![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
На Закарпатті особливо колоритно відзначають народження Ісуса Христа в Тячівському районі. Колядувати там починають на Святий вечір за вечерею, коли зійде зірка і вся сім'я сідає за стіл. До цього часу колядників, наприклад в селі Красна, не прийнято впускати в будинок.
Колядують на Тячівщині церковні колядки. В основному колядниками бувають хлопчики. Батьки відпускають дітей колядувати від чотирьох років. Колядують до Василя, оскільки села там дуже великі і швидко обійти всіх не можна. Колядникам чужі дають по 5, 10, 20 гривень, родичам і хрещеникам - по 50, 100. Як зізналися журналісту газети «Воскресіння Закарпатські новини» двоє хлопчаків, вчора за вечір заробили тисячу гривень.