![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
Народний депутат (позафракційний) Віталій Купрій став власником дорогої яхти. Про це повідомив Bihus.Info. За інформацією ресурсу, дорогу покупку, яхту Bavaria 44, нардеп зробив ще в 2017 році, хоча раніше, протягом чотирьох років, користувався нею за дорученням від ліберійської компанії.
За його власним визнанням, яхта обійшлася йому всього у 890 тисяч гривень. Однак ринкова ціна подібних суден коливається в межах від 60 до 90 тисяч євро.
Нагадаємо, раніше нардеп Віталій Купрій неодноразово виступав з різкою критикою з приводу створення НАБУ і подібних структур. На його думку, "антикорупційна вертикаль" новостворених органів не має жодного відношення до реальної боротьби з корупцією в органах української влади.