![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
Відома українська співачка Тіна Кароль стала обличчям авіакомпанії МАУ (Міжнародні авіалінії України). Про це на своїй сторінці в Fаcebook повідомив PR-менеджер співачки Павло Орлов, який опублікував відеозвіт про старт зйомок рекламної кампанії.
«Тіна Кароль стала обличчям компанії МАУ і розпочала роботу над новою рекламною кампанією. Знімаємо рекламу з Соня Плакидюк. Буде дуже круто! Літаємо Вище хмар!», - написав Павло Орлов.