counter
Архів Повернутись назад 23 Лютого 2018
23 Лютого
Суспільство Суддя в США брав хабарі інтимними фото чоловіків Суд штату Арканзас в США засудив колишнього суддю Йозефа Бекмана до 5 років в'язниці, визнавши його винним у корупції. Про це повідомили в прес-службі Мін'юсту США. Також Бекман заплатить штраф в $50 тисяч, а після звільнення протягом 3 років буде перебувати під наглядом. Будучи суддею, 71-річний Бекман призначав м'якші вироки, якщо підсудні задовольняли його сексуальні забаганки, позуючи перед камерою в оголеному вигляді. Іноді суддя навіть виплачував зі своїх грошей штрафи, накладені на злочинців. Він був суддею в місті Вінне, подав у відставку в 2016 році після того, як комісія суддівського нагляду звинуватила його в отриманні тисяч непристойних фотографій підсудних чоловічої статі. У деяких випадках Бекман також сексуально домагався до обвинувачених. Свої злочини суддя здійснював з 2009 по 2015 роки. У розслідуванні «сексуальних ігор» судді брали участь як поліцейські, так і співробітники ФБР.
Суспільство оформление ленты  У величезній підводній печері знайшли кладовище майя Вчені Національного інституту антропології та історії Мексики виявили майже 200 останків і стародавніх артефактів всередині Сак-Актун - найбільшої в світі підводної печерної системи. Її підземні порожнини колись використовувалися індіанцями майя для жертвоприношень, бо вважалися воротами у потойбічний світ. Про це інформує Science Alert. Водолази знайшли кістки тварин і людей, вік яких досягав не менше 9000 років. На дні були скам'янілості істот, які жили за часів останньої льодовикової епохи,зокрема величезних лінивців, гомфотеріїв і ведмедів. Вчені вважають, що давня печера була пасткою для тих, хто з необережності в неї впав: люди і тварини не могли вибратися з неї. Також були виявлені частини керамічного посуду, предмети релігійного поклоніння і настінні гравюри. 140 з майже 200 предметів належать епосі майя.
Суспільство 94% жінок стали жертвами сексуальних домагань у Голлівуді Під час анонімного опитування було встановлено, що жертвами сексуального насильства або домагань у Голлівуді стали 94% жінок. Про це інформує видання USA Today.. В опитуванні брали участь 843 жінки, які працюють в індустрії розваг. Це продюсери, режисери, сценаристи і актриси. До дій сексуального характеру опитані віднесли коментарі, що мають еротичний підтекст, пропозиції зайнятися сексом, відверті погладжування і вимоги роздягатися на акторських прослуховуваннях без попередження. Багато жінок розповіли, що найчастіше їх переслідували або домагалися більш впливові чоловіки старшого віку. Опитування встановило, що не менше 21% респондентів хоча б раз змушені були займатися сексом на робочому місці з примусу. Лише 10% опитаних повідомляли про сексуальні домагання комусь, бо боялися, що це зруйнує їхню кар'єру.
Політика Держдеп закликав Москву погодитися на введення миротворців ООН У Держдепі США закликали РФ погодитися на миротворців ООН на Донбасі. Про це в ході брифінгу повідомила прес-секретар відомства Хезер Науерт, повідомляє Радіо Свобода. «Ми отримали повідомлення, що 23-річний медик з України була вбита, коли намагалася надати допомогу жителям Донбасу біля лінії зіткнення. Інцидент нагадав нам про продовження конфлікту на сході України, а також про те, що мирні жителі і особи, які надають їм допомогу, знаходяться кожен день в небезпеці», - каже Науерт. Вона зазначила, що РФ під силу зупинити цей конфлікт і вплинути на сили, які вона ж підтримує. «Росія демонструвала неодноразово, що може зупинити насильство, якщо цього захоче. США знову закликають Кремль наказати підручним силам реалізувати повне припинення вогню, вивести сили і важке озброєння з Донбасу і погодитися на миротворчу місію», - повідомила Науерт.
Суспільство Сильні морози до початку березня: очікується до -20 Головний синоптик країни Наталія Діденко повідомила, що на Україну насувається холодна повітряна маса арктичного походження, яка несе сильні морози. За її інформацією, друга половина тижня відзначиться температурою повітря вночі -10...-15 градусів, а на заході, півночі та в центральній частині місцями до -16...-20 градусів. Температура повітря вдень складе -6...-11 градусів, а в Сумській, Чернігівській та Харківській областях – до -14 градусів. Сьогодні, 23 лютого, сніг очікується в західних областях, а завтра, 24 лютого, снігопад охопить більшу частину України. У північних і західних областях в суботу очікується посилення вітру. У неділю сніг ослабне і припиниться. З початку наступного тижня в Україні мороз посилиться на кілька градусів і вночі може досягати -20 градусів і навіть нижче. У вівторок-середу очікуються снігопади. На початку весни, 1-2 березня, мороз буде лютувати і тільки з 3 березня почне трохи слабшати.
Події оформление ленты  У Києві викрили підпільний м'ясопереробний цех, де працювали нелегали На проспекті Степана Бандери в Києві співробітники управління боротьби зі злочинами, які пов'язані з торгівлею людьми, спільно з прокуратурою столиці викрили м'ясопереробний цех, де працювало десять нелегальних мігрантів, які не мають документів. Про це інформує прес-служба Національної поліції. Поліцейські встановили, що в приміщенні підприємства жінки і чоловіки жили і працювали. Крім цього, щоб не привертати увагу до себе, нелегали працювали вночі. За фактом незаконного перебування в Україні іноземців на них були складені протоколи за ст. 203 (Порушення особами без громадянства або іноземцями правил перебування в Україні, а також транзитного проїзду через територію країни) КУпАП. На даний момент вирішується питання щодо подальшого місця проживання іноземців.
Політика Міністра соцполітики викликають у парламент через загадковий законопроект про пенсії військовим У Раді викликають "на килим" міністра соцполітики через пенсій військовим. Про це в інтерв'ю журналістам заявила представник президента в парламенті Ірина Луценко, передає кореспондент АСН. "Ми також чекаємо в понеділок міністра Реву, щоб розуміти, що відбувається з законопроектом, який пов'язаний із пенсійним забезпеченням військовослужбовців", - заявила вона. Луценко нагадала, що Кабмін ще до початку року обіцяв передати на розгляд парламенту законопроект про пенсійне забезпечення військових пенсіонерів: "У нас до нього (Прим.: Андрія Реви) підготовлено багато питань, адже ви знаєте, що багато колишніх військових, поліцейських виходять на мирні акції протесту", - нагадала вона. Нагадаємо, раніше після чисельних акцій протестів Кабінет міністрів пообіцяв підвищення пенсій 498 тис. військових, це рішення вже узгоджено, говориться на сайті КМУ. При цьому уряд виділяє на ці цілі близько 7 млрд грн. Водночас поки точно не відомо, за яким принципом буде нараховуватися пенсія військовим. Також військові обурені пропозицією збільшення для них пенсійного віку.
Політика Рада ухвалить закон про наміри України вступити в НАТО Рада ухвалить закон про рух України в НАТО. Про це в інтерв'ю журналістам заявила представник президента в парламенті Ірина Луценко, передає кореспондент АСН. "Ми завершуємо розгляд питань з національної оборони. У зв'язку з ухваленням і підписанням закону про реінтеграцію Донбасу президент на Військовому кабінеті і РНБО поставив завдання подати (кандидатуру. - АСН) керівника Об'єднаного штабу. А також, щоб ми продовжили рух на можливе приєднання до НАТО", - заявила вона. Першим кроком має бути обов'язковий в односторонньому плані перехід України на стандарти НАТО. "Для цього потрібно коригувати стратегію. Тому президент вніс як першочерговий проект закону про національну безпеку і оборони, де будуть визначені інструменти і відомства, які будуть займатися цим питанням", - заявила Луценко
Політика оформление ленты  Чиновники заступилися за вилаяну Супрун і вимагають звільнити Москаля Чиновники Кабінету міністрів і з регіонів заступилися за міністра охорони здоров'я, яку напередодні нецензурно вилаяв голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Між ними виникла напружена ситуація через нерозмитнені засоби для щепленнями, які Угорщина передала Закарпаттю як гуманітарну допомогу. Через позицію МОЗ місцеві медики відмовляються її використовувати, а сам МОЗ щеплень в область не постачає, обурювався Москаль. На сесії облради він вилаяв Супрун за її заяву про нібито контрабанді вакцини від кору. Москаль заявив, що в.о. міністра потрібні "щеплення від дурості" і назвав її "єб..тою". Відео 18+.   Через кілька годин заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука написав повідомлення у соцмережі з гендерних підтекстом: "Якщо в Адміністрації Президента і в Кабінеті Міністрів є Чоловіки, то завтра Москаль має бути звільнений". Віце-прем'єр і міністр ЖКГ Геннадій Зубко написав, що сподіваєтся, що Національне агентство з питань державної служби розслідує нецензурні витівки очільника Закарпаття. А віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала колег спільно дати відсіч "неподобству". "Більше того, вважаю, що це образа не тільки міністра, але і всіх у суспільстві, хто не хоче чути нецензурщину... Москаль, по суті, зробив хуліганський вчинок, який підпадає під визначення статті 173 кодексу України про адміністративні правопорушення "Дрібне хуліганство", - заявила віце-прем'єр. Міністр Кабміну Олександр Саєнко в зв'язку зі скандалом заявив, що ситуація довела, що пора починати роботу над затвердженням кодексу етики поведінки чиновників місцевих рівнів. А ось міністр фінансів Олександр Данилюк сподівається, що Геннадій Москаль вибачиться перед Уляною Супрун: "Коли стоїть питання навіть не гендерної рівності, а елементарної етики... Повага - це завжди передумова для розуміння і зважених рішень. Тому вважаю неприпустимим таку поведінку і хамське ставлення до моєї колеги Уляна Супрун. І сподіваюся на здоровий глузд і публічні вибачення від Геннадія Москаля", - написав він у соціальній мережі. Втім ніхто з чиновників не прокоментував саму ситуацію з вакцинами на Закарпатті.
Політика Рада на наступному пленарному тижні внесе до порядку денного законопроект про Антикорупційний суд Рада на наступному пленарному тижні внесе до порядку законопроект про Антикорупційний суд. Про це в інтерв'ю журналістам заявила представник президента в парламенті Ірина Луценко, передає кореспондент АСН. "Президент буде наполягати на завершенні плеяди законодавчих актів, які завершать процес створення інструментів боротьби з корупцією. Це включення до порядку денного проекту закону про Антикорупційний суд і робота в комітеті над його підготовкою до другого читання", - заявила вона. Президент налаштований на те, щоб врахувати рекомендації Венеціанської комісії до проекту закону про АКС. "У частині того, як повинен виглядати суд. А саме, що стосується набору суддів, а також у частині того, які органи повинні розглядати цю справу. Чи буде це тільки НАБУ і САП або ж це буде Державне бюро розслідувань, а також СБУ", - сказала вона.
Події оформление ленты  В Одесі озброєні люди захопили санаторій Рейдери відключили подачу електрики в санаторій, в якому перебувало 150 пацієнтів. За власність над санаторієм зараз борються Мін'юст і Укрпрофоздоровниця. Близько 70 співробітників охоронної приватної фірми, озброєні арматурою і ломами, в п'ятницю, 23 лютого, увірвалися в одеський санаторій Лермонтовський. Чоловіки захопили адмінбудівлю і не пускають працівників на роботу, передає Думская. Повідомляється, що цілорічний санаторій, в якому перебуває зараз майже 150 пацієнтів, оскаржують один у одного Мін'юст і Укрпрофоздоровниця. «Загарбниками керує представник держпідприємства, який повідомив, що вони діють законно. На сьогодні є вже рішення, яке скасувало передачу здравниці Міністерству. Не маючи можливості зайти законним шляхом, держпідприємство здійснює злочин при потуранні Нацполіції. Правоохоронці тягнуть час», - повідомив адвокат Ілля Халдана, що захищає інтереси чинної адміністрації Лермонтовського.
Політика Рада наступного тижня звільнить Гонтареву Рада призначить наступного тижня Смолія на пост Глави НБУ. Про це в інтерв'ю журналістам заявила представник президента в парламенті Ірина Луценко, передає кореспондент АСН. "На цьому тижні (Прим.: з вівторка) ми обов'язково розглянемо питання звільнення і призначення голови Нацбанку. Це питання дещо затягнувся. Це пов'язано з тим, що пані Гонтаревої не було в Україні. Але вона готова звітувати в парламенті, показувати цифри і свою роботу", - заявила вона. Луценко зазначила, що наступного тижня парламент звільнить Гонтареву. "І призначить пана Смолія. Він вже пройшов співбесіду з Радикальної партією. Ми чекаємо його на зустрічі в понеділок", - сказала вона. Нагадаємо, раніше президент вніс кандидатуру Якова Смолія на посаду нового голови НБУ. Однак фракція "радикалів" заявила, що не буде її підтримувати. Каменем спотикання став той факт, що Яків Смолій позитивно оцінив роботу Валерії Гонтаревої на посаді голови НБУ.
Політика МЗС Великої Британії закликає не знижувати тиску на РФ через анексію Криму Світова спільнота повинна пам'ятати про страшні наслідки анексії Криму Росією і подвоїти рішучість у справі захисту цінностей та поваги міжнародного права. Про це пише глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон у статті, яка була розміщена на сайті відомства, передає DW. Джонсон нагадав, як Путін розповів у фільмі «Крим. Шлях на Батьківщину», що вийшов у 2015 році, про те, що рішення про захоплення півострова було ухвалено в Кремлі на нараді 22 лютого 2014 року. Фактично рішення про окупацію Криму було прийнято за три тижні до «бутафорського» і «фіктивного» референдуму, яким Москва намагалася надати наліт легітимності таким діям. Міністр вважає, що більш пізні заяви Володимира Путіна про захист жителів Криму, а також виконання їхніх побажань були брехливими. Глава МЗС нагадує, що РФ анексувала півострів у України 18 березня 2014 року. Після окупації Путін продовжив дії, розпалюючи конфлікт на Донбасі. За словами глави МЗС Великої Британії, «потрібно виважено і рішуче протистояти РФ. Це означає збереження пов'язаних із Кримом санкцій проти Кремля, поки регіон залишається під контролем Москви, а також збереження подальших санкцій, поки мінські угоди не виконуються», - сказав Джонсон.
Події Труп жінки знайшли в річці у Києві У четвер, 22 лютого, ввечері рятувальники витягли з річки біля вул. Набережно-Хрещатицької труп жінки. Виклик до рятувальників надійшов від працівників поліції. Про це інформує прес-служба ДСНС у столиці. Як зазначається, тіло було на поверхні води на відстані п'яти метрів від берега. За допомогою водолазного спорядження і аероглістера рятувальники дістали труп жінки і передали його поліцейським. Зараз правоохоронці встановлюють причини трагедії. Спікер ГУ ДСНС  по столиці Світлана Водолага повідомила виданню Сегодня, що виявлена ​​дівчина - це не зникла студентка Мукаддас Насирлаєва, яка нібито скинулася з моста Патона. «Дівчина в інший куртці, її виявили вище за течією. На вигляд 40-45 років. За словами експертів, тіло було у воді приблизно добу», - каже Світлана Водолага.
Політика ГПУ допитала Коломойського і Гонтареву у справі ПриватБанку Генпрокуратура України допитала голову НБУ Валерію Гонтареву, а також екс-власника «ПриватБанку», підприємця Ігоря Коломойського в рамках розслідувань махінацій у банківській установі. Про це повідомив глава ГПУ Юрій Луценко в інтерв'ю виданню «Лівий Берег». «У мене багато запитань до неї. Буквально два тижні тому вона давала свідчення у інших справах. Щодо «ПриватБанку», НБУ, інших банківських установ. Так само, як і Рожкова», - говорить генпрокурор. Луценко не розкрив подробиці допиту Гонтаревої, а також суть її свідчень. На запитання, яким чином відбувався допит Ігоря Коломойського, він відповів, що бізнесмен давав свідчення на відстані. Так само був допитаний співвласник націоналізованого банку Геннадій Боголюбов. Крім цього, свідчення у цій справі дала низку високопоставлених чиновників, а саме колишній і чинний прем'єри, колишній голова АП, глава МВС та інші.
Політика Гройсман вимагає від Москаля вибачень за матюки на адресу міністра Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зажадав від голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля вибачитися за нецензурні вирази на адресу в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі. "Сьогодні вранці мав телефонну розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Сказав йому, що вважаю: він повинен знайти в собі сили публічно вибачитися перед в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун за образливі слова на її адресу. Така поведінка неприпустима для чиновника і чоловіки. Вона не красить чоловіка", - написав Гройсман. Нагадаємо, раніше АСН повідомляла, що чиновники Кабінету міністрів і з регіонів заступилися за міністра охорони здоров'я. Між ними виникла напружена ситуація через нерозмитнені щеплення, які Угорщина передала Закарпаттю як гуманітарну допомогу. Через позицію МОЗ місцеві медики відмовляються її використовувати, а сам МОЗ щеплень в область не постачає, обурювався Москаль. На сесії облради він назвав главу МОЗ "єб ... тою".
Здоров`я Дві третини киян оцінили медпослуги у столиці на рівні нижче середнього - опитування Жителі Києва оцінили медичне обслуговування в державних медустановах нижче середнього і заявили про необхідність реформи. Таку думку висловив експерт Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Максим Паращевін на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Частка тих, хто дав негативні оцінки медицині в Києві, десь удвічі більше тих, хто дав позитивну оцінку. Якщо на певне узагальнення виходити, то оцінка все-таки трохи нижче середньої", - зазначив експерт. За його словами, близько 30% респондентів відзначили погіршення якості медпослуг за останній час, поліпшення ж мало хто побачив. При цьому він додав, що більше половини респондентів повідомили, що тією чи іншою мірою платили за медичні послуги в державних медустановах. Ще 70% респондентів вважають, що реформа медичної галузі необхідна, причому терміново. Водночас населення Києва має туманне уявлення про те, що саме необхідно змінювати в галузі і не особливо цікавиться цим питанням. Дані були отримані в ході опитування дорослого населення Києва в період з 16 по 20 січня. Також, за даними Паращевіна, переважна більшість киян не вибрали свого сімейного лікаря. Нагадаємо, прем'єр Володимир Гройсман пообіцяв подати до Верховної Ради кандидатуру Уляни Супрун.
Політика Світ на порозі нової "холодної війни", де Росія - головна загроза - Горбулін Світ на порозі нової "холодної війни", де Росія - головна загроза. Про це на Балтійсько-Чорноморському форумі заявив директор Інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, передає кореспондент АСН. "Ми не можемо закривати очі на те, що світ практично наблизився до того, що називається "холодною війною". А значить, нас чекає нове загострення ситуації в сфері безпеки. І підвищення ризиків виникнення військового конфлікту. Зокрема глобального", - заявив він . Об'єктивно, з його слів, найбільша загроза сьогодні виходить з Росії, яка використовує методи гібридної війни. "Її діяльність, пов'язана зі збільшенням витрат на оборону, формування нових дивізій на кордонах наших країн, нарощування військової інфраструктури - все це веде до мілітаризації акваторії Чорного та Балтійського морів. Як наслідок відбувається стрімке зростання витрат на оборону у всіх країнах регіону. Розвертаються нові військові контингенти і системи озброєння. Ми постійно повинні пам'ятати, стикаючись з російською загрозою, що перебуваємо в ролі прикордоння між цивілізованим світом і реваншистським, імперіалістським. Ця роль нам випадає не вперше. Дефіцит безпеки країн Центральної Європи спостерігається щонайменше  з 18 ст. І народи регіону  до цього часу наполегливо шукають шлях безпеки", - сказав він. Горбулін зазначив, що всі без особливої ​​наївної романтики повинні розуміти, наскільки ненадійним виявився Будапештський меморандум. "У залі є дві людини, які були в Будапешті... А результат всім відомий", - підкреслив він.
Здоров`я Лікарі безсоромно перепродують хворим ліки, виділені державою безкоштовно Дві третини пацієнтів у Києві не мають доступу до безкоштовних ліків, які закуповуються за державними програмами, оскільки їх перепродують лікарі. Таку думку висловила менеджер медичної групи реанімаційне пакету реформ Світлана Бубенчикова на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "За моїми спостереженнями, більше двох третин пацієнтів не можуть отримати безкоштовні ліки", - зазначила експерт. За її словами, це відбувається не тому, що в лікарнях немає безкоштовних ліків. Причина полягає в тому, що медики залишають препарати для "своїх" пацієнтів або просто перепродують ліки через аптеки. "Дуже часто лікарі, не соромлячись, говорять, куди піти, де купити і які саме препарати, хоча в ідеалі повинні прописуватися діючі речовини, а не конкретні препарати", - додала Бубенчикова. При цьому вона додала, що минулого року держава передбачила 38 різних програми, за якими через спеціалізовані організації МОЗ закуповувало різні препарати - зокрема з онкології і гепатиту С, за якими пацієнти звертаються найчастіше. Нагадаємо, прем'єр Володимир Гройсман пообіцяв подати кандидатуру Уляни Супрун до Верховної Ради.
Політика Кравчук: Росія - винна у всьому, але Україна повинна запропонувати план припинення війни Росія винна у всьому, але Україна повинна запропонувати світові план припинення війни. Про це на Балтійсько-Чорноморському форумі заявив перший президент України Леонід Кравчук, передає кореспондент АСН. "Що Україна повинна зробити, щоб вона не була епіцентром або, можливо, якоюсь точкою, від куди підуть нехороші руху в Європі і світі? Я до чого веду? Попри те, що ми весь час говоримо і правильно говоримо, що в усьому винна Росія: у війні на Донбасі, анексії Криму, і це реальний факт, - я хочу, щоб ми самі подумали. А що має зробити Україна, щоб це безумство і війна сьогодні закінчилися", - заявив він. Політик зазначив, що поділ світу і перегляд кордонів у 21 ст. виходить за цивілізаційні рамки. "Ми повинні подумати: що запропонувати світові в такому пакеті і редакції, щоб відмовитися від цього було важко. Щоб світ зрозумів: ми постійно думаємо, життя, кров наших людей постійно змушують нас про це думати", - підкреслив Кравчук. Перший президент України додав, що сьогодні криза в світі набагато ширше, ніж просто економічна - вона ще й політична, ідеологічна і гуманітарна. Тому Україна повинна підійти до питання забезпечення своєї безпеки комплексно. "Завтра ніщо не відбудеться само собою... Але якщо почують хоча б кілька наших слів, це буде добре", - упевнений він.
Події В ОРЛО назвали причини відсутності зв'язку Vodafone Робота мобільної мережі Vodafone припинилася через обстріл. Про це заявив "перший заступник міністра зв'язку і масових комунікацій" ЛНР "Юрій Першиков. Він повідомив, що в районі села Весела Гора, яке контролюють проросійські бойовики, пошкоджена магістральна волоконно-оптична лінія. При цьому терористи звинувачують в обстрілі ЗСУ. «Нас у черговий раз обстріляли - обрив кабелю магістрального стався в районі Веселої Гори практично у тому ж місці, де і минулого разу». Бойовики готові відремонтувати зв'язок, але хочуть гарантій безпеки від української армії. Також окупанти сподіваються, що "оперативно спрацюють ОБСЄ і їхні колеги в СЦКК, щоб забезпечити нам режим безпеки для роботи ремонтних бригад». Водночас, за припущенням бойовиків, на ремонт оптоволоконної магістралі знадобиться лише кілька годин.
Політика В ЄС вимагають від України активніше працювати над євроінтеграцією У ЄС вимагають від України зняти політичні та адміністративні бар'єри на шляху євроінтеграції. Про це на конференції заявив глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі, передає кореспондент АСН. "Євроінтеграція - це командна робота, і якщо хтось у цій команді не робить усе можливе, це в цілому б'є по всіх починаннях і процесу. Хто першим перебуває в цій команді? Зрозуміло, що уряд. І якщо основні міністерства не передають документи для реформування українського законодавства відповідно до європейських стандартів, нічого не буде працювати ", - заявив він. Мінгареллі зазначив, що в Україні немає політичної волі або ж є прояви адміністративного ресурсу, потрібно щось робити з цим."Ми не можемо просто сидіти і чекати. Тому зрозуміло, що в основних міністерствах вкрай важливо мати і владу, і бажання, і можливості. Так само хтось в уряді України повинен бути, хто буде координувати весь процес. Це Іванна (Прим.: Климпуш-Цинцадзе) Ольга (Стефанишина), а також Департамент з питань європейської інтеграції. Це не єдині люди. Але вони мають можливості і потенціал", - сказав він.
Дозвілля оформление ленты  Вікторія Бекхем показала зворушливе фото з чоловіком Ікона стилю Вікторія Бекхем представила свою нову колекцію свого одягу. І в цей день підтримати її прийшли чоловік і діти. Після презентації Вікторія поділилася зворушливим селфі з чоловіком Девідом Бекхемом. На фото діва з ніжністю поклала голову на плече коханого чоловіка. При цьому Девід з задоволенням посміхається, що підкреслює його зморшки. Подружжя виглядає дуже мирно. "Кохаю тебе, ти прийшов підтримати мою презентацію", - написала Вікторія під фото. Вікторія під час кожної своєї колекції презентує ще й футболки з різними іронічними слоганами. Наприклад цього разу були написи - Dark But Happy Place - Темне, але щасливе місце.  Дизайнер пояснила сенс слогана: «Я трохи одержима сонцезахисними окулярами. Постійно надягаючи окуляри, мені подобається думати, що опиняюся в темному, але щасливому місці».
Економіка Не ліс-кругляк, не тарифи: МВФ хоче реальну боротьбу з корупцією - економіст Головною вимогою Міжнародного валютного фонду (МВФ) для надання обіцяного кредиту Україні є боротьба з корупцією. Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "В Україні намагаються представити проблему взаємин із МВФ як таку, що пов'язана, наприклад, з небажанням збільшувати тарифи, з небажанням вивозити ліс-кругляк. Однак це інформація для внутрішнього користування. У реальності, якщо ви подивитеся, що стоїть у пріоритеті наших взаємин із МВФ , - це боротьба з корупцією ", - зазначив експерт. За його словами, останні рейтинги Transparency International віддають Україні "стабільне" 131-ше місце в рейтингу корупції, а іноземна преса періодично публікує інформацію про незаконно нажите багатство всього політичного бомонду України. При цьому він додав, що міжнародні кредитори країни вже не хочуть заплющувати очі на той факт, що за корупційними каналам в Україні щорічно проходить від 5 до 9 млрд доларів. Таким чином, скорочення корупції хоча б удвічі автоматично звільняє від 2,5 до 5 млрд доларів в українському бюджеті, які створять "фіскальний простір" для реалізації багатьох проектів. Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не погодила з МВФ питання щодо газу і Антикорупційного суду.
Події Захоплення санаторію в Одесі: поліція відкрила кримінальну справу Працівники правоохоронних органів порушили кримінальну справу за фактом незаконного проникнення на територію санаторію «Лермонтовський». Про це у себе в Facebook пише радник глави ГУ Нацполіції по Одеській області Руслан Форостяк. Раніше стало відомо, що працівники санаторію «Лермонтовський» кілька років вже судяться з Мін'юстом України. Юристи «Лермонтовського» вважають, що працівники міністерства намагаються незаконно заволодіти адміністративною будівлею і територією здравиці, яка розташована в елітному і дорогому районі Одеси. У п'ятницю, 23 лютого, вранці декілька десятків невідомих пробралися на територію санаторію і захопили адмінкорпус. Працівники «Лермонтовського» викликали правоохоронців - спочатку приїхали патрульні, а потім спецназ.
Політика Кабмін у понеділок оприлюднить План виконання Угоди про асоціацію з ЄС до 2020 року Кабмін у понеділок оприлюднить План виконання Угоди про асоціацію з ЄС до 2020 року. Про це на конференції заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент АСН. "В уряді в кінці жовтня ми ухвалили великий і амбітний документ - План заходів для виконання Угоди України з ЄС про асоціацію до 2020 року. Він містить 1200 сторінок, 2000 завдань і ще 5000 різних підзавдань. І нарешті у понеділок цей документ буде оприлюднений на порталах Кабміну, зокрема на євроінтеграційному порталі, над яким ми довго працювали", - заявила вона.Вона зазначила, що в 2017 році уряду вдалося багато в частині виконання Угоди про асоціацію з ЄС. "Це і сектор безпеки, і фінансовий сектор. І в сфері енергетики та енергоефективності. А також у скороченні торгових бар'єрів. В гуманітарній сфері та освіті. Ми ухвалили низку стратегічних документів, починаючи зі стратегії в енергетиці до 2035 року, закінчуючи 23 системними законами в парламенті, які дозволять нам у горизонтальному напрямі виконувати угоду з ЄС", - нагадала вона. З її слів, якщо говорити умовно, то минулого року Верховна Рада виконала свої євроінтеграційні зобов'язання на 30%, а Уряд - на 42%. А інші органи влади - на 50%. "Це означає, що Україна просунулася загалом на 42% у процесі євроінтеграції в минулому році. Але хіба євроінтеграція визначається відсотками? Ні. Головне, щоб це відчули всі українці", - сказала вона.
Події Бойовики "ЛДНР" запасаються їжею і бояться наступу ЗСУ Терористи «ДНР» і «ЛНР» почали накопичувати на бригадному рівні недоторканний запас матеріально-технічних засобів. Про це повідомляє координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у себе в Facebook. Йдеться насамперед про продовольство і пальне. «Разом з тим російські радники в обох «армійських корпусах» відзначили високий рівень розкрадання ресурсів особовим складом, а також командуванням бригад. Фіксуються поставки «некондиційного» продовольства з російської території», - пише він. За інформацією Тимчука, терористи також укріплюють свої позиції уздовж лінії бойових дій. «На низці ділянок окупанти продовжують укріплювати позиції. Через побоювання активних дій Збройних Сил України у т.зв. «донецькому підчерев'ї» обладнають новий опорний пункт з капонірами для техніки, а також стаціонарними укриттями для складу бойовиків», - зазначив він.
Події оформление ленты  У центрі Дніпра бігав вовк з палаючими очима У п'ятницю, 23 лютого, в Дніпрі близько 00:30 центром міста бігав вовк. Про це повідомляє Інформатор. Було припущення, що небезпечний звір втік із зоопарку. Однак поліцейські зв'язалися з працівниками цирку і встановили, що вовк не проживав ніколи на їхній території. У цирку уточнили також, що не тримають взагалі вовків. На пошуки були спрямовані сили відразу кількох екіпажів поліції. Вовка помітили люди, які перебували в районі Дніпровського центрального цирку. Журналіст джерела зустрівся з хижаком біля заправки Avias, яка розташована під Новим мостом: перелякана тварина вибігла на проїжджу частину. Це невеликий вовк, з палаючими очима від страху, він попрямував на міст і побіг у бік лівого берега. За ним рухалося кілька екіпажів поліції. Незабаром вовк звернув у бік річки і зник.
Політика оформление ленты  В'ятрович переконаний, що більшість українців вже не пам'ятає свято 23 лютого Більшість українців вже не пам'ятає свято 23 лютого. На прес-конференції відбулася перепалка голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича з одним із журналістів, передає кореспондент АСН. Один з журналістів російською мовою запитав В'ятровича: "Чи випадково була обрана дата - 23 лютого - для вашої доповіді?", - намагаючись спровокувати директора Інституту пам'яті. На що В'ятрович спокійно відповів: "Ні, не пов'язана. І я взагалі впевнений, що чим далі, тим більшість українців взагалі не пам'ятає, що це було за свято. Цей день як святковий і такий, що щось значив для когось, абсолютно зникає з українського інформаційного поля". Він нагадав, що ще кілька років тому напередодні цього свята в Україні постійно рекламували продаж шкарпеток і парфумів напередодні нібито чоловічого дня. "Але, Слава Богу, зараз цього не спостерігається. Упевнений, що для більшості українців 23 лютого - це вже звичайний день", - сказав він.
Економіка МВФ не піде на компроміс щодо Антикорупційного суду і приватизації - економіст Міжнародний валютний фон (МВФ) не піде на компроміс з українською владою щодо створення Антикорупційного суду і проведення приватизації. Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Два стратегічно важливих завдання, які потрібно вирішити у наших взаєминах із Міжнародним валютним фондом, - антикорупційний суд і приватизація. Все інше - можна знайти компромісне рішення. З цих двох питань компромісу не буде", - зазначив експерт. За його словами, позиція МВФ щодо комунальних тарифів, зокрема підвищення ціни на газ для населення, полягає в тому, що вони можуть бути підняті у довгостроковій перспективі. При цьому економіст додав, що цьому має передувати створення умов для фінансової безпеки і економічного зростання в Україні. Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не погодила з МВФ питання щодо газу і антикорупційного суду. На його думку, ці умови Україні може виконати до квітня 2018 року.
Політика В ОРДЛО почали мобілізацію бойовиків для відправки в Сирію Бойовики на окупованих територіях Донбасу почали набирати в батальйони для участі у війні Сирії. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук. «Командування "1 АК ДНР" і "2 АК ЛНР" отримало наказ про термінове формування 2-х батальйонів (по 500 ос. кожен) для участі в збройному конфлікті в Сирії. Батальйони наказано комплектувати виключно з місцевих бойовиків, не включаючи до них російських найманців. Серед командування бойовиків поширюється інформація про те, що даний наказ викликаний великими втратами російських ПВК у Сирії останнім часом». При цьому, за словами Тимчука, місцевим командирам бойовиків ця ідея зовсім не подобається, вони й до цього скаржилися на брак зброї, а тепер і поготів не буде кому захищати кордони окупантів. Нагадаємо, раніше російська влада визнала, що в Сирії в результаті «недавнього військового зіткнення» поранення отримали кілька десятків громадян Росії. Про це повідомили в прес-службі міністерства закордонних справ країни-агресора. Окремо в МЗС РФ підкреслили, що в «зіткненні» військові РФ «жодним чином не брали участі». Як відомо, в Сирії недавно в результаті жорстоких боїв було вбито близько 300 найманців з так званого угруповання "Вагнера".
Економіка Україні в 2018 році доведеться взяти в борг 7 мільярдів доларів Без співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) Україна не зможе отримати кредити при загальній потребі в 7 мільярдів доларів у 2018 році. Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Не буде співпраці з Міжнародним валютним фондом - не буде грошей ні від яких інших фінансових інституцій", - зазначив експерт. За його словами, в поточному році очікувалося, що Україна може отримати 3-4 млрд доларів від МВФ, близько 2 млрд доларів - від Євросоюзу і ще 1 млрд доларів від інших структур. При цьому він додав, що також співпраця з МВФ дозволяло українському уряду вийти на ринки запозичення капіталу і позичити там ще 1-2 млрд доларів. "Питання з фінансовою стабільністю в середньостроковій перспективі було б вирішено", - додав при цьому економіст. Таким чином, як зазначив Устенко, країна отримала б близько 8 млрд доларів при потребі у валюті на рівні 7 млрд доларів. Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не погодила з МВФ питання щодо газу і антикорупційного суду. На його думку, ці умови Україна може виконати до квітня 2018 року.
Кримінал Затримано подозрюваних в організації замаху на нардепа Мосійчука Правоохоронці затримали кількох підозрюваних у скоєнні теракту у телеканалу "Еспрессо", метою якого могло бути вбивство нардепа Ігоря Мосійчука. Також кілька підозрюваних перебувають в Росії, повідомляє Insider з посиланням на джерело в СБУ. Джерело видання також підтвердив недавні заяви Мосійчука про затримання підозрюваних в організації вибуху біля телеканалу "Еспрессо". За даними джерела, підозрювані - громадяни України. Затримані вже перебувають в СІЗО. Нагадаємо, 25 жовтня минулого року біля будівлі телеканалу "Еспрессо" в Києві стався вибух, у результаті якого загинули колишній співробітник МВС юрист Михайло Мормиль і охоронець нардепа Мосійчука Руслан Кушнір. Поранення отримали троє - Ігор Мосійчук, політолог Віталій Бала й випадкова перехожа.
Політика В'ятрович розповів, чим Інститут пам'яті займатиметься після декомунізації Процес декомунізації в Україні фактично завершено. Про це заявив глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, передає кореспондент АСН. "Процес декомунізації в 2017 році ми вже фактично завершили. Ми покінчили з позбавленням від тоталітарної комуністичної символіки. І цей процес активно відбувався ще в 2016 році", - заявив В'ятрович. Він зазначив, що в 2016 році було перейменовано 987 населених пунктів. А також майже 52 тис. вулиць і Україна позбулася майже 2,5 тис. пам'ятників вождям тоталітарного режиму. Тому на поточний рік, з його слів, Інститут вибрав основною темою поширення інформації про історію України. "Це стосується просвітницької діяльності про історію 20 ст., яка викликала великий інтерес у світі. А також стурбованість у наших східних сусідів. Але також почали звучати різкі заяви одного з наших західних партнерів, якому не сподобалося переосмислення нашої історії", - сказав історик.
Політика Москаль зажадав, аби першою перед ним вибачилася Супрун Новий виток скандалу через угорську вакцину на Закарпатті. У відповідь на вимоги прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та ще кількох обурених нецензурними висловлюваннями Геннадія Москаля на адресу Уляни Супрун чиновників, останній відповів відмовою. Москаль заявив, що першою в даній ситуації повинна вибачитися Супрун, за розповсюдження недостовірної інформації про нього особисто і про ввірений йому регіон. "Першою має попросити вибачення пані Супрун за поширення негативної і недостовірної інформації про Закарпаття. Якщо її вибачення будуть щирими, тоді вони будуть і від мене. Мої висловлювання (нецензурна лексика на адресу Супрун - АСН) відповідають чинному українському законодавству. Так, пункт 1 статті 227 Цивільного кодексу України вказує: «Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації", - нагадав Москаль. Він також вказав, що в кодексі нічого не сказано про те, що відповідь не може бути емоційною. "Заявляю ще раз, що вакцина від кору бельгійського виробництва, яка сертифікована в Україні, була передана урядом Угорщини на Закарпаття та розмитнена відповідно до законодавства. Після розмитнення вакцину передали по районах області й почали прищеплювати дітей. На сьогодні використано близько 80 відсотків вакцини, про що облдержадміністрація щотижня надає інформацію в Міністерство охорони здоров'я України", - заявив Москаль. "Оприлюднена пані Супрун інформація про "контрабандну вакцину, яку лікарі не хочуть використовувати", є і недостовірною, і такою, що зачіпає не тільки мене особисто, але і всю Закарпатську область, яка з вини Міністерства охорони здоров'я не отримує вакцину і змушена просити гуманітарну допомогу від сусідніх країн" , - наполягає скандальний губернатор. "Базар треба не тільки фільтрувати, за базар треба відповідати, - закінчив своє звернення Москаль.
Економіка У 2019 Україну чекає фінансове "цунамі" Кредит Міжнародного валютного фонду може надійти тільки в кінці поточного року, проте в 2019 році Україні буде вкрай важко обслуговувати борги. Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Швидше за все, у другій половині року ми тільки будемо думати про те, як будемо отримувати гроші від МВФ і як ми будемо розблоковувати програми кредитування. Хоча це досить оптимістично", - зазначив експерт. За його словами, такий розвиток подій можливий тільки в разі проведення Україною рішучих реформ. Однак, на думку О. Устенка, ймовірність того, що антикорупційний суд з'явиться в Україні незабаром і почне негайно діяти, невисока. А це, на його думку, є головною умовою МВФ. При цьому він додав, що в цьому випадку країні доведеться йти на зниження золотовалютних запасів, які на сьогодні складають менше 18,5 млрд доларів. Причому зробити це, на думку економіста, доведеться досить швидко. "У такому випадку ми відкриємо країну під фінансове цунамі 2019 року, коли виплати будуть 6,5 млрд доларів за державним зовнішнім боргом, 2 млрд доларів буде потреба приватного сектора, дефіцит рахунку валютних операцій прогнозно можна оцінити в 4 млрд доларів", - додав експерт. За його словами, приплив валюти в країну наступного року складе не більше 2 млрд доларів, тоді як потребу в 10 млрд доларів покрити буде нічим і обслуговувати борги країна не зможе. Більш того, такий сценарій ще не враховує 3 млрд доларів боргу за так званим "кредитом Януковича" і 2 млрд доларів за позовом "Газпрому" Російської Федерації, за якими зараз Україна очікує рішення судів і які, очевидно, будуть не на користь України. Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не погодила з МВФ питання щодо газу й антикорупційного суду. На його думку, ці умови Україні може виконати до квітня 2018 року.
Дозвілля оформление ленты  48-річна Евеліна Бледанс влипла в скандал через фотосесію голяка Російська актриса й телеведуча Евеліна Бледанс, яка здобула популярність кілька десятків років тому завдяки ролі медсестри в німому "Маски-шоу", потрапила під шквал критики через оголені фото в хутрі. Відверті фотографії актриса виклала напередодні у свою соцмережу. В принципі Бледанс часто постить свої фото та Селфі в коротких спідницях, сукнях з глибоким декольте. Але не всі вони знаходять у читачів розуміння. Остання досить пікантна фотосесія стала особливо обговорюваною. "Прокидайтеся! Любіть! Хочете! Давайте! І головне - не сумуйте! ", підписала "оголене" фото актриса. І поставила хештег "Молодість назавжди". Нагадаємо, Бледанс - 48 років. Одні пишуть актрисі слова захоплення і заздрості, але інші вказують на те, що в наш час рекламувати хутро - моветон, особливо - у її віці.
Економіка Навіщо МВФ вимагає приватизації в Україні і чому вона неможлива Приватизація залишається однією з головних вимог Міжнародного валютного фонду (МВФ) до України. Про це нагадав виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Приватизацію розглядають як засіб перекрити цю чорну діру, де 5-10 млрд доларів ходить по корупційним каналах", - зазначив експерт. За його словами, МВФ не розглядає приватизацію як можливість поповнити бюджет, перекрити дефіцит коштів. Однак, як підкреслив О. Устенко, такі завдання, очевидно, не влаштовують український політичний клас. При цьому він додав, що об'єкти, виставлені на приватизацію, незважаючи на їхню ймовірну прибутковість, навряд чи викличуть інтерес у потенційних іноземних інвесторів, оскільки Україна знаходиться на 5 сходинок нижче від інвестиційного рівня. Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не погодила з МВФ питання щодо газу й антикорупційного суду. На його думку, ці умови Україні може виконати до квітня 2018 року.
Економіка Падіння економіки обвалить рейтинги влади напередодні виборів - експерт Економічні умови наступного року в Україні призведуть до стрімкого падіння рейтингів влади напередодні виборів. Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Можливість (для влади виграти вибори - ред.) перша - це змістити вибори на більш ранній термін, тому що в 2019 році потрібно буде робити вибори на тлі розбалансованої економіки і наближення вже фінансового цунамі", - зазначив експерт. За його словами, виходячи з економічних реалій наступного року, цілком імовірно, що влада буде намагатися змістити дату парламентських виборів. При цьому економіст Віктор Скаршевський додав, що в такій ситуації рейтинг Блоку Петра Порошенка може опуститися навіть з нинішніх 8% до показника Народного фронту - нижче 1%. Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не погодила з МВФ питання щодо газу й антикорупційного суду. На його думку, ці умови Україні може виконати до квітня 2018 року.
Кримінал оформление ленты  Працівники санаторію "Лермонтовський" відбилися від представників Мін'юсту Черговий етап боїв за скандальний санаторій «Лермонтовський», розташований у самому центрі Одеси, закінчився нічим. Після боїв і сперечань представники Мін'юсту поїхали до Києва, повідомляє місцеве видання Пушкинская. Сьогодні група людей намагалася знову захопити адміністративну будівлю санаторію. Близько 20 молодиків, озброєних арматурою, ножами, ломами і, можливо, зброєю, проникла на територію санаторію і захопила адміністративний корпус. Його працівники  викликали поліцію, яка надалі відкрила кримінальне провадження за ст. 356 КК України. Поліція затримала кількох захоплювачів. Депутат міськради Денис Григор'єв пізніше заявив, що це були рейдери, серед яких були судові пристави. Ті нібито з'явилися виконати рішення суду за 2015-й рік. Також головлікар санаторію Дмитро Антипов заявив, що в результаті сьогоднішніх подій кілька людей потрапили до реанімації. Працівники санаторію «Лермонтовський» кілька років судяться з Міністерством юстиції України. Останні, нібито, поклали око на дорогоцінні землі в центрі курортної Одеси.
Події оформление ленты  Українці і грузини в Польщі напали на поліцейських, четверо поранених У польському місті Згеж група грузинів та українців напала на поліцейських. Про це повідомляє місцеве видання Dziennik Lozki. Інцидент стався вночі в п'ятницю, 23 лютого. Патрульні помітили групу чоловіків, що розпивали алкоголь. Виявилося, що це іноземці - українці і грузини. Останні поводилися агресивно, не реагували на спроби поліцейських їх заспокоїти. Пізніше в правоохоронців полетіло каміння і бруківка. Поліцейські зробили кілька попереджувальних пострілів. В результаті троє іноземців отримали поранення в ногу, їхньому життю нічого не загрожує. Національність постраждалих не уточнюється. Був госпіталізований і один патрульний, який отримав травму голови. В результаті події затримали 13 осіб - громадян Грузії та України. Всі вони працювали в Польщі. Слідчі з'ясовують, чи було їх перебування в країні і працевлаштування законним.
Суспільство Розенко повідомив, коли знову підвищать «мінімалку» в Україні Ініційоване президентом України підвищення мінімальної зарплати до 4100 грн може статися після закінчення першого кварталу 2018 року. Тобто до кінця березня. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, нагадавши, що зараз мінімальна зарплата в Україні - 3723 грн. Втім, підвищення відбудеться, якщо українська економіка стабілізується й почне рости. А відбувається це чи ні, уряд зрозуміє якраз на початку квітня. Також Розенко похвалився істотними додатковими надходженнями до Пенсійного фонду. Так що він вважає, що підвищення "мінімалки" - цілком можливе. Нагадаємо, раніше АСН розповідала, що економіка України відновиться до рівня 2013 року тільки до 2025-2027 років. Все через те, що за всі роки незалежності економіка стала повністю сировинною, що тягне за собою низький рівень життя та високий рівень корупції.
Здоров`я У Харкові пройде перша канабіс-конференція У Харкові 20 квітня пройде перша наукова конференція з медичного канабісу. Про це повідомляє місцеве видання «Вечірній Харків». Захід проводитимуть громадські організації «Єдиний досвід» і «Українська асоціація медичного канабісу», партнерами також виступили Національний фармацевтичний університет Харкова і Університет медичних наук Литви. Для пацієнтів і лікарів вхід буде вільним. За словами організаторів, будуть окремо висвітлені питання лікувальних якостей конопель, а також питання впровадження в вітчизняну медицину міжнародного досвіду та законодавчого врегулювання такого впровадження. Зазначають, що лікарські препарати на основі канабісу ефективно допомагають в лікуванні низкиважких захворювань, зокрема, таких, як епілепсія, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера і Паркінсона. Є дані про позитивний ефект у застосуванні при інфаркті міокарда, в лікуванні артеріальної гіпертензії. 
Економіка Восени 80% населення України проситиме субсидій - експерт Помилкова тарифна політика уряду призвела до того, що 68% домогосподарств не здатні оплатити комунальні платежі і користуються субсидіями, які в свою чергу розоряють державний бюджет і в корені знищують зачатки енергоефективності. Про це в своєму блозі на АСН написав економічний експерт Андрій Павловський. Експерт нагадав, що в Європі субсидіями користуються лише 5-10%. У той же час після прийдешнього підвищення тарифів вже 80% населення України буде не в змозі заплатити за власне житло. "Тепер же уряд взявся за допомогою перевірок зменшувати кількість одержувачів субсидій. Планує забирати субсидії: за наявності двомісячної заборгованості (або борг понад 360 грн), через не зазначені в декларації додаткові доходи сім'ї, за покупку на 50000 гривень. Сюди ж належить ускладнення і погіршення умов для отримання нових субсидій. При цьому соціальні інспектори отримали розширені повноваження - аж до права без попередження заходити в житло одержувачів соціальної допомоги та перевіряти їхній рівень життя ", - повідомив Павловський. Також експерт нагадав, що система субсидій вбиває енергозбереження та енергоефективність, оскільки в цій ситуації в зменшенні споживання енергоресурсів не зацікавлені як монополісти, так і споживачі. Також експерт вказує на абсурдну ситуацію, коли більшість тих, що отримують субсидії, - працюючі люди. "Зараз до роботодавців масово звертаються робітники з проханням показувати занижену зарплату, оскільки чим менша зарплата, тим більший розмір субсидії. В Україні, за даними Міністерства соціальної політики, серед одержувачів субсидій 50% працюючих людей", - нагадав експерт. За словами Павловського, враховуючи, що на цей рік планується витратити 71 млрд. грн., "ще кілька років таких «реформ» і на субсидії будемо витрачати половину державного бюджету".
Економіка Влітку курс долара в Україні стрімко обвалиться. Економіст озвучив прогноз Цьго літа курс долара в Україні може опуститися нижче 27 гривень. Таку думку висловив економічний експерт Віктор Скаршевський на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Я думаю, що до літа курс буде десь 27, можливо, навіть трохи нижче, тому що сезонність, що склалася за останні три роки, повторюється  й цього року", - зазначив експерт. За його словами, нинішні стрибки курсу - в січні-лютому 2018 року - повністю повторюють ситуацію на валютному ринку початку 2017 року. При цьому він додав, що до кінця року сезонність може бути посилена погіршеною зовнішньоекономічною кон'юнктурою, що призведе до зростання курсу долара вище за 30 гривень - на рівень 31-32 грн/долар. У свою чергу, директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко додав, що падіння на 2% на світових сировинних ринках призводить до зниження на 1% обсягу українського ВВП. Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна не погодила з МВФ питання щодо газу й антикорупційного суду. На його думку, ці умови Україні може виконати до квітня 2018 року.
Суспільство Бойовики готуються до наступу ЗСУ в березні Російські терористи на окупованому Донбасі поширюють інформацію про підготовку ЗСУ до «наступальних дій» у березні. Про це з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України повідомив на брифінгу речник Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк. Він зазначив, що чутки активно поширюють серед населення окупованих районів. Зокрема, на підкріплення дезінформації «МВС ДНР» видало розпорядження про проведення підготовки планів евакуації, створення запасів паливно-мастильних матеріалів і провізії. Також розвідники повідомляють, що «адміністрації» окупантів у Донецькій і Луганській областях нарощують масштаби антиукраїнських пропагандистських заходів. Крім того, на Донбасі бойовики активно зміцнюють свої позиції уздовж лінії розмежування.
Кримінал Хакери з Дніпра атакували критичну інфраструктуру - СБУ Група хакерів з Дніпра брала участь в атаці на об'єкти критичної інфраструктури. Про це повідомили в прес-службі СБУ. Правоохоронці викрили кіберзлочинців, які провели низку атак на важливі технологічні об'єкти. Троє зловмисників з Дніпра атакували, зокрема, центр обробки даних, розташований у регіоні. Вони викрали програмні коди, заблокували роботу технологічного обладнання. Наразі з'ясовується, чи не виконували дніпровські хакери замовлення спецслужб країни-агресора. Хакерам загрожує позбавлення волі від 3 до 5 років. Нагадаємо, за інформацією Центрального розвідувального управління США, за кібератакою в Україні в червні 2017 року, метою якої було зруйнувати фінансову систему України, стоять російські військові хакери. Вірус NotPetya створили військові агенти з Головного розвідувального управління Росії (ГРУ РФ).
Суспільство оформление ленты  У Нацгвардії проводять розслідування з приводу радянських прапорів у Кривому Розі У Національній гвардії України призначено службове розслідування з приводу використання нацгвардійцями радянської символіки в Кривому Розі. Червоні прапори бійці несли в ході святкування 74-ї річниці визволення міста від нацистської окупації. Як повідомили в Департаменті комунікації МВС України, інцидент стався в четвер, 22 лютого. «Військовослужбовці Національної гвардії України в Кривому Розі взяли участь у заходах з нагоди 74-ї річниці визволення міста від німецьких загарбників. Під час акції використовувалася радянська символіка. За даним фактом командувачем Національної гвардії України генерал-полковником Юрієм Аллеровим призначено службове розслідування», - повідомили в міністерстві. Дана ситуація викликала обурення у користувачів соцмереж. Українці активно обговорюють подію.
Події оформление ленты  У київський госпіталь прибув борт з важкопораненими бійцями. Відомий волонтер кличе на допомогу У Києві в Головний військовий клінічний госпіталь прибув новий борт з важкопораненими бійцями АТО. На їх лікування терміново потрібна допомога, повідомила волонтер військового госпіталю Наталія Юсупова в своєму Facebook. "У київському госпіталі знову новий борт з пораненими. Війна не закінчується, практично кожен день наша країна втрачає своїх синів на передовій, наші воїни віддають життя і отримують важкі поранення. Народ звик до війни, як не страшно це звучить, відвідувачів в госпіталях все менше, люди живуть своїми проблемами і багато хто забуває, що зовсім поруч наші співвітчизники стоять на сторожі нашої мирного життя в крижаних окопах, ризикуючи життям кожну хвилину", - написала волонтер, яка допомагає пораненим з самого початку війни. Наталя Юсупова знову звернулася до українців з проханням допомогти солдатам. Також вона закликала ЗМІ поширити інформацію. "Наші потреби все ті ж, кава, чай, цукор, йогурти, соки, вода, ковбаса, сир, одноразові пелюшки, з ліків" Дексалгин "і" Кетанов "в ампулах дуже потрібні. З одягу: куртки, спортивні костюми, футболки". Тел. +380 (97) 282 64 14. Карта для допомоги 4176 4900 0009 0459 Ветвицька Наталя, Приват.  
Кримінал оформление ленты  Встановлено замовників підпалу Центру угорської культури в Ужгороді - СБУ Співробітники СБУ встановили замовників підпалу Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді. Про це повідомили в прес-центрі СБУ. Правоохоронці зазначили, що підпал готувався з грудня 2017 року російськими спецслужбами, однак тоді спроба зірвалася. Підпал мав ускладнити відносини України і Угорщини. Провокацію готував громадянин РФ Давид Пономарьов. Він був залучений і до організації спроби підпалу крейсера України в Миколаєві на День Конституції 3 роки тому. За його діяльністю в Україні спецслужба стежила ще з 2015 року. Після зриву підпалу російські спецслужби вирішили застосувати резервний варіант здійснення провокації із залученням поляків. Імена виконавців провокації встановили і будуть залучати до кримінальної відповідальності за допомогою міжнародних процедур. Також Пономарьову замовили підпал двох румунських шкіл у Чернівецькій області, за що замовники перерахували з Росії авансовий платіж. В Ужгороді також планувалася ще одна провокація.
Закон і Право Ряди бойовиків на Донбасі поповнюють зеки з місцевих колоній Ряди бойовиків на Донбасі поповнюють по кілька десятків зеків з кожної з місцевих колоній. Таку думку висловила експерт Донбас-СОС за документуванням порушень прав людини Наталя Мельник на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Найбільшу цифру, яку нам називали, це 20 людей з колонії, які пішли воювати", - зазначила експерт. За її словами, колишні ув'язнені місць несвободи на непідконтрольній Києву території Донбасу розповідали, як в 2014-2015 роках у колонії приходили бойовики і пропонували їм писати заяви на участь у воєнізованих угрупованнях сепаратистів. Багато ув'язнених писали такі заяви - зі страху і під тиском, а також з надією на можливу втечу, проте надалі залишалися в колоніях. Вийти таким чином з місць несвободи вдавалося хіба що тим ув'язненим, у яких були зв'язки в так званому таборі і яких "витягали" для поповнення рядів бойовиків. При цьому вона додала, що деякі ув'язнені, що звільнилися під приводом участі в угрупованнях, повторно потрапляли в колонії у зв'язку з новими злочинами. Нагадаємо, закон про реінтеграцію Донбасу сьогодні, 23 лютого, був опублікований у парламентській газеті «Голос України».
Суспільство оформление ленты  Трамп вважає, що його лисина виглядає чудово Президент США Дональд Трамп на конференції консерваторів у Вашингтоні пожартував про свою лисину на потилиці. Про це повідомляє CNN. Перед початком виступу Трамп подивився на екрани з трансляцією самого себе і заявив, що йому подобається, «як говорить цей хлопець». Після цього він розвернувся і показав всім свою лисину. «Я з усіх сил намагаюся приховати цю залисину, друзі. Я правда стараюся. Вона не виглядає так уже й погано», - жартівливо заявив Трамп. Нагадаємо, раніше журналісти The Guardian опублікували відео, на якому волосся Дональда Трампа розвіюється від сильного вітру при посадці в літак, і на кадрах видно майже голий скальп президента США. Як відзначали експерти, Трамп схоже проходив процедури по трансплантації волосся в передній частині голови. Зараз він, схоже, застосовує препарати для стимулювання росту волосся або проходить процедури з так званим лазерним шоломом, який легко може ховатися під бейсбольним кашкетом, який часто носить президент США. President Trump jokes while delivering a speech at #CPAC2018: "By the way, what a nice picture that is. Look at that. I'd love to watch that guy speak ... I try like hell to hide that bald spot, folks" https://t.co/dAwDsvAlqO — CNN Politics (@CNNPolitics) 23 февраля 2018 г.
Закон і Право В "ДНР" повернули радянський КПК і смертну кару: двоє засуджених чекають розстрілу У так званій Донецькій Народній Республіці повернули Кримінальний кодекс УРСР 1961 роки разом зі смертною карою, і по ньому до вищої міри засудили вже двох осіб. Таку думку висловила експерт Донбас-СОС по документуванню порушень прав людини Наталя Мельник на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Вони взяли свій Кримінальний кодекс. За основу був узятий КПК УРСР 1961 року і там є смертна кара, до слова. Там вже винесли два смертних вироки", - зазначила експерт. За її словами, вироки до вищої міри покарання ще не були виконані, оскільки немає механізму приведення таких вироків у виконання. При цьому директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров уточнив, що в Кримінально-процесуальному кодексі "ЛНР" немає вищої міри покарання. У свою чергу, заступник голови правління Луганського обласного правозахисного центру "Альтернатива" Денис Денисенко повідомив, що після того, як український КПК був скасований в "ЛНР", ув'язнені там були позбавлені права на звільнення по УДО. Нагадаємо, закон про реінтеграцію Донбасу сьогодні, 23 лютого, був опублікований в парламентській газеті «Голос України».
Дозвілля оформление ленты  Найсексуальніший у світі бородань. Неймовірна історія перетворення товстуна на зірку Гвілім П'ю до свого перетворення був, м'яко кажучи, нічим не примітним пухким товстуном без особливого шарму. У 21 рік він відкрив свою компанію і зайнявся бізнесом, але через сидячу роботу розтовстів. Він не цікавився спортом, навіть не уявляв, яким потенціалом володіє.   Але якогось разу йому набридло просиджувати своє життя і він вирішив повернути нормальну вагу і знову стати здоровим. Хлопець зайнявся спортом і навіть створив музичну групу. Коли він схуд на цілих 40 кілограмів, його перукар побачив раніше прихований шарм і порадив відростити Гвіліму волосся й бороду. Для молодика його трансформація стала неабияким випробуванням, якому він, однак, був радий. Так що активно викладав знімки в Instagram, де його й помітили. Тепер у нього - дорогий контракт з агентством AMCK Models. Він уже співпрацював з такими брендами, як Vans, Bud Light, Diesel. А піком кар'єри стала співпраця з брендом Девіда Бекхема House 99.
Політика Нагороди Української революції і Визвольного руху прирівняють до державних Інститут пам'яті готує проект закону, щоб прирівняти нагороди періоду Української революції і Визвольного руху 40-50-тих років до теперішніх державних нагород. Про це заявив глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, передає кореспондент АСН. "Що стосується 22 січня, то ми вважаємо, що потрібно робити акцент на тому, що саме 22 січня 1918 року було проголошення УНР. І те що сталося в 1991 році, це по суті, було відновлення Незалежності України. Очевидно, що це не означає , що хтось буде переголосовувати акт про Незалежність від 24 серпня 1991 року. Хоча в кінці кінців, це акт про відновлення Незалежності", - заявив він. В'ятрович розповів, що в чорновій версії Акта Незалежності від 24.09.91 він називався саме як "Акт відновлення Незалежності". "Але тоді, щоб досягти консенусса з комуністичною більшістю, слово "відновлення" було замінено. Таким чином, на жаль, Україна фактично відмовилася від своєї столітньої спадщини національної історії. Але ми будемо продовжувати свою роботу, спрямовану на те, щоб показувати наше правонаступництво від УНР. чи будуть це конкретні законодавчі акти? Так. Один з них - це проект закону на 2018 рік про державні нагороди, яким ми хочемо, щоб нагороди періоду Української революції і Визвольних рухів 40-50-тих років, були прирівняні до теперішніх державних нагород".
Закон і Право В "ЛНР" ув'язнені самі пробивали свердловину і опалювали камери буржуйками - правозахисник У так званій Луганській Народній Республіці ув'язнені самі били свердловину і опалювали камери буржуйками. Таку думку висловив заступник голови правління Луганського обласного правозахисного центру "Альтернатива" Денис Денисенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "Води на території однієї з колоній не буває по три дні поспіль. Рідні засуджених складаються грошима для того, щоб свердловину просвердлити. Ув'язнені самі ж її і бурили, щоб набрати хоч трохи води. Опалюють приміщення буржуйками - рідні засуджених скидаються грошима, щоб купити вугілля", - зазначив експерт. За його словами, в окремих колоніях не було електрики, в деяких взимку опалення включали лише вночі. Як пояснив Д. Денисенко, ця тема дуже болюча для ув'язнених, оскільки далеко не всі вони мають родичів на непідконтрольній території, крім того, багато хто з них - не місцеві. При цьому він додав, що на території "ЛНР" знаходиться Алчевська виправна колонія №13, де утримуються ув'язнені, хворі на туберкульоз. Там тривалий час спостерігалися перебої в постачанні продуктами і медикаментами, що дуже сильно відбилося на їх здоров'ї. А через перебої у водопостачанні з'явилася суттєва проблема з дезінфекцією. Також, за словами правозахисника, в цілому свідки відзначають істотне погіршення умов і режиму утримання ув'язнених, погіршення ситуації із захистом прав і свобод. Нагадаємо, закон про реінтеграцію Донбасу сьогодні, 23 лютого, був опублікований в парламентській газеті «Голос України».
Культура Білик впевнена: скоро вона виступить в Донецьку Народна артистка України Ірина Білик впевнена, що скоро зможе виступити в Донецьку. Заяву вона зробила під час свого всеукраїнського туру «Без гриму. Найкраще. Про Любов», передає УНІАН. Білик виступила в прифронтових містах, зокрема в Краматорську. «Дуже скоро ви всі будете на моїх концертах в Донецьку», - пообіцяла артистка в фіналі свого чергового концерту в рамках великого туру. Це вона сказала після того, як на сцену їй виніс букет боєць АТО. Нагадаємо, раніше Білик зізналася, що в дитинстві зазнала русифікації. «Чому українці не можуть зрозуміти, що коли люди мого покоління були маленькі, україномовні садки закривали, а російськомовні були в пріоритеті? Прізвища наші переводили з української на російську... Моїм батькам у паспортах написали не так прізвища, які були у дідуся і бабусі. І я довго носила прізвище за російським зразком «Бєлік», до 19 років».
Суспільство Спецслужби РФ готують напади на церкви в Україні – СБУ Спецслужби країни-агресора планують спровокувати загострення конфлікту між віруючими Київського і Московського патріархату в Україні. Про це заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко, передає Inforesist. Кононенко зазначив, що російські спецслужби вважають перспективним роздування протистояння двох патріархатів, тому найближчим часом на цю тему будуть направлятися зусилля. «Для цього росіяни планують використовувати наявний арсенал підконтрольних церковних і навколоцерковних організацій, а також тему патріотичних структур», - зазначив заступник голови. Крім того, росіяни вже передали гроші на виконання подібних «заходів». Організації МП планується використовувати для провокацій. Зокрема, планується захоплення храмів в Україні для залучення уваги РПЦ і роздування конфлікту між віруючими.
Суспільство Відомий музикант про 23 лютого: в армії РФ немає захисників, а тільки вбивці Армія РФ не може відзначати 23 лютого, оскільки є не захисником, а агресором і вбивцею. Про це заявив музикант Олексій «Професор» Лебединський на своїй сторінці в Facebook. «Гей, армія Росії! Ти ніякий не захисник вітчизни і свого народу, а слуга бандитів і справжній підлий агресор і вбивця. Сьогодні Україна і Сирія захищаються від тебе, а безліч інших країн ніколи не забудуть твоєї кривавої підлості, твоїх явних і прихованих нападів на їхні народи. Твій бандитизм покриває незмивною ганьбою все населення Росії», - підкреслив він. Лебединський вважає, що єдине, що може зробити армія РФ для народу, це перейти під командування який-небудь цивілізованої демократичної країни. «І самі ідіотично огидні, геть втрачені роки мого життя – це ті два, які я з примусу смердючої радянської влади віддав тобі, скотино», - резюмував музикант.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки....
більше матеріалів




/-1,9621679782867-/ /-pc-/
Top