![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
Конкурсний відбір дітей до школи можливий тільки починаючи з п'ятого класу. Про це повідомила радник міністра освіти і науки Оксана Макаренко, передала "Комсомольская правда".
"У перший клас не повинно бути ніякого конкурсного відбору. Уже в п'ятому класі, коли дитина себе проявила, можна обрати навчальний заклад на конкурсній основі", - зазначив експерт.
За її словами, право на першочергове зарахування до школи отримують ті, хто проживає на території обслуговування школи. Також конкретний навчальний заклад можуть відвідувати діти його працівників і ті, у кого в даній школі вже вчиться брат або сестра. Нагадаємо, Кабінет міністрів України термін «вищий навчальний заклад» замінив на термін «заклад вищої освіти», що відповідає закону «Про освіту», повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.