![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
У Чернівцях сьогодні, 6 квітня, в районі Садгори сталася бійка. Там між собою побилися два водія мікроавтобусів. Про це повідомили очевидці в соціальній мережі Instagram.
Також в групі була опублікована відео версія події. Люди зняли момент, коли водії почали конфліктувати, після чого і зав'язалася бійка. Очевидці кажуть, що порушниками були водії мікроавтобуса №23 і №13.
Зняти відео бійки можна було з вікна одного з мікроавтобусів. Пізніше чоловік вийшов, щоб розійняти і заспокоїти учасників конфлікту.