counter
Архів Повернутись назад 11 Вересня 2015
11 Вересня
Суспільство Тандіт: Україна веде переговори по полоненим таємно від російської сторони Українська сторона на даний момент веде переговори про звільнення полонених, тримаючи це в секреті від російської сторони. Про це розповів в ефірі Радіо Свобода радник голови СБУ Юрій Тандіт. Переговори ведуться з одним із кримінальних авторитетів. «Ми зараз вийшли на одного з кримінальних авторитетів, який знаходиться в районі Горлівки і утримує кількох наших хлопців. Я думаю, що ми у нього їх заберемо. Ми робимо це в тиші, щоб про ці переговори не дізналися в сусідній державі, щоб нам не завадили. Вони дійсно намагаються все централізувати. Іноді, коли ми вже домовилися, вони заважають проводити нам звільнення», - розповів Тандіт. Нагадаємо, що нещодавно нардеп Ірина Геращенко повідомляла про те, що в полоні залишаються 156 осіб, серед яких близько сотні військових.
Політика оформление ленты  Сікорський: На кордоні Заходу з Україною має бути протитанкове озброєння Захід повинен розмістити протитанкове озброєння поблизу України, щоб допомогти країні у разі подальшого наступу російських сил на її територію. Про це заявив під час вечірньої дискусії на 12-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) член парламенту Республіки Польща Радослав Сікорський, передає прес-служба YES. «Протитанкове озброєння повинно бути поблизу від України, в Польщі чи Румунії. Якщо проросійські сили або російські сили зайдуть глибше на територію України, то ці озброєння дуже швидко, протягом години, увійдуть в Україну. Потрібно, щоб Президент Путін це розумів», — наголосив політик. Крім того, Сікорський зазначив, що час наразі працює не на російського лідера. «Якщо у нас вийде переконати його в цьому, то, я сподіваюся, він піде на угоду на користь України і Росії», — вважає екс-глава МЗС Польщі.
Політика Порошенко: Ми повинні зробити неможливими фейкові вибори на Донбасі Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна повинна зробити все, щоб вибори на Донбасі, які збираються організовувати представники «ДНР» і «ЛНР», не відбулися, оскільки це зруйнує мінський процес. Про це глава держави повідомив, виступаючи на 12-й щорічній конференції «Ялтинська європейська стратегія» (YES). «Ми повинні чітко визначити, що не лише наявні на сьогодні санкції залишатимуться доти, доки Росія окупує Крим і підтримує нестабільність на Донбасі, але також будуть введені посилені обмежувальні заходи, якщо Росія і далі перешкоджатиме процесу врегулювання», — сказав він. За його словами, необхідно змусити Росію керуватися логікою мінських угод. «Ми повинні зробити неможливими фейкові вибори на Донбасі, оскільки це знову зруйнує мінський процес. Ми повинні докласти вичерпних зусиль і забезпечити, щоб всі ті, хто перебуває в казематах на Донбасі і в Росії, — Надія Савченко, Олег Сенцов — були звільнені якнайшвидше», — наголосив Президент.
Політика Нардеп: уряд — не апарат з обслуговування прем'єр-міністра Уряд — не апарат з обслуговування прем'єр-міністра або майданчик для його спічів. Про це в інтерв'ю «Аналітичній службі новин» розповів народний депутат Ігор Кононенко. За його словами, наразі в уряді спостерігається «надконцентрація повноважень». «Навіть виконуючих обов'язки в структурах, підпорядкованих окремому міністерству, призначає Кабінет Міністрів», — сказав Кононенко. На його думку, глава будь-якого міністерства повинен мати змогу формувати свою команду самостійно. «Призначення заступників не повинно ставати питанням противаги і компромісу різних політичних сил. Такі конструкції не працюють. Вимагати ж від міністра результатів роботи, коли він не мав права собі призначити заступників, — теж не зовсім справедливо», — зазначив народний депутат.
Суспільство Ситник: Майже половина детективів НАБ пройшла перевірку на поліграфі Тестування кандидатів на посади детективів Національного антикорупційного бюро України були відкритими. Про це в інтерв'ю одному з телеканалів заявив глава НАБУ Артем Ситник. За його словами, за перебігом тестувань спостерігали члени ради громадського контролю. «Звичайно, є люди, які незадоволені перебігом тестів, але це ті, які не пройшли відбір. Але що стосується самого відбору, то перший етап — це дослідження кандидата на предмет його обізнаності із законодавством, яке він застосовуватиме. Другий етап — виявлення його загальних здібностей. Третій етап — психологічне тестування. І тільки четвертий етап — комісія, яка за результатами трьох тестувань підбуває загальний підсумок, проводить співбесіду з кандидатом, ухвалює остаточне рішення», — сказав він.Він зазначив, що попри складність конкурсного відбору, радою громадського контролю було запропоновано перевірити на поліграфі тих кандидатів, які перемогли в конкурсі. «Я на це погодився, і наразі тривають перевірки з використанням поліграфа. Майже половина кандидатів вже пройшла поліграф, і результати цього тестування також мене повністю задовольняють. Тобто фактично до більшості кандидатів у поліграфологів немає жодних зауважень», — наголосив Ситник. Водночас глава НАБУ зазначив, якщо детектив не пройшов перевірку на поліграфі, це не означає, що він не працюватиме в Антикорупційне бюро, проте результат перевірки залишать  у його особистій справі.
Економіка Порошенко: Спроби Росії перешкоджати вступу в ЗВТ між Україною та ЄС приречені на поразку Президент України Петро Порошенко заявляє, що Росії не вдасться перешкодити вступу в зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року. Про це глава держави заявив на 12-й щорічній конференції «Ялтинська європейська стратегія» (YES). «У мене немає жодних сумнівів, що Угода про асоціацію Україна-ЄС, яке є всеосяжною дорожньою картою для внутрішніх реформ, набуде чинності найближчим часом, а в частині про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі набуде чинності саме 1 січня 2016 року» , — сказав він. За словами глави держави, підступні спроби Росії перешкоджати цій історичній події приречені на поразку. «Неможливо зупинити рух України (на шляху євроінтеграції, — ред.), немає шляхів назад», — наголосив він.
Політика МЗС України закликає світ не визнавати вибори депутатів Держдуми РФ в анексованому Криму Міністерство закордонних справ України закликало всі держави і міжнародні організації не визнавати вибори депутатів Державної думи РФ в анексованому Криму. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства. «МЗС України закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установи не визнавати будь-які псевдовиборчі процеси, які відбуваються на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь і утриматися від будь-яких кроків, наприклад, ухвалення рішень про направлення спостерігачів, що може розглядатися як привід для легітимізації незаконних виборів», — йдеться в повідомленні. У відомстві також заявили, що вибори в Криму є черговою спробою Росії поширити своє національне законодавство на територію суверенної України.
Суспільство оформление ленты  Випробування Опитним Селище Опитне, що знаходиться поблизу Донецького аеропорту, страждає від постійних артилерійських обстрілів. Із семисот з гаком жителів нині в ньому проживає близько 70. 93 ОМБр Місце дислокації військовослужбовців 93 ОМБр ЗСУ в Опитному – великий занедбаний будинок, який постійно руйнується обстрілами. Незадовго до нашого приїзду в одне з приміщень, пробивши бетонне перекриття, влетіла 120-міліметрова міна. «Ми не користуємося цією кімнатою, і слава Богу, що нікого не було в коридорі й ніхто не постраждав, – каже один із бійців, – а влучило б у спальне приміщення, яке на десять метрів далі, багатьох би вже не було». Перегляд DVD-фільмів один з небагатьох різновидів дозвілля військовослужбовців на передовій. Бійці будь-якими засобами намагаються прикрасити оточуючу їх побутову сірість. Військовослужбовці цінують тварин за їх дар передчуття обстрілів. Читання книг -  ще один з доступних видів дозвілля. Днем перестрілок практично не буває і бійці на посту можуть просто посидіти, насолоджуючись тишею. Цивільні Олексій разом зі своєю дружиною Іриною живе в підвалі двоповерхового багатоквартирного будинку. Це укриття вони вважають більш безпечним, ніж власний приватний будинок, який знаходиться по сусідству через вулицю і майже не постраждав від обстрілів. У селищі немає ні світла, ні газу, ні води. Єдиним джерелом останньої слугує громадський колодязь у центрі Опитного. Місцева влада відсутня, магазини не працюють. Люди існують завдяки поставкам продовольчих пайків гуманітарними організаціями та допомозі бійців ВСУ. Місцевий житель показує зруйновану квартиру сусідів зверху. Самі господарі житла виїхали задовго до попадання в нього снаряда. Імпровізована літня кухня одного з місцевих жителів. Господар кухні ходить з паличкою: був поранений осколком у ногу. Саморобна цегляна піч топиться дровами. Нестачі в деревині немає, довкола багато зруйнованих будівель і парканів   Колодязь у центрі селища – єдине джерело води в Опитному. Зруйновані стіни і втрачене життя – наслідок прямого влучення танкового снаряда. Господиня квартири на той момент сиділа на балконі й читала газету.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Василь Вовк Легалізація дасть змогу дізнатися, де і скільки знаходиться зброї Легалізація вигідна країні і дасть змогу дізнатися про те, у кого і скільки знаходиться зброї. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив екс-начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк. «В Україні дуже багато нелегальної зброї, зокрема у людей, які абсолютно адекватні і готові захищати і себе, і країну цією зброєю. Головне, впорядкувати систему придбання, володіння, переміщення та зберігання зброї. Також може розглядатися питання про легалізацію бойової зброї. Це дасть змогу, по-перше, навести лад у статистиці — дізнатися, скільки зброї є, що це за зброя і де вона знаходиться, зокрема і в регіонах. І у правоохоронних органів з'явиться змога чітко відслідковувати і вживати заходів протидії. І по-друге, можна запустити систему: хто має зброю, але не знає, що з ниею робити і не хоче її легалізувати, то у них можна викупити зброю за символічні кошти. Зокрема боєприпаси і гранати», — сказав Вовк. За його словами, легалізація зброї буде вигідна державі. «Країні вигідна легалізація зброї. Я не кажу про політичні сили, про олігархів, про владу. Державі це вигідно. Ми не знаємо, у кого, де і скільки знаходиться зброї. Коли ми запустимо законодавчо його легалізацію, ми залишимо за бортом нелегальну зброю. І тоді зможемо посилити відповідальність за нелегальне зберігання, переміщення, придбання зброї», — наголосив експерт.
Політика Клімкін: Головна проблема для Росії — це Україна як об'єднана і демократична держава Росія більше стурбована тим, що Україна буде єдиною і європейської, а у вступ нашої держави до НАТО чи ЄС вони не вірять. Про це заявив на 12-й щорічній конференції «Ялтинська європейська стратегія» (YES) міністр закордонних справ України Павло Клімкін. «Я бачу, що Росія не так стурбована членством України в НАТО чи ЄС, оскільки багато людей в Москві просто в це не вірять. Головна проблема для Росії — це Україна як об'єднана і демократична держава», — сказав він. За його словами, сама ідея того, що Україна здатна жити і підтримувати себе як країну, цілком протилежну РФ, лякає російську сторону. «Для мене цілком зрозуміло, що саме з цих причин, а не через міфічні страхи, які зараз виховуються в РФ, коли намагаються знайти певне виправдання і побудувати Росію навколо міфів», — зазначив Клімкін.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Георгій Учайкін Антизбройову політику веде МВС і комерційні організації, які монополізували ринок зброї Антизбройову політику веде МВС і комерційні організації, які монополізували ринок зброї. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін. «Головні противники закону — це комерційні структури, які нині продають зброю. У них монополія на цьому ринку. І на одному автоматі Калашникова вони можуть заробити 400 $. Ситуація, що склалася, їх влаштовує. Крім того, у них вже давно є схеми з міліцією, за допомогою яких вони наживаються. Вони просто унеможливлюють розвиток ринку», — сказав він. Крім того, за його словами, вільне володіння вогнепальною зброєю не вигідно і МВС, тому що вони втрачають монополію на надання збройних охоронних послуг. «Тобто сьогодні ринок безпеки не може розвиватися, тому що озброєну охорону може мати тільки МВС. У супроводі інкасації, охороні банків — це лише МВС, тому що тільки вони мають право на проведення таких операцій», — пояснив він. Також він зазначив, що глобально вільне володіння вогнепальною зброєю не вигідно і владі. «З появою у людини змоги захищати себе, віна стає більш самостійною. Тобто нам не потрібно буде така кількість поліції. У всіх країнах світу, де починалася така практика, відразу відбувалося скорочення штату поліції на 30%, що тягне за собою зменшення фінансування галузі», — резюмував він.
Економіка ЄС надасть Україні 90 млн євро на децентралізацію Євросоюз готовий надати Україні 90 мільйонів євро, які спрямують на проекти децентралізації. Про це розповів комісар ЄС з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Хан під час зустрічі з віце-прем'єр-міністром — міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком, передає прес-служба Мінрегіону. «Наразі необхідно налагодити співпрацю між українськими та європейськими експертами, які визначать конкретні проекти, які фінансуватимуться за рахунок цих коштів», — розповів Хан. Зубко розповів, що українська сторона пропонує в рамках техпідтримки офісів реформ створити 40 субрегіональних груп підтримки реформи, зокрема надання значних ресурсів для здійснення зав'язок із громадськістю, навчання та коучингу. Групи навчатимуть місцеві органи влади на всіх рівнях. «Інший напрям, на який спрямують кошти від ЄС — зміцнення Державного фонду регіонального розвитку, особливо з урахуванням додаткових потреб в інвестиціях для створення і розширення послуг об'єднаних громад», — розповів Зубко.
Суспільство У ГПУ спростовують заяву Лікарчука про зрив зовнішнього незалежного тестування в 2016 році Заява директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука про те, що через дії правоохоронних органів «проведення зовнішнього тестування в 2016 році практично неможливе» не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. Як повідомляється, під час проведення обшуків в УЦОЯО комп'ютерне, серверне обладнання та програмне забезпечення, зокрема й база тестових завдань, не вилучалися. Після проведення обшуку УЦОЯО працював у штатному режимі. Доступ до баз даних для працівників УЦОЯО обмежений не був. У прес-службі зазначили, що в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти вилучено два сервери з програмним забезпеченням «SPRUT 3D» з даними про результати ЗНО-2015. «Копію зазначеного програмного забезпечення залишено власнику для забезпечення безперебійної роботи, зокрема і для внесення даних про задоволення апеляцій абітурієнтів, щоб нікого не обмежувати у можливості вступу», — йдеться в повідомленні. У прес-службі також наголосили, що міністр освіти і науки України Сергій Квіт 21 липня 2015 року зробив офіційну заяву про те, що слідчі дії «не несуть загрози для вступної кампанії».
Політика Клімкін розповів, за яких умов можуть відбутися вибори на Донбасі Місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися лише за підтримки міжнародного співтовариства. Про це журналістам заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. «У нас є законодавство, яким чином повинні обиратися виборчі комісії, хто повинен бути допущений. Ось вони кажуть, що можливі деякі зміни. Може, ми їх допустимо, а, може, не допустимо. Але реально є фундаментальний принцип ОБСЄ — це свобода ЗМІ, це свобода виборчої компанії, це, врешті-решт, доступ спостерігачів ОБСЄ», — сказав він. Він зазначив, що на сьогодні ніхто зі спостерігачів ОБСЄ не потрапив на Донбас. «Вони навіть за загальними принципами повинні потрапити туди ще до початку виборів. І завжди бувають, як ви знаєте, довгострокові спостерігачі, які мають зрозуміти, чи відповідають умови, чи є там взагалі умови безпеки, потім короткострокові спостерігачі. Я вважаю, що нам потрібні не лише представники ОБСЄ, нам потрібно міжнародне співтовариство», — заявив Клімкін. Глава МЗС акцентував, що єдиний критерій, яким необхідно керуватися при призначенні місцевих виборів на Донбасі, — це контроль і безпосередня підтримка в підготовці проведення виборів міжнародного співтовариства.
Суспільство СБУ затримала на хабарі голову Держслужби зайнятості Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримали під час отримання хабара голову Держслужби зайнятості (Центрального апарату). Про це повідомили в прес-центрі СБУ. «Чиновника затримали у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тис. гривень. При огляді машини правоохоронці додатково виявили велику суму грошей в іноземній і національній валютах, мисливську рушницю з патронами тощо», — йдеться в повідомленні. За даними відомства, чиновник організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, які проводила держслужба. «У протиправних схемах він використовував підлеглих, які змушували підприємців платити «данину» за перемогу в тендерах», — повідомили в прес-службі. На місце затримання прибув голова СБУ Василь Грицак. «Для встановлення всіх епізодів отримання хабарів головою Держслужби зайнятості тривають невідкладні оперативно-слідчі дії в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 і ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України», — зазначили в СБУ.
Суспільство За місцевими виборами спостерігатимуть 32 організації ЦВК дозволила 32 громадським організаціям мати своїх спостерігачів у жовтні на місцевих виборах. Про це повідомляє прес-служба ЦВК. «Станом на 11 вересня 2015 року Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів 32 громадським організаціям», — сказано в повідомленні. Як повідомляється, ЦВК надала дозвіл Всеукраїнській ГО «Комітет виборців України», ГО «Центр підтримки та розвитку підприємництва «Загальна дія», «Міжнародна організація «Тріумвірат», ГО «За молоде відродження» і «За відродження і розвиток», ГО «Асоціація професійних політичних консультантів» та Харківської обласної ГО «Агентство соціального проектування «Право вибору» мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборів рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.
Економіка Мінсоцполітики: Розмір субсидій не переглядатимуть через підвищення соцстандартів Підвищення соціальних стандартів не вплине на розмір субсидій, які вже були призначені. Про це сьогодні на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко, повідомили в прес-службі Мінсоцполітики. «Житлові субсидії залежать винятково від доходів громадян, тобто що більше доходи, то більший відсоток від цих доходів сплачується за житлово-комунальні послуги. Але враховуючи те, що базою для розрахунку субсидій був 2014 рік і доходи 2014 року, то підвищення соціальних стандартів жодним чином не вплине на ті субсидії, які вже були призначені», — зазначив Музиченко. За його словами, уряд розрахував мінімальну мету, щоб до опалювального періоду покрити системою субсидій 4,5 млн сімей. «На сьогодні в місцеві органи соцзахисту надійшло близько 2,9 млн заявок, з яких вже розглянуто 2,7 млн», — повідомив директор департаменту. Як зазначив Музиченко, Сумська, Житомирська, Кіровоградська, Вінницька та Донецька області наближаються до виконання поставленої мети, при цьому все ще суттєво відстають Одеська, Чернівецька, Запорізька, Луганська та Закарпатська обл.
Суспільство СБУ накрила велику торговельну мережу за спонсорування тероризму Служба безпеки України виявила факти фінансування терористів «ДНР» і «ЛНР» однією з великих українських торговельних мереж у Харківській області. Про це йдеться в повідомленні прес-центру відомства. Повідомляється, що посадові особи торговельної мережі співпрацювали з підприємствами, які не пройшли перереєстрацію і розташовані на території тимчасово непідконтрольній українській владі. «Продукція торгової мережі постачалася незаконно, поза межами встановлених пунктів пропуску, і частково використовувалася для ремонту і комплектування військової бронетехніки терористів ДНР/ЛНР. Частину своїх доходів керівництво мережі систематично віддавало терористичним організаціям «ДНР» і «ЛНР», — йдеться в повідомленні. У СБУ додали, що в харківській філії торговельної мережі проведено обшук, вилучено докази.
Суспільство Бірюков: На обмундирування солдатів АТО у 2016 році витратять мільярд гривень Радник Президента України Юрій Бірюков повідомив, що в 2016 році на обмундирування бійців АТО держава витратить близько мільярда гривень. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. «Подивився одним оком на попередні річні плани щодо закупівель 2016 року. Літня польова форма — 500 тисяч комплектів. Черевики з високими берцями — 500 тисяч пар. Це мільярд гривень, у цінах цього року», — написав Бірюков. Він зазначив, що для військових четвертої хвилі мобілізації запаси форми вже сформовані на складах. «Протягом тижня повинні закінчити видачу берців нового зразка в зоні АТО. Краще процес йде в секторах А і М, трохи гірше в секторі Б, зовсім поки що сумно в секторі С», — написав Бірюков. Бірюков написав у соцмережі і про те, що з 1 жовтня розпочнеться дострокова видача другого комплекту форми та одягу. Видача буде для військових 5-ї хвилі мобілізації. Солдати 6-ї хвилі отримають другий комплект.
Суспільство оформление ленты  Дефіле у вишиванках Сьогодні, 11 вересня, в Українському домі у Києві відбувся показ національного одягу з приватних колекцій. На імпровізованому подіумі - унікальна борщівська сорочка. Серед моделей - відомі українці: Влада Литовченко, яка є куратором цього проекту, а також Марія Яремчук, Ольга Сумська, Віталій Козловський. Більшість строїв - власність етнографа Віри Матковської. Вона понад десять років колекціонує вишиванки, родом з Борщівського району Тернопільської області. Основний колір борщівської вишиванки - чорний. За легендою, коли турки напали на кілька сіл району, то вбили всіх чоловіків. Жінки ж поклялися сім поколінь носити вишиті чорними нитками сорочки. Їх одягали і на весілля, й у свята. Сьоме покоління «закінчилося» в1920-х роках. Пізніше жінки так більше не вишивали - замість чорної шерсті почали використовувати кольорові яскраві нитки. «Вишивку на багатьох із них повторити неможливо, адже для їх створення використовували спеціальну чорну нитку від молодого ягняти, - каже Віра Матковська. - Вона не вигорає, не линяє, саме тому вдалося зберегти ці сорочки в первозданному вигляді. Багатьом із них уже понад сотню років!». Водночас керівник Українського драматичного театру «Корифеї» Роман Корнієнко справедливо вважає, що «завдяки таким показам ми відкриваємо нове життя національного одягу».

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,3896980285645-/ /-pc-/
Top