counter
Архів Повернутись назад 14 Жовтня 2015
14 Жовтня
Суспільство В Україні майже мільйон людей стали переселенцями З тимчасово окупованої території Криму, а також районів проведення антитерористичної операції Луганської та Донецької областей до інших регіонів переселено 971 тис. 191 особу. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. Зокрема, з Донецької, Луганської областей переселено 950 тис. 50 осіб і з Криму та Севастополя - 21 тис. 141 особу, з яких 162 тис. 141 дитина, 477 тис. 221 інвалідів та осіб похилого віку. Найбільше внутрішньо переміщених осіб поселено в Луганській (229 тис. 901 особа, з яких 17 тис. 893 дитини і 180 тис. 358 інвалідів та осіб похилого віку), Харківській (194 тис. 906 осіб, з яких 22 тис. 770 дітей та 129 тис. 131 інвалід та осіб похилого віку), Донецькій (116 тис. 433 осіб, з яких 23 тис. 59 дітей і 46 тис. 653 інваліда і літніх людей), Дніпропетровській (84 тис. 404 особи, з яких 15 тис. 962 дитини і 39 тис. 938 інвалідів і літніх осіб), Запорізькій (65 тис. 698 осіб, з яких 16 тис. 669 дітей та 20 тис. 167 інвалідів і літніх осіб), Київській (44 тис. 422 особи, з яких 10 тис . 110 дітей та 1 тис. 637 інвалідів і літніх людей) областях і в Києві (34 тис. 382 особи, з яких 10 тис. 181 дитина і 6 тис. 102 інваліда і літніх осіб). Найменша кількість розселених у Тернопільській (2 тис. 520 осіб, з яких 691 дитина і 857 інвалідів та осіб похилого віку), Чернівецькій (2 тис. 335 осіб, з яких 856 дітей та 410 інвалідів і літніх осіб), Рівненській (3 тис. 92 людини, з яких 965 дітей та 943 інваліда і літніх осіб), Івано-Франківській (3 тис. 290 осіб, з яких 1 тис. 124 дитини і 503 інваліда і літніх осіб), Закарпатській (3 тис. 710 осіб, з яких 1 тис. 6 дітей і 1 тис. 155 інвалідів і літніх осіб) і Волинській (3 тис. 937 осіб, з яких 1 тис. 170 дітей та 1 тис. 60 інвалідів і літніх людей) областях. Загалом за заявками від регіональних штабів і транзитних пунктів забезпечено перевезення залізничним транспортом 14 тис. 368 осіб, з них 4 тис. 158 дітей. Наразі визначено 717 об'єктів різної форми власності, в яких можливе розміщення 11 тис. 932 внутрішньо переміщених осіб. Нагадаємо, що, за відомостями Держслужби з питань надзвичайних ситуацій, станом на 3 травня 2015 року з тимчасово окупованих територій і районів АТО до «мирних» районів країни переселилися 848 тис. 443 людини.
Суспільство Матюхін: Говорити про припинення перемир'я на Донбасі рано Говорити про припинення перемир'я на Донбасі на даний момент рано. Про це в ефірі телеканала «112 Україна» заявив керівник прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін. «Зараз хочу сказати, що про припинення перемир'я говорити рано, буде зроблено висновки СММ, і тоді вже ми зможемо говорити, триває перемир'я чи ні. Рішення про відведення озброєння буде прийнято після висновків спеціальної моніторингової місії», - розповів Матюхін. Також він зазначив, що інформація про військових, поранених 13 жовтня, ще уточнюється і пообіцяв пізніше її озвучити. Зараз у зоні АТО обстановка спокійна. «Якщо говорити про попередній досвід, цього слід було очікувати, оскільки на всі свята, які відбувалися, але перед цим були, як правило, релігійні свята, терористи ось так намагалися нас привітати», - розповів Матюхін.
Політика Порошенко: Ми нарешті почали отримувати оборонне нелетальне озброєння Президент Петро Порошенко заявив, що Україна почала отримувати оборонне нелетальне озброєння. Про це він сказав сьогодні, 14 жовтня, на Михайлівській площі в Києві під час відкриття виставки військової техніки «Сила нескорених», приуроченої до Дня захисника України. «Ми вдячні за оборонне нелетальне озброєння, яке нарешті ми почали отримувати», - розповів Порошенко. Він наголосив, що на виставці показано зразки як української військової техніки, так і техніку, передану союзниками України і партнерами. Нагадаємо, 11 жовтня 2015 року в своєму зверненні до українського народу Порошенко повідомив, що під час візиту до Нью-Йорка з керівництвом США було досягнуто домовленості про надання Україні нелетального озброєння. А саме - надсучасних засобів контрбатарейної боротьби, які з відстані в десятки кілометрів від фронту дозволяють з високою точністю виявляти, звідки противник веде вогонь, і знищувати його.
Суспільство Міноборони розслідує обстріл шахти «Бутівка» у зоні АТО МОУ проводить розслідування, в чому причина обстрілу шахти «Бутівка» під Донецьком. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак, передає РБК-Україна. Під час учорашнього обстрілу шахти загинув один український військовослужбовець, ще два солдати дістали поранення. «Відліку (нового. - Ред.) не буде. Зараз ми розбираємося, що це. З того боку є люди, яких не контролює влада так званих ДНР і ЛНР, тому зараз наш представник разом з генералом російським і з іншими перевіряють інформацію, вивчать причину, після цього буде прийнято рішення про подальші дії», - розповів Полторак. Також міністр зазначив, що українські силовики готові з завтрашнього дня почати відведення мінометів у секторі «А», якщо все буде нормально. «Гармати відведено, танки відведено, було витримано всі вимоги. Єдине, що той випадок, який був сьогодні на шахті... Ми зараз розбираємося з обставинами, що це таке: це спеціально зроблено, чи неконтрольовано», - розповів Полторак.
Суспільство В окупованому Луганську з'явилося українське радіо Українське радіо «Пульс» поширило мовлення на частину окупованого Луганська. Про це під час засідання комісії при МІП України розповів голова концерну РРТ Володимир Іщук, повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики. «Власними силами концерну РРТ введений в дію радіомовний FM-передавач для трансляції програм «Радіо Пульс» Луганської ОДТРК на частоті 99,5 МГц. Після отримання коштів з бюджету потужність передавача буде збільшено. Робота передавача забезпечила доступ жителів Станично-Луганського району і частково Луганська до програм Луганського обласного радіо», - йдеться в повідомленні. Також зазначається, що для роботи радіо використано наявний передавач меншої потужності, а антенно-фідерний тракт змонтовано з резервних матеріалів.
За кордоном Україна і Казахстан підписали угоду про співпрацю в авіаційній сфері Казахстан і Україна підписали угоду про співпрацю в авіаційній сфері. Про це повідомляє прес-служба міноборони Республіки Казахстан. «Угоду підписали ТОВ «Казахстанська авіаційна індустрія» (дочірня компанія АТ «Національна компанія «Казахстан інжиніринг») і компанія з експорту та імпорту продукції, послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт». Ця угода відкриває нові можливості для оборонно-промислових комплексів двох країн. Казахстансько-українська співпраця в авіаційній сфері охопить кілька напрямів. Зокрема, планується організація на базі авіаційно-технічного центру в Астані сервісного центру з технічного обслуговування і ремонту літаків «Антонов», регіонального центру з ремонту авіаційних двигунів виробництва АТ «Мотор Січ», - сказано в повідомленні. Також заплановано ремоторизацію (заміна двигунів на модифіковані покращені мотори) і модернізація літаків Ан-2 в Ан-2-100. Крім того, в планах і промислова збірка турбогвинтових двигунів МС-14 для встановлення на модернізовані літаки. Казахстан і Україна планують почати спільну розробку і виробництво безпілотників військового та цивільного призначення, поставку, ремонт, технічне обслуговування авіаційних тренажерних комплексів.
Суспільство ДСНС: На Донбасі піротехніки знешкодили майже 42 тисячі боєприпасів Піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій за час роботи в Донецькій та Луганській областях, де триває антитерористична операція, знешкодили майже 42000 боєприпасів. Про це сказав виконуючий обов'язки голови ДСНС України Олег Мельчуцький під час виставки військової техніки й устаткування з нагоди Дня захисника України в Києві, повідомляє прес-служба відомства. «Очищення території України від вибухонебезпечних предметів часів минулих війн є одним з пріоритетних завдань для ДСНС. Однак поки що піротехніки нашої служби знешкоджують також і сучасну вибухівку, яку залишають після себе терористи на сході України. За час роботи в Донецькій і Луганській областях піротехнічні підрозділи ДСНС знешкодили майже 42 тисячі боєприпасів», - зазначив він.
Суспільство Шкіряк попередив: силовики реагуватимуть жорстко Сьогодні, 14 жовтня, підрозділи МВС перейшли на посилений режим чергування, який триватиме до закінчення виборів до органів місцевого самоврядування. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. За його словами, загалом для охорони громадського порядку під час виборчого процесу буде залучено близько 85 тисяч правоохоронців, бійців Національної гвардії та Державної прикордонної служби. «У зоні проведення АТО, на території Донецької та Луганської областей, з метою недопущення провокацій під час виборів, активно залучатимуться підрозділи СБУ, ЗСУ та прикордонних військ», - написав Шкіряк. Він також зазначив, що силовики жорстко і адекватно реагуватимуть на будь-які спроби дестабілізації внутрішньої ситуації в країні в рамках проведення виборчої кампанії.
Події У Тернопільській області горів меблевий цех У Тернопільській області в селі Романівка горів меблевий цех. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. «14 жовтня о 5:27 надійшло повідомлення про пожежу в меблевому цеху в с. Романівка Тернопільського району. На момент прибуття рятувальників площа пожежі становила 10 кв. м - горів котел на твердому паливі і залишки твердого палива в приміщенні котельні. Пожежа набирала обертів, погрожуючи перекинутися на виробничі приміщення. Вже о 6:33 пожежу локалізували, а о 6:59 - ліквідували», - йдеться в повідомленні. Зазначається, що врятовані меблевий цех та матеріальні цінності орієнтовно на суму 1 млн грн. Вогнем знищено твердопаливний котел, дерев'яні відходи виробництва на площі 10 кв. м. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.
Політика Яценюк: Потрібні десятиліття, щоб сформувати державу, здатну захистити свої кордони Російська Федерація розпалює збройні конфлікти по всьому світу. Про це під час зустрічі з бійцями Національної гвардії сказав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. «Росія запалює гарячі точки по всьому світу. Це свідчить про те, що Росія не лише не змінила поведінки, вона залишається на темному боці. Світ поділено на біле і чорне. Росія знаходиться на тому боці, де є виключно білі цілі. Ми маємо усвідомлювати, що з карти вони нікуди не подінуться. Вони готувалися десятки років до того, щоб повернути Україну в сферу свого впливу», - сказав він. За його словами, РФ почала планувати повернення свого впливу в Україну після революції 2014 року. «Саме після цього вони почали планувати, у тому числі й Крим, взяття під контроль всієї системи. Жодна країна не відбулася без сильних збройних сил. Ми сьогодні рухаємося і боремося. Потрібні будуть ще десятиліття на те, щоб сформувати таку сильну державу, яка не дозволить будь-кому захоплювати свої території», - заявив Яценюк.
оформление ленты  Блог: 
Політика Сергій Таран Сама наявність заручників у Росії їй не вигідна Справи українських заручників у РФ - це та публічність, яка не потрібна Росії. Але незабаром Росія повинна буде вирішити цю проблему. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран. «Ті люди, які стали заручниками на окупованих територіях і зараз перебувають у полоні терористів, їх треба визволяти із полону. Але зараз це не викликає формально жодного міждержавного резонансу, оскільки Росія від цього процесу публічно відсторонюється. Що стосується тих, хто перебуває в РФ, то там усе складніше, оскільки справи мають бути публічними. Таке звільнення має бути публічно висвітлено. Сам дискурс щодо наявності українських заручників не вигідний Росії і рано чи пізно цю проблему буде розв’язано. Але для РФ треба зробити це так, щоб це не виглядало як помилка, тому можливий варіант розміну заручників на тих, хто потрапив у полон до української армії», - розповів Таран. За його словами, це питання може бути вирішено після того, як в Україні буде винесено вирок двом затриманим поблизу Щастя російським спецназівцям. «У контексті затишшя і перемир'я це питання, в принципі, може бути вирішено, але тільки після того, як завершиться розгляд справ щодо затриманих ГРУшників. Політика українського уряду стосовно заручників цілком правильна і зрозуміла. Гадаю, якраз із цього приводу всі політики демонструють єдність, немає жодного різночитання», - резюмував Таран.
Суспільство Порошенко: На речове забезпечення ЗСУ виділили у п'ять разів більше, ніж в 2014 році На речове забезпечення українських військових цього року виділено в п'ять разів більше грошей, ніж 2014-го. Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час робочої поїздки до Запорізької області, передає «112 Україна». «Цього року на речове забезпечення військових виділено вже в п'ять разів більше коштів, ніж торік. Цього року вже закуплено та поставлено на фронт понад 1500 одиниць нових і модернізованих зразків озброєння. Зокрема, це тепловізійні і оптичні приціли, засоби нічного бачення, бронетанкова техніка, засоби інженерного озброєння, радіолокаційні станції, контрбатарейні станції, засоби радіоелектронної боротьби, модернізовані літаки», - розповів Порошенко. За словами глави держави, до кінця цього року в планах купити і поставити ще майже 8,5 тисячі одиниць озброєння та військової техніки.
Суспільство У РФ 73-річний українець отримав шість років колонії суворого режиму за шпигунство Сьогодні, 14 жовтня, московський міський суд засудив колишнього директора українського заводу «Знамя», 73-річного Юрія Солошенка, до шести років колонії суворого режиму - за шпигунство на користь України. Про це повідомляє російський «Інтерфакс». Справу Солошенка Мосміськсуд почав розглядати на початку жовтня в закритому режимі, оскільки вона має гриф «Таємно». За словами адвоката Геннадія Блохіна, його підзахисний повністю визнав провину. Солошенка було затримано в серпні минулого року, коли він приїхав до Москви для зустрічі з діловими партнерами. За статтею 276 КК (шпигунство), колишньому директору загрожує від 10 до 20 років колонії. При цьому, як заявляв син ув'язненого, «всі знають, що його підставив знайомий, з яким він співпрацював і якому довіряв».
Суспільство Кордон України з Придністров'ям посилять Глава МВС Арсен Аваков пообіцяв прем'єр-міністру Арсенію Яценюку посилити кордон України з Придністров'ям. Про це він сказав на зустрічі з керівним складом ГУ Нацгвардії. Представники НГУ повідомили Яценюку про те, що на україно-молдавському кордоні проїжджають контрабандні колони без фар. У Нацгвардії попросили посприяти розв’язанню цієї проблеми. Аваков пообіцяв вирішити проблему з контрабандою. «Спеціальне завдання з припинення контрабанди вже дали. Ми прийняли відповідне рішення, операція поки що допрацьовується. Я доповідатиму вам з цього питання. Ми перекриємо це», - сказав Аваков. Яценюк зазначив, що контроль на кордоні потрібен ще й тому, що на території Придністров'я перебувають російські військові. «Те, що в Молдові розташовані російські війська, також потребує певної уваги Збройних сил України і сил Національної гвардії. Тому правильно, що ви прийняли рішення про посилення контролю над цією ділянкою кордону», - сказав Яценюк.
Суспільство оформление ленты  Під покровом червоно-чорного прапора Центр Києва заполонили жовто-сині й червоно-чорні прапори. Тисячі людей на Покрову, в День захисника Вітчизни пройшли «Маршем героїв» вулицями столиці. Його організатори – праві сили. Ще за кілька кварталів до Михайлівської площі, звідки повинен був стартувати марш, – кордони міліції й правоохоронці з собаками. Вони, остерігаючись провокацій, вибірково проводять огляд особистих речей. У деяких знаходять балаклави, димові шашки й кишенькові ножі. Їх вилучають. Але нікого не затримують. У відповідь на привітання тих, хто проходить повз, міліціонери відповідають: «Героям слава!» Акція починається мітингом з нагоди 73-ї річниці створення Української повстанської армії. Спочатку молитва, потім зачитали імена загиблих із «Небесної сотні» хлопців й бійців АТО. «Щоб їхні смерті не були марними», – шепоче хтось у натовпі. Хвилина мовчання за загиблими за волю і незалежність України. Посеред площі в скляному кубі – прапор, розстріляний під Іловайськом. Його виставили з нагоди ранкового приїзду Президента Петра Порошенка. Він тут оглядав новітню військову техніку. «Або ми відстоїмо Українську державу, або загинемо в боротьбі за неї», – каже боєць Андрій Шараскін, який побував у Донецькому аеропорту. «Нам треба не об'єднуватися, а бути єдиними. Ми повинні думати про мертвих, про живих і ненароджених», – додає потім. Кілька виступів – і колона рухається вулицею Січових стрільців до Лук'янівського СІЗО. Люди з прапорами займають усю проїжджу частину. Громадський транспорт стоїть. Далі – до ізолятора тимчасового утримання у Косогірний провулок. Під тими й тими стінами мітингувальники заявляють про вимоги звільнити політв'язнів. Їм вторять музиканти колективу «Кому вниз».    

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,1343910694122-/ /-pc-/
Top