
Кабмін і далі буде підвищувати вартість газу для населення, оскільки цього вимагає Міжнародний валютний фонд. Ціну блакитного палива підвищать до непідйомної для більшості українців вартості - на 40%, пише "Економічна правда" з посиланням на свої джерела.
Нібито все тому, що програма співпраці передбачає доведення ціни вітчизняного газу до вартості газу за кордоном. Тобто все, чого домігся Кабмін - вблагати МВФ вимагати не одноразового підвищення, а поетапного.
Весною 2019 року ціни Кабмін підніме на 15 відсотків, і знову на стільки ж - восени.