counter
Архів Повернутись назад 04 Грудня 2017
4 Грудня
Події Криваве перемир'я. ВСУ понесли нові втрати на Донбасі За минулу добу було зафіксовано 38 порушень режиму припинення вогню з боку терористів на Донбасі. Майже в половині випадків військові ЗСУ придушували вогневу активність противника зі зброї, яку не заборонено мінських угодами, сказано в повідомленні прес-центру штабу АТО в Facebook. «В результаті обстрілу ворога троє військовослужбовців ЗСУ були поранені, один отримав бойову травму і, на жаль, помер», — йдеться у зведенні штабу. На Луганському напрямку бойовики в темний час доби активізувалися біля Троїцького та Луганського. Біля цих населених пунктів окупанти вели вогонь з 120-мм мінометів. Зі стрілецької зброї і гранатометів загарбники обстрілювали позиції українських військових біля Кримського і Новоолександрівки.На Донецькому напрямку вчора ввечері епіцентр протистояння з Приазов'я перемістився в передмістя Авдіївки. Там терористи відкривали вогонь з усього наявного піхотного озброєння, а ближче до півночі майже годину стріляли з танка.
Суспільство Названо імена перших в світі біткоін-мільярдерів Брати-близнюки Кемерон і Тайлер Уінклвосс з США першими в світі заробили один мільярд доларів завдяки інвестиції в криптовалюті біткоін. За інформацією видання The Telegraph, братам належить приблизно 1% від загальної кількості BTC. Брати почали свої інвестиції в Bitcoin ще в 2013 році, вони купили криптовалюти на 11 млн дол. Тоді курс криптовалюти Bitcoin становив 120 дол. З того часу криптовалюта виросла в ціні майже в 100 разів і зараз коштує понад 11 тис. дол. за одиницю. Тейлор і Кемерон вважають біткоін «покращеною версією золота». Брати не збираються розпродавати її, так як сподіваються на довгостроковість цього вкладення. Відзначимо, що брати Уінклвосс відомі спортсмени та бізнесмени з США. Вони відомі тим, що довгий час судилися з Марком Цукербергом. За їхніми твердженнями, під час навчання в Гарварді він вкрав у них ідею для Facebook. В результаті вони відсудили у Цукерберга 65 млн дол.
Суспільство Сьогодні християни святкують Введення в храм Пресвятої Богородиці: прикмети і традиції Сьогодні, 4 грудня, на початок Різдвяного посту припадає свято Введення Пресвятої Богородиці у храм. Цей одне з 12 найважливіших церковних свят. Ми розповімо вам про деякі прикмети і традиції цього дня. Віруючим в цей день обов'язково треба сходити на службу до церкви, поставити свічку Діві Марії, а також від чистого серця помолитися. У цей святковий день також православні вдаються по можливості до Святих Христових таїнств — причастя — і сповіді. На треба влаштовувати пишних гулянь з приводу свята. Досить обмежиться сімейним обідом або вечерею. В цей день в борг краще не давати. Це не церковна заборона, більш народна прикмета. Стосується вона всіх великих свят. На цей день краще не планувати звичайних справ, які без особливих складнощів можна перенести на будь-який інший. У вільний час краще присвятити відвідинам літніх знайомих і родичів, зателефонувати тим, хто давно чекає вісточки від вас. Вважається, що в цей день вода стає приворотною, тому дівчата давали хлопцям, які їм подобалися, напитися.
Політика оформление ленты  Луценко: всіх агентів НАБУ набрали з порушенням закону Всіх агентів НАБУ набрали з порушенням законодавства України. Про це вчора, 3 грудня, в ефірі телеканалу «1+1» повідомив генпрокурор Юрій Луценко. «Всі так звані агенти НАБУ були набрані з порушенням закону. Закон вимагає, щоб усіх до єдиного співробітників Бюро набирали на відкритому конкурсі, але десятки агентів, в тому числі двоє, яких зафіксували на конспіративній квартирі, були обрані на якихось закритих процедурах, а це порушує закон», — сказав Юрій Луценко. Він також розкритикував можливість цих агентів мати доступ до матеріалів «прослушки» СБУ. «Тобто ми маємо нелегальних агентів, які використовують незаконні методи провокацій, ніхто з них не допущений до держтаємниці, але в той же час їм даються матеріали «прослушки» СБУ, що є кримінальним порушенням, вони самі використовують незареєстровану на території нашої країни прослуховувальну техніку, яка була завезена контрабандним шляхом», — сказав генпрокурор.
Політика У Латвії хочуть визнати РосЗМІ іноземними агентами Член правління соціал-демократичної робітничої партії Латвії (ЛСДРП) Раймонд Лейніекс-Пуке закликає закріпити за телеканалами Росії, які ведуть мовлення на території країни, статус іноземних агентів. Про це інформує газета "Известия". «Ми відправили лист з нашою пропозицією до сейму Латвії. Але якщо нам вдасться зібрати потрібну кількість підписів, то парламент країни повинен буде зайнятися цим питанням», — говорить він виданню. На його думку, телеканали РФ безпосередньо пов'язані з Кремлем, а також намагаються підірвати єдність НАТО і Євросоюзу. Статус іноземних агентів дуже сильно обмежить їх діяльність. Документ був розміщений на manabalss.lv — офіційній платформі громадських ініціатив, де люди можуть збирати потрібні 10 тис. підписів для передачі документа в сейм.
Події Через негоду на Закарпатті утворилися величезні затори У Закарпатській області на дорогах у зв'язку з різким погіршенням погодних умов утворилися затори на дорогах. Про це повідомила речник ГУ ДСНС по Закарпатській області Наталія Батир, передає телеканал 112 Україна. Причиною заторів став сніг, що випав учора. Негода практично зупинила рух на гірських перевалах, два десятка населених пунктів були відключені від електрики. «Зараз триває буксирування великовагових транспортних засобів, які застрягли на перевалах у Воловецькому районі Закарпатської області. На даний момент задіяно чотири одиниці техніки та 16 чоловік особового складу. Вночі з Львівської боку було додатково залучено два тягача. Станом на 6 ранку понеділка було відбуксовано 22 автомобілі. За попередніми даними, знеструмлено 26 населених пунктів», — сказала вона. Крім цього, в Карпатах станом на понеділок залишається загроза сходження лавин.
Політика Чалий: Питання зі зброєю США вирішать в цьому році Американський президент Дональд Трамп схвалить виділення нашій країні з оборонного бюджету США $350 млн на оборонну зброу, зокрема $50 млн — на летальну зброю, до кінця цього року. Про це заявив посол України в США Валерій Чалий, інформує телеканал "112 Украина". «$50 млн на летальну зброю в законі є з $ 350 млн, які виділяються на обладнання та оборонну зброю, і підпис президента США Трампа ми очікуємо. Я вважаю, це буде в цьому році», — повідомив Чалий. Він підтвердив, що Україна на даний момент отримує летальну зброю США за комерційним контрактом. «Я можу лише сказати, що контракти, які зараз є, це не єдиний контракт по гранатометах. Всі вони знаходяться в рамках міжнародного законодавства. Скажу, що не обмежується т.зв. тактичним озброєнням, летальним озброєнням в тому числі. США надає летальну зброю, але зброя ця тактична», — повідомив посол.
Події У Фінляндії сталася екстрена посадка лайнера Finnair У Турку (Фінляндія) пасажирський літак авіакомпанії Finnair здійснив екстрену посадку. Про це інформує видання Iltalehti. Як наголошується, лайнер летів в Гетеборг з Гельсінкі. На борту лайнера було близько 100 чоловік. Їх автобусами доставили в готель. Як очікується, вони відновлять свій політ тільки наступного дня через відсутність борту. Збій в русі судів змусив авіакомпанію Finnair скасувати рейс за маршрутом Гельсінкі-Осло-Гельсінкі. Відзначається, що перевіркою стану повітряного судна займаються технічні фахівці. Раніше пасажирський літак Turkish Airlines здійснив екстрену посадку в Каїрі (Єгипет), слідуючи в Саудівську Аравію. Екіпаж судна повідомив пілотам про критичний стан здоров'я одного з пасажирів, в зв'язку з чим капітан зв'язався з диспетчерами аеропорту для аварійної посадки.
Політика оформление ленты  Аваков закликав припинити блокаду NewsOne, хоча "Мураєв - мерзотник і провокатор" Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликає припинити блокування телеканалу "NewsOne". Про це він написав у Twitter в понеділок. При цьому Аваков уточнив, що, на його думку, "Мураєв - мерзотник і провокатор". Він звернувся до колективу телеканалу із закликом не провокувати людей. На думку Авакова, блокада телеканалу лише робить з "негідників страждальців". Він пообіцяв, що поліція розбереться в ситуації. Нагадаємо, спочатку скандал виник через те, що власник телеканалу, народний депутат Євген Мураєв, назвав революцію Гідності "державним переворотом". При цьому жодної реакції офіційної влади і поліції на цю заяву не було. Але 3 грудня люди в камуфляжі і балаклавах заблокували телеканал NewsOne мішками з піском і колючим дротом. Вони висунули ультиматум телеканалу - змінити риторику з проросійської на проукраїнську.
Суспільство Введення у храм Пресвятої Богородиці: що заборонено Як уже повідомлялося, сьогодні, 4 грудня, відзначається велике свято - Введення у храм Пресвятої Богородиці. Воно ознаменувалося тим, що саме цього дня Богородицю привели до церкви, щоб та служила Господу. Тоді Марії було три роки, і первосвященик увів дитину туди, куди діти зазвичай не заходили. З того часу раз на рік 4 грудня, за актуальним календарем, Діва Марія могла входити в Святая Святих. Отже, давайте розберемося з тим, чого не можна робити під Введення у храм Пресвятої Богородиці Цього дня церква застерігає від різних активних розваг. Цього року свято припадає на будній день, але краще постаратися наблизитися максимально душею до сприйняття події Введення. Якщо вранці відвідати храм немає можливості, то ви могли зробити це напередодні - ввечері служиться всеношна з літією. Крім цього, на свято потрібно не забувати про милостиню нужденним. Це не обов'язково повинні бути гроші. Можна підтримати їжею, ласощами, а також теплими речами - шкарпетками або рукавицями. У Різдвяний піст заборонено здійснювати вінчання, тому укласти церковний шлюб цього дня не вийде. Але заборон на прийняття хрещення в цей день немає. Не рекомендується займатися господарськими справами - прання, прибирання, заготівля дров, а також виконувати роботу, яка пов'язана з тертям або биттям.
Кримінал Під час нападу на ювелірний магазин під Києвом убито охоронця У Білій Церкві невідомий влаштував збройний напад на ювелірний магазин, застреливши охоронця. Про це інформує прес-служба обласної поліції. Інцидент стався вчора, 3 грудня, ввечері. Озброєний чоловік увійшов у магазин і розпорошив сльозогінний газ, намагаючись вкрасти ювелірні прикраси. Після того, як продавець натиснув кнопку тривоги, в магазин прибув наряд охорони, який вчинив опір грабіжникові. «Продавець натиснув тривожну кнопку, і через кілька хвилин на місце прибув наряд приватної охорони. Злочинець кілька разів вистрілив в охоронців, після чого зник у невідомому напрямку. В результаті спроби пограбування 42-річний співробітник охоронної фірми отримав вогнепальне поранення в шию. Лікарям не вдалося врятувати йому життя. Ще один охоронець отримав неважке поранення», - сказано в повідомленні поліції. За цим фактом було порушено дві кримінальні справи за ст. 187 ч. 4 (розбій) та за ст. 115 ч. 2 (умисне вбивство) КК України.
Політика Бійці ЗСУ замість м'яса вживатимуть кефір і сухе молоко Міноборони України пропонує внести зміни до норм затвердження продуктів харчування військових ЗСУ та інших військових формувань. Як передають "Наші гроші", проект постанови Кабміну вже було внесено міністерством на розгляд урядового комітету 30 листопада. У документі МО пропонує дозволити йому, СБУ і МВС проводити заміну одних продуктів іншими в межах вартості норм харчової цінності продуктів і харчування. Пропонується дозволити заміну продуктів для військових, які беруть участь у міжнародних навчаннях, зокрема в ході інструктажу іноземних фахівців, а також у навчальних центрах, пунктах постійної дислокації, на полігонах і на території АТО. Урядові експерти у висновку ініціативи МО назвали «недостатньо дієвими» і такими, які можуть призвести до зниження калорійності і збалансованості норми харчування. За інформацією експертів, в розділі №1 постанови №426 від 29 березня 2002 року, який МО хоче поширити на ЗСУ, «спеціальна заміна» призначена для екіпажів кораблів і суден, що несуть службу за межами нашої країни, а також для екіпажів підводних човнів через специфіку ВМС. Спеціальна заміна передбачає заміну м'яса (яловичина, баранина, свинина, телятина) на «молоко сухе, кисломолочні продукти і сухий кисляк» у співвідношення 1: 0,7. Але заміна не передбачена нормами, які діють в ЗС України. Експерти вважають, що застосування цієї заміни може підірвати моральний дух в армії, а також створити соціальну напругу серед особового складу, особливо в зоні проведення бойових дій на Донбасі.
Суспільство Окупанти: Ми встановили всі опори автодорожньої частини моста в Крим Будівельники моста через Керченську протоку в анексований Росією Крим повідомили, що встановили всі опори його автомобільної частини. Про це пише РИА Новости, посилаючись на інфоцентр "Кримський міст". Опори під залізницю зараз готові наполовину. Представник замовника будівництва Роман Новіков сказав, що мостове полотно автомобільної частини зібрали на 95%. Взимку повинні продовжити установку прольотів і опор залізничної частини моста, а також облаштування автомобільної траси. За його інформацією, з 19 км моста будівельники заасфальтували повністю майже 9 км. Роботи будуть продовжені навесні. Початок руху машин по мосту через Керченську протоку, який з'єднуватиме окупований РФ Крим і Краснодарський край Росії, заплановано на грудень наступного року.
Економіка Створюють нову криптовалюту, яку підтримають нафтою і алмазами У Венесуелі створять нову криптовалюту. Про це заявив президент країни Ніколас Мадуро, передає BBC. За словами глави держави, криптовалюта буде забезпечуватися запасами природних ресурсів, золотом, нафтою і алмазами Венесуели. Уряд країни розраховує, що використання нової технології допоможе в подоланні соціально-економічної кризи. Мадуро підкреслив, що глибоко вивчив тему і має намір використовувати нову систему криптовалюти на основі нафтових ресурсів. «Венесуела створить криптовалюту El Petro», - заявив лідер країни. Президент Венесуели впевнений, що криптовалюта дозволить країні рухатися вперед в галузі «нових форм отримання міжнародного фінансування». Нагадаємо, у Венесуелі зараз економічна криза, дефіцит товарів, галопуюча інфляція та падіння доходів держави. США раніше заморозили активи президента Венесуели Ніколаса Мадуро, звинувативши його в порушенні прав громадян і організації незаконного голосування. Крім того, були введені санкції проти 13 високопосадовців Венесуели. Однак нафтовий сектор уникнув штрафних заходів.
Політика оформление ленты  Депутати «Батьківщини» влаштували скандал на погоджувальній раді Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко в оточенні колег під час погоджувальної ради вимагала внести до порядку денного роботи Верховної Ради законопроект про пропозицію мораторію на продаж землі сільгосппризначення, передає кореспондент АСН. «Наша фракція вимагає поставити на голосування про внесення до порядку денного питання про продовження мораторію на продаж землі! Або ми покинемо засідання погоджувальної ради!» - заявила Тимошенко, стоячи в оточенні своїх колег. У свою чергу, віце-спікер Ірина Геращенко звинуватила Тимошенко у черговій спробі зірвати засідання погоджувальної ради і піарі. Геращенко вимагала від Тимошенко і її соратників «не переходити на крик». Водночас співголова фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко несподівано заступився за Тимошенко. Він просив додати Тимошенко час для виступу. «Я не можу виступати, коли в залі стоїть жінка. Додайте їй час», - просив Бойко, підтримавши, зокрема, необхідність внесення до порядку денного законопроекту про мораторій. Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко виступив за ринок землі і завершення оцифровування  земельного кадастру. «Я хочу заявити про мою принципову політичну позицію. Я за ринок землі. І впевнений, що і в цій залі мою позицію поділяє абсолютна більшість. Важливо, що і в парламенті, і в уряді ми в цьому однодумці», - заявив він.
Кримінал оформление ленты  Бойовики «ДНР» обстріляли цивільний автомобіль у Майорську Терористи так званої «ДНР» в Майорську обстріляли автомобіль, що належить мирним жителям. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Він зазначив, що обстріл стався увечері 3 грудня. «Рашисти обстріляли цивільне авто. Як повідомив мені голова ВЦА Зайцевого Володимир Веселкін, куля, випущена з боку окупованої території (з терикону шахти імені Ізотова), влучила в машину, коли водій - місцевий житель - ставив її в гараж. Треба вважати дивом те, що людина відбулася лише переляком», - розповів Жебрівський. За його словами, подібні дії російських найманців підтверджують, що для них такі поняття, як «перемир'я» і «безпека цивільних осіб», - порожній звук. Нагадаємо, ввечері 28 листопада терористи так званої «ДНР» обстріляли КПВВ «Майорськ». Мирних громадян терміново евакуювали в укриття.
Політика Мер Дніпра Філатов обматюкав Парасюка у соцмережах Під час обговорення резонансного судового засідання в Нікополі мер Дніпра Борис Філатов посварився з народним депутатів Володимиром Парасюком. Про це інформує «Обозреватель». Вибух у Нікопольському суді залишається однією з головних тем для обговорення останнім часом. Про це говорять і деякі політики. Свою точку зору висловив і депутат Володимир Парасюк. У себе в Facebook він визначив, хто винен у події. Винними він вважає осіб, які підтримали реформування судів. «Я хочу звернутися до Президента і всіх тих, хто підтримував судову реформу. Ви вбили людину!» - пише Парасюк. Серед перших на це висловлювання відреагував мер Дніпра Борис Філатов. «Вово, вибач, але ти перетворюєшся в долбо*ба остаточно. Були розбирання двох банд наркоторговців, двох убили. Батько дилера прийшов «мститися» і здуру підірвав себе і оточуючих. Порошенко причому тут?! Судова реформа? Депутати? Ти не розумієш, що в очах людей з подібними текстами ви стаєте ідіотами, а не опозицією?» - пише він. Парасюк спробував відстояти свою точку зору і написав, що нікому не збирається поступатися. Борис Філатов додав, що все одно любить і поважає депутата, але порадив не впадати в маразм.
Економіка Нардепи знову готуються після опівночі ухвалювати бюджет України Народні депутати знову готуються ухвалювати бюджет вночі: о другій-третій годині ночі з 7 на 8 грудня. Про це на погоджувальній раді заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, передає кореспондент АСН. «Четвер, шановні колеги, пропонується, щоб ми почали з питання бюджету. І я вважаю, що це буде дуже важливий і відповідальний крок Верховної Ради, якщо ми встигнемо розглянути бюджет й ухвалити його у другому читанні 7 грудня. Не перед новим роком, як це традиційно у нас було. А задовго до завершення пленарних засідань. Я вважаю цей крок дуже важливим для повноцінного обговорення», - заявив він. Також перед ухваленням бюджету нардепи повинні будуть проголосувати за зміни до Бюджетного та Податкового Кодексів. «І я сподіваюся, що цього року ми зможемо ухвалити бюджет не о 4-5-й ранку, як, на жаль, у нас було в традиції. А о другій-третій годині, як каже Артур Герасимов», - сказав Парубій, не приховуючи усмішки, як і голови фракцій. Спікер визнав, що поправок до проекту бюджету до другого читання підготовлено «досить багато». Водночас, за його словами, є надія, що процес буде конструктивний і нардепи ухвалять закон.
Події оформление ленты  Свято наближається: Вулицю в Дніпрі засипало мандаринами У Дніпрі 3 грудня сталася ДТП, в результаті якої всю вулицю засипало мандаринами. Про це пише видання «Інформатор». Учасники аварії втекли з місця події, їх зараз розшукує поліція. За даними очевидців, в ДТП потрапила фура з цитрусовими. На місці працювали патрульні поліцейські, а заповзятливі місцеві жителі виходили на дорогу з пакетами і збирали вцілілі в аварії мандарини. Через деякий час комунальники прибрали мандарини з дороги за допомогою трактора і ретельно її вимили. Нагадаємо, на вул. Палладіна в Києві маршрутка врізалася в фуру, в результаті чого постраждали не менше трьох осіб. Водій фури DAF зупинився для відпочинку перед довгою дорогою, оскільки їхав до Сербії (звідки він родом). Заборонних знаків для зупинки не було, автомобіль - яскраво-жовтого кольору.
Політика Парубій висунув вимоги до депутатів На погоджувальній раді спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив що, вимагає від депутатів врахувати рекомендації Європарламенту, передає кореспондент АСН. "Хочу нагадати, шановні колеги, що з 22 по 24 листопада за посередництва колишнього голови Європарламенту Пета Кокса відбулася нарада за участю представників всіх фракцій в діалозі Жана Моне про реформування парламенту", - заявив він. За його словами, було ухвалено  низку важливих рекомендаційних рішень для Верховної Ради. "Сподіваюся, ми зможемо реалізувати цей потенціал у Верховній Раді", - зазначив він. Також Парубій подякував колегам за організацію ювілейного засідання ПАЧЕС у Києві минулого тижня. Він підкреслив, що ухвалена декларація, де чітко позначена територіальна цілісність України в умовах російської агресії, вкрай важлива сьогодні для всього українського народу.
Події оформление ленты  Школярі перекрили дорогу в Черкасах і висунули вимоги У понеділок, 4 грудня, вранці кілька учнів школи-інтернату №14 разом зі своїми батьками перекрили рух автомобільного транспорту по вул. Пацаєва. Люди вимагають встановити «лежачих поліцейських» на пішохідному переході біля навчального закладу, передає видання vikka.ua. Про подію передає на оперативній нараді міського виконкому директор департаменту оргзабезпечення Лілія Маліщук. Тим часом директор комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник повідомив, що встановити «лежачих поліцейських» на вул. Пацаєва неможливо. «Вартість одного гумового «лежачого поліцейського» становить 60 тис. грн. Там їздять фури і через тиждень ми викинемо його. Якщо зробити їх з асфальту, то мітингувати вийдуть люди з приватного сектора, оскільки у них будуть руйнуватися будинки. Сьогодні ми спробуємо покласти асфальтованих пологих поліцейських», - передає він.
Політика Парубій розповів нардепам, чим вони цілий тиждень займатимуться в Раді Цей пленарний тиждень народні депутати почнуть з тих питань, які не встигли розглянути минулого тижня і продовжать питаннями фізкультури, а також насильства в сім'ї. Про це на погоджувальній раді заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, передає кореспондент АСН. «Рекомендується цей тиждень почати з ратифікацій, які ми не встигли розглянути минулого тижня. Насамперед це важлива ратифікація, яка стосується нашої співпраці зі Світовим банком», - заявив він. Після цього нардепам пропонується розглянути питання внесення до порядку денного законопроектів, зареєстрованих не в сесійний період. «Серед них є проект закону про дипломатичну службу, який ми повинні встигнути розглянути до 100-річчя дипломатичної служби України», - зазначив Парубій. Також депутати поточного тижня розглянуть питання національної безпеки і оборони. «Ці питання є актуальними. Зокрема, питання про українське мовлення на окупованій території в другому читанні», - сказав він. У вівторок після обіду нардепи повинні розглянути 6 питань паливо-енергетичного комплексу. У середу парламентарії розглянуть питання фізкультури, розвитку молоді та спорту. Крім того, якщо буде погоджено, то будуть також розглянуті законопроекти про попередження насильства в сім'ї.
Здоров`я Мінагрополітики не веде перелік небезпечних пестицидів В Україні відсутня подібна європейській процедура визнання небезпечними пестицидів. Про це повідомив начальник відділу поводження з пестицидами та агрохімікатами Міністерства екології та природних ресурсів України Василь Рафальський на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "У нас немає як такого порядку визнання небезпечних речовин, як у Європі. В Україні є свій порядок реєстрації, проводяться свої дослідження пестицидів", - зазначив експерт. За його словами, щоб внести пестицид у перелік небезпечних, необхідні суттєві докази того, що він є небезпечним, проте Мінагрополітики не веде такий перелік. Водночас перед реєстрацією наукові установи повинні зробити висновок про те, що препарат безпечний або концентрація шкідливих речовин, що входять до його складу, безпечна. При цьому він додав, що Україна є учасницею Роттердамської конвенції і стежить за обмеженням використання пестицидів. Нагадаємо, згідно з дослідженням ФАО (продовольча і сільськогосподарська організація ООН/FAO), при вирощуванні одного з найпопулярніших продуктів - бананів - використовується в 10 разів більше пестицидів, ніж при виробництві інших сільськогосподарських культур у розвинених країнах.
Спорт «Динамо» розгромило «Маріуполь» і помстилося за технічну поразку На НСК «Олімпійський» 3 грудня пройшов матч 18-го туру Прем'єр-ліги між київським «Динамо» і «Маріуполем». Гра завершилася з рахунком 5:1. У складі киян двічі голи забив Жуніор Мораес, встигли відзначитися також Денис Гармаш, Віктор Циганков і Дерліс Гонсалес. Також гол забив Сергій Болбат у складі «Маріуполя». Матч для маріупольців був складним, з 68-ї хвилини був видалений Сергій Яворський. В результаті перемоги «Динамо» набрало 38 очок і займає друге місце в чемпіонаті України. У «Маріуполя» 23 очки і сьоме місце. Далі «Динамо» на виїзді зіграє з «Олександрією», а «Маріуполь» вдома - зі «Сталлю». Як відомо, перед стартом матчу відбулася акція на підтримку ЗСУ і АТОвців. У футболках з написами «Мій тато - герой АТО», «ЗСУ 26 років» і «Пишаємося» вийшли гравці «Динамо» і діти, які виводили гравців обох команд. Команда з «Маріуполя» відмовилася надіти такі футболки.
Політика Нардепи обіцяють: українці зможуть подорожувати в ОАЕ без віз Українці в найближчому майбутньому зможуть відвідувати Об'єднані Арабські Емірати без віз. Про це на погоджувальній раді заявив голова фракції БПП Артур Герасимов, передає кореспондент АСН. «Щодо безвізу, ми не зупиняємося. Україна зміцнює свої зв'язки не лише з ЄС, а й з усіма економічно розвиненими країнами світу. Насамперед з тими країнами, співпраця з якими буде зміцнювати наш економічний розвиток», - заявив він. Герасимов зазначив, що днями Україна і ОАЕ завершили технічні процедури для безвізового режиму. «І дуже скоро українці без віз зможу подорожувати у ще одну країну світу», - підкреслив він. Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що Україна протягом 2-3 місяців збирається отримати безвізовий режим з ще кількома країнами.
Здоров`я В Україні зареєстровано 1096 видів пестицидів, проте контроль щодо використання відсутній В Україні зареєстровано 1096 видів пестицидів, проте контроль над їх використанням відсутній, що призводить до хвороб людей, які проживають поруч з агропідприємствами, і масової загибелі бджіл. Про це повідомила на прес-конференції еколог МБО "Екологія-Право-Людина" Алла Войціховська, передав кореспондент АСН. "На сьогодні в Україні зареєстровано понад 1000 пестицидів, і щодо жодного не проводиться контроль. По всій країні спостерігається масовий мор бджіл у всіх областях", - зазначив експерт. За її словами, аграрні підприємства в Україні "нахабно", з порушеннями чинного законодавства країни використовують пестициди - причому невідомого походження і терміну придатності. При цьому еколог додала, що в разі масових хвороб місцевих жителів медики ставлять діагнози кишкових захворювань або грипу, що ускладнює діагностику справжньої причини. Нагадаємо, згідно з дослідженням ФАО (продовольча і сільськогосподарська організація ООН/FAO), при вирощуванні одного з найпопулярніших продуктів - бананів - використовується в 10 разів більше пестицидів, ніж при виробництві інших сільськогосподарських культур у розвинених країнах.
Політика Україна критично важлива для відновлення відносин РФ і США - посол Україна критично важлива для відновлення відносин Росії з США. Таку думку висловив посол США в Росії Джон Гантсман, пишуть «Ведомости». Посол підкреслив, що багато американців уважно стежать за війною в Україні, ця тема постійно присутня в новинних стрічках, саме ця проблема є ключем виходу РФ з-під санкцій. «Ситуація в Україні становить певні складносщі, особливо тому, що помітного прогресу тут ми не бачимо. Адже саме Україна - можливо, єдина така важлива тема, яка могла б вдихнути нове життя в двосторонні відносини Москви і Вашингтона», - підкреслив Гантсман. Він також зазначив, що Україна «критично важлива для відновлення відносин з Москвою». За словами посла, зараз довіра між Росією і США «на нулі». «Довіра просто на нулі. А довіра - це передумова для спільної роботи і просування вперед у відносинах як між людьми, так і між країнами », - додав дипломат.
Політика Депутати ухвалять закон про реінтеграцію Донбасу під Новий рік Нардепи ухвалять закон про реінтеграцію Донбасу під Новий Рік. Про це на погоджувальній раді Верховної Ради України заявив спікер Андрій Парубій, передає кореспондент АСН. "Після консультацій, зокрема, з дипломатами, рекомендується розглянути законопроект № 7163 (Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях. - Ред.) наступного тижня", - заявив він.Спікер не виключив, що нардепи можуть навіть почати з нього пленарний тиждень з 19-22 грудня. "Бо воно досить масштабне і містить близько 700 правок, і це вимагатиме, можливо, розгляду протягом повного дня. Рекомендується його розглянути в спокійній, а не передбюджетній атмосфері", - сказав Парубій. Слід зазначити, що заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук вимагав якомога швидше ухвалити закон про реінтеграцію Донбасу, що закріпить статус РФ як агресора щодо України.
Суспільство Близько 100 тисяч атовців стоять у черзі на отримання житла В Україні обіцяне за державною програмою житло очікують близько 100 тисяч учасників антитерористичної операції (АТО). Про це повідомив заступник голови громадської організації "Київська міська спілка ветеранів АТО" Антон Колумбет на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "По Києву житло очікують 2312 учасників АТО, по Україні це близько 100 тисяч", - зазначив експерт. За його словами, забезпечення житлом - це обіцяна державою соціальна гарантія для військовослужбовців, які, ризикуючи життям, захищали Батьківщину. При цьому він додав, що реалізація подібних гарантій має стати вагомим стимулом для залучення до лав захисників країни молодих людей по всій країні. "Щоб ми не судами заганяли їх у військкомати, а щоб вони самі хотіли служити", - підкреслив Колумбет. Нагадаємо, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву відновляє програму доступного житла, заявив голова фонду Сергій Комнатний.
Політика Геращенко анонсувала наймасштабніший обмін полоненими до Нового року Найбільший обмін полоненими має пройти до Нового року, Україна чекає повернення 74 співвітчизників. Про це повідомляє представник гуманітарної підгрупи ТКГ у Мінську Ірина Геращенко в кулуарах парламенту, передає 112 Україна. «Якщо нічого не зірветься, то ми звільнимо наших 74 героїв. Якщо вийде все, над чим ми працюємо зараз, це буде наймасштабніше звільнення, оскільки йдеться про те, що 74 українців ми повинні звільнити і передати 306 осіб у рамках домовленостей, про які йдеться зараз», - повідомляє Геращенко. За її інформацією, деталі обміну, а саме прізвища і дати, не повинні бути оголошені до певного часу. «Звичайно, ніяких деталей поки ні щодо списків, ні щодо прізвищ, ні щодо дати ми сказати не можемо, щоб все сталося. Як тільки ми готові будемо зробити це, інформація буде оприлюднена», - сказав представник України в ТКГ у Мінську.
Культура Пугачова відпрацювала з маленькою донькою прийоми карате Знаменита російська співачка Алла Пугачова разом зі своєю маленькою донькою Лізою вдома тренують прийоми карате. Заняття улюблених жінок у себе в Instagram  показав Максим Галкін. На невеликому відео видно, як 4-річна Ліза робить шпагат і показує прийоми карате. «Сім'я після перегляду «Русского ниндзя» на «Первом», - прокоментував ситуацію шоумен. Однак користувачів соцмереж не стільки вразила маленька Ліза, скільки її 68-річна мама, яка в короткій сукні і з голими ногами в елегантних черевиках і білих шкарпетках теж демонструвала хорошу форму. Нагадаємо, раніше Пугачова показала відео, на якому її маленька дочка Ліза робить помітні успіхи в плаванні. Пугачова і Галкін активно розвивають таланти своїх дітей, так, брат Лізи - Гаррі займається малюванням, їх вчать музиці і французької мови.   Публикация от Максим Галкин | Official (@maxgalkinru) Дек 3 2017 в 10:23 PST
Політика У Раді хочуть послухати Ситника і Луценка через лайку між НАБУ і ГПУ У фракції БПП вимагають термінового звіту у Верховній Раді голів НАБУ і САП і ГПУ. Про це на погоджувальній раді заявив голова фракції БПП Артур Герасимов, передає кореспондент АСН. «Я хотів би звернутися до спікера парламенту, щоб терміново запросити до Верховної Ради керівників ГПУ, СБУ, НАБУ, САП, заслухати їх, поставити запитання... Хочу зупинитися на подіях навколо правоохоронних органів України, які останнім часом набувають все більш скандального забарвлення. Наша фракція повністю поділяє позицію Президента України. Ми вважаємо неприпустимими конфлікти, сварки і протистояння між правоохоронними органами», - заявив він. Герасимов зазначив, що окремі органи не повинні займатися самопіаром. «Ми підтримуємо позицію генерального прокурора про те, що правоохоронні органи повинні боротися з корупцією тільки законними методами», - додав він. Голова фракції БПП підкреслив, що представники НАБУ діяли провокативно навіть з точки зору норм європейського права, здійснюючи незаконне прослуховування. «Виникає запитання: чому грубо порушується закон про НАБУ?» - констатував він.
Економіка "Ощасливили": квартиру за програмою "Доступне житло" отримають лише 5-6 сімей у Києві Коштів, виділених за програмою "Доступне житло", цього року  Києві вистачить лише на 5-6 квартир у столиці. Про це повідомила голова правління громадської організації "Мій.Дім.UA" Юлія Дрюк-Ільяшенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Цьогоріч завдяки Фонду молодіжного будівництва закладено 30 мільйонів, на Київ "упало" 3 мільйони - це 5-6 квартир у Києві", - зазначила експерт. За її словами, навіть ці кошти довелося "вибивати", і позначена сума набагато менше тієї, яка була потрібна Мінрегіонбуду на реалізацію програми. Так, за словами Дрюк-Ільяшенко, запит був на 1 млрд грн, тоді як подальше фінансування передбачає 100 млн. При цьому активістка додала, що в Україні налічується 1,5 млн переселенців з окупованих територій, ще декілька сотень тисяч учасників АТО, які потребують власного житла на мирній території. Також голова організації підкреслила, що багато переселенців із зони АТО змушені були повернутися додому через неможливість платити за оренду житла на підконтрольній Києву території і ризикують власним життям.
Події П'ятикласниця тримає в страху учнів і вчителів у Черкасах У Черкасах в одній зі шкіл учениця 5-го класу, яка перевелася нещодавно з іншої школи, до смерті залякала всіх в новому навчальному закладі. Про це пишуть журналісти програми «Джедаї» на "2+2". Дівчинку три тижні тому перевели, але за цей час вона змогла довести однокласників та їхніх батьків до нервового зриву. «Взяла чай і облила мене, я по холоду пішов мокрий додому», - каже її одноліток Юрій Даценко. «На одну дівчинку вона голосно кричала, а ми почали захищати її, після чого вона почала махати ножицями перед нами», - сказала школярка Аміна Абукар. За три тижні дівчинка була в школі лише сім днів, кожен її візит перетворювався на проблему. Через неї діти відмовляються ходити на уроки. Дирекція встановила, що в попередній школі у дівчинки також були проблеми з однокласниками.
Кримінал Бойовики «ЛНР» заарештували 4 російських військових На окупованій території Донбасу розслідують 17 злочинів військовослужбовців Російської Федерації. Про це повідомили в Інформаційно-аналітичному центрі нацбезпеки України. Інформація була отримана від розвідників Міноборони. Відзначається, що у з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей продовжує зростати кількість злочинів та пригод. Так, 2 грудня 2017 року в одній з частин так званого 2 АК розпочато розслідування 17 злочинів, скоєних військовослужбовцями РФ. Були заарештовані 4 військовослужбовців країни-агресора. Нагадаємо, в Одеській області працівники правоохоронних органів направили в суд обвинувальний акт стосовно громадянина РФ, який підтримував сепаратистів «ЛНР» і «ДНР», а також катував українських військовополонених на Донбасі. Росіянин у 2014 році увійшов до керівного складу бойовиків «ЛДНР» і в червні цього року брав активну участь у бойових діях проти військових ЗСУ.
Політика Україна помилилася, зробивши ставку на Нормандський формат - Ващиковський Україна «припустилася помилки», зробивши ставку на Нормандський формат у розв'язанні війни на Донбасі. Таку думку висловив голова МЗС Польщі Вітольд Ващиковський, передає Polska The Times. Міністр підкреслив, що Польща пропонує Україні й іншим країнам перейти до широкого формату переговорів щодо розв'язання конфлікту на Донбасі, зокрема Женевського (Україна, Росія, ЄС, США). Водночас, за словами голови зовнішньополітичного відомства Польщі, американці в цьому не зацікавлені. «Натомість Німеччина і Франція заманюють Київ запевненнями, що Мінський формат принесе результати», - заявив Ващиковський. Він зазначив, що після підписання Мінських домовленостей на Донбасі припинилася відкрита війна, але інциденти з летальним результатом відбуваються щодня. На його думку, українці «припустилися помилки», коли зробили ставку виключно на Нормандський формат з Німеччиною і Францією.
Політика оформление ленты  Ультиматум Тимошенко були змушені підтримати голови фракцій Ультиматум голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко на погоджувальній раді вимушено підтримали голови інших фракцій. Про це заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, передає кореспондент АСН. «У четвер я запропоную внести до порядку денного проект закону про мораторій, який завтра буде підтриманий у залі при внесенні до порядку денного сесії. Домовилися! Закрито питання!» - перейшов на крик спікер Парубій у відповідь на блокування роботи погоджувальної ради Юлією Тимошенко і її нардепами. Нагадаємо, Тимошенко з соратниками заблокувала роботу погоджувальної ради з вимогами внести до порядку денного й ухвалити закон про мораторій на продаж землі с/г призначення. Слід зазначити, що Тимошенко після виконання її вимоги потиснула руки своїм колегам, які продовжували стояти за її спиною. А потім сіла на робоче місце біля голови «Самопомочі» Олега Березюка. При цьому Тимошенко не приховувала посмішки.
Політика Прокуратура почала розслідування проти депутата Держдуми РФ Військова прокуратура України проводить досудове розслідування щодо депутата невизнаної Держдуми РФ і директора Інституту країн СНД Костянтина Затуліна. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури України. Затуліна підозрюють у скоєнні злочинів проти суверенітету України в період лютий-березень 2014 року. У прокуратурі наголосили, що за підсумками досудового розслідування до суду буде передано обвинувальний акт, а Затулін може бути засуджений заочно. Нагадаємо, в серпні 2016 року ГПУ оприлюднила записи телефонних розмов радника президента РФ Сергія Глазьєва з Затуліним, які обговорювали підготовку «референдуму» в Криму, а також проведення масових заворушень у Донецьку, Одесі та Харкові. Глазьєв обговорював із Затуліним фінансування акції із захоплення держустанов в українських містах.
Події На Мальті поліція затримала вісьмох підозрюваних у вбивстві журналістки Працівники поліції Мальти затримали десять осіб за підозрою у вбивстві журналістки Дафни Каруани Галіції, яка публікувала інформацію про панамські офшори. Брюссель розкритикував місцеву владу за арешти, передає Independent. Всі затримані - особи мальтійської національності, більшість мали проблеми з законом. Про це передає прем'єр-міністр Мальти в ході прес-конференції в понеділок, 4 грудня. Підозрюваних протягом двох місяців з дня теракту утримували під вартою. Керівники Євросоюзу, які обіцяли контролювати розслідування, виявилися незадоволені. Хвиля арештів відбулася через кілька днів після того, як делегація з Європейського Союзу відвідала Мальту. В ході візиту гості з Брюсселя повідомили, що влада демонструє «високий рівень небажання розслідувати вбивство». 53-річна журналістка працювала оглядачем у ЗМІ і писала про зв'язки Муската і його прихильників з офшорами в Панамі. Жінку підірвали разом з її авто.
Політика Порошенко просить депутатів врахувати його вимоги до бюджету на наступний рік Президент вимагає від Ради врахувати його вимоги до бюджету на 2018 рік. Про це в ході погоджувальної ради заявила представник президента у Верховній Раді України Ірина Луценко, передає кореспондент АСН. "У четвер планується розгляд бюджету на 2018 рік. Президент підтримує свій тимчасовий розгляд бюджету на наступний рік. Але наполягає на тому, що в ньому будуть враховані перехідні положення і щодо спецконфіскації 2017 року, і враховані соціальні позиції. А також враховані вимоги президента як головнокомандувача щодо фінансування національної безпеки і оборони. І продовження експерименту з дорогами, виділення коштів на сільську медицину", - заявила вона. Також Луценко підкреслила, що на нараді президента з представниками бізнесу було досягнуто домовленості про продовження мораторію на перевірку малого і середнього бізнесу. За її словами, ухвалення такого рішення, як і оподаткування на виведений капітал замість податку на прибуток, - має відбутися спільно з бюджетом.
Спорт оформление ленты  Суркіс про перемогу «Динамо» над «Маріуполем»: Загнали собаку в будку Президент футбольного клубу «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу киян над командою «Маріуполь» словами: «Загнали собаку в будку». Про це він заявив у програмі Профутбол. Суркіс зізнався, що просив футболістів забити побільше голів. «І щоб грали з першої до останньої хвилини і сталася сатисфакція. Протягом трьох або чотирьох місяців нас буквально знищували різними там шаржами, ще чимось. Тепер загнали собаку в будку», - сказав Суркіс. Він уточнив, що матчі проти «Маріуполя» стали для «Динамо» принциповими після скандалу, що вибухнув улітку. Тоді футболісти київської команди відмовилися їхати на матч у прифронтовій Маріуполь. У підсумку «Динамо» зарахували технічну поразку, що обурило Суркіса. Напередодні, 3 грудня, відбувся матч між командами в рамках 18-го туру Прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 5:1 на користь «Динамо».
Економіка Держава відібрала у переселенців іпотечні кредити Держава відібрала у переселенців можливість пільгового іпотечного кредитування, залишивши їм лише компенсацію половини вартості житла. Про це повідомила голова правління громадської організації "Мій.Дім.UA" Юлія Дрюк-Ільяшенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Ми виголодували ухвалення програмних документів до робочої програми, ми в той момент ще не знали, що іпотеку ми благополучно втратили в Кабінеті Міністрів, і на виході ми отримали тільки компенсацію 50%", - зазначила експерт. За її словами, виплачувати іпотечні кредити, як це було раніше для переселенців, набагато легше, ніж збирати на 50% вартості житла, оплачуючи ще й оренду квартири. При цьому активіст додав, що і на програму компенсації вартості житла вже записалося понад півтори тисячі охочих, однак у коштах вони дуже обмежені, оскільки продати якусь нерухомість на окупованих територіях вкрай складно, отримати за неї більш-менш пристойні гроші - практично неможливо. Також Дрюк-Ільяшенко додала, що іпотека під 7% - це вдвічі дорожче, ніж на Заході, однак цілком під силу молодим активним переселенцям. Більш того, при такій програмі держава ще й заробить. Нагадаємо, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву відновлює програму доступного житла, заявив голова фонду Сергій Комнатний.
Події оформление ленты  Працівниця ВВІР в Одесі напала на дівчину, яка прийшла за паспортом Співробітниця центрального ВВІР в Одесі напала на клієнтку, заломила їй руку, залишила вм'ятину на екрані смартфона, і вирвала жмут волосся. Про це пише місцеве видання odessa.net.ua. Інцидент стався в п'ятницю, 1 грудня. За словами одеситки Ніки, вона прийшла у відомство о 16:10 забрати свій біометричний паспорт, проте їй повідомили, що «паспорт видається до 16:00». Однак клієнтка вказала співробітниці на стенд, на якому написано, що відомство за графіком працює до 16:45. Там же були телефони двох "гарячих ліній", і клієнтка вирішила прояснити ситуацію. Після невдалого дзвінка на "гарячу лінію" дівчина заглянула в один з кабінетів, де їй повідомили, що паспорт не готовий. Уже в коридорі Ніка спробувала зробити фото чиновниці, яка відмовилася назватися. «Я дістаю телефон, щоб зробити фотографію персонажа для встановлення особи і написання заяви. І тут тітка, як пантера, зістрибує зі стільця, клешнею впивається в мою руку, вивертаючи моєю ж рукою мені телефон в один бік, а другою хапає мій телефон і починає ламати його в інший бік, при цьому вириває мені жмут волосся, оскільки воно у мене було на рівні кисті, і штовхає мене в стінку спиною, просто мутузить. Я в дикому шоці, бо, по-перше, ну ніяк не очікувала такої реакції, по-друге, ніколи б не подумала, що в цій тітоньці стільки сил», - розповіла дівчина. За словами постраждалої, вона збирається писати заяву в поліцію. Вона зазначила, що паспорт не готовий, на екрані смартфона піксельна вм'ятина, а від чиновниці «на пам'ять» на пальці невеликі порізи від нігтів і вирване волосся.
Політика Тимошенко домоглася свого: в Раді обіцяли продовжити мораторій на продаж землі Мораторій на продаж землі сільгосппризначення однозначно буде ухвалено. Про це на погоджувальній раді Верховної Ради України заявив спікер Андрій Парубій, передає кореспондент АСН. «Для мене немає жодних сумнівів, що ми до кінця року зможемо продовжити мораторій. І що нам комітет зможе дати збалансований узгоджений проект, який буде підтриманий усіма фракціями, як це було минулого року», - заявив він. Спікер доручив профільному комітету розглянути всі п'ять законопроектів про продовження мораторію на продаж землі с/г призначення. Також Парубій запропонував депутатам внести до порядку денного і проголосувати за один з них у четвер 7 грудня. Нагадаємо, сьогодні, 4 грудня, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко з соратниками заблокувала роботу погоджувальної ради з вимогами внести до порядку й ухвалити закон про мораторій на продаж землі с/г призначення.
Здоров`я оформление ленты  На рак простати захворюють 38 тисяч українців. Лікарі незвично привернули увагу до проблеми Хірурги Національного інституту раку сьогодні поголили вуса, які відрощували упродовж листопада в рамках міжнародного проекту «Вусатий листопад». Своєю акцією лікарі закликають українців піклуватися про своє чоловіче здоров'я. На рак простати хворіють близько 500 млн людей у ​​світі, це кожен 6-й чоловік. Онкоуролог Олександр Стаховський познайомився з проектом Movember, коли був у Канаді, де сотні тисяч людей беруть участь у такій акції. «Наша мета - нагадати чоловікові сходити до уролога, - каже Олександр. - Якщо подивитися на цифри, в Америці 79% пацієнтів приходять на ранніх стадіях, коли захворювання можна вилікувати, у нас ця цифра вдвічі менше. У нас кожен п'ятий чоловік, який звертається, вже приходить з метастазами. А з метастазами приходить тому, що на ранній стадії воно не болить, турбувати ж починає, коли вже все дуже погано». «Люди не звертаються до лікаря, - бідкається завідувач урологічного відділення НІР Юрій Вітрук. - У нас є всі можливості для лікування цього захворювання, проте чим вище стадія, тим більше витрати держави і пацієнта на лікування. Тому ми своїм виглядом хочемо привернути увагу чоловіків до свого здоров'я». Сьогодні в Україні 38 тисяч чоловіків на рік захворюють на рак простати, з них три тисячі помирають. Для профілактики онкології простати лікарі радять чоловікам, кому за 40, робити аналіз крові на простатспецифічний антиген (ПСА) один раз на рік. Середня вартість такого - 150 грн. «Дуже важлива рання діагностика, - говорить директор НІР Олена Колесник. - А робиться це дуже просто. Всі чоловіки після 45 років повинні перевірятися щорічно».
Культура Брітні Спірс показала, як відсвяткувала день народження Популярна американська співачка Брітні Спірс показала в Instagram відео, як вона святкує свій день народження. Виконавиці 2 грудня виповнилося 36 років. Свято Спірс провела в компанії свого молодого бойфренда, фітнес-тренера Сема Асгарі. На Брітні була коротка чорна сукня з вирізом на спині. Співачка повідомила, що провела «ідеальний вечір». У подарунок Асгарі підготував для Спірс чарівну атмосферу зі свічками, кульками і солодощами. До того ж виконавиця втілилася свою маленьку мрію. «Мене вчора дуже надихнула Мадонна. Вона має рацію... Мовчання - смерть! Ці слова прилипли до мене, адже вони такі щирі. Я завжди хотіла зробити такий перформанс... Співати в милій маленькій чорній сукні, з простою зйомкою в один кадр і 360 градусів, я думала, що це мій день народження, то чому б ні?» - написала співачка. Нагадаємо, раніше Брітні показала фото в спортзалі, де видно прекрасну фізичну форму матері двох синів. Артистка, яка пережила в минулому нелегкий період в житті, стала виглядати краще, ніж будь-коли.   Публикация от Britney Spears (@britneyspears) Дек 2 2017 в 6:08 PST   Публикация от Britney Spears (@britneyspears) Дек 2 2017 в 12:21 PST
Політика Адвокат Януковича-втікача засумнівався у справжності Путіна Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Ігор Ляшенко заявив, що сумнівається в справжності голосу президента країни-агресора Володимира Путіна на записи інтерв'ю 2014 року. Про це захисник заявив у залі Оболонського райсуду Києва. У суді був переглянутий фрагмент інтерв'ю лідера Кремля від 2014 року, який присвячений подіям в Україні під час незаконної окупації Криму російськими військами. В ході інтерв'ю Путін заявив, що ввести війська в Україну попросив «легітимний і чинний президент» Янукович. У відповідь на це Ляшенко заперечив, оскільки, на його думку, невідомо, «яким чином було отримано цей доказ і є сумніви щодо того, ким є ця особа». У відповідь суддя Владислав Дев'ятко заявив, що якщо у адвоката з'явилися сумніви в автентичності запису Путіна, суд може призначити проведення експертизи. На слова судді Ляшенко сказав, що зараз не має наміру клопотати про це.
Кримінал оформление ленты  Серед білого дня у Миколаєві зі стріляниною пограбували ювелірний магазин Троє злочинців у поліцейській формі і балаклавах вдень у понеділок, 4 грудня, пограбували ювелірний магазин в районі Центрального ринку в Миколаєві. Про це повідомило місцеве видання «Преступности.нет». На рукавах нападників були шеврони Нацполіції. Відзначається, що грабіжники вдерлися в магазин, забрали ювелірні прикраси і на виході влаштували стрілянину з автомата. Злочинці стріляли в повітря, щоб відлякати перехожих, які намагалися перешкодити їм втекти. На звук пострілів до магазину прибули патрульні, однак вони не змогли затримати грабіжників, які зникли на чорному позашляховику BMW X5. Відзначається, що угруповання поїхало в бік Одеси. На місці події знайдено чотири гільзи від автомата Калашникова калібру 7,62 мм. У магазині були розбиті майже всі вітрини, злодії вкрали майже всі прикраси. Свідки розповіли, що поки двоє нападників грабували магазин, третій з автоматом стежив за людьми. Також грабіжники забрали сервер із записами камер спостереження.
Економіка Нардепи вимагають віддати 5% ВВП на фінансування армії в 2018 році Фракція «Народного фронту» вимагає віддати не менше 5% ВВП на фінансування армії в 2018 році. Про це на погоджувальній раді Верховної Ради України заявив заступник глави фракції Андрій Тетерук, передає кореспондент АСН. «Ми вимагаємо, щоб Бюджет був винесений на голосування в другому читанні 7 грудня. Для нас дуже важливо, щоб у бюджеті були збережені ключові програми соціального захисту, розпочаті при уряді Яценюка», - заявив він. Також вкрай важливо, щоб збільшувалося фінансування нашої армії і оборони. «Ми вимагаємо, щоб бюджетний норматив у 5% від ВВП на оборону був профінансований із загального фонду. Українська армія має бути переоснащена сучасними ракетними і безпілотними системами. Постійно потрібно збільшувати зарплати нашим військовим», - сказав він.
Політика У МЗС Польщі розповіли про «ангельське терпіння» у відносинах з Україною Останні два роки Польща показує «ангельське терпіння» щодо України. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, передає Polska The Times.. Міністр уточнив, що в стосунках двох країн є деякі проблеми, однак, які саме, Ващиковський уточнювати не став, що це не зіграло на користь росіянам. Серед проблем він назвав заборону Києвом ексгумації жертв Другої світової війни. Нагадаємо, раніше Ващиковський заявив, що Польща має намір запустити процедуру, яка не дозволить в'їхати в країну українцям з антипольськими поглядами. У МЗС України на це відповіли, що в країні немає антипольських настроїв. Як зазначав польський міністр, Україна «припустилася помилки», зробивши ставку на Нормандський формат у вирішенні війни на Донбасі. На його думку, краще працював би Женевський формат із залученням США.
Культура Кіркоров зібрався готувати учасника на «Євробачення-2018» Знаменитий російський співак Філіп Кіркоров планує в 2018 році стати продюсером учасника пісенного конкурсу «Євробачення». Про це повідомляє видання «Дни.ру». Кіркоров розповів журналістам, що в «одній дружній нам країні» йому запропонували підготувати учасника конкурсу. «І я погодився продюсувати учасника. Моя Dream Team зробить все можливе для блискучого номера - від пісні до постановки», - заявив співак. Нагадаємо, в 2017 році конкурс проходив у Києві після перемоги Джамали на попередньому конкурсі. Росію мала представляти Юлія Самойлова, яка пересувається на інвалідному візку. Однак її не впустили в Україну через незаконне відвідування окупованого Криму. У редакції також відзначили, що Росія зараз «дружить тільки з Білоруссю, тому... натяк більш ніж прозорий».
Кримінал Слідком РФ завів справу на «міністра» «ЛНР» Ігоря Корнета Слідком РФ підозрює, що «міністр внутрішніх справ» так званої «ЛНР» Ігор Корнет причетний до приховування слідів вбивства російського військового Артема Булгакова. Про це повідомив РБК джерело у відомстві. В результаті скандальний «міністр» став фігурантом справи Слідчого комітету. Вбивство сталося в листопаді 2016 року, на той момент Булгаков значився охоронцем Корнета. За даними слідства, в день вбивства росіянин перебував у будівлі «МВС» в окупованому Луганську. За попередніми даними, між військовим РФ та іншими бойовиками виник конфлікт. Один з бойовиків вистрілив у росіянина, який намагався лівою рукою відвести дуло від себе, але куля пройшла наскрізь через руку і вцілила Булгакову в груди. Слідство стверджує, що Корнет наказав оформити вбивство як загибель у результаті необережного поводження зі зброєю. Джерело заявило, що СК РФ скоро пришле Корнету виклик на допит. Нагадаємо, в ході так званого «перевороту» Корнет зміг вигнати ватажка терористів «ЛНР» Ігоря Плотницького в Росію.
Економіка На обслуговування держборгу Україна витрачає вдвічі більше, ніж на армію - експерт Україна витрачає 5% ВВП на рік на обслуговування державного боргу. Про це на прес-конференції заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко, передає кореспондент АСН. «Потрібно не забувати, що Україна перебуває на п'ять рівнів нижче так званого інвестиційного рейтингу. Це згідно з трьома основними рейтинговими агентствами, що робить вартість наших запозичень досить високою», - заявив він. Експерт нагадав, що Україна розміщує євробонди на рівні Таджикистану, Іраку і навіть Білорусі. «7,4% річних - це дорого. Це говорить про те, що ми витрачаємо 5% на рік на обслуговування вже наявних держборгів України. При тому, що на оборону ми витрачаємо 2-3% від ВВП, а на оплату боргів вдвічі більше», - зазначив Устенко. За його оцінками, накопичувати борги далі нашій країні досить небезпечно. «Наявність подібного дефіциту дає максимум викликів на наступний рік», - спрогнозував експерт.
Кримінал оформление ленты  Повстанці святкують вбивство скандального екс-президента Ємену У понеділок, 4 грудня, в Ємені було вбито екс-президента Алі Абдаллу Салеха. Про це передає катарське агентство Аl Jazeera. Попередньо, він був убитий в ході бомбардування його будинку в де-факто керованій хуситами столиці Сані. Однак у соцмережах з'явилося відео, на якому в кузові вантажівки хуситів видно тіло Салеха. Убитий оточений повстанцями, які святкують його загибель. На записі видно, що екс-президент загинув від поранення в голову. Нагадаємо, Салех був президентом з 1994 по 2011 роки. Його партія закликала єменців «захистити країну від хуситів». Збройний конфлікт у Ємені почався в 2014 році. Його учасниками є повстанці-хусити з шиїтського руху Ансар Алла і лояльна Салеху частина армії, підтримувана Іраном. З іншого боку в конфлікті беруть участь урядові війська і формування, лояльні президентові Абду Раббо Мансуру Хаді. Їх підтримує коаліція на чолі з Саудівською Аравією. Official Houthi TV station broadcasts footage of #Saleh |'s dead body pic.twitter.com/Wazie30nSO — Al Arabiya English (@AlArabiya_Eng) 4 декабря 2017 г.
Політика оформление ленты  Небездоганне Держбюро розслідувань. Як конкурс з обрання керівництва ДБР став "щепленням проти реформ" Чи можливо в Україні сформувати орган настільки бездоганний, щоб він міг розкривати корупцію на найвищому рівні і при цьому користувався довірою і народу, і влади та міжнародної спільноти? Представники нинішньої влади, звичайно ж, скажуть, що можливо і що такий майже створили і він запрацює через рік і називається Державне бюро розслідувань. Громадські ж активісти і експерти вказують на нехтування законодавством при створенні органу і ставлять під сумнів його дієвість і навіть легітимність. Задумав Янукович, реалізовували за Порошенка Біля витоків Державного бюро розслідувань, всупереч загальноприйнятій думці, стоїть зовсім не нинішня влада. Як і реформа правоохоронної системи, вона зародилася ще за часів "правління" Віктора Януковича. У своєму посланні до парламенту в 2013 році Янукович назвав "пріоритетним питання створення ДБР". Спочатку створення ДБР планувалося в 2014 році, проте тепер терміни значно зрушилися - запрацює структура в кращому випадку в кінці 2018 року. За українською "традицією", чим важливіший орган, тим більше шансів, що його створення затягнеться, він не буде працювати як треба або не буде працювати взагалі. Так вже сталося з Національним агентством з питань запобігання корупції: після старту, що затягнувся більш ніж рік, воно загрузло у внутрішніх скандалах і продемонструвало сміхотворний результат роботи. Одночасно почало лихоманити і "старшого брата" ДБР - Національне антикорупційне бюро. Коли агентів НАБУ показово затримує ГПУ, а сам генпрокурор заявляє, що вони займають посади незаконно, оскільки не проходили конкурс, - чи це не частина сценарію із затягування старту ефективної роботи органу? Можливо, ДБР чекає та ж доля, адже процес формування органу супроводжується численними порушеннями, виправляти які представники влади не поспішають. Більше того, на офіційному рівні цих недоліків, здається, навіть не помічають. Почати з того, що сам закон про створення ДБР був підписаний президентом зі значним запізненням. Конституція вимагає від глави держави підписувати або відхиляти проголосовані Радою закони протягом 15 днів, в той час як Порошенко "думав" над його долею рекордних 64 дні. Через це багато хто запідозрив, що політичні весь цей час кулуарно домовлялися - як буде працювати ДБР і хто стане на чолі. Далі - гірше. За півтора року від моменту підписання закону держава спромоглася лише створити конкурсну комісію, як останньої миті вибрала трьох керівників ДБР. Щоправда, керувати їм поки, по суті, нічим - самого бюро все ще немає. Комісія небездоганних Перше спірне питання щодо формування ДБР - сама конкурсна комісія. Процедура обрання директора Державного бюро розслідувань вкрай складна - він призначається президентом України, кандидатуру якого подає прем'єр-міністр, а тому, в свою чергу, їх надає комісія з проведення конкурсу. Двох заступників директора ДБР також пропонує комісія, а ось звільнити він може їх і сам. Як бачимо, ключову роль у створенні найголовнішого слідчого органу країни відіграє саме комісія. Як прописано в законі - її члени повинні мати кришталево чисту репутацію і юридичну освіту. Нагадаємо, до складу комісії, яка обирала керівництво ДБР, від уряду увійшли - перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, доцент Хмельницького університету управління та права Денис Монастирський і Іван Стойко - радник міністра МВС Арсена Авакова. Верховну Раду в комісії представляли народні депутати Владислав Бухарєв - від "Батьківщини", Євген Дейдей - від "Народного фронту" і Микола Паламарчук від "Блоку Петра Порошенка". Президент же делегував у комісію професора КНУ імені Тараса Шевченка Романа Майданика і професора Віктора Самохвалова , а також - партнера юридичної фірми "Саєнко Харенко" Тетяну Сліпачук. Імена всім відомі, але є два "але". Нікого з членів комісії не можна назвати таким, що представляє громадську думку, а кілька членів комісії, в порушення вимог закону, не мають навіть юридичної освіти, вказують експерти. "Відповідно до законодавства, конкурсна комісія повинна складатися з дев'яти членів, кожен з яких повинен мати юридичну освіту. Двоє членів взагалі не мають юридичної освіти. А саме - делегований від Верховної Ради Бухарєв і делегований від уряду Стойко. Тобто безпосередньо парламент, який ухвалив закон, і уряд, який очолює органи виконавчої влади, не здатні дотримуватися законодавства України", - вказує адвокат і голова Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Тетяна Козаченко. За словами експерта, такий сумнівний склад комісії та порядок її роботи унеможливлює об'єктивний і неупереджений конкурсний відбір кандидатів на посаду керівників Державного бюро розслідувань. Якщо першому, "юридичному", критерію відповідала хоча б частина членів комісії, то як бути з другим - не менш важливим: делеговані в комісію особи повинні мати бездоганну репутацію. Така вимога до чиновників для України нова. Тетяна Козаченко пояснює - бездоганна репутація зазвичай  підтверджується не відсутністю компроматів, а тим, що люди зробили заради суспільства, які у них є позитивні досягнення на цьому шляху. Вже хто-хто, а колишній головний люстратор України знає, про що говорить. "При цьому членом конкурсної комісії є народний депутат Дейдей, за яким є корупційні правопорушення, що розслідуються Генеральною прокуратурою України. Навіть вносилося у парламент подання про зняття з нього недоторканності. Більше того, відповідно до даних розслідування "Слідство Інфо", яке провела Олена Козаченко, було оприлюднено інформацію про винесення вироку першої інстанції Дейдею щодо інкримінування йому насильницького злочину - він з групою осіб з використанням зброї відбирав у людей майно і гроші. Це все, що потрібно знати про склад конкурсної комісії", - констатувала Козаченко. За її словами, це тільки окремі приклади, в той час як  кандидатура кожного з членів комісії мала бути піддана ґрунтовному аналізу. Адже від рішень цих дев'яти людей залежить ефективність боротьби з корупцією на найвищому рівні, а значить - і майбутнє всієї країни. Суд вже "забракував" одного з членів комісії Але поки що цей "фундамент боротьби" є лише хистким картковим будиночком, який, схоже, почав розвалюватися ще до закінчення будівництва. Так на 30 листопада Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив члену Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад в Державному бюро розслідувань Владиславу Бухарєву здійснювати будь-які дії, пов'язані з організацією і проведенням конкурсу на посади в ДБР, а також виконувати будь-які інші повноваження, пов'язані з участю в Комісії. Позивач посилався саме на те, що у Бухарєва немає вищої юридичної освіти. Крім цього, позивач просить суд скасувати всі рішення Комісії, ухвалені у складі шести членів Конкурсної комісії за участю Бухарєва, повідомила прес-служба суду. Також відомо про позов, поданий в січні 2017 року на тих же підставах і в той же суд. Тут позивач вимагає застосувати подібні санкції вже не тільки до Бухарєва, а й ще до двох членів комісії - Дейдея і Стойка, оскільки  у них, як стверджується, також немає юридичної освіти. Хороша людина - не професія Офіційно на це рішення суду керівництво країни поки ніяк не відреагувало. Але сказати, що Бухарєв приховав відсутність у нього юридичної освіти, не можна. Наприклад, на адвокатський запит Тетяни Козаченко до керівництва парламенту щодо законності делегування кандидатури Бухарєва в комісію щодо ДБР відповіли, мовляв, зате він "має величезний досвід" боротьби з корупцією і отримав кілька нагород".  Примітно, що Рада ще раніше не відреагувала і на зауваження і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який рік тому офіційним листом попередив - якщо у даного члена комісії відсутня юридична освіта, це може в майбутньому спричинити непередбачувані наслідки - аж до оскарження в судах рішень всієї комісії. Гройсман звернувся тоді до керівництва парламенту з проханням представити іншу кандидатуру, чого зроблено не було.  Втім, згадаймо слова Тетяни Козаченко - уряд і сам висунув у комісію кандидата без юридичної освіти, підклавши (свідомо чи ні) під реалізацію ідеї ДБР бомбу уповільненої дії. Маючи питання щонайменше щодо двох членів комісії, в будь-який момент можна поставити під сумнів і легітимність всього органу, і законність всіх його рішень. Яка комісія, такий і конкурс Прогнозовано процес відбору на керівника ДБР виявився не менш скандальним, ніж обрання конкурсної комісії. Насамперед через непрозорість методології відбору. Так комісія відсіяла цілком гідних кандидатів, наприклад - заступника начальника Головного слідчого управління - начальника управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, який розслідує вбивства на Майдані, а також - адвоката "Небесної Сотні" Віталія Титича. Якими орієнтирами, принципами і мотивами керувалася комісія, вибираючи з 64 поданих кандидатур "достойних і недостойних", невідомо, так само як і принципи відбору майбутніх керівників ДБР. Тетяна Козаченко каже, що вона ще і як адвокат Віталія Титича направила в Кабмін кілька запитів на цю тему і на жоден не отримала зрозумілої відповіді.   "До цього часу невідома методологія, а саме - порядок, за яким вони нараховували бали кандидатам. Тобто неможливо перевірити, яким чином той чи інший кандидат отримав саме таку кількість балів, або чому саме він пройшов цей конкурс", - говорить Тетяна Козаченко. Як найяскравіший приклад вона наводить ситуацію з переможцем конкурсу, нині вже призначеним головою ДБР - Романом Трубою: "Відповідно до опублікованих матеріалів, Роман Труба при проходженні тесту отримав найгірші результати щодо благонадійності його як державного службовця", - говорить Козаченко. Більше того, кілька днів тому в Мін'юсті підтвердили - Роман Труба не проходив, хоча і повинен був, люстраційну перевірку, і зробити це він повинен. Директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Анастасія Задорожна заявила, що її відомство звернулося до Адміністрації Президента в зв'язку з необхідністю проведення люстраційної перевірки щодо нового директора ДБР. "Оскільки він таку перевірку не проходив", - написала чиновниця, додавши до своєї заяви відповідний документ: "Відмовники" оскаржують рішення комісії в судах Тобто виходить, що чиновник, який уникнув люстрації, який набрав дуже мало балів при "тестуванні на благонадійність", перемагає в конкурсі на главу Державного бюро розслідувань. А якщо за підсумками люстраційної перевірки Роман Труба не буде відповідати своїй посаді? А якщо і двоє його заступників також не проходили люстрацію, як того вимагає закон? Тих, у кого виникають подібні запитання, Мін'юст холоднокровно попросив не "шукати зраду там, де її немає". Мовляв, проходження люстраційної перевірки - це суто технічний момент і стандартна процедура. І зривом запуску ДБР вона не загрожує. Іншими словами, в чистоті Романа Труби там впевнені повністю і завчасно. Тим часом кандидати, які не згодні з недопуском до участі в конкурсі, оскаржують це рішення в судах. Наприклад, Сергій Горбатюк, відмову якому в комісії аргументували недостатністю досвіду керівника. "Він керує групою, яка розслідує найважчий, найстрашніший злочин в історії нашої країни - вбивство "Небесної Сотні", поранення людей, кримінальне провадження за яким складається з сотень епізодів. А його навіть не допустили до конкурсу, оскільки,  на думку комісії, деякі члени якої не мають юридичної освіти, він не має достатнього керівного стажу. Тобто людина, яка керує департаментом ув Генеральній прокуратурі, не має права навіть претендувати на членство в ДБР", - говорить юрист Тетяна Козаченко . Також і адвокат Віталій Титич, що є ще й головою громадської ради доброчесності при відборі суддів Верховного суду України, оскаржив відмову йому в допуску до конкурсу, але зіткнувся з затягуванням його справи. "Суди повинні розглядати такі справи як адміністративні, за один місяць - це вимога закону. Попри це суди більше року не виносять рішення. Комісія жодного разу не прийшла на жодне засідання. Відповідно до 2 ч. 71 ст. Кодексу адміністративного судочинства, саме уповноважений орган повинен у суді довести правомірність своїх рішень. Таким чином і кандидати, і суспільство залишилися без можливості ознайомитися з законністю дій конкурсної комісії", - заявляє Козаченко. Сам Сергій Горбатюк прогнозує, що його позов завершиться нічим, хоча і збирається далі відвідувати засідання, наступне з яких призначено на 14 грудня. "Останнє засідання було 13 грудня 2016 року. Після цього суддя Качур перейшов у письмове провадження. Ну а потім не було вже жодного реагування. Але кілька тижнів тому мені прийшла повістка на 14 грудня 2017 року. Але вже від іншого судді. Точно не знаю чому, але ніби в суд прийшло 16 нових суддів і їм передали частину справ. Але знову ж таки, якщо провадження письмове - то суддя все-таки повинен був винести рішення. Як на мене, це все - спосіб затягування", - говорить Горбатюк. Також він припускає, що якщо його справу почне вести новий суддя, то і сам процес почнеться заново: "Найгірше, що вони там всі підконтрольні і робили все, щоб не було ніякого рішення до завершення конкурсу", - сказав Горбатюк. Водночас відповідає без оптимізму на запитання, що буде, якщо він виграє справу. "Конкурс відбувся. Тому, напевно, що б там не було - в цьому вже не буде сенсу. Рішення не може бути виконано фактично". І хоча всі гілки влади зберігають стоїчний спокій, а деякі заявляють про абсолютно чисту процедуру і призначення комісії, і обрання керівництва ДБР, у правозахисників є інша думка. Через те, що учасники процесу не могли в законному порядку відстояти свої права, а громадяни не можуть перевірити правомірність дій конкурсної комісії - на підставі чого ті чи інші кандидати перемогли в конкурсі, не виникає жодних сумнівів, що цей конкурс не просто спотворений, але і його результати не мають юридичної ваги, стверджує Тетяна Козаченко. Навіщо спотворювати конкурс Такі факти нехтування законами наштовхують на висновки - через навіть 4 роки після Революції Гідності система все ще не здатна змінюватись. Вона продовжує призначати на ключові пости кандидатів, які дискредитували себе, і будувати з них фундамент нових органів. За таких обставин не є можливим прозорий і об'єктивний спосіб формування органу як незалежної структури, кажуть юристи. Тетяна Козаченко вказує на ще одну обставину - ніхто з членів комісії не став протестувати проти того факту, що серед них є кілька кандидатів, які не відповідають вимогам закону. На її думку, це є ознакою монолітності структури, її "провладності і політизованості", а значить - упередженості. "Цей конкурс можна назвати щепленням проти реформ. Хотіли незалежні органи, хотіли новий Верховний суд? А будь ласка, тримайте! Хотіли НАБУ і НАЗК - а будь ласка вам НАЗК! Хотіли забрати повноваження нагляду, а потім - досудового розслідування у органів прокуратури - нате вам ДБР!  Вони поки що навіть не усвідомлюють, як будуть працювати нові органи, і дуже бояться їх незалежності. Тому вони постійно блокують створення нових органів, заважають їм працювати, намагаються ввести туди своїх людей. Таким чином вони гарантують собі безпеку", - говорить Тетяна Козаченко. Що робити з сумнівною комісією і головою ДБР? "У нас через два роки вибори, і ніхто не піде проти народу і міжнародного співтовариства. Єдиний спосіб подолати цей опір - громадський резонанс. Але суспільство зараз вже дуже втомилося. Тому що маленькі перемоги нівелюються подальшою дискредитацією цих процесів владою", - резюмує Тетяна Козаченко. Якими б аргументами не користувалися критики, всі причини таких дій влади зведуться до однієї - в Україні досі відсутня політична воля для ухвалення серйозних рішень і створення справді незалежних органів. Над нею поки превалює страх втрати контролю і безпеки, недоторканності. Однак рано чи пізно на такий крок доведеться піти. Добровільно або ж з громадського примусу. Вічно зберігати нинішній статус-кво не вийде все одно. З огляду на вал критики і перше рішення суду щодо відсторонення від обов'язків одного з членів комісії, можливо, ще не надто пізно сформувати її заново, оголосити новий конкурс і  цього разу провести його відповідно до усіх вимог закону, публічно, відкрито, за участю громадськості? Адже набагато простіше визнати і виправити помилки на початковому етапі, ніж потім шукати виправдання порушень закону.
Економіка Партнери не допустять дефолту України через агресію РФ - експерт Україна перебуває в списку країн можливого дефолту, але його не допустять. Про це на прес-конференції заявив глава комітету економістів України Андрій Новак, передає кореспондент АСН. «Україна опинилася в списку країн з ризиком дефолту. Для цього є три причини», - заявив експерт. По-перше, це відстрочка співробітництва з МВФ, не було отримано $1 млрд, які обіцяли дати в 2017 році. А друга причина - відмова виділення $600 млн від ЄС. «І третя причина - це бюджет на 2018 рік, де закладені 231 млрд грн боргу, з яких 170 млрд підуть на погашення боргів. Тобто «чистим» буде збільшення держборгу щонайменше на 60 млрд грн», - розповів Новак. «Тому співпраця з МВФ не просто важлива для України. Це критично важливо для нашої економіки. Тому я впевнений, що ми все-таки отримаємо фінансування. Нехай не з одного джерела, а від 2-3 донорів, щоб не опуститися до дефолту», - зазначив експерт. За його оцінками, міжнародні партнери в умовах військової агресії Росії не допустять дефолту України, оскільки це вже політичне, а не тільки економічне питання.
Суспільство оформление ленты  Замість майданчика - болото. У Запоріжжі розікрали гроші на дитячий майданчик Чиновники Запоріжжя вкрали велику частину грошей, виділених на встановлення дитячого майданчика, а на залишки купили найдешевші гойдалки і поставили їх у бруд. Про це повідомив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook. «Але цього їм здалося мало, тому в адміністрації вирішили ще й попіаритись. І на повному серйозі випустили на місцевому ТБ пекельний сюжет під назвою «Все для дітей», в якому без жодних проблем показали гойдалки в брудній рідині і задоволеного чиновника, який радісно позував на тлі цієї ганьби», - розповів Казанський. Для розуміння масштабів злодійства журналіст повідомив вартість майданчика. Так, на «говнополігон» у Запоріжжі з бюджету було виділено понад 200 тисяч грн, а обладнання для майданчика обійшлося в 153 тисяч. Разом з тим вартість типового дитячого майданчика коливається в районі 50-60 тисяч, а вартість травмобезпечного  покриття зі спеціальної плитки на таку площу склала б близько 20 тис.
Суспільство оформление ленты  Теща голови департаменту Нацполіції будує під Києвом 5-поверховий будинок Теща глави Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова - Тетяна Зачиняєва будує 5-поверховий будинок на березі каналу в Київське водосховище. Про це повідомили «Наші гроші». Відзначається, що теща володіє трьома земельними ділянками загальною площею 39 соток, які вона купила в 2017 році. Ринкова вартість землі на березі каналу - $2,5 тисячі за сотку, відповідно загальна ціна ділянок повинна складати $97 500. Журналісти з'ясували, що на одній з ділянок триває будівництво будинку. Архітектори припустили, що вартість 5-поверхового будинку має становити близько $450 тисяч. Крім землі і будівництва будинку, теща чиновника в лютому цього року стала власницею Maserati Levante (2016 випуску). Такі авто стоять близько $100 тисяч. Є у жінки ще й земельні ділянки під Миколаєвом.
Кримінал На Світлодарському напрямі російська ДРГ напала на військових ЗСУ На Світлодарському напрямі Донецької області українські військові відбили напад російської диверсійно-розвідувальної групи. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО. У штабі розповіли, що диверсанти були зі складу 7-ї окремої мотострілкової бригади 2-го Армійського корпусу 8-ї Армії Південного військового округу РФ. «В результаті бойового зіткнення диверсанти кинули на місці двох поранених і одного вбитого і спішно покинули місце», - відзначили в ЗСУ. Нагадаємо, на окупованій території Донбасу розслідують 17 злочинів військовослужбовців Російської Федерації. Так, 2 грудня 2017 року однією з частин у так званому 2 АК розпочато розслідування 17 злочинів, скоєних військовослужбовцями РФ. Були заарештовані 4 військовослужбовців країни-агресора.
Суспільство Українці не бачать у країні боротьби з корупцією - опитування В ході опитування, яке було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, з'ясувалося, що українці не вірять у реформи. Про це в ході засідання круглого столу заявив аналітик Фонду Андрій Сухарина, передає кореспондент АСН. «Результати опитування перебігу реформ за останні 3 роки, на жаль, невтішні. Якщо експерти кажуть, що зроблено третину в процесі реформ, то 44% населення вважає, що в цій галузі нічого не робиться, і ще 30% вважають, що зроблено приблизно 10%», - заявив він. Серед експертів ситуація краща. Більшість з них вважають, що зроблено не більше третини, і оцінюють прогрес реформ за 5-бальною шкалою в 2,66 бала. У порівнянні з минулим роком (2,5 бала) - зростання зовсім незначне. Експерти виділили 5 реформ, які, на їхню думку, є успішними - реформа децентралізації, старт медичної реформи, формування нових антикорупційних органів, освітня і початок судової реформи. П'ять реформ, що провалилися, на думку населення і експертів, це: судова реформа, реформа правоохоронних органів, антикорупційна реформа і створення антикорупційного суду, реформа державної служби та виборча реформа. «Більше 80% населення в Україні вважають, що боротьба з корупцією в Україні ведеться не успішно. Цілком успішно - 1%», - зазначив він. При цьому, 47% населення вважає, що очищення судової влади варто довірити представникам громадськості, 29% - експертам західних країн, 23% - юристам, які працювали суддями, і власне самим суддям таку місію довірило б тільки 8%.«Основна проблема - це проблема корупції. Люди не вірять у реформи, бо не здійснено основну реформу - боротьбу з корупцією. Адже 60% вважають, що боротьба з корупцією є пріоритетною реформою. Для них вона навіть більш значима, ніж реформа медицини або пенсійна», - додав він.
Культура Кіркоров влаштував на честь дня народження дочки грандіозне свято У підмосковному ресторані відомий російський співак Філіп Кіркоров влаштував грандіозну дитячу вечірку на честь 6-річчя доньки Алли-Вікторії. Відео та фото свята він розмістив на своїй сторінці в Instagram. Привітати дитину прийшли російські знаменитості і представники шоу-бізнесу, зокрема, Алла Пугачова і Максим Галкін з двома дітьми Лізою і Гаррі, Яна Рудковська з сином Сашком, Ані Лорак з дочкою Софією, Андрій Малахов, Микола Басков, Стас Михайлов з дочками Іванною та Марією, Віталій Гогунський з донькою Міланою та інші. Своє привітання сестрі записав син Кіркорова Мартін. Ролик був розміщений на особистій сторінці хлопчика в Instagram. Мартін прочитав для Алли-Вікторії вірш. Нагадаємо, двох дітей Кіркорову народила сурогатна мати, імені якої він не називає. Дочка Алла-Вікторія народилася 26 листопада 2011 року, син Мартін - 29 червня 2012 року.   Публикация от MartinKirkorov (@martinkirkorov) Дек 1 2017 в 4:17 PST     Публикация от Филипп Киркоров (@fkirkorov) Дек 2 2017 в 3:45 PST     Публикация от Филипп Киркоров (@fkirkorov) Дек 1 2017 в 2:02 PST
Економіка Наступний рік Україна переживе без дефолту — економіст У 2018 року дефолту точно не буде. Про це на прес-конференції заявив економіст Віктор Скаршевський, передає кореспондент АСН. «У 2018 році дефолту не загрожує Україні. Сяк-так ми зможемо пережити цей рік. Золотовалютні запаси становлять $18,7 млрд, а виплати за боргами в наступному році складуть близько $7 млрд. Тобто, Україна зможе розрахуватися з боргами, хоча золотовалютні резерви істотно скоротяться», — заявив він. Економіст нагадав, що зовнішній борг на 1 січня 2017 року склав $50 млрд. При тому, що за останніх 4 роки він збільшився на $13 млрд, тоді як за 4 роки правління Януковича він був збільшений лише на $10 млрд. «Тобто, згубна звичка жити в борг триває», — констатував він. При цьому з 2021 року безпосередньо буде враховуватися прив'язка зростання ВВП і зовнішніми запозиченнями. «З 2021 по 2040 роки Україна повинна буде заплатити десятки мільярдів доларів зовнішнім кредиторам, завдяки реструктуризації пані Яресько», — зазначив Скаршевський. В цілому, експерт вважає, що 2018 рік українці переживуть, а ось з 2019 року можливі ризики. «Адже це рік президентських виборів. Порошенко вже заявив про нову мінімальну зарплату в 4100 грн. Тобто, вже розпочато боротьбу популістським обіцянок ... Це зіграє свою роль. Ми зможемо спостерігати і швидку девальвацію, і інфляцію», — зазначив він.
Суспільство Експерт: Українці не готові до нової революції Аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Андрій Сухарина вважає, що українці не готові до нової революції. Про це він заявив під час засідання круглого столу, передає кореспондент АСН. "Не дивлячись на розчарування українців в реформах, ході реформ, протестні настрої, згідно з соцопитуванням, на сьогодні не достатньо великі. І становлять лише 25%, з них тільки 6% вважають, що такі протести максимально можливі в їх регіонах", — заявив він . Нагадаємо, раніше Фонд "Демініціатив" презентував опитування ходу реформ за останні три роки. Результати якого, на жаль, невтішні. "Якщо експерти кажуть, що зроблена третина в процесі реформ, то в суспільстві — 44% населення вважає, що в цій сфері нічого не робиться, і ще 30% вважають, що зроблено приблизно 10%", — зазначив він.
Події Терористи кинули своїх поранених після атаки на Світлодарській дузі Збройні сили України відбили атаку бойовиків на Світлодарській дузі (Донецька область). В результаті атаки один терорист убитий, ще двоє отримали поранення. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО на сторінці в соціальній мережі Facebook. "Противник не припиняє ведення посиленої розвідки на Світлодарському напрямку. В тому числі залучає до виконання завдань ДРГ, метою яких можуть бути проведення провокацій, здійснення диверсій на об'єктах транспортної інфраструктури, в місцях скупчення цивільного населення для подальшого звинувачення і дискредитації підрозділів ЗСУ", — йдеться в повідомленні. Відзначається, що це була диверсійна група зі складу 7-ї окремої мотострілкової бригади, 2 армійського корпусу 8 армії Південного військового округу Росії. В результаті бою диверсанти кинули на місці двох поранених і одного вбитого і спішно покинули місце сутички. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за минулу добу в зоні АТО на сході України бойовики 26 раз порушили перемир'я. В результаті цих обстрілів один боєць ВСУ отримав поранення.
Події Поруч з місцем зникнення субмарини "Сан Хуан" знайшли невідомий об'єкт Прес-офіцер аргентинського флоту Енріке Бальбі заявив про те, що в районі пошуків зниклого підводного човна ВМС Аргентини "Сан Хуан" в Південній Атлантиці знайдено новий невідомий об'єкт. Про це повідомляє видання ABC News. За його словами, предмет знаходиться на глибині 950 метрів і розташований неподалік від останнього відомого розташування субмарини. Також повідомлялося, що виявлений раніше підводним телекерованим апаратом предмет виявився затонулим риболовецьким судном. Нагадаємо, підводний човен "Сан-Хуан", на борту якого знаходилося 44 моряки, зникла 15 листопада 2017 року в південній частині Атлантичного океану. Судно прямувало з порту Ушуая в порт Мар-дель-Плата. Пізніше повідомлялося, що всі члени екіпажу підводного човна "Сан-Хуан" оголошені загиблими.
Наука і технології Чумацький шлях врятує Землю від нашестя інопланетян Астрономи Римського університету (Італія) Тор Вергата вважають, що кілька мільярдів років тому в Чумацького Шляху було активне ядро, яке мало радіоактивне випромінювання. Випромінювання, що випускається галактикою, могло вбити все багатоклітинне життя, що існувало на відстані в кількох десятках тисяч світлових років від центру. Про це дослідження повідомляє сайт arXiv.org. Стрілець А — радіоджерело, яке розташоване в центрі Чумацького Шляху, ймовірно складається з надмасивної чорної діри, останків наднової і іонізованих газопилових хмар. Дослідники думають, що Стрілець А близько восьми мільярдів років тому був активним галактичним ядром (AGN), що випромінював рентгенівські промені і глибокий ультрафіолет протягом десятків або сотень мільйонів років. Вчені прийшли до висновку, що радіація, яка виходила з центру Чумацького Шляху, була смертоносна для складних багатоклітинних організмів, що живуть на планетах, які віддалені від Стрільця А на 2-8 тисячі парсек. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вчені з Оксфордського університету вважають, що інопланетні форми життя можуть бути дуже схожими на земні.
Культура "Картковий будиночок" закінчать знімати без Кевіна Спейсі Компанія Netflix вирішила завершити серіал "Картковий будиночок" скороченим сезоном без участі колишнього виконавця головної ролі Кевіна Спейсі, якого звинувачують в домаганнях. Про це повідомив директор Netflix по контенту Тед Сарандос. Спейсі не братиме участі в зйомках сезону, який буде включати 8 серій замість звичайних 13. Раніше повідомлялося, що серіал "Картковий будиночок" (House of Cards) виробництва Netflix завершиться після наступного, шостого сезону. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що актор з фільму Стартрек Ентоні Репп звинуватив його в сексуальних домаганнях, що відбулися в 1986 році. Тоді Репп було 15 років, а Кевіну 27 років. Спейсі вибачився перед Реппом за "вкрай недоречну п'яну поведінку" і зізнався, що він гомосексуаліст. Ще один актор, чиє ім'я не названо, звинуватив Спейсі в згвалтуванні. Пізніше колишня телеведуча новин Хезер Анру розповіла, що актор домагався її сина.
Події Криві зуби 13-річної дівчинки стали причиною самогубства 13-річна Розалі Авіла з Юкапії, (Каліфорнія, США) наклала на себе руки, так як над нею знущалися однолітки через криві зуби. Дівчинка написала прощального листа, в якому просила вибачення перед сім'єю за те, що була "потворною" і "некрасивою". Вона вчилася у восьмому класі, але батьки стали помічати, що з дочкою щось не так. Вона перестала посміхатися, носила з собою блокнот зі списком тих, хто постійно знущався над нею в школі: її дражнили за брекети і манеру одягатися. "Вона часто приходила до мене ночами, коли їй не спалося. Вона розповідала, що її однокласники дражнять її за нерівні зуби", — розповів батько Фредді Авіла. У ніч трагедії батьки почули крики з кімнати дочки, але вони не встигли їй допомогти. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 15-річна школярка з Бразилії Карина Сайфер Олівейра наклала на себе руки після того, як її колишній хлопець опублікував її інтимні фотографії в Мережі.
Наука і технології Земля поглинула безліч планет до зіткнення з Місяцем Геологи з'ясували, що як тільки планета Земля з'явилася, то до зіткнення з Тейєю, прародителькою Місяця, вона поглинула кілька планет. Про це повідомляється в журналі Nature Geoscience. "Ми побудували комп'ютерні моделі того, як новонароджена Земля стикалася з іншими небесними тілами, і як їх метали і силікати змішувалися з матерією нашої планети в той час, який ми називаємо "епохою пізньої акреції". Ці розрахунки показують, що надра Землі містять в собі набагато більше подібної матерії, ніж вважали наші колеги. Це сильно змінює історію її еволюції", — заявив Симон Мархи з Південно-західного дослідницького інституту в Боудер (США). На думку вчених, Земля зіткнулася з безліччю зародків планет, вагома частина матерії яких сьогодні знаходиться в надрах нашої планети. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що астрономи Римського університету (Італія) Тор Вергата вважають, що кілька мільярдів років тому у Чумацького Шляху було активне ядро, яке мало радіоактивне випромінювання.
Події Маленький хлопчик на Одещині впав в алкогольну кому В Одеській області 9-річна дитина впала в алкогольну кому, її госпіталізували в реанімацію. Про це повідомили в Ізмаїльському міському відділі Одеського Головного управління ДСНС в коментарі виданню УНІАН. Як повідомляється, в службу порятунку надійшов виклик, що в квартирі, будинку по вулиці Івана Франка перебуває дитина, якій погано. На місце виклику оперативно прибули рятувальники, які за допомогою драбини, проникли в квартиру, через балкон. Там, на підлозі в одній з кімнат вони виявили 9-річного хлопчика в непритомному стані. Медики констатували у хлопчика алкогольну кому. "Стан хлопчика вкрай важкий. Лікарі діагностували сильну алкогольну інтоксикацію. За наявною інформацією, дитина жила в благополучній родині. Яким саме чином алкоголь потрапив в дитячий організм, встановить поліція", — відзначили в повідомленні. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Яворівщині у Львівській області на смітнику виявили немовля.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки....
більше матеріалів




/-2,2215051651001-/ /-pc-/
Top