counter
Архів Повернутись назад 01 Серпня 2016
1 Серпня
Події У Кемеровській області РФ зник літак з людьми на борту У Кемеровській області РФ зник літак Ан-2. Про це заявив в.о. директора Сибірського авіаційного пошуково-рятувального центру Володимир Плотников, пише РИА Новости. За його словами, наразі на пошуки літака вилетів вертоліт Мі-8 із трьома рятувальниками на борту. «Вертоліт вилетів о 7:00 за місцевим часом (3:00 за київським). На борту троє рятувальників, екіпаж також три людини», - сказав Плотников. Він зазначив, що головне завдання вертольота - знайти зниклий літак, а в разі виявлення поранених - доправити їх до найближчих лікарень. Плотников зазначив, що основна ознака, на підставі якої ведуться пошуки, - працюючий телефон одного з членів екіпажу, який не вийшов на зв'язок. На дзвінки він не відповідає, проте дав можливість визначити приблизний район пошуків.
Політика Туреччина може визнати недійсними домовленості з ЄС про біженців Міністр закордонних справ Туреччини Мевлут Чавушоглу наголосив, що Анкара визнає недійсними домовленості з Євросоюзом з подолання кризи біженців, якщо турецькі громадяни не отримають до жовтня безвізовий режим з країнами ЄС. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Frankurter Allgemeine Zeitung, пише DW. Чавушоглу заявив про рішучість офіційної Анкари. Турецький уряд, за його словами, чекає на конкретну дату візової лібералізації. «Це може бути початок або середина жовтня, однак ми очікуємо певної дати», - сказав він. Попередньо ЄС планував скасувати візи до кінця червня 2016 року, однак протиріччя з Туреччиною змусили відсунути терміни. Тоді від Анкари зажадали переглянути закони з боротьби із тероризмом і захисту даних, потім Брюссель почав перейматися згортанням прав і свобод після невдалого путчу. Водночас голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що угода з Туреччиною може зірватися.
Політика оформление ленты  Аваков вважає Трампа «небезпечним маргіналом» Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа «небезпечним маргіналом». Про це Аваков написав на своїй сторінці у Facebook. «Безсоромна заява кандидата в президенти США Трампа про можливе визнання Криму російським - діагноз небезпечного маргінала», - зауважив Аваков. При цьому він зазначив, що Трамп є однаково небезпечним як для України, так і для США. «Не може маргінал, який потурає диктатурі Путіна, бути гарантом демократичних свобод у США і світі. Не даремно Манафорт раніше очолював штаб Януковича, а зараз Трампа. Янукович через Крим утік до Росії. Куди Манафорт приведе Трампа?» - написав міністр. Раніше Трамп заявив, що готовий розглянути питання про визнання Криму російським у разі його обрання президентом США.
Події Рятувальники знайшли місце падіння літака в Кузбасі: ніхто не вижив Рятувальники дісталися місця аварії Ан-2 у Кузбасі: літак повністю зруйнований і згорів, ніхто не вижив. Про це РІА «Новости» повідомив в.о. директора Сибірського авіаційного пошуково-рятувального центру Володимир Плотников. Приватний Ан-2 у неділю вилетів з міста Бердськ Новосибірської області до Красноярська. Пролітаючи над Кемеровської областю, екіпаж вийшов на зв'язок з диспетчером, після чого літак зник. На борту перебувало троє членів екіпажу. Літак, що розбився в горах, знайшли з вертольота Мі-8. Рятувальники висадилися неподалік від місця аварії і йшли до Ан-2 пішки по тайзі. Читайте також: У Кемеровській області РФ зник літак з людьми на борту «Рятувальники з місця пригоди доповіли: літак зруйнований, усе згоріло. Ніхто не вижив», - зазначив Плотников.
Суспільство оформление ленты  Українські льотчики взяли участь у великому авіашоу (відео) Як раніше повідомляла АСН, українські винищувачі Су-27 і Су-27УБ з військово-транспортним літаком Ан-26 взяли участь в авіаційному показі в Румунії Bucharest International Airshow 2016. Українську делегацію очолював начальник штабу - перший заступник командувача Повітряних сил Збройних сил України генерал-майор Артур Артеменко. Під час заходу українська сторона планувала обговорити з керівництвом Королівських повітряних сил Данії перспективні напрями двосторонньої військової співпраці, зокрема в контексті проведення спільної операції «Північний сокіл - 2017». Крім наземного показу, особовий склад та авіаційна техніка ЗС України також продемонстрували можливості авіаційної техніки в повітрі. Нагадаємо, щорічний міжнародний авіаційний показ Bucharest International Airshow 2016 є найбільшим у Румунії авіашоу. Цього року в ньому взяли участь вісім країн, а також представники підрозділу NATO E-3A Component. Також пропонуємо подивитися відео прибуття літаків для участі в авіашоу за день до відкриття.
Економіка Відсьогодні всі держзакупівлі здійснюватимуть через ProZorro З 1 серпня 2016 року в Україні всі держзакупівлі здійснюватимуть через систему ProZorro. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку. «Повний перехід на електронну систему означає, що відтепер усі тендери, які перевищують порогові значення, мають проводитися через ProZorro. Державний замовник (орган влади, державне або комунальне підприємство) має завантажувати в ProZorro тендерні заявки, оголошуючи таким чином закупівлю. Далі він відповідає на запитання постачальників і проводить в електронній системі аукціон або іншу процедуру, передбачену Законом «Про державні закупівлі», - сказано в повідомленні. Тепер через електронну систему держзакупівель ProZorro повинні здійснювати закупівлі місцеві органи влади, комунальні підприємства й ті організації, які використовують кошти платників податків.
Події На Львівщині вантажівка та легковик потрапили у ДТП, є загиблий У Бродівському районі Львівської області на автодорозі Київ - Чоп вантажівка і легкове авто потрапили в аварію. Одна людина загинула. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Ще чотирьох осіб госпіталізовано з травмами різного ступеня тяжкості. «Дорожньо-транспортна пригода сталася 30 липня о 1:15 на автодорозі Київ - Чоп поблизу села Гаї-Смоленські Бродівського району. За попередніми даними, 20-річний житель міста Броди, керуючи автомобілем «Опель Віваро», не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з вантажівкою КамАЗ під керуванням 55-річного жителя Львівської області, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок ДТП від одержаних травм загинув пасажир легковика. Водія і трьох пасажирів іномарки, жителів Київської та Львівської областей у віці 20-23 років, з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізовано», - сказано в повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) КК України.
Події Розвідка: У зоні АТО загинуло троє військових з РФ, ще 10 поранено Протягом минулої доби, 31 липня 2016 року, в зоні АТО на Донбасі загинуло троє російських військових. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Крім того, за інформацією розвідки, ще 10 військових з РФ дістали поранення. «Зафіксовано чергові втрати в частинах і з'єднаннях 1-го АК (Донецьк) ЗС РФ. 31 липня загинуло троє і поранено 10 військовослужбовців 100-ї (Донецьк) і 3-ї (Горлівка) окремих мотострілецьких бригад, а також 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1-го АК (Донецьк) ЗС РФ. Найбільших втрат зазнали підрозділи 100-ї окремої мотострілецької бригади (Донецьк), які здійснювали обстріли сил АТО в районі н.п. Красногорівка та Мар'їнка, а також 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка), які здійснювали обстріли сил АТО в районі н.п. Авдіївка», - сказано в повідомленні. Розвідка також повідомляє, що командири частин і з'єднань 1-го АК (Донецьк) ЗС РФ намагаються приховати реальні дані про поранених та оформлюють вогнепальні й осколкові поранення як побутові травми.
Суспільство оформление ленты  Президент затвердив ратифікацію Паризької угоди Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Паризької угоди». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Паризьку угоду було укладено 12 грудня 2015 року на 21-й конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписано від імені України 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку. Її укладено на зміну Кіотському протоколу. Угода спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, її мета - зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності. Паризька угода встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату. На сьогодні угоду ратифікували 19 держав світу, на частку яких припадає в сукупності 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів.
Суспільство З початку року ГПУ відправила до суду 10 справ про перешкоджання роботі журналістів Генпрокуратура з початку поточного, 2016-го, року відправила до суду 10 кримінальних справ про злочини, пов'язані з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. «Прокуратура висунула звинувачення у трьох кримінальних процесах щодо трьох колишніх співробітників «Беркута», зокрема за перешкоджання діяльності журналістів «5 каналу». Крім того, до суду також відправлено сім кримінальних справ про такі самі злочини щодо журналістів телеканалів «24», НТН, «Ірта», ТРК «М-Студіо», інтернет-видань «Житомир-інфо» та «Житомир today», інтернет-газети «Дорожній контроль», ГО «Інформаційне агентство «Українська Медіа Група». Розслідування проводилося Національною поліцією України», - сказано в повідомленні. Суди вже розглянули три провадження, винних осіб притягнуто до кримінальної відповідальності. «Зокрема, за фактом насильства щодо журналіста «24 каналу» під час виконання ним своїх обов'язків, яке мало місце в середині січня поточного (2016-го. - Ред.) року в підземному переході станції метро «Дружби Народів», Печерським районним судом м. Києва засуджено громадянина і призначено покарання у вигляді одного року обмеження волі», - зауважили в ГПУ.
Події У Кремлі заявили про загибель усіх, хто був на борту збитого в Сирії вертольота Екіпаж вертольота Мі-8, який у понеділок, 1 серпня, було збито в сирійській провінції Ідліб, а також ще двоє російських офіцерів, які перебували на борту, загинули. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише РБК. Читайте також: З'явилося відео з місця катастрофи російського Мі-8 у Сирії (фото, відео) «Ви вже, на жаль, знаєте трагічну новину, яка надійшла з Сирії. Там розбився вертоліт, його було збито з землі. Всі, хто був у вертольоті, наскільки ми знаємо, загинули, загинули героїчно, бо намагалися відвести машину з тим, аби мінімізувати жертви на землі», - сказав Пєсков. Читайте також: У Сирії збили російський військовий вертоліт (фото) Пєсков додав, що в Кремлі «глибоко співчувають» близьким загиблих військовослужбовців.
Події оформление ленты  У Львівській області автобус із 47 дітьми потрапив у ДТП У Львівській області, біля села Чишки, екскурсійний автобус, в якому перебувало 47 дітей, зіткнувся з маршрутним таксі. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції. За інформацією правоохоронців, ДТП сталася 31 липня о 7:30 у передмісті Львова. 61-річний житель Київської області, який керував автобусом Neoplan, скоїв зіткнення з маршрутним таксі сполученням Львів - Чишки під керуванням 50-річного львів'янина. «Внаслідок ДТП дістали травми різного ступеня тяжкості і були госпіталізовані до лікарні 48-річний запасний водій пасажирського автобуса, житель Київської області, і 65-річний пасажир маршрутного таксі, житель Пустомитівського району», - йдеться в повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху - карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).
Політика оформление ленты  Як і сліду не було: куди поділися реформатори-іноземці В сучасному політикумі реформатори змінюються хвилями. Одна з тих, що викликала найжвавіше обговорення, — це реформатори-«варяги». Однак зараз вони практично всі «вимилися» з українських міністерств та відомств. АСН вирішила з експертами розібратися, чому найяскравіші міністри-іноземці не прижилися в реаліях нашої політики та чи можливе їхнє повернення. Що заважало «іноземному десанту» «Варягами», які найбільше запам’яталися українцям реформами чи скандалами, є колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус, екс-міністр фінансів Наталя Яресько та грузинські реформатори: колишній перший заступник голови МВС Ека Згуладзе та екс-заступник голови ГПУ Давід Сакварелідзе. Колишній голова МЕРТ Абромавичус заявив, мовляв, незважаючи на те, що планує увійти в литовський уряд, залишається патріотом України. За його ж словами, працювати ефективно в українському уряді він не мав можливості через блокування реформ з боку представника пропрезидентського БПП Ігоря Кононенка. Втім, переважно експерти сходяться на думці, що діяльність того ж самого Абромавичуса просто переоцінена і питання зовсім не в тім, що хтось заважав йому проводити реформи. «Щодо Абромавичуса, то треба розуміти, що ті реформи, які були в економіці, робив не тільки він. Він запам’ятався лише гучним  скандалом з Кононенком. Звісно, він сприяв тому, щоб робилися реформи в певних сферах. Але я б дуже обережно ставився до оцінки його як реформатора. Думаю, що ми переоцінюємо його. Серйозних реформ за час його роботи в уряді не відбулося. Щодо реформи, наприклад, у державних закупівлях, то систему ProZorro робили українці», — зауважив у коментарі «Аналітичній службі новин» директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. Фесенко зазначає, що Абромавичус міг залишитися в українській політиці, оскільки був близький до Саакашвілі. Але чому екс-міністр обрав Литву – питання. Політолог вважає, що, можливо, Абромавичус обпікся на нашій політиці і не хоче ризикувати. Втім, які в нього шанси в Литві — теж невідомо. Отже, не можна сказати, чи стануть українські реформи стартом для його політичної кар’єри в Литві. «У Абромавичуса трохи інша ситуація, і вона гірша, ніж у інших реформаторів, оскільки величезних проривів у його сфері не було», — коментує для АСН діяльність колишнього міністра політолог Сергій Таран. А от політолог, завідувач кафедри політології Національного університету України «Києво-Могилянська академія» Олександр Дем'янчук, навпаки, вважає, що екс-міністр економічного розвитку зробив усе можливе в тодішніх реаліях. «Людина віддала все, що могла. Тепер вона відчуває, що їй краще буде реалізувати себе в іншому місці. В мене язик не повернеться сказати що-небудь негативне про Абромавичуса чи про Згуладзе. Вони чесно намагалися щось зробити, але це, в першу чергу, наші політичні корупційні умови — такі, що без серйозних політичних рішень на найвищому рівні адміністраторам щось зробити практично неможливо. Реформа значною мірою залежить від політичних аспектів. Міністри-іноземці прийшли, думаючи, що от, політичні рішення уже прийнято і залишилося тільки здійснювати реформу (тобто шукати, як найкраще — чесно, прямо, послідовно — це робити), а виявляється, що політики встромляють серйозні палиці в колеса», - розповів Дем’янчук  у коментарі АСН. Тож, за великим рахунком, реформатори-«варяги» приходили в український уряд з певними напівідеалістичними уявленнями про те, що і як буде робитися. Але дійсність виявилася трохи іншою. Реформаторський бекграунд Неоднозначно оцінюють політологи й вплив екс-міністра фінансів Наталі Яресько на проведення реформ в Україні. Таран переконаний, що Яресько й надалі працюватиме на Україну, як вона це робила до того, коли прийшла в уряд. Адже вона — представниця української діаспори і для неї важливе питання ідентичності. На думку Фесенка, Яресько не залишилася в уряді через певні амбіції, а коли не вийшло з посадою прем’єр-міністра, вона відмовилася бути просто міністром фінансів. «Щодо Яресько — вона навела певний лад у фінансах, сприяла стабілізації, розв’язанню боргової проблеми із зовнішніми позичальниками (хоча не всі це оцінюють позитивно — є багато критики щодо цієї угоди). Можна сказати, що вона була стабілізатором. Чому вона не залишилася? В неї були певні амбіції, їй пропонували посаду прем’єра. Коли не вийшло, вона не схотіла повертатися в ролі міністра — це питання самооцінки, нереалізованої ідеї про прем’єрство», — зазначив Фесенко. З чуток, колишня голова Мінфіну не планує повертатися в політику, а воліє більше уваги приділяти власній родині. Ека Згуладзе — чи не єдиний реформатор, результатами якого задоволені експерти. Таран зазначає: факт того, що патрульна служба запрацювала — наочний. І саме Згуладзе була причетна до цієї роботи, і результат був позитивним. Політологи висловлюють і думки про те, що, власне, Ека — єдина з усіх, хто може ще повернутися до реформування. «Серед усіх реформаторів реальним реформатором, який зробив справжню реформу, була Ека Згуладзе. Кажу це без жодної іронії. Створення патрульної поліції — це її справа, ні Авакова, ні когось іншого. Вона була організатором цього процесу, вона оволоділа технологією. Пішла тому, що виникли родинні проблеми. Але вона є радником, вона не пішла повністю і, в принципі, вона ще може повернутися в тому чи іншому статусі до реформи МВС», — зазначив Фесенко. І вашим і нашим Ще одним представником грузинських реформаторів є Давід Сакварелідзе, який запам’ятався українцям справою «діамантових прокурорів», протистоянням із Шокіним та величезним хабарем, який йому начебто пропонували. Зараз екс-заступник голови ГПУ пішов у політику, став одним з головних облич майбутньої партії «Хвиля» нарівні з іще одним екс-заступником Шокіна, Віталієм Каськом, та нардепом Віктором Чумаком. Але в українському політикумі не рідкість чутки про те, що Сакварелідзе (як і його старший соратник Михайло Саакашвілі) хоче всидіти на двох стільцях одночасно: крім української політики, він спробує сили і в грузинській. «Сакварелізде намагався сприяти боротьбі з корупцією в самій прокуратурі — тут йому треба віддати належне. Наприклад, справа «діамантових прокурорів». Щодо реформи прокуратури, то це його повний провал, адже саме він відповідав за реформу місцевих прокуратур. Якщо порівнювати з Екою Згуладзе, у якої ситуація була не кращою, то вона спромоглася провести свою реформу, а він свою провалив. Щодо його політичних амбіцій у Грузії — підтвердженої інформації я не чув. Але можу сказати, що якщо це правда, то там і там не вийде. Треба обирати», — певен Фесенко. Таран зауважує, що коли людина бере участь у політиці кількох країн, це завжди конфлікт інтересів. Чи стане робота в українській прокуратурі та участь у партії стартом для грузинського реваншу — покаже тільки час. Іноземці в уряді — не зло Кожен з посадовців пішов з української політики з власних причин і кожен з них матиме різний розвиток власного шляху надалі, переконаний Фесенко. Такої ж думки й політолог Сергій Таран. Він наголошує, що незважаючи на те, як закінчилися українські історії іноземців-реформаторів, цей досвід є необхідним і його треба застосовувати й надалі. «Вони всі різні, з різним бекграундом та різною історією успіху. Ми  звертаємо увагу на цю проблему, адже раніше такого ніколи не було, щоб іноземці приходили в уряд. Ми зараз стаємо відкритішими для світу, говоримо про проведення реформ, про залучення найкращих кадрів інших країн. Річ у тім, що коли реформатори сюди приїжджають, ми думаємо, що це ледь не зовнішній вплив і шпиняємо тим, що, мовляв, своїх немає?» — каже Таран і додає, що якщо подивитися на досвід Східної Європи, то от там якраз був приклад проведення реформ, коли країни перебували в набагато більшій залежності від громадян з іншими паспортами. «По суті, їхні реформи були під диктовку Брюсселя. І всю політику їхніх урядів курував Брюссель. Україна лише зараз починає відкривати для себе міжнародні процеси, і тому нам здається, що іноземці в уряді — щось таке дивне. Ми думаємо над питаннями на кшталт «приживаються — не приживаються», але тут насправді драматизму мало. На мою думку, потрібно створити цілі урядові програми, які б залучали найкращі іноземні кадри, котрі мають гарні ідеї, досвід управління. Так роблять усі країни. Є міф про те, що всі держави обмежують міграцію, але винятком є залучення найкращих кадрів», — переконаний Таран. Оцінюючи діяльність іноземців-реформаторів, експерти наголошують, що питання не в громадянстві, а в якості роботи. У країні досить патріотів та професіоналів, які можуть принести реальну користь.
Політика Звинувачення заявило про наявність у Єфремова 33 мільйонів швейцарських франків Сторона звинувачення заявляє, що екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов володіє коштами в розмірі 33 мільйони швейцарських франків. Про це прокурор Павло Кожухівський сказав під час засідання суду з обрання Єфремову запобіжного заходу, передає кореспондент РБК-Україна. «Нами встановлено, що Єфремов має 33 млн швейцарських франків», - повідомив прокурор. Сторона звинувачення вважає, що наявність таких коштів дасть можливість екс-нардепу жити за кордоном. «Утримання під вартою - єдиний запобіжний захід, який унеможливить контакти між ними (між Єфремовим і свідками. - Ред.)», - додав Кожухівський. Він наголосив, що статті, які інкримінуються Єфремову, не передбачають альтернативного запобіжного заходу. Нагадаємо, Олександра Єфремова було затримано в аеропорту «Бориспіль» 30 липня. Його підозрюють у причетності до створення «ЛНР».
Суспільство Суд помістив заступника голови наглядової ради ОПЗ під домашній арешт Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід першому заступнику голови наглядової ради Одеського припортового заводу Сергію Переломі. Про це повідомляє прес-служба суду. Згідно з рішенням суду, Перелома перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом. «На підозрюваного Перелому С.В. покладено такі обов'язки: з'являтися на кожну вимогу детективів Національного антикорупційного бюро України до суду або іншого органу державної влади; повідомляти детективу, прокурору або суду про зміну свого місця проживання; не виїжджати з населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає, або перебувати без дозволу детектива, прокурора або суду; здати на зберігання до Національного антикорупційного бюро України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну; носити електронний засіб контролю», - йдеться в рішенні суду.
За кордоном Мей запевнила Порошенка у продовженні санкцій проти Росії Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей. Про це повідомляє прес-служба глави держави. Під час розмови Порошенко привітав Терезу Мей з призначенням на посаду прем'єра Великобританії. Співрозмовники обговорили актуальні питання двосторонньої і міжнародної співпраці в контексті рішення Великобританії про вихід з ЄС. «Тереза ​​Мей підтвердила, що позиція Великобританії щодо санкцій проти Росії незмінна: санкції мають залишатися, доки не буде повністю виконано Мінські домовленості», - йдеться в повідомленні. Під час розмови також обговорювалися питання продовження британської фінансової та експертної допомоги у впровадженні реформ в Україні і тренуванні Збройних сил України. Крім того, Порошенко запросив Терезу Мей відвідати Україну з візитом.
оформление ленты  Блог: 
За кордоном Кость Бондаренко Трамп намагається грати на помилках нинішньої адміністрації США Президентські вибори у США, які відбудуться 8 листопада 2016 року, навряд чи кардинально вплинуть на українську політику. Політика Штатів не залежить від приходу конкретних особистостей до влади. Що стосується одіозних заяв кандидата в президенти США Дональда Трампа щодо Криму, то він просто грає на помилках нинішнього президента і намагається заманити виборця передвиборними обіцянками. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко. «Насправді ми дуже багато часу приділяємо виборам у США, адже, за великим рахунком, нічого не зміниться, бо є інтереси США, які не залежать від тих чи інших імен, тих чи інших команд і людей, які приходять до влади. Якраз відомий афоризм «Якби вибори щось могли змінити, то їх би давно заборонили» стосується і США. Тож у даній ситуації Трамп просто грає на помилках нинішньої адміністрації і намагається звертатися до виборця. Для пересічного виборця в США не існує проблеми Криму, не існує проблеми України, Росії і т.д. Рядовий американський виборець - це людина, яка платить податки, і його цікавить, на що витрачаються податки - на поліпшення соціального життя країни, на посилення економіки чи на військові витрати. Трамп намагається показати, що Обама витрачав гроші на якусь незрозумілу України, на якісь незрозумілі рішення з приводу Криму і т.д. Тобто в цій ситуації він намагається достукатися до пересічного виборця, показати, що він буде більш ефективним, не витрачатиме гроші на протистояння з Росією. Він визнає Крим за Росією і настане порядок, а вивільнені кошти підуть на соціальні потреби. Ось на чому грає Трамп. У даній ситуації його можна зрозуміти, але не факт, що це все втілюватиметься в життя після виборів», - розповів політолог. За словами Бондаренка, в нинішньому українському політикумі багато говорять про вибори у США з тієї простої причини, що нинішня влада прийшла за допомогою США, є орієнтованою на США. Вона розуміє, що якщо раптом щось зміниться, то нові люди, які прийдуть до влади у Штатах, можуть зайнятися розслідуванням того, на що витрачалися гроші американських платників податків. «Якби в Україні прийшли справді чесні люди і робили б реформи, то не було б жодних запитань. А так, умовно кажучи, аудит політики Обами може призвести до того, що виникне питання: «А навіщо їх фінансували?» Точніше - навіщо в Україні фінансувалися ті, хто прийшов після Майдану до влади? Ось ці люди на сьогодні й сполошилися. Вони добре пам'ятають, як у 1999 році, коли до влади прийшов Буш, почався одразу аудит політики Клінтона й Гора. І тоді виникли запитання до Кучми, до багатьох людей з його оточення. Тоді порушувалися кримінальні справи у США, у Кучми були проблеми. Тому, пам'ятаючи гіркий досвід 2000-го, 2001-го, 2002 років, багато хто сьогодні в українській владі запитує себе: «А якщо прийде Трамп - чи не буде так само, як і тоді?» - підсумував політолог.
Політика Адвокати Єфремова вимагають передати справу до НАБУ і зробити процес закритим Захист екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова вимагає передати справу до Національного антикорупційного бюро і зробити судовий процес закритим. Про це сказав адвокат колишнього нардепа Євген Солодко, пише РБК-Україна. «Справу потрібно передати до НАБУ, нехай розслідують... Захист вважає, що підозра необґрунтована. Тут немає жодних конкретних епізодів... Жодних (доказів. - Ред.), що Єфремов може чинити тиск... Те, що він перебуває за ґратами, не відповідає закону», - зазначив адвокат, назвавши матеріали справи «кримінальною літературою», а власне процес - «розправою». Читайте також: Звинувачення заявило про наявність у Єфремова 33 мільйонів швейцарських франків Разом з тим Солодко наголосив, що Олександр Єфремов не збирається впливати на свідків. Нагадаємо, Олександра Єфремова було затримано в аеропорту «Бориспіль» 30 липня. Його підозрюють у причетності до створення «ЛНР».
Події оформление ленты  У Запорізькій області в ДТП загинуло двоє людей У Запорізькій області внаслідок зіткнення двох автомобілів загинуло двоє людей, ще двох госпіталізовано. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції. За інформацією правоохоронців, ДТП сталася 31 липня об 11:45 на першому кілометрі траси Оріхів - Пологи. «32-річний водій автомобіля «Мазда» виїхав на смугу зустрічного руху та скоїв зіткнення з автомобілем ВАЗ-2118 під керуванням 44-річного жителя Оріхова, який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок аварії водій автомобіля «Мазда» та його 32-річний пасажир від одержаних травм померли на місці пригоди. Водія ВАЗа і його 37-річного пасажира з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до оріхівської лікарні», - йдеться в повідомленні. Відомості про пригоду внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Події оформление ленты  Киян обурила поведінка охоронців торгового центру в столиці (відео) Користувачів соціальних мереж обурили поведінка та дії охоронців одного з торгових центрів Києва. Користувач під ім'ям Мирослав Олешко опублікував на своїй сторінці у Facebook відео, на якому видно, як охоронці «затримують» молодого чоловіка, котрий, на їхню думку, намагався вкрасти мило. «Хлопець нічого не вкрав. Били тому, що він «взяв до рук мило» і вони подумали, що він хотів його вкрасти. Так можна подумати, що він у думках і жінку хотів зґвалтувати, і почати його бити. Якби не заступився, то далі його б просто заштовхали в підсобку і розвели на бабло. Стандартна схема, якою продовжують користуватися охоронці, котрі не наділені якимись особливими правами. Потім уже мало не напали на мене за зйомку їхніх рил», - написав Олешко. При цьому в коментарях підтверджують, що жителі неодноразово стикалися з агресивною поведінкою охоронців.
Суспільство оформление ленты  На Луганщині «Фантом» затримав партію запчастин для сільгосптехніки на 1,5 мільйона гривень, яку хотіли відправити до РФ У Луганській області співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» вилучили партію запчастин для сільськогосподарської техніки, яку планували незаконно перевезти в Росію поза митним контролем. Як повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби, співробітники «Фантома» здійснили огляд складу, розташованого на території села Новобіла. Цей населений пункт розташований за чотири кілометри від кордону з Російською Федерацією. «У результаті було виявлено і вилучено запчастини для сільськогосподарської техніки на суму близько 1,5 мільйона гривень. Надалі цей товар планували доправити на територію Росії поза митним контролем», - ідеться в повідомленні. Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК. Слідчі дії тривають.
оформление ленты  Блог: 
За кордоном Володимир Цибулько Зараз українські лобісти мають активно діяти в обох таборах - і у республіканців, і у демократів Кандидат у президенти США Дональд Трамп - бізнесмен і тому він під час виборчої кампанії намагається використовувати всіх можливих союзників у боротьбі за крісло. Саме тому від нього йдуть своєрідні заяви, звернені в першу чергу до російського президента Володимира Путіна. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт аналітичного центру «Політика» Володимир Цибулько. «У США президент дуже регламентований і всі заяви, які лунають під час виборчої кампанії, як правило, не реалізуються. Хоча заяви, що перебувають у межах здорового глузду, ті реалізуються, а всілякі контраверсії покликані радше вивести опонента з рівноваги, аніж подати кандидата у вигіднішому світлі. Насправді українське питання стало елементом виборчої кампанії і тому Трамп фактично поводиться як політичний фрик у плані коментарів щодо України. Адже йому треба демонструвати відмінну від демократів позицію. Тому зрозуміло, що це своєрідна гра. Трамп - бізнесмен, він під час виборчої кампанії намагається використовувати всіх можливих союзників у боротьбі за крісло, тому дає інформаційні паси Путіну і путінській владі. Це лише розрахунок на те, що путінські ресурси послужать і допоможуть йому в президентський боротьбі. Але навряд чи Трамп може мати якісь зобов'язання перед Путіним», - розповів політолог. Цибулько зазначив, що сценарій виборів у США безпосередньо стосується України, оскільки Штати є найбільшим оборонним та фінансовим донором у нинішній ситуації. Саме тому для України важливий результат виборів. «Ми вперше спостерігаємо зміну пріоритетів в українському питанні. У нинішній ситуації українські лобісти мають діяти в обох таборах - і у республіканців, і у демократів. Позиція демократів щодо України зараз дуже приваблива і професійна. А у республіканців правильна політика на рівні декларацій, але не дуже результативна на практиці. Наприклад, навіть у питаннях постачання нелетального озброєння», - резюмував експерт.
Суспільство Путін помилував ув'язненого, який уже відсидів свій термін Президент РФ Володимир Путін підписав указ про помилування Віктора Кудрявцева, засудженого у справі про ДТП, в якій загинуло двоє людей. Про це повідомляє Медуза. У картці кримінальної справи зазначено, що вирок Кудрявцеву було винесено 19 лютого 2013 року, він набув чинності після оскарження 29 квітня 2013 року. Кудрявцев отримав три роки колонії-поселення, крім того, йому на три роки заборонили керувати транспортними засобами. Таким чином, засуджений уже відбув основне покарання. Путін також помилував ще одного засудженого - Олексія Казамкіна, який отримав термін за умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю. 13 жовтня 2015 року його засудили до півтора року колонії загального режиму, за підсумками оскарження у грудні 2015 року термін покарання скоротили до одного року і п'яти місяців.
Суспільство оформление ленты  У Києві затримано агітатора «Київської народної республіки» Співробітники Служби безпеки України затримали в столиці агітатора «Київської народної республіки». Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, чоловік розмістив на комп'ютерах однієї з соціальних установ Києва, встановлених для відвідувачів, електронні версії листівок із закликами до створення «народної республіки». «Під час обшуків за місцем проживання зловмисника співробітники спецслужби виявили в електронній пошті листи від адресатів з тимчасово окупованих терористами територій з макетами сепаратистських «агіток». Правоохоронці також вилучили у зловмисника матеріали із закликами про проведення «народного референдуму» про створення «Київської республіки», - йдеться в повідомленні. Зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України.
Суспільство На дні океану знайдено чергові невідомі раніше форми життя Вчені з'ясували, що глибоководна рівнина під назвою зона Кларіон-Кліппертон (CCZ) рясніє раніше невідомими формами життя. Про це повідомляється в журналі Scientific Reports, пише Лента.ру. Абісальна рівнина CCZ простягнулася на кілька мільйонів квадратних кілометрів між узбережжям Каліфорнії та Гавайськими островами. Її глибина становить приблизно чотири тисячі метрів, там майже немає світла, а температура лише трохи перевищує нуль за Цельсієм. Однак CCZ багата на рідкоземельні метали, а також нікель і кобальт. Перед початком великомасштабного видобутку корисних копалин рівнину вирішили дослідити океанологи. Читайте також: Учені знайшли нову форму життя на дні океану (відео) Найняті гірничорудною компанією UK Seabed Resources вчені виявили на поверхні CCZ 12 зразків живих істот. Сім з них виявилися взагалі невідомими науці, причому двоє є не просто новим видом, а новим родом або навіть сімейством. На думку вчених, це біорізноманіття пов'язане якраз з унікальністю середовища - великою кількістю марганцевих конкрецій.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,86890316009521-/ /-pc-/
Top