counter
Архів Повернутись назад 07 Вересня 2016
7 Вересня
Економіка Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом 72 млн грн На Київщині ліквідували конвертаційний центр з оборотом 72 млн грн, повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України (ДФС). Як повідомили в ДФС, центр із 2015 року надавав послуги підприємствам Києва, Київської та інших областей щодо формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку. «Загальний обсяг проконвертованих коштів через розрахункові рахунки, відкриті в філіях одного з комерційних банків, склав понад 72 млн грн, зокрема сума сформованого ризикового податкового кредиту - 12 млн грн», - повідомили у відомстві. Під час обшуків правоохоронці вилучили 273 тис. грн, 17 печаток, комп'ютерну техніку, електронні носії інформації, бухгалтерську документацію і чорнові записи.
Суспільство У Києві може з'явитися ландшафтний парк площею 22 га На території Шевченківського району Києва може з'явитися новий ландшафтний парк площею 22 га, повідомили в Київській міській раді. Зокрема, депутати Київради підтримали проект рішення про оголошення території природно-заповідного фонду місцевого значення та встановлення охоронних зон території в межах Подільського і Смородинського узвозів і вулиці Нагірної у Шевченківському районі. «Ми хочемо не тільки створити Смородинський ландшафтний парк, а й розвивати його. Тут є великі можливості для активного відпочинку, дитячих таборів, спортивних змагань», - розповів член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Дмитро Бана. У 2016 році на облаштування парку «Смородинський» вже заклали 1,5 млн грн. Гроші підуть на прокладання доріжок, встановлення урн, декоративні насадження і загальний благоустрій схилів.
За кордоном Новій Зеландії бракує робочої сили Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джон Кей заявив, що країна потребує мігрантів для низькокваліфікованої роботи, оскільки новозеландці часто не приходять на роботу і мають проблеми з наркотиками, повідомляє Radio NZ. За його словами, попри високе навантаження на інфраструктуру країни через наплив мігрантів уряд буде й надалі сприяти створенню для них робочих місць. Він підкреслив, що багато новозеландці не можуть отримати роботу через проблеми з наркотиками або трудовою етикою. «Підіть і запитайте роботодавців, і вони скажуть, що деякі з цих людей не пройдуть тест на наркотики, деякі не прийдуть на роботу, деякі будуть скаржитися на проблеми зі здоров'ям», - сказав очільник уряду Нової Зеландії. Нагадаємо, в липні 2016 року в Нову Зеландію прибули рекордні 69 тисяч іноземців.
За кордоном оформление ленты  У мережі з'явилося відео наслідків збройного конфлікту в Одесі В інтернеті був опублікований ролик, де видно наслідки перестрілки в одеському готелі Villa le Premier. Відеоролик з'явився на на каналі «Новини Одеси» в Youtube. На кадрах видно гільзи від вогнепальної зброї, розбите скло. Правоохоронці вилучили багато газових балончиків і пістолетів. У поліції зазначили, що затримано понад 20 осіб, їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років. Як ми вже повідомляли, в результаті інциденту три людини отримали різні травми і були госпіталізовані. Конфлікт стався напередодні ввечері, коли в готель увірвалася група невідомих і забарикадувалася там. Директор Villa le Premier Сергій Поломанний повідомив, що конфлікт стався за бажанням одного зі співвласників - Тетяни Мотузенко. Вона захотіла змінити охорону і поставити своїх людей.
Суспільство Депутат Лещенко купив квартиру в Києві за 7,5 млн грн Нардеп Верховної Ради України від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Лещенко купив квартиру в одній з новобудов Києва за 7,5 млн грн. Така інформація була опублікована адвокатом Олексієм Шевчуком в Facebook сьогодні, 6 вересня. «У договорі все прекрасно: і сума, і рахунок і гроші всі Сергія, і дівчини DJ немає, взагалі лажа якась», - пише адвокат. Також Шевчук показав фотокопії документів, які свідчать про придбання депутатом квартири в Києві за 7,5 млн грн, хоча, за декларацією, минулого року Лещенко заробив 260 тис. гривень. Сам народний депутат повідомив, що гроші на квартиру були отримані з кількох джерел: його заощаджень, позики, засобів його дівчини Топольської Анастасії, відомого DJ. У договорі на покупку квартири сказано, що сплачені кошти є особистою власністю депутата. Дівчина Лещенко розповіла, що не є співвласницею квартири, оскільки не отримала розлучення від попереднього шлюбу.
Економіка Валютний ринок в Україні не заспокоїться, доки «Нафтогаз» купує на ньому долари - експерт Доки «Нафтогаз» буде активно скуповувати валюту на ринку для закупівлі газу на зиму, спокою на валютному ринку очікувати не варто. Про це в коментарі інформаційному агентству АСН сказав економічний експерт Олександр Охріменко. «Нафтогазу» зараз потрібно мінімум півмільярда доларів на закупівлю газу. У нього іншого шляху немає. Так що найближчим часом ось цей газ буде «тиснути» на валютний ринок. Поки НАК не закупить собі валюту, спокою на ринку не буде. Тому що приплив валюти не збільшився. Імпортерів як і раніше обмежують», - вважає Охріменко. На думку експерта, ситуацію могла б врятувати «свідомість українців». «Якби українці проявили свідомість, більше понесли грошей в банки на депозити, то було б дуже добре. Оскільки долари з депозитів банки відразу направили б на міжбанк і це послабило б тиск на ринок. Занесли мільярд - відразу напруга б зменшилася», - заявив експерт.
Суспільство В окупованому Криму затримали двох українців - ЗМІ Федеральна служба безпеки (ФСБ) РФ заявила про затримання двох громадян України на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, повідомляє «РИА Новости». За даними ФСБ, двоє українців минулими вихідними намагалися незаконно проникнути на територію Криму. У повідомленні уточнюється, що російські правоохоронці затримали 30-річного громадянина України в районі в пункту пропуску «Армянськ» і 27-річного українця в районі пропускного пункту «Джанкой». «В ході розглядів з'ясувалося, що житель Києва (30 років) за дві години до цього заїхав в пункт пропуску «Армянськ» на автомобілі. Через відсутність необхідних митних документів на вантаж чоловік не зміг оформити перетин кордону і повернувся в Україну. Через деякий час українець спробував незаконно перетнути кордон», - йдеться в повідомленні. Відзначається, що обох чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності. Раніше повідомлялося, що за даними ФСБ Росії, в пунктах пропуску на адмінкордоні окупованого Криму і України в 2016 році були затримані 50 громадян, які перебувають у розшуку.
За кордоном Російських банків у Криму стало вдвчі менше У анексованому РФ Криму російських банків стало вдвічі менше, ніж відразу після окупації півострова. За інформацією видання «Коммерсант», на території Криму зараз діють підрозділи 14 банків. У грудні 2014 року там була 31 кредитна організація. До анексії на території півострова працювали майже 70 українських банків. Пізніше діяльність у регіоні заборонив Національний банк України. За статистикою Центробанку РФ, у 15 банків, які мали структурні підрозділи в Севастополі і Криму, були відкликані ліцензії. Обсяг страхових виплат по півострову склав 3,53 млрд рублів. «Якщо подивитися на банки, які заходили до Криму спочатку, за винятком, це були невеликі і не дуже популярні кредитні організації, багато з яких користувалися в банківських колах не надто хорошою репутацією», - розповідає заступник голови правління «Ланта-банку» Дмитро Шевченко .
Економіка 120 шахтарів зайшли у будівлю Міненергопрому з безстроковою акцією протесту Близько 120 шахтарів з усіх шахт України зайшли до приміщення Міністерства енергетики та вугільної промисловості, (Київ, вул. Хрещатик, 30), оголосивши безстрокову акцію протесту. Головні вимоги – припинити корупцію у вугільній галузі та виплатити борги по зарплатах, які зараз сягнули уже мільярда гривень. Про це АСН повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. «У нас конкретні вимоги – виплатити борги по зарплаті, припинити корупцію в галузі, зокрема на державних шахтах. Ми також вимагаємо налагодити стабільну роботу державних підприємств, прийняти закони, які є в парламенті і стосуються роботи вугільної галузі та соціального захисту шахтарів. Ми купили квитки в один кінець і йти звідси не збираємося, доки наші вимоги не будуть виконані», - заявив Волинець. За словами Михайла Волинця, вимоги, зокрема, стосуються фактів розкрадання коштів з Львівсько-Волинського басейну. «Вони штучно змінюють золу у гірничій масі і вологість. І за рахунок цього змінюють кількість вугілля у гірничій масі. І таким чином вони крадуть більше 15 тисяч тонн концентрату на місяць», - стверджує Волинець. За словами представника профспілки, напередодні він особисто відніс заяву до ГПУ, однак не уточнив, яких конкретно фактів стосується ця заява. 
За кордоном Компанія Apple сьогодні представить iPhone 7 Сьогодні, 7 вересня, американська компанія Apple презентує новий iPhone 7, iPhone 7 Plus та Apple Watch 2. Також очікується, що будуть представлені MacBook Pro, iOS 10, MacOS Sierra. Про це передає видання TechCrunch. Презентація відбудеться в штаб-квартирі Apple в Каліфорнії і транслюватиметься на сайті компанії. Новинки надійдуть у продаж вже 16 вересня, але замовлення можна оформити з 9 вересня. Нові моделі iPhone будуть доступні тепер у п'яти кольорах: золото, рожеве золото, глянсовий чорний, срібло і класичний чорний. Базова модель матиме 32 ГБ вбудованої пам'яті. Також будуть доступні смартфони з об'ємом пам'яті 128 ГБ і 256 ГБ. Основною перевагою Apple назве покращену якість зйомки телефону, так як новинка буде оснащена камерою з двома лінзами. Нагадаємо, Єврокомісія зобов'язала Apple виплатити Ірландії 13 млрд євро.
Події На Луганщині двоє місцевих жителів за завданням агента ФСБ готували масштабні теракти - СБУ Працівники Служби безпеки України (СБУ) попередили в Лисичанську Луганської області серію терактів, які готувала група прихильників проросійського сепаратизму за завданням агента спецслужб РФ, повідомили в прес-центрі відомства. За даними спецслужби, двоє жителів Привілля планували підірвати пам`ятний знак українським військовим, які загинули при визволенні міста в 2014 році, а також приміщення місцевого військового комісаріату. Крім того, вони планували теракти проти місцевих проукраїнських активістів. Теракти планували приурочити до святкування в Лисичанську Дня міста. «Злочинні дії координував колишній бойовик, агент спецслужб РФ, який зараз перебуває в Росії і, за інформацією СБУ, вже виступав організатором терактів на території Луганської області», - повідомили в СБУ. Відзначається, що посібників терористів затримали 3 вересня під час закладення вибухового пристрою під пам'ятний знак українським воїнам. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 і ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України. Затриманим повідомлено про підозру.
Суспільство оформление ленты  Якій версії про походження $300 тис. на квартиру Лещенка ви вірите більше - опитування Народний депутат України Сергій Лещенко, в колишньому відомий журналіст-розслідувач з «Української правди», днями придбав квартиру в елітному районі Києва за 7,5 млн гривень (приблизно $300 тис.). Згідно з його заявою, гроші на квартиру в 200 кв.м він зібрав, де міг: позичив, накопичив, заробив. Половина суми - займ від засновника «Української правди» Олени Притули терміном на 10 років, друга половина - його особисті заощадження і гроші його «коханої людини» Анастасії Топольської (відома DJ). Однак заява Лещенка викликала величезний резонанс у суспільстві. Багато хто засумнівався в успішності «Української правди», яка дозволяє давати в борг колишнім співробітникам $150 тис. Інші кажуть, що гроші зароблені «нечесним шляхом». Редакція АСН вирішила запитати читачів, звідки, на їхню думку, могли з'явитися сім мільйонів гривень у народного депутата, єврооптиміста і ярого борця з корупцією, який в 2015 році задекларував 260 тис. гривень доходу.
Суспільство Лещенко закликав НАБУ перевірити придбання його квартири Нардеп Сергій Лещенко звернувся до НАБУ з проханням перевірити, звідки у нього гроші на придбання дорогої квартири в Києві. Про це Лещенко написав у себе Facebook. Народний депутат впевнений, що антикорупційна діяльність «була сенсом його життя останні 16 років». «Я стверджую, що гроші, за які було придбано квартиру, чесно зароблені і придбання не порушило відповідних вимог антикорупційного законодавства України. Я був співавтором нового прийнятого законодавства про відкриті реєстри майна і створення незалежних антикорупційних інституцій - НАПКА і НАБУ», - написав С. Лещенко. Як депутат України, він готовий відзвітувати перед суспільством. «Я звертаюся із закликом до НАБУ і НАПЗК провести відповідну перевірку придбання мною житла», - додав Лещенко. Раніше ми повідомляли про скандал, який виник навколо придбання квартири за 7,5 мільйона гривень.
Суспільство Аваков заявив, що вилучені сервери «Інтера» ретельно залиті водою Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв'ю телеканалу «24» заявив, що вилучені слідчими сервери, на яких повинні були записуватися події всередині приміщення телеканалу «Інтер» під час пожежі 4 вересня, були ретельно залиті водою, передає УНІАН. «Коли вночі вилучили ці сервери, на яких повинні були записуватися події всередині телеканалу, вони чомусь дивним чином були ретельно залиті водою», - заявив він. Аваков підкреслив, що після ліквідації пожежі наступні кілька годин керівництво телеканалу відмовлялося надати записи з камер спостереження, які перебували всередині будівлі. Нагадаємо, що в Києві на вулиці Щусєва, 26 у неділю, 4 вересня 2016 р., почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі кілька людей підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер - агент Москви!». У ДСНС заявили, що пожежа виникла в результаті підпалу спочатку на першому, а потім і на другому поверхах. За даними телеканалу, в результаті підпалу повністю згоріла студія програми «Подробиці». Кілька співробітників компанії отруїлися чадним газом, одна співробітниця зламала під час пожежі ногу. При цьому керівництво телеканалу «Інтер» відмовилося надати відео з камер відеоспостереження слідчо-оперативній групі, яка приїхала за «гарячими слідами» на місце подій. Його довелося вилучати в рамках постанови слідчого.
Події У Запоріжжі на великому хабарі затримали чиновників обленерго Працівники поліції затримали в Запоріжжі на хабарі в 200 тис. гривень одного із заступників директора обленерго, а також його спільника. Про це передає прес-служба Нацполіції по області. У повідомленні сказано, що неправомірна вигода була отримана за укладення договору про збільшення потужності і обсягу електропостачання до об'єкта нерухомості. Чиновники вимагали від бізнесменів гроші за узгодження технічних умов, проектної документації з подальшим укладанням договорів щодо підключення до мережі електропостачання будівель, які використовуються в комерційних цілях суб'єктами господарювання. «У рамках кримінальної справи працівники поліції задокументували корупційну діяльність заступника директора обленерго Запоріжжя, а також екс-співробітника регіонального відділення. Вони вимагали хабар в розмірі 250 тис. грн від підприємця. Лише в разі отримання зазначеної суми енергетики обіцяли збільшити обсяг і потужності електропостачання приміщень.
Економіка «Антонов» відмовляється від співпраці з російською компанією «Волга-Днепр» До кінця 2016 року державне підприємство «Антонов» планує припинити співпрацю з російською компанією «Волга-Днепр». Про це в середу, 7 вересня, заявив президент підприємства Олександр Коцюба, передає ЦТС. «Зараз ми перебуваємо на стадії розлучення. До кінця року спільних проектів з компанією «Волга-Днепр» у ДП «Антонов» не буде. Ми будемо самостійно працювати на ринку», - зазначив він. У повідомленні наголошується, що контрольована «Антоновим» компанія «Авіалінії Антонова» і російська «Волга-Днепр» в 2006 році створили компанію Ruslan International Ltd, яка стала маркетинговим агентом українського і російського операторів перевезень. Обидві авіакомпанії транспортують вантажі переважно літаками Ан-124-100 «Руслан». Раніше повідомлялося, що 30 серпня китайська компанія China airspace і ДП «Антонов» підписали договір про співпрацю.
Економіка У «Інтері» назвали розмір збитків від пожежі Директор «Національних інформаційних систем» (НІС) Олександр Пилипець оцінив збитки від пожежі в будівлі телеканалу «Інтер» у Києві в $430 тис. Про це він повідомив у середу, 7 вересня, в ході засідання комітету ВР з питань свободи слова, передає телеканал «112 Україна». «Взагалі збитків, за попередніми підсумками нашої комісії, телеканалу завдано десь на $430 тис. Це не офіційна заява, я бачив краєм ока, в документі я ще не доходив», - заявив Пилипець. Нагадаємо, що в Києві на вулиці Щусєва, 26 у неділю, 4 вересня 2016 р, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі кілька людей підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер - агент Москви!». У ДСНС заявили, що пожежа виникла в результаті підпалу спочатку на першому, а потім і на другому поверхах. За даними телеканалу, в результаті підпалу повністю згоріла студія програми «Подробиці». Кілька співробітників компанії отруїлися чадним газом, одна співробітниця зламала під час пожежі ногу.
Політика У Меркель не знають, де і коли буде наступна зустріч «нормандської четвірки» Представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт не підтвердив інформацію про те, що наступний саміт «нормандського формату» відбудеться в Берліні, передає Укрінформ. «Зараз немає ні конкретного часового плану, ні плану щодо місця такої зустрічі», - сказав він, додавши, що зустріч «залежить від стану виконання Мінських домовленостей». Нагадаємо, напередодні представник МЗС ФРН Мартін Шефер заявив, що в четвер у Берліні відбудуться переговори між міністрами іноземними справ ФРН і України в четвер у Берліні. Раніше повідомлялося, що президент Франції Франсуа Олланд анонсував зустріч «нормандської четвірки» найближчим часом. «Ми домовилися організувати в найближчі кілька тижнів саміт між ФРН, Україною, Росією і Францією», - заявив він після підсумків зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.
Суспільство Поліція відкрила ще одне провадження у справі «Інтера» Поліція відкрила провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності працівників телеканалу «Інтер». Про це заявив начальник слідчого управління Національної поліції Києва Олександр Пивоваров, передає телеканал «112 Україна». «До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 171 статтю, «перешкоджання журналістській діяльності». Що стосується кваліфікації тих дій, які розслідуються в ході цього провадження, внесені до реєстру досудових розслідувань загалом три статті КК. Зараз не йдеться про підозру комусь, не йдеться про обвинувальний вирок і остаточну кваліфікацію винних», - заявив він. У справі телеканалу «Інтер» раніше було відкрито кримінальні провадження за статтями «Хуліганство» і «Умисне пошкодження майна» Кримінального кодексу України. Нагадаємо, що в Києві на вулиці Щусєва, 26 у неділю, 4 вересня 2016 р., почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі кілька людей підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер - агент Москви!». У ДСНС заявили, що пожежа виникла в результаті підпалу спочатку на першому, а потім і на другому поверхах. За даними телеканалу, в результаті підпалу повністю згоріла студія програми «Подробиці». Кілька співробітників компанії отруїлися чадним газом, одна співробітниця зламала під час пожежі ногу.
Економіка Зміни до Податкового кодексу будуть передані в Кабмін наприкінці вересня - Мінфін Міністерство фінансів України планує подати фінальну версію змін до Податкового кодексу на розгляд Кабміну до кінця вересня. Про це йдеться в повідомленні відомства в Facebook. «Зараз робоча група, в яку входять голова податкового комітету Ніна Южаніна, інші члени комітету, представники бізнесу, громадські експерти, Мінфін і Державна фіскальна служба України, завершують роботу над документом. Фінальну версію плануємо подати в Кабмін до кінця вересня», - заявили в міністерстві. Раніше повідомлялося, що в серпні Міністерство фінансів презентувало новий проект податкової реформи. Згідно з проектом, податкову міліцію замінять на фінансову поліцію, яка буде підконтрольна Мінфіну. Крім того, вся база даних Державної фіскальної служби переноситься в Мінфін.
За кордоном оформление ленты  «Газпром» отримав перші дозволи на «Турецький потік» «Газпром» отримав по дипломатичних каналах перші дозволи в Туреччині на реалізацію «Турецького потоку» після рішення про відновлення проекту в 2016 році, повідомляє прес-служба компанії. У повідомленні наголошується, що керівник «Газпрому» Олексій Міллер і міністр енергетики та природних ресурсів Туреччини Берат Албайрак домовилися про швидке завершення всіх необхідних підготовчих процедур для початку реалізації проекту. «Цей крок турецької сторони свідчить про зацікавленість турецького уряду в проекті «Турецький потік» і про перехід до його практичної реалізації», - сказав Міллер. Нагадаємо, в серпні президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що найбільший енергетичний проект Росії в Туреччині - газопровід в Європу «Турецький потік» - отримає необхідні умови для реалізації. До цього проект був фактично заморожений в результаті кризи в стосунках між країнами, що почалася після того, як у листопаді 2015 року російський бомбардувальник Су-24 був збитий турецькими ВПС біля сирійського кордону.
Економіка Прокуратура поновила справу «Київміськбуду» часів Черновецького Київська прокуратура відновила розслідування щодо незаконного відчуження акцій «Київміськбуду» вартістю 77 млн ​​грн, повідомили в прес-службі прокуратури. Відзначається, що прокуратура міста провела ревізію кримінальних проваджень про діяльність екс-мера столиці Леоніда Черновецького і посадових осіб, які працювали під його керівництвом. «Під час перевірки встановлено факт незаконного закриття кримінального провадження про відчуження шістьом офшорним кіпрським компаніям акції 34 будівельно-монтажних і транспортних підприємств, якими володів «Київміськбуд» на суму 77 млн ​​грн», - йдеться в заяві прокуратури. У прокуратурі уточнили, що акції в судовому порядку повернули законному власнику, однак чиновники, причетні до незаконних оборудок, не були притягнуті до кримінальної відповідальності. Досудове слідство проводиться за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Економіка Антимонопольний комітет не в змозі розібратися з рекордними цінами на гречку - депутат АМКУ направив 46 вимог про надання інформації найбільшим виробникам і переробникам крупи, торговельним мережам і постачальникам, а також в Фіскальну службу, Інспекцію сільського господарства і Службу статистики. Про це повідомив депутат Київради Олексій Дорошенко. «Сьогодні нарешті як депутат Київської обласної ради отримав відповідь із Антимонопольного комітету щодо гречки. АМКУ направив 46 вимог про надання інформації найбільшим виробникам і переробникам крупи, торговельним мережам і постачальникам, а також у Фіскальну службу, Інспекцію сільського господарства і Службу статистики. Поки отримано тільки 19 відповідей, тобто менше половини з очікуваних. Упевнений, що країна має можливість дізнатися причину феноменального росту цін тільки в 2017 році, коли факти 2016 року вже мало будуть актуальні», - констатував депутат.За словами Дорошенка, зараз в Україні збирається новий врожай крупи, але ціна на неї знижується не через це. «Ціна знижується з низки причин, зокрема тому, що Україна вперше почала завозити гречку з Європи», - заявив депутат. Нагадаємо, раніше Олексій Дорошенко заявив, що ціна гречки зросла за рік вдвічі, що є результатом ринкової змови.
Суспільство ЗМІ опублікували інформацію про квартири і машини Лещенка Нардепу Верховної Ради України від фракції «БПП» Сергію Лещенкуа належать ще кілька об'єктів нерухомості у Києві. Про це інформує видання «Страна». Журналісти з'ясували, що С. Лещенко, крім нещодавно придбаної квартири, володіє ще двома об'єктами нерухомості - квартирою площею 60 кв. м і третиною житла в 24,9 кв. м. Один об'єкт мітисться в новобудові бізнес-класу на вулиці Вадима Гетьмана біля станції метро «Шулявська». Журналісти вважають, що квартира на Гетьмана, право власності на яку було оформлено шість років тому, обійшлася депутатові приблизно в 130-150 тис. доларів. Що ж стосується автомобілів, то в декларації за 2013 рік у Лещенка було зазначено володіння автомобілем Mazda 3, а в 2014 році він придбав новий Volkswagen Golf за 385 тис. грн. Нагадаємо, що скандал стався після придбання народним депутатом елітної нерухомості в Києві.
Політика Суддю Вищого госпсуду Швеця відсторонили від посади на два місяці Вища кваліфікаційна комісія суддів України в середу, 7 вересня, відсторонила від посади строком на два місяці суддю Вищого господарського суду України Віктора Швеця, повідомили в прес-службі Генпрокуратури. Раніше повідомлялося, що Швеця відсторонили від посади у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності з 15 серпня. Нагадаємо, Віктор Швець звинувачується в низці кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384 КК України. А саме в замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою з групою осіб, в особливо великих розмірах; завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину зі штучним створенням доказів обвинувачення, з корисливих мотивів, за попередньою змовою з групою осіб; а також у завідомо неправдивій дачі свідчень, вчиненій з корисливих мотивів. 28 червня працівники Служби безпеки України задокументували суддю в одному з київських кафе при отриманні п'яти тисяч доларів хабара. Всього Швець вимагав від підприємця 10 тисяч доларів США за нестворення перешкод у здійсненні комерційної діяльності. Суддя також підозрюється в організації викрадення власного елітного автомобіля для отримання страхової виплати.
Економіка В «Антонові» озвучили деталі контракту з Китаєм на будівництво «Мрії 2» Президент державного підприємства «Антонов» Олександр Коцюба заявив, що добудова другого екземпляра літака Ан-225 «Мрія» для Китаю може зайняти близько десяти років, повідомляє Укрінформ. «З Китаєм підписано рамкову угоду. Ця угода передбачає алгоритм взаємодії з китайськими партнерами. Перше - щодо створення «Мрії», ми її назвали «Мрія 2». Це досить витратний і тривалий процес. Перша «Мрія» створювалася в кооперації чотири роки, тому йдеться про, швидше за все, десять років для того, щоб її створити», - сказав він. Угодою з гонконгською фірмою Airspace Industry Corportion of China (AICC) передбачена можливість створення серійного виробництва «Мрії», проте тільки при успішному створенні модернізованої «Мрії 2», заявив Коцюба. Гонконгська компанія AICC планує використовувати літак Ан-225 в рамках глобальної логістичної мережі, що дозволить знизити собівартість вантажоперевезень у світі, відзначили в ДП «Антонов». Раніше повідомлялося, що 30 серпня ДП «Антонов» і компанія Aerospace Industry Corporation of China підписали Угоду про співпрацю за програмою Ан-225 «Мрія». Так, сторони висловили свої наміри щодо довгострокової співпраці, що передбачає поки побудову другого модернізованого примірника лайнера Ан-225 «Мрія» на держпідприємстві «Антонов», а також поставку AICC і створення на другому етапі серійного виробництва Ан-225 в Китаї за ліцензією «Антонова».
Політика Режим тиші на Донбасі зберігається - контактна група в Мінську Представники Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі відзначили, що режим припинення вогню, оголошений з 1 вересня 2016 року, в основному дотримується. Про це в Facebook написала прес-секретар представника України в групі, колишнього президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер. «Тристороння контактна група ще раз підтвердила: режим припинення вогню повинен мати безстроковий характер», - заявила вона. Оліфер також підкреслила, що на 13 вересня запланована позачергова відеоконференція, де одним з головних питань будуть доповіді представників СММ ОБСЄ і офіцерів СЦКК про дотримання режиму тиші на постійній основі. Раніше повідомлялося, що в середу, 7 вересня, в Мінську розпочалася зустріч чотирьох координаторів ОБСЄ робочих підгруп Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.
Політика В Одесі звільнили скандального прокурора Валерія Білого У середу, 7 вересня, апеляційний суд Одеської області звільнив з-під варти першого заступника прокурора Одеської місцевої прокуратури №4 (Суворовський район Одеси) Валерія Білого, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу прокуратури області. «Сьогодні Апеляційний суд Одеської області скасував запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Підозрюваний вже вийшов на волю», - повідомили в одеській прокуратурі. У відомстві зазначили, що підозрюваний оскаржив рішення суду про запобіжний захід - два місяці утримання в СІЗО з правом внесення застави в розмірі 2 млн грн. Нагадаємо, 1 вересня в Одесі працівники СБУ і прокуратури затримали заступника прокурора Суворовського району міста Валерія Білого, який вимагав хабар. Посадовець вимагав неправомірну вигоду не грошима, а земельними ділянками.
Політика У Мінську домовилися про запуск двох ж/д напрямків на Донбасі для поставок вугілля Представники Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі на засіданні в Мінську досягли домовленості про запуск залізничних перевезень на гілках «Попасна - Стаханов» і «Микитівка - Майорськ» для поставок вугілля на українські ТЕЦ. Про це в Facebook написала прес-секретар представника України в групі, колишнього президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер. «У рамках роботи економічної підгрупи досягнута домовленість про запуск залізничних перевезень на гілці «Попасна - Стаханов», а також остаточне відновлення і запуск перегону  «Микитівка - Майорськ». Робота цих двох напрямків необхідна для поставок вугілля на українські ТЕЦ», - заявила вона. Крім того, в Мінську ще раз акцентували увагу на необхідності відкриття КПВВ в Золотому з боку ОРЛО. Також в ході засідання, українська сторона висловила стурбованість організацією т.зв. «праймеріз», які готуються в ОРДО. «Подібні заходи не відповідають Мінським домовленостями», - зазначила Оліфер.
Політика НАТО продовжить підтримувати Україну попри критику РФ Генсек НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що Альянс продовжить надавати підтримку Україні, незважаючи на критику країни-агресора Росії, передає «Європейська правда». «Росія критикує нашу підтримку України. Але Україна – незалежна держава, і вона попросила про підтримку. Це абсолютно законне право кожної країни просити про підтримку і отримувати її. Тому немає причини для критики через те, що ми підтримуємо демократичний уряд», - сказав він. Столтенберг відзначив, що одним із найбільших досягнень саміту у Варшаві було те, що НАТО сформулювало свою політику стосовно Росії, яка полягає у військовому зміцненні, але також включає політичний діалог. «На мою думку, немає жодних суперечностей між посиленням оборони і діалогом.   Навпаки, коли ми будемо впевнені у своїх силах стримування, у своїй обороні, тоді можемо вести політичний діалог з РФ. Ми мусимо вести діалог з РФ, тому що вона залишається нашим найбільшим сусідом і для того, щоб уникати інцидентів, подібних тому, що стався у Туреччині», - сказав генсек НАТО.
За кордоном У Туреччині вигнали археологів з давньогрецького Ефеса З невідомих причин уряд Туреччини прийняв рішення закрити масштабні розкопки на території стародавнього міста Ефес, повідомляє журнал Science. За даними журналу, один з найбільших археологічних проектів у Туреччині, який налічує близько 200 дослідників, можливо, став жертвою міжнародної політики. В Археологічному інституті Австрії у Відні заявили, що повідомлення про закриття проекту від турецького Міністерства культури і туризму прийшло ще минулого тижня. Однак в ньому не вказано причину такого несподіваного рішення. Також, за словами археологів, на евакуацію було виділено три дні. Своєю славою Ефес зобов'язаний одному з семи чудес світу - знаменитому храму Артеміди. Поклоніння богині йде з незапам'ятних часів, але будівництво присвяченого їй храму почалося в шостому столітті до нашої ери за участю царя Креза. За легендою, храм був спалений Геростратом в середині IV століття до нашої ери.
За кордоном Польська PKP Energetyka і «Укрзалізниця» домовилися про співпрацю Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун, а також керівник PKP Energetyka Войцех Ожех вже підписали договір про наміри, які передбачають співпрацю двох компаній. Підписання пройшло напередодні, 6 вересня, в ході роботи економічного форуму в місті Криниця-Здруй на території Польщі. Про це інформує ЦТС з посиланням на Rynek infrastruktury. ПАТ «Укрзалізниця» і PKP Energetyka задекларували намір обмінюватися своїм досвідом і співпрацювати з ключових питань діяльності та розвивати бізнес-проекти. Енергетичне співробітництво між двома компаніями торкнеться також здійснення технічного обслуговування і модернізації роботи контактної мережі, управління розподілом електроенергії за допомогою впровадження сучасних IT-інструментів, для підвищення енергоефективності. Голова PKP Energy В. Ожех побачив взаємну вигоду в цій співпраці, виходячи з проблем і досвіду, з якими доводиться стикатися цим компаніям.
Економіка МВФ розгляне питання виділення Україні наступного траншу 14 вересня Міжнародний валютний фонд (МВФ) планує розглянути питання про виділення Україні наступного кредитного траншу 14 вересня. Про це повідомили в Національному банку України (НБУ). «Другий перегляд програми співробітництва України з Міжнародним валютним фондом внесено у порядок денний засідання Ради директорів Фонду 14 вересня 2016 року», - говориться в повідомленні НБУ в Facebook. Нагадаємо, що міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна «дуже близька» до отримання чергового траншу кредиту від МВФ. При цьому Україна очікує отримати від МВФ $1 млрд, а не $1,7 млрд, як було заявлено раніше. Програма фінансової допомоги МВФ у розмірі $17,5 млрд була схвалена в березні 2015 року строком на чотири роки. У 2015 році Україна отримала два транші за програмою в обсязі $5 млрд і $1,7 млрд.
Події Російські літаки та кораблі погрожували українському судну Під час переходу українського корабля «Поділля» через Каркінітську затоку у напрямку Голіцинського і Одеського газових родовищ, з метою збору доказової бази щодо фактів агресії, захоплення об’єктів та майна України і незаконної промислової діяльності Російської Федерації в цих районах бойові кораблі та літак росіян здійснювали небезпечні маневри чим перешкоджали законним діям прикордонного корабля. Про це повідомили у Держприкордонслужбі. Так, бомбардувальник ЗС РФ Су-24 на небезпечній висоті декілька разів здійснював обліт корабля «Поділля». В районах незаконної діяльності анексованих РФ бурових платформ СКР «Сметливый» із наведеною на прикордонний корабель артилерійською установкою та СРЗК «Приазовье» ЧФ РФ здійснювали небезпечні маневрування. Незважаючи на явно провокативні дії ЗС РФ екіпаж КрМО «Поділля» виконав визначені завдання у виключній (морській) економічній зоні України, зазначила Держприкордонслужба. По факту агресивних дій російської сторони у відкритому морі Адміністрація ДПСУ доповіла керівництву держави.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,4794261455536-/ /-pc-/
Top