![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
Філіппінка під ніком MrsIronbad опублікувала на Reddit колаж зі знімків чоловіка і дочки, яких вона зі спини непомітно фотографувала протягом декількох років. На картинках видно, як батько постійно тримає за руку маленьку дочку.
Своєрідний фотопроект почався в 2014 році і продовжується досі. Жінка розповіла, що планує продовжувати зйомку, поки дівчинці не виповниться 18 років або навіть поки та не вийде заміж. Після цього мати збирається склеїти знімки в відеоролик і подарувати їй. Пост отримав понад 70 тисяч "лайків" від захоплених користувачів.