Протести польських фермерів продовжують набирати обертів. 20 лютого протестувальники перекрили залізницю поблизу пункту пропуску "Медика-Шегіні". Там вони вперше висипали зерно з вантажного вагона.
Учора, 25 лютого, було зафіксовано вже четвертий випадок вандалізму протестувальників. Цього разу висипали збіжжя на станції Котомеж. Пошкоджено 160 тонн агропродукції.
Про це повідомило Міністерство відновлення України:
"Новий акт вандалізму – вночі з 24 на 25 лютого на станції Котомеж була розсипана українська агропродукція з 8 напіввагонів. Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу".
Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що українська сторона "сумлінно виконує свої зобов'язання" і, згідно з домовленостями із польським урядом, не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі. Йдеться зокрема про зернові, кукурудзу та рапс.
У польських ЗМІ ж заявляють, нібито у вагонах везли кукурудзу.
На місце події прибули представники місцевої влади та поліції. Поки що інформацію про зловмисників та їхні мотиви не повідомляють.
Це четвертий випадок вандалізму на польських залізничних станціях, додав Кубраков.