![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
У святкові дні українцям варто бути пильними і побоюватися спроб здійснення терактів. Про це в коментарі «Аналітичній Службі Новин» (АСН) заявив народний депутат Семен Семенченко.
«Думаю, що потрібно діяти, як у цивілізованих країнах при загрозі тероризму. Звертати увагу всім на безхазяйні сумки. МВС і СБУ поширює інформацію на цю тему», — зазначив Семен Семенченко.
Крім того, за словами депутата, уважними потрібно бути не тільки жителям і гостям Одеси, Харкова та Миколаєва, а й Києва.