counter
Архів Повернутись назад 03 Березня 2018
3 Березня
Наука і технології Apple запатентувала MacBook з екраном замість клавіатури Американське бюро по патентах і торгових марках задовольнило патентну заявку Apple, яка описує «двоекранне обладнання з поліпшеною видимістю і придушенням відображень». Йдеться про ноутбук, у якому замість трекпада і фізичної клавіатури може бути інтегрований тачскрін. Додатковий екран може виступати в ролі панелі для малювання (на зразок графічних планшетів Wacom), геймпада або віртуальної клавіатури. Інженери американської компанії Apple поки бачать дві реалізації цієї ідеї: коли шарнір скріплює обидва дисплеї, як зараз на MacBook, і коли верхній екран зможе від'єднуватися. Роль головного дисплея може взяти на себе планшет iPad Pro, який можна від'єднувати і користуватися як окремим гаджетом. Заявка на реєстрацію патенту була подана Тімом Куком ще в III кварталі 2015 року.
Політика Путін відповів на список Мюллера: документи замість криків у Конгресі США повинні передати Російській Федерації через офіційні канали звинувачення у справі про втручання у вибори. До цього часу всі звинувачення росіян безпідставні. Про це заявив російський президент Володимир Путін в інтерв'ю телеканалу NBC. «У Росії не можна кримінально переслідувати нікого, хто не порушив закони РФ, для цього потрібен офіційний запит генпрокурору Росії. Спочатку я повинен подивитися, що вони зробили, дайте нам ці матеріали, покажіть інформацію. Дайте нам офіційний запит, це повинно пройти офіційними каналами, а не через пресу і крики в Конгресі», - заявив Путін. Нагадаємо, 16 лютого 2018 року Міністерство юстиції США висунуло звинувачення у справі про втручання в президентські вибори 2016 року 13 росіянам і трьом російським компаніям.
Політика Газпром розриває всі контракти з Нафтогазом Голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що його компанія починає процедуру розірвання контрактів з українським "Нафтогазом" на постачання і транзит природного газу після рішення Стокгольмського арбітражу не на свою користь. Про це Міллер заявив журналістам у п'ятницю, 2 березня, повідомляють російські ЗМІ. «Керуючись подвійними стандартами, Стокгольмський арбітраж прийняв асиметричне рішення за контрактами на поставку і транзит російського природного газу з НАК "Нафтогаз України". Своє рішення арбітри аргументували значним погіршенням стану української економіки. Однак ми категорично проти того, щоб за наш рахунок вирішувалися економічні проблеми України. Таке рішення арбітражу значно порушило баланс інтересів сторін за раніше укладеними контрактами. "Газпром" змушений негайно почати процедуру розірвання контрактів з НАК "Нафтогаз України". Продовження дії контрактів для "Газпрому" є економічно недоцільним», - заявив Олексій Міллер. Відзначимо, що таке рішення означає, що "Газпром" не збирається починати поставки газу в Україну, а також може припинити його транзит через українську територію. Це рішення російського монополіста ставить під загрозу виконання контрактів "Газпрому" щодо поставок газу в країни Європи.
Події Військкомат Краматорська розшукує 15 дезертирів ЗСУ Військкомат міста Краматорськ Донецької області розшукує 15 дезертирів, які самовільно залишили свої військові частини. Імена військовослужбовців, які вирішили не захищати Україну від проросійських бойовиків, опубліковані на офіційному сайті військкомату, повідомляє «Технополіс». У зверненні до городян військкомату Краматорська сказано: «Відомість розшуку військових, які самовільно залишили свої військові частини: Барвінок Богдан Валерійович, Бугай Руслан Валерійович, Діма Олексій Андрійович, Моряхін Анатолій Анатолійович, Мельников Микола Олександрович, Пчеляков Максим Володимирович, Полішкур Володимир Олегович, Попков Олександр Олександрович , Рижков Михайло Дмитрович, Сепашвілі Георгій Валер'янович, Сердюк Ярослав Сергійович, Клименко Роман Олександрович, Загіра Іван Геннадійович, Золотарьов Артем Ігорович, Якимчук Алексе Олександрович. Якщо у Вас є інформація про місце знаходження цих військовослужбовців, прохання повідомити про це за телефонами: 41-16-16, 050-154-48-10 ».
Події оформление ленты  Під Радою вилучено 9 гранат, коктейлі Молотова і димові міни Вранці 3 березня в ході проведення слідчих дій в наметовому містечку під будівлею Верховної Ради правоохоронці вилучили дев'ять гранат РГД-5, запали до гранат, «коктейлі Молотова» і п'ять димових мін. Всі вилучені речові докази направлені на експертизу, повідомляє прес-служба Нацполіції України. «Вранці 3 березня на підставі рішення суду працівники поліції проводять слідчі дії на вулиці Грушевського в Києві біля будівлі Верховної Ради. Процесуальні дії проводяться в рамках кримінальних проваджень. На вимогу слідчих був забезпечений доступ правоохоронців на територію наметового містечка біля парламенту. Однак активісти вчинили непокору вимогам правоохоронців і завдали травми працівникам поліції. У госпіталь МВС для надання допомоги доставлені четверо поліцейських», - сказано в повідомленні. Були затримані і доставлені у відділи поліції більше 100 осіб, які чинили опір правоохоронцям. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 345 КК України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).
Події У Командуванні ПС ЗСУ безслідно зникли секретні документи У Вінниці з військової частини Повітряних сил ЗСУ зникли документи з грифом «секретно», в яких ідеться про бойову та мобілізаційну готовність військових структур України. Командування ПС ЗСУ почало службове розслідування за фактом зникнення секретної документації. Про це сказано в повідомленні прес-центру Повітряних сил ЗСУ. «На обліку в режимно-секретному відділі управління захисту інформації та криптографії штабу Командування ПС ЗСУ перебуває 400 примірників спільного наказу. 7 лютого 2018 року в ході проведення перевірки наявності секретних документів за 2017 рік виявлено відсутність матеріального носія секретної інформації. Втраченим виявився наказ Міноборони і Генштабу під грифом "секретно", в якому йдеться про бойову та мобілізаційну готовність військових структур України», - сказано в повідомленні. Відомості про кримінальне провадження внесені в ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 стати 422 (Розголошення відомостей військового характеру, що становлять держтаємницю, або втрата документів, що містять такі відомості) КК України.
Події «Полк алконавт». Бойовики намагалися прорвати позиції ЗСУ На Маріупольському напрямі проросійські бойовики, що перебували у стані алкогольного сп'яніння, намагалися прорватися через передові позиції ЗСУ. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. «До передових позицій ЗСУ на маріупольському напрямі, оборону яких забезпечували морські піхотинці, наблизилися найманці так званого «дев'ятого окремого полку морської піхоти» російсько-окупаційних військ. Три поборники «русского мира», неабияк прийнявши на «груди», вирішили прорвати передові позиції окремої бригади морської піхоти. В результаті бою один терорист був знищений, інші втекли з поля бою», - сказано в повідомленні. Як зазначається, серед місцевого населення зазначений підрозділ бойовиків «ДНР» має дуже погану славу, місцеві жителі прозвали його «полк алконавтів».
Політика Порошенко: Дефіцит газу повністю покритий поставками з ЄС Складна ситуація з газопостачанням в Україні стабілізувалася. Про це на брифінгу в суботу, 3 березня, заявив президент України Петро Порошенко, повідомляє "Українська правда". «Критична ситуація з газопостачанням в Україні вже позаду. Станом на ранок 3 березня у нас є різке збільшення поставок газу з країн Європейського Союзу: зі Словенії, Польщі та Угорщини. Весь дефіцит газу станом на 10:20 повністю покритий. Ми маємо стабілізовану ситуацію, маємо достатньо газу в підземних сховищах, на 2 млрд кубів більше, ніж у 2017 році. Часи газового шантажу Росією пройшли, ніхто Україну на коліна не поставить», - заявив президент України. Також Петро Порошенко повідомив, що в п'ятницю, 2 березня Україна скоротила споживання газу на 25 мільйонів кубометрів або на 14% від загального обсягу добового споживання. «На 25 мільйонів кубометрів газу Україна скоротила споживання 2 березня - це 14% загального обсягу споживання. Це і є ознака нашої солідарності», - зазначив Порошенко.
Події оформление ленты  Поліція показала, як зносила наметове містечко під Радою Вранці 3 березня працівники правоохоронних органів повністю демонтували наметове містечко біля будівлі Верховної Ради в Києві. У прес-службі МВС України опублікували відео демонтажу наметового містечка Національна поліція проводить слідчі діі під Верховною Радою.#НГУ та #ДСНС України забезпечують розчищення проїзду по вулиці Грушевського. pic.twitter.com/Q196j5rHBL — МВС України (@MVS_UA) 3 марта 2018 г. Зазначається, що учасники протесту, яких затримували силовики, чинили опір. Під час цих подій між працівниками поліції і учасниками мітингів відбулися зіткнення, в ході яких поранення отримали четверо поліцейських і шестеро жителів наметового містечка. Як повідомили в поліції, під час проведення слідчих дій у таборі мітингувальників правоохоронці вилучили у протестувальників дев'ять ручних гранат, «коктейлі Молотова» і димові міни. За опір правоохоронцям в ділянки поліції було доставлено понад 100 осіб.   961/5000 Utrom 3 marta sotrudniki pravookhranitel'nykh organov polnost'yu demontirovali palatochnyy gorodok u zdaniya Verkhovnoy Rady v Kiyeve. V press-sluzhbe MVD Ukrainy opublikovali video demontazha palatochnogo gorodka.Natsíonal'na polítsíya provodit' slídchí díí píd Verkhovnoyu Radoyu.#NGU ta #DSNS Ukraí̈ni zabezpechuyut' rozchishchennya proí̈zdu po vulitsí Grushevs'kogo. pic.twitter.com/Q196j5rHBL— MVS Ukraí̈ni (@MVS_UA) 3 marta 2018 g.Otmechayetsya, chto uchastniki protesta, kotorykh zaderzhivali siloviki, okazyvali soprotivleniye. Vo vremya etikh sobytiy mezhdu sotrudnikami politsii i uchastnikami mitingov proizoshli stolknoveniya, v khode kotorykh raneniya poluchili chetvero politseyskikh i shestero zhiteley palatochnogo gorodka.Kak soobshchili v politsii, vo vremya provedeniya sledstvennykh deystviy v lagere mitinguyushchikh pravookhraniteli iz"yali u protestuyushchikh devyat' ruchnykh granat, «kokteyli Molotova» i dymovyye miny. Za soprotivleniye pravookhranitelyam v uchastki politsii byli dostavleny boleye 100 chelovek. Вранці 3 березня співробітники правоохоронних органів повністю демонтували наметове містечко біля будівлі Верховної Ради в Києві. У прес-службі МВС України опублікували відео демонтажу наметового містечка.
Політика оформление ленты  Волкер: Створені РФ «ЛДНР» мають бути ліквідовані Створені і фінансовані Російською Федерацією терористичні угруповання «ДНР» і «ЛНР» не відповідають Конституції України, тому мають бути ліквідовані. Про це під час дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute заявив спецпредставник США по Україні Курт Волкер. «Так звані "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка" є утвореннями, які створені Росією для того, щоб допомогти замаскувати роль Росії і закріпити конфлікт на Донбасі. Тому вони мають бути ліквідовані. Зробити це необхідно тому, що "ЛДНР" немає місце в конституційному устрої України. А мінські угоди спрямовані на те, щоб відновити територіальну цілісність і суверенітет України», - заявив Курт Волкер. Нагадаємо, в січні цього року ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що восени 2018 року на окупованій території Донецької області пройдуть псевдовибори. А 11 лютого глава МЗС Росії Сергій Лавров сказав, що Росія не збирається визнавати «ЛДНР».
Економіка МОН: Навчальні заклади можуть відновити роботу з 5 березня З понеділка, 5 березня, всі навчальні заклади в Україні будуть працювати у звичайному режимі завдяки стабілізації ситуації з газопостачанням. Відповідне рішення 3 березня ухвалив Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості, повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки України. «Проблему з газопостачанням в Україні вдалося оперативно вирішити. Тому в понеділок, 5 березня, всі навчальні заклади: дитсадки, школи, ПТУ і ВНЗ працюватимуть у звичайному режимі», - сказано в повідомленні. У листі МОН уточнюється, що винятком можуть бути тільки ті заклади, які не працюють з причини, що не відноситься до газопостачання. Такою причиною може бути карантин. Рішення про зупинення або відновлення роботи навчальних закладів ухвалює сам заклад у межах своєї автономії.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки....
більше матеріалів




/-0,51892995834351-/ /-pc-/
Top