counter
Архів Повернутись назад 05 Серпня 2015
5 Серпня
Суспільство оформление ленты  У Рівненській області податківці у підпільних ювелірів вилучили бурштин та обладнання на 62 мільйони гривень У Рівненській області співробітники податкової міліції виявили майже тонну бурштину та обладнання для його обробки на загальну суму близько 62 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. Як повідомляється, обшуки проводилися в межах розслідування кримінального провадження, порушеного за ч.2 ст.212 щодо посадовців двох підприємств, які в 2006—2012 рр. під час імпорту бурштину ухилилися від сплати двох мільйонів гривень податків. «Сьогодні питання сонячного каменю належить не лише до сфери видобутку, але сягає корінням у тіньову ювелірну промисловість. Відстежуючи ланцюжок, ми наближаємося до власників «бурштинового бізнесу», — сказав перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Бєлан. За інформацією прес-служби, під час обшуків за адресами шести підприємств, причетних до незаконної діяльності, було виявлено 959 кілограмів необробленого бурштину вартістю 8,4 мільйона гривень, 27 верстатів для обробки каменів, вартістю 9,6 мільйона гривень і 100 кілограмів обробленого бурштину, вартістю близько 44 мільйонів гривень. Крім того, при спробі покинути місто Рівне було затримано автомобіль Lexus, за кермом якого перебував засновник однієї з фірм — фігурантів кримінального провадження. Під час огляду автомобіля було виявлено бухгалтерські документи двох підприємств, що проходять у зазначеному кримінальному провадженні. «Хотів би попередити ділків. Де б ви не знаходилися, хоч як не ховалися, відповідати за незаконну діяльність доведеться в будь-якому випадку. Варто зрозуміти, що Україна не та, що колись, і відповідати за законом будуть всі без винятку», — зазначив Сергій Бєлан. Загалом під час проведених обшуків вилучено товарно-матеріальних цінностей приблизно на 62 мільйона гривень. «Лише викривати містечкові точки нелегального видобутку бурштину замало. Упевнений, що розв’язати можна тільки шляхом викриття справжніх організаторів і покровителів цього бізнесу. Робота в цьому напрямку обов'язково триватиме й далі», — сказав Сергій Бєлан.
Економіка У липні митниця перевиконала план держбюджету на понад мільярд гривень У липні поточного року митниця перевиконала план державного бюджету на понад мільярд гривень. Про це під час брифінгу заявив заступник голови ДФС, керівник української митниці Костянтин Лікарчук, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «За липень митниця перевиконала держбюджет на 1 млрд 200 млн грн. Це, можливо, не така велика сума, яку хотілося б бачити, але вона значна», — сказав він. При цьому, він акцентував, що липень є одним із найскладніших місяців, щоб виконати бюджет. «Економічний цикл йде вниз і відповідно виконати бюджет вкрай складно. Очікувалося невиконання бюджету на 4,5 млрд грн із запланованих 17,4 млрд. Тому, сподіваюся, що такий темп збережемо й надалі», — зазначив Лікарчук. Крім того, він повідомив, що в травні поточного року митниця перевиконала бюджет на 400 млн грн, а в червні — на 30 млн грн.
Суспільство Лікарчук: Управління митницями іноземцями суперечить українському законодавству Залучення міжнародних компаній до управління митницями суперечить українському законодавству. Про це під час брифінгу заявив заступник голови ДФС, очільник української митниці Костянтин Лікарчук, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Залучення міжнародних компаній до управління митницями неможливо згідно з чинним законодавством та інтересами держави, зокрема у сфері безпеки», — сказав він. За його словами, будь-які міжнародні компанії, які залучатимуться до управління митницями, концентруватимуться на фіскальній функції, оскільки з цього вони отримуватимуть гроші. «Меншою мірою вони будуть концентруватися на інших функціях митниці, таких як безпека та сприяння міжнародній торгівлі, але які є вкрай важливими», — пояснив він.
Події СБУ повідомила начальнику Генштабу РФ про підозру у розв'язуванні конфлікту в Україні СБУ повідомила про підозру начальнику Генштабу ЗС РФ у плануванні і розв'язуванні військового конфлікту в Україні. Про це під час брифінгу заявив начальник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Ми спрямували обгрунтовану підозру начальнику Генштабу РФ пану Герасимову і 10 російським військовим, перебування яких на Донбасі вже точно встановлено. Їм направили підозри, вже отримали відповідні відповіді. Наразі розглядається вибір запобіжного заходу. Їх оголосили в міждержавний і міжнародний розшук», — розповів Остафійчук. Він також повідомив, що в рамках виробництва було допитано понад 1000 свідків, опрацьовано понад 2000 оперативних і військових матеріалів. За його словами, кримінальне провадження щодо «російського сліду» на Донбасі та в Криму розслідується з травня 2014 року.
Події Матіос: Очільник Генштабу РФ — ідеолог війни в Україні За словами заступника Генпрокурора — головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, начальник Генштабу РФ Валерій Герасимов — ідеолог агресивної війни в Україні. Таку заяву військовий прокурор зробив на брифінгу в Києві, передає кореспондент «Аналітичної служби новин» (АСН). «Ще в липні 2013 року було розширено повноваження Генштабу ЗС РФ щодо координації діяльності всіх без винятку органів виконавчої влади РФ. З грудня 2013 року по лютий 2014-го — завдяки всім видам медіа ресурсів РФ було організовано ведення інформаційно-пропагандистської підривної діяльності і спотворення подій на Евромайдані. А в березні — квітні 2014 року було організовано навчання, фінансування, постачання озброєння, боєприпасів, військової техніки злочинним групам — батальйонам «Схід», «Привид», «Сомалі», які увійшли до терористичні організації «ЛНР» і «ДНР», — розповів Матіос.
Політика У Луганській області хочуть відкрити ще два логістичні центри Після узгодження в РНБО на Луганщині можуть організувати два логістичні центри на залізничних станціях. Про це повідомляє прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації. Йдеться про станції Попасна на ділянці «Стаханов — Попасна» і Городній на ділянці «Луганськ — Городній». Для цього буде введено щоденний рух приміських дизельних потягів (так званих «поїздів однієї зупинки»). «Організація логістичних центрів із залізничним сполученням забезпечить доступ значної кількості жителів окупованих територій до місць торгівлі продовольчими товарами та товарами першої необхідності, а також мобільних засобів банківського обслуговування для здійснення соціальних виплат», — заявив керівник адміністрації Георгій Тука. Він зазначив, що наразі місця для логістичних центрів майже щодня обстрілюють бойовики, тому адміністрація пропонує встановити постійні пункти спостереження міжнародних організацій (ОБСЄ, Червоний Хрест тощо) для гарантування безпеки цивільного населення під час роботи центрів.
Події Матіос: ВС РФ вторглися на територію України під Іловайськом для підтримки терористів Збройні сили Росії для стримування наступу силовиків АТО в серпні 2014 року вторглися на територію України. Про це заявив на брифінгу в Києві заступник Генпрокурора — головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». За його словами, за наказом начальника Генштабу РФ Герасимова з 8 по 23 серпня 2014 року з території РФ систематично відбувалися масовані ракетно-артилерійські обстріли з Градів, Смерчів і Ураганів у напрямку Савур-Могили — Успенки — Амвросіївки. «Для стримування наступу сил АТО в напрямку Іловайська та недопущення оточення Донецька службові особи Генштабу за наказом Герасимова  посилювали НВФ військовою технікою, озброєнням, боєприпасами поблизу міст Іловайськ, Шахтарськ, Торез, Сніжне Донецької області. Крім того, він ухвалив рішення про розв’язання та ведення агресивної війни проти України шляхом вторгнення окремих підрозділів ЗС РФ, дислокованих у прикордонних районах, на територію України та їх маршу в Іловайськ для військової підтримки терористичних організацій», — розповів Матіос. Він зазначив, що цей наказ Герасимова  реалізовано трьома батальйонно-тактичними групами з 3,5 тис. військових, близько 60 танків, 320 БМД (БМП), 60 гармат. Матіос наголосив, що з техніки було знято знаки РФ і нанесено значки силовиків АТО. Він також повідомив, що через це вторгнення загинули 366 військових ЗСУ, поранення отримали — 429, а військової техніки було знищено на 298 мільйонів гривень.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Сергій Таран Уряд недостатньо працював над тим, щоб зменшити енергозалежність України Українська криза в енергетичному секторі з політичної перетворилася на економічну. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран. «Україні пощастило уникнути дефолту. Але є об'єктивна ситуація — грошей немає, оскільки в країні точиться війна. Як мінімум чверть економіки втрачено з окупацією Донбасу і Криму. Грошей немає, тож немає за що купувати енергоносії. З іншого боку, уряду Яценюка варто було б побільше робити для енергозалежності країни», — розповів Таран. Він зазначив, що уряд багато зробив в енергетичному секторі, якщо порівнювати з усією попередньою українською історією, однак цього недостатньо. «Було диверсифіковано джерела постачання енергоносіїв — це те, чого ніколи не було раніше. Та водночас зроблено мало, щоб зменшити енергозалежність самої української економіки. Якщо рік тому така проблема була винятково політичною, оскільки вона залежала від волі Путіна, то нині це проблема економічна. Прогрес є, але його недостатньо, тому ми маємо кризу, що перетворився з політичної на суто економічну», — підсумував Таран.
Економіка Яценюк: Замість податкової міліції повинна з'явитися служба фінрозслідувань Уряд має намір замінити податкову міліцію на службу фінансових розслідувань, яка  входитиме до складу Державної фіскальної служби. Про це повідомив під час засідання Кабінету Міністрів прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. «Замість податкової міліції, яка сьогодні мілітаризована і має специфічну репутацію, ми переходимо на стандартний західний підхід, де податкова міліція ліквідується, а створюється професійна служба фінансових розслідувань у складі ДФС... Демілітаризованої, без погонів, без автоматів, але з сильними людьми, які здатні відстежувати всі схеми ухилення від сплати податків,  конвертаційні центри і схеми формування незаконних податкових кредитів», — сказав він. Глава уряду доручив у найкоротші терміни підготувати відповідний законопроект.
Політика Матіос пообіцяв передати докази проти глави Генштабу РФ у міжнародний трибунал Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів, що не знає, скільки часу може тривати засудження начальника Генштабу РФ щодо провадження у розв'язування військового конфлікту на сході України. Про це він заявив на брифінгу в Києві, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». Також Матіос повідомив, що є певні труднощі з заочним засудженням за військові злочини, оскільки це не передбачалося раніше. Також військовий прокурор пообіцяв, що зібрані докази проти Герасимова (глави Генштабу РФ) будуть передані в міжнародний трибунал. За словами Матіоса, українська сторона й надалі «юридично фіксуватиме дані для судового рішення українських національних судів щодо подальшої передачі матеріалів до міжнародних інститутів».
За кордоном Порошенко схвалив участь України в програмі «Горизонт 2020» Петро Порошенко підписав Закон про ратифікацію угоди з ЄС про участь України в програмі «Горизонт 2020». Про це повідомляє прес-служба глави держави. За інформацією прес-служби, Порошенко підписав закон «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Згідно з документом, Україна отримує статус асоційованого члена зазначеної програми, завдяки чому українські наукові установи та вчені матимуть доступ до програми, загальний обсяг фондів якої становить 80 млрд євро. Крім того, Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво», що дасть змогу створити умови для ефективного використання науково-технічного потенціалу та захисту прав інтелектуальної власності.
Суспільство оформление ленты  У Києві в нелегальних обмінниках податківці вилучили 4 мільйона доларів і 7 мільйона гривень У Києві співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою та МВС під час обшуків у нелегальних пунктах обміну валют виявили та вилучили 4 мільйони доларів і 7 мільйонів гривень. Про це під час засідання Кабінету Міністрів заявив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Бєлан. За його словами, обшуки проводяться за місцем проживання організатора злочинної схеми і в самих пунктах обміни валют в межах кримінального провадження, порушеного за ч.3 ст. 212. Встановлено, що зловмисники при наданні незаконних послуг з обміну валют ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах. «В результаті обшуків було вилучено 4 мільйона доларів і 7 мільйонів гривень, а також документи, що свідчать про протиправну діяльність, автоматичну вогнепальну зброю і боєприпаси», — сказав Білан.
Суспільство Порошенко підписав закон про порядок переміщення товарів у зону АТО Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку переміщення товарів в район або з району проведення антитерористичної операції». Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Адміністрації Президента Андрій Таранов, передає РБК-Україна. Як повідомляється, тепер незатверджені товари конфісковуватимуть на користь держави. СБУ визначить, які товари можуть переміщуватися в зону АТО. Потім цей список передадуть на затвердження Кабміну. «Я не хочу говорити про кількість штрафів, які будуть платити, головне, що внесена конфіскація таких товарів, тобто будь-які товари, які не входять до списку, затвердженого Кабміном, затримані в зоні АТО, будуть конфісковані на користь держави», — розповів Таранов.
Події Бойовики атакували силовиків у Ленінському У ніч на 5 серпня українські силовики відбили атаку ворожої диверсійно-розвідувальної групи в Ленінському Донецької області. Про це повідомив речник АП з питань АТО Андрій Лисенко. «Зокрема, вночі через українські позиції в Ленінському спробувала прорватися ворожа диверсійно-розвідувальна група, яка переправилася через канал Сіверський Донець — Донбас. Напад відбито», — розповів Андрій Лисенко. Лисенко зазначив, що супротивник провів три мінометних обстріли силовиків біля Новгородського вночі. Крім цього, дрібні провокації бойовиків зафіксовано по всьому периметру окупованої Горлівки. Розповів Лисенко і про те, що на Донецькому напрямку бойовики й надалі ведуть артилерійські та мінометні обстріли військових на першій і другій лініях оборони біля Світлодарська. «Зокрема, понад півтори години йшов обстріл зі 152-міліметрових знарядь українських укріплень по с. Розсадки. Сліди від ворожих снарядів зафіксовані навіть в тилу, на відстані 12 км від фронту», — зазначив спікер АП.
Події Особовий склад МВС скоротять на декілька тисяч чоловік Міністерство внутрішніх справ попередило своїх співробітників про можливе звільнення у зв'язку зі скороченням штату і перетворенням міліції в поліцію. Про це під час брифінгу заявив начальник юридичного департаменту МВС Денис Горбась, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «На сьогодні весь особовий склад, зокрема працівники міліції, а також працівники міністерства, територіальних органів, установ МВС України, попереджені про можливе звільнення у зв'язку зі скороченням штату зі своїх посад, з органів внутрішніх справ», — сказав він. За його словами, особовий склад скоротять на декілька тисяч чоловік. При цьому, він додав, що протягом трьох місяців після опублікування закону «Про національну поліцію» вирішуватиметься питання про підбір персоналу в національну поліцію. «Буде вирішено, хто з нинішніх співробітників може залишитися, але за умови, що людина має бажання працювати і відповідає вимогам, передбаченим законом», — зазначив він.
Події Кримінальна, патрульна і спеціальна поліція увійдуть до складу національної поліції До складу національної поліції увійдуть кримінальна, патрульна, спеціальна поліція, а також поліція охорони, особливого призначення і органи досудового розслідування. Про це під час брифінгу заявив начальник юридичного департаменту МВС Денис Горбась, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «До Національної поліції увійдуть кримінальна, патрульна поліції, органи досудового розслідування, поліція охорони, спеціальна поліція та поліція особливого призначення», — сказав він. Він повідомив, що кримінальна поліція  фактично буде еквівалентом нинішньої кримінальної міліції, до складу якої увійдуть оперативні служби. Крім того, він зазначив, що у складі поліції спеціального призначення будуть спецпідрозділи. «Нині йде підготовка зі створення єдиного спеціального підрозділу», — додав він. Також Горбась розповів, що являтиме собою спеціальна поліція. «Це невелика структура, яка виконуватиме завдання на закритих режимних об'єктах», — пояснив він.
Суспільство На Дніпропетровщині судитимуть держслужбовця, який «ошукав» державу на 3 мільйони гривень У Дніпропетровській області прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з департаментів Дніпропетровської міськради за зловживання службовим становищем, що призвело до збитків на мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області. «Досудовим розслідуванням було встановлено, що зазначена особа протягом 2013 р. підготувала для подальшого винесення на розгляд Дніпропетровської міської ради проекти рішень про передачу декількох земельних ділянок у приватну власність третім особам. У результаті таких дій інтересам держави в особі Дніпропетровської міської ради завдали матеріальної шкоди на загальну суму 3,4 млн гривень», — сказано в повідомленні. Санкція статті передбачає тюремний термін від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Політика Суд заарештував нафту Курченка Печерський райсуд Києва заарештував нафтопродукти олігарха Сергія Курченка, які зберігаються на потужностях компанії «Укртранснафтопродукт». Про це сказано в рішенні суду від 30 липня. Йдеться про нафтопродукти, передані компанії Приморським райсудом Одеси у вересні, листопаді та грудні 2014 року. Арешт накладено у рамках розслідування Генпрокуратури за фактом привласнення державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем службовими особами ДП «Укртранснафтопродукт». За версією слідства, посадові особи компанії, без проведення обов'язкової процедури біржових торгів або аукціону, продали за заниженою ціною майже 28 тисяч тонн нафтопродуктів компанії «Укройлпродукт», що входить до складу групи компаній «Фактор» бізнесмена Сергія Тищенка. Збитки державі слідство оцінило в понад 341 мільйон гривень.
За кордоном Дуда: Польща має бути залучена до переговорів по Донбасу Обговорювати ситуацію в Україні необхідно у новому форматі за участю Польщі та інших сусідів України. Про це заявив в інтерв'ю Польському агентству преси президент Польщі Анджей Дуда. «Переговори по Україні мають бути проведені за новою формулою, за участю Польщі та інших сусідів України», — сказав він. Крім того, за його словами, постійний мир в Україні може забезпечити лише мирна конференція в широкому форматі. «Це, очевидно, дуже важко, але це не означає, що потрібно бездіяти. Я думаю, про політику, яка шукала б союзників, щоб підготувати нову формулу розмов. Я сподіваюся, і хотів би, щоб ці переговори були проведені за участю Польщі та інших сусідів України. Міцний мир зможе забезпечити тільки широка мирна конференція», — зазначив глава держави. «Колишні кордони України повинні бути відновлені», — резюмував Президент.
Політика Бойовики «ДНР» передали Україні 20 ув'язнених із донецького СІЗО З непідконтрольної українському уряду території Донецької області сьогодні перемістили 20 засуджених. Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської. «В результаті переговорів з представниками так званої «ДНР» вдалося забрати з Донецького слідчого ізолятора 20 ув'язнених, частина з яких «транзитні». Йдеться про осіб, які торік слідували транзитом через СІЗО в інші установи, або ж прибули для участі в судових експертизах і залишилися в СІЗО внаслідок початку бойових дій», — повідомили в прес-службі омбудсмена. Лутковська зазначила, що як і минулого разу, значна підтримка в організації процесу передачі була надана керівництвом СБУ і ДПтСУ, а також безпосередньо антитерористичним центром та керівництвом управління ДПтСУ в Донецькій області.
Економіка Борг споживачів перед «Нафтогазом» за тиждень зменшився майже на 4% Станом на 4 серпня 2015 р. заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» становить 20,6 млрд грн. Про це повідомили в прес-службі компанії. Зокрема, борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить майже 70% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії, — близько 22%, борг прямих промислових споживачів — 8% . Заборгованість ПАТ «Київенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 542 млн грн (18%). Суспільство залишається найбільшим підприємством-боржником, сумарна заборгованість якого становить близько 2,5 млрд грн, в т.ч. майже 1,7 млрд грн — за газ, використаний у 2015 році для виробництва електроенергії.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Олексій Плотніков Кредит на 500 мільйонів євро від Німеччини не вплине на економічну ситуацію в країні Ратифікація Меморандуму з Німеччиною про кредит на 500 млн євро — це не той фактор, який реально впливає на макроекономічну ситуацію в Україні. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Олексій Плотніков. «Це означає, що фінансовий світ не відвернулася від України, попри складні переговори з приватними кредиторами», — зазначив він. Та водночас, експерт радить не переоцінювати важливість ратифікацію Меморандуму з Німеччиною про кредит на 500 млн євро: «Ця подія досить пересічна. Час від часу Україна отримує кредити. Якщо оцінювати з точки зору, або нічого, або все — тоді це позитив». «Сказати, що вони суттєво вплинуть на макроекономічну ситуацію, інфляцію, курс гривні — я не можу. Це не ті чинники», — підсумував Плотніков.
Суспільство У прокуратурі Києва уточнили, скільки вилучено мільйонів у нелегальних обмінниках У прокуратурі Києва уточнили інформацію про гроші, вилучені в нелегальних обмінниках. У незаконної мережі пунктів обміну іноземної валюти було вилучено понад 3,7 мільйона доларів і 10 мільйонів гривень. Раніше повідомлялося про 4 мільйони доларів і 7 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури. «Під час проведення 5 серпня 2015 року обшуків за місцем розташування пунктів обміну валют, приміщень та автомобілів, що використовуються причетними до незаконної діяльності особами, вилучено документацію щодо здійснення валютно-обмінних операцій, автоматичну вогнепальну зброю з набоями та грошові кошти в сумі понад 3,7 мільйона доларів і 10 мільйонів гривень», — йдеться в повідомленні прокуратури. Проводиться досудове розслідування за ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах особами, які надають незаконні послуги з обміну валют).
оформление ленты  Блог: 
Економіка Олексій Плотніков Контрабанду потрібно зробити небезпечною і невигідною справою Потрібно зробити, щоб контрабандою було займатися небезпечно і невигідно. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Олексій Плотніков. «З контрабандою можна і потрібно боротися на законодавчому рівні. Потрібна сукупність репресивних і стимулюючих заходів», — упевнений він. Плотніков пояснив, що необхідно забезпечити невідворотність покарання і жорсткі заходи впливу у його реалізації. Крім того, за словами експерта, потрібно зробити контрабанду невигідним заняттям: «Важливо створити хороший підприємницький клімат у країні, прозору податкову систему. Тоді торгувати легально буде вигідніше, ніж займатися контрабандою». «Що стосується кадрових призначень (нових голів областей — ред.) — це може спрацювати в одиничних випадках. Але загальне поле країни має бути таким, щоб контрабанда була справою небезпечною і невигідною», — підсумував він.
Суспільство Москаль розповів, як він бореться з контрабандою на Закарпатті Для ефективної боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів було проведено спільну нараду за участю представників України, Угорщини, Румунії, Польщі, Словаччини. Про це під час зустрічі з Президентом Петром Порошенко заявив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, повідомляє прес-служба глави держави. «На наше запрошення приїхали і митники, і прикордонники з суміжних країн. Розмова була дуже принциповою — якщо українські руки передають коробку з цигарками на кордоні, то чиї руки з Румунії, Польщі, Угорщини, Словаччини ту коробку беруть? Давайте будемо бити по руках з обох сторін», — сказав він. За словами Москаля, за результатами наради першою відреагувала Угорщина — викрили склади з контрабандою, заарештовано значну кількість угорських митників, прикордонників. Голова Закарпатської ОДА також звернув увагу глави держави на питання посилення відповідальності за контрабанду. Як зазначив Порошенко, він внесе у Верховну Раду як невідкладний законопроект про введення кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарів.
Суспільство Затримано підозрюваних у резонансному пограбуванні ювелірного магазину Затримано всіх підозрюваних у пограбуванні ювелірного магазину Graff в Києві. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. За інформацією прес-служби, підозрювані майже рік перебували в розшуку. 20 серпня 2014 року в приміщеннях магазину Graff співробітники правоохоронних органів Печерського району столиці й інші учасники, діючи за попередньою змовою, таємно викрали майно, що належить суб'єкту господарювання, на загальну суму понад 30 млн грн. «Двох із них затримано (оперуповноваженого Печерського РУ ГУ МВС України в місті Києві та залученого до проведення обшуку понятого), Печерським районним судом міста Києва їм обрано запобіжні заходи у вигляді утримання під вартою», — йдеться в повідомленні прес-служби. Відносно третьої особи, місцезнаходження якої встановлено 5 серпня 2015 року, подано клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу.
Економіка Мінфін: Україна застосує альтернативні механізми, якщо не домовиться з кредиторами У випадку, якщо Україні не вдасться домовитися з кредиторами наступного тижня, Україна буде змушена використовувати альтернативні механізми для забезпечення фінансування програми співпраці з МВФ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів. За інформацією прес-служби, зустріч наступного тижня є останньою змогою для досягнення спільної домовленості напередодні виплат за єврооблігаціями у вересні та жовтні, а також напередодні наступного огляду програми співпраці України з МВФ. «Враховуючи юридичні та часові обмеження, що існують в питанні досягнення та реалізації будь-якої домовленості щодо реструктуризації боргу, у разі неможливості досягти такої домовленості на рівні держави на початку наступного тижня, Україна буде змушена використовувати альтернативні механізми для забезпечення фінансування її програми співпраці з МВФ» , — йдеться в повідомленні.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,1609590053558-/ /-pc-/
Top