![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
Оперативна інформація станом на 23.00 17.05.2024 щодо російського вторгнення.
Сили оборони продовжують зривати плани російських окупантів просунутися в глибину території України.
З початку доби відбулося 101 бойове зіткнення, противник завдав 15 ракетних, 70 авіаційних ударів та 452 удари дронами-камікадзе, здійснив 2843 обстріли позицій наших військ.
Харківський напрямок
відбулося дві спроби ворога прорвати оборону наших військ на напрямках Глибоке-Липці, Бугруватка-Стариця. Ситуація контролюється Силами оборони. Наші захисники в окремих районах ведуть штурмові дії з метою покращення тактичного положення, а також проводять заходи з прочісування місцевості. В районі міста Вовчанськ українські підрозділи посилюють оборону з метою покращення тактичного положення.
Куп'янський напрямок
відбулося шість бойових зіткнень. Наші підрозділи успішно відбили три ворожі атаки. Тривають три бойові зіткнення на напрямках Кислівка – Іванівка і Крохмальне – Берестове. Ситуація контролюється захисниками України.
Сіверський напрямок
російські окупанти здійснили п’ять спроб прорвати оборону наших військ із зосередженням зусиль в районі Роздолівки. Ситуація контрольована.
Краматорський напрямок
кількість боєзіткнень зросла до 15. Сили оборони втримали позиції. Ситуація напружена, але контрольована.
Покровський напрямок
кількість бойових зіткнень залишилась без змін. З початку поточної доби ворог здійснив 25 атак на позиції наших військ. Також, тривають бойові дії в районах населених пунктів Новоолександрівка, Сокіл, Невельське. Окупанти не полишають спроб просунутися в напрямку Новоолександрівки.
Курахівський напрямок
противник 16 разів намагався прорвати оборону наших військ. Тривають бойові дії в районах населених пунктів Парасковіївка та Водяне. Ситуація контрольована.
Времівський напрямок
ворог здійснив три спроби покращити тактичне положення. Наші війська відбили дві спроби противника просунутися в напрямку Старомайорського. Ще один бій триває в районі Роздільного.
Придніпровський напрямок
окупанти продовжують спроби витіснити наших воїнів з плацдармів на лівобережжі річки Дніпро.
Наші війська відбили 13 атак противника в районі населеного пункту Кринки. В ході боїв втрат позицій не допущено.
Лиманському, Торецькому, Гуляйпільському та Оріхівський напрямок
окупанти сьогодні наступальних і штурмових дій не проводили.
Сили оборони забезпечуються відповідними силами та засобами, підсилюються резервами з метою перехоплення ініціативи на полі бою.
Наближаємо нашу Перемогу!
Слава Україні!