counter
Архів Повернутись назад 18 Травня 2016
18 Травня
Події Бойовики більше години обстрілювали позиції ЗСУ біля Славного За минулу добу бойовики 24 рази відкривали вогонь по позиціях сил АТО. Як повідомляє прес-центр штабу антитерористичної операції, пізно ввечері на Маріупольському напрямі бойовики грубо порушили умови припинення вогню і більше години обстрілювали з артилерійських систем калібру 152 мм позиції ЗСУ близько н.п. Славне. На тому ж напрямі противник бив по укріпленнях сил АТО на підступах до Новотроїцького з 120-мм мінометів, неподалік Гранітного - з великокаліберних кулеметів, а в районі Павлополя - з гранатометів. Також тривають обстріли опорних пунктів сил АТО і в районі Авдіївки. Там бойовики вели вогонь з мінометів калібрів 82 мм і 120 мм, а також гранатометів і стрілецької зброї. У Луганській області кілька разів під ворожий вогонь із гранатометів і великокаліберних кулеметів потрапили наші позиції біля Трьохізбенки і Станиці Луганської.
Політика Турчинов: Путін навіть не намагається придумати новий сценарій, щоб знищити національну свідомість кримських татар Президент Російської Федерації Володимир Путін навіть не намагається придумати новий сценарій, щоб знищити національну свідомість, історичну пам'ять, культурні традиції і гідність кримських татар. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов у своєму зверненні з нагоди 72-ї річниці депортації кримськотатарського народу, повідомляє прес-служба РНБО. «Сьогодні, через 72 роки, історія повторюється. Путін навіть не намагається придумати новий сценарій. Знову надумані звинувачення, обшуки, залякування, заборони... Кремль через свої метастази, імперські амбіції анексував півострів і робить усе, щоб знищити національну свідомість, історичну пам'ять, культурні традиції і гідність кримських татар», - сказав Турчинов. При цьому він зазначив, що весь цивілізований світ засудив дії путінського режиму, а голос Джамали доніс цю правду зі сцени Євробачення мільйонам глядачів по всьому світу.
Політика Парубій: Російська окупація повернула кримськотатарський народ у сталінські часи Сьогодні російська окупація Криму знову повернула кримськотатарське населення у часи жорстоких утисків і переслідувань. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій у своєму зверненні з нагоди 72-ї річниці депортації кримськотатарського народу. За словами Парубія, російські загарбники жорстоко придушують будь-які спроби проведення громадських акцій на підтримку кримськотатарських ініціатив. Страх і усвідомлення власного злочину змушують окупантів забороняти навіть жалобні заходи в пам'ять жертв депортації. «На жаль, таких утисків зазнають у Криму й українці. Закриваються школи, бібліотеки, забороняються засоби масової інформації та громадські організації. Знищуються і переслідуються Українська православна церква Київського патріархату та Українська греко-католицька церква», - сказав Парубій. Він нагадав, що нещодавно населеним пунктам Криму було повернуто кримськотатарські назви. «Це данина пам'яті кримським татарам, яких у минулому знищував сталінський режим, а сьогодні - путінський. Упевнений, кримські міста і села будуть звільнені вже під новими назвами», - сказав спікер. «Разом ми викинемо російського окупанта і звільнимо всі українські землі, побудуємо наше спільне щасливе майбутнє. А сьогодні разом із нашими кримськотатарськими братами вшановуємо пам'ять жертв сталінської депортації», - зазначив Парубій.
За кордоном В Австралії назвали масовим убивством загибель пасажирів малайзійського Боїнга MH-17 Майкл Барнс - коронер австралійського штату Новий Південний Уельс заявив, що загибель австралійців - пасажирів малайзійського боїнгу MH-17 - була результатом «навмисного дії на іншому кінці Землі». Про це повідомляє Sky News Australia. Коронер - це посадова особа в деяких країнах англосаксонського права, яка спеціально розслідує факт смерті, що має незвичайні обставини або сталася раптово, і безпосередньо визначає причину смерті. Як повідомляє ресурс, Барнс упевнений, що лайнер був зруйнований через детонацію боєголовки. «Летальні травми громадяни Австралії і решта пасажирів лайнера отримали в результаті того, що особа або особи, які були або ще не були встановлені, навмисно запустили ракету... було б безглуздо не визнати, що ці смерті були частиною масового вбивства», - сказав він. Барнс також зазначив, що багато важливих деталей катастрофи досі невідомі. Нагадаємо, що боїнг авіакомпанії Malaysia Airlines розбився 17 липня 2014 року в Донецькій області. Літак здійснював рейс MH17 за маршрутом Амстердам - ​​Куала-Лумпур. На борту було 298 осіб, усі вони загинули. 38 із них були громадянами Австралії.
Економіка На сайті парламенту з'явилася петиція, яка закликає не допустити знищення митниці 18 травня на сайті Верховної Ради зареєстровано петицію, яка закликає зупинити знищення української митниці і не голосувати за законопроекти №4510 та №4515. Автором петиції виступив експерт з питань податкової та митної політики, заступник голови громадської організації «Сила України» Володимир Орлов. Згідно з текстом петиції, законопроектом №4515 пропонується ліквідувати митниці як самостійні юридичні особи, зробивши їх структурними підрозділами обласних управлінь ДФС. Крім того, пропонується прибрати з Митного кодексу поняття «митний пост». «Така необхідність обґрунтовується нібито наявністю відповідної вимоги МВФ. Однак це не відповідає дійсності, оскільки жодних вимог щодо ліквідації митних органів як самостійної структури місія МВФ не висувала», - йдеться в тексті петиції. Крім того, як пише автор петиції, законопроект №4510 дає можливість збільшити кількість заступників голови ДФС на підставі рішення Кабінету Міністрів України. «У Меморандумі з МВФ, навпаки, йдеться про «...звільнення значної частини неефективних чиновників...». Більше того, МВФ ніколи в своїх рекомендаціях не дає порад з кадрових питань, тому обґрунтовувати необхідність ухвалення законопроекту №4510 вимогами МВФ також неприпустимо», - пише Орлов. На своїй сторінці в Facebook він підкреслив, що зазначені законопроекти не мають абсолютно жодного відношення до реформ і спрямовані на знищення митної системи, і закликав не голосувати за них.
Суспільство На кордоні з Росією затримали двох українців, яких підозрюють у тероризмі На кордоні з Росією затримали двох українців, їх підозрюють у діяльності НЗФ і тероризмі. Про це повідомили в прес-службі ДПСУ. «17 травня під час заходів контролю в пункті пропуску «Танюшівка» на українсько-російському кордоні, прикордонники Луганського загону виявили причетного до незаконного збройного формування громадянина. Під час перевірки документів громадянина України, який ішов пішки в Росію, прикордонники встановили, що він, можливо, причетний до діяльності незаконних збройних формувань. Підозрюваного передано працівникам поліції Луганській області», - сказано в повідомленні. Крім того, на кордоні з Росією вчора в пункті пропуску «Гоптівка» прикордонники Харківського загону виявили громадянина України за орієнтуванням від правоохоронців. Українця підозрюють у кримінальному правопорушенні за ч.3 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу. Чоловіка затримали і передали працівникам поліції Харківської області.
Політика Жебрівський поїде в Париж і Берлін обговорити питання виборів на Донбасі Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський поїде з робочою поїздкою до Франції і Німеччини, щоб обговорити питання проведення виборів у окупованих районах Донецької і Луганської областей. Про це повідомив сам Жебрівський в ефірі телеканалу «112 Україна». Поїздку Жебрівського готує МЗС. «Ми б хотіли до кінця року провести вибори на тимчасово окупованих територіях, але в тому форматі, який пропонує Російська Федерація, ці вибори неможливі. У мене є сумніви, що Росія готова піти на поступки і дати контроль хоча б місії ОБСЄ. Якщо цього не буде, то вибори проводити безперспективно. З цією місією - донести всі ці речі - Міністерство закордонних справ (МЗС) зараз готує мою поїздку в Париж і Берлін, щоб із місця донести те, що відбувається на території Донецька. Я думаю, мій голос буде почуто і в Берліні, і в Парижі», - сказано в повідомленні.
Політика МЗС: Біль і страждання кримськотатарського народу повторюються 70 років потому Біль і страждання кримськотатарського народу при радянській депортації 1944 року повторюються 70 років потому - під час російської окупації Автономної Республіки Крим. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ з нагоди 72-ї річниці депортації кримськотатарського народу. У заяві наголошується, що окупант так само вдається до сталінських репресій проти кримськотатарського народу і його лідерів, забороняє діяльність Меджлісу як вищого повноважного представницького органу кримськотатарського народу, влаштовує незаконні обшуки і політично мотивовані переслідування активістів, безпідставно звинувачує кримських татар в екстремізмі і тероризмі. Читайте також: Після анексії Криму на материкову Україну переїхали понад 20 тисяч кримських татар У МЗС підкреслили, що в Україні закликають світову спільноту продовжити політико-дипломатичний тиск на російську окупаційну владу, щоб уникнути повторення трагедії 1944 року, для негайного припинення порушень фундаментальних прав людини в Криму, і в кінцевому рахунку - деокупації півострова і відновлення територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.
Суспільство Розвідка: На Донбасі загинули дев'ять російських військових Дев'ять російських військових загинули на Донбасі в період з 16 по 17 травня. Про це повідомляє головне управління розвідки Міноборони України. Також у лікарні Донецької області було доставлено 14 поранених. «16 травня з району Опитного в морг обласної клінічної лікарні імені Калініна (в Донецьку. - Ред.) доставлено чотирьох загиблих, а в спеціальне відділення для лікування російських «військовослужбовців» - чотирьох поранених зі складу «3-ї окремої мотострілкової бригади» з місцем дислокації в Горлівці. 16 травня з району Зайцевого в 1-шу міську лікарню Макіївки доставили двох загиблих і п'ятьох поранених «військовослужбовців» «100-ї окремої мотострілкової бригади» з місцем дислокації в Донецьку. 17 травня з авдіївського напряму в Центральну міську лікарню Донецька доставлено трьох загиблих і п'ятьох поранених «військовослужбовців» «11-го окремого механізованого полку» з місцем дислокації в Макіївці», - сказано в повідомленні. Нагадаємо, що за минулу добу бойовики обстріляли українських силовиків 24 рази.
За кордоном Названо дату, коли визначать місто, що прийме Євробачення-2017 Місто, що прийме Євробачення-2017, визначать до кінця літа - початку осені. Про це в ефірі «Громадського» повідомила заступник головного директора Національної телекомпанії України Вікторія Романова. Підготовку до пісенного конкурсу почнуть через три тижні з визначення міста, в якому проведуть конкурс. «Через три тижні ми очікуємо перший візит Європейського мовного союзу до Києва. Буде перша зустріч, з якої ми і почнемо офіційну підготовку до конкурсу. За традицією, протягом літа організатори повинні визначити місце проведення конкурсу. Тобто у нас є літній період, щоб вирішити. І під кінець літа - початок осені визначитися», - розповіла Романова. Вона зазначила, що під час зустрічі обговорять низку обов'язкових вимог і технічних завдань, що дозволить розпочати підготовку. Зараз про своє бажання прийняти Євробачення-2017 заявили Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та Херсон. Нагадаємо, що 14 травня українка кримськотатарського походження Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення-2016. Вона бездоганно виконала пісню «1944» - про депортацію кримських татар 72 роки тому.
Суспільство Кабмін вирішив ліквідувати пенітенціарну службу Кабінет міністрів підтримав ліквідацію Державної пенітенціарної служби та передачу її повноважень Міністерству юстиції. Як пише 112, заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова на засіданні уряду презентувала модель реформування пенітенціарної системи. За її словами, з прийняттям Кримінально-процесуального кодексу в 2012 році вдвічі зменшилася кількість засуджених, які сьогодні перебувають в установах. «На сьогодні вони заповнені на 63%, і це до моменту набрання чинності законом Савченко, який також сприяє зменшенню кількості ув'язнених», - зазначила Севостьянова. Міністерство запропонувало ліквідувати Державну пенітенціарну службу і передати її повноваження міністерству. «За нашою пропозицією, ми створюємо три нових департаменти в Мін'юсті замість великого бюрократичного органу виконавчої влади», - сказала Севостьянова. Після її виступу уряд одноголосно підтримав ліквідацію пенітенціарної служби та передачу її повноважень Мін'юсту.
Суспільство СБУ ліквідувала два незаконних врізи у газопровід Служба безпеки України ліквідувала два незаконних врізи до магістрального газопроводу «Шебелинка - Диканька - Київ», який використовується для транспортування газу з найбільшого в Україні Шебелинківського нафтогазового родовища в центральні регіони країни. Як повідомляє прес-служба СБУ, на території Нововодолазького району Харківської області невідомі зловмисники пошкодили магістральний газопровід діаметром 1,2 м і вставили несанкціоновані відводи для розкрадання вуглеводнів. За висновком фахівців, порушення цілісності газопроводу такого діаметру створювало реальну загрозу виникнення масштабних аварій і надзвичайних ситуацій. «Правоохоронці за допомогою спеціальних технічних засобів виявили закопані в землю і ретельно замасковані відводи від магістрального газопроводу. Відводи були оснащені кульовими муфтовими кранами діаметром 2,5 дюйма для швидкого приєднання до них гнучких шлангів», - йдеться в повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 292 (пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів і нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України.
Суспільство оформление ленты  У Полтавській області податківці вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на півмільйона гривень У Полтавській області працівники податкової міліції вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на 500 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. В рамках операції «Акциз 2016» і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів), встановлено, що в місті Кременчуці за двома адресами організовано незаконне зберігання спирту, фальсифікованих алкогольних напоїв, а також виноробної і тютюнової продукції контрабандного походження. Як повідомляється, зазначені товари продавалися через інтернет і одну з торгових мереж області. «У результаті проведених обшуків було виявлено та вилучено майже тисячу літрів спирту, майже 1,7 тисячі літрів алкогольного фальсифікату, 96 літрів контрабандної виноробної продукції, а також 7,5 тисячі пачок сигарет. Загальна сума вилученого становить 500 тисяч гривень», - йдеться в повідомленні. Зараз слідчі дії тривають.  
оформление ленты  Блог: 
Економіка Процес приватизації ОПЗ має бути показовим Одеський припортовий завод - перший великий об'єкт, який піде на продаж, тому процес приватизації повинен бути показовим. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. За його словами, процес приватизації повинен продемонструвати як всередині країни, так і іноземним інвесторам, що Україна дійсно може на прозорих, конкурентних умовах продавати державні активи. При цьому він зазначив, що на ОПЗ вже є кілька потенційних покупців. «Є кілька учасників. Зацікавленість міжнародна. Сподіваємося, що, крім букви закону, буде дотримано духу закону, щоб усе було конкурентно. І в інтересах держави потрібно максимізувати ціну від продажу цього активу. І показати можливості тим інвесторам, які ще не готові прийти в Україну, які вагаються, придивляються», - сказав Розенко.
Суспільство Порошенко підписав закон про доступ до освіти жителям району АТО Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на отримання освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Як повідомляється, закон забезпечує доступність якісної освіти для дітей, жителів Луганської та Донецької областей, і спрямований на підтримку переміщених з тимчасово окупованої території вищих навчальних закладів. Закон спрямований на створення державою додаткових можливостей з прийому на навчання до вищих навчальних закладів, проходження державної підсумкової атестації та отримання документа державного зразка про повну загальну середню освіту для осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення). Зазначені особи отримають можливість вступати до вищих навчальних закладів, які були евакуйовані з зони проведення антитерористичної операції і тимчасово окупованої території, а також до вищих навчальних закладів, розташованих на території Луганської та Донецької областей, де здійснюють свої повноваження обласні військово-цивільні адміністрації, за умови складання лише вступних іспитів на конкурсній основі. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, і вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Юрій Левченко ОПЗ не можна продавати хоча б до завершення АТО Одеський припортовий завод не можна приватизувати, оскільки він є прибутковим стратегічним підприємством. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат Юрій Левченко. «Частково ОПЗ - монополіст. Перетворювати державну монополію на приватну - абсолютно неприпустимо, адже ОПЗ приносить прибуток державі у формі доходу, а не податку», - сказав депутат. На думку Левченка, потрібно заборонити продаж таких об'єктів, принаймні до моменту завершення антитерористичної операції на сході країни. «Сьогодні за ОПЗ неможливо отримати хорошу ціну. А те, як зараз форсують продаж ОПЗ, доводить, що стратегічний актив хочуть за копійки продати наближеним особам. Вважати, що зараз прийде справжній системний інвестор, - це маніпуляція», - сказав депутат.
Політика Процедура обміну Савченко може зайняти близько півроку Адвокат народного депутата України Надії Савченко Микола Полозов прокоментував заяви голови Мін'юсту РФ Олександра Коновалова, що «стосовно Савченко прийшов пакет документів від ФСВП». Про це пише Укрінформ. «Оголошення цього факту - показник того, що процедура обороту документів між відомствами України та Росії, а також усередині РФ триває. Але повільно, це може зайняти близько півроку. Сподіваюся, Вікторія Нуланд, яка приїхала сьогодні до Москви, посприяє прискоренню цього процесу», - сказав Полозов. За його словами, Мін'юст України передав Мін'юсту Росії пакет документів на повернення Савченко, згідно з Конвенцією 1993 року про передачу засуджених осіб. Далі Мін'юст РФ делегував ФСВП Росії право збирати необхідні документи, заяви, квитанцію про сплату штрафу. Після чого це все повертається до Мін'юсту (зараз якраз ця стадія). Потім Міністерство юстиції, як зовнішній агент, передає документи до Міністерства юстиції України. На цьому етапі, згідно з процедурою, прописаною в Конвенції, Україна повинна визнати вирок і гарантувати відбування терміну. «Зрозуміло, Кремль, спробує витиснути з цього формального акту всі можливі дивіденди. Але іншого шляху немає. Надія Вікторівна категорично відмовилася писати Президенту РФ петицію про помилування», - сказав Полозов.
оформление ленты  Блог: 
Політика Євген Магда Провал голосування за реформу буде поразкою Президента Порошенка Питання судової реформи виносити на розгляд українських парламентаріїв будуть тільки в тому випадку, якщо в Раді буде гарантовано 300 голосів. Адже інакше в разі провалу голосування це буде поразка Порошенка. В цілому ж головною проблемою судової реформи є кадри. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт, директор Центру суспільних відносин Євген Магда. «На сьогоднішній момент, оскільки судову реформу проголосовано в першому читанні, простору для маневру дуже мало - це перше. По-друге, я переконаний, що поки не буде гарантованих триста голосів народних депутатів за судову реформу, вона не буде виноситися на розгляд. Адже провал такого голосування буде сприйматися як політична поразка Президента, чого він, я думаю, не хоче. По-третє, якщо ми проаналізуємо всі сьогоднішні події через призму інформаційного простору, то зауважимо, що раз на тиждень або раз на два тижні ми бачимо повідомлення про якісь приголомшливі рішення суду. Причому вражають вони не в позитивному ключі. Це накладає певний відбиток. Це не може так далі тривати. Суд не може собі дозволити не відповідати на суспільні очікування в плані правосуддя», - розповів політолог. На переконання Магди, те, що суд відповідатиме суспільним очікуванням, зовсім не означає, що він повинен бути кишеньковим. Однак він обов'язково повинен реагувати на існуючі суспільні виклики. «Четверте, у нас є суттєва проблема кадрів для судів. Я в питанні судової реформи швидше скептик, ніж оптиміст щодо її швидкої реалізації, швидкого втілення в життя. Якщо не буде гарантованих трьохсот голосів, то питання судової реформи не виноситимуть. Навіщо Президенту забивати гол у свої ворота? Не думаю, що він налаштований на щось подібне», - резюмував експерт.
Суспільство Збірну Росії можуть відсторонити від участі в Олімпійських іграх Збірна Росії може бути відсторонена від участі в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, якщо звинувачення в існуванні «допінгової програми» виявляться правдою. Про це заявив голова Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung, пише РИА Новости. Черговий допінг-скандал розгорівся після інтерв'ю екс-глави московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова, в якому той стверджував, що мінімум 15 медалістів зимової Олімпіади в Сочі були частиною «допінгової програми» Росії, спрямованої на домінування на домашніх Іграх-2014. Рішення про участь в Олімпіаді-2016  російських атлетів «дуже сильно» залежатиме від результатів розслідування WADA, пояснив Томас Бах. Якщо звинувачення в існуванні «організованої і масштабної допінгової системи» підтвердяться, міжнародні федерації та МОК будуть змушені прийняти «складне рішення про колективну відповідальність і індивідуальну справедливість», призводить FAZ слова глави комітету.
Суспільство Геращенко: Україна не пустить до себе на Євробачення Чичеріну або Кобзона Якщо «пропагандистська машина Кремля» вирішить надіслати до Києва на Євробачення Чичеріну або Йосифа Кобзона, то Україна їх не пустить. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Антон Геращенко. За його словами, наступного дня після тріумфу Джамали на Євробаченні йому почали телефонувати журналісти російських ЗМІ і питати: «Чи всі російські артисти зможуть приїхати до Києва на фінал Євробачення?». «Я відповів, що Україна - це суверенна, незалежна держава, що стала жертвою путінської агресії. Ми маємо право на своїй землі встановлювати правила, кого з російських артистів пустити на нашу територію, а кого ні. Те ж саме стосується і представників російських пропагандистських ЗМІ. Тому якщо раптом пропагандистська машина Кремля вирішить надіслати до Києва на Євробачення Чичеріну або Кобзона, то ми їх не пустимо в Україну», - написав Геращенко. При цьому він зазначив, що потрібно збільшувати список діячів мистецтва і журналістів, кому треба заборонити в'їзд в Україну.
Події У Рівненській області напали на журналіста Учора, 17 травня, близько 14:30 в поліцію надійшло повідомлення від журналіста одного з центральних каналів про побиття їхньої знімальної групи в Березнівському районі Рівненської області. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції. За інформацією правоохоронців, під час зйомок сюжету біля спиртзаводу на журналістів знімальної групи напали троє невідомих у камуфляжному одязі і балаклавах. «Двоє нападників переслідували кореспондента, а інший за допомогою газового балончика завдав тілесних ушкоджень оператору, погрожуючи предметом, схожим на вогнепальну зброю. Останнійього з хімічним опіком обличчя і очей, розтягуванням зв'язок ноги доставлено у приймальне відділення Березнівської районної лікарні і після надання медичної допомоги відпущено», - йдеться в повідомленні. За фактом загрози або насильства щодо журналіста за ч. 1 ст. 345-1 Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження.
Суспільство У Запоріжжі заблоковано канал зв'язку бойовиків із російськими кураторами У Запоріжжі блоковано роботу телекомунікаційного обладнання, яке використовувалося російськими спецслужбами для координації дій бойовиків. Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, організатором неконтрольованого каналу міжнародного зв'язку виявився житель тимчасово окупованого Криму. «Разом з двома жителями Запоріжжя він адміністрував телекомунікаційне обладнання, міняв маршрутизацію трафіка в обхід міжнародних центрів комутації. Потім трафік направляли на мережі українських операторів мобільного зв'язку під виглядом місцевих телефонних розмов», - йдеться в повідомленні. В СБУ відзначили, що зловмисники розмістили спецобладнання в дев'яти орендованих квартирах міста і надавали послуги міжнародної IP-телефонії. Закритими каналах зв'язку неодноразово користувалися терористи «ДНР/ЛНР» для переговорів зі своїми російськими кураторами. Під час обшуків правоохоронці вилучили 42 програмних комплекси, комп'ютерну техніку та велику кількість сім-карт на загальну суму майже 350 тисяч гривень. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.
Суспільство Суд заарештував чотирьох осіб, які крали гроші зі столичних банкоматів У Києві заарештовано чотирьох зловмисників, які викрадали гроші з банкоматів. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури. Зараз встановлено, що молоді люди проникали в сервісні частини банкоматів і, використовуючи програмні та технічні засоби, несанкціоновано отримували доступ до терміналів. Після чого безперешкодно знімали всі кошти, які були в банкоматі, і зникали з місця події. «Злодіїв затримали «на гарячому» під час чергової спроби підключитися до системи банкомату і зняти більше 300 тисяч гривень, що були в терміналі», - йдеться в повідомленні. Як повідомляється, наймолодшому із заарештованих 19 років. Як з'ясувалося, злочинці причетні до ще двох аналогічних злочинів, скоєних на території Дарницького району столиці. Тоді зловмисники намагалися викрасти з банкомату понад 500 тисяч гривень. Зараз затриманим інкримінується вчинення кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 185 КК України. Дарницьким районним судом міста Києва їм обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,3473520278931-/ /-pc-/
Top