![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
У Кодимі Одеської області в зв'язку з воєнним станом скасовані новорічні заходи, повідомляється на сайті міської ради.
У повідомленні відзначається, що Кодимський район межує з невизнаним Придністров'ям, тому для уникнення провокацій і в цілях забезпечення безпеки жителів райцентру міськрада вирішила скасувати новорічні святкові заходи і роботу новорічної казкової резиденції, які організовувалися кілька років поспіль.
"Вважаємо, що в умовах воєнного стану недоцільно проводити розважальні заходи", - йдеться в повідомленні.
При цьому на центральній площі все таки встановлять новорічну ялинку.
Нагадаємо, з введенням в 10 областях України воєнного стану в'їзд в країну заборонений росіянам від 16 до 60 років. Також Україна заборонила іноземцям в'їжджати в Крим.