це заявив заступник начальника Донецького УМВС, підполковник Ілля Ківа, повідомляє «Радіо Свобода». За його словами, передумови для діяльності контрабандистів створює різниця в цінах на підконтрольній Україні території і територіях, окупованих бойовиками. «На територіях, підконтрольних бойовикам, відчувається дефіцит по всіх групах товарів. Ціни там, скажімо, на продукти в 5-6 разів вищі, ніж на території, підконтрольній українській владі», - сказав Ківа. При цьому він зазначив, що серед працівників правоохоронних органів є люди, які готові брати хабарі. «На жаль, і в наших лавах є нечисті на руку люди. Брак виховання і дисципліни породжує корупційні схеми, які дозволяють збагачуватися за рахунок війни», - зазначив Ківа.
оформление ленты  Блог: 
Політика Володимир Фесенко Організаторів проплачених мітингів мало цікавлять проблеми людей Організаторів проплачених мітингів не хвилюють проблеми людей, вони діють у своїх корисливих цілях. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив глава Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. За його словами, організаторів проплачених мітингів мало цікавлять проблеми людей, їх хвилює дестабілізація і бажання підняти собі рейтинги. Разом з тим, експерт пояснив, що зараз платою за участь у мітингах компенсується відсутність протестної активності. «Тим паче, що у людей справді є проблеми з доходами, тому знайти охочих взяти участь у платних мітингах не проблема», - зазначив політолог. Водночас, Фесенко підкреслив, що якщо мітинги проходять в рамках закону, то немає нічого катастрофічного, навіть якщо вони і проплачені.
оформление ленты  Блог: 
Політика Олександр Черненко Перенесення дати виборів - порушення Конституції Місцеві вибори відбудуться вчасно. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики і правосуддя, голова робочої групи з напрацювання закону про місцеві вибори, народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка Олександр Черненко. «Конституція чітко визначає: чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2015 року. Перенесення дати під яким-небудь соусом - пряме порушення Основного закону. Більше того, Центрвиборчком повинен за 60 днів до 25 жовтня оголосити вибори. Якщо ЦВК цього не зробить - це теж буде порушення Конституції», - заявив Черненко, додавши, що Президент України Петро Порошенко вже заявив, що вибори відбудуться вчасно. Якщо ж теоретично розглянути питання, то, за словами нардепа, перенести дату проведення виборів можна лише внісши зміни до Конституції. «І тут не просто потрібно внести зміни. Конституція повинна вступити в силу. У будь-якому випадку, навіть якщо це буде, то вже під час виборчої кампанії» - пояснив він. Що стосується того, чи встигнуть парламентарії удосконалити виборче законодавство до місцевих виборів, то Черненко зазначив - для цього робиться все можливе. «Над цим активно працюємо. Раніше у нас законодавство міняли і в переддень кампанії, і під час виборів. Це неправильно, але прецеденти були. Юридично сьогодні немає чітких термінів. Але ми сподіваємося, що в червні місяці, до кінця сесії буде прийнято новий закон або змінений чинний. Але тут все залежить вже від голосування парламенту», - зазначив голова робочої групи з напрацювання закону про місцеві вибори. Коментуючи думку, що місцеві вибори-2015 можуть бути проміжними, адже після внесення змін до Конституції доведеться проводити нові, Черненко сказав, що поки це лише політичні прогнози. «Такий сценарій не виключається. Децентралізація змінами до Конституції не завершиться. Цей процес займе рік, а то й більше», - резюмував він.
Суспільство Уряд відмовився від держрегулювання тарифів на проїзд у міському транспорті Уряд скасував державне і муніципальне регулювання тарифів пасажирських перевезень. Відповідне розпорядження №240 опубліковано на сайті Кабінету Міністрів. Згідно із зазначеним документом, із постанови Кабміну № 1548 від 25 грудня 1996 року «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» вилучається пункт про те, що органи державної виконавчої влади та виконавчі органи міськрад встановлюють тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському, внутрішньообласному сполученні. Також вилучається пункт про те, що обласні, Київська, міські державні адміністрації, виконавчі органи Львівської і Криворізької міськрад регулюють (встановлюють) тарифи на перевезення пасажирів і вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті — метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі (працюють в звичайному режимі руху).
Економіка Новому голові ДФС дали три місяці на реформи Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав новопризначеному голові Державної фіскальної служби Роману Насірову три місяці на впровадження змін у роботу служби. Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько, повідомляє прес-служба КМУ. За її словами, найголовніші завдання, які стоять перед новим керівництвом, — це зменшити корупцію в службі і забезпечити порядок у роботі фіскальних органів. «Крім того, перед ними стоїть завдання змінити всю вертикаль керівництва ДФС на рівні областей і районів», — зазначила пані Яресько. Серед завдань, що стоять перед новим керівництвом, також забезпечення збільшення надходжень податків за рахунок детінізації економіки та боротьби з податковими ямами й збільшення надходжень від митниці за рахунок боротьби з контрабандою.
Події Голова СБУ сподівається звільнити частину полонених українців найближчими днями Найближчими днями заплановано звільнення частини полонених українців з полону бойовиків. Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Ми сподіваємося, що найближчими днями зможемо повідомити про звільнення громадян України, які незаконно утримуються. Українська сторона і Президент наполягають, що повернути мають всіх. Роботу не припиняємо, днями ще повертатимемо людей», — розповів пан Наливайченко. Голова СБУ зазначив, що нині є інформація про 300 полонених, серед яких і військові, і волонтери. Також він розповів, що співпрацюють з неурядовими організаціями, міноборони. «Ми наполягаємо... навіть більше, Президент уже домовився на рівні Червоного Хреста в Женеві, щоб раз і назавжди з'ясувати долю кожної особи, яку вважають безвісти зниклою», — зауважив Валентин Наливайченко.
оформление ленты  Блог: 
Політика Володимир Бондаренко Політики вже почали підготовку до місцевих виборів Незважаючи на часті розмови про те, що місцеві вибори, які заплановані на 26 жовтня 2015 року, можуть бути перенесені, політики вже почали негласну передвиборчу кампанію. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив екс-глава КМДА Володимир Бондаренко. «Тихо, без особливого шуму йде підготовка до місцевих виборів. Політики відкривають додаткові громадські приймальні. А в Києві, припустимо, останнім часом активно тиражується інформація, що голова КМДА Віталій Кличко виділив на ремонт доріг, благоустрій столичних дворів додаткові кошти. Таким чином, команда Кличка вже працює з електоратом», - говорить Володимир Бондаренко. У той же час, політик не виключає, що вибори можуть перенести. «Якщо соціологія буде показувати парламентським партіям невтішний прогноз, то політики постараються перенести місцеві вибори», - вважає Бондаренко.
Події СБУ за п'ять днів виявила чотирьох росіян-диверсантів В СБУ відзвітували, що працюють на попередження терактів 9 травня, лише впродовж останніх п'яти днів затримано чотирьох диверсантів. Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». СБУ спільно з МВС та Генпрокуратурою провели контртерористичні заходи в усіх без винятку містах і областях перед травневими святами. Протягом останніх п'яти днів затримали диверсійні групи і запобігли здійсненню терактів у Харкові, в Донецькій області. У Харківській і Донецькій областях затримали двох громадянин Росії. «Протягом п'яти днів заарештовано за нашими матеріалами четверо громадян Росії. І диверсійні групи, у склад яких вони входили, теж нейтралізовані... Це докази того, що агресор продовжує слати на наші території диверсійні групи», — сказав пан Наливайченко. Голова СБУ зазначив, що головне завдання служби безпеки — працювати на запобігання ймовірності терактів і приїзду диверсійних груп.
Події Військові розповіли про поломку літака у Делі Поломка військово-транспортного літака, який був направлений для евакуації українців в Непал - це форс-мажорна ситуація, оскільки літак перед вильотом з України був справний. Про це в коментарі «Аналітичній службі новин» (АСН) сказав керівник прес-центру Повітряних сил ЗС України Роман Юрчило. «Звичайно, технічний стан літака перевірялся. Перед вильотом літак був повністю справний. Він пройшов усі процедури перевірки», - заявив Роман Юрчило. За його словами, в районі біля Делі були виявлені значні збої в роботі одного з чотирьох двигунів. «Була здійснена штатна посадка в Делі. Пізніше дипломатичною поштою було доставлено необхідну деталь - насос-регулятор. Була проведена заміна, проведені регламентні роботи, контроль роботи параметрів двигуна. І станом на 17.00 4 травня літак був повністю готовий до вильоту», - зазначив Юрчило. В той же час, Юрчило не зміг відповісти на питання, хто безпосередньо приймав рішення про направлення ІЛ-76 в Непал і у скільки обійшовся ремонт. «Можу лише сказати, що Повітряним силам України було поставлено завдання підготувати літак для евакуації громадян України із зони стихійного лиха в Непалі. Мені не відомо, скільки коштує цей переліт, ремонт. Це - не в моїй компетенції», - сказав він.
За кордоном Німеччина допоможе Україні реформувати транспортну інфраструктуру Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та державний секретар міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Федеративної Республіки Німеччини Райнер Бомба підписали меморандум про технічне співробітництво, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Ми підписали меморандум про технічне співробітництво між міністерствами інфраструктури Німеччини та України. Створили кілька робочих груп, які займатимуться реформуванням дорожньої, залізничної сфери та внутрішніх водних шляхів», — сказав профільний міністр. За його словами, Німеччина допомагатиме Україні розробляти інфраструктурні проекти та імплементувати їх. «Сподіваюся, що така співпраця допоможе нам помилятися там, де це можна не робити. Але для цього треба прописати конкретні кроки. Ми відходимо від теорії і різних дискусій», — зазначив він.
Суспільство Правоохоронців зацікавила забудова «острова Льовочкіна» За фактом забудови острова в Конча-Заспі під Києвом колишнім головою адміністрації президента Сергієм Льовочкіним відкрито кримінальне провадження. Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури на запит народного депутата Сергія Лещенка, який депутат розмістив на своїй сторінці в Facebook. Згідно з відповіддю Генпрокуратури, досудове розслідування веде Обухівське районне відділення внутрішніх справ. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем). Раніше повідомлялося, що Сергій Льовочкін веде забудову одного з островів під Києвом. Згодом з'ясувалося, що будівництво порушує статті 4, 88 і 89 Водного кодексу України, оскільки «в прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється будівництво будь-яких господарських будівель».
Суспільство Нев'їзний Донбас Травневі настали: уряд і силовики сурмлять про заходи безпеки, про повний контроль на вулицях в містах під час свят, про посилену роботу всіх служб. Все як завжди, але … У передсвятковій метушні ніхто не згадав про роботу СБУ не на запобігання терактів і диверсій, а над пропускною системою в зону АТО. Кожного дня в зону АТО намагаються потрапити або виїхати з неї тисячі українців. На свята потік тільки зростає. Люди хочуть на вихідні побачитися з рідними, друзями або просто приїхати додому (хоча дім тепер і називається зоною АТО). В СБУ відзвітували: щодня видають 342 перепустки в зону АТО. Звучить переконливо. Але за фактом — українці не втомлюються скаржитися на роботу пропускної системи. Точніше, на її простоювання. Ще в березні СБУ активно анонсувала введення електронної системи перепусток. Передбачалося, що з її введенням людям не доведеться їхати в координаційні пункти пропуску, щоб забрати жаданий документ. Все можна буде оформити електронною поштою. Відправити потрібний пакет документів електронкою і нею ж отримати перепустку. Система насилу запрацювала, і не обіцяного 25 березня. В СБУ не додзвонитися На сайті СБУ є постійно оновлюваний розділ про отримання перепусток: гаряча лінія, дані, в який сектор звертатися для оформлення перепустки. Правда, додзвонитися на гарячу лінію Служби безпеки нереально. Після 20-хвилинного «висіння» на проводі і очікування з'єднання з оператором, абонента скидають. З п'ятої спроби додзвонившись у СБУ, мені вдалося почути роз'яснення, в який сектор краще звертатися. Порадили в Маріуполь, тому що в Артемівську (сектор С) і Великій Новоселці (сектор Б) величезні черги. Відразу попередили: там в обіцяні 10 днів відповіді, надані на запит, точно не вкладешся. А ось додзвонитися в сектори взагалі не пощастило: міські і мобільні вперто не відгукуються, а на автовідповідачі переповнена голосова пошта. Електронна система перепусток у «сплячці» Донеччанин Антон з лютого намагається оформити перепустку. Зі стовідсотковою впевненістю каже, що це нереально. Документи відвіз 16 лютого і відтоді тиша. «По-перше, додзвонитися на гарячі лінії СБУ дуже важко, додзвонюємося — тобі кажуть, що тебе немає в базі. І все. Ось мама поїхала через цю Новосілку. Їй сказали, що вона в базі є, а от про нас із татом — невідомо. Хоча подавали документи одним пакетом. Вона там переночувала, буде реєструватися, а тільки потім отримувати. Ось так», — розповідає Антон. До електронної системи донеччанин ставиться скептично. Розповідає, що вони з сім'єю відправили документи електронкою в усі сектори. У секторі Б (Волноваський напрям) електронна система не працює, в секторі С (Горлівка — Артемівськ) начебто працює, але відповіді на відправлені туди документи сім'я так і не отримала. В сектори ж додзвонитися, нагадаю, взагалі неможливо. Хочеш перепустку — плати Проте буває так, що всі питання вирішуються як за помахом чарівної палички: через хабарі і афери. Марина з Харцизька (Донецька область) на поминальний день їздила додому, каже, повернутися навіть на свята — завдання не з легких. Перепустка у неї є, але, як з’ясувалося, її вже недостатньо. На довідці переселенця тепер треба ставити ще й печатку в Міграційній службі. Звичайно, там теж ажіотаж і черги. Марина відстояла за заповітною печаткою шість годин. У пункті пропуску її сім'я відстояла близько шести годин через посилення контролю. Ще один нюанс: пропуск Марині оформили не безкоштовно. «Безоплатно роблять тільки підприємствами, співробітники яких туди-сюди їздять. А так — перепустки не отримаєш. Варіант — знаходити людей, яким відправляєш пакет документів, а вони тобі вже роблять перепустку. Я півроку тому робила за 650 гривень. Ось брату сказали 950. Ще одна знайома недавно оформляла, з неї взяли 1100. Ось так схема і працює. Що робити — незрозуміло. «Злити» людину, яка це робила? Але ж це єдиний спосіб потрапити додому. У мене там могила сина. Я б не могла не їздити». На жаль, Антон не єдиний, хто не може отримати заповітну перепустку і виїхати з окупованої території у мирне життя. А Марина — не єдина, хто платила гроші за перепустку. Форуми та соцмережі завалені подібним досвідом. До речі, електронну систему впроваджували саме для того, щоб зменшити людський фактор і не давати приводів для корупції. Перелік документів є, а зразків — немає Щоб оформити перепустку, потрібні копія паспорта, копія ідентифікаційного коду та довідка переселенця (знайомі розповіли, що без неї зовсім не можна). Ще потрібен документ, який підтверджує мету приїзду (лише прописки в зоні АТО може бути недостатньо). Це може бути документ про власність на житло (хоча б довідка з ЖЕКу), копії документів рідних, що залишилися там, свідоцтво про шлюб, довідка з місця роботи. Але найголовніше, зразок заяви, яку треба заповнити, а потім вже відправляти повний пакет документів електронкою або поштою рекомендованим листом. На гарячій лінії мене запевнили, що зразки є на сайтах місцевої влади. Але який вигляд має заява, знайшла тільки в Інтернеті і на сайтах волонтерських організацій. Та всі заяви різні. А бланки заяв на оформлення перепустки дуже важливі і кожен відповідає своєму сектору. Добре було б знайти стандартний зразок відразу на сайті СБУ, а не чекати зайвий місяць через те, що в мережі хтось виклав не той бланк. Відповідь на електронку або на телефон повинна прийти за 10 днів. Але за фактом — час можуть зволікати. Якщо вам нададуть дозвіл, то в пункті пропуску залишиться тільки пред'явити паспорт. Круглий стіл вирішить проблеми СБУ? В СБУ кажуть, що про проблеми з хабарами лише чули. Але нарікають, що переселенці не вказують на конкретних людей, які їм допомагають дістати перепустку. Так і ходимо колом: люди бояться втратити єдину можливість потрапити додому, а в СБУ не можуть виявити аферистів. Вирішувати проблему з системою перепусток, яка неефективно працює, у СБУ почали на круглому столі 5 травня — зібрали громадських діячів, запросили омбудсмана Валерію Лутковську, народних депутатів, щоб обговорити варіанти поліпшення. «Система діє незадовільно — висновок круглого столу. Мова не про скасування пропускної системи. Йдеться про вдосконалення, донесення до людей інформації, як простіше. Ми вийдемо на режим, коли людина зможе послуговуватися винятково українським паспортом. Це мета, це ідеал, до якого треба йти», — сказав голова СБУ Валентин Наливайченко за результатами круглого столу. Голова СБУ пообіцяв, що будуть створені робочі групи зі співробітниками СБУ, Держприкордонслужби, громадських організацій «Донбас SOS», «Рука допомоги». Він повідомив, що мало не завтра об'єднають гарячі телефонні лінії СБУ, Держприкордонслужби та громадських організацій, зокрема «Донбас SOS», щоб був зворотний зв'язок, доступність інформації щодо того, як перетнути лінію розмежування в обидві сторони. В СБУ пообіцяли, що система перепусток стане зручною для людей і підконтрольною силовикам, чому вона не стала такою відразу — про це не говорили. Пан Наливайченко наголосив на важливості боротьби з корупцією в цій сфері. Директор «Донбас SOS» Олександр Горбатко розповів, що у всіх структур, задіяних у пропускній системі, не вистачало ні матеріального забезпечення, ні людських ресурсів, ні алгоритму дій. Зараз все доопрацьовується. Однак Олександр впевнений, що запрацює система нормально лише за декілька місяців. «Створимо декілька робочих груп, які розроблятимуть і змінюватимуть сам механізм і певні процедури пропускної системи. Це люди, які працюють в зоні АТО з переселенцями, з гуманітаркою», — розповів Олександр Горбатко. Що ж робити тим, хто так і не зміг в'їхати або виїхати із зони АТО, хто сподівався на свята ненадовго повернутися додому, — невідомо. Скільки часу займе «реформування» пропускної системи — теж нерозв’язане питання. Статистика З 23 січня цього року в СБУ вже отримали 329 496 запитів на перепустки. Видали за цей період менше — 253 947 перепусток для в'їзду і виїзду із зони АТО (дані на 29 квітня 2015 року). За добу надходить близько 900 звернень, а видають 342 перепустки. В електронний реєстр внесли понад 160 тисяч заяв.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,86186385154724-/ /-pc-/
Top