
На сьогоднішніх змаганнях у Пекіні з фігурного катання Каміла Валієва, представниця країни окупанта, яка виступає на Олімпіаді під прапором ROC, посіла перше місце у короткій програмі у рамках командного турніру. Друге місце посіла Вакаба Хігучі з Японії (74,73 бала), третьою стала канадська спортсменка Мадлен Скізас (69,60).
Виступ 15-річної спортсменки сподобався і суддям і суперникам настільки, що багато хто став аплодувати їй стоячи. Не стали висловлювати своє ставлення до перемоги суперниці спортсмени з команди України, і не дивно: вона ж представник країни, яка веде війну проти нашої країни вже восьмий рік.
Поведінка української команди не на жарт схвилювала російські ЗМІ. На Росії не можуть зрозуміти, чому так повелася наша команда (справді, - чому так, на восьмий рік війни? прим. ред.).
Олімпійський чемпіон у чоловічому одиночному катанні Олексій Ягудін у розмові з «Спорт-Експрес» вибухнув гнівною тріадою про те, що українці змішують спорт та політику, а також не поважають суперників. Більше того, він зі здивуванням та обуренням зазначив, що подібні речі відбуваються регулярно з боку українців до представників країни окупанта.
«Вони [українці] єдині, хто не поаплодував стоячи нашій чудовій фігуристці. Мені було дуже сумно на це дивитися.», - заявив він.
Як шкода, що немає на них Задорнова пояснити їм їхнє нерозуміння.