![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
У Закарпатті за минулий тиждень було зареєстровано 94 нових випадки кору. Про це повідомив Закарпатський регіональний центр охорони здоров'я.
Згідно з інформацією наявною у відкритому доступі, це на 20% менше, ніж на попередньому тижні, коли захворіли 117 осіб. Також сказано, що 83% пацієнтів хворих на кір не були до цього вакциновані.
Представники центру відзначають, що з початку року було зареєстровано 1646 випадків кору (130,8 випадків на 100 тис. населення), в тому числі 1306 серед дітей у віці до 17 років. Також повідомляється, що випадки зараження на кір були зафіксовані по всій території області.
Серед тих, хто був інфікований, більшу частину складають діти до 17 років - 89% (84 випадки), а ось частка дорослих зменшилася з 26% до 11% (з 31 до 10 випадків).